כיצד לתקן ‘נכשל בהתקנת תלות’ ב- Kodi

>

במדריך לפתרון בעיות זה נלמד לתקן את הודעת השגיאה ‘נכשלה בהתקנת תלות’ ב- Kodi 18.5. הודעה זו מופיעה בזמן התקנת addon כאשר לא ניתן להתקין את התלות הקשורות אליו.

Kodi הוא נגן מדיה רב עוצמה שלא רק מנגן את המדיה המקומית באחסון המכשיר שלך, אלא גם זורם את התוכן המקוון מרחבי העולם. מה שהופך את קודי למדהים באמת הם התוספות של קודי מהצד השלישי. תוספים אלה שולפים את הזרמים של התוכן המועדף עליך משרתים שונים המאפשרים לך לשחק אותם ברשת. אבל, תוספות לא עובדות בבידוד. הם מסתמכים מאוד על השירותים החיצוניים הנקראים ‘תלות’.

כמעט כל התוספות דורשות את התלות כדי לגרד את האינטרנט ולהביא את הזרמים. למעשה, מרבית התוספות הפופולריות דורשות תלות מרובה. כשאתה מתקין תוספות כמו Exodus Redux, Covenant, Yoda או כל סוג אחר, מותקנות גם התלות הנדרשות (אם הן עדיין לא מותקנות). עם זאת, אם לפחות תלות אחת לא מצליחה להתקין, קודי מראה את השגיאה ‘נכשלה בהתקנת תלות’. כאשר התלות לא תתקין, אינך יכול להתקין את התוסף גם.

שימו לב משתמשי KODI: קרא לפני שתמשיך

Kodi Addons / builds מציעים תוכן זרימה בלתי מוגבל, אך עלול גם להכניס אותך לצרות משפטיות אם תיתפס בהזרמת סרטים / תכניות טלוויזיה בחינם / ספורט. למשתמשים בקודי מומלץ בחום לחבר תמיד VPN בזמן הזרמת אונליין. VPN טוב של Kodi מסתיר את זהותך, עוקף מעקב ממשלתי, תוכן חסום גיאוגרפי ומצערת ספק שירותי אינטרנט (מה שמסייע גם בזרימה ללא מאגר).

אני משתמש ב- ExpressVPN שהוא ה- VPN המהיר והמאובטח ביותר. קל מאוד להתקין בכל מכשיר כולל אמזון פיירסטיק. אתה מקבל בחינם 3 חודשים וחוסך 49% מהתכניות השנתיות שלו. כמו כן, זה מגיע עם אחריות להחזר הכסף של 30 יום. אם אינך מרוצה, אתה תמיד יכול לבקש החזר.

לחץ כאן כדי להשתחרר לשלושה חודשים ולחסוך 49% ב- ExpressVPN

קרא: כיצד להתקין ולהשתמש ב- VPN של Kodi

התקן נכשל בהתקנת תלות בקודי

אני נתקלתי בשגיאה זו מספר פעמים ואחרי שניסיתי ובדקתי שיטות שונות מצאתי כמה רעיונות לפתרון בעיות. למרות שקשה לשים את האצבע על מה בדיוק מפעיל את השגיאה, אני בטוח שאחד הפתרונות הבאים יעבוד עבורכם.

1. נקה את מטמון הקודי

ניקוי הקובץ השמור בקודי עוזר לפעמים לתקן את השגיאה ‘נכשלה בהתקנת תלות’. מחיקת המטמון היא אלטרנטיבה טובה יותר לניקוי כל הנתונים מכיוון שאינך מאבד את התוספים וההגדרות Kodi הקיימים שלך..

  כיצד להתקין את ההפלגה Kodi Addon ב- 17.6 Krypton

הדרך הטובה ביותר לנקות את המטמון היא לעבור באמצעות אשף ארס. אם עדיין אין לך את אשף ארס, התקן אותו תחילה. התקנת אשף Ares נמשכת כ 4-5 דקות אבל זה כלי נפלא שיש.

שלב 1: עכשיו, קדימה והשיק את אשף ארס. תוכלו למצוא אותו ב- Kodi Homescreen > תוספות > תוספות לתוכנית.

שלב 2: כאשר האשף נטען, לחץ על הכרטיסייה ‘תחזוקה’ בחלקו העליון.

התקנת התלות נכשלה

שלב 3: לאחר מכן לחץ על ‘מחק מטמון / טמפ’ בקטע המטמון בצד ימין

התקנת קודי נכשלה

שלב 4: לאחר מחיקת המטמון תראה את ההודעה הבאה. לחץ על ‘אישור’ כדי להמשיך.

התקנת התלות נכשלה

כפי שאתה יכול לראות, גודל המטמון במערכת שלי היה 1 מגה בייט בלבד. הסיבה לכך שהתקנתי לאחרונה את קודי ואין לי הרבה תוספות. גודל המטמון יגדל וככל שהוא יהפוך לגדול יותר, כך הוא עשוי לגרום לבעיות רבות יותר. זו הסיבה מדוע מחיקת המטמון עשויה לעזור לך עם ‘נכשל התקנת שגיאת תלות’.

2. נקה את נתוני Kodi

לפעמים לא מספיק ניקוי המטמון. פעמים רבות ‘נכשל התקנת תלות’ הוא עקשן יותר ואינו נעלם פשוט על ידי הסרת המטמון. האפשרות האחרת היא להסיר את התקנת Kodi ולהתקין אותו שוב, טרי. לרוב זה ידאג לבעיה. עם זאת, לפני שתעשה זאת, תרצה לנסות לנקות את נתוני Kodi במקום זאת. ניקוי הנתונים יחזיר את Kodi לברירת המחדל של היצרן ויחסוך לך זמן.

אם קיבלת את הודעת השגיאה נכשלה בהתקנת תלות ב- FireStick, באפשרותך לאפס נתוני Kodi במכשיר זה מתפריט ההגדרות. אתה יכול גם להשתמש באשף Ares כדי לנקות את הנתונים בכל המכשירים הנתמכים בקודי (כולל FireStick).

התקן את אשף Ares ב- Kodi ובצע את הצעדים שלהלן:

שלב 1: הפעל את אשף Ares ולחץ על הכרטיסייה ‘עוד’ בצד ימין למעלה (משמאל להגדרות)

התקנת התלות נכשלה

שלב 2: כעת, לחץ על ‘מחק את כל הנתונים / התחלה טרייה’ מתוך קבוצת האפשרויות במסך הבא

תלות בקודי לא נפגשה

שלב 3: אשר את הפעולה שלך על ידי לחיצה על ‘כן’ כאשר מופיעה ההנחיה הבאה

תלות בקודי לא נפגשה

שלב 4: לאחר מכן בחר אם ברצונך לשמור על הגדרות המועדפים, המקורות וההרחבה שלך ולחץ על המשך כדי להמשיך

לא ניתן היה להסתפק בתלות בגרסה

זה יכול לקחת דקה או שתיים לנקות את נתוני Kodi בהתאם לגודל שלהם. לאחר הסרת הנתונים, קודי יהיה טרי כחדש. תאבד את כל התוספות שלך כולל אשף ארס.

.3 הסר והחזר את מסד הנתונים של Kodi

מסד הנתונים של קודי מחזיק הרבה דברים יחד בקודי וכשהוא מושחת, אתה מתחיל להיתקל בשגיאות שמעולם לא ראית, כמו זה המדובר או אומר “התקנת Kodi נכשלה.”

תיקון מסד הנתונים של Kodi יכול לעזור לכם להיפטר מנושאים רבים מסוג זה כמעט באופן מיידי. הדבר הטוב הוא שמסד הנתונים הפגום לא מונע ממך להשתמש בקודי. אתה רואה רק כמה שגיאות. זו הסיבה שאתה יכול לתקן את זה מתוך קודי.

  כיצד להתקין את BOOM Sports Addon ב- Kodi 17.6 Krypton

כך תוכלו להסיר ולהקים מחדש את בסיס הנתונים של Kodi:

שלב 1: עבור למסך הבית של קודי ולחץ על ‘הגדרות’ (אייקון ההגה) בפינה השמאלית העליונה

לא הצליח להתקין מקל אש תלות

שלב 2: לאחר מכן לחץ על ‘מנהל קבצים’

מנהל קבצים בקודי

שלב 3: לחץ על ‘מדריך פרופילים’ בחלון הבא

לא הצליח להתקין מקל אש תלות

שלב 4: לאחר מכן לחץ על ‘מסד נתונים’

התקן תלות קודי - -

שלב 5: כעת בחר ‘Addons27.db’ ולחץ על הכפתור / מקש המתאים להעלאת התפריט הקופץ ההקשר (לדוגמה, לחץ באמצעות לחצן העכבר הימני על מחשב Windows). לחץ על ‘מחק’ בחלון הקופץ

התקנת התלות נכשלה

שלב 6: אשר את הפעולה שלך על ידי לחיצה על ‘כן’ כשתתבקש

התקנת התלות נכשלה

שלב 7: כעת, סגור את קודי והפעל אותו מחדש כדקה. נסה להתקין מחדש את התוסף שניסית להתקין קודם לכן כשנתקלת בשגיאת ‘נכשל בהתקנת תלות’.

הערה: לאחר שתפעיל מחדש את Kodi לאחר הסרת בסיס הנתונים, עבור אל התוספות > התוספות שלי והפעלו מחדש את התוספות הקיימות שלכם.

4. התקן ידנית את תלות הקודי 

אם נראה כי שום דבר לא מסתדר, כדאי מאוד להתקין ידנית תלות של Kodi באמצעות מאגר TVAddons. למעשה, זה אחד הדברים הראשונים שתוכלו לנסות מכיוון שהוא נוטה לתקן את הבעיה טוב יותר מהפתרונות האחרים.

הנה מה שאתה צריך לעשות:

שלב 1: פתח את ההגדרות ממסך הבית של Kodi ולחץ על ‘הגדרות מערכת’ בחלון הבא

שלב 2: במסך הבא, בחר ‘תוספות’ שאתה רואה משמאל ומימין אפשר את ‘מקורות לא ידועים’.

התקן תלות קודי - -

שלב 3: לחץ על ‘כן’ ואשר את הפעולה שלך

כיצד להתקין תלות בקודי - -

שלב 3: חזור למסך הבית של Kodi והפעם נווט אל ההגדרות > מנהל קבצים

מנהל קבצים בקודי

שלב 4: לחץ על ‘הוסף מקור’ בחלון הבא

הוסף מקור בקודי

שלב 5: כעת, לחץ על

לחץ על אף קוד

שלב 6: כעת הזן את כתובת האתר למקור כ http://fusion.tvaddons.co. הקלד את כתובת האתר בצורה נכונה מכיוון שזה המקור שממנו תתקין את המאגר. לחץ על ‘אישור’ כדי להמשיך

תוספות טלוויזיה היתוך - -

שלב 7: קדימה הקלד שם בשדה הטקסט ‘הזן שם למקור מדיה זה’. אתה יכול לתת לו כל שם שתבחר. אני אקרא לזה ‘היתוך’ כדי שאוכל להזדהות איתו בקלות אחר כך. לחץ שוב על ‘אישור’ כדי להמשיך.

מתקין היתוך קודי - -

שלב 8: חזור למסך הבית של Kodi והפעם לחץ על ‘תוספות’ בצד שמאל

תפריט תוספות קודי

שלב 9: לחץ על סמל התיבה הפתוחה בצד שמאל למעלה של המסך הבא. אפשרות זו נקראת גם ‘מתקין חבילות’

מתקין חבילה של קודי

שלב 10: לחץ על ‘התקן מקובץ zip’ הבא

התקן מקובץ zip בקודי

שלב 11: כעת לחץ על ‘היתוך’ או על השם שנתת למקור קודם

היתוך

שלב 12: פתח את ‘Kodi-repos’

התקן תלות קודי - -

שלב 13: לחץ על ‘אנגלית’ הבא

כיצד להתקין תלות קודי - -

שלב 14: גלול מטה ולחץ על ‘repository.xbmchug-3.0.0.zip’ (מספר הגרסה עשוי להשתנות)

  6 إعدادات FireStick يجب أن تعرف وتغيير الآن

נכשל בהתקנת התלות בקודי

שלב 15: המתן שההודעה ‘TV Addons Co repo מותקן’ תופיע בפינה השמאלית העליונה של המסך

שגיאת תלות בקודי

יתכן שתצטרך להתקין עוד כמה תלות ממאגר TVAddons. אז הנה השלבים הבאים:

שלב 1: עבור למסך הבית של קודי פעם נוספת ואז נווט לתוספות > מתקין חבילות > התקן מקובץ zip (שלבים 9-11 לעיל)

שלב 2: לחץ על ‘היתוך’ (או על השם שבחרת למקור קודם) ופתח ‘קודי סקריפטים’.

שלב 3: אתה צריך לראות כמה קבצי מיקוד כאן. האחד מכיל ‘מתנדלר’ בשם והשני מכיל ‘urlresolver’ (ראה תמונה למטה)

כיצד להתקין תלות קודי - -

שלב 4: התקן כל סקריפט אחד אחד על ידי לחיצה עליו

התקנת את כל התלות הנדרשות בהצלחה. כעת, נסה להתקין שוב את אותו התוסף שזרק את הודעת השגיאה ‘נכשל בהתקנת תלות’. יש סיכוי סביר שזה יתקן את הבעיה.

תלות בקודי לא נפגשה

‘תלות בקודי לא נפגשו’ היא שגיאה נפוצה נוספת הקשורה לתלות והיה נחוץ לי לא לגעת בזה.

בעיה זו מתרחשת לעתים קרובות כאשר אתה מנסה להתקין או להשתמש בתוסף שכבר עודכן עבור הגרסה החדשה יותר של Kodi בגירסה קודמת של Kodi. לדוגמה, ייתכן שאראה את השגיאה בעת ניסיון להתקין תוסף שנועד לקודי 18 בקודי 17.6.

שפע של תוספות מעודכנות ממשיכות לעבוד עם הגרסאות הישנות יותר, אך לא ניתן היה לומר את אותו הדבר עבור כולן. למרבה המזל, סוגיה זו קלה יחסית לתיקון. כל שעליך לעשות הוא לעדכן את קודי לגירסה העדכנית ביותר הזמינה.

שימו לב שקודי לא תומך בעדכון פנימי מתוך האפליקציה. לכן לרוב תידרש התקנה חדשה. פירוש הדבר נוסף על אובדן הנתונים הקיימים, ההגדרות שלך והתוספות המותקנות.

הערה: ‘לא ניתן היה להסתפק בתלות בגרסה’ היא השגיאה בדומה ל’תלות בקודי שלא נפגשו ‘, ולרוב ניתן לתקן אותה באמצעות עדכון קודי לגירסה האחרונה. אבל, אם הבעיה נמשכת למרות העדכון, פותר אותה באחת מהשיטות האחרות שתיארתי לעיל.

בדוק את קובץ יומן הקודי 

אם שום דבר לא עובד בשבילך, הייתי ממליץ לך סוף סוף להציג את קובץ יומן השגיאות של Kodi. יומן Kodi יעזור לך לקבוע מה בדיוק גורם לבעיה.

לקודי יש כמה תוספות שעוזרות לך להציג את היומן ואפילו להעלות אותו באופן מקוון. בעת הצגת היומן, חפש הודעת שגיאה ‘נכשלה בהתקנת תלות’. גם אם אינך מצליח להבין את סיבת השורש לבעיה, אתה יכול לשתף את קובץ היומן והמומחים של קודי יוכלו לעזור לך טוב יותר.

סיכום

תלות זה, ובכן, מה התלויים התוספות כדי להביא לך את הנחלים בקודי. מהניסיון שלי, אני יכול לומר לך שההתרחשות של השגיאה ‘נכשלה בהתקנת תלות’ איננה תכופה. אבל, אם תיתקל בזה, תרצה שיהיה לך פיתרון שימושי. אחת או אחרות שיטות פתרון בעיות לעיל עבדו עבורי בזמנים שונים. אני לא רואה שום סיבה שהם לא יתקנו את הבעיה בשבילך. אם יש לך שאלות או הצעות, יידע אותי דרך פרק ההערות שלהלן.

Max Eddy
Max Eddy Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me