Ako nainštalovať Incursion Kodi Addon na 17,6 Krypton

>

Incursion je ďalší doplnok Kodi, ktorý vám umožňuje streamovať filmy, relácie a rôzne ďalšie kategórie videoobsahu na počítači, smartfónoch a Amazon Fire TV Stick. Incursion sa môže pochváliť solídnou zbierkou obsahu vrátane množstva najnovších filmov, ocenených relácií, nedávnych epizód, dokumentárnych filmov a ešte oveľa viac. Tento doplnok je postavený na ďalšom nesmierne obľúbenom doplnku s názvom Dohovor. To je dôvod, prečo nájdete niekoľko podobností medzi oboma, vrátane rozhrania a rozloženia priečinkov. Zbierka obsahu je tiež takmer rovnaká. Incursion Kodi Addon je však postavený na základe aktualizovaných kódov, a preto sa očakáva, že ponúkne určité vylepšenia výkonu oproti svojmu predchodcovi..

Incursion, rovnako ako iné najlepšie doplnky spoločnosti Kodi, nehostuje žiadny vlastný obsah. Získava však viac streamov pre video z najdôveryhodnejších zdrojov. Týmto sa zaistí, že vždy existuje funkčný odkaz, z ktorého môžete prehrať video. Prúdy sú k dispozícii v plnom rozlíšení 1080 HD aj 720 HD. Dozvieme sa teraz, ako nainštalovať doplnok Incursion Kodi na váš počítač / smartfóny / FireStick.

UPDATE: Incursion nezískava žiadne aktualizácie a nestojí za to ho nainštalovať. Ťažko priťahuje akékoľvek prúdy, preto sme zastavili aktualizáciu tohto sprievodcu. Navrhujem skontrolovať zoznam obľúbených doplnkov Kodi, ktoré v daný deň fungujú dobre.

Ako nainštalovať Incursion Kodi Addon

Skôr ako začnete s inštaláciou programu Incursion na serveri Kodi 17.6, ukážem vám, ako pripraviť aplikáciu Kodi na inštalácie doplnkov tretích strán..

 1. Kliknite na položku Nastavenia Kodi v ľavej hornej časti obrazovky
 2. Otvorte položku Nastavenia systému a kliknite na položku Doplnky v ponuke na ľavom bočnom paneli
 3. Zapnite „Neznáme zdroje“

Vaša aplikácia Kodi je teraz nastavená na prijímanie doplnkov tretích strán, napríklad Incursion. Podľa pokynov uvedených nižšie nainštalujte doplnok Incursion Kodi na svoju Fire Stick, PC alebo smartphone.

 • Prejdite na Nastavenia Kodi
 • Správca súborov > Pridať zdroj

pridať repo zdroj kodi

 • Kliknite na položku „žiadne“ a pridajte adresu URL pre opakovanú cestu - http://addons4kodi.site
 • Do poľa s názvom zdroja zadajte text „Incursion“. Môžete to pomenovať podľa vášho želania, ale najlepšie je, aby ste si to uvedomili.

url úložiska invázie

 • Prejdite na domovskú stránku Kodi a z ľavých možností otvorte ponuku „Doplnky“.
 • Otvorte Inštalátor balíkov

inštalátor balíka kodi

 • Kliknite na „Inštalovať zo súboru ZIP“ a postupujte podľa tejto cesty - Incursion > Úložisko > repository.incursion > incursion.repository.x.x.x.zip

ako nainštalovať invsion kodi addon

 • Počkajte na oznámenie úspechu vpravo hore. Po inštalácii repo prejdite na ďalší krok.
 • Otvorte Inštalácia z úložiska.
 • Kliknite na „Incursion Repository“ > „Doplnky videa“ > vpád

nainštalovať addsion kodi invsion

 • Kliknutím na „Inštalovať“ stiahnite a nainštalujte doplnok Incursion Kodi Addon do svojho zariadenia.

ako nainštalovať inváziu na kodi

 • Počkajte chvíľu a v pravom hornom rohu obrazovky by sa vám malo zobraziť upozornenie „Incursion Add-on Installed“. To je všetko.
 • Prejdite na domovskú stránku Kodi > Add-ons > Doplnky videa > Vpád. Doplnok môžete teraz preskúmať.

Predtým, ako začnete streamovať s doplnkami alebo zostavami Kodi, chcel by som vás upozorniť, že všetko, čo na Kodi vysielate, je viditeľné pre vášho poskytovateľa internetových služieb a vládu. To znamená, že streamovanie obsahu chráneného autorskými právami (bezplatné filmy, televízne programy, športy) by vás mohlo dostať do legálnych problémov.

Používateľom spoločnosti Kodi sa dôrazne odporúča, aby sa počas streamovania pripojili k sieti VPN. VPN pre Kodi obíde škrtenie ISP, vládny dohľad a geo-obmedzenie populárnych doplnkov. Vždy sa pripojím ExpressVPN na všetkých mojich streamovacích zariadeniach a navrhujem, aby ste urobili to isté.

ExpressVPN je najrýchlejšia a najbezpečnejšia sieť VPN. Dodáva sa s 30-dňovou zárukou vrátenia peňazí. To znamená, že ho môžete voľne používať počas prvých 30 dní a ak nie ste spokojní s výkonom (čo je veľmi nepravdepodobné), môžete požiadať o plnú náhradu..

POZNÁMKA: Neodporujeme porušovanie autorských zákonov. Čo však ak skončíte neúmyselne streamovaním obsahu z nezákonného zdroja? Nie je vždy ľahké rozlíšiť rozdiel medzi legitímnym a nezákonným zdrojom.

Skôr ako začnete streamovať na serveri Kodi, tu je postup, ako získať ochranu VPN v troch jednoduchých krokoch.

Krok 1: Získajte odber ExpressVPN TU.

Krok 2: cvaknutie TU stiahnuť a nainštalovať aplikáciu ExpressVPN do svojho zariadenia.

Krok 3: Kliknutím na ikonu napájania pripojte server VPN. To je všetko. Vaše pripojenie je teraz zabezpečené pomocou najrýchlejšej a najlepšej VPN pre Kodi.

connect expressvpn pre kodi

Prečo sa Incursion nenainštaluje na Kodi

Incursion je k dispozícii prostredníctvom vlastného úložiska Incursion. Server, v ktorom je úložisko umiestnené, je efektívny a z veľkej časti funguje dobre. V niektorých ojedinelých prípadoch však server klesá, čo má za následok problémy s inštaláciou.

Ak sa vám nedarí nainštalovať doplnok Incursion Kodi zo servera, existuje veľká šanca, že problém môže nastať na konci servera. Buď budete mať problémy s pridaním zdroja do Kodi, alebo nebudete môcť nainštalovať úložisko. Prestoje servera sú vždy na radare vývojárov, a preto sú opravené pomerne rýchlo. Ako užívateľ je jedinou možnosťou, ako počkať, kým bude server opäť funkčný.

Server však nie je jediným faktorom, ktorý spôsobuje problémy s inštaláciou. Problém môže byť dokonca miestny. Prvé, samozrejme, je, že zariadenie je pripojené na internet. Skúste použiť inú aplikáciu, ktorá vyžaduje internet.

Po zistení pripojenia na internet vám navrhujem reštartovať Kodi, ako aj váš počítač / FireStick / Smartphone. Po reštarte postupujte podľa inštalačných krokov od spustenia.

Reštartovanie systému sa môže javiť skôr ako zjednodušené riešenie, ale niekedy zázračne vyrieši niektoré zložité problémy, ktoré iné metódy riešenia problémov nemôžu vyriešiť..

Prečo incursion Kodi Addon nefunguje

Servery sú často vinníkmi, pokiaľ ide o problémy súvisiace s doplnkami. Ako som už povedal, server Incursion je dobrý a funguje rovnako dobre ako akýkoľvek iný populárny server doplnku. Ale občas sa stretáva s problémami. Výsledkom je, že používatelia nedokážu načítať streamy alebo sa videá neprehrávajú.

Ak sa pokúšate použiť doplnok Incursion Kodi v čase plánovanej údržby servera alebo v prípade výpadku, nebude to fungovať. Ak sa vyskytnú problémy so serverom, jediným spôsobom je čakať a povoliť, aby bol server opäť funkčný.

V prípade, že Incursion vôbec nefunguje, server nemusí byť problémom. Je pravdepodobné, že existujú miestne problémy, ktoré bránia hre Incursion. Uistite sa, že je FireStick pripojený k internetu.

Ak doplnok Incursion Kodi prestane fungovať po určitom období používania, jeden alebo viac jeho súborov sa môže pokaziť alebo poškodiť. V takom prípade je opätovná inštalácia zvyčajne jediným spôsobom, ako ju opraviť. Na domovskej obrazovke Kodi prejdite na položku Doplnky > Doplnky videa a vyberte Incursion. Vpravo dole kliknite na tlačidlo „Odinštalovať“. Teraz pokračujte a nainštalujte aplikáciu Incursion podľa postupu, ktorý sme s vami zdieľali vyššie.

Existuje veľká šanca, že sa tým problém vyrieši a Incursion bude opäť fungovať.

Samozrejme reštartovanie zostáva jednou z primárnych metód riešenia problémov. Rýchlo reštartujte Fire Stick / PC a znova spustite Kodi. Reštartovanie obnoví OS, systémové súbory a aplikácie a vyrieši veľa problémov.

Ak sa zdá, že nič z toho nefunguje, možno budete musieť resetovať Kodi na FireStick / PC alebo odinštalovať a znovu nainštalovať. Obnovenie alebo odinštalovanie Kodi vymaže všetky vaše údaje a doplnky. Pred vykonaním týchto akcií si teda zálohujte údaje Kodi.

Inštalovať viac doplnkov Kodi

Incursion by mal stačiť pre väčšinu vašich potrieb. Ak však chcete získať viac špičkových doplnkov Kodi, pozrite si nižšie uvedené odkazy.

 • Ako nainštalovať program Supremacy na server Kodi
 • Ako nainštalovať Placenta na Kodi
 • Ako nainštalovať doplnok Uranus Kodi Addon
 • Ako nainštalovať doplnok Gaia Kodi

záver

Incursion je doplnok Kodi, ktorý vám umožní sledovať vaše obľúbené filmy, relácie a ďalšie videá na vašom FireStick. Incursion používa rámec Dohovoru, a preto vyzerá podobne ako tento obľúbený doplnok. Incursion má samozrejme aktualizované kódy, a preto ponúka aj vylepšený výkon. Vďaka solídnemu katalógu obsahu a schopnosti načítať viac streamov môže byť Incursion jedným z vašich hlavných doplnkov zábavy v spoločnosti Kodi. Inštalácia a nastavenie je jednoduché a ľahšie sa používa. Môžete začať iba niekoľkými kliknutiami.

Max Eddy
Max Eddy Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me