כיצד לתקן בעיות מרחוק FireStick

>

אם שלט ה- Firestick שלך אינו פועל או מזדווג, אתה נמצא בדף הימני.

לילה אחד צפיתי באחד הסרטים האהובים עלי במכשיר ה- FireStick. הייתי כמעט באמצע הסרט כשהחלטתי לקחת הפסקה מהירה ולבחר משקה מהמקרר. הושטתי את הרחוק Fire Stick לטלוויזיה כדי להשהות את הסרט, אבל שום דבר לא היה קורה. לחצתי שוב ושוב על הכפתורים אך המכשיר לא יגיב והסרט פשוט המשיך לשחק. שלפתי את התקע מאספקת החשמל בתקווה שאתחול מחדש עשוי פשוט לעשות את העבודה.

FireStick הפעל מחדש כרגיל, אך השלט לא פעל. לקח לי כמה דקות נוספות להבין שיש משהו לא בסדר בשלט הרחוק של פייר סטיק. אם נתקלתם בצרות דומות והשלט הרחוק של אמזון פייר סטיק לא עובד, הייתם רוצים לתקן את זה. אז הנה מבט על הגורמים השונים והפתרונות שלהם גיליתי. המשך לקרוא! 

FireStick מרחוק לא עובד

תיארתי סיבות נפוצות הגורמות לבעיות עם FireStick / Fire TV / Fire TV Cube. עברו עליהם אחד אחד ואני בטוח שהשלט שלך יעבוד שוב.

מרחוק אש לא עובד

1. בדוק את סוללות Fire Stick

אמזון Fire Stick Remote הוא אביזר רעב אחד. אחרי שהשתמשתי ב- FireStick תקופה מסוימת ונתקלתי בבעיות עם ניקוז הסוללה לא מעט פעמים, אני יכול לומר בבטחה שאם השלט לא פועל, יש סיכוי עצום שהסוללות נגמרו ללא תשלום.

הסוללה מתרוקנת ללא כל אזהרה. אם שלט ה- Fire Stick שלך הפסיק לעבוד פתאום (בעצבנות באמצע הלילה כשאין לך אפילו סוללות רזרביות), אני אשים את ההימור שלי על הסוללה.

בכנות, אני עדיין לא בטוח מדוע השלט לוקח הרבה כוח סוללה. לפעמים הסוללה מתייבשת תוך מספר שבועות בלבד. שלט ה- Fire Stick משתמש באלכסה, בזיהוי קולי וטכנולוגיית הפקודה הקולית. יש שתרצו להטיל את האחריות על אלכסה. אבל זה לא כאילו השלט תמיד מקשיב. עליך להחזיק את לחצן Alexa בשלט רחוק כדי להתחיל להאזין.

על אף הסיבות, הפיתרון הסביר היחיד הוא להשתמש בסוללות אלקליות באיכות טובה ולשמור על החלפים בהישג יד. סוללות אלקאליות הן הטובות ביותר ללא ספק והם שומרים על כך שמרחוק ה- Fire Stick שלך פועל לאורך זמן. עם זאת, אל תקנו רק אלקליין. קנו את המותג מיצרן נחשב.

לפני שבוע אולי אפילו המלצתי על סוללה אלקליין נטענת רק אם לא הייתי נתקל בבעיה שלי. אחת הסוללות המרוחקות דלפה החוצה ושקע לבן הונח על המחבר. אפילו הסוללה החדשה לגמרי לא עבדה עד שגרדתי את החומר הלבן.

אז, סלחו לי אם אני לא כל כך בטוח לגבי הסוללות הנטענות. זה גם מביא אותי לנקודה שזה יהיה רעיון טוב להסיר את הסוללות ולבדוק אם יש שאריות משקעים מהדלפות הסוללה במחברים. ניקוי אותם עשוי לגרום לשלטון Fire Stick לעבוד שוב.

ויש עוד דבר אחד שכמעט שכחתי לספר. סביר להניח שכבר תדע שלסוללות יש הסיום '+' (פלוס) ו- '-' (מינוס). המחברים בתא הסוללה כוללים גם את הצדדים + ו-. יש ליישר את הצד + של הסוללה עם + של המחבר (והמינוסים יתיישרו אוטומטית). הנחתי את הסוללות בצורה לא נכונה ומצאתי את עצמי נאבק עם השלט למשך זמן מה.

אם השלט הרחוק של אמזון פייר סטיק שלך עדיין לא עובד גם לאחר ניקוי מחברי הסוללה ושימוש בסוללות חדשות, המשך לקרוא לפתרונות נוספים!

2. האם כבר קשרת את שלט ה- FireStick??

בדרך כלל, מרחוק ה- FireStick מחוץ לקופסה מותאם מראש עם המכשיר. במקרה שהוא לא מזווג, תצטרך לעשות זאת באופן אוטומטי. לחלופין, אם מרחוק ה- FireStick החדש / החלופי שלך אינו פועל, יש סיכוי שהוא אינו מזווג כראוי.

זיווג הוא פשוט. עקוב אחר השלבים שלהלן.

  1. חבר FireStick ליציאת HDMI של הטלוויזיה שלך.
  2. הפעל גם את FireStick וגם את הטלוויזיה שלך.
  3. כאשר FireStick מתחיל, לחץ לחיצה ארוכה על כפתור 'הבית' בשלט למשך 10 שניות לפחות.
  4. זה יתאים את השלט של FireStick של אמזון ועליו להתחיל לעבוד.

אם הוא לא מתיישר, לחץ והחזק את לחצן הבית שוב למשך 10-20 שניות. במקרים רבים המשתמשים נאלצו לחזור על התהליך מספר פעמים לצורך התאמה מצליחה.

מקל האש של אמזון מרוחק

ניתן לחבר את FireStick לעד 7 מכשירי בלוטות 'כולל בקרי הרחוק. אם כבר חיברת 7 מכשירים, תצטרך לנתק לפחות אחד מהם. כך תוכלו לעשות זאת:

  • בחר הגדרות ממסך הבית של FireStick. אפשרות ההגדרות נמצאת בשורת התפריטים העליונה
  • בקרי פתוח & התקני Bluetooth במסך הבא
  • תראה את רשימת כל המכשירים המחוברים. פשוט בחר את המכשיר שברצונך לבטל את ההתאמה ופעל לפי ההוראות שעל המסך.

אנא זכור כי אם השלט לא יתאים למכשיר ה- FireStick שלך בניסיון הראשון, נסה שוב. בדרך כלל זה מתחבר לראשונה, אך במקרים נדירים זה עשוי לקחת 2-3 נסיונות. אם הבעיה עדיין נמשכת, עליך לנסות את הפיתרון הבא 3 לאיפוס ותיקון השלט. זה עבד עבור משתמשים רבים.

3: כפתורי FireStick לא עובדים

הכפתורים בדרך כלל אינם פועלים כאשר השלט רחוק לא הותאם כראוי למכשיר ה- FireStick שלך. החזק את המקש בית כפתור בשלט למשך 10 שניות לפחות כדי לזווג אותו שוב.

אם זה עדיין לא עובד, בצע את הצעדים כדי לאפס את השלט שלך ולשייך אותו מחדש עם FireStick:

הערה: השלבים הבאים אל תאפסו את FireStick להגדרות היצרן. הם פשוט מאפסים ומנותקים את ההתאמה בין השלט שלך ומתאימים אותו שוב עם FireStick

1- נתק את ה- FireStick ממקור הכוח (נתק את המתאם משקע החשמל או ממכשיר ה- FireStick)

2- כעת החזק את הכפתורים הבאים (כולם יחד) למשך 20 שניות לפחות:
- כפתור חזרה
- לחצן תפריט
- חלק שמאלי של טבעת הניווט

כפתורי מרחוק אש לא פועלים

3- הסר את הסוללות מרחוק FireStick

הפעל את ה- FireStick שלך והמתן עד שתראה את מסך הבית בטלוויזיה

הכניסו את הסוללות בחזרה לשלט ה- FireStick

6- המתן 1-2 דקות

7- כנראה ששלט ה- FireStick שלך כבר התאים. אם הוא לא הותאם, החזק את המקש בית כפתור למשך 10 שניות לפחות

4. האם ה- Fire Stick שלך תואם?

שאלה זו אינה מיועדת לבעלי בעיות בשלט הרחוק מחוץ לקופסה. אני מדבר על שלטים שנרכשו בנפרד. יש מגוון מכובד של מרחבי פנים כמו גם צד שלישי שעובדים עם FireStick & מכשירי טלוויזיה כיבוי.

FireStick תומך גם בבקרי משחק של אמזון וצד ג 'שיכולים לשמש כמרחוק לאינטראקציה עם המכשיר. כל מוצר רשמי של אמזון שמצהיר בבירור את תאימותו ל- FireStick יעבוד עם המכשיר שלך. אבל, אם אתם שוקלים לקנות שלט או בקר משחק של צד שלישי, וודאו כי הוא נועד לעבוד עם מכשיר Fire TV או FireStick..

יש גם כמה העתקים זולים של השלט עם אותו עיצוב ופריסה. מוצרים אלה עוברים בקלות כמקוריים אך בסופו של דבר אינם מתפקדים. לפני שאתה קונה שלט רחוק של אמזון פייר סטיק, וודא את האותנטיות של המוכר.

5. האם פגע מרחוק ה- FireStick שלך? 

אם ברשותך המוצר המקורי, הכנסת גם את הסוללות החדשות וניסית את כל הפתרונות האחרים, כנראה שהגיע הזמן לשקול את האפשרות שהשלט ניזוק..

אם זה המקרה, האפשרות היחידה היא לקנות שלט חלופי. החדשות הטובות הן שהמרחוק החלופי לא עולה הרבה. אתה יכול לקנות אותם בסביבות 10 $. לכו ותראו את זה באמזון. תוכלו למצוא שפע של אפשרויות. ייתכן שתמצא גם שלט בהתאמה אישית עם כפתורים ייעודיים נוספים עבור נטפליקס ואפליקציות אחרות. בחלק מהמרחיקים יש גם בקרת עוצמת קול.

זכרו שמרחקים מותאמים אישית אינם בהכרח מאמזון. קנו את המוצר עם דירוג גבוה (לפחות 4) וביקורות חיוביות.

6. האפליקציה מרחוק הטלוויזיה של אמזון פייר - הגיבוי שלך 

מרחוק הטלוויזיה של אמזון פייר עדיין לא עובד? לחלופין, פשוט נגמרו לך הסוללות בחצות ואין סוללות רזרביות.

זה לא צריך להפוך את מכשיר ה- FireStick שלך חסר תועלת. אתה עדיין יכול לשלוט במכשיר באמצעות האפליקציה Amazon Fire TV Remote.

אמסטרון זיקוק האש מרחוק לא עובד

אפליקציה זו ממירה את הטלפון החכם לשלט רחוק ומאפשרת לך ליצור קשר עם FireStick בדיוק כמו שהיית עושה עם השלט הפיזי.

האפליקציה Amazon Fire TV Remote זמינה לפלטפורמות אנדרואיד ו- iOS כאחד. קדימה הורד את האפליקציה והגדר אותה באמצעות מכשיר ה- FireStick או Fire TV שלך. רק וודאו שהסמארטפון ומכשיר ה- FireStick שלהם מחוברים לאותה רשת Wi-Fi.

7. פתרונות גנריים אחרים

ישנן גם סיבות אחרות שעלולות לגרום לצרות מרחוק. בדרך כלל אלה לא סבירים, אך יהיה זה נחוץ עלי שלא להזכיר אותם.

  • יש לקחת בחשבון את מרחק השלט הרחוק של אמזון פייר סטיק מהמכשיר. השלט עובד היטב כאשר הוא נמצא במרחק של 10 מטר מהמכשיר. אם יש לך חדר או אולם גדול, קירב את השלט לטלוויזיה, בטווח.
  • שלט ה- FireStick מתחבר למכשיר באמצעות Bluetooth ולא בקרני אינפרא אדום. המשמעות היא שהשלט הרחוק ו- FireStick אינם חייבים להיות בקו הראיה של זה לזה. עם זאת, שמירת המכשיר בתוך ארון או בתוך ארון עשוי להכשיל את האותות. יהיה זה רעיון טוב להביא את זה לשטח ולראות אם זה מה שגרם לבעיה
  • נסה לא לשמור הרבה מכשירים חשמליים בקרבת FireStick מכיוון שזה עלול לגרום להפרעה באות.

תשומת לב משתמשי FireStick: קרא לפני שתמשיך

ממשלות ו ספקי שירותי אינטרנט ברחבי העולם עוקבים אחר הפעילות המקוונת של המשתמשים שלהם. אם תמצא זרימה של תוכן המוגן בזכויות יוצרים ב- Fire TV Stick שלך, אתה עלול להסתבך בבעיות רציניות. נכון לעכשיו, ה- IP שלך גלוי לכולם. אני ממליץ לך בחום להשיג VPN טוב של FireStick ולהסתיר את זהותך כך שחווית הצפייה בסרט שלך לא תביא תפנית רעה.

אני משתמש ExpressVPN שהוא ה- VPN המהיר והמאובטח ביותר בענף. קל מאוד להתקין בכל מכשיר כולל Amazon Fire TV Stick. כמו כן, זה מגיע עם אחריות להחזר הכסף של 30 יום. אם אינך אוהב את השירות שלהם, אתה תמיד יכול לבקש החזר. ל- ExpressVPN יש גם עסקה מיוחדת בה תוכלו השג 3 חודשים בחינם וחסוך 49% בתכנית השנתית.

להלן הסיבות שאתה חייב להשתמש ב- VPN כל הזמן.

סיכום

כל הבעיות מרחוק ה- Fire Stick שחוויתי עד כה היו קשורות תמיד לסוללות. השלט הרחוק מוציא את הסוללה מהר יותר ממה שאני אוהב. לכן אני תמיד שומר על חוסכים. התקנתי גם את האפליקציה Amazon Fire TV Remote בטלפון שלי כגיבוי. במאמר זה, ניסיתי לכסות את כל הגורמים האפשריים שיכולים להכניס אותך לנושאים מרוחקים וכל הפתרונות האפשריים. אם יש לך חוויות חדשות או שונות, אני מאוד רוצה שתשתף אותנו איתנו בפרק ההערות שלהלן. תודה שקראת!

קשורים:

כיצד לפתוח
כיצד לעדכן את קודי ב- FireStick
ה- VPN הטוב ביותר עבור FireStick
האפליקציות הטובות ביותר של אמזון פייר סטיק

Max Eddy
Max Eddy Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me