Ako reštartovať / reštartovať FireStick alebo Fire TV

>

V tejto príručke sa dozviete, ako reštartovať FireStick a ďalšie zariadenia Amazon Fire TV.

Existuje niekoľko dôvodov, prečo by ste chceli svoj FireStick reštartovať. Napríklad, ak máte problémy s výkonom aj po vyčistení úložiska zariadenia, môže byť veľkou pomocou reštartovanie FireStick / Fire TV..

Aplikácie FireStick niekedy zamrznú a nedovolia vám vrátiť sa späť do domovského okna. V takom prípade je reštartovanie jedinou možnosťou, ako zariadenie znova normálne spustiť.

Možno ste nainštalovali aktualizáciu alebo pravdepodobne novú aplikáciu, ktorá si vyžaduje reštart pred nadobudnutím účinnosti.

Nech už je váš dôvod akýkoľvek, dovoľte mi, aby som vám pomohol s rôznymi spôsobmi reštartovania FireStick.

Dôležitá poznámka!! Ak na FireStick používate VPN, reštartovanie zariadenia to spôsobí vypnúť. Preto sa uistite, že connect po reštarte znova na VPN.

ako reštartovať firestick

Metóda 1: Ako reštartovať FireStick s nastaveniami

V nastaveniach FireStick je možnosť Reštartovať, ktorá umožňuje rýchle reštartovanie zariadenia. Je to pravdepodobne najkomplikovanejšia metóda reštartovania Amazon FireStick. Aby však táto metóda fungovala, vaše diaľkové ovládanie musí fungovať a mali by ste byť schopní navigovať vo svojom FireStick.

Ak je zariadenie zamrznuté alebo prilepené a neodpovedá na bežné vzdialené príkazy (napríklad stlačenie tlačidla späť), môžete použiť ďalšie dve metódy, ktoré som uviedol neskôr v tejto príručke..

Ak vaše diaľkové ovládanie funguje normálne a vaše zariadenie nie je zamrznuté, reštartujte FireStick podľa týchto krokov:

1 - Na domovskom okne FireStick nájdete možnosti ponuky hore (stlačením tlačidla Domov na diaľkovom ovládači prejdete do domovského okna)

vybrať nastavenie

ako reštartovať oheň tv

2. Teraz choďte do toho a choďte na Moja požiarna televízia a kliknite naň

ako reštartovať amazon firestick

3 - Teraz prejdite trochu nadol a zvoľte Reštart

reštartujte firestick

4. Po zobrazení výzvy kliknite na tlačidlo Reštart znovu

ako reštartovať oheň tv stick

5- Váš FireStick sa teraz začne reštartovať. Na obrazovke sa tiež zobrazí správa „Vypnutie napájania“

Takto reštartujete FireStick pomocou možností Nastavenia.

Pozor Používatelia FireStick: Prečítajte si skôr, ako budete pokračovať

Vlády a poskytovatelia internetových služieb na celom svete monitorujú online aktivity svojich používateľov. Ak sa na vašej televíznej karte Fire TV zistí streamovanie obsahu chráneného autorskými právami, mohli by ste sa dostať do vážnych problémov. V súčasnosti je vaša adresa IP viditeľná pre všetkých. Dôrazne vám odporúčame, aby ste si vytvorili dobrú sieť FireStick VPN a skryli svoju identitu, aby sa zážitok zo sledovania filmu nezhoršil..

používam ExpressVPN čo je najrýchlejšia a najbezpečnejšia sieť VPN v tomto odvetví. Inštalácia na akékoľvek zariadenie vrátane Amazon Fire TV Stick je veľmi jednoduchá. Tiež prichádza s 30-dňovou zárukou vrátenia peňazí. Ak sa vám ich služby nepáčia, môžete vždy požiadať o vrátenie peňazí. ExpressVPN má tiež špeciálnu ponuku, kde môžete získajte 3 mesiace zadarmo a ušetrite 49% z ročného plánu.

Tu sú dôvody, prečo musíte neustále používať sieť VPN.


Prečítajte si: Ako nainštalovať & použiť VPN na Fire Stick

Metóda 2: Reštartujte FireStick priamo pomocou diaľkového ovládača

Ak je obrazovka FireStick zablokovaná, čo vám bráni v správnej navigácii a prístupe k nastaveniam, môžete reštartovať systém pomocou diaľkového ovládača pomocou kombinácie tlačidiel. Je to tvrdý reštart, ktorý vynúti zatvorenie všetkých spustených aplikácií. Túto metódu použite iba v prípade, že prvá metóda nefunguje.

Takto to robíte:

- Podržte stlačené vybrať a Play / Pause tlačidlá na diaľkovom ovládači spolu asi na 5 sekúnd

vzdialená skratka pre reštartovanie požiaru

- Váš FireStick sa začne reštartovať priamo bez toho, aby na obrazovku zahodil akúkoľvek výzvu na potvrdenie, ako pri prvej metóde

Metóda 3: Odpojením od zdroja napájania reštartujte FireStick

Toto je ďalší spôsob, ako reštartovať váš FireStick. Používajte ho iba v prípade, že prvé dve metódy nefungujú.

Táto metóda na reštartovanie FireStick sa hodí, keď je obrazovka FireStick zamrznutá a nereaguje na žiadne vzdialené príkazy. Je tiež užitočné, keď diaľkový ovládač Amazon FireStick vôbec nefunguje.

Všetko, čo musíte urobiť, je odpojiť zariadenie FireStick alebo Fire TV od zdroja napájania. Bolo by dobré počkať asi minútu, kým zariadenie pripojíte späť k zdroju napájania.

Toto môže byť najjednoduchšia metóda na reštartovanie FireStick, ak je zdroj energie na dosah.

Zabalenie

Takto môžete reštartovať FireStick. Tieto metódy sú neuveriteľne ľahké sledovať. Po reštartovaní FireStick môže trvať niekoľko minút, kým sa zapne.

súvisiace:

Ako nastaviť Amazon Fire Stick
Ako opraviť nefunkčné FireStick Remote
Ako resetovať Kodi na FireStick
Najlepšie nastavenia FireStick
Najlepšie tipy a triky pre Fire Stick

Max Eddy
Max Eddy Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me