FireStick’e FreeFlix HQ Kurulumu

>

Bu kılavuzda, FireStick'e FreeFlix HQ'nun nasıl kurulacağını göstereceğim. Sizi adım adım kurulum işlemine yönlendireceğim ve uygulamayı Fire TV veya Fire Stick'inize yandan yüklemenize yardımcı olacağım.

FreeFlix HQ, Filmler, TV Şovları, Anime, Canlı TV ve daha fazlasını izlemenizi sağlayan ücretsiz bir içerik akışı uygulamasıdır. Uygulama, yeni ve eski dahil olmak üzere etkileyici bir kitaplık kütüphanesine sahiptir. Popüler TV şovlarının en son yayınlanan ve son yayınlanan bölümlerini bile burada bulacaksınız.

FreeFlix HQ hakkında en sevdiğim şey, no-frill arayüzü. Uygulamanın düzeni, TV'ninki gibi büyük ekrana mükemmel şekilde uyacak şekilde tasarlandı ve FireStick veya Android TV için mükemmel bir uygulama haline geldi. Yüzde yüz uzaktan dosttur ve bu nedenle FireStick uzaktan kumandasını veya başka bir giriş cihazını kullanarak uygulamayla etkileşimde hiçbir zorluk yaşamayacaksınız.

FireStick Kullanıcılarının Dikkatine: Devam etmeden önce okuyun

Dünyanın dört bir yanındaki hükümetler ve İSS'ler kullanıcılarının çevrimiçi etkinliklerini izliyor. Fire TV Stick'inizde telif hakkıyla korunan içerik akışı bulunursa ciddi sorun yaşayabilirsiniz. Şu anda IP'niz herkes tarafından görülebilir. Film izleme deneyiminizin kötü bir şekilde değişmemesi için iyi bir FireStick VPN almanızı ve kimliğinizi gizlemenizi şiddetle tavsiye ederim.

kullanırım ExpressVPN Bu, endüstrideki en hızlı ve en güvenli VPN'dir. Amazon Fire TV Stick dahil herhangi bir cihaza kurmak çok kolaydır. Ayrıca, 30 günlük para iade garantisi ile birlikte gelir. Hizmetlerinden hoşlanmıyorsanız, her zaman geri ödeme isteyebilirsiniz. ExpressVPN'in ayrıca, 3 ay ücretsiz kazanın ve yıllık planınızda% 49 tasarruf edin.

İşte her zaman bir VPN kullanmanızın nedenleri.


oku:
Amazon FireStick'e VPN Nasıl Yüklenir

FireFide / Stick'te FreeFlix HQ Kurulumu

: FreeFlix HQ artık güvenilir bir akış seçeneği değil. FireStick için En İyi Uygulamalar listemizdeki diğer uygulamaları keşfedebilirsiniz

Şimdi en sevdiğiniz içeriği gecikmeden izlemeye başlayabilmeniz için FireStick'te FreeFlix HQ'yu nasıl alacağımızı öğrenelim! Tüm kurulum işlemi 5 dakikadan fazla sürmemelidir.

FireStick'i Üçüncü Taraf Uygulama Yüklemesi için Hazırlama

Yapmak istediğiniz ilk şey, FireStick'in FreeFlix HQ gibi üçüncü taraf uygulamaları yüklemek için etkinleştirildiğinden emin olmaktır. Yapman gereken bu:

Aşama 1: Fire TV Stick ana ekranına gidin. Uzaktan kumandayı kullanın ve üst kısımdaki "Ayarlar" seçeneğini belirleyin

firestick'e freeflix nasıl kurulur

Adım 2: Şimdi devam edin ve Ayarlar menüsünde "Cihaz" ı seçin

firestick'teki cihaz ayarları

Aşama 3: Bir sonraki pencerede "Geliştirici seçenekleri" ni tıklayın

fire stick geliştirici seçenekleri

4. Adım: "Bilinmeyen Kaynaklardan Uygulamalar" KAPALI ise, açmak için tıklayın

Firestick'te bilinmeyen kaynakları etkinleştir

Adım 5: Aşağıdaki istemi / uyarıyı gördüğünüzde devam edin ve "Aç" ı tıklayın. FreeFlixHQ güvenlidir ve FireStick cihazınıza zarar vermez
  freeflix nasıl kurulur

FireStick'te FreeFlix Genel Merkezini Yükleme Adımları

Şimdi Downloader uygulamasını kullanarak FireStick'e FreeFlix HQ uygulamasını indirip yükleyeceğiz. Downloader, FireStick'te yan yükleme üçüncü taraf APK'ları için en popüler kullanılan uygulama.

Devam edin ve henüz yapmadıysanız yukarıdaki bağlantıyı izleyerek uygulamayı yükleyin. Downloader uygulamasını uygulama mağazasında bulamazsanız, Amazon hesap ayarlarında bölgeyi değiştirmeniz gerekebilir.

Downloader'ı yükledikten sonra çalıştırın ve aşağıdaki adımları izleyin:

Aşama 1: Downloader ana ekranında, sol kenar çubuğundaki ‘Ayarlar’ı tıklayın ve JavaScript JavaScript’i Etkinleştir’i seçin

firloadick üzerinde sideload freeflix hq

Adım 2: "JavaScript'i etkinleştir" i tıkladığınızda aşağıdaki uyarı mesajını görürsünüz.

Bu nedenle, devam etmek için ‘Evet’i tıklayın (APK'yı indirdikten sonra devre dışı bırakabilir ve gerektiğinde daha sonra etkinleştirebilirsiniz)

yangın tv stick freeflix apk indir

Aşama 3: Şimdi devam edin ve Ev seçeneğini tıklayın. Uzaktan kumandayı kullanın ve imleci sağdaki URL alanına yönlendirin ve içine tıklayın.

FireStick'e FreeFlix HQ Kurulumu

4. Adım: Ekran klavyesi göründüğünde, https://www.firesticktricks.com/ffhq

Tamamlandığında ‘Git’ düğmesine basın (uzaktan kumandadaki Oynat düğmesine de basabilirsiniz)

firfick üzerinde freeflix hq

Adım 5: FreeFlix HQ APK şimdi FireStick'te indirilecek. Bırak bitsin.

6. Adım: İndirme işlemi tamamlandığında, Downloader otomatik olarak kurulum işlemini başlatır. Bu istemi gördüğünüzde devam edin ve ‘İleri’ düğmesini seçmek için aşağı doğru kaydırın.

Firestick için FreeFlix HQ uygulaması

7. Adım: Aşağı kaydırdığınızda, ‘İleri’ düğmesi ‘Yükle’ düğmesine dönüşecektir. Devam etmek için "Yükle" yi tıklayın

firestick üzerinde freeflix hq nasıl edinilir

8. Adım: FireStick'e FreeFlixHQ yüklendiğinde, "Uygulama yüklendi" bildirimini göreceksiniz. Uygulamayı doğrudan bu istemden başlatmak istiyorsanız "Aç" ı tıklayın. Downloader uygulamasına geri dönmek için ‘Bitti’yi tıklayın.

Yapacak başka bir şey kaldığından ‘Bitti’yi tıklayacağız

firfick üzerinde freeflix hq

9. Adım: Bundan sonra göreceğiniz şey budur. Artık FreeFlixHQ APK dosyasına ihtiyacınız olmadığından you Sil’i tıklayın. Sınırlı bir depolama biriminde gereksiz alan tüketmesini istemezsiniz

firestick'e freeflix hq yükleyin

10. Adım: "Sil" i bir kez daha tıklayarak işleminizi onaylayın

Şimdi devam edin ve ‘Uygulamalarınızdan FireStick'te FreeFlixHQ uygulamasını açın & Kanalların bölümü.

Gördüğünüz gibi, uygulama simgesi listenin altındadır. FireStick ana ekranında görünmesi için üst satıra taşıyabilirsiniz. Uygulama simgesini seçin ve uzaktan kumandadaki "Seç" düğmesini basılı tutun. Şimdi, simgeyi üst sıradaki istenen noktaya yönlendirmek için uzaktan kumandadaki yön düğmelerini kullanın.

amazon firestick üzerinde freeflix hq nasıl

FireStick'te FreeFlix HQ Nasıl Kullanılır

FreeFlix HQ ile akışa başlamadan önce, size web'de yaptığımız her şeyin, çevrimiçi akış aktivitelerimiz bile izlenebilir ve takip edilebileceğini söylemek isterim. Birçok kişi FreeFlix Genel Merkezi gibi uygulamalar aracılığıyla ücretsiz çevrimiçi içeriği izlediği için yetkililerden yasal bildirimler aldı.

Bir VPN hizmeti kullanarak bu tür yasal sorunlara karışmaktan kaçınabilirsiniz. VPN, çevrimiçi etkinliklerinizi şifreler ve hükümetiniz ve İSS'niz de dahil olmak üzere izleyecek herkesten maskeler.

Telif hakkı yasalarının ihlaline göz yummuyorum. Ama ben mahremiyetin güçlü bir savunucusuyum. VPN gizlilik sağlar.

Şahsen kullanıyorum ve tavsiye ediyorum ExpressVPN hizmet. ExpressVPN'in en hızlı VPN zamanı ve üstü olduğu kanıtlanmıştır ve güvenilirliği tartışılmazdır. FireStick ve Android, Windows, iOS ve daha pek çok platformda çalışır. 

FireStick'inizde ExpressVPN'i kullanmaya nasıl başlayacağınız ve akış etkinliklerinizi meraklı gözlerden nasıl koruyacağınız aşağıda açıklanmıştır.

Aşama 1: ExpressVPN'e abone olun BURAYA. 30 günlük para iade garantisi ile geliyor. Yani, ilk 30 gün boyunca özgürce kullanabilirsiniz ve performanstan memnun değilseniz (ki bu pek olası değildir), tam geri ödeme isteyebilirsiniz.

Adım 2: Fire TV / Stick'inizi AÇIN ve en soldaki "Ara" seçeneğine gidin. Şimdi arama çubuğuna “Expressvpn” (tırnak işaretleri olmadan) yazın ve arama sonuçlarında göründüğünde ExpressVPN'i seçin

teraryum tv yangın tv nasıl kurulur

Aşama 3: Fire TV / Stick için ExpressVPN uygulamasını yüklemek için “İndir” e tıklayın.

terrarium tv firestick üzerinde

4. Adım: Uygulamayı açın ve ExpressVPN aboneliği satın alırken oluşturduğunuz giriş kimlik bilgilerinizi girin. "Oturum aç" ı tıklayın

yangın tv stick expressvpn almak için nasıl

Adım 5: Bir VPN sunucusuna bağlanmak için Güç simgesine tıklayın. Bu kadar. FireStick için en hızlı ve en iyi VPN ile bağlantınız artık güvende.

expressvpn'yi ateş çubuğuna bağlayın

ExpressVPN'i Fire TV / Stick ile kullanma hakkında daha ayrıntılı bilgi de okuyabilirsiniz.

Bir VPN kullandığınızı ve etkinliklerinizin gizli olduğunu varsayarsak, FireFack / Stick'te FreeFlix HQ'nun nasıl kullanılacağını görelim.

FreeFlixHQ oldukça basit bir uygulamadır. Başlamak için tek yapmanız gereken uygulamayı açmak ve yayınlamak istediğiniz başlığı seçmek.

Varsayılan olarak, uygulamanın ana ekranında "Filmler" listelenir. Sol üst taraftaki hamburger menüsünü tıklayabilir ve açılır menüden diğer seçeneklerden birini seçebilirsiniz..

Örneğin, bunun yerine TV şovlarını izlemek istiyorsanız, hamburger menüsünü tıklayın ve açılır menüden "TV Şovları" nı seçin. Anime, Çizgi Filmler, Canlı TV, Güreş diğer seçeneklerden bazıları.

Diğer tüm ücretsiz içerik akışı uygulamalarında olduğu gibi, FreeFlix HQ'nun tüm sunucuları her zaman çalışmaz. İyi olan şey, uygulamanın sunucuları kolayca değiştirmenize izin vermesidir.

Sağ üstteki filtre simgesini (huni gibi görünen simge) tıklayın, aşağıdaki açılır pencereyi göreceksiniz.

freeflix nasıl kurulur hq

Üstte, sunucu listesinin bulunduğu "Sunucuyu Değiştir" bölümünü görebilirsiniz. Bir sunucu çalışmıyorsa, başka bir sunucu seçin.

firestick üzerinde freeflix hq nasıl kullanılır

FreeFlixHQ ana ekranında Filtre simgesini tıkladığınızda, sunucu listesinin altında ‘Sunucu Durumu’ düğmesini de görürsünüz. Düğmeyi tıklayın ve sunucuların durumunu çubuklar şeklinde göreceksiniz..

Sunucuyu temsil eden çubuk ne kadar kırmızı ile doldurulursa o kadar iyi olur. Aşağıdaki resimde görebileceğiniz gibi, S3, S4, S8 ve S9 sunucularının hepsi kırmızıdır. Bu, sunucuların daha iyi akışlar sunacağı anlamına gelir.

Sunucular S1 - S5 filmler için ve S6 - S10 TV programları için.

freeflix hq sunucular

Harici Medya Oynatıcı Kullanabilir miyim?

Evet yapabilirsin! FreeFlixHQ yerleşik bir medya oynatıcı ile gelse de, VLC veya MX Player gibi seçtiğiniz harici bir medya oynatıcı kullanabilirsiniz.

MX Player'ın genellikle akış uygulamalarında daha iyi çalıştığını fark ettim. MX Player'ı birkaç dakika içinde yükleyebilirsiniz.

Medya oynatıcıyı değiştirmek için, ana ekranın sol üst köşesindeki hamburger menüsünü tıklayın ve açılır menüden ‘Ayarlar’ı tıklayın. Şimdi external Harici Video Oynatıcı Kullan ’a gidin ve tıklayın.

freeflix için medya oynatıcı hq

Seçeneklerin listesini göreceksiniz. FireStick'te FireFlix Genel Merkezi için varsayılan oynatıcı olarak kullanmak istediğiniz oynatıcıyı seçin (cihazınızda yüklü video oynatıcılardan birini seçmek için MX Player'ı veya Apps Uygulamalarımdan seçin ’seçeneğini tıklayın)

freeflix hq için harici medya oynatıcı nasıl kurulur

FreeFlix HQ AD-Free alabilir miyim?

Evet yapabilirsin! 

FreeFlixHQ kullanırken reklamlarda birkaç kesinti göreceksiniz. Uygulama reklam destekli ve geliştiricilerin genel giderlerine ve diğer harcamalarına ayak uydurabilmeleri.

Ancak, PayPal ödemesini yaparak ve reklamsız sürümünü 10 ABD Doları karşılığında satın alarak reklamsız bir deneyim yaşayabilirsiniz.

Uygulama ana ekranının sol üst köşesindeki Hamburger menüsünü tıklayın ve ‘Ayarlar’ı tıklayın. En aşağıya doğru kaydırın ve ‘Reklamları Kaldır (PayPal)’ seçeneğini tıklayın.

PayPal'ı kullanarak 10 ABD doları bağışta bulunmak için talimatları izleyin.

firestick üzerinde freeflix hq nasıl kurulur

Son düşünceler 

FreeFlixHQ sorunsuz bir uygulama ve çevrimiçi akışlı bir meraklı olmak, iyi bir anlaşma yaptım. Mükemmel bir uygulama diye bir şey olmadığı için uygulamanın mükemmel olduğunu söylemiyorum. Ancak, işi iyi ve genellikle sorunsuz bir şekilde gerçekleştirdiğinden, sevdim. Bazı sunucuların çalışmadığı ve uygulamanın iyi olmadığını düşünmemize neden olduğu doğrudur. Bu, doğru sunucuyu seçerek kolayca giderilebilir. Yukarıda gösterdiğim gibi sunucu durumunu kontrol et ve en güçlü olanı seç. Düzinelerce ücretsiz akış uygulamasını denedikten ve test ettikten sonra, FreeFlixHQ en iyi olmasa bile, en iyisinden daha iyi olduğunu söyleyebilirim. Devam et ve bir şans ver.

İlişkili:

FireStick'te Cinema HD Kurulumu
FireStick'e BeeTV Kurulumu
Morph tv nasıl kurulur APK
Patlamış mısır zaman nasıl kurulur APK

Doğrudan gelen kutunuza Gizli Kablo Kesme Hileleri almak için burayı tıklayın.

Max Eddy
Max Eddy Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me