Kaip atkurti „Kodi“ „Amazon FireStick“

>

Šiame straipsnyje mes sužinosime, kaip iš naujo nustatyti „Kodi 18.5 / 18.4 Leia“ arba „Kodi 17.6 Krypton“ numatytuosius gamyklinius parametrus „FireStick“. „Kodi“ yra neįtikėtinas daugialypės terpės įrankis, kuris paverčia jūsų įrenginį žiniasklaidos centru ir leidžia srautiniu būdu perduoti mėgstamą turinį - nemokamą ir mokamą (žinoma, didžiąja dalimi nemokamą). Tačiau ši nemokama ir atviro kodo platforma neturi problemų. Ypač ilgalaikiams vartotojams, turintiems kelis „Kodi“ priedus, įdiegta, našumo problemos kyla daug kartų, nei jie norėtų.

Yra keletas įsilaužimų ir sprendimų, kurie padeda pagreitinti „Kodi“ ir ištaisyti našumą trikdančias klaidas. Tačiau kartais neveikia nė vienas iš sprendimų ir „Kodi“ nustatymas į numatytąjį nustatymą išlieka kaip vienintelė perspektyvi galimybė. Iš naujo nustatę programą gausite švarų skalūną, tarsi pirmą kartą paleistumėte „Kodi“. Bet atsiminkite, kad tai taip pat reiškia, kad prarasite visus „Kodi“ duomenis, tokius kaip jūsų priedai ir nustatymai. Tuo taip pat galima pasirūpinti, nors tam tikru mastu.

Šis straipsnis taip pat skirtas tiems, kurie tiesiog nori pradėti naudoti „Kodi“ nuo pat pradžių, net nepriimdami programos pašalinimo ir įdiegimo proceso. Pvz., Jei laikui bėgant įdiegėte per daug priedų ir kūrėte, o daugiau jų nenaudojate, užuot pašalinę juos atskirai, galite greitai nuvalyti „Kodi“ greitai nustatydami iš naujo ir nustatydami saujelę priedų. jūs norėtumėte naudoti.

Kaip atkurti „Kodi“ „FireStick“

kaip atkurti kodi ant ugniažolės

Būsimuose šio straipsnio skyriuose kalbėsime apie tai, kaip atkurti „Kodi“ „FireStick“, kaip sukurti atsarginę duomenų kopiją ir atkurti duomenis bei visa kita, ką jums gali reikėti žinoti. Skaitykite toliau!

Dėmesio „FireStick“ vartotojams: Perskaitykite prieš tęsdami

Visame pasaulyje vyriausybės ir IPT stebi savo vartotojų internetinę veiklą. Jei „Fire TV Stick“ rastumėte transliuojamą autorių teisių saugomą turinį, galite patekti į rimtas bėdas. Šiuo metu jūsų IP yra matomas visiems. Primygtinai rekomenduoju įsigyti gerą „FireStick“ VPN ir paslėpti savo tapatybę, kad filmo žiūrėjimo patirtis nepasisuktų blogai..

aš naudoju „ExpressVPN“ kuris yra greičiausias ir saugiausias VPN pramonėje. Tai labai lengva įdiegti į bet kurį įrenginį, įskaitant „Amazon Fire TV Stick“. Taip pat pridedama 30 dienų pinigų grąžinimo garantija. Jei jums nepatinka jų paslaugos, visada galite paprašyti grąžinti pinigus. „ExpressVPN“ taip pat turi specialų susitarimą, kur galite gaukite 3 mėnesius nemokamai ir sutaupykite 49% pagal metinį planą.

Štai priežastys, kodėl turite visą laiką naudoti VPN.

1 ŽINGSNIS - „Kodi“ atsarginis kopijavimas „FireStick“

Jei kurį laiką naudojote „Kodi“ sistemoje „FireStick“, galbūt jau esate įdiegę keletą priedų, sudėję ir pritaikę kelis parametrus. Kai „FireStick“ atkuriate „Kodi“ numatytuosius gamyklinius nustatymus, prarandate visus „Kodi“ duomenis, įskaitant visus priedus ir tinkinimus. Vėl įdiegti viską gali būti vargo. Tam reikia ne tik laiko, bet ir net neprisiminti ankstesnių nustatymų.

Jei norite tik pradėti nuo nulio, nereikia padaryti daug. Tiesiog atstatyk Kodi ir tau gera eiti. Tačiau, jei norite, kad „Kodi“ šiek tiek sugrįžtų taip, kaip buvo, aš rekomenduoju pasidaryti atsarginę atsarginę kopiją prieš iš naujo nustatant ją.

Pastaba: Yra keli priedai, kurie leidžia kurti atsargines kopijas ir atkurti „Kodi“. Nei vienas iš jų nesiūlo klastingų atsarginių sprendimų. Dėl tam tikrų priežasčių atkūrimo metu priedai atkuria tik dalį atsarginių duomenų. Vis dėlto geriau ką nors atgauti, nei viską prarasti.

Prieš iš naujo nustatant „Kodi“, rekomenduoju užsirašyti viską, ką norėtumėte atkurti, kad galėtumėte nustatyti vėliau rankiniu būdu, jei visi duomenys nebus atkurti automatiškai.

Kalbant apie „Kodi“ duomenų atsarginę kopiją, mes radome efektyviausią „Ares“ vedlį. Jis atkuria didžiąją dalį atsarginių duomenų ir yra lengvai nustatomas bei naudojamas. Čia galite sužinoti, kaip įdiegti „Ares Wizard“ „Kodi“.

Kai turėsite „Ares Wizard“, štai kaip galite sukurti „Kodi“ duomenų atsargines kopijas.

# 1. Eikite į priedus > Programuokite priedus iš pagrindinio „Kodi“ ekrano ir atidarykite „Ares“ vedlį

kaip atkurti Kodi

# 2. Dabar pasirinkite ir spustelėkite skirtuką „Atsarginė kopija“, esančiame „Ares“ vedlio sąsajos viršuje

atkurti „Kodi“ numatytąją reikšmę

# 3. Jei dar nepasirinkote paskirties aplanko, kuriame bus išsaugotas atsarginės kopijos failas, arba norite jį pakeisti, kairiajame stulpelyje spustelėkite „Pasirinkti tikslą“, esantį skiltyje „Atsarginė kopija“.

kaip atkurti Kodi per FireStick

# 4. Pasirodžiusio „Ares“ vedlio nustatymų lango kairėje spustelėkite parinktį „Atsarginė kopija“

kaip atkurti

# 5. Dabar spustelėkite „Atsarginės paskirties aplankas“ ir pasirinkite aplanką, kuriame norite sukurti „Kodi“ duomenų atsargines kopijas

kaip atkurti kodi dėl ugnies tv

# 6. Atidaryti „Šaknų failų sistemą“

atkurti kodi ant ugnies tv lazda

# 7. Spustelėkite „sdcard“

kaip atsarginę kopiją

# 8. Dabar „FireStick“ įrenginyje galite pasirinkti bet kurį aplanką, kuriame norite išsaugoti „Kodi“ atsarginius duomenis. „FireStick“ jau turi „atsarginių kopijų“ aplanką, todėl čia turiu atsarginius failus. Bet jūs galite pasirinkti bet kurį esamą aplanką arba sukurti naują spustelėdami mygtuką „Naujas aplankas“ dešinėje.

kaip sukurti atsarginę kodi kopiją

# 9. Kurdamas „kodi“ aplanką sukuriau atsargines kopijas. „Kodi“ atsarginės kopijos aplankas pagal nutylėjimą neegzistuoja.

kodi atsarginė kopija

# 10. Dabar atidarykite „kodi“ aplanką, kurį ką tik sukūrėte atsarginių kopijų kūrimo aplanke (nieko jame nepamatysite, nes dar nepadarėme atsarginių kopijų „Kodi“) ir spustelėkite mygtuką „Gerai“, kad jį pasirinktumėte.

kaip atkurti kodi

# 11. Dabar jūs turite naują atsarginės paskirties aplanką. Grįžę į „Ares“ vedlio nustatymų langą spustelėkite „Gerai“

kodi atsarginis aplankas

# 12. Grįžę prie „Ares“ vedlio sąsajos, „Atsarginė kopija“ turėtumėte pamatyti parinktį „Atnaujinti“ (taip yra todėl, kad pasirinkote naują tikslo aplanką). Spustelėkite mygtuką „Atnaujinti“.

kaip sukurti atsarginę kopiją prieš iš naujo nustatant

# 13. Dabar „Ares“ vedlys atnaujintas su nauja atsargine kopijos paskirtimi. Kaip matote žemiau esančiame paveikslėlyje, galite pasirinkti, kokius „Kodi“ duomenis kurti atsarginėms kopijoms ir kokius ne. Jei norite sukurti visko atsarginę kopiją, pasirinkite „Visas sistemos atsarginis kopijavimas“. Jei norite tik sukurti atsarginių priedų atsargines kopijas, pasirinkite „Priedai“ ir visa kita palikite nepažymėtą. Kai pasirinksite, spustelėkite mygtuką „Padaryti atsarginę kopiją“.

kaip išvalyti duomenis apie kodi

# 14. Pamatysite raginimą paklausti, ar norite praleisti, ar sukurti atsarginę kopiją.

Kiekvieną kartą atnaujinant priedą ar įdiegus naują, paketas taip pat atsisiųstas. Po atnaujinimo ar įdiegimo jums nebereikia paketų ir jie užima vietą jūsų ribotoje „FireStick“ saugykloje. Visada spustelėkite „Taip“, jei norite praleisti paketus, nes jums jų nebereikia.

atstatydamas kodi

# 15. Areso vedlys pradės kurti „Kodi“ atsargines kopijas. Taip atrodys progresas.

atsarginis kodi su arų vedliu

# 16. Kai bus sukurta „Kodi“ atsarginė kopija, iškylantysis langas paklaus, ar norite peržiūrėti praleistus failus. Spustelėkite „Ne“, jei norite tęsti (arba pasirinkite „Taip“, jei tikrai norite pamatyti praleistus failus). Nepamirškite nepaisyti praleistų failų, kuriuos rodo šis raginimas, bendro dydžio. Kaip matote, skaičius neteisingas (36722318 MB konvertuojama į 36722 GB, o tai beveik 4600 kartų viršija maksimalų jūsų „FireStick“ įrenginio 8 GB dydį). Tai akivaizdžiai yra trūkumas.

arų atsarginis vedlys

Kitame skyriuje mes sužinosime, kaip atkurti Kodi. Kitame skyriuje matysime, kaip jį atkurti.

2 ŽINGSNIS - atkurti „Kodi“ „FireStick“

Yra du būdai, kaip atkurti „Kodi“. Vienas jų yra išvalyti „Kodi“ duomenis jų neišdiegus. Kitas būdas yra pašalinti programą iš „FireStick“ ir pašalinti visus su ja susijusius duomenis. Pažvelkime į abu po vieną.

Štai kaip „Kodi“ atrodo su visais jūsų įdiegtais „prieš“ nustatytais priedais.

atkurti kodi ant laužo

1 metodas: išvalykite „Kodi“ duomenis

Dabar mes išmoksime išvalyti duomenis apie „Kodi“. Šis metodas yra paprastesnis ir beveik nereikia pastangų, nes jis pašalina poreikį pašalinti „Kodi“, o tai yra papildomas žingsnis. Išvalę duomenis „Kodi“ liks „FireStick“, bet pašalins visus priedus ir jų parametrus, tinkinimus, „Kodi“ nustatymus ir visa kita. Taigi, jei norite sužinoti, kaip atkurti „Kodi“ gamyklinius nustatymus, tiesiog išvalykite duomenis. Aš tau parodysiu kaip.

# 1. Nuotolinio valdymo pultu viršutiniame „FireStick“ pagrindinio ekrano meniu pasirinkite „Nustatymai“.

atstatyti kodi amazon ugnies lazdą

# 2. Dabar eikite į meniu „Programos“ ir atidarykite jį paspausdami nuotolinio valdymo pulto mygtuką „Pasirinkti“

ugniagesių programos

# 3. Atidarykite „Tvarkyti įdiegtas programas“

kaip pašalinti kodi duomenis apie

# 4. Dabar turėtumėte pamatyti visų jūsų „FireStick“ įrenginyje įdiegtų programų sąrašą. Slinkite žemyn ir pasirinkite „Kodi“ čia ir paspauskite „Pasirinkti“ nuotolinio valdymo pulte, kad pasiektumėte galimas parinktis

kaip išvalyti duomenis apie kodi

# 5. Kitame ekrane spustelėkite parinktį „Išvalyti duomenis“. Dešinėje taip pat galite pamatyti papildomos informacijos apie „Kodi“ „FireStick“, įskaitant sunaudojamos atminties kiekį. Žemiau esančiame paveikslėlyje pati „Kodi“ programa užima 164 MB vietos, o susiję duomenys yra 125 MB dydžio.

kaip išvalyti duomenis apie Kodi

# 6. Kitame ekrane spustelėkite „Išvalyti duomenis“ dar kartą, kad patvirtintumėte savo veiksmus

kaip atkurti kodi

# 7. Norėdami grįžti į ankstesnį meniu, tiesiog vieną kartą paspauskite nuotolinio valdymo pulto mygtuką „Atgal“. Dešinėje pamatysite, kad „Kodi“ duomenys buvo išvalyti.

kaip pašalinti kodi duomenis

# 8. Grįžkite į pagrindinį ekraną ir eikite į „Jūsų programos“ & Žaidimų skyrius. Paleisk Kodi iš ten. Pamatysite „Pasiruošimas pirmajam bėgimui“ (žr. Paveikslėlį žemiau). Tai reiškia, kad visi „Kodi“ duomenys buvo išvalyti ir jūs atstatėte „Kodi“ numatytąją reikšmę.

atidarius kodi po naujo nustatymo

# 9. Eidami į „Kodi“ pagrindinio ekrano skyrių „Priedai“, pamatysite, kad visi jūsų priedai taip pat pašalinti. „Kodi“ dabar toks pat geras kaip naujas.

kodi ant židinio

Šioje dalyje mes išmokome iš naujo nustatyti „Kodi“ „FireStick“ išvalę duomenis. Kitame metode matysime, kaip pašalinti „Kodi“ iš „FireStick“.

2 būdas: Pašalinkite „Kodi“ iš „FireStick“

Žinoma, kitas būdas atkurti „Kodi“ „FireStick“ yra visiškai pašalinti ir vėl įdiegti. Tai yra ilgesnis procesas, tačiau duoda tuos pačius rezultatus. Kartais pašalindami ir iš naujo įdiegdami pasirūpinkite tam tikromis problemomis, kurių nepavyksta išvalyti.

Taigi, pažiūrėkime, kaip pašalinti „Kodi“ iš „FireStick“.

# 1. Kaip ir pirmajame metode, pagrindiniame „FireStick“ ekrane pasirinkite „Nustatymai“ ir meniu spustelėkite „Programos“. Dabar spustelėkite „Tvarkyti įdiegtas programas“ ir tada pasirinkite „Kodi iš sąrašo“.

kaip pašalinti kodi iš ugniažolės

# 2. Vėl pamatysite šį meniu. Šį kartą spustelėkite „Pašalinti“

pašalinti kodi ant ugnies TV

# 3. Kitame ekrane spustelėkite „Pašalinti“ dar kartą, kad patvirtintumėte savo veiksmus.

kaip pašalinti Kodi iš FireStick

Tai pašalins „Kodi“ iš jūsų „FireStick“ įrenginio. Kai „Kodi“ bus įdiegta iš naujo, visi duomenys bus pašalinti.

Dabar, norėdami iš naujo įdiegti „Kodi“ programą, eikite čia ir sužinokite, kaip įkalinti „FireStick“ su „Kodi“.

3 ŽINGSNIS - Atstatykite „Kodi“ duomenų atsarginę kopiją naudodami „Ares“ vedlį

Dabar, kai iš naujo nustatėte „Kodi“, norėsite atkurti atsarginę kopiją, kurią sukūrėte atlikdami 1 veiksmą. Kadangi atsargines kopijas sukūrėte naudodami „Ares“ vedlį, jums vėl reikės „Ares“ vedlio, kad atkurtumėte duomenis..

Atkūrimo proceso metu bus pašalinti visi jūsų priedai, įskaitant „Ares“ vedlį. Todėl jį reikia vėl įdiegti.

Tai galite perskaityti norėdami įdiegti „Ares Wizard“ „Kodi“.

# 1. Įdiegę paleiskite programą ir viršuje pasirinkite skirtuką „Atsarginė kopija“ ir skiltyje „Atkurti“ spustelėkite parinktį „Pasirinkti atsarginį failą“ (žr. Paveikslėlį žemiau).

kaip atkurti

# 2. Kairiajame meniu skydelyje pasirinkite „Atkurti“ parinktį „Ares“ vedlio nustatymuose

kaip atkurti kodi duomenų atsarginę kopiją iš naujo nustačius

# 3. Dabar dešinėje spustelėkite „Atsarginis failas“

kaip atkurti kodi ant ugniažolės

# 4. Dabar atidarykite „Šaknų failų sistemą“ ir eikite į aplanką, kuriame anksčiau kurėte „Kodi“ duomenų atsargines kopijas. Mano atveju tai būtų šakninė failų sistema > SD kortelė > atsargines kopijas > Kodi.

Spustelėkite atsarginės kopijos failą, iš kurio norite atkurti duomenis

kaip iš naujo įdiegti kodi ant

# 5. Tada spustelėkite „Gerai“, jei norite tęsti

kaip atkurti kodi ant ugniažolės

# 6. Dabar dešinėje esančiame skiltyje „Atkurti“ spustelėkite „ATNAUJINTI“

kaip atkurti kodi

# 7. Spustelėkite apačioje esantį mygtuką „Atkurti atsarginę kopiją“

kaip pašalinti kodi iš ugniažolės

# 8. Jei pakeitėte kokius nors nustatymus po to, kai iš naujo įdiegėte „Kodi“ po naujo nustatymo, ir norite juos išsaugoti, kitame iššokančiame lange pasirinkite norimas parinktis ir spustelėkite „Tęsti“. Jei nė viena iš parinkčių nepasirinkta, jūsų dabartiniai nustatymai gali būti perrašyti.

atkurti kodi ant židinio

# 9. Kai „Kodi“ duomenys bus atkurti, pamatysite patvirtinimą „Atkurti baigti“. Norėdami tęsti, spustelėkite „Gerai“.

kaip atkurti kodi atsarginę kopiją naudojant arų vedlį

# 10. Kad guisettings.xml būtų tinkamai pritaikyta, Kodi turės būti priverstinai uždarytas. Spustelėkite „Gerai“, kad tai padarytumėte. Tai grąžins jus į „FireStick“ sąsają, iš kurios galėsite iš naujo paleisti „Kodi“.

atkurti kodi atsarginę kopiją

# 11. Grįžkite į pagrindinį „Kodi“ ekraną. Kaip matote, ne visi priedai buvo atkurti. Tai patvirtina tai, ką aš sakiau anksčiau, kad duomenys yra sukuriami tik iš dalies. Deja, tai yra geriausia, ką galime padaryti. Bet tai vis tiek sutaupys šiek tiek laiko ir pastangų, nes jums nereikės „Kodi“ įrengti nuo nulio.

kaip atkurti kodi ant ugniažolės

Ką apie trūkstamus priedus / kūrinius

Kaip jau minėjau anksčiau, „Ares“ vedlys atkurs duomenis, bet tai gali būti ne visi duomenys, kuriuos turėjote prieš atkurdami „Kodi“. Taigi, jei trūksta keleto priedų ar kūrinių, kurių jums vėl reikia, visada galite juos įdiegti iš naujo. Galite pridėti šias šaltinių nuorodas, kad pridėtumėte priedus, kūrinius ir programas.

  • Geriausi „Kodi“ priedai
  • Geriausi „Kodi“ pastatai
  • Geriausios „FireStick“ programos

Kaip pailsėti Kodi (vaizdo gidas)

Apvyniokite

Taigi, jūs jau sužinojote, kaip kurti atsargines „Kodi“ duomenų kopijas, iš naujo nustatyti „Kodi“, pašalinti ir įdiegti iš naujo „Kodi“ ir kaip atkurti „Kodi“ duomenis „Fire TV / Stick“. „Kodi“ nustatymas iš naujo arba pašalinimas tikrai pagerins našumą ir atlaisvins vietos jūsų „FireStick“ saugykloje. Arba, jei jaučiate, kad jūsų „Kodi“ programa užgesinta su visais priedais ir sukurtomis, kurių net nebenaudojate, atkurti gali būti tiesiog teisingas kelias..

Susijęs:

Kaip „Jailbreak Fire Stick“
Kaip įdiegti „Cinema APK“ ant „Fire Stick“
Kaip atnaujinti „Kodi on Fire Stick“
Kaip nustatyti Kodi buferį
Kaip įdiegti VPN „FireStick“

Max Eddy
Max Eddy Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me