חמשת ה- VPN הטובות ביותר להזרמת סרטים / תכניות טלוויזיה

>

ישנם עשרות VPNs בשוק בימינו. עם זאת, רק קומץ מהם מספיק טוב לזרמת וידאו מקוונת. בפוסט זה אנו מגדילים את ה- VPN הטובים ביותר לסטרימינג.

vpn הטוב ביותר לסטרימינגאתה זקוק ל- VPN בזמן זרימה כדי לעקוף מגבלות גיאוגרפיות, להימנע ממצב של ספק שירותי האינטרנט ושמירה על פרטיותך.

אתה חייב להיות VPN אם אתה מחפש גישה בלתי מוגבלת לתוכן וידאו זמין בשירותים כמו Netflix, Hulu, BBC iPlayer, Disney + וכו '. אם ספק שירותי האינטרנט שלך מקטין את מהירות האינטרנט שלך במהלך הזרמת, אתה יכול להימנע מכך באמצעות VPN. והכי חשוב, עם שכבות אבטחה נוספות, VPN דואג שלא תשאיר שום טביעת רגל דיגיטלית באינטרנט והפרטיות שלך נותרה על כנה.

הרעיון הוא למצוא את ה- VPN שיכול לעשות את כל זה ללא אובדן ביצועים. עם הזרמת רזולוציה גבוהה ב- 4K הופכת לפופולרית יותר, חשוב ש- VPN שלך ישמור על אחוז ניכר ממהירות ה- ISP המקורית..

בדקנו טונות של שירותי VPN ובחרנו את השירותים שמצאנו הכי מתאימים לזרם. בחרתי בסך הכל 5 VPN ונדבר על כל VPN בפרטי. עם זאת, אם אתה ממהר וצריך לדעת את הבחירה העליונה שלי, זה ExpressVPN. תוכלו להעיף מבט מהיר בתכונות חשובות של ExpressVPN להלן:

איך בחרנו ב- VPN הטוב ביותר לסטרימינג

ההסתפקות ב- VPN הטובים ביותר לסטרימינג דורשת התבוננות מקרוב בביצועי ה- VPN הבודדים. זה יכול להיות מבחינת מהירויות, סמכות שיפוט חוקית, אבטחה בשימוש ויכולת ביטול חסימה של אתרי סטרימינג שונים. אנו שוקלים גם את ערך הכסף בין היבטים חיצוניים אחרים המשפיעים ישירות על אופן פעולתו של ה- VPN.

מהירויות המוצעות

זהו היבט ראשוני חשוב בו אנו משתמשים. כברירת מחדל, VPN יאט את מהירות האינטרנט הבסיסית שלך בשוליים בגלל תקורות ההצפנה שלה. עבור כל סקירת VPN אנו משתמשים בכלי לבדיקת מהירות למדידת מהירויות הורדה, מהירויות העלאה, חביון ואפילו ריצוד. ה- VPNs הטובים ביותר לסטרימינג צריכים להציע מהירויות משכנעות מהירות שיכולות לאפשר לך להזרים תוכן HD, וללא שגיאות השמעה..

סמכות שיפוט משפטית

הבסיס המשפטי של הפעולה משפיע באופן דרמטי על עד כמה VPN צופה בפרטיות המשתמשים שלו. ה- VPN הטובים ביותר לסטרימינג פועלים מאזורים שאינם קשורים למעקב המוני. חוקי פרטיות הנתונים במדינה פועלים גם לטובת ה- VPN הממוקמים במדינות אלה. VPNs אלה חייבים להיות בעלי מדיניות ללא יומנים.

תקני אבטחה

רמת ההצפנה מגדירה גם כמה חזק VPN, מבחינת האבטחה. ככל שההצפנה מתקדמת יותר, כן ייטב - וזה אפילו אם ה- VPN מציע ביצועים גבוהים. הצפנות כבדות נותנות מהירויות חיבור מופחתות. עם זאת, מיטב ה- VPN עבור סטרימינג אמור לספק תכונות אבטחה מצוינות תוך לא להשפיע על הביצועים שלהם.

תאימות

שירות VPN אמין מספק מגוון רחב של אפליקציות ייעודיות שתוכלו להתקין בכל המכשירים הפופולריים. ה- VPN אמור לאפשר לך גם לאבטח מספר לא מבוטל של מכשירים במקביל.

VPNs הטובים ביותר לסטרימינג

  1. ExpressVPN
  2. IPVanish
  3. NordVPN
  4. VPN CyberGhost
  5. VyprVPN

כעת בואו לגלות קצת יותר על כל VPN כך שתוכלו להחליט איזה ספק מתאים לדרישות המדויקות שלכם.

1. ExpressVPN

להזרמה - -ExpressVPN הוא ה- VPN המועדף ביותר על שירותי סטרימינג. ה- VPN ידוע באופן פופולרי בזכות מהירויותיו המהירות במיוחד ותקני ההצפנה הטובים ביותר בכיתה. ExpressVPN רשום גם באיי הבתולה הבריטיים, אזור שאין בו דרישות חובה לחוקי שמירת נתונים. המשמעות היא שהיא גם מחוץ להישג ידם של רשויות פולשניות כמו חוקי הפרטיות של ארה"ב והאיחוד האירופי. לכן האי מאפשר ל- ExpressVPN לשמור על מדיניות אפס קפדנית - דבר שעובד לטובת סטרימרים מקוונים.

ExpressVPN מותיר את שמם כשירות "אקספרס", ואחד ה- VPNs האמינים ביותר בעולם. זאת בזכות הרשת הגלובלית המרשימה שלה המונה למעלה מ 3000 שרתים ב -160 ערים ברחבי 94+ מדינות - ומספרים אלה הולכים ומתרבים. המשמעות היא שתמיד תוכלו למצוא שרת ExpressVPN בקרבת מקום שמציע מהירויות מקסימליות לסטרימינג HD.

פרטיות & אבטחה

ExpressVPN משתמש בהצפנת AES 256-bit שלא ניתן לפרוץ המשולב הן בלחיצת היד RSA-4096 והן במפתח האימות SHA-512 HMAC hash לצורך אבטחת נתונים. רמת הצפנה זו נחשבת לכיתה צבאית, ולכן, האבטחה הטובה ביותר שקיימת. יתר על כן, ExpressVPN מציעה גם תכונות נוספות כמו Kill Switch אוטומטי, DNS עם ידע אפס, מנהרת פיצול, כלי להסתיר IP ורבים נוספים..

תאימות

שירות איי הבתולה הבריטיים מציע מגוון רחב של פלטפורמות ומכשירים תואמים. זה כולל פלטפורמות כמו Windows, macOS, Android, iOS, Linux ו- Blackberry. הם גם מציעים תוספים לכל הדפדפנים הגדולים כמו Chrome, Safari ו- Firefox. ExpressVPN הוא גם ה- VPN היחיד שמספק לקוח ייעודי לנתבים. לבסוף, אם אתה משתמש מובחר, תיהנה עד 3 חיבורים בו זמנית.

תמחור

למרבה המזל, ExpressVPN עדכנה לאחרונה את שיעורי התמחור של תוכניות המנויים שלה - מה שהופך אותם לכל נפש סבירים. למרות שהמחירים נותרו מעט גבוהים, עדיין תוכלו להפיק תועלת רבה מהעברת השירות המעולה שלהם. ExpressVPN הוא גם VPN עמוס תכונות, שמסביר את ההיגיון שעומד מאחורי תמחור התוכנית שלו. נכון לעכשיו, החבילה הטובה ביותר שלהם יכולה לחסוך לך עד 49% אם אתה הולך לתכנית של 12 חודשים. מה שכן, ללא קשר לתוכנית שתבחרו, ExpressVPN יכסה אתכם בהבטחת החזר כספי של 30 יום ללא שאלות..

בקר ב- ExpressVPN.com

2. IPVanish

ipvanish vpn עבור סטרימינגIPVanish היא בחירה מצוינת עבור סטרימרים, בזכות האיזון ללא רבב של מהירויות וביצועים גבוהים. ניתן לייחס זאת לעובדה ש- VPN בבעלות מלאה ומנהל את השרתים שלה - אירוע נדיר ומרשים שנראה רק בשני VPNs אחרים בענף. ה- VPN מצליח גם עם כיסוי השרתים של למעלה מ 1700 שרתים בכ- 70 מדינות ברחבי העולם.

פרטיות & אבטחה

למרבה הצער, IPVanish פועלת מארה"ב, שם היא רשומה, דבר שאינו מצטיין בפרטיות ובחופש המקוון. עם זאת, IPVanish טוענת שמקפידה על מדיניות אפס יומני קפדנית ואינה אוגרת מידע של משתמשים. אנו חושבים ש- VPN איכשהו מצא דרך להתגבר על חוקי הפרטיות הפולשניים מארצות הברית. לכן פירוש הדבר שפעילות הסטרימינג שלך לא תוחזר אליך.

ה- VPN גם כן מצליח מאוד מבחינת האבטחה. לדוגמה, הם מציעים את ההצפנה הטובה ביותר בכיתה AES-256 ביט יחד עם מפתח ההצפנה RSA-2048 ביט. חוץ מזה, IPVanish מנפיקה גם פרוטוקולי חיבור שונים בהתאם ליישום הלקוח בו אתה משתמש. הם מספקים גם תכונות אבטחה מרובות כגון מתג להרוג אוטומטי, מנהור מפוצל, VPN כפול, DNS&הגנת דליפות IPv6, הגנה על WiFi, סודיות מושלמת קדימה ועוד.

תאימות

IPVanish זמין בפלטפורמות ומכשירים מרובים. המשמעות היא שתוכל להתקין אותו ב- Windows, macOS, Linux, Android, iOS, מערכת ההפעלה של Chrome, Fire TV, Windows Phone ונתבים. יתר על כן, ה- VPN נדיב מאוד בכל מה שקשור למספר החיבורים במקביל המותרים מכיוון שאתה יכול לאבטח עד 10 מכשירים תחת חבילה יחידה.

תמחור

IPVanish מציעה שלוש תוכניות בתשלום. ה- VPN ביצעה גם שינויים מאסיביים בתוכניות היקרות הקודמות שלה - ומציעה כעת מחירים נוחים מאוד. לדוגמא, הערך הטוב ביותר שלהם, שהוא התוכנית לשנה, נמכר במחיר של $ 3.25 לחודש, מחויב ב- $ 39 כל 12 חודשים - חוסך לך עד 73% מכספך. מלבד זאת, עבור כל תוכנית שאתה רוכש אתה זכאי להבטחת הכסף להחזר הכסף ללא 7 יום, וזה די בכדי לנסות את שירותיהם..

בקר ב- IPVanish.com

3. NordVPN

vpn הטוב ביותר לסטרימינגNordVPN הוא VPNs מובילים ופופולריים מאוד שעובד בצורה מושלמת עם מרבית שירותי הסטרימינג. לציין, ל- NordVPN יש את כיסוי השרתים הנרחב ביותר, עם למעלה מ 5100 שרתים ב 64+ מדינות ברחבי העולם. הכיסוי הגלובלי פירושו שתמיד תוכלו להתחבר לשרת הזמין הטוב ביותר בסביבתכם כדי ליהנות במהירויות גבוהות בזמן הזרמת.

פרטיות & אבטחה

NordVPN רשומה כיום בפנמה - מדינה מרוחקת הדוגלת בתוקף לאבטחת סייבר וחופש אינטרנט. המשמעות היא ש- VPN יכול להקפיד על מדיניות קפדנית ללא יומנים. מבחינת האבטחה, NordVPN משתמש בשילוב של קידוד DHE-RSA AES-256 SHA בפרוטוקול OpenVPN שלה. המשמעות היא שהם מציעים את ה- RSA-2048, כמו גם את מפתח האימות HMAC SHA2-384, כדי לשפר את האבטחה. חוץ מזה, NordVPN משתמשת גם במפתח Diffie Hellman Exchange (DHE) בן 3072 סיביות, שהוא נהדר לסודיות קדימה מושלמת.

יתר על כן, מלבד תקני האבטחה המשכנעים הללו ברמה העולמית, VPN מספק גם תכונות פרטיות מתקדמות כמו מתג kill, CyberSec, VPN כפול, DNS מאובטח, הגנת דליפות IPv6, Anti-DDoS, כמו גם בצל ב- VPN. לבסוף, NordVPN מעניק גם פרוטוקולי חיבור שונים כמו OpenVPN, IKEv2 / IPSec, PPTP ו- SSTP באפליקציות הלקוח שלה..

תאימות

ה- VPN מבוסס פנמה מרשים מאוד בכל מה שקשור לתאימות מכשירים ופלטפורמות. לדוגמה, NordVPN תומך בכל הפלטפורמות העיקריות, כולל Windows, macOS, Linux, Chrome OS, Android, iOS, Blackberry ו- DD-WRT. הם מציעים הרחבות לדפדפנים שונים, כולל Chrome, Safari ו- Firefox. בנוסף, באפשרותך להתקין NordVPN גם במכשירים כמו תיבות Kodi, טלוויזיות חכמות וקונסולות משחק שונות. עם זאת, אם ברשותך רוב המכשירים האלה, אתה עדיין יכול לאבטח אותם בבת אחת, בהתחשב בכך ש- NordVPN מאפשרת עד 6 חיבורים במקביל..

תמחור

NordVPN הוא אחד ה- VPN המובילים המספקים את תוכניות המנויים הזולות ביותר. נכון לעכשיו הם נותנים עד ארבע חבילות המציעות את אותן תכונות אך יש להן מחזורי חיוב שונים. אתה יכול להפיק תועלת רבה מהתכנית הפופולרית ביותר שלהם שמוכרת במחיר של $ 3.49 לחודש המחויבת במחיר של $ 125.64 כל שלוש שנים. התוכנית לשלוש שנים תחסוך לך עד 70% מכספך. יתר על כן, זכור כי כל התוכניות של NordVPN מכוסות בערבות ללא תשלום 30 יום להחזר הכסף.

בקר באתר NordVPN.com

4. CyberGhost

הסטרימינג הטוב ביותרCyberGhost הוא עוד VPN מעולה להזרמת תוכן מקוון. זה בזכות האיזון המופלא של מהירות, יעילות, פרטיות ואבטחה מהשורה הראשונה. יש לציין כי CyberGhost רשומה והיא בעלת סמכות שיפוט חוקית ברומניה - אזור שיש בו יחס רב לפרטיות, וביטחון ברשת. CyberGhost מפעילה גם רשת שרתים נרחבת של יותר מ 5900 שרתים ב 89+ מיקומים ברחבי העולם. המשמעות היא שאתה יכול להתחבר כמעט לכל אזור בעולם וליהנות מהזרם.

פרטיות ואבטחה

CyberGhost מבטיח אבטחה מרבית באמצעות הטכניקות המתקדמות שלה, כולל הצפנת AES-256 המשולבת למפתח RSA-2048 ביט. יתרה מזאת, CyberGhost שודרג לאחרונה מאימות ה- Hash5 של HMAC MD5 הקודם ל- HMAC SHA-2 מתקדם. הם עשו זאת במטרה לעמוד בהמלצות החדשות שהציעו ביקורת OSTIF OpenVPN.

נכון לעכשיו, CyberGhost מספקת עד שלושה פרוטוקולים, כולל OpenVPN, L2TP ו- PPTP. ראוי לציין, ה- VPN אינו תומך בפרוטוקולים מתוארכים כמו SSH ו- SSTP. בנוסף, CyberGhost מציעה לך גם תכונות מרגשות, כמו מתג להרוג אוטומטי, מגן WiFi, מנהור מפוצל, VPN כפול, כמו גם DNS & הגנת דליפות IP.

תאימות

CyberGhost מציעה מגוון רחב של אפליקציות ייעודיות למספר מכשירים ופלטפורמות. אתה יכול להשיג CyberGhost עבור Windows, Android, macOS, iOS, Chrome OS, Linux, Routers, Raspberry PI, Firestick, כמו גם כל קונסולות המשחק הגדולות. ניתן גם לאבטח עד 7 מכשירים בו זמנית.

תמחור

CyberGhost מעדכן באופן רציף את תוכניות המנויים שלה, כמו גם את שיעורי התמחור שלה. לדוגמה, ה- VPN מגלגל כעת שלוש חבילות, והתוכנית הטובה ביותר שלהן היא הצעת ליל כל הקדושים שעולה על 33 דולר לשנה הראשונה, ואז 66 דולר כל 12 חודשים. זכור כי CyberGhost מכסה אותך עם ערבות נדיבה ללא חזרה של 45 יום להחזר כספי.

בקר ב- CyberGhostVPN.com

5. VyprVPN

vpns הטוב ביותר לסטרימינגVyprVPN הוא גם בחירה נהדרת עבור סטרימינג של תוכן מהיר, מאובטח ואמין בכל העולם. VyprVPN, שנוסדה בשנת 2009 על ידי חברת האם שלה - Golden Frog GmbH - היא VPN מבוסס שוויצרי, שעשתה צעדים אדירים כדי למצב עצמה כשירות מהימן ברחבי העולם, הדוגל באבטחת סייבר ופרטיות מקוונת. VyprVPN מפעילה גם רשת מרשימה של למעלה מ -700 שרתים עם 200,000 כתובות IP מדהימות ב- 70+ מקומות ברחבי העולם. יתר על כן, אתה יכול ליהנות גם מתכונת מיתוג השרת הדינמית - דבר שיכול לעזור לשמור על זהותך המקוונת בעילום שם.

עם זאת, זו במידה מסוימת הצהרה משאלת לב, מכיוון שחברת האם שלהם, צפרדע גולדן, היא אמריקאית בחלקה, מה שהופך אותם לכפופים לפעולות כמו שיתוף נתונים עם רשויות ארה"ב ואיחוד..

פרטיות ואבטחה

ל- VyprVPN סמכות שיפוט משפטית בשוויץ מאז חברת האם שלה - גולדן צפרדע - מאוגדת במדינה. זה נותן להם נקודה חיובית, בהתחשב בעובדה ששוויץ ידועה בחוקי הפרטיות שלה. למדינה יש כבוד מאסיבי לפרטיות מקוונת והיא בין המדינות המעטות ביותר שחוקקו הגנה על משתמשים ופעולות פרטיות מקוונות. ולגבי שוויץ, מעשי הפרטיות שלה חוקים תחת חוק הגנת המידע השוויצרי השוויצרי (DPA) וכן פקודת הגנת המידע (DPO).

ל- VyprVPN מוניטין יוצא דופן ביחס לביטחון הסייבר שלה. השירותים משתמשים ב- AES-256 CBC האופנתי, הנחשב לטכניקת ההצפנה המאובטחת והבלתי ניתנת לשבירה. לאחר מכן משולבים ההצפנה עם אימות hash המפורסם HMAC SHA1, יחד עם לחיצת יד RSA-2048. יש גם את הסודיות המושלמת המושלמת שמציעה חילופי מפתחות דיפי-הלמן -2048. HMAC SHA1 נותר לשדרוג ל- HMAC SHA2 כדי לשפר את תקני האבטחה שלה; אחרת, עם זאת, שילוב אבטחה זה אינו מנוצח.

ה- VPN מציע גם פרוטוקולי אבטחה שונים, כולל PPTP, L2TP / IPSec, OpenVPN כמו גם פרוטוקול זיקית, הזמין רק אם אתם רוכשים את תוכנית Premium. VyprVPN גם הבטיחה שכבת אבטחה נוספת בכך שהיא מציעה תכונת חומת אש של NAT שחוסמת תנועה נכנסת לא רצויה לרשת שלך..

תאימות

יתר על כן, VyprVPN עשתה טוב עם עצמה כשמדובר במכשירים ופלטפורמות נתמכים. גולדן צפרדע הצליחה ליצור מספר לקוחות לכל הפלטפורמות העיקריות, כולל Windows, macOS, Android, iOS, Linux, BlackBerry, Routers, QNAP, Anonabox וטלוויזיות חכמות..

תמחור

VyprVPN מציעה שתי קטגוריות של חבילות, כולל VyprVPN ו- VyprVPN Premium. שתי קבוצות התוכניות מספקות תכונות ושיעורי תמחור שונים. התוכנית הטובה ביותר היא VyprVPN Premium השנתי, העולה על 6.67 דולר לחודש, ומחויב במחיר של 80 דולר כל 12 חודשים. זכור שתוכנית VyprVPN Premium מעניקה לך תכונות מעולות כמו חמישה חיבורים בו זמנית, פרוטוקול זיקית וענן VyprVPN - בעוד המקבילה שלו לא.

בקר VyprVPN.com

מילים אחרונות

אין ספק ש- VPN הוא כלי מכריע להזרמת תוכן דיגיטלי מאובטח. עם זאת, בחירת VPN שיכולה להציע את האיזון הנכון בין מהירות, ביצועים, ואבטחה והפרטיות הדוקים היא דבר מסובך. ניסינו VPNs רבים, והתמקמנו בחמישה שיכולים להציע את יכולות הזרימה הטובות ביותר. פירטנו גם את הסכנות הכרוכות במדיה זורמת ללא VPN ומספק את ההיבטים שצריך להסתכל עליהם בעת בחירת VPN. אחרת, יש לך חירות לבחור מבין VPNs הרשומים, וליהנות מהזרמת תוכן HD מבלי להיתפס בין הפרת זכויות יוצרים, מצערת ספק שירותי אינטרנט ומגבלות גיאוגרפיות..

קשורים:

ה- VPN הטוב ביותר עבור Firestick
ה- VPN הטוב ביותר לקודי
מדוע כדאי להשתמש ב- VPN
האם VPN חוקי ובטוח לשימוש?
כיצד לבחור את ה- VPN הנכון

Max Eddy
Max Eddy Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me