Ako nainštalovať doplnok MC 1080P Kodi Addon

>

V tejto príručke vám ukážem, ako nainštalovať doplnok MC 1080P na Kodi 18.2 a Kodi 17.6. Tu uvedený spôsob inštalácie funguje na všetkých zariadeniach s podporou Kodi vrátane vášho Amazon FireStick, Windows, Mac & Linux, Android & iOS a ďalšie.

Doplnok MC 1080P Kodi vám prináša pôsobivú rally filmov v kvalite 1080p. Streamovanie vo vysokom rozlíšení je pravdepodobne najväčším lákadlom tohto doplnku. Nájdete tu iba filmy, ktoré boli pôvodne natočené v roku 1080 alebo boli premietnuté.

Vysoká kvalita streamovania nie je jedinou vecou tohto doplnku, ktorá sa mi páči. Tiež som rád, že MC 1080P ponúka super rýchle prehrávanie jedným kliknutím. Kliknete na názov a video sa začne prehrávať takmer okamžite. A ak zistíte, že navigácia je pomalá kvôli spracovaniu metadát, jednoducho prejdite na nastavenia doplnkov a vypnite metadáta (demonštroval som to neskôr v tejto príručke).

MC 1080P vám tiež umožňuje prihlásiť sa pomocou účtu Trakt a Real Debrid, aby ste dosiahli ešte lepšiu skúsenosť. Z týchto dôvodov a ďalších sa MC 1080P stala súčasťou nášho zoznamu najlepších doplnkov Kodi.

: MC 1080p momentálne nefunguje. O prípadných aktualizáciách vás budeme informovať. Medzitým vyskúšajte ďalšie doplnky z nášho zoznamu najlepších doplnkov Kodi.

Ako nainštalovať doplnok MC 1080 P na Kodi

Proces inštalácie, ktorý vás prevediem, je jednoduchý. Musíte sa len uistiť, že každý krok starostlivo sledujete. Aby sa veci ešte zjednodušili, rozdelil som tento proces na rôzne dôležité časti takto:

  • Časť 1: Povolenie neznámych zdrojov
  • Časť 2: Pridajte zdrojovú cestu repo zdroja Jaskynnej jaskyne do Kodi
  • Časť 3: Inštalácia archívu Mancave & MC 1080P addon

Teraz vás začnem procesom, ktorý sa začína časťou 1.

Časť 1: Povolenie neznámych zdrojov

Nastavenia zabezpečenia v spoločnosti Kodi blokujú inštaláciu doplnkov zo zdrojov tretích strán (tiež nazývaných neznáme zdroje). Ak však tieto neznáme zdroje povolíte, môžete nainštalovať ľubovoľné doplnky tretích strán, napríklad MC 1080P. Toto je potrebné urobiť:

# 1: Prejdite na Kodi nastavenie na domovskej obrazovke kliknutím na ikonu ozubeného kolieska / ozubeného kolieska (vľavo hore)

Ako nainštalovať doplnok mc 1080p kodi

# 2: Teraz otvorené systém z ponuky (alebo Systémové nastavenia ak stále používate Kodi 17.6)

mc 1080p addon kodi

# 3: Choďte do toho a vyberte Add-ons možnosť v ľavej časti nasledujúcej obrazovky

kodi mc 1080p

# 4: Na tej istej obrazovke kliknite Neznáme zdroje prepínačom / prepínačom vpravo ho zapnite (predvolene musí byť vypnutý)

kroky na inštaláciu mc 1080p addon na kodi

# 5: Vyberte Áno keď sa zobrazí výzva, aby ste sa uistili, že možnosť Neznáme zdroje zostane povolená

ako získať addon mc 1080p kodi

Poznámka: Výstražnú správu pre MC 1080P môžete ignorovať, keď sme ju testovali, a je stopercentne bezpečná. Ak chcete, môžete neznáme zdroje vypnúť neskôr po inštalácii tohto doplnku. 

Časť 2: Pridajte do Kodi zdrojovú cestu repasovania mužských jaskýň

Toto je časť, z ktorej poviete spoločnosti Kodi, odkiaľ má úložisko Mancave načítať. Musíte pridať adresu URL a takto to urobíte:

# 1: Otvorte Kodi nastavenie ešte raz

Sprievodca inštaláciou doplnku mc 1080p

# 2: Vyberte Správca súborov v nasledujúcom okne

kodi mc 1080p

# 3: Kliknite Pridajte zdroj Ďalšie

mc 1080p addon

# 4: Kliknite v nasledujúcom okne, ktoré sa objaví

mc 1080p kodi

# 5: Zadajte adresu URL / cestu: http://kodi.mancavekodi.com/

cvaknutie OK

mc 1080p addon kodi

# 6: Zvýraznite sekciu Zadajte názov tohto zdroja médií. Teraz zadajte názov zdroja, s ktorým ho chcete identifikovať. Môžete si vybrať ľubovoľné meno.

Poďme MC

cvaknutie OK

mc 1080p addon for kodi

Do Kodi ste pridali zdrojovú cestu pre Mancave.

Časť 3: Inštalácia úložiska Mancave & Doplnok Kodi MC 1080P

Takto nainštalujete doplnok pomocou zdroja:

# 1: Kliknite Add-ons na ľavej strane obrazovky Kodi vľavo

mc 1080p pre kodi

# 2: Otvorené Inštalátor balíkov kliknutím na malú ikonu podobnú dropboxu v ľavom hornom rohu

nainštalujte doplnok mc 1080p na kodi

# 3: Vyberte Inštalácia zo súboru zip

mc 1080p na kodi

# 4: Kliknite MC (alebo kliknite na meno, ktoré ste pre zdroj v časti 2 vybrali skôr)

Ako stiahnuť doplnok mc 1080p na kodi

# 5: Otvorte repo ďalší priečinok

Sprievodca pridaním kodeku mc 1080p

# 6: Kliknite na súbor zip s názvom repository.mancaverepo-x.x.x.zip

Poznámka: x.x.x v názve súboru zip je číslo verzie. Pri písaní tejto príručky je číslo verzie 2.0.3, ako vidíte na obrázku. Môže sa však zmeniť neskôr.

kroky na inštaláciu mc 1080p kodi addon

# 7: Teraz počkajte na Nainštalovaný doplnok Man Cave Repo správa, ktorá sa zobrazí v pravom hornom rohu

Úspešne ste nainštalovali archív Mancave

inštalácia úložiska jaskyne človeka

# 8: Teraz kliknite Inštalácia z úložiska

mc 1080p

# 9: Otvorené Man Cave Repo

mc 1080p addon kodi

# 10: Vyberte Doplnky videa

Muž jaskyne repo pre addon mc 1080p

# 11: Kliknite MC 1080P

inštalácia doplnku mc 1080p na kodi

# 12: Kliknite Inštalácia vpravo dole

Ako nainštalovať doplnok mc 1080p kodi

# 13: Kliknite OK keď uvidíte tento zoznam ďalších doplnkov, ktoré sa nainštalujú s MC 1080P (tento krok je určený iba pre používateľov produktu Kodi Leia 18)

mc 1080p kodi 18 leia

# 14: Počkajte asi minútu. Keď sa na obrazovke v pravom hornom rohu zobrazí upozornenie, nainštalovali ste doplnok MC 1080P

ako používať mc 1080p addon na kodi

Takto inštalujete doplnok MC 1080p na server Kodi.

Predtým, ako začnete streamovať s doplnkami alebo zostavami Kodi, chcel by som vás upozorniť, že všetko, čo na Kodi vysielate, je viditeľné pre vášho poskytovateľa internetových služieb a vládu. To znamená, že streamovanie obsahu chráneného autorskými právami (bezplatné filmy, televízne programy, športy) by vás mohlo dostať do legálnych problémov.

Používateľom spoločnosti Kodi sa dôrazne odporúča, aby sa počas streamovania pripojili k sieti VPN. VPN pre Kodi obíde škrtenie ISP, vládny dohľad a geo-obmedzenie populárnych doplnkov. Vždy sa pripojím ExpressVPN na všetkých mojich streamovacích zariadeniach a navrhujem, aby ste urobili to isté.

ExpressVPN je najrýchlejšia a najbezpečnejšia sieť VPN. Dodáva sa s 30-dňovou zárukou vrátenia peňazí. To znamená, že ho môžete voľne používať počas prvých 30 dní a ak nie ste spokojní s výkonom (čo je veľmi nepravdepodobné), môžete požiadať o plnú náhradu..

POZNÁMKA: Neodporujeme porušovanie autorských zákonov. Čo však ak skončíte neúmyselne streamovaním obsahu z nezákonného zdroja? Nie je vždy ľahké rozlíšiť rozdiel medzi legitímnym a nezákonným zdrojom.

Skôr ako začnete streamovať na serveri Kodi, tu je postup, ako získať ochranu VPN v troch jednoduchých krokoch.

Krok 1: Získajte odber ExpressVPN TU.

Krok 2: cvaknutie TU stiahnuť a nainštalovať aplikáciu ExpressVPN do svojho zariadenia.

Krok 3: Kliknutím na ikonu napájania pripojte server VPN. To je všetko. Vaše pripojenie je teraz zabezpečené pomocou najrýchlejšej a najlepšej VPN pre Kodi.

connect expressvpn pre kodi

Stručný prehľad doplnku MC 1080P Kodi Addon

Vyzerá to ako jednoduchý doplnok, s ktorým môžete začať rýchlo. Ak chcete získať prístup k MC 1080P, prejdite na domovskú obrazovku Kodi a potom prejdite na položku Doplnky > Doplnky videa. Ak na domovskej obrazovke Kodi vyberiete doplnky, nájdete ich v časti Doplnky Vide..

Ako nainštalovať a používať mc 1080p kodi addon

Toto je hlavná obrazovka doplnku MC 1080P. Zobrazuje počet online filmov v ktoromkoľvek konkrétnom čase.

pomocou doplnku mc 1080p kodi

Ako vidíte, filmy sa kategorizujú každý rok osobitne od roku 2010 do roku 2018. Potom existujú kategórie pre filmy z desaťročí 2000 a 1990. Doplnok má tiež kategóriu pre filmy pred rokom 1990, kde si môžete prezrieť tituly odposiaľ späť ako 30. roky 20. storočia.

Doplnok MC 1080P Kodi obsahuje iba filmy a žiadne televízne programy. Katalóg filmov je však veľmi pôsobivý. Nevidel som veľa doplnkov predstavujúcich najnovšie a skutočne staré filmy na jednom mieste.

MC 1080P ponúka prehrávanie jedným kliknutím. Stačí si zvoliť titul a začne sa hrať takmer v žiadnom momente. Väčšina titulov funguje, ale niektoré nemusia.

Ako zakázať spracovanie metadát na MC 1080P

Keď otvoríte akékoľvek priečinky v doplnku MC 1080P, zobrazenie zoznamu skladieb trvá príliš dlho. Je to preto, že doplnok dostane pomalý kvôli metadáta spracovanie. Našťastie môžete zrýchliť veci od zakázanie metadát v Nastaveniach doplnkov. Toto je potrebné urobiť:

cvaknutie nastavenie na hlavnej obrazovke doplnku MC 1080P

ako zakázať spracovanie metadát na kodi

cvaknutie prispôsobenie vľavo od okna Nastavenia a vpravo a disable možnosť Povoliť metadáta

mc 1080p kodi addon processing metadata processing

Vďaka tomu bude MC 1080P podstatne rýchlejší

verdikt

MC 1080P je jedným z najlepších doplnkov spoločnosti Kodi, ktoré som nedávno videl. Tento doplnok sa môže pochváliť nielen veľkou knižnicou filmov, ale tiež ponúka rýchle streamovanie jedným kliknutím. Doplnok tiež sľubuje rýchlu navigáciu, ak v nastaveniach zakážete metadáta. Nájdete tu veľa filmov od najnovších po staré od 30. rokov 20. storočia. Rozhranie je jednoduché a ľahko si zvyknúť. Vyberte si rok alebo desaťročie, z ktorého chcete film sledovať, a kliknite na jeho názov. Doplnok MC 1080P Kodi ho prehrá okamžite. Vyzerá to ako skvelý doplnok a odporúčam vám skúsiť to.

súvisiace:

Ako nainštalovať doplnok Yify Movies HD
Ako nainštalovať Pirates Life for Me Addon
Ako nainštalovať Exodus Redux na Kodi
Ako nainštalovať doplnok Magic Dragon
Ako nainštalovať doplnky na Kodi

Kliknite sem, aby ste dostali tajné triky na rezanie káblov priamo do vašej doručenej pošty.

Max Eddy Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me