Jak zainstalować Incursion Kodi Addon na 17.6 Krypton

>

Incursion to kolejny dodatek Kodi, który umożliwia strumieniowe przesyłanie filmów, programów i różnych innych kategorii treści wideo na komputer, smartfony i Amazon Fire TV Stick. Incursion może pochwalić się bogatą kolekcją treści, w tym wieloma najnowszymi filmami, wielokrotnie nagradzanymi programami, najnowszymi odcinkami, dokumentami i wieloma innymi. Ten dodatek jest zbudowany na innym niezwykle popularnym dodatku zwanym Przymierzem. Dlatego znajdziesz wiele podobieństw między nimi, w tym interfejs i układ folderów. Zbiór treści jest również taki sam. Jednak Incursion Kodi Addon jest zbudowany przy użyciu zaktualizowanych kodów, a zatem oczekuje się, że będzie oferował pewne ulepszenia wydajności w stosunku do swojego poprzednika.

Incursion, podobnie jak inne najlepsze dodatki Kodi, nie hostuje żadnych własnych treści. Ale pobiera wiele strumieni wideo z najbardziej zaufanych źródeł. Dzięki temu zawsze będzie działający link, z którego można odtwarzać wideo. Strumienie są dostępne w pełnej rozdzielczości 1080 HD i 720 HD. Pozwól nam teraz dowiedzieć się, jak zainstalować dodatek Incursion Kodi na komputerze / smartfonie / FireStick.

AKTUALIZACJA: Incursion nie otrzymuje żadnych aktualizacji i nie jest wart instalacji. Prawie nie pobiera żadnych strumieni, dlatego przestaliśmy aktualizować ten przewodnik. Sugeruję sprawdzenie mojej listy popularnych dodatków Kodi, które działają dobrze w tym dniu.

Jak zainstalować Incursion Kodi Addon

Zanim zaczniesz instalować Incursion na Kodi 17.6, pozwól, że pokażę Ci, jak przygotować aplikację Kodi na instalacje Addona innych firm.

 1. Kliknij Ustawienia Kodi w lewym górnym rogu ekranu
 2. Otwórz Ustawienia systemowe i kliknij „Dodatki” w menu na lewym pasku bocznym
 3. Włącz „Nieznane źródła”

Twoja aplikacja Kodi jest teraz skonfigurowana tak, aby akceptować dodatki innych firm, takie jak Incursion. Wykonaj poniższe czynności, aby zainstalować dodatek Incursion Kodi na karcie Fire Stick, komputerze lub smartfonie.

 • Przejdź do Ustawień Kodi
 • Menedżer plików > Dodaj źródło
  So beheben Sie Kodi-Pufferprobleme

dodaj kodi źródła repo

 • Kliknij „brak” i dodaj adres URL repozytorium incursion – http://addons4kodi.site
 • Wpisz „Incursion” w polu nazwy źródła. Możesz go nazwać, jak chcesz, jednak najlepiej jest zachować trafność.

url repozytorium wtargnięć

 • Przejdź do strony głównej Kodi i otwórz menu „Dodatki” z lewej opcji.
 • Otwórz „Instalator pakietów”

instalator pakietu kodi

 • Kliknij „Zainstaluj z pliku zip” i postępuj zgodnie z tą ścieżką – wtargnięcie > Magazyn > repository.incursion > incursion.repository.x.x.x.zip

jak zainstalować wtyczkę kodi addon

 • Poczekaj na powiadomienie o sukcesie w prawym górnym rogu. Po zainstalowaniu repozytorium przejdź do następnego kroku.
 • Otwórz „Instaluj z repozytorium”
 • Kliknij „Repozytorium wtargnięć” > „Dodatki wideo” > Najazd

zainstaluj wtyczkę kodi addon

 • Kliknij „Zainstaluj”, aby pobrać i zainstalować Incursion Kodi Addon na swoim urządzeniu.

jak zainstalować wtargnięcie na kodi

 • Poczekaj chwilę, a zobaczysz powiadomienie „Zainstalowany dodatek wtargnięcia” w prawym górnym rogu ekranu. To wszystko.
 • Przejdź do strony głównej Kodi > Dodatki > Dodatki wideo > Najazd. Możesz teraz odkryć dodatek.

Zanim zaczniesz streamować za pomocą Kodi Addons / Builds, chciałbym cię ostrzec, że wszystko, co przesyłasz strumieniowo na Kodi, jest widoczne dla twojego dostawcy usług internetowych i rządu. Oznacza to, że przesyłanie strumieniowe treści chronionych prawem autorskim (darmowe filmy, programy telewizyjne, sport) może spowodować problemy prawne.

Użytkownikom Kodi zaleca się połączenie VPN podczas przesyłania strumieniowego. VPN dla Kodi obejdzie ograniczanie przepustowości ISP, nadzór rządowy i ograniczenia geograficzne popularnych dodatków. Zawsze się łączę ExpressVPN na wszystkich moich urządzeniach do przesyłania strumieniowego i sugeruję zrobić to samo.

ExpressVPN to najszybsza i najbezpieczniejsza sieć VPN. Obejmuje 30-dniową gwarancję zwrotu pieniędzy. Oznacza to, że możesz z niego swobodnie korzystać przez pierwsze 30 dni, a jeśli nie jesteś zadowolony z wydajności (co jest bardzo mało prawdopodobne), możesz poprosić o pełny zwrot pieniędzy.

UWAGA: Nie zachęcamy do naruszania praw autorskich. Ale co się stanie, jeśli skończysz na przesyłaniu strumieniowo treści z nielegalnego źródła? Nie zawsze łatwo jest odróżnić legalne i nielegalne źródło.

Zanim zaczniesz streamować na Kodi, oto jak uzyskać ochronę VPN w 3 prostych krokach.

  Как да инсталирате Chronos Addon на Kodi

Krok 1: Uzyskaj subskrypcję ExpressVPN TUTAJ.

Krok 2: Kliknij TUTAJ aby pobrać i zainstalować aplikację ExpressVPN na swoim urządzeniu.

Krok 3: Kliknij ikonę zasilania, aby połączyć się z serwerem VPN. To wszystko. Twoje połączenie jest teraz bezpieczne dzięki najszybszej i najlepszej sieci VPN dla Kodi.

połącz expressvpn dla kodi

Dlaczego Incursion nie instaluje się na Kodi

Wtargnięcie jest dostępne we własnym repozytorium „Wtargnięcie”. Serwer, na którym znajduje się repozytorium, jest wydajny i działa dobrze w przeważającej części. Jednak w niektórych rzadkich przypadkach serwer przestaje działać, co powoduje problemy z instalacją.

Jeśli nie możesz zainstalować dodatku Incursion Kodi z serwera, istnieje duża szansa, że ​​problem może być po stronie serwera. Możesz napotkać trudności z dodaniem źródła do Kodi lub możesz nie być w stanie zainstalować repozytorium. Przestoje serwerów są zawsze na czele deweloperów i dlatego są naprawiane dość szybko. Jako użytkownik jedyną opcją jest poczekanie na ponowne uruchomienie serwera.

Serwer nie jest jednak jedynym czynnikiem powodującym problemy z instalacją. Problem może być nawet lokalny. Oczywiście pierwszą rzeczą, aby upewnić się, że urządzenie jest podłączone do Internetu. Spróbuj użyć innej aplikacji, która wymaga Internetu.

Po uzyskaniu połączenia z Internetem sugeruję ponowne uruchomienie Kodi oraz komputera / FireStick / Smartphone. Po ponownym uruchomieniu postępuj zgodnie z instrukcjami instalacji od uruchomienia.

Ponowne uruchomienie może wydawać się uproszczonym rozwiązaniem, ale czasami cudownie rozwiązuje niektóre trudne problemy, których inne metody rozwiązywania problemów nie mogą.

Dlaczego Incursion Kodi Addon nie działa

Serwery są często sprawcami, jeśli chodzi o problemy związane z dodatkami. Jak powiedziałem wcześniej, serwer Incursion jest dobry i działa tak samo dobrze, jak każdy inny popularny serwer dodatków. Ale czasami napotyka problemy. W rezultacie użytkownicy nie mogą pobierać strumieni lub filmy nie są odtwarzane.

Jeśli próbujesz użyć dodatku Incursion Kodi w czasie planowej konserwacji lub przestoju serwera, nie zadziała. W przypadku problemów z serwerem jedynym sposobem jest odczekać i zezwolić serwerowi na ponowne uruchomienie.

  Kaip įdiegti „Insomniacs Kodi“ kūrinius

W przypadku gdy Incursion w ogóle nie działa, problem może dotyczyć serwera. Prawdopodobnie występuje problem lokalny, który uniemożliwia odtwarzanie gry Incursion. Ponownie upewnij się, że FireStick jest podłączony do Internetu.

Jeśli dodatek Incursion Kodi przestanie działać po pewnym okresie użytkowania, jeden lub więcej jego plików może ulec uszkodzeniu lub uszkodzeniu. W takim przypadku ponowna instalacja jest zwykle jedynym sposobem na naprawę. Na ekranie głównym Kodi przejdź do Dodatki > Dodatki wideo i wybierz Incursion. Kliknij przycisk „Odinstaluj” w prawym dolnym rogu. Teraz idź i zainstaluj Incursion zgodnie z metodą, którą udostępniliśmy Ci powyżej.

Istnieje duża szansa, że ​​to rozwiąże problem i sprawi, że Incursion ponownie zacznie działać.

Oczywiście ponowne uruchomienie pozostaje jedną z podstawowych metod rozwiązywania problemów. Szybko zrestartuj Fire Stick / PC i ponownie uruchom Kodi. Ponowne uruchomienie odświeża system operacyjny, pliki systemowe i aplikacje i rozwiązuje wiele problemów.

Jeśli wydaje się, że żaden z nich nie działa, może być konieczne zresetowanie Kodi na FireStick / PC lub odinstalowanie i ponowne zainstalowanie. Zresetowanie lub odinstalowanie Kodi usunie wszystkie dane i dodatki. Przed podjęciem tych działań wykonaj kopię zapasową danych Kodi.

Więcej dodatków Kodi do zainstalowania

Wtargnięcie powinno być wystarczające dla większości twoich potrzeb, jednak jeśli chcesz uzyskać więcej najlepszych dodatków Kodi, sprawdź poniższe linki.

 • Jak zainstalować Supremacy na Kodi
 • Jak zainstalować Placenta na Kodi
 • Jak zainstalować Uranus Kodi Addon
 • Jak zainstalować Gaia Kodi Addon

Wniosek

Incursion to dodatek Kodi, który umożliwia oglądanie ulubionych filmów, programów i innych filmów na FireStick. Incursion korzysta z frameworka Covenant, a zatem wygląda bardzo podobnie do tego popularnego dodatku. Oczywiście Incursion ma zaktualizowane kody, a zatem oferuje również lepszą wydajność. Dzięki solidnemu katalogowi treści i możliwości pobierania wielu strumieni Incursion może być jednym z głównych dodatków rozrywkowych w Kodi. Jest łatwy w instalacji i konfiguracji, a jeszcze łatwiejszy w użyciu. Możesz zacząć od zaledwie kilku kliknięć.

Max Eddy
Max Eddy Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me