Ako nainštalovať a používať Real-Debrid na Kodi / Firestick

>V tejto príručke vám ukážem, ako nastaviť a používať Real-Debrid v aplikáciách Kodi 18.5 Leia a Kodi 17.6 Krypton a FireStick. Keď do aplikácií Kodi alebo FireStick pridáte Real Debrid, získate veľa nových streamov pre konkrétny film alebo televíznu reláciu. Je to pravdepodobne najobľúbenejší multijster podporovaný na platforme Kodi a je kompatibilný s takmer všetkými pravidelne používanými doplnkami. Real Debrid na serveroch Kodi a FireStick vám tiež ponúka množstvo zdrojov prúdu vo vysokom rozlíšení, ktoré nikde inde nenájdete. Mohlo by to len úplne zmeniť vaše skúsenosti s Kodi. Samotný balík Real-Debrid nie je doplnkom, ale nástrojom na uľahčenie neobmedzeného sťahovania prostredníctvom doplnkov, ktoré už používate. Prečítajte si úplného sprievodcu, aby ste si mohli vychutnávať streamovanie zadarmo vo vysokom rozlíšení v Kodi.

O spoločnosti Kodi je známe, že poskytuje kvalitný obsah prostredníctvom stoviek hostiteľov z celého sveta. Musíte iba nainštalovať Kodi a nakonfigurovať niektoré z najlepších doplnkov pre kodi. Tieto doplnky fungujú ako agregátory a umožňujú vám prístup k viacerým odkazom na streamovanie požadovaných videí. Platforma Kodi podporuje celú šírku doplnkov agregátora. Na Kodi sú k dispozícii hodiny a hodiny zábavy zadarmo.

To je skvelé! Je tu však malý problém. Možno ste si všimli, že väčšina dostupných streamov pre váš obľúbený film alebo televízny seriál má nízke rozlíšenie. Nájdete veľa hostiteľov ponúkajúcich 720p alebo nižšiu kvalitu. Nájdenie streamovania vo vysokom rozlíšení 1080p je však ťažké. Aj keď sú k dispozícii streamy vo vysokom rozlíšení HD, nefungujú zväčša. S postupujúcim vývojom našich hardvérových a zobrazovacích technológií, zrýchlením našich internetových pripojení a zvyšovaním úrovne sveta až do 4 000 by sa mnohí z nás neuspokojili s ničím menším ako najmenej 1080 plným HD rozlíšením. Tu prichádza do úvahy Real Debrid.

To isté platí aj pre aplikácie FireStick. Aj keď môžete sledovať obsah pomocou bezplatných odkazov na streamovanie, nemusia byť vždy spoľahlivé. Keď však spárujete podporované aplikácie s programom Real Debrid, váš zážitok zo sledovania sa dramaticky zlepší.

Čo je Real-Debrid

skutočný debrid

Real Debrid je multiplayer, ktorý ponúka svojim predplatiteľom prístup k prémiovým zdrojom streamovania, ktoré nemôžu získať iní používatelia. Spoločnosť sa propaguje ako „neobmedzený sťahovateľ“, ktorý vám umožňuje optimalizovať rýchlosť sťahovania na plný potenciál vášho internetového pripojenia a poskytuje vám prístup k prémiovým hostiteľom. Ak je povolená funkcia Real-Debrid, do zoznamu sa pridá veľa nových (a nikdy predtým nevídaných) zdrojov streamovania.

Upozorňujeme, že Real Debrid NIE JE doplnkom; je to jednoducho multiplayer, ktorý do vášho existujúceho zoznamu pridáva ďalšie zdroje. Aby to fungovalo, musíte mať aspoň jeden z podporných doplnkov. Našťastie je Real Debrid podporovaný množstvom najlepších doplnkov Kodi, ako sú Exodus Redux, Neptun Rising a niekoľko aplikácií FireStick vrátane Cinema HD, Bee TV, CatMouse APK a ďalších..

Ak hľadáte viac nových a pracovných zdrojov pre streamovanie v plnom vysokom rozlíšení, vysokorýchlostné sťahovanie a riešenie problémov s vyrovnávaním údajov Kodi, Real-Debrid by ste mali zvážiť. Táto služba pracuje s rôznymi mediálnymi platformami. V tejto príručke sa naučíme, ako v systéme Kodi používať Real Debrid. Zostaňte naladení!

Ako nastaviť skutočný debetný účet online

Najprv sa musíme zaregistrovať na služby Real Debrid online a vytvoriť si účet. Tento účet budete potrebovať na aktiváciu Real Debrid v spoločnosti Kodi (podrobnejšie o tom budeme hovoriť neskôr). Najprv sa naučíme, ako sa prihlásiť do služby Real Debrid.

Pred registráciou v službe Real-Debrid, Chcel by som vám povedať niečo, o čom väčšina ľudí nevie. Medzi užívateľmi existuje mylná predstava, že keď používajú Real-Debrid, ich činnosti v oblasti streamovania sú súkromné, pretože všetko prichádza cez servery Real-Debrid. Ak však prejdete Zásadami ochrany osobných údajov spoločnosti Real-Debrid, jasne sa uvádza, že zaznamenáva údaje používateľov, ako je adresa IP, geografické umiestnenie a aktivity sťahovania. Okrem toho sa v ňom uvádza, že z právnych dôvodov by mohol zverejniť údaje používateľov. Nižšie je uvedený obrázok zásad ochrany osobných údajov spoločnosti Real-Debrid prevzatý z jej webových stránok.

skutočné debridné zásady ochrany osobných údajov

Ak chcete zachovať anonymitu svojej streamovacej aktivity a vyhnúť sa tomu, aby sa vaše osobné údaje dostali do rúk právnych orgánov, jediným a najlepším spôsobom je - použiť Kodi VPN.

Používam a odporúčam ExpressVPN, čo je najbezpečnejšia a najrýchlejšia sieť VPN pre spoločnosť Kodi.

Teraz, keď ste si vedomí rizika, dovoľte mi ukázať, ako získať účet Real-Debrid pre spoločnosť Kodi.

# 1. Navštívte stránku https://real-debrid.com a kliknite na tlačidlo „Registrovať“ v pravom hornom rohu (tiež vpravo dole).

# 2. Zobrazí sa prihlasovací formulár. Zadajte osobné údaje podľa pokynov a kliknite na tlačidlo „Registrovať sa zadarmo“

skutočný debridný účet

# 3. Na e-mailovú adresu, ktorú ste uviedli vyššie, dostanete e-mail so žiadosťou o overenie svojho účtu. Kliknutím na odkaz overíte a aktivujete účet Real-Debrid

# 4. Teraz sa vráťte na stránku https://real-debrid.com a kliknite na tlačidlo „Prihlásiť sa“ v pravom hornom rohu stránky. Prihláste sa pomocou poverení, ktoré ste vytvorili pri registrácii.

skutočný debridný bezplatný účet

Úspešne ste vytvorili účet Real Debrid. Teraz môžete do Kodi pridať Real Debrid a začať používať služby. Služby môžete využívať zadarmo. Nezabudnite však, že pomocou bezplatného účtu získate prístup k obmedzeným funkciám.

S bezplatným účtom môžete Real-Debrid používať iba medzi 6:00 a 12:00 stredoeurópskeho času (od 5:00 do 11:00 GMT).

Počas okna na bezplatné používanie (môžete to nazvať Happy Hours) je veľké percento prémiových hostiteľov offline.

Ak si chcete užiť plnohodnotnú službu Real Debrid, môžete si kúpiť jeden z dostupných prémiových programov. Viac o prémiovom členstve nižšie.

Skutočné debridné prémiové funkcie členstva & stanovenie ceny

Vývojári Real-Debrid si nárokujú niektoré z nasledujúcich doplnkových funkcií a výhod spojených s prémiovým účtom:

 1. Vysokorýchlostné sťahovanie a streamovanie až do 300 Mbps
 2. Viacnásobné sťahovanie a streamovanie súčasne
 3. Neobmedzená prevádzka
 4. Streamovanie HTML 5 bez akýchkoľvek doplnkov
 5. Zážitok bez reklám a nulová čakacia doba
 6. Veľa nových streamov v kvalite HD, HD a SD

Real Debrid ponúka štvorstupňové oceňovanie s rôznou dobou predplatného a vernostnými bodmi. Ceny sú v eurách. Uviedol som hrubý odhad v USD podľa súčasného výmenného kurzu. Tu je zoznam plánov:

 1. 15 dní: 3 Eur (3,70 USD) a 150 vernostných bodov
 2. 30 dní: 4 Eur (4,93 dolárov) a 200 vernostných bodov
 3. 90 dní: 9 Eur (11,09 dolárov) a 450 vernostných bodov
 4. 180 dní: 16 EUR (19,71 USD) a 800 vernostných bodov

Podľa webovej stránky Real-Debrid je najpopulárnejší 90-dňový plán.

Vernostné body poskytujú dodatočný prístup k službám. Ak ste nazhromaždili 1 000 vernostných bodov, získate 30 dní bezplatného prístupu k prémiovým službám.

skutočná debridná cena za kodi

Platbu môžete uskutočniť pomocou všetkých hlavných kreditných a debetných kariet. Môžete tiež použiť bitcoiny a Amazon Pay. Na nasledujúcom obrázku sú uvedené všetky dostupné spôsoby platby.

Teraz, keď ste sa prihlásili na poskytovanie služieb (bezplatných alebo prémiových), teraz sa naučíme, ako používať Real Debrid v spoločnosti Kodi.

Ako nastaviť skutočný debrid na Kodi (18 & 17.6)

Nastavenie Real-Debrid na Kodi je pomerne jednoduché. Každý krok však musí nasledovať správnym spôsobom. Preto si pozorne prečítajte túto príručku.

Poznámka: Nasledujúca metóda je určená pre systém Kodi 17.6, ktorý je spustený v systéme Windows 10. Upozornil som na rozdiely oproti systému Kodi 18, kedykoľvek to bolo potrebné. Rozhranie Kodi je takmer rovnaké vo všetkých zariadeniach vrátane Amazon Fire TV Stick, a preto táto metóda bude fungovať na všetkých zariadeniach. Ak ste novým používateľom služby Fire Stick, tu je postup, ako útek z väzenia FireStick a nainštalovať naň Kodi.

Vývojári Kodi oficiálne vydali Kodi 18.5 Leia. Môžete pokračovať v používaní Kodi Krypton 17.6. Ak však chcete upgradovať na Kodi 18, prečítajte si, ako aktualizovať Kodi a získať najnovšiu verziu Leia.

Začnime!

# 1. Spustite Kodi na svojom zariadení a otvorte Nastavenia (ikona ozubeného kolieska v ľavom hornom rohu ako na obrázku nižšie)

kodi domov

# 2. Teraz vyberte v časti Kodi 18 položku „Nastavenia systému“ (alebo len „Systém“).

nastavenia systému kodi

# 3. Ak je vľavo dole vedľa ikony Cog ikona „Základné“ (alebo čokoľvek iné ako „Pokročilá“), potom klikajte, až kým neuvidíte „Pokročilá“ (pozrite si dva obrázky nižšie).

skutočný debridný kodi

kodi pokročilé nastavenia systému

# 4. Teraz vyberte doplnky na ľavom bočnom paneli (klepnite na dotykové zariadenia alebo umiestnite kurzor myši na počítač)

# 5. Na pravej strane vyberte možnosť Spravovať závislosti

kodi spravovať závislosti

# 6. Posuňte zobrazenie úplne nadol a vyberte ‘URLResolver'

dôležitý!! Používajú sa niektoré doplnky, napríklad Exodus Redux ResolveURL závislosť namiesto URLResolver.  Môžete nájsť jeden alebo oba.

Ak vidíte obidve, keď ste postupovali podľa krokov 6 až 17 pre URLResolver, zopakujte ich pre ResolveURL.

Poznámka: Ak nevidíte URL Resolver, budete musieť pred vykonaním tohto kroku nainštalovať doplnok Covenant Kodi Addon. Pre ResolveURL môžete nainštalovať doplnok Exodus Redux.

skutočný debrid na kodi

# 7. Na ďalšej obrazovke vyberte položku Konfigurovať

konfigurovať kodi url resolver

# 8. Na zobrazenej obrazovke vyberte možnosť „Universal Resolvers“

kodi univerzálne resolvery

# 9. Posúvajte zobrazenie nadol, kým neuvidíte sekciu „Real-Debrid“. V tejto sekcii kliknite na položku „Priorita“

kodi url resolver skutočné nastavenie debrid

# 10. Pomocou myši, klávesnice alebo dotykom zadajte hodnotu 90 (presne) a vyberte možnosť Hotovo.

skutočné nastavenia debridného kodi url url

# 11. Teraz stlačte tlačidlo „OK“ napravo (tento krok je dôležitý alebo hodnota priority sa znova nastaví na 100)

uložte skutočné nastavenia debridného kodi

# 12. Znova kliknite na tlačidlo Konfigurovať (pozrite si časť # 7 pozri vyššie)

konfigurovať kodi url resolver

# 13. Znova vyberte možnosť „Universal Resolvers“ a ešte raz sa posuňte nadol do sekcie „Real-Debrid“. Vyberte možnosť „(Opäť) autorizovať môj účet“

Poznámka - Pred výberom možnosti „Opäť autorizovať môj účet“ je najlepšie ísť na stránku https://real-debrid.com/device a prihlásiť sa, ak ste tak ešte neurobili. To vám ušetrí čas v ďalšom kroku, pretože je potrebné vykonať rýchlo.

kodi skutočný debrid

# 14. Na obrazovke sa teraz zobrazí kód (pozri obrázok nižšie), ktorý musíte zadať na adrese https://real-debrid.com/device

Toto je potrebné vedieť:

 • Kód zostane platný / aktívny iba 2 minúty (120 sekúnd)
 • Kód nie je možné kopírovať a prilepiť. Budete ho musieť zadať ručne
 • Na autorizáciu služieb na serveri Kodi budete musieť byť na webe prihlásený k účtu Real-Debrid (ktorý ste vytvorili pri registrácii služby).
 • Tento kód NIE JE citlivý na veľkosť písmen

nastaviť skutočný debrid na kodi

# 15. Takto bude vyzerať stránka autorizácie na adrese https://real-debrid.com/device. Pokračujte kliknutím na „Pokračovať“

kodi skutočné nastavenie debrid

# 16. Ak zadáte správny kód a do 120 sekúnd sa toto zobrazí na webovej stránke

ako používať skutočný debrid na kodi

# 17. A toto je to, čo uvidíte na Kodi (vpravo hore) - upozornenie „Real-Debrid Resolver Authorized“

skutočné debridné povolenie

Takto pridáte Real Debrid do Kodi 18 Leia alebo 17,6 Krypton. Po dokončení vám ukážem, ako používať program Real-Debrid v spoločnosti Kodi. Ak narazíte na nejaké problémy pri postupe v ktoromkoľvek kroku, pokojne komentujte nižšie.

Predtým, ako začnete streamovať s doplnkami alebo zostavami Kodi, chcel by som vás upozorniť, že všetko, čo na Kodi vysielate, je viditeľné pre vášho poskytovateľa internetových služieb a vládu. To znamená, že streamovanie obsahu chráneného autorskými právami (bezplatné filmy, televízne programy, športy) by vás mohlo dostať do legálnych problémov.

Používateľom spoločnosti Kodi sa dôrazne odporúča, aby sa počas streamovania pripojili k sieti VPN. VPN pre Kodi obíde škrtenie ISP, vládny dohľad a geo-obmedzenie populárnych doplnkov. Vždy sa pripojím ExpressVPN na všetkých mojich streamovacích zariadeniach a navrhujem, aby ste urobili to isté.

ExpressVPN je najrýchlejšia a najbezpečnejšia sieť VPN. Dodáva sa s 30-dňovou zárukou vrátenia peňazí. To znamená, že ho môžete voľne používať počas prvých 30 dní a ak nie ste spokojní s výkonom (čo je veľmi nepravdepodobné), môžete požiadať o plnú náhradu..

POZNÁMKA: Neodporujeme porušovanie autorských zákonov. Čo však ak skončíte neúmyselne streamovaním obsahu z nezákonného zdroja? Nie je vždy ľahké rozlíšiť rozdiel medzi legitímnym a nezákonným zdrojom.

Skôr ako začnete streamovať na serveri Kodi, tu je postup, ako získať ochranu VPN v troch jednoduchých krokoch.

Krok 1: Získajte odber ExpressVPN TU.

Krok 2: cvaknutie TU stiahnuť a nainštalovať aplikáciu ExpressVPN do svojho zariadenia.

Krok 3: Kliknutím na ikonu napájania pripojte server VPN. To je všetko. Vaše pripojenie je teraz zabezpečené pomocou najrýchlejšej a najlepšej VPN pre Kodi.

connect expressvpn pre kodi

Ako používať Real-Debrid v Kodi

U väčšiny doplnkov nemusíte robiť žiadne špeciálne ani doplnkové úkony, aby ste mohli používať Kodi Real Debrid, keď sa zaregistrujete pre služby a autorizujete ich v aplikácii Kodi. Je to obvyklé. Stačí otvoriť film alebo televíznu reláciu, ktorú chcete sledovať, a uvidíte niekoľko nových streamov pridaných. Real-Debrid pracuje s väčšinou obsahu poskytovaním doplnkov vrátane obľúbených doplnkov ako Covenant, Exodus a mnoho ďalších..

Na nasledujúcich dvoch obrázkoch vidíte rozdiel v počte tokov pred a po pridaní Real Debrid do Kodi. Jasne vidíme, že s Real Debrid je omnoho viac streamov (zdroj prúdu z Real Debrid obsahuje „RD“)

Pred skutočným debetom na Kodi:

kodi skutočný debrid

Po skutočnom debute v spoločnosti Kodi:

skutočný debridný kodi

Čo keď Real-Debrid nie je automaticky povolený

Vo väčšine doplnkov je Real Debrid povolený automaticky a nevyžadujú sa žiadne ďalšie zmeny v nastaveniach. Exodus a Covenant sú také príklady, kde jednoducho pristupujete k obsahu s už naplnenými streammi Real Debrid.

Ak sa však streamy RD nezobrazujú s konkrétnym doplnkom, budete ich musieť povoliť. To je presne ten prípad doplnku Neptune Rising. Ak používate Neptún Rising (alebo akýkoľvek iný doplnok s predvolene vypnutým RD), je potrebné urobiť nasledujúce kroky:

# 1. Na domovskej obrazovke Kodi prejdite na položku Doplnky > Doplnky videa a otvorte Neptúnovo povstanie.

# 2. V zozname vyberte možnosť „Nástroje“

Neptunové zdvíhacie nástroje

# 3. Otvorte NASTAVENIA: Poskytovatelia

Neptún stúpa skutočný debrid

# 4. Na ľavom bočnom paneli vyberte položku Poskytovatelia. Teraz prepnite prepínač doprava do polohy „Povoliť poskytovateľov Debrid“. Kliknite na tlačidlo OK (nezabudnite to urobiť).

použiť skutočný debrid s Neptun riskujú kodi addon

Teraz choďte do toho a získajte prístup k filmu alebo televíznej relácii, ktorú chcete sledovať. Uvidíte nové prúdy z RD.

Ako používať Real Debrid s FireStick Apps

Predpokladám, že ste sa už zaregistrovali na prémiový účet Real Debrid. Ak nie, pozrite si túto časť v tejto príručke.

Real Debrid je kompatibilný s niekoľkými aplikáciami FireStick tretích strán. Nastavenie Real Debrid v aplikácii je relatívne ľahšie nastaviť ho na Kodi.

Pre demonštračné účely spárujeme Real Debrid s aplikáciou Cinema HD V2. Kroky však fungujú viac-menej rovnako ako s ostatnými kompatibilnými aplikáciami.

Takto to robíte:

1: Otvorte aplikáciu, s ktorou chcete spárovať Real Debrid

V nastaveniach aplikácie často nájdete možnosť Real Debrid. Nastavenia nájdete v hlavnej ponuke.

Nasleduje snímka obrazovky Cinema HD, kde v ľavom hornom rohu klikneme na možnosť ponuky

skutočný debrid na firestick

2: Teraz klikneme nastavenie v rozbaľovacej ponuke

ako používať skutočný debrid s hasičskými aplikáciami

3: Možno budete musieť trochu posunúť nadol, aby ste našli možnosť Real Debrid

Keď ho nájdete, kliknite naň

kliknite na skutočný debrid na firestick app

4: Teraz by ste mali vidieť okno s kódom

ako nastaviť skutočný debrid na firestick

5: Otvorte odkaz real-debrid.com/device v mobilnom alebo počítačovom prehliadači

Zadajte kód zobrazený na vašom televízore

Možno už sa budete musieť prihlásiť do svojho účtu Real Debrid, ak ešte nemáte

6: Vráťte sa do aplikácie na FireStick, kde uvidíte, že Real Debrid bol autorizovaný

autorizovaný skutočný debridný požiar

7: Choďte do toho a začnite streamovať. Nájdete tu rôzne nové odkazy s odkazom „RD“, ktoré sú označené ako odkazy Real Debrid

Zabalenie

Takže to je skoro všetko o nastavení Real-Debrid Kodi. Teraz môžete začať skúmať nové streamy a sledovať svoje obľúbené filmy a relácie v kvalite Full HD. Real-Debrid som už nejaký čas použil a z väčšej časti som zistil, že stojí za peniaze, ktoré som strávil. Iba v zriedkavých prípadoch som narazil na problémy, v ktorých som nemohol uviesť niektoré prúdy do činnosti. Ale potom by som vždy mohol skočiť na iný zdroj. Nakoniec, RD pridá do mojich doplnkov veľa nových tokov. Dúfam, že ste tento článok považovali za užitočný. Ak máte akékoľvek otázky alebo návrhy, dajte nám vedieť v sekcii nižšie. Budeme s potešením priznať. Šťastný streaming!

Max Eddy
Max Eddy Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me