Ako nainštalovať a používať Stremio na FireStick / Android Box

>

V tejto príručke vám ukážem, ako nainštalovať Stremio na FireStick, Fire TV, Fire Stick 4K a Android TV boxy..

Stremio je služba streamovania médií, ktorá vám umožňuje sledovať filmy, relácie a rôzne ďalšie typy obsahu online. Táto služba je podporovaná na mnohých platformách zariadení vrátane počítačov, mobilov, televíznych zariadení a ďalších. Na niektorých zariadeniach však nemusí byť nevyhnutne k dispozícii prostredníctvom oficiálnych kanálov.

Stremio môžete napríklad získať oficiálne zo služby Google Play Store na telefónoch s Androidom a zariadeniach Android TV Boxes bežiacich na OS Android. Na druhej strane je potrebné manuálne nainštalovať (naložené) do FireStick a Android TV Boxov s OS Android TV (ako je Mi Box a Nvidia Shield).

Zistil som, že Stremio je jednoduchá aplikácia, ktorá sa omnoho ľahšie používa ako Kodi. Aj keď to nemusí byť také univerzálne. Naozaj to nezáleží, pretože mi to umožňuje sledovať všetko, čo sa mi páči. Okrem toho sú doplnky Stremio nainštalované online a nie na lokálnom úložisku. Toto je dobrá správa pre nízkokapacitné zariadenia ako FireStick a väčšinu boxov Android TV. Inštalácia online tiež znamená, že musím nainštalovať doplnok Stremio na jednom zariadení a je k dispozícii na všetkých mojich zariadeniach, na ktorých používam túto službu..

Začnime procesom inštalácie.

Ako nainštalovať Stremio na FireStick

Aj keď je Stremio k dispozícii v obchode Google Play, stále nie je súčasťou obchodu Amazon. Táto aplikácia sa preto stiahne do vášho zariadenia FireStick a ďalších zariadení Fire TV. Sideloading je manuálna inštalácia aplikácie. Nie je to ťažké. Pomôžem ti s tým.

Pozor Používatelia FireStick: Prečítajte si skôr, ako budete pokračovať

Vlády a poskytovatelia internetových služieb na celom svete monitorujú online aktivity svojich používateľov. Ak sa na vašej televíznej karte Fire TV zistí streamovanie obsahu chráneného autorskými právami, mohli by ste sa dostať do vážnych problémov. V súčasnosti je vaša adresa IP viditeľná pre všetkých. Dôrazne vám odporúčame, aby ste si vytvorili dobrú sieť FireStick VPN a skryli svoju identitu, aby sa zážitok zo sledovania filmu nezhoršil..

používam ExpressVPN čo je najrýchlejšia a najbezpečnejšia sieť VPN v tomto odvetví. Inštalácia na akékoľvek zariadenie vrátane Amazon Fire TV Stick je veľmi jednoduchá. Tiež prichádza s 30-dňovou zárukou vrátenia peňazí. Ak sa vám ich služby nepáčia, môžete vždy požiadať o vrátenie peňazí. ExpressVPN má tiež špeciálnu ponuku, kde môžete získajte 3 mesiace zadarmo a ušetrite 49% z ročného plánu.

Tu sú dôvody, prečo musíte neustále používať sieť VPN.

Ak chcete do zariadenia FireStick naložiť aplikácie tretích strán, Aplikácie z neznámych zdrojov nastavenie musí byť povolené. Takto sa to robí:

1 - Prejdite na domovskú obrazovku svojho FireStick a vyberte ikonu nastavenie možnosť z horného menu

ako nainštalovať stremio na

2. Teraz prejdite doprava a kliknite na tlačidlo Moja požiarna televízia (Ak máte starú verziu, kliknite na Zariadenie miesto)

stremio na firestick

3 - Teraz by ste mali vidieť nasledujúcu sadu možností. cvaknutie Možnosti vývojára

Ako nainštalovať Stremio apk na

4- Na tejto obrazovke zapnite alebo zapnite Aplikácie z neznámych zdrojov (predvolene je VYPNUTÉ)

ako nainštalovať aplikáciu stremio na

5- Nasledujúce varovné hlásenie môžete zrušiť a kliknúť na Zapnúť. Stremio je bezpečná aplikácia

stremio firestick 4k

Vyššie uvedené kroky nastavili inštaláciu vášho FireStick for Stremio. Začnime procesom inštalácie.

Kroky inštalácie produktu Stremio on FireStick

Nasledujú kroky na inštaláciu aplikácie Stremio na FireStick:

1. Prvá vec, ktorú potrebujete, je aplikácia Downloader, ktorá je doplnkovým nástrojom pre aplikáciu FireStick. Stremio APK nemôžete stiahnuť priamo z webového prehľadávača.

Aplikácia na stiahnutie je k dispozícii v obchode Amazon. Môžete to vyhľadať pomocou možnosti vyhľadávania na domovskej obrazovke. Ak sa chcete dozvedieť viac o aplikácii Downloader, prečítajte si nášho podrobného sprievodcu o tom, ako naložiť aplikácie do FireStick.

firestick stremio

2. Teraz spustite aplikáciu Downloader a kliknite na ikonu browser na ľavej strane

3. Do panela s adresou zadajte nasledujúcu adresu URL: https://strem.io

cvaknutie GO

4- Po načítaní stránky kliknite na ikonu ponuky hamburger v pravom hornom rohu

kroky na inštaláciu stremio na firestick

5. Prejdite nadol a kliknite na tlačidlo K stiahnutiu z rozbaľovacej ponuky

ako nainštalovať stremio na Amazon firestick

6 - Na nasledujúcej webovej stránke prejdite nadol na sekciu Android a kliknite na odkaz APK (ten, ktorý hovorí ARM APK)

Stiahnite si stremio o firestick

7. Počkajte, kým sa stiahne súbor Stremio APK. Zvyčajne to trvá menej ako minútu, ale záleží to na rýchlosti vašej siete

stremio apk on firestick 4k

8- Po stiahnutí súboru APK sa zobrazí inštalačné okno. Prejdite trochu nadol

inštalácia aplikácie Stremio firestick

9- Kliknite Inštalácia , keď sa objaví v pravom dolnom rohu

ako sa dostať stremio na oheň tv palicu

10- Inštalácia bude tiež trvať minútu alebo pravdepodobne menej

nainštalujte stremio na palicu TV s ohňom

11- Keď uvidíte Aplikácia je nainštalovaná okno, neklikajte Otvorené ešte. Namiesto toho kliknite na hotový zatiaľ a vráťte sa do aplikácie Downloader

nainštalujte stremio na firestick

12 - Choďte do toho a kliknite delete

stremio apk

13 - Kliknite delete znovu

Dôvodom, prečo odstraňujeme súbor APK, je to, že už nie je potrebné a šetrí miesto vo vašom obmedzenom úložisku FireStick.

odstrániť stremio apk

Úspešne ste nainštalovali Stremio na FireStick. Pokračujte v čítaní, aby ste sa naučili, ako začať používať Stremio na vašom zariadení.

Ako používať Stremio na FireStick

Teraz, keď ste nainštalovali Stremio na svoju Fire TV Stick, je čas, aby ste vedeli, ako z vášho zariadenia vyťažiť maximum.

Predtým, ako začnete používať Stremio, chcel by som vás upozorniť, že všetko, čo vysielate online, je viditeľné pre vášho poskytovateľa internetových služieb a vládu. To znamená, že streamovanie bezplatných filmov, televíznych relácií a športu vás môžu dostať do problémov.

Našťastie existuje spoľahlivý spôsob, ako zabrániť všetkým poskytovateľom streamovacích aktivít pred poskytovateľom internetových služieb a vládou. Potrebujete iba dobrú VPN pre Fire Stick. Sieť VPN vám pomôže obísť dohľad nad internetom, škrtenie poskytovateľa internetových služieb a geografické obmedzenia obsahu.

Ja osobne používam a odporúčam ExpressVPN, čo je najrýchlejšia a najbezpečnejšia sieť VPN. Je priateľský k Stremio a veľmi ľahko sa inštaluje na Fire TV / Stick.

Neodporujeme porušovanie autorských zákonov. Čo však ak skončíte neúmyselne streamovaním obsahu z nezákonného zdroja? Nie je vždy ľahké rozlíšiť rozdiel medzi legitímnym a nezákonným zdrojom.

Predtým, ako začnete používať Stremio na Fire Stick, pozrime sa, ako používať ExpressVPN na ochranu vašich streamovacích aktivít pred zvedavými očami..

Krok 1: Prihláste sa na odber ExpressVPN TU. Dodáva sa s 30-dňovou zárukou vrátenia peňazí. To znamená, že ho môžete voľne používať počas prvých 30 dní a ak nie ste spokojní s výkonom (čo je veľmi nepravdepodobné), môžete požiadať o plnú náhradu..

Krok 2: Zapnite televízor Fire / Stick a choďte na možnosť „Hľadať“ úplne vľavo. Teraz do vyhľadávacieho panela zadajte výraz „Expressvpn“ (bez úvodzoviek) a pri zobrazení vo výsledkoch vyhľadávania vyberte položku ExpressVPN.

nainštalujte expressvpn na jailbroken firestick

Krok 3: Kliknutím na „Stiahnuť“ nainštalujete aplikáciu ExpressVPN pre Fire TV / Stick.

dostať vpn jailbroken firestick

Krok 4: Otvorte aplikáciu a zadajte svoje prihlasovacie údaje, ktoré ste vytvorili pri nákupe predplatného ExpressVPN. Kliknite na položku Prihlásiť sa

login expressvpn na firestick

Krok 5: Kliknutím na ikonu Napájanie sa pripojíte k serveru VPN. To je všetko. Vaše pripojenie je teraz zabezpečené pomocou najrýchlejšej a najlepšej VPN pre FireStick.

pripojiť expressvpn na oheň palicu

Môžete si tiež prečítať podrobnejšie informácie o používaní ExpressVPN s Fire TV / Stick.

Teraz, keď ste v bezpečí, je čas začať používať Stremio na vašom Fire TV / Stick. V ďalšej časti sprievodcu sa dozviete, ako nainštalovať Stremio do zariadenia Android TV Box. Môžete však priamo prejsť na časť, kde som ukázal, ako ju začať používať na vašom zariadení.

Ako nainštalovať Stremio do zariadenia Android TV

Ak máte Android Box, ktorý beží na operačnom systéme Android OS (podobný tomu, ktorý sa používa v mobilných telefónoch Android), môžete nainštalovať Stremio priamo z Obchodu Google Play..

Ak máte zariadenie so systémom Android Box so skutočným operačným systémom Android Android (napríklad Mi Box a Nvidia Shield), budete musieť aplikáciu Stremio naložiť naspäť, pretože nie je k dispozícii v obchode Google Play. Na inštaláciu aplikácie Stremio použijeme aplikáciu Downloader.

Tu je postup, ako naložiť Stremio do zariadenia Android TV Box:

1 - Otvorené Obchod Google Play (ak sa nenachádza na domovskej obrazovke, spustite ho zo zásuvky aplikácie kliknutím na ikonu aplikácie ikona vľavo)

ako nainštalovať stremio na android tv box

3. Vyhľadajte obchod Play pomocou aftvnews vyhľadať aplikáciu Downloader (pravdepodobne ju nenájdete zadaním názvu aplikácie Downloader)

cvaknutie downloader keď to uvidíte vo výsledkoch vyhľadávania

stremio aplikácia na Android TV

4. Kliknite Inštalácia v nasledujúcom okne

Stiahnite si stremio na android tv box

5- Kliknite Otvorené spustite program Downloader (môžete ho spustiť aj zo zásuvky aplikácie pomocou sekcie Aplikácie)

ako nainštalovať stremio na android tv box

6- Kliknite dovoliť keď aplikácia Downloader požiada o prístup k súborovým a mediálnym prístupom

stremio aplikácia na Android TV

7- Kliknite OK na túto výzvu (zobrazí sa iba pri prvom spustení programu Downloader)

nainštalujte stremio do televízora s Androidom

8- Kliknite GO po zadaní nasledujúcej adresy URL: https://www.firesticktricks.com/st

ako nainštalovať stremio na android tv box

9 - Počkajte, kým aplikácia Downloader stiahne súbor Stremio APK do vášho úložiska Android Box

stremio aplikácia na Android TV

10- Ak ste nepovolili inštaláciu z programu Unknown Sources for Downloader, zobrazí sa nasledujúca výzva. cvaknutie nastavenie

nainštalujte stremio do televízora s Androidom

11 - Zapnite prepínač vedľa položky Downloader a stlačte tlačidlo Späť na diaľkovom ovládaní

ako nainštalovať stremio na android tv box

12 - Kliknite Inštalácia

stremio aplikácia na Android TV

13 - Kliknite Inštalácia opäť v tomto okne

nainštalujte stremio do televízora s Androidom

14 - Po nainštalovaní produktu Stremio do zariadenia Android Box kliknite na ikonu Otvorené spustiť aplikáciu. Najskôr však vymažeme súbor Stremio APK z úložiska. cvaknutie hotový

ako nainštalovať stremio na android tv box

15- Kliknite delete

stremio aplikácia na Android TV

16- Kliknite delete znovu

nainštalujte stremio do televízora s Androidom

17 - Teraz otvoríme aplikáciu Stremio. Vedľajšie aplikácie sa v zásuvke aplikácie nezobrazujú. Preto nemôžete pristupovať k Stremio zo sekcie Aplikácie. Namiesto toho kliknite na nastavenie

ako nainštalovať stremio na android tv box

18 - Kliknite aplikácie

stremio aplikácia na Android TV

19 - Prejdite nadol a kliknite na ikonu Stremio aplikácie

nainštalujte stremio do televízora s Androidom

20- Kliknite Otvorené spustiť Stremio v zariadení Android TV Box

ako nainštalovať stremio na android tv box

Ako sa prihlásiť do Stremio

Proces registrácie je skutočne veľmi jednoduchý. Môžete sa zaregistrovať v počítači, mobilnom telefóne alebo dokonca v službe FireStick. Takto vyzerá prihlasovacia / prihlasovacia obrazovka na všetkých zariadeniach:

ako používať stremio na firestick

Existujú dva spôsoby, ako sa môžete zaregistrovať na účet Stremio. Prvý spôsob je prihlásiť sa cez Facebook a overte si svoje poverenia na Facebooku. Týmto spôsobom nebudete musieť prejsť procesom registrácie.

Toto je najmenej anonymná metóda, pretože vaše denníky streamu budú prepojené s vaším účtom Facebook. Ak neplánujete používať žiadne doplnky Stremio od tretích strán, je registrácia na Facebooku v poriadku. Ak však chcete takéto doplnky použiť, zaregistrujte sa namiesto toho pomocou e-mailu.

Registrácia e-mailom bude udržiavať vaše súkromie a anonymitu v spojení s VPN. Majte na pamäti nasledujúce body:

  • Na registráciu do Stremio použite nový e-mailový účet. Nechcete spájať svoje streamingové aktivity s e-mailovou adresou, ktorá sa dá vysledovať späť k vám
  • Pri vytváraní novej e-mailovej adresy ponechajte sieť VPN zapnutú

Proces registrácie e-mailu je neuveriteľne rýchly a ľahký. Stačí zadať svoju e-mailovú adresu a zvoliť heslo. Áno, to je ono! Takto môžete začať. E-mailovú adresu nemusíte ani overovať.

Po registrácii sa prihláste pomocou e-mailovej adresy a hesla.

Ako používať Stremio na FireStick & Android TV Box

Po prihlásení sa prihláste do Stremio na svojom zariadení. Toto je prihlasovacia obrazovka

ako používať stremio na firestick a android tv box

Toto je hlavná obrazovka aplikácie Stremio, ktorá sa v predvolenom nastavení otvára doska oddiel. Toto je miesto, kde nájdete najnovšie & Odporúčaný obsah.

ako nastaviť stremio na firestick android tv box

Ak sa chcete dozvedieť viac, kliknite na ikonu ponuky hamburger v ľavom hornom rohu rozhrania Stremio FireStick. Kliknite na ikonu Discover kategória, ktorá sa ďalej rozširuje do podkategórií Filmy, Seriály, Kanály a Televízne kanály.

Keď kliknete na kategóriu, umožní vám to vyhľadať dostupný obsah. Povedzme, že vyberiete možnosť Filmy, Stremio vás zavedie na stránku filmov. Tu môžete zoradiť a filtrovať filmy podľa katalógov alebo žánrov. Tu je niekoľko kategórií z katalógu na zoradenie filmov podľa:

- Najlepšie
- Do roku
- Podľa hodnotenia

V kategórii Žáner môžete filtrovať podľa bežných žánrov, ako napríklad Akcie, Dobrodružstvo, Animácia, Dokumentárne filmy, Kriminalita atď.

Moja knižnica V sekcii aplikácie Stremio FireStick nájdete filmy a relácie, ktoré ste označili ako obľúbené. Aplikácia tiež umožňuje integráciu Trakt. Položky synchronizované s programom Trakt sa objavia aj v Mojej knižnici.

Teraz prichádzame k najdôležitejšej časti aplikácie Stremio - Add-ons. Nachádza sa v dolnej časti rozbaľovacej ponuky. Sú to doplnky, ktoré vám umožňujú streamovať obsah. Bez doplnkov to nemôžete urobiť.

Aby som pochopil doplnky Stremio, nižšie som vytvoril úplne inú časť.

Ako nainštalovať doplnky na Stremio

Rovnako ako Kodi potrebujete doplnky na sledovanie vášho obľúbeného obsahu. Na rozdiel od spoločnosti Kodi sú doplnky Stremio nainštalované online a nie vo vašom lokálnom úložisku.

Toto je vynikajúce usporiadanie pre nízko ukladacie zariadenia, ako sú FireStick a Android TV boxy. Môžete nainštalovať viac doplnkov bez obáv z miesta.

Ďalšou výhodou online inštalácie doplnkov Stremio je to, že ich musíte nainštalovať iba na jedno zariadenie a synchronizujú sa na všetkých zariadeniach, na ktorých používate Stremio, s rovnakým účtom Stremio. Výraznou nevýhodou je, že Stremio má prístup ku všetkým vašim streamovacím činnostiam. Preto je nevyhnutné používať Stremio s VPN.

Stremio podporuje dva typy doplnkov:

- Oficiálne
- Spoločenstvo

Doplnky do komunity sú tie, ktoré vám umožňujú streamovať bezplatné filmy a relácie. Toto sú doplnky tretích strán vytvorené nezávislými vývojármi. V tejto príručke sa zameriame na doplnky Spoločenstva.

Juan Carlos 2, Popcorn Time a RARBG sú najobľúbenejšími doplnkami Spoločenstva pre spoločnosť Stremio, keď píšem túto príručku. Nasledujú kroky na inštaláciu požadovaných doplnkov:

# 1- Kliknite na ikonu ponuky v ľavom hornom rohu hlavnej obrazovky Stremio a vyberte Add-ons z rozbaľovacej ponuky

ako nainštalovať doplnky na stremio

# 2- Zistíte, že doplnky sú filtrované podľa úradné predvolene. Kliknite na kategóriu a vyberte položku spoločenstvo

Poznámka: Doplnky môžete filtrovať aj podľa typu obsahu. Kliknite na prvú ponuku, kde sa zobrazuje všetko a môžete filtrovať podľa filmov, seriálov, kanálov alebo iných

ako nainštalovať doplnky do aplikácie stremio

# 3- Keď uvidíte nasledujúci zoznam kategórií, prejdite nadol na doplnok, ktorý chcete nainštalovať, a kliknite na tlačidlo Inštalácia

stremio addons pre firestick and android tv box

# 4- Ak sa zobrazí výzva s týmto upozornením, kliknite na tlačidlo Inštalácia znovu

# 5- V priebehu niekoľkých sekúnd sa zobrazí upozornenie o inštalácii doplnku.

To bude všetko! Teraz ste pripravení začať streamovať svoj obľúbený obsah pomocou Stremio na FireStick. Vráťte sa do ponuky, kde ste klikli na Komunita. Tentoraz kliknite nainštalovaný miesto. Na obrazovke sa zobrazia všetky nainštalované doplnky.

Ako začať streamovať so Stremio na FireStick & Android TV Box

Po nainštalovaní doplnkov ste pripravení na streamovanie. Začíname je neuveriteľne ľahké. Takto to robíte:

# 1- Vyberte obsah, ktorý chcete sledovať, povedzme film alebo epizódu

# 2- Stremio začne vyhľadávať odkazy na streamovanie. Akonáhle sú odkazy nájdené, sú zoradené vpravo. Kliknite na odkaz na streamovanie a začnite sledovať svoj obľúbený obsah. Ako som povedal, „neuveriteľne ľahké“!

verdikt

Stremio je dnes v súčasnosti jedným z najlepších online streamingových služieb. Táto aplikácia ponúka nekomplikovaný spôsob streamovania vášho obľúbeného obsahu vrátane filmov, relácií, živej televízie a takmer všetkoho iného. Nemusí to byť tak univerzálne ako Kodi, ale zistil som, že je oveľa jednoduchšie používať. A aj keď existuje iba hŕstka dobrých doplnkov, stále máte dosť na pozeranie toho, čo sa vám páči.

Čo sa mi na Stremio najviac páči, je to, že umožňuje online inštaláciu doplnkov. To šetrí miesto na nízkokapacitných zariadeniach. Okrem toho nainštalujete doplnok na jedno zariadenie a je k dispozícii na všetkých svojich zariadeniach. Stremio je tiež jednou z najlepších alternatív k spoločnosti Kodi.

súvisiace:

Ako útek z väzenia
Ako nainštalovať Kodi na FireStick
Ako aktualizovať Kodi na FireStick
Ako nainštalovať Cinema APK na FireStick

Max Eddy
Max Eddy Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me