En İyi Sinema APK Alternatifleri (2020)

>

Bu yazıda, film ve TV şovları akışı için en iyi Sinema HD APK alternatiflerinden bazılarına bakacağız. Bu alternatifler, FireStick, Android akıllı telefonlar, Android TV ve daha fazlası gibi çeşitli cihazlar üzerinden akış gerçekleştirmenize olanak tanır.

en iyi sinema apk alternatifleri

Devam etmeden önce Feragatnamemizi okumak için lütfen buraya tıklayın.

Sinema HD APK, uzun zamandır en iyi akış uygulamalarından biri olmuştur. Filmler, TV şovları vb.Gibi birçok içeriğe erişmenizi sağlar..

Ancak, son zamanlarda, Sinema APK'sında bazı sorunlar oldu ve bu da bizi onun yerini almaya zorladı. Reklamlarla doludur ve her zaman hata içermez. Büyük çevrimiçi flamalar topluluğu nedeniyle, birçok yeni uygulama günlük olarak geliyor ve size en iyi Sinema HD APK değiştirmelerini sunmak için çok sayıda uygulamayı test ettik.

Bu uygulamalar, Sinema APK tarafından belirlenen beklentiyi aşmazsa eşleşebilir. Aşağıda listelenen uygulamalar, tıpkı Cinema HD gibi çok çeşitli cihazlarla uyumludur APK.

Dikkat: Devam etmeden önce okuyun

Dünyanın dört bir yanındaki hükümetler ve İSS'ler kullanıcılarının çevrimiçi etkinliklerini izliyor. Cihazınızda telif hakkıyla korunan içerik akışı yayınlanırsa ciddi sorun yaşayabilirsiniz. Şu anda IP'niz herkes tarafından görülebilir. Film izleme deneyiminizin kötü bir şekilde değişmemesi için iyi bir VPN almanızı ve kimliğinizi gizlemenizi şiddetle tavsiye ederim.

kullanırım ExpressVPN Bu, endüstrideki en hızlı ve en güvenli VPN'dir. Amazon Fire TV Stick dahil herhangi bir cihaza kurmak çok kolaydır. Ayrıca, 30 günlük para iade garantisi ile geliyor. Hizmetlerinden hoşlanmıyorsanız, her zaman geri ödeme isteyebilirsiniz. ExpressVPN'in ayrıca, 3 ay ücretsiz kazanın ve yıllık planda% 49 tasarruf edin.

  • FireStick / Fire TV'ye VPN nasıl kurulur
  • Diğer akış cihazlarına VPN nasıl kurulur

En İyi Sinema HD APK Alternatifleri

Sinema gibi 10 uygulama listesi aşağıdadır APK.

1. catmouse APK

en iyi sinema apk alternatifCatMouse APK, en iyi Sinema APK alternatifleri listemizde ilk sıradadır, çünkü çevrimiçi flamalar arasında oldukça uzun süredir iyi bir performans sergilemektedir. Tonlarca film, TV şovu ve çok daha fazlasını sunar. Uygulama bakımlıdır ve en son içerikle düzenli olarak güncellenmektedir. Yüksek kaliteli akış bağlantıları elde etmek için en iyi kazıyıcıları kullanır.

Bu uygulama hızlı, güvenilir bir arayüze ve büyük bir içerik kütüphanesine sahiptir. İşte bu yüzden CatMouse APK'sini Cinema HD APK'ya en benzer uygulamalardan biri olarak görüyoruz.

Desteklenen cihazlar: Android Mobil, Android TV kutusu, Akıllı Android TV, Firestick, Yangın TV, Nvidia Shield TV, Amazon Kindle, vb..

Firestick'e CatMouse APK nasıl kurulabilir

2. Tayfun TV

Typhoon TV, yüksek kaliteli akış bağlantıları sunduğu için Cinema HD'ye en iyi alternatifler listemizdedir. Bir başka harika özellik de içerik kütüphanesinin kapsamıdır. Typhoon TV'nin büyük bir kütüphanesi var ve daha da önemlisi, düzenli olarak güncelleniyor. Arayüz basit ve kullanımı kolaydır - Cinema HD uygulamasıyla benzer kullanıcı deneyimi sunar.

Uygulama uzaktan dosttur, bu nedenle Fire TV ve FireStick cihazlarında sorunsuz çalışır. Bu, Typhoon TV'yi Typhoon TV hatlarında hepsi bir arada akış hizmeti haline getirir ve ayrıca harika bir alternatiftir.

Desteklenen cihazlar: Mobil, Android TV kutusu, Akıllı Android TV, Yangın Sopa, Yangın TV, Nvidia Shield TV, Amazon Kindle, vb.

Firestick'e Typhoon TV nasıl kurulur

3. UnlockMyTV APK

en iyi sinema apk benzerHarika gösterge tablosu, iyi organize edilmiş ana ekran ve zarif bir kullanıcı arayüzü - Bu özellikler UnlockMyTV Apk'i en iyi şekilde tanımlar. Buna ek olarak, çevrimiçi yayıncılar için olması gereken bir uygulama haline getiren altyazılar gibi birkaç ek özelliğe sahiptir..

UnlockMyTV, Cinema HD'ye en iyi alternatiflerin bu listesinde listelenen diğer uygulamalardan nispeten daha yenidir. Buna rağmen, mükemmel kullanıcı deneyimi nedeniyle kullanıcılar arasında büyük bir popülerlik kazanmıştır. Uygulama, sorunsuz gezinme sunar, yüksek kaliteli akış bağlantılarını hızlı bir şekilde çeker ve ayrıca hızlı oynatmaya izin verir. Başka ne istiyor, değil mi? Bu özellik yüklü uygulama kesinlikle Cinema HD uygulamasının en iyi yedeklerinden biridir.

Desteklenen cihazlar: Yangın TV, FireStick, Android telefonlar, Akıllı Android TV'ler, Android TV Kutusu, Amazon Kindle, Nvidia Shield TV, vb.

Firestick'e UnlockMyTV nasıl kurulabilir

4. Kodi

en iyi sinema apk alternatifleriBu liste Kodi'den bahsetmeden tamamlanmış olmazdı. En güvenilir uygulamalardan biridir ve herhangi bir zamanda herhangi bir uygulamayı çok iyi bir şekilde değiştirebilir. Kodi, çok çeşitli filmlere, TV şovlarına, sporlara, canlı TV'ye ve güneşin altında bulunan hemen hemen her şeye erişmenizi sağlar.

Kodi'nin en büyük avantajlarından biri, açık kaynaklı bir platform olması ve tek bir uygulama geliştiricisine bağımlı olmamasıdır. Uygulama sık sık güncellenir. Başlamak için tek ihtiyacınız olan video eklentileri ve en iyi Kodi Eklentileri listemizden binlerce kişi var - bir eklenti başarısız olduğunda yüzlerce eklenti yerini almaya hazır.

Kodi kesinlikle Sinema APK'sının en iyi yedeklerinden biridir, diğer uygulamalar sorun yaşadığında Kodi'ye her zaman geri dönebilirsiniz.

Desteklenen cihazlar: PC, macOS, Linux, Raspberry Pi, vb.Dahil olmak üzere neredeyse tüm cihazlar.

Firestick'e Kodi nasıl kurulur

5. CyberFlix TV

sinema apk alternatifCinema App'e bir başka en iyi alternatif olan Cyberflix TV, saatlerce yayınlanmaya hazır çok sayıda HD kalitesinde içerik sunuyor. Arayüz, Cinema HD'ye benzer.

Cyberflix TV, kullanımı kolay ve etkileşimli bir tasarıma sahiptir. Ana sayfa iyi organize edilmiş. Ayrıca altyazılar için birden fazla dili destekler. Sadece bu şaşırtıcı yönü onu bir sonraki en iyi Sinema HD APK alternatifleri yapar.

Sık güncellenen içerik, en son filmlerin ve TV şovlarının yayınlanır yayınlanmaz kullanılabilir olmasını sağlar. Sinema APK için inanılmaz derecede uygun bir yedek olan CyberFlix TV, çeşitli cihazlarda sorunsuz navigasyon sunar.

CyberFlix TV'nin desteklediği cihazlar: Android tabanlı cep telefonları, Android TV kutuları, Akıllı Android TV'ler, Fire Stick, Fire TV, Nvidia Shield TV, Amazon Kindle, vb..

Firestick'e Cyberflix TV nasıl kurulur

6. BeeTV

sinema hd apk gibi uygulamalarCinema HD uygulamasına en iyi alternatiflerden biri olan BeeTV, çok sayıda film ve TV şovu kütüphanesi sunuyor. Bunun yanı sıra, Anime hayranları için daha heyecan verici hale getiren, Anime'ye adanmış bir kategori de bulunuyor. Yerleşik altyazılar özelliği, BeeTV'yi en iyi akış uygulamalarından biri haline getirir.

BeeTV’nin içerik kütüphanesi en son sürümlerle düzenli olarak güncellenmektedir. Uygulama, güvenilir ve yüksek kaliteli kaynaklardan gelen akışları çekerek hoş bir akış deneyimine sahip olduğunuzdan emin olur. Gerçek Debrid ile eşleştirmek, mümkün olan en iyi akışları izlemenizi sağlar.

İle çalışır: Android Mobile, Amazon Fire TV Çubuğu, Fire TV, Akıllı Android TV, Android TV kutusu, Nvidia Shield TV, Amazon Kindle, vb.

Firestick'e BeeTV nasıl kurulabilir

7. Morph TV

sinemaya alternatif apkYüksek kaliteli akış bağlantıları ve büyük içerik koleksiyonu ile Morph TV bu işte bir iz bıraktı. Kesinlikle Cinema HD'ye en iyi alternatiflerin bu listesinde bir yer hak ediyor APK.

Uzaktan uyumlu bir uygulama olan Morph TV, uygulamayı FireStick gibi cihazlarda kolayca keşfetmenize ve gezinmenize olanak tanır. En son sürümleri burada ve HD kalitesinde de bulabilirsiniz. Düzgün bir kullanıcı arayüzüne sahip bu zengin özellikli uygulama, denemeye ve Sinema uygulamasına mükemmel bir alternatiftir.

Morph TV adlı kullanıcının desteklediği cihazlar: Amazon Fire TV, Amazon Firestick, Android telefonlar, Android TV kutusu, Akıllı Android TV, Nvidia Shield TV, Amazon Kindle, vb..

Firestick'e Morph TV nasıl kurulur

8. Titanyum TV

en iyi sinema apk alternatifCinema HD APK gibi en iyi uygulamalardan biri olan Titanium TV, istediğiniz filmleri ve TV Şovlarını akış için en iyi uygulamalardan biridir. Yüksek kaliteli akış bağlantıları getirir ve daha da önemlisi, Gerçek Debrid ile eşlerseniz daha kaliteli bağlantılar bulabilirsiniz. Titanium TV, en sevdiğim içeriği çevrimiçi izlemek için kesinlikle en sevdiğim uygulamalardan biri.

Böyle harika bir içerik kalitesi ve Cinema HD gibi çok sayıda isteğe bağlı içerik dizisiyle, bu uygulama kesinlikle, en sevdiğiniz filmleri ve şovları yayınlamak için inanılmaz bir uygulama. Uygulamanın kullanımı da çok kolay ve Cinema HD gibi tanıdık bir arayüze sahip.

Desteklenen cihazlar: Android Cep Telefonları, Android TV kutusu, Akıllı Android TV, Yangın TV, Yangın TV Çubuğu, Nvidia Shield TV, Amazon Kindle, vb..

Firestick'e Titanyum TV nasıl kurulur

9. TVZion

en iyi sinema apk alternatifleriDüzgün tasarıma ve kütüphanesinde geniş başlıklara sahip bir başka harika uygulama olan TVZion, birinci sınıf performansı ve hafif boyutu nedeniyle birçok kullanıcı tarafından beğenildi. Bu uygulama sürekli olarak En İyi FireStick Uygulamalarının bir parçası olmuştur ve tüm doğru nedenlerle; aynı zamanda en iyi Sinema APK alternatifler listemizin bir parçasıdır. Film veya TV şovu izlemek istiyorsanız, burada bulduğunuzdan emin olabilirsiniz..

Uygulamanın içeriği en son filmler ve TV şovlarıyla sık sık güncellenir. Zarif bir arayüz ve kullanımı kolay arayüz, çeşitli akış cihazları için mükemmel bir uygulama olmasını sağlar.

Flamalar arasında popüler olan TVZion, birçok film, TV şovu ve çok daha fazlasını sunuyor. Tüm eğlence ihtiyaçlarınızı karşılayacak birçok yüksek kaliteli içeriğe sahiptir. Bu sinema hd için en iyi alternatiflerden biri APK.

TVZion cihazlarının desteklediği cihazlar: Firestick, Yangın TV, Android TV kutusu, Akıllı Android TV, Android Akıllı Telefonlar, Nvidia Shield TV, Amazon Kindle, vb..

TVZion'u Firestick'e yükleme

10. OneBox HD

sinema apk gibi uygulamalarOneBox HD bir süredir piyasada. Uygulama uzaktan uyumludur ve FireStick gibi cihazlarda sorunsuz bir şekilde gezinmenizi sağlar. Büyük bir film ve TV şovları kütüphanesi sunar.

OneBox HD, akış bağlantılarını oldukça hızlı bir şekilde alır ve uygulama ile etkileşim kurduğunuzda sorunsuz gezinme sunar. OneBox HD'nin büyük bir kütüphaneye sahip olması ve kullanımı kolay, hafif, uzaktan dostu olması ve diğer uygulamaların çoğundan daha hızlı video oynatması onu Sinema HD'ye mükemmel bir alternatif haline getiriyor APK.

Cihazlar: Android akıllı telefonlar, Firestick, Fire TV, Android TV kutusu, Akıllı Android TV, Nvidia Shield TV, Amazon Kindle, vb..

Firestick'e OneBox HD nasıl kurulur

Paketleme

Yani, Cinema HD APK benzeri en iyi uygulamaların listesi. Cinema HD benim gittiğim uygulamalardan biri olsa da, herhangi bir uygulama kapatıldığında asla bilmediğiniz bazı yedeklere sahip olmak her zaman iyidir. Aşağıdaki yorumlar bölümünde hangisinin favoriniz olduğunu bize bildirin. Ayrıca, Sinema APK Alternatif listesinin bir parçası olması gerektiğini düşündüğünüz başka bir uygulamanız varsa, bunu bize bildirmekten çekinmeyin.

İlişkili:

En İyi Putlocker Web Siteleri
En İyi Kodi Alternatifleri
En İyi Teraryum TV Alternatifleri

Max Eddy
Max Eddy Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me