نحوه نصب افزونه Covenant بر روی Kodi

>

در این راهنما نحوه نصب Covenant را بر روی Kodi 18.5 Leia و نسخه های قدیمی تر نشان می دهم. اکنون Addon برای نصب از Repo Covenant در دسترس است.

افزونه Covenant Kodi از ژانویه سال 2020 به جدیدترین نسخه 1.1.33 به روز شده است. این اولین نسخه در چند ماه است. به نظر می رسد که افزونه توسط توسعه دهندگان جدید احیا شده است. الان خوب کار میکنه. 

همچنین ، میثاق از طریق دو مخزن هم اکنون در دسترس است - میثاق و cy4Root. من هر دو لینک را در راهنما ارائه داده ام.

Exodus Kodi Addon برای مدتی عالی بر جهان افزودنیهای Kodi حاکم شد. مرگ Exodus منجر به ظهور بارهای Exodus Forks شد. از میان تمام این چنگالها ، عهدنامه بود. این وراث و جانشین واقعی خروج از بسیاری جهات بود که آن را به بهترین گزینه جایگزین Exodus تبدیل کرد. اول از همه ، هر دو Exodus و Covenant توسط همان توسعه دهنده Lambda ساخته شده اند که نوع دیگری آن را به یک چنگال رسمی تبدیل می کند. میثاق حتی ورزش رابط کاربری مشابه با پیشینیان خود دارد.

میثاق نه تنها کفش های خروج را پر کرد بلکه از بسیاری جهات نیز بهتر از Exodus بود. بسیار پایدارتر بود و بسیاری از ویژگی های دیگر را ارائه می داد. لامبدا حتی به روزرسانی Exodus را متوقف کرده بود که میثاق را به بهترین گزینه برای Exodus تبدیل کرد.

خروج بعداً زنده شد و هر دو این افزونه ها برای مدتی خوب کار کردند. آنها دیگر به اندازه گذشته محبوب نیستند ، به ویژه از آنجا که بسیاری از افزونه های جدید و با عملکرد بهتر تولید می شوند. با این حال ، بسیاری از کاربران Kodi هنوز به دنبال میثاق و خروج هستند. خبر خوب این است که این دو افزونه فقط اخیراً به روز شده اند و در حال حاضر عالی کار می کنند.

اگر Kodi را در FireStick یا رایانه شخصی خود نصب کرده باشید ، می گویم میثاق هنوز یک افزونه کاملاً امتحانی است.

در این آموزش به شما نشان خواهیم داد نحوه نصب میثاق روی Kodi 18 Leia در بعضی مراحل آسان برای دنبال کردن. لطفاً توجه داشته باشید که به طور مشابه می توانید سایر افزودنیهای ویدیویی / یا سایر افزودنیهای Kodi را نیز نصب کنید.

نحوه نصب میثاق بر روی Kodi

ما از مخزن Covenant برای نصب افزونه Covenant روی Kodi استفاده خواهیم کرد. مراحل زیر ذکر شده است:

توجه کاربران KODI: قبل از ادامه مطلب بخوانید

Kodi Addons / Build ها محتوای جریان نامحدود را ارائه می دهند ، اما در صورت گرفتار رایگان فیلم ها / نمایش های تلویزیونی / ورزشی ، می توانید شما را با مشکل قانونی روبرو کنید. به کاربران Kodi اکیداً توصیه می شود همیشه در هنگام پخش آنلاین ، یک VPN را وصل کنند. یک Kodi VPN خوب هویت شما را پنهان می کند ، مانع نظارت دولت ، محتوای جغرافیایی مسدود شده و ISP می شود (که به پخش بدون بافر نیز کمک می کند).

من از ExpressVPN استفاده می کنم که سریعترین و امن ترین VPN است. نصب بر روی هر دستگاه از جمله Amazon FireStick بسیار آسان است. شما 3 ماه رایگان دریافت می کنید و 49٪ برنامه های سالانه خود را پس انداز می کنید. همچنین ، با ضمانت 30 روز پس انداز پول ارائه می شود. اگر راضی نبودید ، همیشه می توانید درخواست بازپرداخت کنید.

برای دریافت 3 ماه رایگان و 49٪ صرفه جویی در ExpressVPN ، اینجا را کلیک کنید

بخوانید: نحوه نصب و استفاده از Kodi VPN

مرحله 1: Kodi را راه اندازی کنید و روی باز کردن منوی تنظیمات کلیک کنید.

دانلود میثاق کدی

گام 2: کلیک تنظیمات سیستم (کاربران Kodi Leia کلیک خواهند کرد سیستم)

عهد نامه عهدی کد

مرحله 3: در کلیک سمت چپ مواد افزودنی

مرحله 4: در همان صفحه ، روی کلیک کنید منابع ناشناخته تغییر وضعیت

میثاق kodi addon را نصب کنید

مرحله 5: کلیک آره وقتی از شما خواسته شد

افزودنی میثاق بر روی kodi

مرحله 6: اکنون مطابق تصویر زیر بر روی File Manager باز کنید (در Kodi Leia این گزینه در ردیف بالا است)

میثاق کدی

مرحله 7: اکنون روی Add Source کلیک کنید.

نحوه نصب Covenant Kodi

مرحله 8: هنگامی که روی افزودن منبع کلیک کنید ، یک کادر ظاهر می شود. فقط کلیک کنید . اکنون ، یک منوی جدید ظاهر می شود که از شما خواسته می شود نام / URL مسیر را قرار دهید. فقط تایپ کنید https://covenant01.github.io/zip در کادر مانند در تصویر زیر کلیک کنید و کلیک کنید خوب

پیوند جایگزین (اگر پیوند فوق مؤثر نباشد): https://cy4root2.github.io/zip

عهد کد افزودنی

مرحله 9: در مرحله بعدی قرار دهید میثاق در نام منبع رسانه مطابق شکل زیر (یا هر نام منبع دیگری که دوست دارید). لطفاً قبل از ادامه کار ، خیلی با دقت بررسی کنید. سپس فقط بر روی OK کلیک کنید.

عهد نامه عهدی کد

مرحله 10: حالا چندین بار بر روی Backspace کلیک کنید تا به منوی اصلی برگردید. اکنون منوی افزودنیها را باز کنید.

دانلود میثاق کدی

مرحله 11: اکنون نصب کننده بسته را باز کنید (نماد جعبه باز در بالا سمت چپ همانطور که در شکل زیر نشان داده شده است).

میثاق کدی

مرحله 12: اکنون گزینه Install from Zip File را باز کنید.

Covenant Kodi را نصب کنید

مرحله 13: اکنون پیدا کرده و انتخاب کنید میثاق (یا هر نام منبع دیگری که قبلاً اضافه کردید) و باز کنید repository.covenant-x.x.zip. نصب شروع می شود. صبر کنید تا مخزن نصب شود

توجه داشته باشید: اگر از پیوند جایگزین https://cy4root2.github.io/zip استفاده کرده اید ، روی فایل پستی کلیک کنید repository.cy4root-master.zip

افزودنی میثاق بر روی kodi

مرحله 14: اکنون دوباره به منوی اصلی برگردید و بر روی افزودنیهای باز کلیک کرده و مطابق با قبل روی گزینه نصب نصاب بسته را کلیک کنید. این بار مطابق تصویر زیر روی گزینه Install from Repository (باز کردن) کلیک کنید.

نحوه نصب میثاق بر روی Kodi

مرحله 15: اکنون انتخاب کنید مخزن میثاق و سپس انتخاب کنید افزودنیهای ویدیویی.

توجه داشته باشید: انتخاب کنید مخازن cy4root اگر از لینک جایگزین استفاده کرده اید

میثاق کدی

مرحله 16: اکنون فقط به پایین بروید و میثاق را پیدا کنید. پس از یافتن آن ، برای باز کردن آن کلیک کنید.

میثاق کدی

مرحله 17: اکنون کلیک کنید نصب در صفحه بعدی

برای کاربران Kodi Leia ، یک پنجره پس از کلیک بر روی Install نمایش داده می شود. برای ادامه کلیک کنید OK

دانلود میثاق کدی

مرحله 18: تبریک می گویم. همه چیز به پایان رسیده است و شما اکنون با استفاده از این روش میثاق را با موفقیت روی Kodi خود نصب کرده اید. اکنون از اقیانوس وسیع رسانه های شگفت انگیز ارائه شده توسط میثاق لذت ببرید و از رایانه شخصی خود یا Amazon Fire TV لذت ببرید.

میثاق كدی

امیدواریم که این آموزش نحوه کمک به شما باشد. اگر در صورت بروز هرگونه مشکلی به دنبال هر مرحله یا موارد دیگر ، در کادر تفسیر زیر می توانید از هرگونه سؤال در کادر نظر خودداری کنید. در ضمن ، شما همچنین می توانید نگاهی به لیست ما از بهترین افزونه های Kodi بیندازید.

توجه - اگر مشکلات بافر را دارید ، در اینجا نحوه اصلاح بافر میثاق در Kodi آورده شده است.

میثاق Kodi Addon کار نمی کند

Covenant Addon دیگر به روز نمی شود و اگر می خواهید آن را از Repos Colossus دریافت کنید ، با خاموش شدن این repo کار نمی کند. با این حال ، کاربران همچنان می توانند همانطور که در راهنمای بالا نشان داده شده است ، نسخه Covenant را از نسخه Covenant نصب و استفاده کنند. من هر چند روز یکبار این مقاله را آزمایش و به روز می کنم. اگر در نصب آن با این راهنما با مشکل روبرو هستید ، لطفاً در زیر نظر دهید.

افزونه‌ی عهد Kodi Covenant: هیچ جریانی در دسترس نیست

رایج ترین مشکلی که کاربران Kodi با آن روبرو هستند این است - "هیچ جریانی در دسترس نیست" برای بسیاری از افزونه های محبوب. میثاق نیز از این مسائل رنج می برد ، اما خوشبختانه تصحیحی وجود دارد. شما می توانید Debrid واقعی را روی Kodi دریافت کنید که منابع اضافی از جریان را به صورت کامل با کیفیت HD ارائه می دهد و مشکل شما از بدون جریان موجود برای همیشه از بین خواهد رفت. با این حال ، من اکیداً توصیه می کنم که از Kodi VPN استفاده کنید زیرا Real Debrid ورود اطلاعاتی را که به آنها دسترسی داریم ، نگه می دارد.

مربوط:

  • بهترین VPN برای Kodi
  • نحوه نصب Exodus Redux بر روی Kodi
  • بهترین ساخته های Kodi
  • نحوه به روزرسانی Kodi در FireStick

Max Eddy
Max Eddy Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me