Ako nainštalovať Mobdro na Amazon FireStick

>

V tejto príručke vám ukážem, ako nainštalovať Mobdro na FireStick. Rovnaké pokyny budú fungovať aj v iných verziách Amazon Fire TV vrátane Fire Stick 4K a Fire TV Cube. Mobdro je služba IPTV, ktorá vám ponúka bezplatný prístup k živým televíznym kanálom z celého sveta. Doslova som stiahol a používal desiatky živých televíznych aplikácií, ale Mobdro je jediný, ktorému som zostal verný najdlhšie. Ak máte radi pozeranie živého televízneho vysielania na serveri FireStick (alebo v tomto prípade na akomkoľvek zariadení so systémom Android), dôrazne vám odporúčame, aby ste dali výstrel Mobdro..

ako nainštalovať mobdro na

Mobdro má vyčerpávajúcu knižnicu satelitných kanálov. Môžete sledovať správy, relácie, filmy, šport, hudbu, vzdelávací obsah a takmer všetko, na čo si dokážete myslieť. Táto aplikácia je dobre podporovaná a pravidelne aktualizovaná, aby ju bez chýb a závad.

Jedinou malú výzvu, ktorú som zažil s touto aplikáciou, je navigácia. Z väčšej časti je to priateľské na diaľku, keď otvoríte zoznam kanálov, posúva sa zľava doprava a zhora nadol. To robí veci trochu nepohodlnými. Našťastie má efektívnu možnosť vyhľadávania, ktorá nájde všetko, čo hľadáte. Stačí zadať názov obsahu alebo televízneho kanála a aplikácia ho vyhľadá v rámci svojej obrovskej mediálnej knižnice. Skutočnosť, že získam prístup ku takmer každému kanálu, ktorý chcem sledovať na jednom mieste a že aplikácia je rýchla, streamuje videá vo vysokej kvalite, takmer bez vyrovnávacej pamäte, jasne zatieni jej malý nedostatok..

Kroky na inštaláciu Mobdro APK na FireStick

Mobdro poskytuje bezplatné živé televízne služby. A to stačí na to, aby ste uhádli, že to nie je súčasť obchodu Amazon. Ide o aplikáciu tretej strany, ktorá sa stiahne z vášho Amazon FireStick.

Nastavenie zabezpečenia aplikácie FireStick vám v predvolenom nastavení neumožňuje prevziať takúto aplikáciu, pokiaľ túto možnosť nepovolíte Aplikácie z neznámych zdrojov. Takto to môžete urobiť:

 1. Zapnite Fire Fire az ponuky na hlavnej obrazovke nastavenie možnosť z ponukovej lišty hore

ako nainštalovať mobdro na

 1. Keď sa zobrazí nasledujúca ponuka, prejdite doprava a otvorte My Fire TV / Device

mobdro firestick

 1. Teraz vyberte a kliknite na Možnosti vývojára

ako sa dostať app Mobdro na Amazon oheň tv palicu

 1. ak Aplikácie z neznámych zdrojov je VYPNUTÉ, pokračujte kliknutím naň a zapnite ho

aplikácie z neznámych zdrojov na firestick

 1. Po zobrazení výzvy kliknite na tlačidlo Zapnúť. Je to varovná správa, ale nebojte sa. Mobdro je vyskúšaná a testovaná aplikácia. Je to bezpečné.

zapnite aplikácie z neznámych zdrojov

Po zapnutí aplikácií z neznámych zdrojov môžete pokračovať a nainštalovať aplikáciu Mobdro na server FireStick. Je to ľahké. Budete však potrebovať aplikáciu, ktorá dokáže stiahnuť súbor APK Mobdro z webu.

Pozor Používatelia FireStick: Prečítajte si skôr, ako budete pokračovať

Vlády a poskytovatelia internetových služieb na celom svete monitorujú online aktivity svojich používateľov. Ak sa na vašej televíznej karte Fire TV zistí streamovanie obsahu chráneného autorskými právami, mohli by ste sa dostať do vážnych problémov. V súčasnosti je vaša adresa IP viditeľná pre všetkých. Dôrazne vám odporúčame, aby ste si vytvorili dobrú sieť FireStick VPN a skryli svoju identitu, aby sa zážitok zo sledovania filmu nezhoršil..

používam ExpressVPN čo je najrýchlejšia a najbezpečnejšia sieť VPN v tomto odvetví. Inštalácia na akékoľvek zariadenie vrátane Amazon Fire TV Stick je veľmi jednoduchá. Tiež prichádza s 30-dňovou zárukou vrátenia peňazí. Ak sa vám ich služby nepáčia, môžete vždy požiadať o vrátenie peňazí. ExpressVPN má tiež špeciálnu ponuku, kde môžete získajte 3 mesiace zadarmo a ušetrite 49% z ročného plánu.

Tu sú dôvody, prečo musíte neustále používať sieť VPN.


Prečítajte si: Ako nainštalovať a používať najlepšiu VPN pre FireStick

FireStick dokáže robiť veľa vecí, ale neumožňuje vám sťahovať súbory APK priamo z webových prehliadačov. Skúsil som Silk Browser, FireFox, nič nefunguje.

To je v poriadku! Ak chcete na server FireStick zavádzať aplikácie, nič to nefunguje lepšie ako downloader app. Je to jedna z prvých aplikácií, ktorú musíte nainštalovať, keď získate zariadenie FireStick, Fire TV alebo Fire TV Cube.

Downloader je súčasťou Amazon Store. Preto by ste nemali mať žiadne problémy s inštaláciou. Všetko, čo musíte urobiť, je prístup k internetu Vyhľadávanie možnosť FireStick z domovskej obrazovky (táto možnosť je úplne vľavo hore). Vyhľadajte aplikáciu Downloader zadaním názvu aplikácie. Postupujte podľa pokynov na obrazovke a nainštalujte program Downloader.

Teraz, keď máte aplikáciu Downloader, nainštalujme Mobdro na FireStick. Tu sú kroky:

 1. Spustite aplikáciu Downloader a zistíte, že sa otvára pomocou Domov predvolená možnosť (vľavo).
 2. Na pravej strane hlavnej obrazovky programu Downloader (pomocou Domov vybraté) je pole na zadanie zdrojovej adresy URL súboru APK, ktorý chcete stiahnuť.

Kliknite na pole a zobrazí sa klávesnica na obrazovke.

stiahnuť mobdro na firestick

 1. Použite klávesnicu na obrazovke a zadajte nasledujúcu adresu URL najnovšieho súboru APK Mobdro - https://www.firesticktricks.com/mob

Po dokončení písania stlačte GO 

stiahnuť mobdro apk na firestick

 1. Aplikácia Downloader je navrhnutá tak, aby okamžite začala sťahovať súbor APK. Poskytnite mu teda čas potrebný na stiahnutie súboru Mobdro APK na serveri FireStick. Nebude to trvať príliš dlho. Mobdro je ľahká aplikácia.

mobdro apk pre oheň tv stick

 1. Ihneď po stiahnutí súboru Mobdro APK ho program Downloader spustí a iniciuje inštaláciu aplikácie. Teraz musíte vidieť nasledujúcu výzvu s Ďalšie tlačidlo vpravo dole

nainštalujte mobdro na paľbu

 1. Prejdite vpravo dole a Ďalšie sa zmení na Inštalácia Tlačidlo. Kliknite na ikonu Inštalácia tlačidlo pre pokračovanie

ako nainštalovať mobdro na požiarnej televízii

 1. Teraz počkajte, kým vaše zariadenie FireStick nainštaluje Mobdro. Zvyčajne to trvá menej ako dve minúty.

mobdro pre paľbu

 1. Keď je Mobdro nainštalované na FireStick, zobrazí sa nasledujúce rýchle vyhlásenie Aplikácia bola nainštalovaná.

Ako vidíte, má na spodku dve tlačidlá. Ak kliknete Otvorené, budete môcť okamžite spustiť aplikáciu Mobdro na serveri FireStick.

To však práve teraz nechceme. Poďme kliknúť hotový a vráťte sa do rozhrania aplikácie Downloader. Odstránime súbor APK Mobdro.

Po nainštalovaní aplikácie sa tento súbor APK nevyžaduje. Odstránenie odstráni miesto.

firestick mobdro

 1. Kliknite na tlačidlo delete

odstrániť mobdro apk na firestick

 1. Kliknite na tlačidlo delete znova, aby ste súbor konečne odstránili

odstrániť mobdro apk z firestick

Úspešne ste si stiahli a nainštalovali Mobdro na FireStick pomocou aplikácie Downloader. Úspešne ste tiež odstránili súbor APK Mobdro.

Ako bezpečne používať Mobdro

Predtým, ako začnete streamovať s programom Mobdro, chcel by som vás upozorniť, že všetko, čo vysielate online, je viditeľné pre vášho poskytovateľa internetových služieb a vládu. Ak sa chcete vyhnúť akýmkoľvek právnym problémom, odporúčame vám použiť dobrú FireStick VPN, ako je ExpressVPN.

Osobne používam ExpressVPN, čo je najrýchlejšia a najspoľahlivejšia VPN v odbore. Poskytuje tiež 30-dňovú záruku vrátenia peňazí v prípade, že nie ste spokojní so službou.

Ukážem vám, ako rýchlo získať a pripojiť ExpressVPN na FireStick.

Krok 1: Prihláste sa na odber ExpressVPN TU. Dodáva sa s 30-dňovou zárukou vrátenia peňazí. To znamená, že ho môžete voľne používať počas prvých 30 dní a ak nie ste spokojní s výkonom (čo je veľmi nepravdepodobné), môžete požiadať o plnú náhradu..

Krok 2: Zapnite televízor Fire / Stick a choďte na možnosť „Hľadať“ úplne vľavo. Teraz do vyhľadávacieho panela zadajte výraz „Expressvpn“ (bez úvodzoviek) a pri zobrazení vo výsledkoch vyhľadávania vyberte položku ExpressVPN.

nainštalujte expressvpn na jailbroken firestick

Krok 3: Kliknutím na „Stiahnuť“ nainštalujete aplikáciu ExpressVPN pre Fire TV / Stick.

dostať vpn jailbroken firestick

Krok 4: Otvorte aplikáciu a zadajte svoje prihlasovacie údaje, ktoré ste vytvorili pri nákupe predplatného ExpressVPN. Kliknite na položku Prihlásiť sa

login expressvpn na firestick

Krok 5: Kliknutím na ikonu Napájanie sa pripojíte k serveru VPN. To je všetko. Vaše pripojenie je teraz zabezpečené pomocou najrýchlejšej a najlepšej VPN pre FireStick.

pripojiť expressvpn na oheň palicu

Môžete si tiež prečítať podrobnejšie informácie o používaní ExpressVPN s Fire TV / Stick.

Video sprievodca pre Mobdro na FireStick

Ako získať prístup k Mobdro na Fire TV / Stick?

Keď na FireStick nainštalujete akúkoľvek aplikáciu, nezobrazí sa na domácej obrazovke. Namiesto toho prejde do vašej knižnice aplikácií s názvom Vaše aplikácie & kanály a sedieť na dne.

Ukážem vám, ako získať prístup k službe Mobdro na serveri FireStick, ktorý ste práve nainštalovali. Ukážem vám tiež, ako ho umiestniť na domovskú obrazovku FireStick, aby ste mali rýchly prístup. Tu sú kroky:

 1. Dlhým stlačením tlačidla Domov na diaľkovom ovládači FireStick, kým sa na TV nezobrazí nasledujúca obrazovka:

cvaknutie aplikácie na tejto obrazovke prejdite do knižnice aplikácií

ako používať mobdro na firestick

 1. Pomocou navigačného tlačidla nadol na diaľkovom ovládaní prejdite nadol na spodok a vyberte ikonu Mobdro ikona aplikácie

ikona mobdro na firestick

 1. Kliknutím na aplikáciu ju otvoríte.

Ak chcete aplikáciu presunúť na domovskú obrazovku FireStick, stlačte kláves Ponuka na diaľkovom ovládači (je to tlačidlo vľavo s tromi vodorovnými čiarami).

V pravom dolnom rohu sa zobrazí rozbaľovacia ponuka.

cvaknutie Presuňte sa dopredu presunúť aplikáciu v prvom riadku na prvom mieste pred všetky ostatné aplikácie.

Ak chcete umiestniť aplikáciu na konkrétne miesto, kliknite na ikonu sťahovať namiesto toho v rozbaľovacej ponuke. Presuňte ikonu aplikácie pomocou navigačných tlačidiel na diaľkovom ovládaní na požadované miesto. Stlačte kláves vybrať na diaľkovom ovládači, čím aplikáciu opustíte

ako používať mobdro na oheň palicu

Takto môžete aplikáciu presunúť v hornom riadku a získať ju z domovskej obrazovky.

Zabalenie

Mobdro je živá televízna aplikácia pre Android, ktorá na FireStick funguje rovnako dobre. Nainštalujte Mobdro na svoju Fire Stick / Fire TV alebo Fire TV Cube a vychutnajte si nekonečné hodiny živého TV. Či už hľadáte kanály z USA alebo Veľkej Británie, nájdete ich tu. Choďte do toho a skúste to! Skontrolujte tiež, ako môžete útek z väzenia Fire Fire získať a získať prístup k množstvu voľného obsahu pomocou doplnkov a zostavení Kodi..

súvisiace:

Ako nainštalovať Live Net TV na
Ako nainštalovať Sling TV na Fire TV Stick
Ako nainštalovať Redbox TV na Firestick
Ako nainštalovať Oreo TV na Firestick

Max Eddy
Max Eddy Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me