Oferty Amazon FireStick: Czarny piątek 2019

>

W tym poście przyjrzymy się ekscytującym ofertom z okazji Czarnego Piątku w 2019 roku na Amazon Fire TV i urządzenia FireStick.

Oferty z okazji Pierwszego Dnia Amazon w lipcu były łupem. Jeśli jednak to przeoczyłeś, nie martw się. Oferty na Czarny piątek są nie mniej. Amazon ponownie oferuje ogromne zniżki na urządzenia Fire TV. Chociaż wyprzedaż w Czarny piątek na innych urządzeniach rozpoczęła się nieco wcześniej, ogromne zniżki na FireStick będą dostępne od 27 listopada 2019 r.

Nie wiemy, jak długo potrwają oferty. Więc jeśli jeszcze go nie złapałeś, zrób to teraz.

najlepsze oferty firestick na czarny piątek 2019

FireStick jest jednym z najpopularniejszych urządzeń do przesyłania strumieniowego. Nie tylko masz dostęp do wielu popularnych aplikacji i kanałów Fire TV, takich jak Netflix, Hulu, Starz, HBO i innych, ale możesz także instalować mnóstwo aplikacji innych firm na swoim Fire TV Stick. FireStick oferuje nieograniczone możliwości przesyłania strumieniowego.

Oferty FireStick na Czarny piątek w 2019 roku

Oto rabaty do zgarnięcia:

FireStick 2. generacji: 19,99 USD (pierwotna cena 39,99 USD)

Fire Stick 2. generacji + 2-miesięczna subskrypcja Showtime: 19,99 USD (pierwotna cena 39,99 USD). Dostępne tylko dla najlepszych członków

FireStick 4K: 24,99 USD (pierwotna cena 49 USD)

Fire Stick 2. generacji z pakietem Echo Dot: 41,99 USD (pierwotna cena 89,98 USD). Podczas kasowania użyj kodu ECHOTV

Fire Stick 4K z pakietem Echo Dot: 46,99 USD (oryginalnie 99,98 USD). Podczas kasowania użyj kodu ECHO4K

FireStick 4K z anteną AmazonBasics HD: 59,99 USD (pierwotna cena 90,96 USD)

Jaka jest różnica między FireStick 4K a FireStick 2. generacji?

Funkcjonalnie nie ma prawie żadnych różnic między FireStick 4K a Firestick 2. generacji (non-4K). Jednak jeśli chodzi o rozdzielczość i atrakcyjność wizualną, różnica może być znacząca.

Po pierwsze, FireStick 4K obsługuje Ultra HD (UHD), który jest bardziej znany jako rozdzielczość 4K. Ponadto oferuje HDR10 i Dolby Vision, aby uzyskać większy kontrast, bogatsze kolory i ostrzejsze zdjęcia. Z drugiej strony FireStck 2. generacji może przesyłać strumieniowo tylko w jakości Full HD (1080p). Nie obsługuje HDR ani Dolby Vision.

Najwyraźniej FireStick 4K zapewnia znacznie lepsze wrażenia wizualne. Jest jednak pewien haczyk. Musisz mieć telewizor kompatybilny z 4K, aby móc korzystać z rozdzielczości, jaką ma urządzenie. Ponadto aplikacja do przesyłania strumieniowego musi również zawierać filmy 4K. Większość platform streamingowych, takich jak Netflix lub Hulu, oferuje strumieniowanie 4K w zależności od abonamentu.

Jeśli nie masz telewizora 4K, równie dobrze możesz kupić FireStick 2. generacji. Jeśli jednak planujesz uaktualnić swój telewizor w przyszłości, dobrym pomysłem będzie zakup 4K, szczególnie gdy kosztuje on tylko 5 USD więcej w okresie Czarnego Piątku.

Zasoby dla użytkowników FireStick

Gdy masz już FireStick, możesz wiele z nim zrobić. Tutaj jest kilka z nich:

Skonfiguruj FireStick po raz pierwszy: Po pierwszym podłączeniu FireStick musisz go skonfigurować. Podczas instalacji podłączysz urządzenie do Wi-Fi, zalogujesz się na swoje konto Amazon i skonfigurujesz pilota. Oto nasz przewodnik, w jaki sposób skonfigurować Amazon Fire Stick po raz pierwszy.

Jailbreak FireStick: Możesz jailbreakować FireStick i uzyskać dostęp do mnóstwa bezpłatnych treści, w tym filmów, programów, telewizji na żywo, sportu i innych. Jailbreaking jest bardzo łatwy i nie wymaga specjalnej wiedzy technicznej. Jest również całkowicie bezpieczny.

Jak jailbreak FireStick (przewodnik ze zrzutami ekranu)

Video przewodnik po Jailbreak a FireStick

Zainstaluj aplikacje innych firm: Twój FireStick obsługuje Amazon Store, w którym możesz znaleźć wiele aplikacji na swoje urządzenie. Istnieją jednak niesamowite aplikacje, które nie są dostępne w Sklepie. Na szczęście FireStick pozwala odłożyć na bok aplikacje innych firm, których nie można znaleźć w sklepie Amazon. Przejrzyj naszą listę najlepszych aplikacji Amazon Fire TV Stick, aby uzyskać niesamowite wrażenia.

Zabezpiecz FireStick za pomocą VPN: W przypadku przesyłania strumieniowego online uważamy, że VPN jest niezbędnym narzędziem. Dzięki sieci VPN możesz anonimowo przesyłać strumieniowo, nie martwiąc się o inwigilację, hakerów i złodziei tożsamości. Ponadto VPN pomaga odblokować zawartość ograniczoną regionem w popularnych serwisach streamingowych, takich jak Netflix i Hulu. W chwili pisania tego artykułu istnieje kilka ofert VPN na Czarny piątek, ale ExpressVPN jest moją ulubioną i jedną z najlepszych sieci VPN dla Firestick. Możesz postępować zgodnie z tym przewodnikiem, aby zainstalować ExpressVPN na Fire Stick.

Oto kilka innych zasobów FireStick, które mogą okazać się przydatne:

  • Najlepsze kanały FireStick
  • Najlepsze usługi IPTV
  • Jak zainstalować Kodi na FireStick
  • Najlepsze dodatki Kodi
  • Najlepsze wersje Kodi

Często zadawane pytania dotyczące ofert FireStick w Czarny piątek

Oto niektóre z najczęściej zadawanych pytań i odpowiedzi:

Kiedy zaczyna się umowa Fire TV Stick Czarny piątek?

Podczas gdy podstawowe oferty Amazon w Czarny piątek rozpoczęły się kilka dni wcześniej, Fire TV Stick będzie w sprzedaży od 27 listopada 2019 r.

Co kończy umowa w Czarny piątek?

Amazon nie podał daty końcowej dla umów. Mamy nadzieję, że potrwa to przynajmniej do piątku. Nie jesteśmy jednak pewni. Dlatego możesz chcieć dokonać zakupu tak szybko, jak to możliwe.

Amazon rozpoczyna także wyprzedaż w Cybernetyczny poniedziałek, która potrwa przez tydzień. Nie możemy jednak powiedzieć, czy oferty będą tak dobre, jak te.

Czy Amazon oferuje w tym roku więcej rabatów niż w poprzednim?

Tak, Fire TV Stick (bez 4K) był dostępny za 24,99 USD w 2018 r. W porównaniu do 19,99 USD w tym roku. Fire TV Stick 4K został wyceniony w ubiegłym roku 34,99 USD, w porównaniu do 24,99 USD w 2019 r.

streszczenie

Amazon w tym roku po raz kolejny organizuje promocje na Czarny piątek na urządzeniach Fire TV i Fire TV Stick. Jednak w porównaniu do ubiegłego roku, w porównaniu do 2018 r., Oferty na 2019 rok są z pewnością lepsze. Jak powiedziałem, nie jesteśmy pewni, jak długo potrwa umowa. Więc jak najszybciej zdobądź swoją ulubioną ofertę.

Max Eddy
Max Eddy Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me