Geriausi Čempionų lygos „Kodi Addons 2018“ filmai: Žiūrėkite UEFA tiesioginę transliaciją per „Kodi Krypton“

>

UEFA Čempionų lyga 2017/2018 m. Jau pradėjo kvalifikacinius etapus, atkrintamąsias varžybas ir grupių etapo varžybas, kurios buvo žaidžiamos 2017 m. Visi futbolo sporto entuziastai nekantriai laukia 16 mačų etapų, kurie nulems, kas yra pakankamai stiprus žaisti ketvertuose, pusfinaliuose ir finale. Kaip nepaprastas futbolo gerbėjas, suprantu, ką reiškia mano mėgstamai komandai žaisti čempionų lygoje.

geriausi čempionų lygos kodi priedai

Kaip tiesiogiai stebėti futbolo Čempionų lygą, kai mano kabelinės televizijos prenumerata nesiūlo sporto kanalų? Na, Čempionų lygos „Kodi Addons“ yra atsakymas! UEFA Čempionų lygą galite žiūrėti internetu asmeniniame kompiuteryje / „Fire TV“ / „FireStick“. „Kodi“ yra transliacijos platforma, leidžianti žiūrėti TV laidas, filmus, sportą ir muziką. Paprastai tai vadinu skaitmeninių pramogų centru, nes yra universalumas to, ką galite žiūrėti, transliuoti ir atsisiųsti iš platformos. UEFA Čempionų lyga yra viena iš sporto renginių, kurią galite tiesiogiai transliuoti su „Kodi“.

„Kodi“ yra nemokama atvirojo kodo programinė įranga, kurią gali palaikyti daugybė operacinių sistemų, tokių kaip „Android“, „Mac OS X“, „Windows“ ir „Linux“. Norint žiūrėti UEFA Čempionų lygos rungtynes ​​per šią platformą, jums reikės „Kodi“ priedų, leidžiančių tiesiogiai transliuoti UCL žaidimus. Gauti darbo priedus sportui buvo didžiausia kliūtis daugumai futbolo gerbėjų. Šiame vadove ne tik pateiksiu šiuos priedus, bet ir padėsiu juos įdiegti bei paruošti ir paleisti „Kodi“ platformą.!

Dėmesys „KODI“ vartotojams: Perskaitykite prieš tęsdami

„Kodi Addons“ / „build“ siūlo neribotą srautinį turinį, tačiau taip pat gali patekti į teisines problemas, jei sugaunate srautinius filmus / TV laidas / sportą. „Kodi“ vartotojams primygtinai rekomenduojama visada prisijungti prie VPN, kai srautai perduodami internetu. Geras „Kodi“ VPN slepia jūsų tapatybę, aplenkia vyriausybės stebėjimą, geografiškai užblokuotą turinį ir IPT trapėjimą (tai taip pat padeda srautui kaupti be buferio)..

Aš naudoju „ExpressVPN“, kuris yra greičiausias ir saugiausias VPN. Tai labai lengva įdiegti į bet kurį įrenginį, įskaitant „Amazon FireStick“. Gausite 3 mėnesius nemokamai ir sutaupysite 49% pagal savo metinius planus. Taip pat pridedama 30 dienų pinigų grąžinimo garantija. Jei nesate patenkintas, visada galite paprašyti grąžinti pinigus.

Spustelėkite ČIA, kad gautumėte 3 mėnesius nemokamus ir sutaupytumėte 49% „ExpressVPN“

Skaitykite: Kaip įdiegti ir naudoti „Kodi“ VPN

PASTABA: „UCL Kodi“ priedus galite įdiegti „Amazon Fire TV Stick“, „Chromecast“, „Raspberry Pi“, „Android TV Box“, „Mac“, PC ar „Nvidia“. Šiame vadove pateikiamos instrukcijos, kaip įdiegti tokius priedus šiuose įrenginiuose.

„Kodi“ sportiniai priedai, skirti tiesiogiai transliuoti UEFA Čempionų lygos rungtynes ​​„Kodi“ trasoje

Yra daugybė „Kodi Addons“, kurie gali tiesiogiai transliuoti sportą. Žemiau yra geriausi „Čempionų lygos“ priedai, kuriuos galite naudoti tiesioginiams UCL žaidimams transliuoti 2018 m..

  • „BT Sport“
  • „Fox Sports Go“
  • ESPN3
  • „Viaplay“
  • PS Vue
  • „Zatto“ dėžutė

Taip pat skaitykite: Kaip stebėti FIFA pasaulio taurę ant Kodi

UEFA Čempionų lygos „Kodi“ transliacija su „BT Sport“

„BT Sport“ nemokamai transliuos UEFA čempionų lygą Jungtinėje Karalystėje. Taigi, kol esate JK, tai jūsų laimingoji diena. Dabar kyla klausimas, o kaip su vartotojais, kurie nėra JK gyventojai? Atsakymas paprastas - gaukite gerą VPN. Naudodamiesi VPN, galite bet kada gauti JK IP ir nemokamai transliuoti UEFA finalus. Aš asmeniškai naudoju „ExpressVPN“, kuris puikiai veikia su visomis platformomis, ir aš nepastebėjau jokio buferio.

Dabar pažiūrėkime, kaip „BT Sport“ įsigyti „Kodi“.

1. „Kodi“ pagrindiniame puslapyje kairėje šoninėje juostoje spustelėkite „Priedai“.

kodi addons nustatymai

2. Atidarykite „Package Installer“ ekrano viršuje, kairėje.

„kodi“ paketo montuotojas

3. Spustelėkite „Įdiegti iš saugyklos“

kodi įdiegti iš saugyklos

4. Atidarykite „Kodi“ priedų saugyklą

oficialus „Kodi addon“ saugykla

5. Spustelėkite „Vaizdo įrašų priedai“ > „YouTube“

Įdiekite „YouTube“ „Kodi“

6. Spustelėkite diegti, kad pradėtumėte „YouTube“ diegimą „Kodi“.

Įdiegę „Kodi“ „YouTube“, eikite į pagrindinį „Kodi“ puslapį ir atidarykite „YouTube“ priedą. Ieškoti „BT Sport“ ir UEFA tiesioginės transliacijos. Jei nesate JK, įsitikinkite, kad esate prisijungę prie „Kodi“ VPN ir pasirinkote JK vietą.

Tai viskas.

„Live Live UEFA Champions League 2018“ su „Fox Sports Go“

Jei esate bet kurioje JAV valstijoje, jums pasisekė, kad turite lengviausią būdą tiesiogiai žiūrėti UCL varžybas tiesiogiai „Kodi“ eteryje. Viskas, ko jums reikia, yra „Kodi“ įrenginys, prenumerata bet kuriame Amerikos kabelinių paslaugų teikime ir „Fox Sports Go Kodi“ priedas. Šie veiksmai padės įdiegti „Fox Sports Go“ „Kodi“ programoje:

1 žingsnis: Paleiskite „Kodi“ programą ir eikite į skyrių „Priedai“. Viršutiniame kairiajame kampe pasirinkite „Paketo diegimo programos piktograma“. Jei nepavyksta jos rasti, užveskite pelės žymeklį virš piktogramų viršutiniame kairiajame kampe.

„kodi“ paketo montuotojas

2 žingsnis: Tada spustelėkite „Įdiegti iš saugyklos“

kodi įdiegti iš saugyklos

3 veiksmas: Spustelėkite „Kodi priedų saugykla“, kur rasite visus oficialius „Kodi Team“ pridėtus priedus.

oficialus „Kodi addon“ saugykla

4 veiksmas: Atidaryti „Vaizdo įrašų priedus“.

oficialūs „Kodi“ komandos vaizdo įrašų priedai

5 veiksmas: Slinkite žemyn, kol rasite „Fox Sports Go“ priedą.

kaip stebėti čempionų lygą ant kodi

6 veiksmas: Spustelėkite „Įdiegti“.

žiūrėkite Čempionų lygos tiesioginę transliaciją per „Kodi“

PATARIMAS: Diegimo procesas užtruks šiek tiek laiko, palaukite, kol pamatysite „Fox Sports Go“ priedą „Enabled“. Arba galite apsvarstyti galimybę atsisiųsti oficialų „Fox Sports Go“ priedą iš šios nuorodos ir sukonfigūruoti ją spustelėdami „Įdiegti iš ZIP failo“.

7 veiksmas: Grįžkite į pagrindinį ekraną ir dar kartą pasirinkite „Priedai“. Spustelėkite „Vaizdo įrašų priedai“.

8 veiksmas: Čia pasirodys visi jūsų įdiegti vaizdo įrašų priedai, įskaitant priedą „Fox Sports Go“.

9 veiksmas: Pirmą kartą paleidus „Fox Sports Go“ priedą, jums bus pasiūlytas aktyvinimo kodas, kurį turėsite įvesti „foxsportsgo.com/activate“.

kaip įdiegti „Fox sports go kodi addon“, kad galėtumėte stebėti Čempionų lygos tiesioginį srautą

10 veiksmas: Įvedę aktyvinimo kodą, turėsite prisijungti prie savo kabelinės televizijos tiekėjo (tik Jungtinių Valstijų kabelinės televizijos paslaugų teikėjai). Tačiau jei esate ne JAV, vis tiek galite mėgautis stebėdami UCL varžybas per „Kodi“, naudodamiesi „Kodi VPN“. Aktyvavę spustelėkite Gerai.

įdiegti lapės go sporto priedą ant kodi

Geriausio Čempionų lygos „Kodi Addons“ atrakinimas už JAV ribų

Kaip minėta, šis priedas veiks tik Jungtinėse Amerikos Valstijose. Nepaisant to, jūs vis dar galite mėgautis transliuojamomis UCL varžybomis už šios zonos ribų, pavyzdžiui, krepšinį, futbolą, regbį ir beisbolą. Viskas, ko jums reikia - gauti gerą virtualų privatų tinklą (VPN). VPN padeda geografiškai sugadinti jūsų dabartinę vietą internete, todėl atblokuoja geografiškai užblokuotus „Kodi“ priedus, tokius kaip „Fox Sports Go“. Be to, VPT padės užsisakyti JAV kabelinės televizijos paslaugas, tokias kaip „DirecTV“ ir „Verizon“.

Tačiau ne visi VPT siūlo tam tikros vietos serverius. Yra daug nemokamų VPN, kurie žada tokias funkcijas kaip serverio vietos pakeitimas ir JAV IP adresai. Tačiau dauguma jų turi didelių trūkumų, tokių kaip IP adresų keitimas, nesibaigiančios reklamos ir sulėtėjęs tinklo ryšys. Taigi, jums reikės patikimo VPN, pavyzdžiui, „ExpressVPN“. Aš daugiausia rekomenduoju šį VPN dėl daugybės jo naudojimo teikiamų pranašumų.

Naudodami „ExpressVPN“, galite gauti bet kurios šalies, įskaitant JAV, IP adresą. Taigi viskas, ko jums reikės, užsisakysite pigų JAV kabelinės televizijos kanalą ir įdėsite „Fox Sports Go“ priedą taip, tarsi esate JAV. Mes jau išgyvenome šiuos aukščiau aprašytus veiksmus. Be to, jums patiks didžiausias privatumas, nes jis užkoduoja visus jūsų naršymo įpročius, taigi lieka anoniminis. „ExpressVPN“ nustatyti gana nesunku, nesvarbu, ar naudojate kompiuterį, „iOS“, „Amazon Fire Stick“, „Android“ ar „Mac“. Dėka patogios programos!

Tiesioginių UCL rungtynių transliacija „Kodi“ programoje su ESPN 3 priedu

ESPN yra vienas pasaulyje garsiausių sporto kanalų. Su ja galėsite mėgautis tiesioginiais MLB, NFL, NHL, NBA, NCAA, kolegijų futbolo ir krepšinio srautais. Jei esate sporto gerbėjas, galite apsvarstyti galimybę nustatyti šį „Kodi“ priedą savo kompiuteryje arba „Fire TV“ / „Stick“. Veiksmai yra panašūs į papildymo „Fox Sports Go“ įdiegimą. Jei esate ne JAV, turėsite naudoti VPN, kad gautumėte amerikietišką IP adresą, kad atrakintumėte geografiškai užblokuotą turinį. Be to, norėdami žiūrėti aukščiausios kokybės turinį, būsite paprašyti prisijungti prie kabelinės televizijos tiekėjo.

Tiesioginių UCL rungtynių transliacija „Kodi“ programoje su „Viaplay“ priedu

„Viaplay“ yra aukščiausios kokybės Skandinavijos transliacijos paslauga. Jį galima įsigyti visose Šiaurės šalyse, įskaitant Suomiją, Švediją, Daniją ir Norvegiją. Galite nustatyti „Viaplay Kodi“ priedą bet kuriame „Kodi“ įrenginyje, įskaitant „Amazon Fire TV Stick“. Jei norite naudoti jį ne tokiose Šiaurės šalyse kaip JAV ir Kanada, jums reikės VPN, kuris gali suteikti jums Šiaurės šalių IP adresą.

Nustatyti „Viaplay“ priedą yra gana paprasta. Visi veiksmai yra panašūs į „Fox Sports Go“ priedo veiksmus. Taip pat galite atsisiųsti priedą iš oficialios „Kodi“ svetainės ir įdiegti jį į savo „Kodi“ programą spustelėdami „Įdiegti iš ZIP failo“. Įdiegę jums pasiūlys jį suaktyvinti. Visą reikalingą aktyvinimo informaciją gausite užsiprenumeravę „Viaplay“ iš jų oficialios svetainės.

Tiesioginių UCL rungtynių transliacija „Kodi“ su „PlayStation Vue“ priedu

„PS Vue Kodi“ priedas panašus į „Fox Sports Go“ priedą. „PlayStation Vue“ yra televizijos paslauga, leidžianti transliuoti sportą, filmus ir žiūrėti tiesioginę TV. Kitaip nei „Fox Sports Go“, „PS Vue“ nereikia kabelinės televizijos prenumeratos. Šio priedo plėtojimas yra eracknafobija. Tas pats kūrėjas, kuris sukūrė „Livestream“, „NHL.tv“, „NBC Sports“ ir „MLB.tv“ priedus..

„PS Vue“ įdiegimas „Kodi“ įrenginyje yra panašus į „Fox Sports Go“ priedo įdiegimą. Tačiau užuot gavę aktyvinimo kodą, būsite paraginti įvesti vartotojo vardą ir slaptažodį. Jums reikės galiojančios „PlayStation Vue“ prenumeratos, kad galėtumėte gauti šią prisijungimo informaciją ir sėkmingai įdiegti papildinį įdiegę. Jei esate geografiškai užblokuotoje zonoje, VPT padės jums gauti tinkamą IP adresą, kad atrakintumėte paslaugą..

„Streaming Live Champions League 2018“ transliacija „Kodi“: „Bottom Line“!

Tiesioginių UCL rungtynių ir kitų sporto šakų transliacija dar niekada nebuvo lengva. Su „Kodi“ galite stebėti beveik bet kokias rungtynes ​​visame pasaulyje. Be to, „YouTube Kodi“ priedas leidžia tiesiogiai transliuoti rungtynes, tiesiogiai transliuojamas „YouTube“, nepaisant jūsų buvimo vietos. Naudodamiesi geriausiu „Kodi“ VPN, galėsite mėgautis žiūrėdami geografiškai užblokuotą turinį nepaisant jūsų buvimo vietos ir gausite prieigą prie Amerikos kabelinės televizijos paslaugų!

Susijęs:

  • Geriausi „Kodi“ pastatai
  • Kaip įdiegti „Exodus“
  • Kaip įdiegti „SportsDevil Kodi Addon“
  • Kaip įdiegti „Kodi“ „FireStick“

Max Eddy
Max Eddy Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me