כיצד להתקין את TVZion בטלוויזיה / מקל Fire

>

במדריך זה אעביר אותך דרך מדריך ההתקנה של TVZion ב- FireStick. השיטה המוצגת במדריך זה עובדת גם על Fire Stick 4K, Fire TV ו- Fire TV Cube.

TVZion הוא אחד מהיישומים החדשים ביותר לפי דרישה לאנדרואיד המאפשרים לך לצפות במדיה החינמית כולל הסרטים האהובים עליך ותכניות טלוויזיה. יישום זה מציע לך ממשק פשוט וקל לשימוש להפליא. TVZion הוא מאה אחוז ידידותי מרחוק, מה שהופך אותו לבחירה נהדרת עבור מכשיר ה- FireStick שלך. לאפליקציה ספריית תוכן איתנה, המציעה לכם מאות שעות של בידור בחינם.

שלא כמו יישומים רבים אחרים לפי דרישה, TVZion מאפשר לך להתחיל להזרים בלחיצה אחת בלבד. בדרך כלל זה לא מציג את רשימת הקישורים לבחירתך. במקום זאת, הוא בוחר את הקישור הבריא ביותר ומתחיל להפעיל את התוכן באופן מיידי.

חיפשתי ללא הרף את האלטרנטיבות הטובות ביותר לטלוויזיית Terrarium מאז הפסקת השירות. אני שמח שמצאתי כמה אפשרויות טובות. TVZion בהחלט הולך לרשימת האפליקציות המובילות שלי לסטרימינג.

TVZion הוא לא רק עבור FireStick אלא גם עבור מכשירי Android TV אחרים, כמו Android TV ו- Android TV Boxes. אתה יכול להשתמש בו גם בסמארטפונים וטאבלטים אנדרואיד שלך. למעשה, אם יש לכם אמולטור אנדרואיד, תוכלו להתקין אפליקציה זו גם במחשבי Windows ו- Mac.

תשומת לב משתמשי FireStick: קרא לפני שתמשיך

ממשלות ו ספקי שירותי אינטרנט ברחבי העולם עוקבים אחר הפעילות המקוונת של המשתמשים שלהם. אם תמצא זרימה של תוכן המוגן בזכויות יוצרים ב- Fire TV Stick שלך, אתה עלול להסתבך בבעיות רציניות. נכון לעכשיו, ה- IP שלך גלוי לכולם. אני ממליץ לך בחום להשיג VPN טוב של FireStick ולהסתיר את זהותך כך שחווית הצפייה בסרט שלך לא תביא תפנית רעה.

אני משתמש ExpressVPN שהוא ה- VPN המהיר והמאובטח ביותר בענף. קל מאוד להתקין בכל מכשיר כולל Amazon Fire TV Stick. כמו כן, זה מגיע עם אחריות להחזר הכסף של 30 יום. אם אינך אוהב את השירות שלהם, אתה תמיד יכול לבקש החזר. ל- ExpressVPN יש גם עסקה מיוחדת בה תוכלו השג 3 חודשים בחינם וחסוך 49% בתכנית השנתית.

להלן הסיבות שאתה חייב להשתמש ב- VPN כל הזמן.


טיפ:
למד כיצד להתקין ולהשתמש ב- VPN ב- Fire TV Stick

TVZion ב- FireStick: שלבי התקנה

FireStick מאפשר לך להוריד ולהתקין אפליקציות של צד שלישי כמו TVZion. אך לשם כך עליכם לשנות הגדרת אבטחה אחת. אפליקציות כמו TVZion נחשבות 'צד שלישי' מכיוון שהן לא מגיעות מחנות אמזון.

הנה ההגדרה שעליך לשנות:

1. הפעל את מכשיר ה- FireStick או Fire TV שלך ומסך הבית נווט לסרגל התפריטים שבחלקו העליון ובחר הגדרות

כיצד להתקין את TVZion על מקלות אש

2. מהאפשרויות בהגדרות, לחץ על טלוויזיה האש שלי או התקן

כיצד להתקין את TVZion בטלוויזיה / מקל Fire

3. הבא, פתח אפשרויות למפתחים

מקל אש

4. כעת, בדוק אם אפליקציות ממקורות לא ידועים מופעל (ON) או מושבת (OFF). אם הוא מושבת, לחץ עליו והפעל אותו

אפשר אפליקציות ממקורות לא ידועים על מקלות אש

5. כאשר ההודעה הבאה מופיעה, קדימה ולחץ על להדליק

tvzion על מקלות אש

בכך הגדרת את ה- FireStick שלך להתקנת אפליקציות של צד שלישי, כגון TVZion.

כעת אעביר אתכם לתהליך שלב אחר שלב להתקנת TVZion ב- FireStick. הנה מה שאתה צריך לעשות:

6. הדבר הראשון שעליך לעשות הוא להתקין אפליקציה שמאפשרת טעינה בצד של אפליקציות צד שלישי ב- FireStick. אתה זקוק לאפליקציה כזו מכיוון שלא תוכל להוריד את קבצי APK ישירות דרך דפדפן אינטרנט ב- FireStick.

אני ממליץ על Downloader, האפליקציה הטובה ביותר לטעינה בצד של FireStick שנתקלתי בה.

אתה יכול להוריד אותו בקלות מחנות אמזון. כל שעליך לעשות הוא לפתוח את פונקציית החיפוש של FireStick ממסך הבית ולחפש את האפליקציה Downloader. על ידי ביצוע ההוראות שעל המסך, יהיה לך Downloader תוך זמן קצר.

כעת לאחר התקנת אפליקציית ההורדה, בצע את הצעדים שלהלן:

ז. קדימה, הפעל את אפליקציית ההורדה. לחץ על בית בכרטיסייה הצדדית של היישום הזה. בצד ימין לחץ על שדה ה- URL בו תוזן כתובת האתר של המקור

הורד tvzion apk על firestick -

8. כעת, באמצעות המקלדת שעל המסך ושלט ה- FireStick שלך, הקלד את כתובת האתר הבאה ולחץ על GO: https://www.firesticktricks.com/tvz

tvzion firestick

9. אפליקציית ההורדה תתחיל מייד להתחבר לשרת שאליו הכתובת מצביעה. עם הקמת החיבור, האפליקציה תתחיל להוריד את TVZion APK ב- FireStick. המתן להשלמת ההורדה

כיצד להתקין את TVZion בטלוויזיה / מקל Fire

10. ברגע שהורדת ה- APK, Downloader יוזם את ההתקנה מייד על ידי הפעלת הקובץ. להלן החלון שתראה בהמשך.

לחץ על להתקין

כיצד להתקין

11. עכשיו, פשוט המתן לסיום ההתקנה. זה לא אמור לקחת יותר מדקה

התקנת tvzion על firestick -

12. כאשר אפליקציית TVZion הותקנה ב- FireStick, קיבלת הודעה על כך האפליקציה מותקנת. ה פתוח כפתור בצד ימין למטה יפעיל את אפליקציית TVZion מייד. אבל, אנחנו לא רוצים לעשות זאת עדיין.

לחץ על בוצע

כיצד להשיג את TVZion על מקלות אש

13. אתה חוזר כעת לממשק היישום Downloader. עליכם לראות את ההנחיה הבאה. לחץ על מחק

הסיבה שאני רוצה שתמחק את TVZion APK היא מכיוון שהיא תפנה מעט מקום באחסון המכשיר המוגבל. כאשר ה- APK התקין אפליקציה, היא כבר לא נדרשת.

כיצד להוסיף TVZion על מקל טלוויזיה אמזון אש

14. לחץ על מחק שוב כדי למחוק סוף סוף את APK TVZion ב- FireStick

מחק את TVZion apk

ובכן, זה כמעט כל מה שאתה צריך לעשות. התקנת בהצלחה את TVZion ב- FireStick.

TVZion ב- FireStick: סקירה מהירה

עכשיו אתה יודע להתקין את TVZion במכשיר ה- FireStick שלך. בואו לחקור את זה.

הדבר הראשון שאתה רוצה לעשות הוא לפתוח את האפליקציה. מכיוון שרק התקנת את האפליקציה, יתכן שלא תראה אותה במסך הבית של FireStick. כך תוכלו לגשת לאפליקציה:

 • החזק את המקש בית כפתור בשלט FireStick למספר שניות עד שתראה חלון מוקפץ חדש
 • לחץ על אפליקציות על חלון חדש זה
 • כעת אתה רואה את רשימת כל היישומים המותקנים שלך. נווט לתחתית הרשימה ושם תוכלו למצוא את אפליקציית TVZion.

לפני שנמשיך, הרשו לי גם לומר לכם במהירות כיצד להעביר את TVZion למסך הבית של FireStick:

 • בחר בסמל היישום TVZion
 • לחץ על תפריט מקש בשלט הרחוק של אמזון FireStick שלך
 • בפינה השמאלית התחתונה של המסך מופיע תפריט חדש
 • לחץ על מהלך \ לזוז \ לעבור
 • כעת הזיזו את הסמל ושחררו אותו באחת משתי השורות העליונות

הבה נחקור כעת את האפליקציה הזו.

כשאתה מפעיל את אפליקציית TVZion לראשונה, הנה הפופ-אפ שאליו אתה מתקבל בברכה. הקופץ אומר כי TVZion הוא ללא מודעות ומעודד אותך לתרום. אם אתה רוצה לתרום, לחץ על תרום. כדי לעבור לממשק האפליקציות TVZion, לחץ על אישור.

 אתה יכול גם למצוא את אפשרות התרומה בתפריט הראשי בהמשך.

כיצד להשתמש ב- TVZion apk על מקל האש - -

כך נראה מסך הבית של TVZion ב- FireStick. כפי שאתה יכול לראות, ישנן שתי כרטיסיות בחלק העליון של הטלוויזיה & סרטים. כרטיסיית הטלוויזיה נבחרת כברירת מחדל.

הקטגוריות משמאל והתצוגות המוצגות בקטגוריה מימין. כך גם בסרטים. אם אתם מחפשים משהו ספציפי, תוכלו ללחוץ על אפשרות החיפוש בפינה השמאלית העליונה.

כשאתה לוחץ על התפריט בפינה השמאלית העליונה, אתה רואה את האפשרויות הבאות. כמו שאמרתי לך, יש אפשרות לתרום ממש שם. יש לו גם את האפשרות TVZion לבית וטלוויזיה & אפשרות לסרטים יחד עם רשימת צפייה.

אפליקציית tvzion בנושא מקלות אש

לחץ על הגדרות אפשרות בתפריט ותראה את האפשרויות הבאות. למרות ש- TVZion היא אפליקציה בחינם, היא מגבילה את זמן ההפעלה הראשוני ל 500 שעות. אתה יכול להוסיף עוד זמן הפעלה על ידי לחיצה על האפשרות הוסף עוד זמן הפעלה. 

אבל, שמתי לב שזמן ההפעלה להוסיף עוד לא ממש עובד על FireStick. זה מיועד למשתמשים באנדרואיד שיש להם גישה לחנות Google Play.

500 השעות הראשוניות שהוקצו לו הן למעשה זמן צפייה רב. אני יכול לראות 250 סרטים של שעתיים כל אחד. אני יכול לצפות בפרקים של 600, 50 דקות. ייקח לי כמה חודשים למצות 500 שעות. עם זאת, אם נגמר לך זמן ההפעלה, תמיד תוכל להסיר את האפליקציה ולהתקין אותה מחדש.

כדי לקבל שעות הפעלה נוספות, תוכלו גם לתרום באמצעות Amazon Card או Bitcoins.

הגדרות apk של tvzion על firestick

מתפתל

אז זה כנראה כל מה שצריך לדעת על TVZion ב- FireStick. פשוט התקן את האפליקציה והתחל לצפות בתוכן המועדף עליך. TVZion APK הוא קל משקל ונדרש להתקנת מספר דקות בלבד. יתר על כן, הגודל הקטן גם מוודא שהאפליקציה נוחה במכשיר שלך. קדימה לנסות את היישום הזה.

קשורים:

 • כיצד להתקין APK קולנוע
 • כיצד להתקין את קודי
 • כיצד להתקין APK של Morph TV
 • כיצד להתקין Solex TV
 • כיצד להתקין את תיאטרון פלוס APK

Max Eddy
Max Eddy Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me