Czy nielegalne jest używanie Jailbreak Amazon Fire Stick?

>

Jeśli tu jesteś, to na pewno oznacza dwie rzeczy. Po pierwsze, kupiłeś Amazon Fire TV Stick, a po drugie, chcesz jailbreak Fire Stick. Ale martwisz się, czy Jailbroken Fire Stick jest nielegalny i może wpaść w kłopoty prawne? Nie musisz się już martwić, bo jesteś we właściwym miejscu. Powiemy ci wszystko, co powinieneś wiedzieć na temat kwestii prawnych związanych z jailbreakem Amazon Fire Stick.

Uwaga: Nie zachęcamy do korzystania z żadnego oprogramowania / sprzętu / usługi w celu uzyskania dostępu do nielegalnych treści. Bądź dobrym osądem swoich działań.

Czy nielegalne jest Jailbreak a FireStick?

kij jailbreak fire nielegalny

Jailbreaking Fire Stick nie jest nauką o rakietach, a każde dziecko z małą wiedzą technologiczną może z łatwością jailbreak / hack / odblokować Fire Stick. Ale jest jailbroken Fire Stick nielegalny? Odpowiedź to NIE. Łamanie lub hakowanie lub odblokowywanie Amazon Fire TV Stick zdecydowanie nie jest nielegalne. Jest to wyłącznie legalne, ponieważ jest to twoja własność osobista. Możesz cieszyć się nim tak, jak chcesz i dopóki nie będziesz ingerować w korzystanie z jego własności przez kogokolwiek innego lub naruszać ustawę krajową.

Możesz więc z pewnością zrobić jailbreak Fire Stick bez wpadania w kłopoty prawne. Możesz również zainstalować Kodi na Fire Stick bez żadnych problemów. Jest jednak mały haczyk. Po zainstalowaniu Kodi wraz z dodatkami na jailbroken Fire Stick, otwiera ocean bezpłatnych treści multimedialnych na zhakowanym Amazon Fire TV Stick. Możesz uzyskać dostęp do tysięcy kanałów i filmów, które w innym przypadku mogą nie być dostępne bezpłatnie, a nawet mogą być zablokowane w Twoim regionie.

Zasadniczo jest to haczyk. Jailbroken Fire Stick nie jest ściśle nielegalny, ale to, co robisz dalej, jest bardzo ważne. Na przykład, jeśli będziesz oglądać treści chronione prawem autorskim na Kodi, na pewno możesz mieć kłopoty. Możesz mieć kłopoty z rządem, w zależności od praw autorskich w swoim kraju lub z dostawcą usług internetowych. Twój dostawca usług internetowych może wydać ostrzeżenie za dostęp do pirackich / nielegalnych treści. Może nawet zablokować lub zawiesić twoje konto internetowe.

Możesz jednak bardzo łatwo to obejść. Wszystko, co musisz zrobić, to użyć wirtualnej sieci prywatnej (VPN). Teraz, po raz kolejny, powiemy ci, że korzystanie z VPN nie jest całkowicie nielegalne, ale jest również całkowicie niezgodne z prawem. Będziesz bardzo odpowiedzialny za treści, do których uzyskujesz dostęp za pośrednictwem tej sieci VPN, i możesz zostać pociągnięty do odpowiedzialności, jeśli coś zostanie do Ciebie przywiązane. Stąpaj więc bardzo ostrożnie na własne ryzyko. Możesz użyć VPN, aby uzyskać dostęp do treści zablokowanych w twoim regionie geograficznym lub zabezpieczyć anonimowość. Zdecydowanie sugeruję uzyskanie najlepszej VPN dla FireStick zamiast darmowych opcji.

Jak korzystać z VPN w FireStick do bezpiecznego przesyłania strumieniowego

Ja osobiście korzystam i polecam ExpressVPN, która jest najszybszą i najbezpieczniejszą siecią VPN. Jest przyjazny dla Kodi i bardzo łatwy w instalacji na Fire TV / Stick.

Tak więc, zanim zaczniesz używać jailbreak Fire Fire, zobaczmy, jak używać ExpressVPN, aby ukryć swoje transmisje strumieniowe przed wścibskimi oczami.

Krok 1: Uzyskaj ExpressVPN TUTAJ. Obejmuje 30-dniową gwarancję zwrotu pieniędzy. Oznacza to, że możesz z niego swobodnie korzystać przez pierwsze 30 dni, a jeśli nie jesteś zadowolony z wydajności (co jest bardzo mało prawdopodobne), możesz poprosić o pełny zwrot pieniędzy.

Krok 2: Przejdź do opcji „Szukaj” na Fire TV / Stick. Jest na skrajnej lewej stronie. Teraz wyszukaj „Expressvpn” (bez cudzysłowów) na pasku wyszukiwania i otwórz ExpressVPN, gdy pojawi się w wynikach wyszukiwania

zainstaluj expressvpn na jailbroken firestick

Krok 3: Kliknij „Pobierz” za pomocą przycisku „Wybierz” na pilocie FireStick. Spowoduje to pobranie i zainstalowanie aplikacji ExpressVPN na Fire TV / Stick.

dostać vpn jailbroken firestick

Krok 4: Otwórz aplikację ExpressVPN i zaloguj się za pomocą swojego adresu e-mail i hasła, których użyłeś przy zakupie subskrypcji ExpressVPN. Kliknij „Zaloguj się”

zaloguj się expressvpn na firestick

Krok 5: Użyj ikony zasilania (patrz zdjęcie poniżej), aby połączyć się z serwerem VPN. Teraz Twoje połączenie jest bezpieczne dzięki najszybszej i najlepszej sieci VPN dla FireStick.

podłącz expressvpn na patyku ognia

Możesz także przeczytać bardziej szczegółowe informacje na temat korzystania z ExpressVPN z Fire TV / Stick.

Wniosek

Podsumowując. Hakowanie lub łamanie Jail Amazon Fire Stick nie jest nielegalne. Nikt cię nie pozwie za złamanie więzienia karty Fire Stick. Instalowanie Kodi lub innych takich aplikacji FireStick również nie jest nielegalne. Jeśli jednak uzyskasz dostęp do treści chronionych prawem autorskim za pomocą kompilacji lub dodatków Kodi, możesz mieć poważne kłopoty z rządem lub dostawcą usług internetowych. To bardzo przypomina torrent. Chociaż torrenty same w sobie nie są nielegalne, ale treści pirackie i chronione prawem autorskim są.

Mamy nadzieję, że wyjaśniliśmy Ci sprawę. Teraz możesz sam zdecydować, czy chcesz zrobić jailbreak Fire Stick, czy nie. Jeśli masz dodatkowe pytania, możesz zostawić komentarz poniżej.

Powiązane przewodniki:

  • Jak skonfigurować Amazon FireStick po raz pierwszy
  • Jak zainstalować Cinema APK na Fire Stick
  • Jak zainstalować Titanium TV na FireStick
  • Jak zainstalować CyberFlix TV na FireStick
  • Najlepsze alternatywy TV do terrarium

Max Eddy
Max Eddy Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me