چگونه VPN های رایگان درآمد کسب می کنند؟ 5 واقعیت ترسناک برای دانستن

>

VPN ها به ابزاری بسیار مفید برای بسیاری از علاقه مندان به حریم خصوصی آنلاین تبدیل شده اند. بسیاری از مراجعه کنندگان اینترنتی استفاده از سرویس رایگان VPN را دوست دارند ، زیرا آنها ساده ، قابل استفاده و از همه مهمتر ، بدون برچسب قیمت هستند. اما آنچه بسیاری از کاربران VPN تمایل به فراموش کردن دارند اینست که اجرای یک سرویس VPN هزینه بالایی دارد. در حالی که VPN های پرداخت شده ، خود را از طریق اشتراک تأمین می کنند ، VPN های رایگان مجبورند از طریق روش های مختلف درآمد کسب کنند. بنابراین ، چگونه VPN های رایگان درآمد کسب می کنند؟ در اینجا 5 واقعیت ترسناک وجود دارد که باید درباره VPN های رایگان بدانید.

چگونه VPN های رایگان درآمد کسب می کنند

vpns چقدر رایگان درآمد کسب می کند

1. فروش داده های کاربران

ما به منظور بدست آوردن درآمد کاربران خود ، این لیست را با احتمالاً ترسناک ترین VPN ها انجام می دهیم و این اطلاعات و اطلاعاتی را که مشتریان برای آنها تهیه می کنند ، انجام می دهیم. این بدون شک یکی از خطرناک ترین کارهایی است که VPN رایگان می تواند انجام دهد ، زیرا این امر به طور مستقیم روی حریم خصوصی مشتری آنها تأثیر می گذارد و کاربران را به نقض امنیتی احتمالی سوق می دهد.

بنابراین ، چگونه و از کجا می توانید یک سرویس VPN رایگان داده های شما را بفروشد؟ خوب ، با استفاده از سوابق برخی از VPN هایی که واقعاً در این کار گرفتار شده اند ، تعدادی از راه های VPN وجود دارد. به عبارت ساده ، آنها داده های خارج از دستگاه کاربر را استخراج می کنند و برای هر فرد پرونده های جداگانه ایجاد می کنند. این مقدار داده و اطلاعات شخصی که به طور بالقوه می توانند از دستگاه خارج شوند ، واقعاً نگران کننده است.

از اطلاعات دستگاه و داده های موقعیت مکانی خود شروع می کنید ، تا اطلاعات شخصی ، ایمیل ، پیام ، شماره تلفن و اساساً همه موارد ذخیره شده در حافظه دستگاه شما. برخی از VPN ها حتی موفق به کنترل کامل دستگاه های کاربر خود شده اند که به آنها امکان دسترسی کامل و بدون محدودیت از جمله امکان ویرایش ، اصلاح و حتی حذف رسانه ها از دستگاه کنترل شده را داده است..

در بعضی موارد ، VPN ایمیل های کاربران خود را به مشاغل شخص ثالث می فروشد. این یک مشکل بزرگ برای شما به عنوان کاربر است ، زیرا نه تنها یک تن از ایمیل های ناخواسته و ناخواسته دریافت خواهید کرد ، بلکه هرگز نمی توانید بدانید که چه تعداد از افراد و شرکت ها آدرس ایمیل شما را دارند. باج افزار ، رمزنگاری و ایمیل های فیشینگ فقط برخی از پیامدهای احتمالی سوء استفاده از VPN در ایمیل شما هستند.

به نظر می رسد این حقیقت بیش از حد ترسناک است ، بنابراین بزرگترین سوالی که از همه اینها مطرح می شود این است - نباید غیرقانونی باشد؟ خوب ، متأسفانه ، اکثر کاربران رایگان VPN قبل از ثبت نام در یک سرویس جدید ، خط مشی رازداری را پشت سر نمی گذارند. این بدان معناست که تا زمانی که یک VPN اعلام کند می تواند اطلاعات شما را به هر شکل و شکل به اشتراک بگذارد و شما با آن موافقت کنید ، غیرقانونی نیست. قطعاً اخلاقی و اخلاقی نیست ، اما متأسفانه این یک حفره ای است که بسیاری از VPN های رایگان می دانند چگونه می توانند از این مزایا استفاده کنند.

2. بازاریابی بر اساس اطلاعات شخصی

مطابق با اولین موردی که در مورد آن صحبت کردیم ، به اشتراک گذاشتن داده ها با اهداف بازاریابی روش آشکار دیگری است که برخی از VPN های رایگان به خودشان اجازه می دهند. استدلال این امر البته بسیار قابل فهم است. از آنجایی که آنها هیچ هزینه ای را برای عضویت در کاربری ندارند ، ضررهای خود را با کسب درآمد به روش های مختلف جبران می کنند. چندین راه مختلف وجود دارد که یک VPN می تواند داده های مشتری خود را برای اهداف بازاریابی به اشتراک بگذارد.

مورد اول این است که آنها به طور مستقیم از داده ها و اطلاعات شما برای اهداف بازاریابی و تبلیغات استفاده می کنند. این بدان معناست که هر بار که وارد سایت شوید یا به صورت آنلاین به دنبال چیزی باشید که مورد علاقه شما باشد ، VPN این اطلاعات را ذخیره می کند و از آن برای تعیین اینکه کدام تبلیغ را به شما می فروشد و چگونه می توان با کارآمدترین آن کار کرد ، استفاده می کند. راه دوم که در مورد این مسئله پیش می آید این است که آنها آشکارا این داده ها را با شرکت های شخص ثالث و شرکای خود به اشتراک می گذارند. این گزینه خطرناک تر این دو است زیرا VPN و شرکت بازاریابی اساساً در یک پلتفرم یکپارچه شده اند و هر دو کنترل کاملی بر داده های شما دارند. این بسیار خطرناک است زیرا شرکت بازاریابی غالباً تبلیغاتی را از طریق وب سایت ها و صفحه هایی که منابع قابل اطمینان نیستند پیوند می دهد. این تبلیغات فقط ناامید کننده نیستند بلکه می توانند شما را به سمت سایت های مخرب سوق دهند.

نمونه های زیادی از این مورد وجود دارد ، اما احتمالاً هیچ یک بهتر از Betternet نیست ، که یک سرویس VPN رایگان است که به طور علنی و علنی وابستگی خود را با شرکت های بازاریابی آنلاین اعلام می کند. آنها این حقیقت را پنهان نمی کنند که یک الگوی تجاری تبلیغاتی گرا را اجرا می کنند. با این حال ، آنها جزئیات بیشتری را برای فاش کردن موقعیت مکانی ، اطلاعات مربوط به کسب و کار و جزئیات مهم در مورد نحوه عملکرد این مدل کسب و کار تبلیغاتی در پشت صحنه نشان نمی دهند.

تنها مشکل اصلی این مسئله این است که این یک روش واقعا خوب برای قضاوت یک VPN رایگان قابل اعتماد است. به عبارت دیگر ، اگر متوجه شدید VPN شما را به شدت با تبلیغات شما بمباران می کند ، این یک نشانه حکایت از این است که آنها به احتمال زیاد اطلاعات و فعالیت های شخصی شما را با وب سایت های شخص ثالث به اشتراک می گذارند.

3. بهره برداری از کاربران رایگان برای مزایای پرداخت کنندگان

علاوه بر فروش اطلاعات شخصی شما به اشخاص ثالث ، VPN های رایگان می توانند از اعتماد شما به چندین روش مختلف سوءاستفاده کنند که برجسته ترین آنها به سود مشتریان پرداخت کننده آنها است. این مشکلی است که وقتی یک VPN به صورت هم زمان به عنوان یک سرویس رایگان و یک سرویس پولی فعالیت می کند ، ایجاد می شود. به این دلیل است که VPN سپس به طور جداگانه در دو سطح کاملاً متفاوت عمل می کند. آنها به شما ، کاربر رایگان ، بدون هیچ شرط دسترسی به اینترنت می دهند ، بلکه در عین حال ، از ارتباط شما به طرق مختلف سوء استفاده می کنند.

بهترین نمونه های این تکنیک دست نخورده VPN ها هستند که از قدرت پردازش رایگان کاربر استفاده می کنند و آن را به مشتریان پرداخت کننده خود منتقل می کنند. این در واقع به این معنی است که VPN پهنای باند شما را برای سود به سایر کاربران می فروشد. البته اگر VPN پیشنهاد کند ، می توانید با انتخاب عضویت پولی از آن جلوگیری کنید. تنها نتیجه این است که VPN هایی وجود دارند که این اطلاعات را با کاربران رایگان خود به اشتراک نمی گذارند ، بنابراین نمی توانید بدانید که آیا دستگاه و اتصال شما برای پیشرفت بیشتر شخص دیگری مورد استفاده قرار گرفته است یا خیر..

4- ایجاد BotNets و خروج گره ها

اگر تاکتیک های قبلی که از VPN ها استفاده می کنند به اندازه کافی ترسناک نبودند ، این نتیجه با عواقب موجود در دنیای واقعی همراه است که می تواند شما را با این قانون بسیار دردسر ساز کند. در حالی که ممکن است برخی از کاربران VPN مشکلی در رابطه با این نوع تبادل خدمات نداشته باشند ، در واقع می تواند سردرد قابل توجهی را در جاده ها به ارمغان آورد. گره خروج سرور بودن به این معنی است که تمام ترافیکی که به سمت سرور گره انتهایی انجام می شود مانند ورود آن از آدرس IP سرور نشان داده می شود.

این ممکن است شما را به دردسر بیاندازد ، زیرا ترافیکی که در جریان است می تواند شامل انواع فعالیت های غیرقانونی ، جستجوها و تاریخچه مرور باشد. قطعاً ارزش ریسک کردن ندارد ، به ویژه هنگامی که فکر می کنید بدون اینکه هیچگونه جبران خسارت انجام دهید ، مسئولیت این مسئولیت را بر عهده گرفته اید ، در حالی که سرویس VPN از کلیه اعضای پرداخت کننده آنها که از اتصال و آدرس IP شما به عنوان گره خروجی استفاده می کنند ، درآمد کسب می کند..

مواردی ثبت شده است که افراد بی گناه به دلیل انجام فعالیت های غیرقانونی از طریق اینترنت تحت تحقیقات دولت بودند. همه اینها اتفاق افتاد زیرا VPN که فکر می کردند از آنها به طور رایگان استفاده می کنند ، در واقع با استفاده از شبکه و آدرس IP آنها برای ایجاد یک بات نت بود که به سایر کاربران امکان اتصال به آدرس IP خود را می داد. علاوه بر این ، هکرها موفق به کنترل همه حساب های رایگان در شبکه VPN و ایجاد یک بات نت بزرگ برای استفاده از آنها برای حملات مخرب ناشناس شدند. اگرچه همه اینها مثل یک نقشه از یک فیلم هیجان انگیز به نظر می رسد ، این یک پرونده واقعی بود که برای کاربران Hola VPN اتفاق افتاد.

حتی اگر رسوایی پیرامون Hola VPN نشانه بزرگی بود که به روشن شدن خطر استفاده از VPN های رایگان کمک کرد ، هنوز VPN های رایگان وجود دارند که این کار را انجام می دهند. نکته وحشتناک در همه اینها این است که در حال حاضر هیچ رویه یا تدابیری برای نظارت بر چگونگی سوء استفاده این VPN ها از اعتماد کاربران وجود ندارد..

5. پیگیری فعالیت کاربر

آخر ، اما قطعاً نه چندان مهم ، رایج ترین تخلفی که VPN های رایگان ایجاد می کنند و موردی که بسیاری از کاربران (نا) آنها با رعایت موافقت با آن ، ردیابی فعالیت آنلاین اعضای خود هستند. تعداد زیادی VPN وجود دارد که گزارش های اتصال را حفظ می کنند. این امر در درجه اول برای حفظ سرویس آنها بدون هیچگونه سکسکه و اطمینان از ایمن و رمزگذاری شبکه ها است. با این حال ، از سیاهههای مربوط به اتصال نیز می توان برای ردیابی عادات و علایق کاربر خاص استفاده کرد.

آنها این کار را از چند طریق انجام می دهند. بیشتر اوقات با وارد کردن کوکی های مرورگر است. این ابزارها می توانند تمام فعالیت های آنلاین شما را بدون اینکه حتی بیشتر اوقات از آن آگاه باشید ، ردیابی کنند. دو روش دیگر برای ردیابی فعالیت های آنلاین شما beacons وب و ردیابی پیکسل ها است. چراغهای وب همچنین باگهای وب نیز گفته می شوند معمولی تر از آنچه فکر می کنید است. آنها فایلهای تصویری واضح و قابل تشخیص هستند که برای ردیابی فعالیت شما در اینترنت استفاده می شوند. پیکسل های ردیابی به طور مشابه با پرتوهای وب کار می کنند اما از نظر ظاهری متفاوت هستند. آنها برای تجزیه و تحلیل داده ها و ردیابی رفتار آنلاین کاربران مفیدتر هستند. VPN نه تنها از این ابزارها برای ردیابی فعالیت شما استفاده می کند بلکه در بعضی موارد به شرکای بازاریابی خود نیز اجازه می دهد.

بنابراین ، در حالی که فکر می کنید هنگام استفاده از خدمات VPN ناشناس و شخصی هستید ، فعالیت های آنلاین شما در واقع همیشه پیگیری می شود. در حالی که اکثر VPN ها به این امر اعتراف نمی کنند ، آنها اطلاعات شما و تمام داده های فعالیت شما را جمع می کنند و آن را برای بیشترین پیشنهاد دهنده بالاتر نگه می دارند. برخلاف VPN های رایگان ، مواردی که باید هزینه های آن را بپردازید ، معمولاً همه موارد را در خط مشی رازداری خود ذکر می کنند ، به این معنی که وقتی هزینه سرویس را پرداخت می کنید ، می توانید واقعاً بررسی کنید که آیا آنچه را که داده اید وعده داده اید دریافت می کنید یا خیر..

استفاده از VPN که فعالیت آنلاین شما را دنبال می کند ، به هیچ وجه هدف استفاده از VPN را خراب نمی کند. به جای اینکه ارائه دهنده خدمات اینترنت شما قادر به ردیابی فعالیت شما باشد ، شما این قدرت را به VPN رایگان می دهید ، که این یک کار بسیار خطرناک است ، زیرا هرگز نمی توانید بگویید که اهداف آنها خوب است یا بد. اگر یک VPN رایگان در یکی از کشورهای 14 چشم واقع شده باشد ، همچنین به این معنی است که آنها موظف هستند هر یک از اطلاعاتی را که دولت کشور واقع در آن قرار دارد ، از آنها بخواهند. این یک موقعیت خطرناک است که دوباره خود را کنار بیاورید ، اگر چیزی پیش برود ، تنها کسی هستید که مسئولیت را به عهده می گیرید.

چرا VPN های رایگان از چنین تاکتیکی استفاده می کنند?

برای برخی از VPN های خارج از کشور ، درآمد کسب می شود قبل از امنیت و حریم خصوصی کاربر آنها. فروش داده های کاربر ، استفاده از آن برای تبلیغات یا نقض آشکار امنیت و حفظ حریم خصوصی آنها فقط برخی از راه های کسب درآمد VPN رایگان است. اما ، قبل از اینکه به جزئیات بپردازیم ، مهم است که در مورد همه جنبه های مهم صحبت کنیم و بفهمیم که چرا برخی از VPN های رایگان از اعتماد مشتری خود سوء استفاده می کنند. در اینجا بزرگترین دلایل انجام این کار آورده شده است:

هزینه های نگهداری بالا

همانطور که در ابتدا گفتیم ، به راحتی فراموش می شود که اجرای یک شبکه VPN هزینه ای دارد. بسته به اندازه پایگاه مشتری VPN ، هزینه های ماهانه نگهداری به راحتی می تواند تا ده ها هزار دلار صعود کند. لازم به ذکر نیست ، با افزایش VPN و نیاز به سرورهای با ثبات تر و قدرتمندتر ، این هزینه ها می تواند به صدها هزار یا حتی میلیون ها نفر برسد. به همین دلیل است که هزینه های سرور احتمالاً بزرگترین دلیلی است که بیشتر VPN های رایگان تصمیم می گیرند از پشت مشتری خود عقب نشینی کنند.

سود مالی

البته شکستن حتی به اندازه پول درآوردن به نظر نمی رسد. به همین دلیل است که برخی از VPN تصمیم می گیرند یک قدم جلوتر بروند و از داده های مشتری خود به روش های خاصی استفاده کنند که به آنها اجازه می دهد پول بیشتری بدست آورند. این اغلب شامل فروش یا به اشتراک گذاری داده ها با اشخاص ثالث یا ایجاد تبلیغات به شدت هدفمند است که سود بیشتری از تبلیغ کنندگان به همراه دارد.

طمع

اگرچه ممکن است برخی استدلال کنند که دلیل اول قابل توجیه است و حتی دلیل دوم ، هیچ کس احتمالاً نمی تواند بهانه هایی را که ناشی از حرص و طمع خالص است ، بهانه کند. وقتی داده های محرمانه ای از ده ها ، حتی صدها میلیون کاربر دارید ، بسیار وسوسه انگیز می شوید که همه این دانش و قدرت را به کار بگیرید. بسیاری از VPN های محبوب رایگان به این امر تسلیم شده اند ، با Hola ، Betternet و حتی Opera VPN برای مدتی برای تلاش برای کسب درآمد از داده های کاربر خود خاموش شدند..

چرا باید سرویس VPN پرداخت شده را انتخاب کنید

خدمات رایگان VPN را نمی توان با سرویس هایی که دارای برچسب قیمت هستند مقایسه کرد. آنها سطح خاصی از ضمانت ایمنی و حفظ حریم خصوصی را ارائه می دهند که با یک VPN رایگان مطابقت ندارد. با بودجه های بزرگتر و مدل های شغلی کاملاً تعریف شده ، VPN های پرداخت شده به سادگی خدماتی را ارائه می دهند که VPN های رایگان با آن مطابقت ندارند. مزایای استفاده از VPN پرداخت شده شامل موارد زیر است:

 • سرعت اتصال بهتر - VPN های رایگان اغلب سرعت اینترنت کاربران آزاد خود را به نفع پرداخت کننده مشتریان محدود می کنند. با یک سرویس VPN پولی ، می توانید از سرعت اینترنت بهبود یافته و حتی از پهنای باند از ISP خود لذت ببرید. قطره های اتصال بسیار نادر هستند و شما به هیچ عنوان از این مسئله رنج نخواهید برد که VPN با کیفیت کمتری رنج می برند.
 • خط مشی رازداری را پاک کنید - همانطور که قبلاً نیز اشاره کردیم ، وقتی که می آید مدل کسب و کار خود را با مشتریان رایگان خود به اشتراک بگذارید ، VPN رایگان معمولاً پنهانی و صادقانه نیست. وقتی هزینه VPN را می پردازید ، می دانید وقتی به یک سرور VPN وصل می شوید دقیقاً چقدر خصوصی هستید.
 • تنوع سرورها - تعداد سرورها با سرعت اینترنت همراه هستند. هرچه سرورهای VPN بیشتری داشته باشند شلوغی کمتری دارند و این به معنی اتصال سریع تری است. علاوه بر این ، اگر از VPN برای دسترسی به محتوای جغرافیایی محدود یا مسدود شده از قسمت دیگری از کره زمین استفاده می کنید ، می توانید به سادگی به سرور نزدیکترین به محل مورد نظر خود متصل شوید و بدون توجه به اینکه در آن هستید ، از دسترسی نامحدود لذت ببرید..
 • امنیت - VPN های پرداخت شده می توانند با تعدادی ویژگی اضافی که به آنها متصل است ، ارائه شوند. این شامل پروتکل های رمزگذاری مختلف ، ویژگی های خاص مانند سوئیچ kill ، رمزگذاری بهتر و قوی تر است. وقتی هزینه سرویس VPN را پرداخت می کنید ، باید کمتر از استاندارد رمزگذاری 256 بیتی صنعت استفاده کنید.
 • پشتیبانی مشتری - همانند تمام مزایای ذکر شده در بالا ، پشتیبانی خوب با هزینه خاصی انجام می شود. این بدان معنا نیست که شما باید هزینه سرویس VPN خود را بپردازید. این بدان معناست که اگر اتفاقی بیفتد که با استفاده از VPN با مشکل روبرو شوید ، می توانید انتظار داشته باشید که فردی در حالت احتیاط ایستاده باشد و در صورت نیاز به شما یاری کند..

3 VPN برتر حق بیمه

با تمام این گفته ها ، به خاطر داشته باشید که همه VPN های پرداخت شده خوب نیستند یا بدون هیچگونه نقصی در کار نیستند. همیشه بهتر است قبل از انتخاب VPN کمی تحقیق کنید. برای کمک به شما در انتخاب مناسب ترین VPN برای نیازهای خود ، ما 3 برتر برتر VPN را که در حال حاضر در دسترس هستند برای شما به ارمغان می آوریم..

شماره 1 ExpressVPN

Expressvpn

ExpressVPN است که به طور گسترده ای به عنوان بهترین VPN همه جا در نظر گرفته. این در مقایسه با رقم با قیمتی کمی تندتر به نظر می رسد ، اما خدماتی که در عوض دریافت می کنید بیش از ارزش هزینه است. ExpressVPN احتمالاً مناسب ترین VPN است که در حال حاضر موجود است ، زیرا تنظیم آن آسان است و در هر دستگاهی در دسترس است. آنها دارای یک شبکه سرور بسیار چشمگیر هستند که شامل بیش از 3000 سرور پر سرعت در 94 کشور و 160 مکان است. صحبت از سرعت بالا ، سرعت ExpressVPN جزو بهترین مواردی است که در هنگام اتصال به یکی از سرورهای آنها ، حداکثر کارایی را تضمین می کنید. انتظار دارید بین شبکه های 100 مگابیت در ثانیه بین 80Mbps و 85Mbps سرعت داشته باشید.

 • سریعترین سرعت در بین سایر ارائه دهندگان VPN
 • هیچ سیاهه ای نیست
 • OpenVPN ، IPSec & IKEv2
 • تورنت / P2P مجاز است
 • Unllock Netflix ، Hulu ، iPlayer BBC
 • پشتیبانی 24 گالری 24
 • با ضمانت برگشت 30 روزه پول

بررسی ExpressVPN من را بخوانید

قیمت گذاری ExpressVPN را بررسی کنید

شماره 2 IPVanish

ipvanishورود به مقام دوم, IPVanish مناسب برای افرادی است که مرتباً فایلها و مطالب را از طریق اینترنت بارگیری می کنند. سرعت بارگیری خوب و پایدار را با پهنای باند نامحدود و ترافیک نامحدود P2P ارائه می دهد. IPVanish با داشتن سرورهای بیش از 60 کشور جهان ، ترافیک کاملاً صفر و حداکثر 10 اتصال همزمان ، یک VPN بسیار مناسب است. اگرچه رابط کاربری آن ممکن است به آسانی مانند ExpressVPN آسان نباشد ، اما قابلیت شخصی سازی زیادی را ارائه می دهد که مطمئناً کاربران با تجربه تر VPN را که به دنبال VPN جدید هستند تحت تأثیر قرار می دهد.

 • سرعت خوب
 • هیچ سیاهه ای نیست
 • رمزگذاری AES-256
 • P2P مجاز است
 • 7 روز ضمانت برگشت پول

بررسی IPVanish من را بخوانید

قیمت IPVanish را بررسی کنید

شماره 3 NordVPN

نوردوپناگر به دنبال بهترین ترکیب کیفیت و کمیت هستید, NordVPN راه رفتن است با کمترین قیمت عضویت و ضمانت 30 روز بدون ریسک ، NordVPN گزینه ای بدون ریسک برای همه علاقه مندان به حفظ حریم خصوصی در بودجه است. علاوه بر این که بسیار مقرون به صرفه است ، NordVPN یک مشت قوی را در خود جای داده است. آنها با بیش از 5200 سرور در 62 کشور در سراسر جهان ، آنها بزرگترین شبکه سرور را از بین همه VPN ها ارائه می دهند. رمزگذاری مضاعف درجه نظامی آنها و هیچ خط مشی مربوط به سیاهههای مربوط ، آنها را به گزینه ای ایده آل برای مرور ، پخش و بارگیری مطالب تبدیل می کند.

 • سرعت خوب
 • هیچ سیاهه ای نیست
 • OpenVPN ، IPSec & IKEv2
 • P2P مجاز است
 • Netflix را مسدود می کند
 • با ضمانت برگشت 30 روزه پول

قیمت گذاری NordVPN را بررسی کنید

نتیجه

اگرچه اینترنت گاهی اوقات می تواند مکانی ترسناک باشد ، اما با چند قدم اضافی می توانید از دسترسی نامحدود و بی خطر لذت ببرید و همه چیز با گرفتن یک VPN قابل اعتماد شروع می شود. اگر واقعاً به حریم شخصی و امنیت آنلاین خود اهمیت می دهید ، برای یک سرویس رایگان VPN تسویه حساب نکنید. گزینه های زیادی در آنجا وجود دارد که فقط با چند دلار در ماه شروع می شود. ما این جمله را با جمله ای که باید همیشه در خاطر داشته باشید پایان می دهیم ، نه تنها هنگام استفاده از اینترنت. همه چیز با هزینه خاصی همراه است ، و اگر شما هزینه سرویس را پرداخت نمی کنید ، اغلب به این معنی است که شما محصول هستید.

بیشتر بخوانید:

بهترین VPN های Netflix که کار می کنند
بهترین VPN برای Kodi
بهترین VPN برای FireStick
چگونه آدرس IP را مخفی کنیم
چرا به VPN احتیاج دارید؟

Max Eddy
Max Eddy Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me