15 En İyi Canlı TV Kodi Eklentileri (2018)

>

Bu makalede, en iyi Kodi canlı TV eklentileri hakkında bilgi edineceksiniz. Burada listelenen eklentiler, FireStick, PC, Android TV, Android cep telefonları ve tabletler vb.Dahil olmak üzere tüm Kodi kutularında çalışır..

Şansı bulduğumda en sevdiğim kablo TV kanalını dinlemeyi seviyorum. Ancak, kablo bağlantısıyla TV izlemenin geleneksel yolu sadece daha pahalı hale geliyor. Ve bu beni diğer seçenekleri düşünmeye itiyor.

Geçtiğimiz birkaç yıl boyunca, internet üzerinden canlı TV yayını eskisinden daha yaygın hale geldi. Şimdi kabloyu kesmeye ve TV izlemenin çevrimiçi yolunu kullanmaya başladık. Canlı TV Kodi eklentileri sayesinde, internete bağlı cihazlarda TV izlemek daha kolay ve kullanışlı hale geldi.

Kodi, içeriği yerel depolama alanından, isteğe bağlı içeriği internetten ve canlı TV'den oynayan çok yönlü bir medya oynatıcıdır. Kodi'de yeniyseniz, Kodi için yeni başlayanlar kılavuzuma göz atın.

Kodi'de canlı TV izlemek için tek yapmanız gereken favori kanallarınızı yayınlamanızı sağlayan doğru eklentiyi bulmak. Soru, Kodi için en iyi canlı TV eklentilerini nasıl bulabilirim? Kodi oyuncusunun popülaritesi son yıllarda yükseldi. Aralarından seçim yapabileceğiniz yüzlerce Kodi eklentisi var. Ne yazık ki, tüm eklentiler düzgün çalışmıyor. Bu nedenle,.

En İyi Canlı TV Kodi Eklentileri

Kodi için gerçekten işe yarayan en iyi canlı TV eklentilerinden bazılarını seçtik. Bu yazıda Kodi'de nasıl canlı TV izleyeceğinizi göstereceğim. Okumaya devam et!

en iyi kodi canlı tv eklentileri

KODI Kullanıcılarının Dikkatine: Devam etmeden önce okuyun

Kodi Eklentileri / sürümleri sınırsız akış içeriği sunar, ancak ücretsiz Filmler / TV şovları / Spor akışı yakalanırsa sizi yasal sorunlara da sokabilir. Kodi kullanıcılarının çevrimiçi akış sırasında her zaman bir VPN bağlamaları önemle tavsiye edilir. İyi bir Kodi VPN kimliğinizi gizler, devlet gözetimini, coğrafi olarak engellenmiş içeriği ve İSS kısıtlamasını atlar (bu da arabelleksiz akışa yardımcı olur).

En hızlı ve en güvenli VPN olan ExpressVPN kullanıyorum. Amazon FireStick de dahil olmak üzere herhangi bir cihaza yüklemek çok kolaydır. 3 aylık ücretsizdir ve yıllık planlarında% 49 tasarruf edersiniz. Ayrıca, 30 günlük para iade garantisi ile geliyor. Memnun kalmazsanız, her zaman geri ödeme isteyebilirsiniz.

3 aylık ücretsiz almak ve ExpressVPN'de% 49 tasarruf etmek için BURAYA tıklayın

Okuyun: Kodi VPN nasıl kurulur ve kullanılır

1. Özverili

Kodi canlı TV eklentileri arayanların tercihsiz tercihi. Bu eklenti size ABD de dahil olmak üzere dünyanın birçok bölgesinden canlı bir TV kanalı kütüphanesi getiriyor. Bu eklenti sayesinde spor, şov, film, 7/24 şov ve çok daha fazlasını izleyebilirsiniz. Eklenti ayrıca birkaç premium uydu kanalına sahiptir ve hepsini ücretsiz olarak izleyebilirsiniz. Selfless, Bliss TV kaynağının bir parçası olan Bookmark Deposundan kurulabilir. Kişisel olarak Selfless'i bir süredir kullanıyorum ve diğer birçok canlı TV eklentisinden daha iyi buluyorum.

Repo Kaynağı: http://bliss-tv.com/blisstv/

Selfless Kodi Addon nasıl kurulabilir

2. Chronos

Chronos, son zamanlarda sevdiğim bir başka addon. Selfless kadar çok sayıda premium kanalı yok, ancak kanalların genel listesi herhangi bir büyüklükte. İster Spor, Haber, Yetişkin Yüzmek, Çizgi Film, ister Filmler, Şovlar izlemek isteyin, Chronos'un hepsi sizin için var. Bu eklentiyi SkyDarks kaynağından alabilirsiniz. Chronos'u kurmak ve en sevdiğiniz kanalları izlemeye başlamak birkaç dakikadan fazla sürmez. Chronos'un ayrıca 'Canlı Sporlar' adı verilen özel bir spor kategorisi vardır. Söylemeye gerek yok, burada çeşitli akışlarda çok çeşitli canlı sporları izleyebilirsiniz. Bu eklenti sadece Kodi'de canlı TV için değil; ayrıca bazı isteğe bağlı içerik var.

Repo Kaynağı: http://www.skydarks.com/skydarks/

Chronos Kodi Addon nasıl kurulabilir

3. TV TUGA MILHANO

Şimdi, TV Tuga Milhano mutlaka en popüler canlı TV Kodi addonlarından biri değildir. Ancak, bu eklentiyi çok uzun zaman önce keşfetmedim ve bu listenin bir parçası olmaya değer olduğuna inanıyorum. TV Tuga öncelikle Portekizce TV kanallarına odaklanır. Ancak, İngilizce olarak da birçok kanal bulacaksınız. Ekte ayrıca dünyanın dört bir yanından TV kanalları bulabileceğiniz özel bir 'Dünya TV' bölümü var. Bu Kodi canlı TV eklentisini herhangi bir depodan geçmeden doğrudan bir zip dosyasından yükleyebilirsiniz.

Kaynak: http://j2mf4.com/download/

4. cCloud TV

cCloud TV addon size ABD ve İngiltere'den onlarca canlı program ve çok çeşitli TV kanalı getiriyor. Kolayca bulabileceğiniz canlı TV için en iyi Kodi eklentilerinden biridir. Burada Spor, Haberler, Yaşam Tarzı, Müzik, Filmler, TV Şovları ve çok daha fazlası ile ilgili canlı TV içeriklerini izleyebilirsiniz. Ayrıca dünyanın dört bir yanından kanal akışı yapmanıza olanak tanıyan bir 'İngilizce / Uluslararası Olmayan' bölümü de vardır. Yüksek kaliteli canlı TV içeriği arıyorsanız, cCloud TV'yi deneyin. CCloud'u Kodil deposundan yükleyebilirsiniz.

Kaynak: http://kdil.co/repo/

Kodi'ye cCloud TV nasıl kurulur

5. Öfkeli Akımlar 

Furious Streams, İngiltere ve ABD'den çok sayıda canlı TV kanalı koleksiyonuna sahiptir. Bu eklenti, ana ekranında bu iki konumdan ücretsiz canlı TV kanallarının 5 listesini içerir. Ayrıca Spor kanalları için özel bir kategorisi vardır. Öfkeli Akarsulardan biraz etkilendiğimi söyleyen hiçbir kelimeyi kıymayacağım. Bu nedenle, bu eklentiyi en iyi Kodi canlı TV eklentilerinin bir parçası haline getirmekte tereddüt etmedim. Diğer canlı TV kanallarında olduğu gibi, Öfkeli Akışlardaki tüm akışları her zaman bulamayabilirsiniz. Ancak, kullandığım diğer canlı TV eklentilerinden daha oynanabilir akışlara sahip. Öfkeli Akışlar Brettus Builds deposunda barındırılıyor ve yüklenmesi sadece birkaç dakika sürüyor.

Kaynak: http://brettus.hol.es/

Kodi'ye Öfkeli Akışlar nasıl yüklenir

6. Direnç

Direnç'i ilk kurup keşfetmeye başladığımda, bu Kodi canlı TV eklentisinin sadece İspanyol kanalları için olduğunu hissettim. Ama daha derin kazdıkça, sağlam bir İngiliz kanalı koleksiyonuna sahip olduğunu gördüm. Direnişin en iyi canlı TV eklentisi olduğunu söyleyemem. Ancak, kanal kütüphanesi bu listede yer alacak kadar tatmin edicidir. Geliştiriciler, Direnç eklentisini kurabileceğiniz eklenti - Direnç - adında kendi havuzuna sahipler. Bu eklenti canlı sporları, müzikleri, filmleri, şovları, haberleri ve daha fazlasını izlemenizi sağlar.

Kaynak: http://resistance.es/info/

Resistance Kodi Addon nasıl kurulabilir

7. IPTV Bonanza

Evet! IPTV Bonanza, Maniac Repository ve Kodil Repository olmak üzere iki kaynaktan edinilebilir. Yapabilirsin bu eklentiyi yükle ikisinden de çalışıyor. IPTV Bonanza, adından da anlaşılacağı gibi, canlı TV içeriğinin bir bonanzasına benziyor. Kelimenin tam anlamıyla dünyanın her yerinden yüzlerce canlı TV kanalı var. Bu hemen hemen izlemek istediğiniz her kanala sahip olduğu anlamına gelir. Peki, bu Kodi canlı TV eklentisi onu listenin en üstünde değil, listenin en aşağısında yapıyor. Bunun nedeni, kanalların gelişigüzel bir şekilde listelenmiş olması ve aradığınız kanalı bulmak her zaman kolay değildir. Tür kategorisi yok. Kanallar, çoğunlukla ülke adına göre rastgele sınıflandırılır. Ne yazık ki, liste alfabetik bile değil. Ancak, başınızı listenin etrafına sarabilirseniz, Kodi için IPTV Bonanza canlı TV eklentisinin gerçekten tadını çıkaracağınızdan eminim.

Kaynak: http://catoal.org/Repositorios/ & http://kdil.co/repo/

Kodi'ye IPTV Bonanza Nasıl Kurulur

8. Ultra IPTV 

Tıpkı IPTV Bonanza gibi, Ultra IPTV de dünyanın dört bir yanından geniş bir canlı TV kanalları koleksiyonuna sahiptir. IPTV Bonanza gibi, bu Kodi canlı TV eklentisi kanallarını düzgün bir şekilde düzenlemiyor. Böylece, seçtiğiniz kanalları aramak biraz zorlaşır. Bu kanalları tür olmasa da en azından dile göre kategorize etselerdi çok daha iyi olurdu. Bununla birlikte, burada izlemek için çok şey var ve yeterince yakından bakarsanız, en sevdiğiniz kanalları bulacaksınız. Sporlar, filmler, şovlar, haberler ve yüzlerce kanaldan isteyebileceğiniz her şey var. Ve elbette, her şey ücretsiz.

Kaynak: http://cazlo.com/repo

Kodi'ye Ultra IPTV nasıl kurulur

9. İngiltere Türkleri Oynatma Listeleri

İngiltere Türkleri Oynatma Listeleri, Kodi'de canlı TV de dahil olmak üzere çeşitli kategorilerde çok çeşitli içerikleri kapsar. Bu eklenti öncelikle isteğe bağlı içerik için olsa da, Canlı TV için ayrı, özel bir bölümü vardır. Ve bu bölüm İngiltere, ABD ve diğer ülkelerden birçok TV kanalı içeriyor.

Bu Kodi canlı TV eklentisi, eklentinin güncel sürümünü ilk alan UKTurk Addon deposundan kurulabilir. Kodil deposunda da mevcuttur. Ancak, Kodil'in her zaman en son sürüme sahip olmadığını fark ettim. İngiltere Türk Çalma Listelerini kurduktan sonra, ona erişmek için bir PIN koduna ihtiyacınız olacaktır. PIN UTPIN.com adresinde oluşturulabilir.

Kaynak: https://addoncloud.org/ukturk/install

İngiltere Türk Çalma Listeleri nasıl kurulur

10. Amerikano Tuga

Bu canlı TV Kodi addonunu bile duymamış olabilirsiniz. Sadece birkaç hafta önce tökezledim ve tutmaya karar verdim. Neden? Basit bir sebeple, dünyanın dört bir yanından gelen canlı TV kanallarını sorunsuz bir şekilde izlememe izin veriyor. Bu eklentinin ana ekranında onlarca kanala bağlantı içeren çeşitli kategoriler bulunur. Bu kategoriler çoğunlukla ülke bazındadır, ancak VIP Çocuk TV, Filmler vb. Bölümler de bulacaksınız. American Tuga VIP Gizli Deposunun bir parçasıdır ve tam olarak buradan yükleyebilirsiniz..

Kaynak: http://team-vipsecret.com/

11. Çılgın Akarsular

Mad Streams, Kodi'de canlı TV izlemek istiyorsanız denemek istediğiniz başka bir eklenti. Bu eklenti, bazı popüler TV kanalları için çok sayıda canlı TV akışı sunuyor. Şu anda Mad Streams, bakım ve sürüm güncellemesi için çevrimdışı. Tekrar çevrimiçi olduğunda size haber vereceğiz.

Kaynak: http://bliss-tv.com/blisstv/

12. SporDevil

SportsDevil, Kodi'de canlı TV izlemek için düzenli olarak en iyi eklentiler arasında yer almaktadır. Dünyanın hemen hemen her yerinden bu büyük kanal koleksiyonuna sahiptir. Eklentinin adı her şeyin sporla ilgili olduğunu gösteriyor. SportsDevil'in büyük bir bölümünün spora adanmış olduğu doğrudur. Ana ekranında spor için iki ayrı bölüm bulunur - Canlı Sporlar & Spor TV. Ancak, SportsDevil'de spordan daha fazlası var.

Bir de 'ShadowsNet.ro (Dünya TV)' kategorisine sahip olan 'Canlı TV' bölümü var. Bu eklentinin Dünya TV bölümü ABD, İngiltere, Almanya, İtalya, Fransa ve diğer ülkelerden canlı TV kanallarını keşfetmenizi sağlar.

SportsDevil'i Kodil Deposu'ndan yükleyebilirsiniz. Ayrıca SportsDevil'in Supremacy, Maverick, UKTurk Addon Deposu vb.Dahil olmak üzere diğer tüm büyük depoların bir parçası olduğunu keşfedebilirsiniz. itibaren.

Kaynak: http://kdil.co/repo/

SportsDevil Kodi Addon nasıl kurulabilir

13. Mobdro

Mobdro, çok popüler Kodi eklentilerinden biridir ve Kodil deposundan indirilebilir. Mobdro aslında isteğe bağlı bir eklenti olsa da, yaygın olarak izlenen bazı uydu kanallarının iyi bir koleksiyonuna sahip olan 'Kanallar' adlı bir kategoriye sahiptir. Mobdro geniş bir içerik yelpazesine sahiptir ve Filmler, TV şovları, Eğlence, Spor, Müzik ve daha fazlası dahil olmak üzere çeşitli kategorilerde canlı kanalları izlemenizi sağlar. Bu eklenti ayrıca yeni içerikle düzenli olarak güncellenir.

Repo Kaynağı: http://kdil.co/repo/

FireStick'e Mobdro nasıl kurulur

14. Ultimate IPTV

IPTV Bonanza ve Ultra IPTV gibi, Ultimate IPTV de dünyanın her yerinden büyük bir uydu TV kanalı koleksiyonuna sahiptir. Diğer ikisi gibi, Ultimate IPTV kanalları da bir şekilde yanlış düzenlenmiş ve rastgele yerleştirilmiş. Yani, aradığınızı bulmak için ekranları tıklamanız gerekecek. İyi olan şu ki, bunun için çalışmaya hazırsanız, en sevdiğiniz kanalı burada başka bir yerden bulma olasılığınız daha yüksek.

Kaynak: http://kdil.co/repo/

15. USTVnow

USTVnow, dağıtımdaki askeri personel gibi Amerikan uydu kanallarının ülke dışındaki Amerikalılara canlı TV akışı sunan aboneliğe dayalı bir hizmettir. Bu hizmet, Kodi resmi deposunda USTVNow Plus olarak listelenir. Öncelikle USTVnow hesabına kaydolmanız ve ardından hizmeti kullanmak için canlı TV Kodi eklentisini yüklemeniz gerekir. USTVnow, temel planın ücretsiz olması ile katmanlı bir fiyatlandırma yapısına sahiptir. Ancak, ücretsiz plan sadece 6 kanala ve sınırlı özelliklere sahiptir. Ücretli abonelikler 14,99 dolardan başlıyor ve daha fazla kanal (24'e kadar) ve daha iyi DVR özellikleri sunuyor. Http://watch.ustvnow.com/guide adresini ziyaret edebilir ve planlar ve kanallar hakkında daha fazla bilgi edinebilirsiniz.

Kodi Eklentileri / Sürümleri ile akış yapmaya başlamadan önce, Kodi'de akışla yayınladığınız her şeyin İSS'nize ve Hükümetinize görünebileceği konusunda sizi uyarmak istiyorum. Bu, telif hakkıyla korunan içeriğin (ücretsiz filmler, TV şovları, Spor) akışıyla ilgili yasal sorunlara yol açabilir.

Kodi kullanıcılarının akış sırasında bir VPN bağlamaları önemle tavsiye edilir. Kodi için bir VPN, popüler Eklentilerde ISS azaltma, Devlet Gözetimi ve coğrafi kısıtlamayı atlayacaktır. Her zaman bağlanırım ExpressVPN tüm akış cihazlarımda ve aynı şeyi yapmanızı öneririm.

ExpressVPN en hızlı ve en güvenli VPN'dir. 30 günlük para iade garantisi ile geliyor. Yani, ilk 30 gün boyunca özgürce kullanabilirsiniz ve performanstan memnun değilseniz (ki bu pek olası değildir), tam geri ödeme isteyebilirsiniz.

NOT: Telif hakkı yasalarının ihlalini teşvik etmiyoruz. Ancak, yanlışlıkla gayri meşru bir kaynaktan içerik akışı yaparsanız ne olur? Yasal ve yasadışı bir kaynak arasındaki farkı söylemek her zaman kolay değildir.

Kodi'de akış yapmaya başlamadan önce, 3 basit adımda VPN korumasını nasıl alacağınız aşağıda açıklanmıştır.

Aşama 1: ExpressVPN aboneliğini edinin BURAYA.

Adım 2: Tıklayın BURAYA uygulamasını ExpressVPN uygulamasını indirip yüklemek için.

Aşama 3: Bir VPN sunucusuna bağlanmak için Güç simgesine tıklayın. Bu kadar. Kodi için en hızlı ve en iyi VPN ile bağlantınız artık güvende.

kodi için expressvpn bağlamak

Paketleme

İşte, 2018 için en iyi Kodi canlı TV eklentileri listemiz. Orada çok daha fazlası var. Ancak, fikir gerçekten işe yarayan eklentileri bulmaktır. Sadece işe yaramadığını bulmak için bir addon kurmanın zorluklarından geçmenin bir anlamı yoktur. Bu eklentilerin her birini kişisel olarak yükledim ve akışkanlık açısından test ettim. Kodi için her zaman% 100 akış oynayabilecek bir canlı TV eklentisi bulamadığımı lütfen unutmayın. Ancak, yukarıda listelediğim eklentilerin daha akıcı bağlantıları var ve diğerlerinden daha iyi çalışıyor. Yeni, etkili bir canlı TV Kodi eklentisine rastlarsam, bu listeyi güncelleyeceğimden eminim. Herhangi bir eklentiyi keşfederseniz, lütfen aşağıdaki yorumlar bölümünde bizimle paylaşın. Okuduğunuz için teşekkürler!

İlişkili:

En İyi Kodi Yapıları
Jailbreak Fire Stick Nasıl Yapılır
Kodi Fire TV Stick'te nasıl güncellenir
Kodi'de arabelleğe alma nasıl düzeltilir
ABD'de Hotstar Nasıl İzlenir

Max Eddy
Max Eddy Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me