חמשת ה- VPN הטובות ביותר הטובות ביותר (2020)

>

כולנו אוהבים לגלוש באינטרנט ופרטיות, אך לא כולנו מוכנים לשלם כדי לשמור על תקשורת האינטרנט שלנו. אז מה אתה יכול לעשות אם אתה משתמש אינטרנט חסכני שאוהב גם לשמור פרופיל נמוך יחסית באינטרנט? ובכן, שימוש ב- VPN בחינם זו התחלה טובה. הכנסנו את ה- VPNs החינמיים הפופולריים ביותר למבחן בכדי להביא לכם את חמשת ה- VPN החינמיות הטובות ביותר לשנת 2020. המשך לקרוא וגלה כיצד להגן על עצמך באופן מקוון מבלי שתצטרך לבזבז כסף.

כיצד לבחור את ה- VPN החינמי הטוב ביותר

לפני שנכנס לרשימת ה- VPN החינמית הטובה ביותר, חשוב שנגדיר היבטים ברורים עליהם אנו בוחרים והשוואה בין שירותי ה- VPN החינמיים האלה. להלן שלוש הקטגוריות הגדולות ביותר שלקחנו בחשבון בעת ​​בחירת ה- VPNs הטובים ביותר בחינם:

1. עד כמה זה בטוח? - VPNs בחינם היו נתונים לפריצות ושערוריות אבטחה במהלך השנים, כאשר חלק מהשמות כמו הולה VPN היו במרכז השערוריות ברחבי העולם שהשפיעו על מאות מיליוני משתמשים. בעת עריכת רשימה זו של מיטב ה- VPN החינמי הטוב ביותר בחרנו רק ב- VPNs החינמיים שעברו תקני אבטחה מסוימים. כל ה- VPN שתמצאו להלן בטוחים לשימוש ומגיעים עם קבוצות ספציפיות של תכונות אבטחה, במיוחד אם אתה משתמש בגרסת פרימיום.

2. מהי מדיניות הרישום שלהם? - זהו חלק גדול מכל מודל עסקי VPN והיבט שרוב משתמשי ה- VPN לוקחים כמובן מאליו. למרבה הצער, הרבה ספקי VPN בחינם מנצלים את אמון הלקוח ומשתמשים בפרטיהם הפרטיים בכדי להרוויח כסף. לכל ה- VPN החינמי עליו אנו מדברים יש הגדרה ברורה של T&Cs, מה שהופך אותם לבחירה בטוחה עבור אלה המחפשים מדיניות ביומן אפס מהספק שלהם.

3. אילו תכונות יש להם? - אין שום הפתעה שתקריב כמה תכונות אם תעבור עם VPN בחינם לעומת תכונה מובחרת. זה יכול להיות מבחינת מהירות החיבור, כמות הנתונים שאתה יכול להשתמש בהם, או בתכונות אבטחה ספציפיות. כל ה- VPN החינמי המופיע בדף זה כולל תכונות דומות והם מדורגים בהתאם.

תשומת לב: קרא לפני שתמשיך

מומלץ להשתמש ב- VPN בחינם רק אם אתה משתמש VPN מזדמן ומחפש לבטל את החסימה של תוכן מוגבל גיאוגרפי או לשנות את כתובת ה- IP שלך.. אם דרישות ה- VPN שלך הן אחת מהפעולות הבאות, עליך לחפש שירות VPN מובחר.

  • פרטיות בדרגה צבאית
  • מהירות סופר מהירה
  • ביטול החסימה של Netflix
  • סטרימינג מרתק / פרטי

סיפקתי גם את שירותי VPN הפרימיום הפופולריים ביותר במדריך זה, שבהם תוכלו להשתמש בחינם במשך 30 הימים הראשונים. ההמלצה האישית שלי היא ExpressVPN. אני משתמש בו בכל מכשירי הסטרימינג שלי כולל FireStick, Android box, ו- PC. להלן מבט מהיר על תכונות ExpressVPN:

סיפור מומלץ: 10 סיבות מדוע עליכם להשתמש תמיד ב- VPN

מיטב ה- VPN החינמי הטוב ביותר 2020

VPNs בחינם הם דרך נוחה מאוד וחסכונית להתמודד עם פרטיותך ואבטחתך באופן מקוון. עם זאת, עלינו להיות פשוטים כשמדברים על נושא זה, מכיוון שלא כל ה- VPN החינמי הטוב ביותר הוא טוב. כמה VPNs בחינם מנצלים את המשתמשים שלהם על ידי קצירת המידע והפרטים הפרטיים שלהם. זו הסיבה שהקריטריונים הגדולים ביותר לרשימת ה- VPN החינמית הטובה ביותר הזו היא שכל ה- VPN החינמי הללו מגיעים מספקים המציעים שירותים מוגבלים בחינם וגם שירותים בתשלום ללא הגבלה..

מיטבי ה- VPN הבאים עליהם אנו מדברים הם הטובים ביותר כאשר משתמשים בהם מדי פעם, למשל בעת נסיעה, משתמשים בנקודה חמה ציבורית, אך אינם זקוקים לחיבור יציב ומהיר. זכור כי אם אתה מתכנן להשתמש ב- VPN באופן קבוע, בחיבור הביתי שלך או לעבודה, הכי טוב שתבחר בשירות פרימיום ותשלם עבור ה- VPN שלך. חלק מ- VPN החינמי הללו מציעים שירות בחינם למשך זמן בלתי מוגבל, בעוד שאחרים כוללים אותו כהצעה מוגבלת לזמן שמשתמשים יכולים לנסות לבדוק את ה- VPN לפני שהם נרשמים לגרסת פרימיום. עם זאת נאמר, הנה חמש VPNs הטובים ביותר שבהם אתה יכול להשתמש לחלוטין בחינם.

1. מגן נקודה חמה

השירות הטוב ביותר בחינםHotspot Shield הוא כיום ה- VPN החינמי הטוב ביותר הקיים באינטרנט. עם כמה מאות מיליוני משתמשים חודשיים, שירות VPN זה הוא גם אחד ה- VPN הפופולריים ביותר בשוק. הוא מציע את מהירויות האינטרנט המהירות ביותר מכל VPNs בחינם וממשק משתמש חלק וקל לניווט. אבל מה שהופך את Hotspot Shield לפופולארית כל כך זו העובדה שבניגוד לרוב ה- VPNs החינמיים, הם למעשה מאפשרים סיקור ושיתוף קבצים P2P ללא הגבלות.

לא רק זאת, האפליקציה שלהם מאפשרת תאימות מרבית במכשירי מחשב, אנדרואיד ו- iOS. כמובן שכמו כל VPN בחינם, Hotspot Shield מגיע עם כמה פגמים. לספק יש מדיניות פרטיות מעורפלת ומטעה יחסית ואינה מציעה תמיכה בצ'אט חי, מה שהופך אותו לשירות לא כל כך ידידותי מבחינת הלקוח.

השירות מגיע גם עם תוכנית בתשלום, אשר אכן משתפרת בתכונות מסוימות ומציעה שירות יציב ואמין יותר. משתמשים המחליטים לשדרג ולהתיז עבור גרסת הפרימיום יכולים ליהנות ממעל 2,500 שרתים בכל רחבי העולם, מסביב לשעון תמיכה בצ'אט חי וצפנת SSL בדרגה צבאית.

בקרו ב- Hotspot Shield

2. רישום רוח

הטוב ביותר בחינםWindscribe מופיעה בצורה מצוינת ומתהדרת באפליקציה קטנה למדי שאינה תופסת מקום רב ונוחה לשימוש גם אם מעולם לא השתמשת בעבר בשירות VPN. כמו מגן ה- Hotspot שהוזכר קודם לכן, הוא גם מגיע כגרסה חינמית או בתשלום. הגרסה בתשלום מציעה גישה בלתי מוגבלת ליותר מ 600 שרתים הממוקמים ב 50 מדינות ברחבי העולם. הגרסה בתשלום מציעה גם שרתי 'Windflix' מיוחדים, הזמינים רק למשתמשים שמשלמים עבור חברות פרמיה.

אבל, מה אתה מקבל עם שירות Windscribe בחינם? הגרסה החינמית פועלת בעצם על כל פלטפורמה שם בחוץ, ומציעה הרחבות נוספות עבור Chrome, Firefox ואופרה. הגרסה החינמית מגיעה גם עם כובע נתונים חודשי של 10 ג'יגה-בייט וזה הרבה בהשוואה לרוב ה- VPNs בחינם. זה מאפשר גישה ליותר מעשר מדינות, אבל במהירויות איטיות יותר לעומת גרסת הפרימיום. מהירויות אינטרנט בזמן השימוש ב- Windscribe לא משתנות רבות, אם כי לעתים נדירות הן נעות מעל הממוצע, וזה עדיין טוב לשירות VPN בחינם..

בקר ב- Windscribe

3. הסתר

הטוב ביותר בחינםHide.me מציעה חבילה בחינם שהיא התמצית של הממוצע. ללא היבטים מרהיבים בשירות ה- VPN החינמי שלהם, אך ללא תקלות או חסרונות, גרסת ה- VPN החינמית של Hide.me היא אמצע הדרך ככל שהם מקבלים. יש לו כמה יתרונות וחסרונות, אך איש מהם אינו כה בולט שיכול לגרום לך ללכת בשום דרך בהחלטה בעד או נגד VPN זה. מכיוון שהוא מציע שירות בינוני, שירות Hide.me בחינם הוא בחירה טובה עבור משתמשי VPN מזדמנים.

היתרונות העיקריים של גרסת ה- Hide.me בחינם הם תכונות הגמישות והתאימות שלה. VPN זה תואם למגוון רחב של פלטפורמות ותומך גם בשורה ארוכה של פרוטוקולי VPN, מה שהופך אותו מאוד שימושי למי שאוהב להחליף את השירות שלו ולהתאים אותו אישית תוך כדי תנועה..

בצד השני, ל- Hide.me יש גם כמה חסרונות שעליכם להיות מודעים אליהם אם אתם חושבים להירשם לספק VPN זה. החיסרון הגדול ביותר של שירות ה- VPN החינמי Hide.me הוא כובע הנתונים הנמוך יחסית, שעומד על 2GB לחודש. בנוסף לכל אלה, מהירויות החיבור נוטות להשתנות, וישנן טיפות חיבור מעת לעת.

בקר באתר Hide.me

4. PrivateVPN

vpns חינם למעלהPrivateVPN מציע מודל עסקי שונה משאר ה- VPNs האחרים שדיברנו לעיל. בניגוד לספקים רבים בשוק, PrivateVPN מציעה ללקוחות הפוטנציאליים שלה לבדוק את שירותם במשך 7 ימים, לגמרי בחינם. המשמעות היא שלמרות ששירות ה- VPN שלהם מוגבל בזמן, הם מאפשרים ללקוחותיהם להשתמש בשירות ללא כל מגבלות באותה תקופה..

מכיוון ש- PrivateVPN לא מציע שירות VPN מוגבל בחינם, אלא שירות VPN פרמיום לפרק זמן מוגבל, משתמשים יכולים לחוות VPN ברמה עולמית מבלי לבזבז אגורה. מה נכנס לשירות מוגבל לזמן פרמיום זה? ראשית, הוא כולל יותר מ- 80 שרתים ברחבי העולם ומציע רוחב פס בלתי מוגבל למהירויות מרביות. תוכנה קלה לשימוש ועד 6 מכשירים בו זמנית בו-זמנית. כל זה נשמר תחת הצפנה של 2048 סיביות ומדיניות אפס יומני קפדנית. ברגע שתנסה את גרסת הבדיקה החינמית של PrivateVPN, אתה בוודאי תרצה להמשיך להשתמש בה בטווח הרחוק.

מלבד התוכנית החינמית הזו למשך 7 ימים, PrivateVPN מציעה גם ערבות נחזור מאוד של 30 יום. פירוש הדבר שתוכל לשנות את דעתך אם בא לך, אך עדיין לקבל את ההזדמנות להשתמש בשירות ובכל התכונות שלו, נטולות סיכון.

בקר ב- PrivateVPN

5. ProtonVPN

הטוב ביותר בחינםעבור משתמשי VPN המעריכים גמישות, ProtonVPN היא הבחירה הטובה ביותר מבין כל ה- VPN החינמי עליו דיברנו עד כה. היתרון העיקרי של ProtonVPN על פני כל שאר ה- VPNs החינמיים האחרים הוא שהוא מגיע עם נתונים ללא הגבלה. זו הזדמנות פנטסטית אם אתה צריך קצת יותר לגלישה באינטרנט אך אינך מוכן לעשות צעד נוסף ולרכוש שירות VPN בתשלום פרמיום. המשמעות היא שתוכלו להשתמש בשירות בחינם כל עוד תרצו.

כמובן שכל זה מגיע בעלות מסוימת. מהירויות האינטרנט של ProtonVPN אינן מרשימות, בלשון המעטה, והבחירה הדלילה של שרתים מקוונים הופכת את ה- VPN הזה לאופציה גרועה עבור מי שמחפש לקפוץ בין שרתים כדי לגשת לתוכן בכל העולם. יש רק שלוש מדינות זמינות שמשתמשים יכולים להתחבר אליהן, כך שעבור כל דבר נוסף יהיה עליך להקפיד על הגרסה בתשלום. בסך הכל, כאשר נלקחים בחשבון הכל, ProtonVPN הוא VPN נוח מאוד, גמיש ואינטואיטיבי, אם כי המהירויות האיטיות גוררות אותו למטה ומונעות ממנו לעלות גבוה יותר מהמקום החמישי ברשימה שלנו..

מדוע עליכם להיזהר משירותי VPN בחינם

איננו יכולים להמליץ ​​מכל הלב על שירות VPN בחינם, מכיוון שבדרך כלל יש להם מוניטין ידוע לשמצה לעשות דברים מסוימים שהם לא אמורים לעשות. מכיוון של- VPN בחינם אין כל תמריץ לשמור על בטיחות הנתונים והפרטיות, רבים מהם משתמשים במידע שלך כדי להשיג רווח כספי. זה יכול לכלול כל דבר, החל מזריקת אפליקציות שלך למודעות ועד מכירת סחירות של המידע שלך למחיר הגבוה ביותר.

אם הדחיפה באה לדחוף ואתה צריך לבחור בין מספר שירותי VPN בחינם, לפחות הירשם באמצעות שירות VPN 'freemium', כזה שמציע שירותי VPN בתשלום וגם בחינם, כך שתוכל לעבור בקלות לשירות בתשלום אם אתה כמו המדגם החינמי. זכור ששום דבר אינו בחינם, וזה חל במיוחד על מה שמכונה 'שירותי VPN בחינם'. VPNs החינמיים המפורטים לעיל אמינים ובטוחים לשימושך, אך אם ברצונך לאבטח לחלוטין את פרטיותך, עדיף תמיד ללכת עם שירות VPN בתשלום..

שירותי VPN Premium הטובים ביותר

כמובן שאם אתה רוצה ליהנות מאבטחה משופרת וחוויה מעמיקה יותר, עדיף תמיד ללכת עם VPN פרמיום, מכיוון ששירותים בתשלום מגיעים עם תכונות מסוימות שלא תוכל למצוא עם VPNs בחינם. להלן שלושת שירותי הפרימיום הטובים ביותר שבהחלט כדאי לקחת בחשבון:

מספר 1. ExpressVPN

vpn הטוב ביותרכשמדברים על שירות VPN בתשלום ופרמיום, ExpressVPN טוב ככל שהם מגיעים. לרוב זה מתואר כ- VPN הטוב ביותר בכל רחבי העולם. זה כנראה התיאור המדויק ביותר, מכיוון שלמעשה אין דבר ש- VPN זה לא יכול לעשות. כל מה שקשור ל- ExpressVPN נושם באיכות. אתה יכול להזרים ולהוריד כל דבר, לעקוף מגבלות גיאוגרפיות וליהנות מתוכן לא מצונזר מכל אחד מהשרתים שלהם, בכל מקום על פני כדור הארץ.

עם מעל 3000 שרתים במערכת שלהם, ExpressVPN מותאם לחיבורים מהירים ללא כל מצמצם או ירידה במהירות. החברה ממוקמת באיי הבתולה הבריטיים ואינה כפופה לחוקי שמירה. המשמעות היא שהם לא מחזיקים ביומני פעילות או ביומני חיבורים. ExpressVPN מעסיק גם מערכת אבטחה רצינית מאוד, הכוללת הצפנת AES 256-ביט, הגנת דליפות DNS / IPv6, מתג הרגה ומנהור מפוצל. צוות התמיכה המקצועי שלהם זמין 24/7 ותמיד להוט לעזור בכל שאלה שיש לכם.

בתור ה- VPN הנודע ביותר בשוק, האנשים ב- ExpressVPN נהנים מהחופש לקבוע את המחירים שלהם, בנפרד מהתחרות. זה הביא לכך שיש להם מחירים מעל הממוצע, מה שעלול להוות פורץ עסקה עבור חלק מהמשתמשים. אבל, גם אם כך, ExpressVPN שווה לכל כיס, מכיוון שהוא שירות ה- VPN הטוב ביותר שקיים כרגע.

כדי להקל על המשתמשים, ExpressVPN מציעה כעת הנחה של 49% מהתוכניות השנתיות שלה. יתר על כן, כל התוכניות שלה מגיעות עם א ערבות 30 יום הכסף בחזרה, מה שהופך אותו טוב כמו VPN בחינם למשך 30 הימים הראשונים. אם אינך רוצה להמשיך בכך, כל שעליך לעשות הוא לשלוח דוא"ל ולבקש החזר. בדרך כלל לוקח בערך 7 ימים לעבד את ההחזרים.

עיין באתר הרשמי של ExpressVPN

מס '2. NordVPN

nordvpnNordVPN הוא אחד המועדפים הגדולים על המשתמשים, בעיקר מכיוון שהוא מציע שירות נוח מאוד, עמוס בכל התכונות הדרושות שמשתמש VPN ממוצע מחפש. זה אחד המעט מאוד VPN שמצליח לעקוף את חסימות ה- VPN של Netflix, וגם יוצא למעלה כשירות ידידותי מאוד לשיתוף קבצים ו- P2P.

ל- NordVPN אחת מרשתות השרת הגדולות ביותר, עם 5150 שרתי הצעה ברחבי העולם. השרתים שלהם ממוקמים בכל יבשת, כך שלא משנה היכן אתם נמצאים או אם תרצו להזרים, לשחק משחקים או להוריד תוכן, תמיד תוכלו לסמוך על חיבור אינטרנט מהיר ואמין במיוחד. כאחת ה- VPN המהירות ביותר בשוק, עם NordVPN אתה יכול לצפות לנפילה במהירות 25% -30% כשאתה מחובר לשרת סמוך.

נורד מגיע גם במחיר נוח למדי, החל בכמה דולרים בחודש עבור התוכנית לשלוש שנים. לא משנה לאיזו תוכנית מחיר תחליטו לצאת, תקבלו את כל התכונות, כולל מתג להרוג, אפשרויות פרוטוקול VPN מרובות. כל זה מעוגל עם א ערבות 30 יום הכסף בחזרה מדיניות, כך שאין סיכון לאבד את כספך אם אינך מרוצה מ- NordVPN בסוף החודש.

עיין באתר הרשמי של NordVPN

מס '3. CyberGhost

cyberghost vpnCyberGhost מפרסם כפתרון VPN מלא, והם לא מעריכים יתר על המידה את השירות שלהם בטענה כך. CyberGhost הוא ככל הנראה אחד ה- VPN הבטוחים ביותר שניתן להשיג כרגע. השירותים שלהם כוללים מספר מאפייני אבטחה, כולל מתג להרוג אוטומטי, הגנת דליפות DNS ו- IP, הצפנת AES 256 סיביות ומדיניות ברורה ללא יומנים. בנוסף לכל זה, CyberGhost מגיע עם חוסם מודעות משלה, חוסם תוכנות זדוניות וחוסם מעקב מקוון.

ההתקנה והשימוש ב- CyberGhost היא קלה ככל שהיא מתקבלת. ה- VPN תומך בחלונות, לינוקס, מק, אנדרואיד, iOS ונתבים. כל תוכנית בתשלום מגיעה עם 7 חיבורים בו זמנית וגישה ליותר מ 3500 שרתים. CyberGhost מספק גם חיבור מרשים מאוד ומציע את אחד מהירויות החיבור המהירות מכל VPNs. מעבר לכל זה, הם מציעים את מדיניות החזר הכספים החיוב ביותר שנתקלנו בה, שכן למשתמשים יש 45 יום להחליט אם הם מרוצים משירות VPN של CyberGhost..

עיין באתר הרשמי של CyberGhost

האם VPN ששווה לשלם עבורו?

עם כל כך הרבה VPN בשוק, השאלה החשובה היא איזה סוג שירות VPN אתה מחפש. אם אתם מחפשים VPN איכותי המציע מספר מאפייני אבטחה, מיקומי שרת רבים, תמיכה טובה וממשק, אז בהחלט לשלם עבור שירות VPN מובחר. כל אחד משלושת ה- VPN הפרמיום שפירטנו למעלה מציעים שירות ששווה הרבה יותר מתג המחיר שלו. אם תרצה להוסיף שלב נוסף של אבטחה ולהירשם באמצעות VPN פרמיום, תוכל לעשות זאת תוך מספר דקות. זכרו, רוב שירותי ה- VPN הנחשבים מציעים תוכניות החזר כספי שנעו בין 7 ל- 30 יום, כך שתוכלו לקבל החזר כספי מלא אם תשנו את דעתכם. הירשם באמצעות VPN פרמיום וודא שאתה בטוח ופרטי בכל עת.

אם יש לך תקציב צפוף ועדיין אינך יכול להרשות לעצמך VPN פרמיום, אתה יכול ללכת על כל ה- VPN החינמי הטוב ביותר שרשמתי למעלה. אך זכרו תמיד ש- VPN חופשי אינם בטוחים / מהירים כפי שהייתם מצפים שיהיו.

קשורים:

כיצד להסתיר את כתובת ה- IP שלך
VPNs הטובים ביותר עבור אמזון FireStick / Fire TV
VPNs הטובים ביותר לקודי
VPNs הטובים ביותר לביטול חסימת Netflix

Max Eddy
Max Eddy Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me