نحوه نصب Google Play در Fire TV Stick (Aptoide)

>

در این راهنما ، قصد دارم درباره دریافت Google Play در دستگاه های FireStick و Fire TV با شما صحبت کنم. فروشگاه Google Play با استفاده از هزاران برنامه ، بازی و برنامه های کاربردی پرکاربردترین مخزن برنامه است. مجموعه عظیم برنامه ها و سهولت استفاده بزرگترین امتیاز آن است. اما ، Play Store در تمام سیستم عامل های Android موجود نیست. به عنوان مثال ، دستگاههای Amazon FireStick و Fire TV دارای فروشگاه Amazon هستند و از Play Store پشتیبانی نمی کنند. متأسفانه موجودی برنامه آمازون به اندازه کافی نیست و به همین دلیل است که کاربران FireStick اغلب به دنبال گزینه های دیگر هستند.

Play Store به طور رسمی در این دستگاه های آمازون موجود نیست. بنابراین ، آیا راهی برای بارگذاری آن وجود دارد؟ پاسخ بله است! با این حال ، در اینجا ، من می خواهم به شما در مورد چیزهایی بگویم که بهتر از Google Play در FireStick باشد. در این راهنما شما را با فروشگاه اپلیکیشن های شخص ثالث به نام Aptoide TV آشنا می کنم که بهترین گزینه Play Store است و برای سیستم عامل های Fire Fire بهینه شده است.

فروشگاه بازی firestick aptoide

نحوه نصب Google Play در Fire Stick (جایگزین)

فرآیند کنار گذاشتن فروشگاه Play در FireStick خسته کننده ، پر پیچ و خم ، مستعد لک است و اغلب کارایی ندارد. شما یک ساعت و نیم را صرف فایده نکردید. من نمی خواهم وقت شما را تلف کنم. می توانید همه چیز را از Aptoide که می توانید از Google Play و حتی بیشتر دریافت کنید. تلویزیون Aptoide اکثر اوقات بدون خطا در FireStick کار می کند. همچنین دارای مجموعه مناسبی از برنامه های FireStick است که شما به آنها نیاز دارید. بنابراین ، بگذارید اکنون نحوه نصب و استفاده از فروشگاه اپلیکیشن Aptoide را بیاموزیم.

آیا درباره حریم شخصی آنلاین خود نگران هستید؟?

قبل از شروع کار ، یک مسئله مهم وجود دارد که من می خواهم توجه شما را جلب کنم. حفظ حریم خصوصی یک نگرانی بزرگ در چشم انداز شبکه جهانی وب است. شما احتمالاً توسط هکرها و دزدی های هویت و حتی دولت و ISP خود مورد پیگیری و ردیابی قرار گرفته اید. بنابراین ، پیدا کردن راهی برای ناشناس ماندن و حفظ حریم شخصی شما در محدوده دیجیتال اینترنت ، بسیار منطقی است..

اکنون خودتان یک VPN بگیرید و از آرامش خاطر لذت ببرید. VPN تمام ترافیک را از دستگاههای شما رمزگذاری می کند و ناشناسی کامل را ارائه می دهد. VPN همچنین تضمین می کند که شما قربانی ضربات اینترنت نخواهید شد ، عملی که به سرعت روز به روز شیوع بیشتری پیدا می کند.

خواندن: نحوه نصب و استفاده از VPN در FireStick

FireStick را برای تلویزیون Sideloading Aptoide آماده کنید

Aptoide ، امیدوار کننده ترین گزینه Google Play در FireStick ، ​​یک فروشگاه برنامه شخص ثالث است و جای تعجب ندارد که در فروشگاه آمازون میزبان آن نیست. از آنجا که ما قصد داریم این برنامه را از خارج از فروشگاه رسمی دریافت کنیم ، باید دستور FireStick را آموزش دهیم تا نصب را مجاز کند. گزینه برنامه از منابع ناشناخته به طور پیش فرض غیرفعال است.

در اینجا مراحل سریع برای فعال کردن نصب برنامه شخص ثالث آورده شده است

مرحله 1: برای انتخاب تنظیمات از صفحه اصلی FireStick از کلیدهای جهت از راه دور خود استفاده کنید. این گزینه در نوار بالای منو است. اکنون ، همانطور که در تصویر زیر نشان داده شده است به دستگاه بروید:

تنظیمات دستگاه را در اولین فرصت باز کنید

مرحله 2: گزینه های برنامه نویس را در صفحه بعدی که در زیر مشاهده می شود انتخاب کنید

گزینه های توسعه دهنده firestick

مرحله 3: در قسمت گزینه های Developer گزینه Apps from Unknown Source را برجسته کرده و دکمه Select را بر روی ریموت خود فشار دهید

نحوه نصب Google Play در Fire TV Stick (Aptoide)

مرحله 4: هنگامی که اعلان زیر را مشاهده می کنید ، هشدار را نادیده بگیرید و "روشن کردن" را فشار دهید. درست است که برخی از برنامه های شخص ثالث می توانند صدمه ای به دستگاه شما وارد کنند. اما ، برنامه هایی مانند Aptoide بسیار معتبر و کاملاً بی خطر هستند. هیچ جایی برای نگرانی وجود ندارد.

به برنامه ها از منابع ناشناخته firestick اجازه دهید

اکنون شما قرار است Aptoide (یا برنامه مربوط به شخص ثالث) را بر روی دستگاه خود نصب کنید.

مراحل نصب Play Store Alternative (فروشگاه Aptoide) در FireStick

اکنون به شما نشان می دهم که چگونه Google Play Store را در دستگاه Amazon Fire Stick خود نصب کنید (Aptoide جایگزین دقیق تر). شما قادر خواهید بود این برنامه را با استفاده از برنامه Downloader و همچنین برنامه ES Explorer (با و بدون کامپیوتر) نصب کنید

ممکن است بپرسید چرا دو برنامه وجود دارد. Downloader محبوب ترین برنامه برای بارگیری برنامه های شخص ثالث در Fire Stick است. اما ، این برنامه در همه جا در فروشگاه آمازون در دسترس نیست و باید برای چند منطقه به صورت جانبی بارگیری شود. از طرف دیگر ، ES File Explorer را می توان بدون در نظر گرفتن کشور یا منطقه خود ، از فروشگاه آمازون بارگیری کرد.

نحوه نصب Aptoide با استفاده از Downloader (روش 1)

اولین کاری که باید انجام دهید اینست که اگر برنامه قبلاً آن را ندارید ، برنامه Downloader را دریافت کنید. شما آن را در فروشگاه آمازون پیدا خواهید کرد ، و اگر ندارید ، نحوه نصب Downloader را بررسی کنید.

پس از نصب برنامه Downloader ، در اینجا نحوه استفاده از آن برای نصب Aptoide در Fire Stick یا Fire TV آورده شده است..

مرحله 1: برنامه Downloader را از صفحه اصلی Fire Stick اجرا کنید (اگر نماد برنامه را در اینجا جابجا کرده اید).

برای نصب Google Play از برنامه بارگیری استفاده کنید

اگر نمی توانید برنامه را در صفحه اصلی مشاهده کنید ، دکمه Home را از راه دور نگه دارید و "برنامه ها" را انتخاب کنید. لیست تمام برنامه های خود را مشاهده خواهید کرد. به Downloader بروید و آن را اجرا کنید.

مرحله 2: از صفحه اصلی Downloader ، اطمینان حاصل کنید که گزینه Home در نوار کناری سمت چپ انتخاب شده است

بارگیری google play apk fire stick

مرحله 3: شما می توانید مکان نما را در قسمت URL چشمک بزنید. دکمه "انتخاب" را از راه دور خود برای ایجاد صفحه کلید روی صفحه نمایش فشار دهید. URL را وارد کنید https://www.firesticktricks.com/store و دکمه "برو" را روی صفحه کلید (یا دکمه بازی در ریموت خود) فشار دهید. به تصویر زیر نگاه کنید. این پیوند برای Aptoide ، جایگزین Google Play در FireStick است.

google play apk download

مرحله 4: پرونده APToide Aptoide اکنون بارگیری مجدد خودکار در حافظه دستگاه شما خواهد شد

نحوه نصب آپوئید بر روی چوب آتش

مرحله 5: پس از اتمام بارگیری ، صفحه زیر را مشاهده خواهید کرد. دکمه پایین را روی ریموت خود فشار دهید تا اینکه "دکمه" بعدی در سمت راست پایین به "نصب" تغییر کند. و سپس دکمه "نصب" را برجسته کرده و روی آن کلیک کنید.

aptoide در آتش سوزی

مرحله 6: بدین ترتیب صفحه پیشرفت نصب ظاهر می شود. پس از اتمام نصب ، اعلان "برنامه نصب شده" را به همراه دکمه های "انجام شد" و "باز" ​​دریافت خواهید کرد..

فروشگاه Google Play در Firestick

مرحله 7: روی دکمه "انجام شد" کلیک کنید ، زیرا ما هنوز نمی خواهیم برنامه را باز کنیم (اما اگر واقعاً می خواهید برنامه را فوراً باز کنید ، پیش بروید و روی "باز کردن" کلیک کنید ؛ تماس شما!)

مرحله 8: اکنون کادر گفتگوی زیر را مشاهده خواهید کرد. لازم نیست که دکمه "نصب" را کلیک کنید زیرا برنامه از قبل نصب شده است. در عوض ، روی دکمه "حذف" کلیک کنید تا پرونده APK حذف شود. ما دیگر به آن احتیاج نداریم و فضای ذخیره سازی آن را غیرضروری می گیرد.

فروشگاه Google Play در Firestick

خودشه! شما با موفقیت برنامه Aptoide ، یک گزینه جایگزین Google Play را در FireStick نصب کرده اید.

Aptoide را در FireStick با استفاده از ES File Explorer بدون کامپیوتر (روش 2) نصب کنید

: این یک روش متناوب است. اگر قبلاً Aptoide را با استفاده از برنامه Downloader نصب کرده اید ، نیازی به پیروی از این مراحل ندارید. علاوه بر این ، اگر می خواهید از ویژگی جانبی آن استفاده کنید ، ES File Explorer در ماه 9/9 دلار هزینه خواهد داشت.

اگر نمی توانید Downloader را بدست آورید یا نمی خواهید آن را کنار بگذارید ، یا ساده تر ES File Explorer را ترجیح می دهید ، من به شما نشان می دهم که چگونه از دومی برای نصب برنامه Aptoide در Fire TV Stick استفاده کنید.

ES File Explorer همچنین بسیار محبوب است و همانطور که قبلاً نیز گفتم ، از طریق Downloader بسیار گسترده تر است ، بنابراین ، فقط منطقی است که این روش را گنجانید.

دو راه برای نصب Google Play روی گزینه جایگزین Fire Stick وجود دارد ، یکی با رایانه و دیگری بدون آن.

روش بدون کامپیوتر آسانتر و سریعتر است (اما به هزینه حق بیمه در هر ماه 9.99 دلار نیاز دارد). ابتدا در مورد این روش صحبت خواهیم کرد. در صورت اتفاقی که APK Aptoide را در رایانه خود بارگیری کرده اید ، ممکن است بعداً به روش دوم نگاه کنید.

در اینجا روش ES Explorer آورده شده که نیازی به رایانه ندارد.

مرحله 1: ES File Explorer را باز کنید ، به Tools در نوار کناری سمت چپ بروید و آن را گسترش دهید. از زیرمنوی Tools ، "Download Manager" را انتخاب کنید و سپس روی دکمه "+" در پایین کلیک کنید

aptoide در آتش سوزی

مرحله 2: اکنون باید کادر گفتگوی بارگیری را ببینید

فروشگاه Google Play در Firestick

مرحله 3: در قسمت Path URL را وارد کنید https://firesticktricks.com/store. در قسمت Name ، هر اسمی را که می خواهید وارد کنید اما آن را به برنامه ای که نصب شده ایم مربوط کنید. اسم برنامه ای را که نصب می کنم به آن دادم Aptoide TV.

فروشگاه بازی firestick aptoide

مرحله 4: اکنون روی دکمه بارگیری اکنون کلیک کنید و منتظر بمانید تا APK بارگیری شود

پس از بارگیری ، برای اجرای پرونده APK روی دکمه "باز کردن پرونده" کلیک کنید. این کار مراحل نصب را شروع می کند.

فروشگاه Google Play در Firestick

مرحله 5: اکنون ، هنگامی که اعلان زیر را مشاهده کردید ، روی "نصب" کلیک کنید

فروشگاه بازی firestick aptoide

مرحله 6: در صفحه بعدی ، دکمه "پایین" را روی چندین بار از راه دور خود فشار دهید تا یک دکمه در پایین برجسته شود. دکمه "بعدی" در سمت راست پایین به دکمه "نصب" تغییر خواهد کرد. برای ادامه روی آن کلیک کنید

google play را بدون ریشه نصب کنید

مرحله 7: آنچه در هنگام نصب برنامه مشاهده خواهید کرد. اگر می خواهید برنامه بلافاصله راه اندازی شود ، روی دکمه "Open" کلیک کنید. در غیر این صورت ، دکمه "انجام" را کلیک کنید. می توانید برنامه را بعداً از طریق برنامه ها اجرا کنید & بخش بازی ها

چگونگی کنار گذاشتن وسایل جانبی روی چوب تلویزیون آتش

اون همشه! اکنون ، نحوه نصب Google Play را در برنامه جایگزین FireStick ، ​​Aptoide با استفاده از ES File Explorer و رایانه مشاهده خواهیم کرد.

نحوه نصب Aptoide در FireStick با استفاده از ES File Explorer با رایانه

به کامپیوتر احتیاج خواهید داشت. ویندوز ، مک یا لینوکس - هر کاری انجام خواهد داد!

و مطمئن شوید که رایانه و FireStick شما هر دو به یک شبکه Wi-Fi یکسان متصل هستند.

پس بزن که بریم!

در کامپیوتر شما: ابتدا پرونده Aptoide APK را در رایانه خود از https://www.firesticktricks.com/store بارگیری کنید

در FireStick: اکنون ، برنامه ES File Explorer را از فروشگاه آمازون در دستگاه FireStick خود دریافت کنید. فقط گزینه جستجو را در سمت چپ بالای صفحه اصلی Fire Stick انتخاب کنید ، به دنبال ES File Explorer باشید و برای نصب آن دستورالعمل های ساده روی صفحه را دنبال کنید.

مرحله 1: ES File Explorer را از برنامه های خود اجرا کنید & بخش بازی ها به منوی Network در نوار کناری سمت چپ بروید و آن را گسترش دهید. اکنون گزینه Remote Management را از گزینه های شبکه موجود انتخاب کنید (تصویر زیر)

از شبکه برای کنار هم قرار دادن برنامه های چوب آتش استفاده کنید

مرحله 2: اکنون ، روی دکمه بزرگ "روشن کردن" کلیک کنید. اکنون باید آدرس FTP را مشاهده کنید. معدن ftp://192.168.1.7:3721/

آدرس شما متفاوت خواهد بود این آدرس را یادداشت کنید. شما باید آن را در رایانه شخصی خود وارد کنید. این امکان را به شما می دهد تا تمام پرونده و پوشه های FireStick را از رایانه خود مدیریت کنید

نحوه استفاده از آدرس ftp برای نصب برنامه ها بر روی TV tv fire

مرحله 3: در کامپیوتر شما: اکنون به رایانه خود برگشته و هر پوشه را باز کنید. آدرس FTP از Fire TV Stick خود را که در صفحه ES Explorer مشاهده می کنید ، در نوار آدرس پنجره پوشه در رایانه خود تایپ کنید و Enter را بزنید. این محتویات ES File Explorer را در رایانه شخصی شما باز می کند.

تصویر زیر در ویندوز 10 ضبط شده است. اما ، در Mac و Linux شما نیز کار خواهد کرد.

نحوه نصب Google Play روی آتش با استفاده از رایانه

مرحله چهارم: اکنون APK Aptoide را برای Fire Stick که قبلاً بارگذاری کرده اید روی رایانه خود کپی کنید. و در مرحله قبل ، آن را در هر پوشه ES File Explorer که با آدرس FTP باز کرده اید ، بچسبانید. حتی ممکن است در صورت لزوم یک پوشه جدید ایجاد کنید.

همیشه پوشه "بارگیری" را برای کپی کردن فایل APK از رایانه خود انتخاب می کنم. به نوعی ، بیشتر به من حس می کند. اما ، این فقط من است! انتخاب همه شماست!

بارگیری google play apk on fire fire

مرحله 5: در FireStick: به FireStick برگردید و اگر قبلاً وجود ندارد ES File Explorer را باز کنید.

به منوی "محلی" در سمت چپ بروید و آن را گسترش دهید. گزینه Home دوم را انتخاب کنید (نه یکی از تصویر اصلی). برای وضوح بیشتر به تصویر زیر مراجعه کنید.

نصب google play amazon tv tv

مرحله 6: اکنون ، از ریموت استفاده کنید تا به پوشه "بارگیری" در سمت راست صفحه بروید

فروشگاه برنامه چوب آتش تلویزیون

مرحله 7: پوشه را باز کنید و فایل APK Aptoide را در اینجا مشاهده خواهید کرد (به یاد داشته باشید؟ من این پرونده را در پوشه بارگیری ذخیره کردم. اگر آن را در هر پوشه دیگری کپی کردید ، مطابق آن را انتخاب کنید)

آپوئید را روی چوب تلویزیون آمازون آتش نصب کنید

مرحله 8: برای اجرای این پرونده APK ، دکمه "Select" را از راه دور FireStick خود فشار دهید. با دیدن دکمه "خصوصیات" (تصویر زیر) روی دکمه "نصب" کلیک کنید.

aptoide tv را بر روی چوب آتش تلویزیون آمازون نصب کنید

مرحله 9: اکنون طبق معمول تجارت کنید! برای تأیید عملکرد خود و نصب برنامه ، به پایین صفحه بعدی بروید و روی "نصب" در سمت راست پایین کلیک کنید.

نحوه نصب Google Play در Fire TV Stick (Aptoide)

مرحله 10: وقتی برنامه نصب شد ، این همان چیزی است که مانند قبل می بینید. اگر می خواهید تلویزیون Aptoide را فوراً راه اندازی کنید ، روی "OPEN" کلیک کنید یا روی "انجام شد" کلیک کنید تا بعداً آن را باز کنید.

نحوه نصب Google Play در Fire TV Stick (Aptoide)

نحوه استفاده از Google Play (جایگزین) در Fire TV Stick

شما جایگزین Google Play را در Fire TV بدون ریشه نصب کرده اید. اکنون ، جلو بروید و آن را اجرا کنید!

احتمالاً قبلاً می دانید که می توانید به همه برنامه های خود در برنامه های خود دسترسی پیدا کنید & بخش بازی ها به سادگی دکمه "صفحه اصلی" را از راه دور فشار داده و نگه دارید و وقتی منوی زیر را مشاهده کردید ، "برنامه" را انتخاب کنید.

نحوه استفاده از google play در تلویزیون TV fire

باحاله! اما ، برنامه های اخیراً نصب شده در صفحه اصلی نشان نمی دهند و در لیست برنامه ها ، در انتها قرار دارند. دوست دارید به جای دسترسی سریع برنامه های متداول استفاده شده را به بالا منتقل کنید.

همانطور که مشاهده می کنید ، Apptoide درست در پایین لیست است. اما ، می توانید آن را به راحتی بالا ببرید. به پایین بروید و Aptoide را انتخاب کنید.

نحوه بارگیری برنامه ها در firestick با تلویزیون aptoide

اکنون دکمه "Select" را از راه دور خود فشار داده و نگه دارید. همچنین می توانید دکمه منو (سه خط افقی) را بر روی ریموت فشار دهید و "منو" را از فهرست انتخاب شده در سمت راست پایین مانند تصویر زیر انتخاب کنید:

برنامه aptoide را به بالا منتقل کنید

تا زمانی که برنامه Aptoide در ردیف بالا باشد ، دکمه جهت "بالا" را از راه دور خود فشار دهید.

اکنون دکمه "Select" را فشار دهید تا نماد برنامه Aptoide را در ردیف بالا بکشید. به صفحه اصلی FireStick برگردید و نماد Aptoide را همانجا پیدا خواهید کرد!

حال ، اینگونه به نظر می رسد صفحه اصلی Aptoide. همه چیز دیگر بسیار ساده است. می توانید با استفاده از عملکرد "جستجو" در بالا سمت چپ ، هر برنامه را جستجو کنید. پیش بروید و Aptoide را کاوش کنید و تمام برنامه های مورد نیاز خود را بارگیری کنید.

فروشگاه بازی firestick aptoide

سیم پیچ

بنابراین ، در اینجا نحوه دانلود جایگزین Google Play در FireStick آورده شده است. اگرچه راه حلی برای بارگیری Play Store در دستگاه های Fire شما وجود دارد ، اما مدت طولانی طراحی شده است و بیشتر کار نمی کند. من بارها و بارها آن را امتحان كرده ام و غالباً ناامید شده ام. من نمی دانم وقتی می توانم بهترین برنامه های FireStick را که از Aptoide به آن نیاز داشتم ، به سخت افزار Google Play در FireStick بدست آورم. علاوه بر این ، Play Store برای کار روی سیستم عامل Fire Stick طراحی و بهینه سازی نشده است. حتی ، اکثر برنامه های آن کارایی ندارند. به Aptoide بروید و همه زحمات را کنار بگذارید.

اینجا را کلیک کنید تا ترفندهای برش بند ناف را مستقیماً به صندوق ورودی خود وارد کنید.

Max Eddy
Max Eddy Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me