نحوه نصب Mobdro در آمازون FireStick

>

در این راهنما نحوه نصب Mobdro را در FireStick به شما نشان می دهم. همین دستورالعملها روی سایر نسخه های تلویزیون آمازون آتش از جمله Fire Stick 4K و Fire TV Cube نیز کار خواهند کرد. Mobdro یک سرویس IPTV است که به شما امکان دسترسی رایگان به کانالهای تلویزیونی زنده از سراسر جهان را می دهد. من به معنای واقعی کلمه ده ها برنامه زنده تلویزیونی بارگیری و استفاده کرده ام ، اما Mobdro تنها کسی است که برای طولانی ترین زمان به آن وفادار مانده ام. اگر دوست دارید تلویزیون زنده را در FireStick تماشا کنید (یا برای هر دستگاه Android دیگری) ، من اکیداً توصیه می کنم که به Mobdro یک عکس بدهید.

نحوه نصب mobdro در firestick

Mobdro دارای یک کتابخانه جامع از کانال های ماهواره ای است. می توانید اخبار ، نمایش ها ، فیلم ها ، ورزش ، موسیقی ، محتوای آموزشی و تقریباً در مورد همه چیزهایی که می توانید به آنها فکر کنید را تماشا کنید. این برنامه به خوبی پشتیبانی و به طور مرتب به روز می شود تا آن را از اشکالات و اشکالات دور نگه دارید.

تنها چالشی که من با این برنامه تجربه کرده ام مربوط به ناوبری است. اگرچه بیشتر قسمتها ، از راه دور دوستانه هستند ، وقتی لیست کانال ها را باز می کنید ، از چپ به راست و همچنین از بالا به پایین حرکت می کند. این امر باعث می شود اوضاع کمی ناراحت کننده باشد. خوشبختانه ، این یک گزینه جستجوی مؤثر است ، هر آنچه را که شما به دنبال آن هستید پیدا می کند. فقط نام محتوا یا کانال تلویزیونی را تایپ کنید و برنامه آن را در کتابخانه رسانه ای عظیم آن جستجو کند. این واقعیت که من تقریباً به هر کانالی که می خواهم در یک مکان تماشا کنم ، دسترسی پیدا می کنم و این برنامه سریع است ، فیلم ها را با کیفیت بالا ، تقریباً بدون بافر ، پخش می کند ، به وضوح کاستی کوچک خود را تحت الشعاع قرار می دهد..

مراحل نصب Mobdro APK در FireStick

Mobdro خدمات تلویزیون زنده را به صورت رایگان ارائه می دهد. و این کافی است که حدس بزنید که بخشی از فروشگاه Amazon نیست. این یک برنامه شخص ثالث است که در FireStick آمازون شما کنار گذاشته خواهد شد.

تنظیمات امنیتی FireStick به شما امکان نمی دهد چنین برنامه ای را بطور پیش فرض بارگیری کنید ، مگر اینکه گزینه را فعال کنید برنامه ها از منابع ناشناس. بنابراین ، چگونه می توانید این کار را انجام دهید:

 1. روی Fire Stick خود روشن کنید و از صفحه اصلی انتخاب کنید تنظیمات از نوار منو در بالا گزینه

نحوه نصب mobdro در firestick

 1. هنگامی که منوی زیر ظاهر شد ، به سمت راست بروید و باز کنید تلویزیون / دستگاه آتش من

mobdro firestick

 1. اکنون انتخاب کنید و کلیک کنید گزینه های توسعه دهنده
  FireFickにFreeFlix HQをインストールする方法

چگونه می توان برنامه mobdro را در چوب تلویزیون آمازون آتش گرفت

 1. اگر برنامه ها از منابع ناشناس خاموش است ، پیش بروید و روی آن کلیک کنید تا روشن شود

برنامه از منابع ناشناخته در firestick

 1. وقتی از شما خواسته شد ، کلیک کنید روشن کن. این یک پیام هشدار دهنده است اما نگران آن نباشید. Mobdro یک برنامه آزمایش شده و آزمایش شده است. امن است.

برنامه ها را از منابع ناشناخته روشن کنید

هنگامی که برنامه ها را از منابع ناشناخته روشن کرده اید ، می توانید پیش بروید و برنامه Mobdro را در FireStick نصب کنید. آسان است. اما به برنامه ای نیاز دارید که بتواند Mobdro APK را از وب بارگیری کند.

توجه کاربران FireStick: قبل از ادامه مطلب بخوانید

دولت ها و ISP ها در سراسر جهان بر فعالیت های آنلاین کاربرانشان نظارت می کنند. اگر محتوای دارای حق نسخه برداری را در Fire TV Stick خود پیدا کردید ، می توانید با مشکل جدی روبرو شوید. در حال حاضر ، IP شما برای همه قابل مشاهده است. من اکیداً به شما توصیه می کنم که FirePick خوب VPN بدست آورید و هویت خود را پنهان کنید تا تجربه تماشای فیلم شما اتفاق بدی نیفتد.

من استفاده می کنم ExpressVPN که سریعترین و امن ترین VPN در صنعت است. نصب بر روی هر وسیله ای از جمله Amazon Fire TV Stick بسیار آسان است. همچنین با ضمانت 30 روز پس انداز پول ارائه می شود. اگر خدمات آنها را دوست ندارید ، همیشه می توانید درخواست بازپرداخت کنید. ExpressVPN همچنین معامله خاصی دارد که در آن می توانید 3 ماه رایگان دریافت کنید و 49 درصد در برنامه سالانه پس انداز کنید.

در اینجا دلایلی وجود دارد که شما باید همیشه از VPN استفاده کنید.


بخوانید: نحوه نصب و استفاده از بهترین VPN برای FireStick

FireStick می تواند بسیاری از کارها را انجام دهد اما به شما امکان نمی دهد تا فایلهای APK را مستقیماً از مرورگرهای وب بارگیری کنید. من مرورگر ابریشم ، FireFox را امتحان کردم ، هیچ کاری نمی کند.

خوب است! اگر می خواهید برنامه ها را در FireStick کنار بگذارید ، هیچ کاری از این بهتر نیست بارگیری کننده برنامه این اولین برنامه ای است که شما هنگام نصب دستگاه FireStick ، ​​Fire TV یا Fire TV Cube خود باید نصب کنید.

Downloader بخشی از فروشگاه Amazon است. از این رو ، نباید در نصب آن مشکلی داشته باشید. تنها کاری که باید انجام دهید دسترسی به آن است جستجو کردن گزینه FireStick از صفحه اصلی (این گزینه در سمت چپ سمت راست در بالا است). با وارد کردن نام برنامه ، برنامه Downloader را جستجو کنید. دستورالعمل های روی صفحه را دنبال کرده و Downloader را نصب کنید.

اکنون که Downloader دارید ، بگذارید Mobdro را در FireStick نصب کنیم. مراحل زیر ذکر شده است:

 1. برنامه Downloader را راه اندازی کنید و متوجه می شوید که با برنامه باز می شود خانه گزینه (در سمت چپ) به طور پیش فرض انتخاب شده است.
 2. در سمت راست صفحه اصلی Downloader (با خانه انتخاب شده) فیلدی است برای وارد کردن منبع URL فایل APK که می خواهید بارگیری کنید.

روی این قسمت کلیک کنید و صفحه کلید روی صفحه نمایش ظاهر می شود.

  Terrarium TVは合法で安全に使用できますか?

بارگیری mobdro در firestick

 1. از صفحه کلید روی صفحه نمایش استفاده کنید و نشانی اینترنتی زیر را برای آخرین APK Mobdro وارد کنید – https://www.firesticktricks.com/mob

وقتی تایپ کردن تمام شد ، ضربه بزنید برو 

سریع دانلود apk با استفاده از All-In-On Downloader

 1. برنامه Downloader به گونه ای طراحی شده است که فوراً بارگیری فایل APK را شروع کنید. بنابراین ، به آن زمان لازم برای بارگیری Mobdro APK در FireStick ، ​​اجازه دهید. خیلی طول نمی کشد Mobdro یک برنامه سبک است.

apk Mobdro for stick TV tv

 1. به محض بارگیری Mobdro APK ، Downloader آن را اجرا و شروع به نصب برنامه می کند. اکنون باید فوریت زیر را با آن مشاهده کنید بعد دکمه در سمت راست پایین

mobdro را روی firestick نصب کنید

 1. حرکت به پایین سمت راست و بعد دکمه تغییر خواهد کرد نصب دکمه. کلیک کنید بر روی نصب دکمه برای ادامه

نحوه نصب mobdro در تلویزیون آتش

 1. اکنون صبر کنید تا دستگاه FireStick خود Mobdro را نصب کند. معمولاً کمتر از دو دقیقه طول می کشد.

mobdro for firestick

 1. هنگامی که Mobdro در FireStick نصب شده است ، شما این عبارت سریع را به شما ارائه می دهیم برنامه نصب شده است.

همانطور که می بینید ، در پایین دو دکمه دارد. اگر کلیک کنید باز کن, شما قادر خواهید بود تا برنامه Mobdro را در FireStick فوراً اجرا کنید.

اما ، این همان چیزی نیست که ما الان می خواهیم. بیایید کلیک کنیم انجام شده و به رابط Downloader برگردید. ما فایل APK Mobdro را حذف خواهیم کرد.

این پرونده APK پس از نصب برنامه الزامی نیست. حذف فضای شما را پاک می کند.

firestick mobdro

 1. روی دکمه کلیک کنید حذف

apk mobdro را در firestick حذف کنید

 1. روی دکمه کلیک کنید حذف دوباره برای حذف نهایی پرونده

apk mobdro را از firestick حذف کنید

شما با موفقیت برنامه Mobdro را در FireStick با کمک برنامه Downloader بارگیری و نصب کرده اید. شما همچنین با موفقیت پرونده Mobdro APK را حذف کرده اید.

چگونه می توان از Mobdro با خیال راحت استفاده کرد

قبل از شروع پخش با Mobdro ، می خواهم به شما هشدار دهم که همه آنچه را که آنلاین پخش می کنید ، برای ISP و دولت شما قابل مشاهده است. برای جلوگیری از هرگونه مشکل حقوقی ، پیشنهاد می کنم از یک FirePick VPN خوب مانند ExpressVPN استفاده کنید.

من شخصاً از ExpressVPN استفاده می کنم که سریعترین و مطمئن ترین VPN در صنعت است. همچنین در صورت عدم رضایت از خدمات ، ضمانت 30 روز پس انداز پول نیز به شما ارائه می شود.

بگذارید چگونه به سرعت و سریع اتصال ExpressVPN در FireStick را به شما نشان دهم.

مرحله 1: در ExpressVPN مشترک شوید اینجا. این کار با ضمانت 30 روزه برگشت پول ارائه می شود. یعنی ، شما می توانید برای 30 روز اول بطور آزاد استفاده کنید و اگر از عملکرد راضی نیستید (که بسیار بعید است) ، می توانید بازپرداخت کامل را درخواست کنید.

گام 2: ON TV Fire / Stick خود را روشن کنید و در سمت چپ افراطی به گزینه “جستجو” بروید. اکنون در نوار جستجو “Expressvpn” (بدون نقل قول) را تایپ کرده و وقتی در نتایج جستجو ظاهر می شود ExpressVPN را انتخاب کنید

expressvpn را روی فرار از زندان فرار کنید

مرحله 3: برای نصب برنامه ExpressVPN در Fire TV / Stick روی “بارگیری” کلیک کنید.

  FireStickにSilentGhost HDをインストールする方法

دریافت vpn فرار از زندان jailbroken

مرحله 4: برنامه را باز کنید و اطلاعات ورود به سیستم را که هنگام خرید اشتراک ExpressVPN ایجاد کرده اید ، وارد کنید. روی “ورود به سیستم” کلیک کنید

Expressvpn را در قسمت Firestick وارد کنید

مرحله 5: برای اتصال به یک سرور VPN روی نماد پاور کلیک کنید. این همه ارتباط شما با سریعترین و بهترین VPN برای FireStick ایمن است.

expressvpn را روی چوب آتش متصل کنید

همچنین می توانید اطلاعات دقیق تری در مورد استفاده از ExpressVPN با Fire TV / Stick بخوانید.

راهنمای ویدیو برای Mobdro در FireStick

نحوه دسترسی به Mobdro در Fire TV / Stick?

وقتی برنامه ای را در FireStick نصب می کنید ، در صفحه اصلی ظاهر نمی شود. در عوض ، آن را به کتابخانه برنامه های خود را به نام بروید برنامه های شما & کانالها و در پایین بنشینید.

بنابراین ، من به شما نشان خواهم داد که چگونه به Mobdro در FireStick که اخیراً نصب کرده اید دسترسی پیدا کنید. من همچنین به شما نشان می دهم که چگونه آن را بر روی صفحه اصلی FireStick برای دسترسی سریع نشان دهید. مراحل زیر ذکر شده است:

 1. طولانی فشار دهید خانه تا زمانی که صفحه زیر را در تلویزیون مشاهده نکنید ، روی دکمه FireStick خود از راه دور استفاده کنید:

کلیک برنامه ها از این صفحه برای رفتن به کتابخانه برنامه های خود استفاده کنید

نحوه استفاده از mobdro در firestick

 1. با استفاده از دکمه پیمایش پایین از راه دور ، به پایین بروید و گزینه را انتخاب کنید مودرو نماد برنامه

آیکون mobdro در firestick

 1. برای باز کردن آن می توانید روی برنامه کلیک کنید.

اگر می خواهید برنامه را به صفحه اصلی FireStick منتقل کنید ، را فشار دهید منو دکمه روی ریموت (این دکمه سمت چپ با سه خط افقی است).

یک منوی پاپ آپ در گوشه پایین سمت راست نمایش داده می شود.

کلیک به جلو بروید برای جابجایی برنامه در ردیف اول در اولین نقطه ، جلوتر از همه برنامه های دیگر.

اگر می خواهید برنامه را در هر نقطه خاص قرار دهید ، کلیک کنید حرکت در عوض در منوی پاپ آپ نماد برنامه را با استفاده از دکمه های ناوبری روی ریموت خود به جایی که می خواهید بکشید. فشار دهید انتخاب کنید دکمه روی از راه دور برای رها کردن برنامه

نحوه استفاده از mobdro روی چوب آتش

اینگونه است که می توانید برنامه را در ردیف بالا حرکت دهید و از صفحه اصلی به آن دسترسی پیدا کنید.

بسته بندی کردن

Mobdro یک برنامه تلویزیونی زنده برای اندروید است که فقط در FireStick کار می کند. Mobdro را بر روی Fire Stick / Fire TV یا Fire TV Cube نصب کنید و از ساعتهای بی پایان تلویزیون زنده لذت ببرید. خواه به دنبال کانال هایی از ایالات متحده یا انگلیس هستید ، همه این موارد را در اینجا خواهید یافت. برو جلو و امتحان کن! همچنین بررسی کنید که چگونه می توانید Fire Stick خود را فرار کرده و به تنهایی از محتوای رایگان با استفاده از افزونه ها و ساخت های Kodi دسترسی پیدا کنید..

مربوط:

نحوه نصب تلویزیون زنده خالص در Fire Stick
نحوه نصب Sling TV در Fire TV Stick
نحوه نصب Redbox TV در Firestick
نحوه نصب تلویزیون Oreo در Firestick

Max Eddy
Max Eddy Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me