Jak zainstalować Nole Cinema Addon na Kodi

>

W tym samouczku pokażę, jak zainstalować dodatek Nole Cinema na Kodi 18.1 do Kodi 18.4 Leia i Kodi 17.6. Możesz zainstalować ten dodatek na wszystkich kompatybilnych urządzeniach Kodi, postępując zgodnie z instrukcjami tutaj, w tym Android Mobile, Amazon FireStick & Fire TV, Mac & Komputer z systemem Windows i nie tylko.

Jeśli szukasz dodatku, który oferuje ogromną kolekcję filmów, dodatek Nole Cinema Kodi jest tym, na który powinieneś zwrócić uwagę. Od najnowszych do najstarszych pozwala oglądać wszystko, co chcesz. Poza zwykłymi kategoriami, Nole Cinema ma także kilka interesujących kategorii, takich jak Klasyka, Fantazja, Gangster, Wojna i wiele innych. Posiada również specjalną sekcję Kolekcje, która zawiera zestawy pudełek i inne kategorie.

Nole Cinema to dodatek tylko do filmów. Jeśli szukasz programów telewizyjnych, możesz przeglądać inne dodatki na naszej liście najlepszych dodatków Kodi. W przypadku filmów chyba nie ma nic lepszego niż ten dodatek. To, co czyni go jeszcze lepszym, to gra jednym kliknięciem. Kliknij film, który chcesz obejrzeć, i po prostu wybierz pomiędzy SD, 720p, 1080p, w zależności od dostępności. Jeśli jednak chcesz uzyskać więcej linków, dostępna jest opcja wyszukiwania, która usuwa wiele strumieni z Internetu. Ponadto po sparowaniu Real-Debrid możesz nawet znaleźć opcje przesyłania strumieniowego 4K.

: Nole Cinema już nie działa. Możesz odkrywać inne dodatki z naszej listy najlepszych dodatków Kodi. 

Uwaga: Jeśli przetwarzanie metadanych spowalnia nawigację, możesz je wyłączyć w ustawieniach dodatków. Pokażę ci jak zaraz po procesie instalacji.

Jak zainstalować Nole Cinema Addon na Kodi

Przed rozpoczęciem procedury instalacji upewnij się, że Kodi jest gotowy do zainstalowania dodatków innych firm. W tym celu musisz włączyć opcję bezpieczeństwa – Nieznane źródła. Oto jak to się robi:

1) Otwórz aplikację Kodi na swoim urządzeniu i po załadowaniu ekranu głównego kliknij Ustawienia (powinieneś poszukać ikony koła zębatego w lewym górnym rogu)

  Best Kodi Builds (Diperbarui untuk Februari 2023)

jak zainstalować Nole Cinema Addon na Kodi

2) Teraz chcesz kliknąć System (Kodi 18) lub Ustawienia systemowe (Kodi 17.6)

jak zainstalować Nole Cinema Kodi Addon

3) Po lewej stronie następnego ekranu wybierz Dodatki. Teraz przejdź do właściwej części i jeśli Nieznane źródła jest wyłączony / wyłączony, kliknij i włącz

pobierz Nole Cinema Addon na Kodi

4) Aby utrzymać tę opcję, kliknij tak po wyświetleniu monitu

Nole Cinema Kodi Addon

Dodatek Nole Cinema Kodi jest bezpieczny, ponieważ przetestowałem go osobiście. Jednak dobrym pomysłem byłoby wyłączenie Nieznanych źródeł ponownie po zainstalowaniu.

Zacznijmy od procedury instalacji.

Dodatek do kina Nole: szczegółowa procedura instalacji

Podaję teraz kroki, aby zainstalować dodatek Nole Cinema na Kodi. Uruchomienie tego dodatku i przesłanie ulubionej zawartości nie powinno zająć więcej niż pięć minut. Oto, co musisz zrobić:

1) Wróć do ekranu głównego aplikacji Kodi i otwórz Ustawienia przedmiot ponownie

jak zdobyć Nole Addon Cinema na Kodi

2) Teraz chcesz otworzyć Menedżer plików

zainstaluj Nole Cinema Kodi Addon

3) Śmiało i kliknij Dodaj źródło po obu stronach okna

pobierz Nole Cinema Addon na Kodi

4) Kliknij tam, gdzie jest napisane w sekcji „Wprowadź ścieżki lub wyszukaj lokalizacje multimediów”.

dodatek do kina bez

5) Wprowadź następujący adres URL dokładnie tak, jak podam (rozróżniana jest wielkość liter): http://www.planet-universe.co.uk
Kliknij dobrze

Nole Cinema Kodi Addon

6) Teraz zaznacz pole na ekranie, w którym prosi się o podanie nazwy źródła mediów. Wpisz dowolną nazwę, z którą chcesz zidentyfikować to źródło, na przykład planeta
Kliknij dobrze

Nole Cinema Kodi Addon

7) Musisz ponownie wrócić do ekranu głównego Kodi. Naciśnij kilkakrotnie przycisk Wstecz, aby to zrobić. Na ekranie głównym kliknij Dodatki po lewej stronie

jak zainstalować Nole Cinema Kodi Addon

8) W następnym oknie przejdź do lewego górnego rogu i kliknij otwierać pudełko opcja, która jest również nazywana Instalatorem pakietów

Nole Cinema Addon na Kodi

9) Następnie otwórz Zainstaluj z pliku zip

kino nole

10) Śmiało i kliknij planeta lub nazwę źródła, którą dodałeś wcześniej

zainstaluj nole cinema na kodi

11) Otwórz plik zip magazyn.rings.zip na następnym ekranie

dodatek do kina bez

12) Poczekaj, aż zobaczysz Zainstalowano dodatek Ring of Saturn Repository komunikat potwierdzający pojawia się w prawym górnym rogu

  Jak zainstalować Neptune Rising na Kodi

pierścień repozytorium Saturna

13) Otwórz Zainstaluj z repozytorium

zainstaluj dodatek do kina domowego

14) Kliknij Repozytorium Pierścienia Saturna

Nole Cinema Kodi Addon

15) Otwórz Dodatki wideo

kino nole

16) Kliknij Brak kina

zainstaluj Nole Cinema Kodi Addon

17) Śmiało i kliknij zainstalować Kolejny

jak zainstalować Nole Cinema Addon na Kodi

18) Jeśli używasz Kodi 18 (lub dowolnej z jego wydanych wersji), zobaczysz to dodatkowe okno podręczne.
Kliknij dobrze

kroki, aby zainstalować Nole Cinema Kodi Addon

19) Poczekaj na zainstalowanie dodatku Nole Cinema Kodi. Nie powinno to zająć więcej niż kilka minut. Po zakończeniu instalacji, Zainstalowano dodatek Nole Cinema powiadomienie wysuwa się z prawego górnego rogu

Instrukcja instalacji kina domowego

Otóż ​​to! Pomyślnie zainstalowałeś dodatek Nole Cinema na Kodi.

Zanim zaczniesz streamować za pomocą Kodi Addons / Builds, chciałbym cię ostrzec, że wszystko, co przesyłasz strumieniowo na Kodi, jest widoczne dla twojego dostawcy usług internetowych i rządu. Oznacza to, że przesyłanie strumieniowe treści chronionych prawem autorskim (darmowe filmy, programy telewizyjne, sport) może spowodować problemy prawne.

Użytkownikom Kodi zaleca się połączenie VPN podczas przesyłania strumieniowego. VPN dla Kodi obejdzie ograniczanie przepustowości ISP, nadzór rządowy i ograniczenia geograficzne popularnych dodatków. Zawsze się łączę ExpressVPN na wszystkich moich urządzeniach do przesyłania strumieniowego i sugeruję zrobić to samo.

ExpressVPN to najszybsza i najbezpieczniejsza sieć VPN. Obejmuje 30-dniową gwarancję zwrotu pieniędzy. Oznacza to, że możesz z niego swobodnie korzystać przez pierwsze 30 dni, a jeśli nie jesteś zadowolony z wydajności (co jest bardzo mało prawdopodobne), możesz poprosić o pełny zwrot pieniędzy.

UWAGA: Nie zachęcamy do naruszania praw autorskich. Ale co się stanie, jeśli skończysz na przesyłaniu strumieniowo treści z nielegalnego źródła? Nie zawsze łatwo jest odróżnić legalne i nielegalne źródło.

Zanim zaczniesz streamować na Kodi, oto jak uzyskać ochronę VPN w 3 prostych krokach.

Krok 1: Uzyskaj subskrypcję ExpressVPN TUTAJ.

Krok 2: Kliknij TUTAJ aby pobrać i zainstalować aplikację ExpressVPN na swoim urządzeniu.

Krok 3: Kliknij ikonę zasilania, aby połączyć się z serwerem VPN. To wszystko. Twoje połączenie jest teraz bezpieczne dzięki najszybszej i najlepszej sieci VPN dla Kodi.

połącz expressvpn dla kodi

Wyłącz przetwarzanie metadanych w celu szybszej nawigacji

Przetwarzanie metadanych znacznie spowalnia nawigację i może być nieco irytujące. Możesz go łatwo wyłączyć i cieszyć się szybszą nawigacją. Wykonaj następujące kroki:

  Hoe Boom Kodi Builds te installeren

1) Przejdź do ekranu głównego Kodi i przejdź do Dodatków > Dodatki wideo.

2) Wybierz ikonę Nole Cinema i naciśnij przycisk menu na pilocie (prawy przycisk myszy na komputerze lub długi dotyk na telefonach komórkowych i innych urządzeniach dotykowych), aby wyświetlić menu podręczne

3) Kliknij Ustawienia

wyłącz metadane na dodatku do kina bez

4) Wybierz Dostosowywanie opcja po lewej i po prawej stronie ekranu, w obszarze Dostawca metadanych wyłącz opcję Włącz metadane

przetwarzanie metadanych na dodatku do kina bez

Teraz możesz już korzystać z dodatku Nole Cinema na Kodi bez żadnych przeszkód.

Szybkie spojrzenie na Nole Cinema Kodi Addon

Chcesz przejść do dodatków > Dodatki wideo z ekranu głównego Kodi, aby uzyskać dostęp do dodatku Nole Cinema. Dodatek ma również kilka teledysków. Dlatego znajdziesz go również w części Dodatki muzyczne.

jak korzystać z Nole Cinema Addon na Kodi

Główny ekran Nole Cinema składa się z dwóch części: Gatunek & Kolekcje

Sekcja gatunku obejmuje kilka kategorii, w tym nowości, klasykę, akcję, przygodę, animację, komedię, przestępczość i wiele innych.

używając dodatku do kina bez

Przewiń nieco w dół, aby wyświetlić sekcję Kolekcja, która zawiera Zestawy pudełek i więcej:

Nole Cinema Kodi Addon

Nole Cinema to dodatek do filmu Kodi. Nie znajdziesz tutaj żadnych programów telewizyjnych.

Werdykt

Dodatek Nole Cinema Kodi to świetna opcja do oglądania ulubionych filmów. Nawiguje szybko po wyłączeniu przetwarzania metadanych w ustawieniach dodatków. Dodatek ma ogromną bibliotekę filmów, od klasyki do najnowszych wydań. Funkcja jednego kliknięcia pozwala rozpocząć transmisję dość szybko. Możesz także przejść do trybu zgarniania, klikając Szukaj po kliknięciu tytułu filmu. Jakość przesyłania strumieniowego jest również bardzo dobra. Od SD do 1080p (a także 4K, jeśli masz Real Debrid), możesz przesyłać strumieniowo w wybranej przez siebie rozdzielczości. Nole Cinema to dobry wybór dla filmów.

Związane z:

Jak zainstalować Scrubs Addon na Kodi
Jak zainstalować Watch Dogs Kodi Addon
Jak zainstalować 7 z 9 Kodi Addon
Jak zainstalować Exodus v8 Kodi Addon

Kliknij tutaj, aby uzyskać tajne triki do cięcia przewodów bezpośrednio do skrzynki odbiorczej.

Max Eddy
Max Eddy Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me