כיצד להשיג קלע טלוויזיה על FireStick

>

מדריך זה יראה לכם כיצד להגדיר ולהשתמש ב- Sling TV ב- FireStick. בדומה להגדרת טלוויזיה, Sling TV היא אפליקציית טלוויזיה בשידור חי הזמינה לפלטפורמת אנדרואיד, iOS ו- Web.

חיבור לטלוויזיה בכבלים לא זול. אני מוציא כמעט כל חודש 100 דולר על המנויים השונים מזה זמן. וגם שלא לדבר על הציוד היקר שהייתי צריך לקנות בשביל החיבור. מה שמאכזב יותר הוא שכל זה בא בחוזה שלא אוכל לרדת ממנו בקלות. אני שמח שהזרמת טלוויזיה מקוונת תפסה יותר מסתם; זה הפך להיות המיינסטרים מאוד. כעת אוכל לצפות בכל הערוצים המועדפים עלי דרך האינטרנט ולשלם רק חלק קטן ממה שמנוי לוויני עולה לי.

אם אתה חושב ללכת בדרך לחיתוך כבל, הייתי ממליץ לך לשקול Sling TV. הזרוע האינטרנטית של רשת Dish, Sling TV מאפשרת לכם לצפות בטלוויזיה בשידור חי במגוון רחב של מכשירים במחיר החודשי הנמוך מ 20 $. Sling TV מביא אליכם את כל הערוצים הפופולריים, כחלק מהחבילות החודשיות או באמצעות מנויי א-לה-קארט. בעוד ששירות זה עוסק ברובו בטלוויזיה בשידור חי, תוכלו למצוא כאן גם עשרות חומרים לפי דרישה.

Sling TV אינו מצריך התקנה או ציוד מיוחד כלשהו, ​​אינו מחייב אותך לחוזה ומאפשר לך להזרים את הערוצים המועדפים עליך בלחיצת כפתור. אז, הייתי אומר שקלע טלוויזיה שווה כל מחיר. במאמר זה נלמד כיצד להתקין ולהשתמש ב- Sling TV ב- FireStick.

מה זה קלע טלוויזיה?

כששמעתי לראשונה על Sling TV, חשבתי שזה מכשיר נוסף של קלע Slingbox, או כנראה שיצרנית Slingbox פשוט שינו את שם המוצר שלהם. חפרתי קצת יותר עמוק וגיליתי שטלוויזיה של קלע שונה בהרבה מסלינגבוקס.

Slingbox לוקח את העדכון מחיבור הטלוויזיה בכבלים הקיים שלך ומעלה אותו באינטרנט כך שתוכל לראות טלוויזיה מרחוק. Slingbox זקוק למינוי טלוויזיה בכבלים כדי לעבוד.

קלע טלוויזיה, לעומת זאת, זורק את הטלוויזיה בכבלים מהמשוואה. זה מאפשר לך להזרים ישירות את ערוצי הלוויין במכשירים הנתמכים עבור – כפי שאמרתי קודם – חלק מהעלות. למרות השימוש במודל מבוסס המנוי ובמבנה התמחור הממוקד, קלע טלוויזיה מוריד משמעותית את הוצאות הטלוויזיה בכבלים.

Slingbox זקוק שתקין התקן נוסף. קלע טלוויזיה אינו מצריך הגדרה מיוחדת כלל.

השתמש ב- VPN לצפייה בקלע טלוויזיה מכל מקום בעולם

Sling TV זמין רק בארצות הברית. אבל, אל תתאכזבו עדיין. אתה יכול להשתמש בשירות VPN ולבטל את חסימת שירות Sling TV המוגבל הגיאוגרפי, לא משנה באיזה חלק מהעולם אתה גר.

באמצעות VPN אתה יכול לאתר את עצמך באופן גיאוגרפי כמעט לכל מקום בעולם בו שירות ה- VPN כולל שרת. אתה יכול לבחור אחד מהשרתים הרבים בארה”ב וליהנות מ- Sling TV.

על ידי שימוש ב- VPN, אתה יכול גם להימנע מצערת אינטרנט וליהנות מהאינטרנט עד הפוטנציאל המרבי שלו.

  עשרת התוספות הטובות ביותר לסטרמיו | רשימה אולטימטיבית לשנת 2023

אני משתמש VPN אקספרס וממליץ לך עליו באופן אישי. VPN Express הוא שירות ה- VPN המהיר ביותר. זה גם ידידותי ל- FireStick ויש בו מאות שרתים ברחבי העולם (כולל הרבים בארה”ב).

הרשם לטלוויזיה

כדי להשתמש בשירות Sling TV, עליכם להירשם לחשבון ולרכוש את התוכנית. החדשות הטובות הן שלסלינג טלוויזיה יש ניסיון בן 7 ימים, מלא בחינם, ללא עלות. אתה יכול להזרים את כל הערוצים הכלולים בתוכנית שלך בחינם למשך 7 ימים.

בניגוד לשירותי סטרימינג אחרים בשידור חי בטלוויזיה שגובים ממך את דמי המנוי מלפנים ומחזירים את הכסף מאוחר יותר אם תבטל לפני תום תקופת הניסיון, Sling TV אינה מחייבת דבר עבור תקופת הניסיון של 7 הימים. אתה מחויב רק כשאתה בוחר להמשיך עם השירותים שחלפו בתקופת הניסיון.

הרשמה דרך האינטרנט (שיטה מומלצת)

Sling TV מאפשר לך להירשם דרך פורטל האינטרנט שלה באמצעות כרטיס האשראי / החיוב שלך.

בקר בכתובת https://www.sling.com במחשב או במכשיר הנייד שלך ולחץ על כפתור ‘צפה 7 ימים חינם’ כמוצג בתמונה למטה

קלע טלוויזיה

עקוב אחר ההוראות הפשוטות שבדפי האינטרנט הבאים והרשם לטלוויזיה Sling וצור את חשבונך. תידרש לספק את כתובת הדוא”ל שלך וליצור סיסמה. אתה יכול להשתמש בדוא”ל ובסיסמה כדי להיכנס ל- Sling TV ב- FireStick.

כפי שניתן לראות בתמונה למטה, התוכניות והערוצים הכלולים מוצגים באתר.

ערוצי טלוויזיה במתלים

יהיה עליכם לבחור אחת מהתכניות הזמינות.

  • חבילות קלע טלוויזיה מתחילות ב 20 $. חבילת הבסיס מציעה 30+ ערוצים במחיר של 20 $ ומכונה ‘קלע כתום’. התוכנית הכתומה תומכת במכשיר אחד בלבד.
  • התוכנית ‘קלע כחול’ עולה 25 $ ויש לה יותר מ 45 ערוצים. אתה יכול להשתמש בקלע טלוויזיה על עד 3 מכשירים בו זמנית עם תוכנית זו.
  • לטלוויזיה בקלע יש גם תוכנית כתום + כחול המציעה יותר מ 50 ערוצים ומחירה 40 $. יש תוכנית ספרדית מיוחדת בשם ‘הטוב ביותר של ספרדית’ תמורת 10 דולר.

אתה יכול גם לבדוק את כל התוספות שבדף הבית של אתר זה כדי להחליט על עצמך ולקבוע אם אתה רוצה ערוצים או מבצעים נוספים. ‘תוספות’ כולל גם את ערוצי הפרימיום כמו HBO שעולים 15 דולר נוספים מדי חודש. התבונן בתמונה למטה.

ביקורת טלוויזיה במתלים

הירשם באמצעות אפליקציית Sling TV

אם כבר הורדתם את Sling TV ב- FireStick, תוכלו להירשם ישירות מהאפליקציה. עם זאת, עליך לעדכן את פרטי התשלום שלך באמצעות חשבון אמזון איתו נכנסת ל- FireStick. ניתן לאמת, להוסיף או לעדכן פרטי תשלום בכתובת https://pay.amazon.com/us

בהנחה שעודכן את פרטי התשלום שלך וכבר הורדת את אפליקציית Sling TV ב- FireStick, כך תוכל להירשם לשירותים (אם עוד לא הורדת את האפליקציה, החלק הבא יראה לך כיצד).

פתח את אפליקציית Sling TV במכשיר ה- FireStick שלך ועליך לראות את המסך הבא. לחץ על ‘צפה עכשיו 7 ימים חינם’ בצד ימין למטה כדי להתחיל בתהליך ההרשמה

תוכניות טלוויזיה במתלים

בחר את התוכנית שבחרת ולחץ על ‘המשך’ בפינה השמאלית התחתונה.

רשימת ערוצי טלוויזיה במתלים

בשלב הבא ניתנת לך האפשרות לבחור את ה’תוספות ‘. זו בעצם רשימת ערוצי הטלוויזיה קלע של א-לה-קארטה, שהם לא החלק מהתכנית הרגילה שעליה דיברנו.

  8 חלופות התיבה הטובות ביותר (2023)

לחץ על ‘הוסף’ לצד האפשרות ברשימה כדי לכלול אותה במנוי שלך.

כעת לחץ שוב על הלחצן ‘המשך’ בפינה השמאלית התחתונה

טלוויזיה במתלה

כעת כל שעליך לעשות הוא לבצע את ההוראות שעל המסך ליצירת חשבונך ולספק את פרטי החיוב שלך.

תירשם באמצעות כתובת הדוא”ל שלך ותיצור סיסמה במהלך התהליך. כתובת הדוא”ל והסיסמה ישמשו בכניסה ל- Sling TV ב- FireStick.

שוב, וודאו שמידע התשלום שלכם מעודכן בכתובת https://pay.amazon.com/us

כיצד להתקין טלוויזיה קלעת ב- FireStick

עכשיו, אני הולך להראות לך איך להשיג את Sling TV ב- FireStick. שיטת ההורדה וההתקנה היא פשוטה שכן Sling TV זמין בחנות אמזון. לא יהיה צורך לטעון את האפליקציה בצד.

שלב 1: בחר בסמל ‘חיפוש’ ממסך הבית של FireStick באמצעות השלט הרחוק שלך. החיפוש (סמל עדשות) נמצא בפינה השמאלית העליונה.

קלע טלוויזיה

שלב 2: התחל להקליד ‘קלע טלוויזיה’ (ללא הציטוטים כמובן). לאחר הקלדת האותיות הראשונות, תראה את Sling TV בהצעות שלהלן. בחר קלע טלוויזיה באמצעות השלט ולחץ עליו.

קלע טלוויזיה על מקלות אש

שלב 3: סמל הטלוויזיה של קלע יופיע (כבר נבחר) במסך הבא. לחץ עליו!

איך להשיג טלוויזיה במתלה על אש

שלב 4: כעת, לחץ על כפתור ‘הורד’ כדי להתחיל להוריד ולהתקין Sling TV ב- FireStick. זה לא צריך לקחת יותר מדקה או שתיים.

קלע טלוויזיה

שלב 5: עם סיום ההתקנה, עליך לראות את כפתור ‘פתח’. לחץ על כפתור זה כדי לפתוח את האפליקציה מייד. תוכל גם לפתוח את היישום מאוחר יותר מתוך ‘האפליקציות שלך & משחקים. ‘

לפתוח טלוויזיה במתלה על אש

כך מותקן קלע טלוויזיה FireStick.

כיצד להשתמש בקלע בטלוויזיה

תן לי עכשיו להראות לך כיצד להיכנס לאפליקציית Sling TV ב- FireStick וכיצד פועל טלוויזיה Sling.

הפעל את אפליקציית Sling TV ולחץ על כפתור ‘כניסה’ בפינה השמאלית התחתונה של המסך.

חבילות טלוויזיה במתלים

היכנס באמצעות כתובת הדוא”ל שציינת במהלך ההרשמה והסיסמה שיצרת באותו זמן.

כניסה טלוויזיה קלע

כך נראה מסך הבית של אפליקציית Sling TV ב- FireStick. מסך הנחיתה המוגדר כברירת מחדל הוא ‘הטלוויזיה שלי’ (האפשרות בסרגל העליון).

בחלק זה תוכלו להוסיף את הערוצים למועדפים שלכם לצורך גישה מהירה. אזור זה מראה לך גם המלצות לערוץ על סמך היסטוריית הצפייה שלך.

איך עובד טלוויזיה במתלה

אם אתה רוצה לראות מה משודר כרגע, לחץ על האפשרות ‘עכשיו’ למעלה. כאן תוכלו לראות מה משחק כרגע דרך לוויין בערוצים השונים. תחום זה מחולק לקטגוריות שונות כמו ספורט, סגנון חיים, אקשן & הרפתקאות ועוד.

ערוצי טלוויזיה במתלים

אם תרצה להציג את לוח הזמנים של התוכניות לפי זמן, לחץ על האפשרות ‘מדריך’ בחלקו העליון.

כאן תוכלו לראות את ציר הזמן המתואר בחלקו העליון ואת רשימת הערוצים משמאל. אזור זה לא רק מציג את מה שמשודר כרגע, אלא גם את מה שמתוכנן להיות משודר בהמשך.

קלע טלוויזיה על מקלות אש

Sling TV כולל גם מדור ספורט מיוחד בו תוכלו לראות את רשימת הערוצים והתכניות לפי ענפי ספורט שונים כמו כדורסל, הוקי, בייסבול ועוד.

סטרימינג ספורט בטלוויזיה במתלים

כיצד לבטל את מנוי הקלע לטלוויזיה

למרות שאפליקציית Sling TV FireStick כוללת את לחצן ‘נהל’, היא מצביעה אותך לדף האינטרנט לניהול חשבונך. המשמעות היא שתצטרך להיכנס לחשבון Sling TV שלך באינטרנט כדי לבטל את המנוי.

  כיצד להתקין את TVZion בטלוויזיה / מקל Fire

כיצד לבטל טלוויזיה במתלה על אש

אז מה שעליכם לעשות הוא לעבור אל www.sling.com/signin ולהיכנס באמצעות אישורי הטלוויזיה של קלע..

כשאתה מחובר, לחץ על ‘הגדרות’ (סמל גלגל השיניים) בפינה השמאלית העליונה של המסך.

לבטל את תוכנית הטלוויזיה של קלע

לחץ על ‘חשבון’ בצד שמאל ואז לחץ על הלחצן ‘נהל חשבון’ בצד ימין

ניהול חשבון טלוויזיה במתלה

כעת לחץ על ‘בטל הרשמה’ ובצע את ההוראות שעל המסך לביטול חשבון Sling TV.

לבטל את מנוי הטלוויזיה למתלה במערכת ההפעלה

תקן את בעיות הקלע בטלוויזיה ב- FireStick

קלע טלוויזיה בדרך כלל עובד בצורה חלקה על FireStick ואין הרבה בעיות. אבל אני לא אומר שלעולם לא תיתקל בבעיות. לדוגמה, לפעמים הסרטונים מתחילים להשתחרר שוב ושוב. ההאפלה קצרה מאוד אך בכל זאת מתסכלת. אני אגיד לך כיצד לפתור את הבעיה תוך זמן קצר מהיום.

אם יש לך חיבור לאינטרנט במהירות גבוהה יותר מ- 5 מגהביט לשנייה, לא צריך להיות חיץ. אם חוויות המאגר שלך נדירות, זו יכולה להיות האינטרנט המשתנה או בעיה זמנית כלשהי בשרת הטלוויזיה הקלע. עם זאת, כאשר חציצה תכופה מדי, כדאי יהיה לבדוק את חיבור האינטרנט שלך באופן קבוע למהירות. תוכלו לבדוק את המהירות בחינם בכתובת www.speedtest.net. ייתכן שתצטרך אפילו ליצור קשר עם ספק שירותי האינטרנט שלך כדי לתקן את הבעיה.

קשורים:

כיצד לתקן חציצה בקודי
כיצד לתקן חציצה בטלוויזיה חממה

ישנן שתי טכניקות פתרון בעיות נפוצות המטפלות ברוב בעיות האפליקציה. קל גם לעקוב אחריהם. להלן שתי השיטות בהן יש להשתמש תמיד:

  1. אתחול FireStick מחדש: אתחול מחדש ירענן את מערכת ההפעלה ואת האפליקציות
  2. הסר את האפליקציה והתקן אותה מחדש עם הבעיה (במקרה שלנו זה קלע טלוויזיה)

אם אתה רואה את Sling TV איטי ב- FireStick, זה כנראה בגלל שנתוני האפליקציות תפסו יותר מדי מקום באחסון המוגבל של המכשיר. ניתן לתקן זאת על ידי ניקוי נתוני הטלוויזיה וקלע המטמון. זה בדרך כלל מטפל גם בבעיות ההפעלה של הווידאו. כך תוכלו לתקן בעיות אלה.

הערה: ניקוי נתוני האפליקציה יסיר את כל ההגדרות והמועדפים האישיים שלך

ממסך הבית של FireStick בחר ‘הגדרות’ בחלקו העליון ופתח את האפשרות ‘יישומים’

בעיות קלע טלוויזיה אמזון אש

גלול למטה ולחץ על ‘נהל יישומים מותקנים’

קלע טלוויזיה איטית על אש

גלול שוב למטה ולחץ על ‘קלע טלוויזיה’ במסך הבא מרשימת היישומים המותקנים

כיצד לתקן בעיות טלוויזיה במתלה

כעת לחץ על ‘נקה נתונים’

נקה נתוני טלוויזיה במתלים על מקלות אש

לחץ שוב על ‘נקה נתונים’

נקה את זיכרון המטמון של קלע בטלוויזיה

כפי שניתן לראות בתמונה למטה, כל הנתונים כולל המטמון נוקו. למרות שיש אפשרות נפרדת לנקות מטמון, אינך צריך להשתמש בה.

מסיימים

קלע טלוויזיה הוא דרך נוספת לצפות בטלוויזיה בשידור חי במכשירים המחוברים לאינטרנט. וכאשר אתה משתמש ב- Sling TV ב- FireStick, זה מרגיש כמו לצפות בטלוויזיה בכבלים, גם אם במחיר נמוך יותר וללא חוזה. תמורת 20 $ יש לך הזרמת כבלים במכשיר אמזון. זרוק כמה תוספות (תמורת דולרים נוספים כמובן) ותקבל יותר ערוצים, ערוצי פרימיום ומבצעים מיוחדים.

כעת, יש גם צד קטן של הסיפור. לדוגמה, Sling TV מציע עד 50 שעות DVR, אך רק לאחר שבחרת שירות נוסף של $ 5, ‘Cloud DVR’ שירות. יתר על כן, ערוצים מקומיים של קלע טלוויזיה אינם זמינים בכל האזורים.

למרות החסרונות הקלים הללו, חוויית הטלוויזיה החיה הכוללת לא ממש מושכלת מכיוון שעדיין יש לי הרבה מה להיות. יש המון ערוצים, תוכן לפי דרישה וצפייה ללא טרחה. בסך הכל, קלע טלוויזיה נשמע לי כמו עסקה טובה.

Max Eddy
Max Eddy Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me