Jak zainstalować TeaTV na FireStick

>

Kiedy po raz pierwszy wpadłem na TeaTV, podobała mi się aplikacja, ale nie zwróciłem na nią uwagi, ponieważ korzystałem już z Terrarium TV na moim Fire TV Stick. Byłem w stu procentach usatysfakcjonowany Terrarium TV i dlatego nie odczuwałem potrzeby korzystania z żadnej innej opcji. Jednak przez cały czas słyszałem o Tea TV od moich znajomych i na forach internetowych.

Chociaż TeaTV działało płynnie na smartfonach z Androidem, nie było to zbyt przyjazne dla FireStick. To prawdopodobnie jeden z największych powodów, dla których nie trzymałem się tego. Kilka dni temu, kiedy dowiedziałem się, że Terrarium TV licytuje ostateczne adieu, natychmiast zacząłem szukać alternatyw. Nie zajęło mi długo zapamiętanie TeaTV i cieszę się, że to zrobiłem.

Zainstalowałem najnowszą wersję TeaTV na FireStick i z przyjemnością odkryłem, że aplikacja została zmodyfikowana i jest teraz w pełni kompatybilna z pilotem zdalnego sterowania. TeaTV oferuje profesjonalnie wyglądający interfejs, płynność nawigacji i niewiarygodną łatwość obsługi. Aplikacja zawsze miała solidną bibliotekę multimediów i teraz cieszę się, że mogę jej używać jako alternatywy dla Terrarium TV.

Polecam TeaTV na FireStick jako jedną z najbardziej odpowiednich alternatyw TTV. To kompletny dom mediowy. W tym przewodniku uczymy się instalować TeaTV na FireStick lub Fire TV lub Fire TV Cube. Czytaj dalej!

Uwaga Użytkownicy FireStick: Przeczytaj zanim przejdziesz dalej

Rządy i dostawcy usług internetowych na całym świecie monitorują aktywność online swoich użytkowników. Jeśli znajdziesz strumień chroniony prawami autorskimi na swoim Fire TV Stick, możesz mieć poważne kłopoty. Obecnie twoje IP jest widoczne dla wszystkich. Zdecydowanie zalecamy, aby uzyskać dobry FireStick VPN i ukryć swoją tożsamość, aby oglądanie filmów nie zmieniło się źle.

używam ExpressVPN która jest najszybszą i najbezpieczniejszą siecią VPN w branży. Jest bardzo łatwy do zainstalowania na dowolnym urządzeniu, w tym na Amazon Fire TV Stick. Ponadto jest objęty 30-dniową gwarancją zwrotu pieniędzy. Jeśli nie podoba Ci się ich usługa, zawsze możesz poprosić o zwrot pieniędzy. ExpressVPN ma również specjalną ofertę, w której możesz uzyskaj 3 miesiące za darmo i zaoszczędź 49% na abonamencie rocznym.

Oto powody, dla których musisz cały czas korzystać z VPN.


Przeczytaj: Jak zainstalować najlepszą VPN na FireStick

TeaTV w FireStick: metody instalacji

Tea TV to aplikacja innej firmy i nie jest częścią sklepu Amazon. Musi być sideloaded do twojego FireStick urządzenia. W przeciwieństwie do zwykłych telefonów komórkowych i tabletów z Androidem FireStick nie pozwala na pobieranie pakietów APK aplikacji bezpośrednio przez popularne przeglądarki. Ładowanie boczne w FireStick wymaga specjalnych aplikacji. Oto dwie aplikacje, których będziemy używać w tym przewodniku:

 1. Downloader
 2. Eksplorator plików ES

Włącz aplikacje z nieznanych źródeł

Zajmę się metodą instalacji. Ale wcześniej musisz włączyć FireStick, aby akceptować aplikacje innych firm, włączając aplikacje z nieznanych źródeł. Oto, co musisz zrobić:

1. Otwórz Ustawienia z ekranu głównego FireStick (pasek menu u góry)

jak zainstalować teatv na firestick

2. Kliknij MyFireTV lub Urządzenie

Jak zainstalować TeaTV na FireStick

3. Otwórz Opcje programistyczne

opcje programistyczne na Firestick

4. Jeśli Aplikacje z nieznanych źródeł jest wyłączony / wyłączony, włącz go, klikając go

jak zdobyć teatv na firestick

5. Kliknij Włączyć zignorować ten komunikat ostrzegawczy i potwierdzić swoje działanie.

włącz nieznane źródła na Firestick

Włączanie aplikacji z nieznanych źródeł naraża urządzenie na zagrożenia tylko wtedy, gdy próbujesz załadować boczny zły pakiet APK. Źródło APK Tea TV, którym zamierzam się z tobą podzielić, jest bezpieczne. Osobiście zainstalowałem aplikację z tego źródła.

Zainstaluj Tea TV na FireStick za pomocą Downloadera

Downloader to aplikacja, która ułatwia sideloading w FireStick. Uważam to za niezbędny element FireStick i jest to jedna z pierwszych aplikacji, które instaluję podczas konfigurowania urządzenia.

Aby pobrać tę aplikację, przejdź do ekranu głównego FireStick. Na ekranie głównym wybierz Szukaj po lewej stronie u góry. Teraz wyszukaj aplikację i zainstaluj ją.

Po uruchomieniu aplikacji wykonaj następujące czynności:

Krok 1: Uruchom program Downloader i kliknij pole adresu URL po prawej stronie ekranu głównego (aplikacja zostanie otwarta z domyślnie wybraną lewą kartą Strona główna)

teatv na firestick

Krok 2: Po wyświetleniu klawiatury ekranowej wpisz następujący adres URL i kliknij przycisk UDAĆ SIĘ:

https://www.firesticktricks.com/tea

teatv na firestick

Krok 3: Aplikacja Downloader połączy się z adresem URL serwera, na który wskazuje i rozpocznie pobieranie aplikacji TeaTV APK na FireStick

teatv na firestick

Krok 4: Po zakończeniu pobierania aplikacji APK instalacja rozpocznie się. Teraz powinieneś zobaczyć następujący monit z prośbą o potwierdzenie, czy chcesz zainstalować TeaTV na FireStick.

Możesz zobaczyć Kolejny przycisk w prawym dolnym rogu. Przejdź do tego przycisku za pomocą pilota FireStick

zainstaluj teatv apk na firestick

Krok 5: Przycisk Dalej zmienia się na zainstalować przycisk. Więc teraz kliknij zainstalować

zainstaluj teatv na patyku tv ognia

Krok 6: Instalacja TeaTV na FireStick potrwa kilka chwil. Po zakończeniu zostanie wyświetlone następujące okno z symbolem Zainstalowana aplikacja potwierdzenie

TeaTV jest zainstalowany. Jeśli chcesz, możesz kliknąć otwarty w prawym dolnym rogu i uruchom go. Ale sugeruję kliknięcie Gotowy abyś mógł wrócić do aplikacji Downloader i usunąć pakiet APK TeaTV.

Dlaczego warto usunąć APK? Ponieważ APK nie jest użyteczny po instalacji aplikacji. Wyczyść pamięć FireStick, usuwając niepotrzebne pliki.

Przewodnik po teatrze Firestick

 Krok 7: Kliknij Usunąć

aplikacja Firestick Teatv

Krok 8: Kliknij Usunąć jeszcze raz

zainstaluj teatv na firestick

W ten sposób używasz aplikacji Downloader do bocznego ładowania TeaTV na FireStick.

Jak korzystać z FireStick z TeaTV „Bezpiecznie”

Zanim zaczniesz streamować z TeaTV na Fire Stick, chciałbym cię ostrzec, że wszystko, co przesyłasz strumieniowo na TeaTV, jest widoczne dla twojego dostawcy usług internetowych i rządu. Oznacza to, że przesyłanie strumieniowe treści chronionych prawem autorskim (darmowe filmy i programy telewizyjne) może spowodować problemy prawne.

Na szczęście możesz ukryć swoje działania związane z transmisją strumieniową / przeglądaniem za pomocą VPN. VPN a.k.a Virtual Private Network pomaga ominąć ograniczanie przepustowości ISP, nadzór rządowy i ograniczenia geograficzne treści.

Nie zachęcamy do naruszania praw autorskich. Ale co się stanie, jeśli skończysz na przesyłaniu strumieniowo treści z nielegalnego źródła? Nie zawsze łatwo jest odróżnić legalne i nielegalne źródło.

ja używam ExpressVPN na moim Fire Stick, telefonie komórkowym i komputerze. Po wypróbowaniu kilku płatnych i bezpłatnych sieci VPN mogę powiedzieć, że ExpressVPN jest najszybszą i najbezpieczniejszą siecią VPN. Oto jak rozpocząć korzystanie z ExpressVPN na FireStick i ukryć swoje działania związane z transmisją strumieniową przed wścibskimi oczami.

Krok 1: Subskrybuj ExpressVPN TUTAJ. Obejmuje 30-dniową gwarancję zwrotu pieniędzy. Oznacza to, że możesz z niego swobodnie korzystać przez pierwsze 30 dni, a jeśli nie jesteś zadowolony z wydajności (co jest bardzo mało prawdopodobne), możesz poprosić o pełny zwrot pieniędzy.

Krok 2: Włącz telewizor Fire TV / Stick i przejdź do opcji „Szukaj” po lewej stronie. Teraz wpisz „Expressvpn” (bez cudzysłowów) w pasku wyszukiwania i wybierz ExpressVPN, gdy pojawi się w wynikach wyszukiwania

użyj expressvpn na firestick do bezpiecznego przesyłania strumieniowego

Krok 3: Kliknij „Pobierz”, aby zainstalować aplikację ExpressVPN dla Fire TV / Stick.

aplikacja teatv na firestick

Krok 4: Otwórz aplikację i wprowadź dane logowania, które utworzyłeś podczas zakupu subskrypcji ExpressVPN. Kliknij „Zaloguj się”

jak uzyskać expressvpn na kij telewizyjny ognia

Krok 5: Kliknij ikonę zasilania, aby połączyć się z serwerem VPN. To wszystko. Twoje połączenie jest teraz bezpieczne dzięki najszybszej i najlepszej sieci VPN dla FireStick.

podłącz expressvpn na patyku ognia

Możesz także przeczytać bardziej szczegółowe informacje na temat korzystania z ExpressVPN z Fire TV / Stick.

TeaTV na Fire TV Stick przy użyciu Eksploratora plików ES

ES File Explorer to kolejna aplikacja powszechnie używana jako side-loader dla FireStick. Ponownie możesz pobrać tę aplikację ze sklepu Amazon Store. Poszukaj go w opcji wyszukiwania na ekranie głównym FireStick.

: ES File Explorer nie oferuje już funkcji ładowania bocznego za darmo. Musisz zapłacić 9,99 USD miesięcznie. Użyj aplikacji Downloader, jeśli jest dostępna w Twoim regionie. To jest darmowe.

Po zainstalowaniu ES File Explorer wykonaj następujące czynności:

Krok 1: Uruchom ES File Explorer. Po lewej stronie zobaczysz pasek menu z opcjami rozwijanymi. Przewiń w dół i kliknij Przybory. Kliknięcie rozwinie go. Teraz kliknij pierwszą opcję Menadżer pobierania

pobierz teatv na firestick za pomocą eksploratora plików es

Krok 2: Teraz przejdź do prawej strony ES Explorera i kliknij dolny przycisk +Nowy

instrukcja instalacji teatv

Krok 3: Poniższe okno dialogowe musi pojawić się z dwoma polami

 • Ścieżka
 • Nazwa

teatv na firestick

Krok 4: Wpisz następujące dane w powyższych polach:

 • Ścieżka: https://www.firesticktricks.com/tea
 • Nazwa: teatv

W polu Nazwa możesz wpisać dowolną nazwę. Będzie to nieistotne. Kliknij Pobierz teraz

pobierz teatv na firestick

Krok 5: Poczekaj, aż ES File Explorer połączy się z serwerem i pobierz TeaTV APK na Fire TV Stick lub Cube.

teatv apk

Krok 6: Po zakończeniu kliknij Otwórz plik gdy pojawi się monit

teatv on fire tv stick i fire tv cube

Krok 7: Następnie kliknij zainstalować

jak zainstalować teatv na firestick

Krok 8: Teraz zostaniesz poprowadzony do monitu instalacji. Przewiń w dół do prawego dolnego rogu, aż Kolejny przycisk zmienia się na zainstalować. Kliknij zainstalować kontynuować

zdobądź teatv na kij ognia

Teraz musisz tylko poczekać, aż FireStick zainstaluje TeaTV, co nie powinno zająć więcej niż minutę lub dwie. Po zainstalowaniu aplikacji zobaczysz następujący komunikat potwierdzający

Krok 9: Kliknij otwarty i uruchom aplikację. Kliknij Gotowy aby powrócić do ES File Explorer. Możesz uruchomić aplikację później ze swoich aplikacji & Kanały (które opowiem jak w następnej sekcji)

aplikacja firestick tv telewizyjna

Jak korzystać z TeaTV na Fire TV Stick

Wszystkie twoje aplikacje są przechowywane Twoje aplikacje & Kanały. Oto, jak możesz odwiedzić tę sekcję:

 • Naciśnij i przytrzymaj Dom przycisk na pilocie przez kilka sekund
 • Gdy zobaczysz menu podręczne, kliknij Aplikacje
 • To się otworzy Twoje aplikacje & Kanały

Gdy jesteś tutaj, przewiń w dół, wybierz ikonę aplikacji TeaTV i kliknij ją, aby otworzyć aplikację. W ten sposób uzyskujesz dostęp do aplikacji w swoich aplikacjach & Kanały.

Możesz uzyskać dostęp do TeaTV szybciej, jeśli jego ikona znajdowała się na ekranie głównym FireStick. Aby przenieść ikonę na ekran główny, oto co musisz zrobić:

 • Przejdź do swoich aplikacji & Kanały
 • Podświetl aplikację TeaTV
 • Naciśnij i przytrzymaj Wybierz przycisk na pilocie przez kilka sekund lub naciśnij przycisk menu na pilocie i kliknij Ruszaj się w prawym dolnym rogu menu wyświetlanego na ekranie telewizora
 • Teraz przenieś ikonę TeaTV do jednego z dwóch górnych wierszy
 • Upuść ikonę w żądanej lokalizacji, naciskając Wybierz przycisk pilota FireStick
 • Wróć do ekranu głównego FireStick, a pod Tea Apps znajdziesz ikonę TeaTV & Kategoria kanałów

Teraz uruchommy aplikację TeaTV na FireStick.

Po pierwszym otwarciu aplikacji wyświetla się następujące oświadczenie. Kliknij Zaakceptować kontynuować.

jak używać teatv na firestick

Zostanie wyświetlony monit o wybranie preferowanego języka napisów. Kliknij wybrany język, aby kontynuować. Możesz to zmienić później w Ustawieniach aplikacji.

jak używać teatv do firestick

Jeśli chcesz subskrybować TeaTV Subreddit, kliknij Odwiedź inne, kliknij Anuluj

eksploruj teatv na patyku

Oto jak ekran główny TeaTV pojawia się w FireStick. Jak widać, TeaTV oferuje elegancki, łatwy w użyciu interfejs. Modne treści znajdziesz na ekranie początkowym. Aby obejrzeć więcej, możesz użyć opcji filtru, aby wybrać spośród różnych gatunków i kategorii. Możesz także użyć funkcji wyszukiwania w lewym górnym rogu, aby wyszukać dowolny film według nazwiska, wykonawcy, reżysera itp. Możesz także wyszukać programy telewizyjne i odcinki.

jak zainstalować i używać teatv na firestick

Zakończyć

TeaTV to niezwykle popularna aplikacja rozrywkowa, która za darmo oferuje mnóstwo filmów i programów na żądanie. Jest to prawdopodobnie aplikacja najbliższa zajęciu miejsca Terrarium TV pozostało otwarte po wyłączeniu. TeaTV oferuje wiele aktywnych skrobaków z niektórych wysokiej jakości serwerów. Ta lekka aplikacja jest właściwym rozwiązaniem dla wszystkich Twoich potrzeb na żądanie. W tym przewodniku nauczyłeś się instalować TeaTV na FireStick. Jeśli masz jakieś pytania lub komentarze, daj nam znać w sekcji komentarzy poniżej.

Związane z:

Jak zainstalować Morph TV na FireStick
Jak jailbreak Fire TV Stick
Jak zainstalować Mobdro na FireStick
Jak zainstalować Kodi na Fire Stick

Kliknij tutaj, aby uzyskać tajne triki do cięcia przewodów bezpośrednio do skrzynki odbiorczej.

Max Eddy
Max Eddy Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me