Ako nainštalovať SportsDevil na Kodi

>

V tejto príručke vám ukážem, ako nainštalovať doplnok SportsDevil na produkt Kodi 18 Leia a Kodi Krypton 17.6. Pokyny tu uvedené možno použiť na inštaláciu SportsDevil na všetky zariadenia s podporou Kodi vrátane, ale nielen, Amazon FireStick, iOS & Mobilné telefóny s Androidom, Windows & gumák. 

SportsDevil bol kedysi považovaný za Svätý grál športovcov a nadšencov. Či už je to NFL, NBA, NHL, anglická Premier League, kriket, futbal, hokej, UFC alebo akýkoľvek iný významný šport, SportsDevil to všetko zmeral. Pre každého bolo niečo. Addon teraz žije iba so zvyškami svojej slávy. Stále však môžete nájsť dostatok športových prúdov, ktoré vás udržia prilepené. Pomocou tohto doplnku Kodi môžete vysielať takmer všetky významné športové udalosti. Môžete sledovať videá v rôznych kvalitách obrazu, napríklad 480p, 720p, 1080p.

Váš ISP môže zablokovať mnoho webových stránok v rámci SportsDevil, preto by ste na to, aby spoločnosť Kodi obišla, vyžadovali dobrú VPN, aby sme ju obišli. viac informácií o právnych otázkach týkajúcich sa spoločnosti Kodi nájdete tu.)

SporstDevil môže byť nainštalovaný na Kodi buď priamo nainštalovaním repo zo zdrojovej cesty alebo stiahnutím zip súboru. Obe tieto metódy sú uvedené v tejto príručke.

: Veľa videí sa neprenáša v rôznych kategóriách. Mnoho z nich však stále hrá. 

disclaimer: Tento tutoriál je určený výhradne na vzdelávacie účely a nepodporujeme použitie doplnkov na nezákonné použitie ani prístup k akémukoľvek neoprávnenému obsahu. Preto sa odporúča uváženie čitateľov.

Ako nainštalovať doplnok SportsDevil Kodi na FireStick a PC

SportsDevil je stále veľmi populárny doplnok Kodi a dá sa stiahnuť z mnohých úložísk. V tomto tutoriále nainštalujeme SportsDevil pomocou repozitára EzzerMacs, ale môžete používať ľubovoľné.

Pozor Používatelia KODI: Prečítajte si skôr, ako budete pokračovať

Doplnky a zostavy spoločnosti Kodi ponúkajú neobmedzený obsah streamingu, ale mohli by vás tiež dostať do legálnych problémov, ak by vás zachytili streamingy zadarmo Filmy / televízne relácie / Šport. Používateľom spoločnosti Kodi dôrazne odporúčame, aby ste pri online streamovaní vždy pripojili sieť VPN. Dobrá sieť Kodi VPN skryje vašu identitu, obchádza vládny dohľad, geoblokovaný obsah a škrtenie ISP (čo tiež pomáha pri streamovaní bez vyrovnávacej pamäte).

Používam ExpressVPN, čo je najrýchlejšia a najbezpečnejšia VPN. Inštalácia je veľmi jednoduchá na akomkoľvek zariadení vrátane Amazon FireStick. Získate zadarmo 3 mesiace a ušetríte 49% z jeho ročných plánov. Tiež prichádza s 30-dňovou zárukou vrátenia peňazí. Ak nie ste spokojní, vždy môžete požiadať o vrátenie platby.

Kliknutím TU získate zadarmo 3 mesiace a ušetríte 49% na ExpressVPN

Prečítajte si: Ako nainštalovať a používať sieť Kodi VPN

Predpoklad inštalácie

Musíte povoliť Neznáme zdroje v nastaveniach Kodi, aby ste mohli povoliť inštaláciu SportsDevil, čo je doplnok tretej strany. Nasleduj tieto kroky:

  • Kliknite na položku Kodi nastavenie z domovskej obrazovky (hore vľavo)
  • cvaknutie systém ak používate Kodi Leia alebo Systémové nastavenia na Kodi Krypton
  • vybrať Add-ons vľavo a vpravo zapnite Neznáme zdroje
  • cvaknutie Áno ponechať túto možnosť zapnutú

Po dokončení postupujte podľa krokov uvedených nižšie a nainštalujte doplnok SportsDevil Kodi Addon.

KROK 1: Spustite Kodi na počítači alebo na Amazon Fire TV a otvorte Windows 7 nastavenie ako je to znázornené na obrázku nižšie.

sportsdevil Kodi

KROK 2: Teraz choďte na Správca súborov.

kodi sportsdevil

KROK 3: Teraz kliknite na tlačidlo otvorené Pridať zdroj.

sportsdevil repo

KROK 4: Akonáhle kliknete na tlačidlo otvoriť Pridať zdroj, zobrazí sa vyskakovacie okno. cvaknutie  v tomto okne. V nasledujúcom okne zadajte nasledujúcu adresu URL, ako vidíte na obrázku nižšie: - http://www.lvtvv.com/repo/

Použite odkaz http://ezzer-mac.com/repo

Zdroj Kodil už nie je k dispozícii

addon sportsdevil kodi

KROK 5: V ďalšej rozbaľovacej ponuke sa zobrazí otázka názvu zdroja médií. Stačí napísať kodili ako je uvedené nižšie. Skontrolujte, či ste vložili všetko správne, pretože je to veľmi dôležité, a potom kliknite na tlačidlo OK.

ako nainštalovať doplnok sportsdevil na kodi

KROK 6: Teraz bude úložisko stiahnuté. Teraz sa niekoľkokrát vráťte späť do hlavnej ponuky Kodi a otvorte ho Add-ons Ponuka.

kodi sportsdevil

KROK 7: Teraz kliknite na tlačidlo otvorené Inštalátor balíkov (ikona otvoreného poľa vľavo hore, ako je uvedené nižšie).

SportsDevil Kodi

KROK 8: Teraz kliknite na tlačidlo otvorené Inštalácia zo súboru ZIP.

sportsdevil Kodi

KROK 9: Teraz vyberte kodili alebo akýkoľvek iný názov zdroja, ktorý ste vybrali predtým, za ktorým nasleduje repository.kodil-1.3.zip repository.EzzerMacsWizard.zip

kodi addon sportsdevil

KROK 10: Týmto sa spustí inštalácia úložiska EzzerMacs. Inštalácia bude trvať iba niekoľko sekúnd. Teraz sa vráťte do predchádzajúcej ponuky a tentokrát vyberte Inštalácia z úložiska namiesto  Inštalácia zo súboru ZIP.

ako nainštalovať sportsdevil na kodi

KROK 11: Teraz kliknite na tlačidlo otvorené Úložisko Kodil Úložisko sprievodcu EzzerMacs a potom vyberte položku Doplnky videa. Tu uvidíte veľa doplnkov, takže iba prejdite nadol, kým nenájdete SportsDevil.

SportsDevil Kodi

KROK 12: Kliknite na položku Otvoriť SportsDevil. V nasledujúcej ponuke vyberte položku Inštalácia. Môže sa zobraziť niekoľko upozornení, ale ignorujte ich. Ak ste nezapli inštaláciu z Neznáme zdroje, dostanete sa do ponuky nastavení, stačí ju zapnúť a vrátiť sa sem. Po kliknutí na inštaláciu sa spustí inštalácia.

kodi sportsdevil

(Iba Kodi Leia) Po kliknutí na tlačidlo Inštalovať budete musieť kliknúť OK v kontextovom okne, ktoré sa objaví ďalšie

KROK 13: Spustí sa inštalácia. Po inštalácii stačí prejsť do ponuky Doplnky a nájsť časť SportsDevil v časti Doplnky videa. Teraz ju jednoducho otvorte a užite si Sports World s SportsDevil na vašom PC alebo Amazon Fire TV.

kodi sportsdevil

Toto bola jedna z metód inštalácie SportsDevil na Kodi. Toto je najpopulárnejšia metóda. Existuje však ešte jedna metóda na inštaláciu doplnkov v systéme Kodi. Je to priamejšie a kratšie, na FireStick však nebude fungovať.

Predtým, ako začnete streamovať s doplnkami alebo zostavami Kodi, chcel by som vás upozorniť, že všetko, čo na Kodi vysielate, je viditeľné pre vášho poskytovateľa internetových služieb a vládu. To znamená, že streamovanie obsahu chráneného autorskými právami (bezplatné filmy, televízne programy, športy) by vás mohlo dostať do legálnych problémov.

Používateľom spoločnosti Kodi sa dôrazne odporúča, aby sa počas streamovania pripojili k sieti VPN. VPN pre Kodi obíde škrtenie ISP, vládny dohľad a geo-obmedzenie populárnych doplnkov. Vždy sa pripojím ExpressVPN na všetkých mojich streamovacích zariadeniach a navrhujem, aby ste urobili to isté.

ExpressVPN je najrýchlejšia a najbezpečnejšia sieť VPN. Dodáva sa s 30-dňovou zárukou vrátenia peňazí. To znamená, že ho môžete voľne používať počas prvých 30 dní a ak nie ste spokojní s výkonom (čo je veľmi nepravdepodobné), môžete požiadať o plnú náhradu..

POZNÁMKA: Neodporujeme porušovanie autorských zákonov. Čo však ak skončíte neúmyselne streamovaním obsahu z nezákonného zdroja? Nie je vždy ľahké rozlíšiť rozdiel medzi legitímnym a nezákonným zdrojom.

Skôr ako začnete streamovať na serveri Kodi, tu je postup, ako získať ochranu VPN v troch jednoduchých krokoch.

Krok 1: Získajte odber ExpressVPN TU.

Krok 2: cvaknutie TU stiahnuť a nainštalovať aplikáciu ExpressVPN do svojho zariadenia.

Krok 3: Kliknutím na ikonu napájania pripojte server VPN. To je všetko. Vaše pripojenie je teraz zabezpečené pomocou najrýchlejšej a najlepšej VPN pre Kodi.

connect expressvpn pre kodi

Ako nainštalovať SportsDevil na Kodi (PC)

Použite vyššie uvedenú metódu na získanie SportsDevil na PC a nasledujúca metóda už nefunguje.

KROK 1: Táto metóda zahŕňa stiahnutie archívu priamo zo súboru Zip. Stiahnite si tento súbor Zip z tohto odkazu http://www.lvtvv.com/repo/repository.kodil-1.3.zip a zapamätajte si adresár, do ktorého ste uložili súbor zip.

KROK 2: Teraz spustite Kodi na vašom PC alebo Fire TV a otvorte ho Add-ons Menu, ako je znázornené na obrázku nižšie.

ako nainštalovať sportsdevil na kodi

KROK 3: Teraz zamierte do Inštalátor balíkov (ikona otvoreného poľa vľavo hore, ako je uvedené nižšie) a otvorte ju.

SportsDevil Kodi

KROK 4: Teraz kliknite na tlačidlo otvorené Inštalácia zo súboru ZIP a choďte do adresára, do ktorého ste uložili súbor zip a vyberte ho. Týmto sa automaticky nainštaluje úložisko Kodil do vášho zariadenia Kodi. Po dokončení inštalácie sa v pravom hornom rohu zobrazí kontextová správa s informáciou o aktualizácii doplnku.

SportsDevil Kodi

KROK 5: Teraz prejdite späť na krok 3 a otvorte ho Inštalátor balíkov. Tentoraz kliknite na tlačidlo otvoriť Inštalácia z úložiska.

ako nainštalovať sportsdevil na kodi

KROK 6: Teraz kliknite na tlačidlo otvorené kodili Úložisko a potom vyberte Doplnky videa. 

Kodi SportsDevil

KROK 7: Teraz prejdite nižšie, kým nenájdete SportsDevil a nainštalujte ho podľa postupu uvedeného vyššie tak, že budete postupovať podľa pokynov.

kodi SportsDevil

KROK 8: Voila, Sports Devil bola úspešne nainštalovaná na vašom Kodi. Teraz sa posaďte a vychutnajte si NFL, NBA, kriket, hokej, UFC alebo akýkoľvek iný významný šport na Amazon Fire TV alebo PC.

ako nainštalovať sportsdevil na kodi

Na inštaláciu zariadenia Sportsdevil na server Kodi 18 Leia alebo Kodi 17.6 Krypton môžete použiť ktorúkoľvek z vyššie uvedených dvoch metód. Po dokončení bude k dispozícii oceán športových udalostí. Môžete len tak sedieť na gauči a užiť si obľúbené športy. Ale na to všetko by ste mali zvážiť získanie kodi VPN na najvyššej úrovni.

Kodi, podobne ako akýkoľvek softvér, neobsahuje chyby. Najčastejšie problémy, ktoré hlásia používatelia, sú ukladanie do vyrovnávacej pamäte a pomalé streamovanie. Ak máte akékoľvek problémy, tu je postup, ako opraviť vyrovnávaciu pamäť Kodi.

Video: Ako nainštalovať doplnok Sportsdevil Kodi Addon

Ak máte problémy s inštaláciou doplnku Sportsdevil na serveri Kodi, pozrite si nižšie uvedené video.

Inštalácia SportsDevil zlyhala

Existuje niekoľko dôvodov, prečo by inštalácia doplnku mohla zlyhať, a musíme sa pozrieť na každú z nich, počnúc základnou.

Najzákladnejším aspektom riešenia problémov je určenie a odstránenie miestnych problémov. Skontrolujte, či má zariadenie prístup na internet. Skúste spustiť akúkoľvek inú aplikáciu, ktorá používa internet alebo otvorte webovú stránku v prehliadači. Ak nie je k dispozícii pripojenie, pred pokračovaním v inštalácii SportsDevil vyriešte problémy s internetom. V prípade, že internet funguje v poriadku a doplnok by sa stále nenainštaloval, musíme sa pozrieť na ďalšie riešenia.

Problémom je často server, na ktorom je úložisko umiestnené. Naučili sme sa inštalovať Sports Devil z úložiska EzzerMacs, ktoré je zďaleka jedným z najbežnejšie používaných úložísk. Je však známe aj prestoje. Ak teda počas procesu inštalácie nemôžete pridať zdroj EzzerMacs ako zdroj, je pravdepodobné, že sa vyskytol problém so serverom. A keď sa vyskytnú problémy so serverom, najlepšie, čo môžete urobiť, je počkať, kým bude opäť funkčný.

Odporúčam tiež reštartovať zariadenie, ktoré tiež reštartuje Kodi a obnoví systémové súbory. Mnohokrát problém vyrieši jednoduchý reštart.

Ak sa zdá, že nič nefunguje a ste si istí, že server funguje dobre, možno budete musieť resetovať Kodi a preinštalovať doplnok Sports Devil. Resetovanie Kodi vymaže všetky vaše dáta a doplnky. Niektoré z nich však môžete zachrániť zálohovaním údajov Kodi.

SportsDevil nefunguje

SportsDevil je hostiteľom úložiska EzzperMacs a tento zdroj má zvyčajne dôveryhodné doplnky. Každý doplnok Kodi má však potenciál sa stretnúť s problémami, môže to však byť zriedkavé.

Ak SportsDevil nefunguje po inštalácii, znova by ste mali skontrolovať, či má zariadenie stále prístup na internet.

Ak internet skutočne funguje a systém SportsDevil nefunguje, môže sa vyskytnúť problém so serverom. Ako som už povedal, ak je server vinníkom, čakanie je jediným riešením.

V prípade, že ste čakali dosť dlho, aby to pravdepodobne nebolo problém servera, budete skúsiť lokálne riešenie problémov.

Ukončite program Kodi a reštartujte zariadenie. Reštartovanie vyrieši veľa problémov a je pravdepodobné, že opravíte aj SportsDevil.

Ak to nefunguje, odinštalujte SportsDevil tak, že prejdete na domovskú obrazovku Kodi > Add-ons > Video Addons a potom ho znova nainštalujte. Niektoré súbory môžu byť poškodené alebo poškodené. Preinštalujte tento doplnok podľa rovnakého postupu inštalácie, aký som uviedol vyššie.

A ak nič z toho nefunguje, resetovanie Kodi môže byť poslednou možnosťou.

V prípade, že sa zobrazuje nejaké konkrétne chybové hlásenie, odporúčam vám, aby ste si urobili snímku obrazovky a zdieľali ho v sekcii komentárov. Pokúsim sa čo najlepšie vyriešiť problém. Môžete tiež skontrolovať a zdieľať protokolový súbor Kodi. Pomôže to určiť presnú príčinu problému.

súvisiace:

  • Najlepšie postavenia spoločnosti Kodi
  • Ako útek z väzenia Amazon FireStick
  • Ako nainštalovať Exodus Redux na Kodi

Kliknite sem, aby ste dostali tajné triky na rezanie káblov priamo do vašej doručenej pošty.

Max Eddy
Max Eddy Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me