38 nejlepších aplikací Amazon Fire Stick pro překrytí kabelové televize

>Právě aplikace FireStick dělají z neuvěřitelného zážitku ze zábavy toto zařízení tak známé. Od vašich oblíbených filmů po nejnovější televizní pořady, od streamování hudby až po živé televizní vysílání, vám tyto aplikace přinášejí vše pouhým stisknutím tlačítka. Existuje však obrovská knihovna se stovkami aplikací, ze kterých si můžeme vybírat, a často nás nechává v dilematu – pro které z nich se opravdu jít? Přesně o tom je tento článek. Shromáždíme prvních 38, ručně vybíraných aplikací Amazon Fire Stick, ze kterých si můžete vybrat. Tyto aplikace jsou kompatibilní se všemi zařízeními Fire TV včetně FireStick 4K a Fire TV Cube. Čti dál!

Společnost Amazon Inc změnila revoluci ve světě domácí zábavy zábavním produktem Amazon Fire Stick. Díky Fire TV Stick v ruce máte nejen přístup k některým běžným televizním kanálům, ale také vám poskytuje svobodu zažít zábavu, a to za hranice parametrů kabelové nebo satelitní TV..

Kromě palubních pořadů Amazon Prime a Netflix můžete také použít různé další aplikace Amazon Fire Stick k prohlížení obsahu podle vašeho výběru a poptávky. Existuje velká většina rozsáhlých aplikací FireStick a plní různé funkce podle vašich potřeb.

Jde ale o to, že tyto mnoho aplikací pro Fire Fire skutečně nepotřebujete. Důvodem je to, že zatímco mnoho aplikací má více funkcí, mnoho dalších je buď pouze pro zkrášlení, nebo jejichž účely jsou obvykle splněny jinými jmény domácnosti. Právě z tohoto důvodu jsme připravili seznam pravděpodobně nejdůležitějších, nebo můžete říci nejlepší aplikace Amazon Fire Stick, které můžete nainstalovat nebo postoupit do vaší Fire TV / Stick.

Nejlepší aplikace Amazon Fire Stick 2023

Nyní, když jsme u konce se základy, proč potřebujeme aplikace FireStick, začněme s naším seznamem. Všechny tyto aplikace byly také kategorizovány, aby vám poskytly lepší představu o přesném účelu, kterému budou sloužit.

nejlepší amazon fire stick aplikace

Zřeknutí se odpovědnosti: Zdroje bezplatného streamování by se měly používat pouze pro filmy / televizní pořady, které jsou dostupné ve veřejném vlastnictví nebo pro které máte práva. Streamování obsahu chráněného autorskými právy je nezákonné a mohlo by vás dostat do právních potíží. A proto nepodporujeme ani nijak neoceníme streamování obsahu chráněného autorskými právy. Než se rozhodnete pro online streamování, zkontrolujte místní zákony.

Nejlepší Fire Stick aplikace pro bezpečnost

1. ExpressVPN 

VPN (Virtual Private Network) je nástroj pro ty, kteří mají obavy o ochranu soukromí. Jednoduše řečeno, pokud chcete zobrazit obsah, který je ve vaší zemi omezen, můžete změnit umístění serveru a užívat si omezeného obsahu bez jakýchkoli rizik. Vlády a poskytovatelé internetových služeb na celém světě navíc sledují online aktivity svých uživatelů a jejich hlavní cíle jsou streamy obsahu online. Pokud nechcete pozvat žádné právní potíže, nejlepší je dobrá FireStick VPN. Express VPN byl trvale hodnocen jako nejlepší VPN pro Fire Stick. Nabízí snadno použitelnou aplikaci pro Fire TV / Stick, kterou lze nainstalovat během několika minut.

amazon fire stick apps

Nemusíte se také obávat rychlosti sítě, protože ExpressVPN má vestavěný optimalizátor rychlosti pro zvýšení rychlosti sítě. Kdykoli spustíte tuto aplikaci, uvidíte funkci nazvanou Inteligentní umístění, která vám ukáže nejlepší umístění serveru, abyste získali maximální rychlost od.

Podívejte se, jak nainstalovat a používat ExpressVPN na FireStick. Další informace o funkcích ExpressVPN a postupech instalace si také můžete přečíst v našem průvodci o nejlepších VPN pro FireStick.

Nejlepší aplikace FireStick pro filmy a televizní pořady

firestick apps

2. Kino APK (zdarma)

Cinema APK je velmi populární aplikace pro Android pro filmy a pořady. Tato aplikace vznikla krátce před vypnutím služby Terrarium TV a poté se stala hlavním proudem.

nejlepší firestick aplikace 2023Se stovkami hodin streamovatelného obsahu a nekonečným uspořádáním obsahu je Cinema APK jednou z nezbytných zábavních aplikací pro FireStick. Aplikace má podporu aktivního týmu vývojářů. Knihovna obsahu je pravidelně aktualizována o nová vydání. Samotná aplikace získává pravidelné aktualizace softwaru, což časem zlepšuje.

Cinema APK, stejně jako TV Terrarium, nesestavuje žádný vlastní obsah. Je to agregátor, který stahuje odkazy pro streamování z více serverů na různých místech. Získání kvalitních toků je jedním z nejdůležitějších aspektů takové služby a Cinema APK tuto práci dělá dobře.

Tato lehká aplikace je plně kompatibilní s aplikací FireStick, takže navigace, interakce a manipulace jsou neuvěřitelně snadné.

Jak nainstalovat Cinema APK na FireStick

3. CatMouse (zdarma)

CatMouse je další skvělá nová aplikace pro obsah na vyžádání včetně filmů a televizních pořadů. Aplikace vypadá a funguje stejně jako Terrarium TV, že si myslíme, že je bezpečné předpokládat, že se jedná o klon.

CatMouse v tuto chvíli působí působivě. Má spoustu obsahu pro procházení a binge-watch. Je to také škrábání vysoce kvalitní toky z některých nejlepších zdrojů na webu. U většiny videí najdete desítky streamů Full-HD.

Jsme přesvědčeni, že CatMouse se brzy stane mainstreamem. Proto jsme nepochybovali o tom, že bude součástí nejlepších bezplatných aplikací pro filmy.

Jak nainstalovat CatMouse na FireStick

4. CyberFlix TV (zdarma)

firestick appsVypnutí terárijního televizního vysílání mělo za následek vznik mnoha klonů; CyberFlix TV je jedním z nich. A protože je CyberFlix TV klon, vypadá to přesně jako Terrarium TV. Dobrou zprávou je, že také funguje podobně jako originál.

Televizory CyberFlix obsahují rozsáhlou sbírku filmů a pořadů. Tato aplikace založená na škrabce také vyvolává proudy z několika zdrojů, které byly v Terrarium TV viditelné. Můžete se také přihlásit pomocí účtu Real-Debrid a získat přístup k prémiovým streamům Full HD.

Můžete třídit obsah podle žánru a roku a označit videa jako oblíbená pro rychlý přístup.

Jak nainstalovat CyberFlix TV na FireStick

5. UnlockMyTV (zdarma)

UnlockMyTV je skvělá možnost sledovat vaše oblíbené filmy a pořady v současné době. Knihovna médií je silná a pravidelně aktualizována o nový obsah. Najdete téměř všechny nové filmy a pořady.

Co se mi na této aplikaci opravdu líbí, je její schopnost škrábat kvalitní odkazy pro streamování z různých zdrojů. Byl jsem ohromen, když jsem viděl několik 1080p streamů. A sotva existují mrtvé odkazy. Téměř všechno tady funguje.

UnlockMyTV získává popularitu jako kino HD klon. Obě jsou nápadně podobné formou i funkcí. Oba vystupují skvěle.

Jak nainstalovat UnlockMyTV na Firestick

6. Titanová TV (zdarma)

terárium tvMnoho uživatelů nazývá Titanium TV přesnou replikou Terrarium TV. Po chvilce používání aplikace jsem také nakloněn takovému úsudku. Aplikace má stejný vzhled a dojem jako Terrarium TV. Vypadá to, že stejné kódy byly použity k zápisu obou aplikací.

Dobrá věc je, že Titanium TV funguje také stejně jako TTV. Je vybaven velkým katalogem filmů a televizních pořadů a umožňuje vám je streamovat ve vysoké kvalitě. Aplikace načte některé dobré odkazy, včetně několika streamů Full HD. Můžete se také přihlásit k účtu Real-Debrid a zvýšit počet odkazů Full HD.

Titanium TV je lehká a snadno se instaluje aplikace. Funguje na FireStick, Fire TV Stick 4K, Fire TV a Fire TV Cube.

Jak nainstalovat Titanium TV na FireStick

7. BeeTV (zdarma)

nejlepší aplikace pro požární televiziPokud hledáte aplikaci s nekonečnou sbírkou filmů a pořadů, možná budete chtít vyzkoušet BeeTV. Tato aplikace má tak obrovskou knihovnu obsahu, že můžete binge-watch po stovky hodin a stále můžete mít spoustu zbývajících ne streamovaných.

BeeTV, stejně jako mnoho jiných služeb na vyžádání, nesestavuje žádný vlastní obsah. Funguje jako agregátor a stahuje odkazy pro streamování z různých zdrojů na internetu. Aplikace také obsahuje přihlášení Real-Debrid, které pomáhá aplikaci získat odkazy vyšší kvality. Pravidelné aktualizace knihovny médií zajistí, že budete mít vždy co nového sledovat.

Jak nainstalovat BeeTV na FireStick

8. BBC iPlayer (zdarma)

BBC iPlayer je jednou z nejpopulárnějších streamovacích služeb ve Velké Británii. Tato služba vám umožní streamovat téměř veškerý obsah BBC včetně filmů, představení, dokumentů, zpráv a mnohem více. BBC sama o sobě je neuvěřitelně populární televizní síť s vzrušující nabídkou vysoce kvalitního obsahu. Tato televizní síť dodává svůj obsah mimo Spojené království prostřednictvím několika partnerů pro vysílání a vysílání. Nicméně, BBC iPlayer je one-stop-shop pro všechny věci BBC.

  Top 10 nejlepších doplňků Stremio Konečný seznam pro rok 2023

Bohužel je iPlayer omezen na Spojené království. Ale nebojte se, já jsem zakryl trik odblokování a sledování BBC v jakékoli zemi, včetně USA.

Jak nainstalovat BBC iPlayer na Firestick & Sledujte kdekoli na světě

9. Kodi (zdarma)

Kodi je open-source aplikace pro různé platformy a lze ji stáhnout na Amazon Fire Stick bez jakýchkoli dalších nákladů. Kromě všeho, co přispívá k jeho rostoucí pověsti, zaujme také jednoduché, ale elegantní uživatelské rozhraní.

nejlepší aplikace pro firestickS množstvím možností pro osobní zábavu si můžete vybrat, co se vám líbí – přímo od hudby z předorganizovaného seznamu skladeb k přehrání různých televizních pořadů. A proč omezit pouze televizní pořady. Na Amazon Fire Stick můžete také sledovat plnohodnotné filmy ve vysokém rozlišení. Prostřednictvím Kodi získáte jediným kliknutím přístup k více než tisícům filmů téměř všech žánrů.

Kodi má jedinečnou funkci, která vám umožní sdílet vaše fotografie na jakékoli jiné obrazovce nebo digitálním albu z vlastní osobní prezentace. Pokud chcete nahrávat své oblíbené televizní pořady, musíte si do aplikace stáhnout doplněk PVR. Uživatelům společnosti Kodi se doporučuje používat VPN z důvodu intenzivního online sledování po celém světě.

Jak nainstalovat Kodi na FireStick

10. Stremio (zdarma + zaplaceno)

seznam aplikací firestickPokud hledáte nekomplikovaný způsob, jak streamovat své oblíbené filmy a pořady (a další), říkám, že vyzkoušíte Stremio. Ve skutečnosti, od té doby, co jsem začal používat Stremio, se stal jedním z mých pravidelných nástrojů pro streamování. Stremio je online mediální služba, jako je Kodi, a je také podporována na široké škále zařízení. Existují však jasné rozdíly.

Pro začátek má Stremio mnohem jednodušší a uživatelsky přívětivější rozhraní. Dalo by se začít téměř okamžitě. Stremio navíc nainstaluje své doplňky online. To znamená, že instalační data doplňku nejsou lokálně uložena. To znamená, že když na jedno zařízení nainstalujete doplněk, bude k němu přístup ze všech vašich zařízení Stremio (za předpokladu, že jste přihlášeni ke stejnému účtu). Znamená to také, že úložný prostor na nízkokapacitních zařízeních se nenaplní bez ohledu na to, kolik doplňků nainstalujete.

Stremio podporuje oficiální i komunitní (neoficiální) doplňky. Můžete nainstalovat libovolný doplněk jediným kliknutím. Všechny podporované doplňky jsou také uspořádány, když navštívíte sekci doplňků. Nemusíte je hledat ručně.

Jak nainstalovat Stremio na FireStick

11. Plex (zdarma + zaplaceno)

nejlepší aplikace pro firestickPlex je rozhodně jedním z nejlepších systémů správy médií, se kterými jsem se setkal. Tato služba převádí počítač na mediální rozbočovač přeměnou na server Plex a umožňuje přístup k místním a online médiím z klientských aplikací pro širokou škálu zařízení, včetně Amazon FireStick. Považuji to za velmi užitečný nástroj pro média pro FireStick, který má některá vážná omezení úložiště. Mohl jsem si do počítače stáhnout všechny filmy a pořady a bezdrátově je přehrávat na svém FireStick. Nemusím být ani ve stejné síti Wi-Fi, abych to udělal. Kromě místních médií v mém počítači si mohu stáhnout serverové pluginy (nazývané Plex Channels) a získat přístup k neomezenému online médiu na FireStick a dalších klientských aplikacích. Plex je většinou zdarma, a proto ho doporučuji jako jednu z nejlepších aplikací pro FireStick.

Jak nainstalovat Plex na FireStick

12. Netflix (placené)

amazon fire stick appsNetflix se dnes zjevně stal synonymem pro zábavu. Je to bezpochyby jedna z nejpoužívanějších platforem pro televizní pořady a filmy. A i když je Netflix placenou službou, stále je jednou z nejlepších aplikací pro Fire Stick.

Pravděpodobně nejlepší na Netflixu je to, že vždy získáte nový obsah a nikdy se ho nebudete nudit. Pro milovníky „klasiky“ je v mediálním kanálu také mnoho starých televizních pořadů pro jejich věrné a umírající fanoušky.

Jakmile si na Amazon Fire Stick objednáte Netflix, můžete stejný účet použít na více než jednom zařízení. Pokud si nejste jisti, zda byste to měli získat, zkuste Netflix na měsíc zdarma a zrušte jej kdykoli budete chtít (což je vážně nepravděpodobná pravděpodobnost). S sítí Netflix VPN můžete také streamovat verzi sítě Netflix z jiné země bez jakýchkoli právních problémů.

Instalace – Netflix je k dispozici v obchodě Amazon App Store. Můžete jej použít buď pomocí hlasu Alexa, nebo jednoduše přejít na možnost hledání (ikona lupy), vyhledat jej a poté jej nainstalovat podle pokynů na obrazovce..

13. Morph TV (zdarma)

nejlepší aplikace pro firestickPřestože je velmi populární Morpheus TV zcela nefunkční, jeho klon Morph TV si rychle získává dobrou pověst mezi streamery. Stále můžete instalovat Morpheus TV a používat existující knihovnu obsahu, protože již nedostane žádné nové aktualizace. Na druhé straně, Morph TV má podporu aktivního týmu vývojářů. Aktualizace softwaru jsou pravidelné a kolekce médií je neustále obnovována novými filmy a televizními pořady.

Morph TV má nefunkční rozhraní, které vám umožní začít, aniž byste museli projít jakoukoli křivkou učení. Aplikace scrapes kvalitní toky. Chybí mi však podpora Real-Debrid. Doufám, že bude brzy přidán do jedné z budoucích aktualizací softwaru.

Jak nainstalovat Morph TV na FireStick

14. TVZion (zdarma)

nejlepší amazon fire stick aplikaceJeště jednu aplikaci pro streamování na vyžádání, kterou byste chtěli vyzkoušet! TVZion je aplikace pro přehrávání jedním kliknutím s desítkami filmů a televizních pořadů. Aplikace nabízí spoustu filmů a pořadů, které se zobrazují na jednoduchém a snadno použitelném rozhraní.

Funkce přehrávání jedním kliknutím vybere nejlepší odkaz na streamování a automaticky spustí přehrávání. To je výhodné pro uživatele, kteří hledají okamžité streamování. Tato aplikace je také stoprocentně kompatibilní s aplikací FireStick. To usnadňuje interakci a navigaci.

TVZion nemusí být „nejlepší“ aplikací na vyžádání, ale určitě stojí za vyzkoušení.

Jak nainstalovat TVZion na FireStick

15. TeaTV (zdarma)

: TeaTV byl ukončen a brzy může přestat fungovat

amazon fire stick appsTeaTV vznikl ve stejnou dobu jako Terrarium TV. A i když posledně jmenovaný pokračoval ve většině záři reflektorů, TeaTV si udržel půdu. Od té doby, co byla Terrarium TV vypnuta, však aplikace získala velkou trakci.

Díky solidní sestavě filmů a představení a přímému rozhraní je TeaTV jednou z preferovaných možností mnoha uživatelů. Tato lehká aplikace se snadno instaluje a používá.

Aplikace zvykla být buggy a nestabilní. Vývojáři ji však znovu dostali na nohy s pravidelnými aktualizacemi a opravami. TeaTV je v současné době jednou z nejlepších aplikací FireStick pro streamery.

Jak nainstalovat TeaTV na FireStick

16. Praskání (zdarma)

požární tv aplikaceCrackle je další bezplatná aplikace pro streamování videa od společnosti Sony Entertainment. Můžete snadno najít nejlepší oceněné filmy a televizní pořady bez jakýchkoli potíží.

Pokud jste opravdovým obdivovatelem skvělých zábavních děl, měli byste se určitě zaregistrovat na serveru Crackle, abyste mohli na svém Amazon Fire Stick zařízení sledovat úžasné televizní pořady, filmy a webové seriály. Chcete-li si však užít svobodu přístupu k jeho obsahu, musíte si na Crackle vytvořit účet.

Pokud k těmto zařízením přistupují děti, vždy existuje riziko, že budou vystaveny určitému obsahu pro dospělé, kterému je nutné za každou cenu zabránit. Naštěstí se o to Crackle postaral také tím, že do aplikace přidal funkci Rodičovská kontrola, aby se obsah filtroval podle věku. To pouze zvyšuje popularitu aplikace na Fire Stick.

Instalace – Aplikace je k dispozici zdarma v obchodě Amazon App Store. Můžete si ji stáhnout pomocí funkce hlasového vyhledávání Alexa na Fire TV Stick. Nebo můžete kliknout na „lupu“ (ikona vyhledávání) a napsat „Crackle“. Aplikace se objeví ve výsledcích vyhledávání, klikněte na název aplikace a stiskem tlačítka „Get“ ji nainstalujete do svého FireSticku..

17. Pluto TV (zdarma)

nejlepší aplikace pro firestickCo může být lepší než živá televize? Nudíte se opakovaně se stejným obsahem na mnoha jiných aplikacích, ale živá televize Pluto pro vás bude mít vždy něco nového. Stažením této bezplatné aplikace si budete moci užívat živou televizi na vaší Fire Stick.

Můžete si vybrat z více než stovky živých kanálů. Kanály jsou k dispozici v různých žánrech, z nichž primárními jsou zprávy, sport a zábava. Kromě toho je na platformě k dispozici více než tisíce televizních pořadů a filmů.

Pluto TV má jedinečnou funkci přidávání nového hitového filmu každý týden pro své diváky. Aplikace je pravidelně aktualizována a dobře udržována vývojáři.

Instalace – Pluto TV je k dispozici v obchodě Amazon App Store. Jednoduše přejděte na ikonu vyhledávání, vyhledejte ji a podle pokynů na obrazovce ji nainstalujte.

18. Crunchyroll (Placené)

nejlepší požární tv aplikacePokud jste fanouškem japonské anime a asijské zábavy, pak Crunchyroll je pro vás. Je to jedna z oblíbených aplikací používaných milovníky Anime po celém světě.

Na platformě je k dispozici více než 25 000+ epizod různých sérií Anime zaručujících nepřetržitou zábavu 15 000+ hodin. Ačkoli většina anime televizních pořadů je v japonštině, Crunchyroll má pro vás řešení. Před vysíláním jsou všechny pořady přeloženy do různých jazyků, což zajišťuje nepřetržitou zábavu.

Veškerý obsah dostupný na Crunchyroll je plně licencován a ověřen od hlavních asijských mediálních producentů. Tato aplikace není bezplatná a za využití všech funkcí budete muset zaplatit prémiové předplatné. Před zakoupením prémiové služby si však můžete vzít 14denní bezplatnou zkušební verzi a v případě, že se vám to nelíbí, můžete odběr kdykoli zrušit.

Instalace – Crunchyroll je k dispozici v obchodě Amazon App Store. Jednoduše přejděte na ikonu vyhledávání, vyhledejte ji a podle pokynů na obrazovce ji nainstalujte.

19. OneBox HD (zdarma)

nejlepší aplikace pro amazon fire tv stickOneBox HD je jednou z nejpopulárnějších aplikací třetích stran pro zařízení Android. Je to stále jedna z prvních možností mobilních uživatelů hledajících bezplatnou zábavu. Předchozí verze OneBox HD nenabízely vzdálenou kompatibilitu FireStick. Díky nejnovějším aktualizacím softwaru je však aplikace zcela vzdálená.

Zatímco OneBox HD pokračuje v poskytování kvalitních odkazů na streamování (a proto je na tomto seznamu nejlepších aplikací pro FireStick), má některé nedostatky, které jsme nemohli přehlédnout. Je aktualizován o nový obsah, ale na hlavní obrazovce není žádný. Musíte je vyhledat ručně. Aplikace také nebyla nějakou dobu aktualizována. OneBox HD můžete stále vyzkoušet, ale v tomto seznamu najdete další lepší možnosti.

  Jak nainstalovat Google Play na Fire TV Stick (Aptoide)

Jak nainstalovat OneBox HD na FireStick

20. Morphix TV

Morphix TV je klon populární aplikace Morph TV. Přestože je aplikace stále ve vývojové fázi, rozhodl jsem se ji zahrnout do tohoto seznamu nejlepších aplikací pro FireStick. Je to proto, že nabízí širokou škálu filmových titulů a umožňuje přehrávání jedním kliknutím. Má sekci pro televizní pořady. Když to však píšu, je stále offline.

Morphix TV je malá aplikace, která funguje hladce na zařízeních FireStick a Android TV. Má vzdálenou aplikaci, která umožňuje snadnou navigaci na velké obrazovce. Pokusit se.

Jak nainstalovat Morphix TV APK na FireStick

Nejlepší aplikace FireStick pro sport / živou televizi

nejlepší aplikace pro firestick

21. Sling TV (Placené)

požární tv aplikaceSling TV byla první živá televize uvedená na internetu a měla by být jednou z vašich prvních možností, pokud máte rádi živé televizní kanály. Tato služba je však k dispozici pouze v USA, takže k jejímu přístupu jinde musíte použít VPN.

Většina služeb živého přenosu videa účtuje více než 40 USD za stejné funkce, které získáte u Sling TV jen 20 USD měsíčně. Jediným problémem je, že potřebujete řádné připojení k internetu, abyste mohli využívat nepřetržité služby přímého přenosu.

Jediným omezením je, že pokud se rozhodnete pro nejlevnější balíček, nebudete moci streamovat na více než jedné obrazovce najednou. V případě, že jste přihlášeni k více než jednomu zařízení, při spuštění automaticky požádá o jediné zařízení, se kterým chcete sledovat kanály..

Jak nainstalovat Sling TV na FireStick

22. Mobdro (zdarma)

aplikace pro firestickPokud rádi sledujete sport a zároveň za to nechcete utratit penny, je Mobdro pro vás tou správnou aplikací Fire Stick. Tuto aplikaci nehledejte v obchodě Amazon App Store, protože ji lze stáhnout pouze z oficiálních webových stránek společnosti Mobdro. Pokud jste uživatelem Kodi, můžete jej nainstalovat na Kodi samotném.

Jakmile tuto aplikaci stáhnete a spustíte ve své požární televizi, všimnete si, že Mobdro stále hledá bezplatné streamování videa po celém světě a odešle ji přímo do vašeho zařízení, což je v uvedeném ohledu velmi užitečným nástrojem..

Můžete si užít bezplatnou službu streamování tak dlouho, jak budete chtít, ale pokud si přejete odstranit zbytečné objemné reklamy, musíte si zakoupit prémiový účet. Díky prémiovému předplatnému si můžete nejen užít zábavu bez reklam, ale také pořizovat a stahovat živá streamovaná videa a ukládat je pro pozdější prohlížení.

Jak nainstalovat Mobdro na FireStick

23. Live NetTV (zdarma)

nejlepší živé televizní firestick aplikace 2023Live NetTV umožňuje sledovat mnoho vašich oblíbených satelitních kanálů zdarma. Díky velkému počtu amerických, britských a mezinárodních kanálů a přátelskému rozhraní FireStick je tato aplikace jednou z nejlepších možností sledování živé televize.

Existují různé kategorie, z nichž lze vysílat televizní kanály, včetně sportovních, zábavných, televizních pořadů, filmů, životního stylu, dětí a dalších. Aplikace také přidala sekci video-on-demand pro filmy a televizní pořady. Sekce na vyžádání nabízí omezený obsah, ale očekává se, že se v budoucnu rozšíří.

Jak nainstalovat Live NetTV na FireStick

24. Redbox TV (zdarma)

nejlepší live tv aplikace pro firestickRedbox TV APK je další skvělá aplikace Live TV pro FireStick a další zařízení Android. Tato aplikace má velkou sbírku kanálů satelitní televize. Umožňuje streamovat televizi z různých zemí a regionů. Snadno použitelné rozhraní vám umožňuje okamžitě začít. Stačí kliknout na kartu země / regionu v horní části a prozkoumat seznam dostupných kanálů. Je to tak snadné. Najdete zde bezplatné streamování kanálů z USA, Kanady, Velké Británie a dalších částí světa. Aplikace také umožňuje oblíbené kanály, které často sledujete. Pokud chcete sledovat živou televizi na FireStick, aplikace Redbox TV APK je aplikace, která musí vyzkoušet. 

Jak nainstalovat Redbox TV na FireStick

25. Sportz TV IPTV (placené)

Aplikace Sportz TV IPTV vám přináší celou řadu obsahu od živé televize až po filmy a pořady na vyžádání, vše na jednom místě. Přestože je Sportz TV placenou aplikací, je o den lepší než mnoho bezplatných nespolehlivých aplikací pro streamování. A za to, co nabízí, stojí za každý utracený kousek. Můžete začít již od 14,95 $ měsíčně. Ano, to je cena, kterou platíte za více než 8 000 živých televizních kanálů a tun filmů a pořadů. To je téměř stejná cena, kterou mnozí zaplatí za odběr jednoho tradičního televizního kanálu.

Aplikace je dobře udržovaná, nabízí vysoce kvalitní streamování (až do 1080p) a má uživatelsky přívětivé rozhraní. Jděte do toho a zkuste to hned!

Jak nainstalovat Sportz TV IPTV

26. TVTap (zdarma)

TV Tap je živá televizní aplikace se solidním uspořádáním satelitních kanálů z celého světa včetně USA, Velké Británie, Evropy, Asie, Středního východu a dalších. TV Tap má vyhrazený soubor APK pro FireStick, přizpůsobený pro dálkové ovládání a větší obrazovku televizoru. Uživatelské rozhraní je jednoduché a poměrně snadno použitelné. Mohlo by to však být lepší, kdyby se ikony kanálů na hlavní obrazovce trochu zmenšily.

Můžete sledovat nejrůznější kanály v různých kategoriích, včetně zábavy, filmů, zpráv, hudby, sportu, jídla, dětí a dokumentů. Aplikace také umožňuje filtrovat kanály podle země / oblasti. Přál bych si více kanálů vysílaných v HD. Přesto, TV Tap je slušná Live TV aplikace pro FireStick. Pokusit se!

Jak nainstalovat TVTap APK na FireStick

27. Hráči Klub IPTV (Placené)

Hráči Klub IPTV je další kvalitní služba IPTV. Poskytuje vám přístup k více než 2000 televizním kanálům. Zatímco většina kanálů pochází z USA, můžete také sledovat spoustu televizních kanálů ze zemí, jako je Austrálie, Velká Británie, Kanada a další.

Tato služba IPTV je dostupná za dostupnou cenu 8 $ měsíčně. Vzhledem k tomu, že má obrovskou sbírku kanálů a všech streamů ve vysoké kvalitě, řekl bych, že je to docela úžasný obchod.

Zatímco Klub Klub IPTV je primárně živou televizní aplikací, má také slušnou sekci na vyžádání s desítkami filmů a televizních pořadů, které vám potěší streamování. Hráči Klub IPTV na rozdíl od mnoha bezplatných aplikací nabízí spolehlivější a kvalitnější přehrávání videa.

The Klub Klub IPTV má aplikaci pro Android, kterou můžete nainstalovat na FireStick. Aplikace je zcela vzdálená kompatibilita, což umožňuje snadnou manipulaci a navigaci. Tato služba také nabízí doplněk Kodi, který můžete znovu použít na FireStick prostřednictvím Kodi. Aplikace pro Android však na FireStick funguje zdánlivě lépe než addon. Addon samozřejmě dělá z Klubu IPTV multiplatformní službu.

Jak nainstalovat přehrávače Klub IPTV

28. HD Streamz (zdarma)

HD Streamz je další bezplatná aplikace Live TV, která si najde cestu do naší kolekce nejlepších aplikací pro FireStick. Tato aplikace obsahuje stovky bezplatných satelitních kanálů z USA, Velké Británie a několika dalších zemí. I když rozhraní aplikace nechává trochu žádoucí, je to stále dobrá volba vzhledem k jeho živé televizní sekci. Také si všimnete, že aplikace má karty Radio a On-Demand. Nemají však dostatek obsahu. Pomocí této aplikace můžete streamovat živé televizní vysílání.

Jak nainstalovat HD Streamz na Fire Stick

29. ESPN pro požární TV (placené)

sledovat espn na oheň hůlAť už máte rádi nějaký konkrétní sport, nebo rádi sledujete sport, který zabil nějaký čas, měli byste mít v Amazon Firestick ESPN. ESPN poskytuje nejen živé vysílání sportovních přenosů, ale můžete si také zvolit službu na vyžádání.

ESPN pokrývá stovky sportovních akcí a všechny mohou být k dispozici na vaší Fire TV. K tomu stačí vybrat sport nebo událost, kterou si chcete prohlédnout a zakoupit si vstupenky. Pokud událost trvá déle než jeden den, můžete si také zakoupit průkazy měsíčně nebo ročně (například Premier League).

Služba ESPN for Fire TV je k dispozici ve Spojených státech a mnoha dalších částech světa. Od univerzitních sportovních akcí NCAA po závody ze série Indy Car je k dispozici celá řada možností pro účely sledování a zábavy. Můžete také využít sedmidenní úplnou zkušební verzi, ale po sedmém dni vám budou účtovány poplatky podle plánu, který jste původně vybrali, pokud nezrušíte služby.

Instalace – ESPN pro Fire TV je k dispozici v obchodě Amazon App Store. Jednoduše přejděte na ikonu hledání, vyhledejte ji a poté ji nainstalujte podle pokynů na obrazovce.

Amazon Fire Stick Apps pro zprávy

nejlepší aplikace pro požární televizi

30. Sky News (Placené)

Pravidelné sledování zpráv vás udržuje v aktuálním rychle se rozvíjejícím světě. A co je lepšího než mít ten luxus ve vaší Amazon Fire TV? Sky News, jeden z nejoblíbenějších 24hodinových zpravodajských kanálů, také zpřístupnili svou aplikaci pro Fire TV Stick.

firestick appsSky News vám poskytuje přístup k informacím o všech důležitých druzích věcí a událostí, které se dějí ve světě. Můžete si vychutnat 24 × 7 streamování zpravodajských zpráv o aplikaci. Nejlepší na tom je, že nejnovější zprávy budou vždy v popředí vašeho prohlížení, aby vám neunikla žádná aktualizace. (Existují však šance, že vám při hlášeních o počasí může dojít k poškození.)

Jedna věc je jistá, že na rozdíl od CBS a NBC, Sky News nespustí znovu a znovu stejné staré zprávy. Vždy bude pro vás nějaký nový druh obsahu. Sky News však není zdarma. Abyste mohli využívat všechny tyto funkce, musíte si zakoupit prémiovou verzi.

Instalace – Sky News je k dispozici v obchodě Amazon App Store. Jednoduše přejděte na ikonu hledání, vyhledejte ji a poté ji nainstalujte podle pokynů na obrazovce.

  Jak nainstalovat TVZion na Fire TV / Stick

31. BBC News (Placené)

nejlepší novinky aplikace pro firestickBBC News je jednou z nejlepších aplikací pro FireStick. Ve světě zpráv a informací je BBC zkratkou pro British Broadcasting Corporation. Poskytuje skutečné zprávy bez jakékoli výroby. Pravděpodobně hlavním důvodem, proč většina z nás slepě důvěřuje BBC, je díky její obrovské síti důvěryhodných novinářů a jejich dosahu do všech koutů světa. A nyní je k dispozici také na vaší Amazon Fire TV.

Prostřednictvím BBC News můžete nejen prohlížet živá videa, ale můžete si dokonce prohlížet novinové články a číst je na svém zařízení. BBC News pokrývá téměř všechny sekce Zpráv, včetně zábavy, podnikání, zdraví a životního stylu. Může to být spořič v reálném čase, pokud si chcete vždy přečíst čerstvý obsah a nemusíte ho hledat pokaždé.

Také neexistují žádné reklamy ani reklamy, které by přerušily vaše zážitky ze sledování. Videa jsou nashromážděna v režimu automatického přehrávání, takže je třeba ručně přepnout na jiná zpravodajská videa.

Instalace – BBC News je k dispozici v obchodě Amazon App Store. Jednoduše přejděte na ikonu hledání, vyhledejte ji a poté ji nainstalujte podle pokynů na obrazovce.

Nejlepší aplikace Fire TV Stick pro hudbu

nejlepší hudební aplikace pro amazon fire tv stick

32. YouTube (zdarma)

YouTube je jednou z hlavních zábavních platforem na internetu a většina z nás je na nich docela závislá. Protože jsme zvyklí používat YouTube na našich chytrých telefonech a PC, představte si, jak by to vypadalo na větší obrazovce HD?

amazon fire stick appsYouTube je jednou z nezbytných aplikací pro Amazon Firestick a lze si ji přímo stáhnout z obchodu Amazon App Store. Přehrávání vaší oblíbené hudby na kanálu nebo zkoumání nových verzí, to vše je možné také na Amazon Fire TV. Kromě toho můžete také vytvořit hudební seznam skladeb, který bude obsahovat vaše oblíbené skladby, a přehrávat je kdykoli budete chtít.

Stejně jako webová verze je i aplikace YouTube pro Fire Stick zdarma. Pokud se chcete zbavit přerušovaných reklam, můžete si zakoupit předplatné na YouTube Premium.

Jak nainstalovat YouTube na FireStick

33. Twitch (zdarma)

nejlepší firestick aplikaceStejně jako YouTube je Twitch také bezplatnou platformou pro poslech hudby nebo prohlížení obsahu. Ale škubnutí má určitý směr. Kromě prohlížení obsahu můžete také přispívat obsahem. Jedinečné, není to tak?

S aplikací Twitch můžete nejen zobrazit žádný obsah, ale také můžete streamovat svůj vlastní obsah. Na rozdíl od jiných aplikací pro streamování videa, které jsou k dispozici pro Fire Stick, najdete zde také živé streamování videoher (nyní je to něco zcela v pohodě). Pokud se vám líbí určité video nebo streamování, můžete podpořit a pomoci svým oblíbeným streamerům získat odměny a uznání zvýšením počtu zobrazení, objednáním a povzbuzováním pomocí Bits.

Dokonce si můžete vydělat peníze jako návazce na Twitch zaregistrováním do affiliate programu. Pokud jste hráč a rádi děláte nějaké rychlé peníze, stačí se zaregistrovat, abyste se stali ověřeným partnerem Twitch, a vydělávejte tím, že budete hrát sami.

Chcete-li nainstalovat Twitch na FireStick, jednoduše přejděte na ikonu „Hledat“ a zadejte „Twitch“. Když se ve výsledcích vyhledávání objeví název aplikace, otevřete a nainstalujte..

34. Spotify (Volný, uvolnit)

nejlepší amazon fire stick aplikacePokud jste milovníkem hudby všech dob, Spotify by pro vás měl být názvem domácnosti. Jakmile si stáhnete Spotify do svého Amazon Firestick, získáte okamžitý přístup k milionům skladeb, jakmile se přihlásíte ke svému účtu.

Jeden účet Spotify můžete také použít k přehrávání hudby na různých zařízeních pomocí stejné sítě Wi-Fi. Chcete-li vybrat hudbu ze seznamu skladeb, můžete jednoduše použít mobilní telefon a poté jej synchronizovat s Amazon Fire TV a nastavit náladu nebo se dostat do drážky.

Na rozdíl od různých online aplikací pro streamování hudby by vás aplikace Spotify nedráždila nechtěnými reklamami mezi hudebním seznamem skladeb. Můžete si také stáhnout svou oblíbenou hudbu a poslouchat ji později.

Chcete-li nainstalovat Spotify, jednoduše přejděte na ikonu „Hledat“ a zadejte „Spotify“. Když se ve výsledcích vyhledávání objeví název aplikace, otevřete ji a nainstalujte..

Utility Utility pro FireStick

nejlepší aplikace fire tv stick

35. Downloader (zdarma)

Pro jakoukoli platformu musíte mít předinstalované obslužné aplikace, aby mohl provádět jakýkoli úkol. Utility Utility tvoří duši zařízení a Downloader je jedna taková aplikace, kterou musíte mít ve svém Amazon Firestick.

aplikace ke stažení pro firestickAť už chcete aplikaci naložit do boku nebo uložit své oblíbené hudební video, k provedení úkolu budete vždy potřebovat aplikaci pro stahování. Dalším důsledkem je, že bez downloaderu byste nedostali dostatečnou rychlost stahování a mohli byste nakonec ztrácet spoustu času. Kvůli špatnému připojení k internetu občas se může stahování také zastavit a vést k poškození souborů.

Abyste tomu zabránili, aplikace pro stahování pro Fire Stick vám umožní okamžitě pozastavit proces a obnovit jej, když jste v dobré síti. To vám nejen pomůže systematizovat soubory, které chcete stáhnout, ale také jim zabránit v poškození.

Jak nainstalovat aplikaci pro stahování na FireStick

36. FileLinked (zdarma)

nejlepší firestick aplikacePopulární aplikace pro sdílení souborů DroidAdmin byla rebrandingována, přebalena a nyní je k dispozici jako FileLinked. Ať už chcete sdílet fotografie, videa, hudbu nebo soubory APK, FileLinked to udělá za vás. Díky tomu je FileLinked neuvěřitelně užitečným nástrojem pro boční načítání.

Zatímco aplikace Downloader a ES File Explorer jsou i nadále nejoblíbenějšími aplikacemi pro načítání z boku na FireStick, FileLinked také rychle postupuje. Tato aplikace umožňuje sideloading bezproblémový proces. Vše, co musíte udělat, je získat kód souboru od odesílatele a zadat jej do FileLinked. Aplikace udělá zbytek. Dlouhé adresy URL již není nutné zadávat.

FileLinked je pro uživatele FireSticku mnohem snazší, protože toto zařízení vám neumožňuje stahovat soubory APK přímo z prohlížečů. Všiml jsem si, že v dnešní době stále více vývojářů nabízí pro své aplikace kódy FileLinked. Proto má smysl mít tuto aplikaci na FireSticku.

Jak nainstalovat FileLinked na FireStick

37. Přepínání myší (zdarma)

Zařízení FireStick a Fire TV fungují v upraveném operačním systému Android. Používají také APK jako spustitelné soubory, stejně jako mobilní telefony Android. Díky tomu mnoho lidí předpokládá, že veškerá aplikace, která funguje na mobilních zařízeních Android, bude fungovat také na FireStick. Ale to není vždy pravda.

nejlepší aplikace pro oheň tv stickMobily používají dotykové rozhraní, zatímco FireStick má dálkově ovládané rozhraní. I když existuje mnoho aplikací pro Android, které jsou jak pro dotykové, tak pro dálkové ovládání, mnoho jich není. I když na FireStick instalujete aplikace, které nejsou vzdálené, nemusí s nimi být možné komunikovat. Výsledkem je, že vám chybí některé skvělé aplikace pro Android.

Naštěstí existuje řešení s názvem Mouse Toggle, které vám umožní používat téměř všechny aplikace pro Android na FireStick. Aplikace Mouse Toggle vytvoří ukazatel myši na obrazovce FireStick. Ukazatel myši můžete ovládat pomocí navigačních tlačítek na dálkovém ovladači. Ukazatel myši se však může dostat do těch částí určitých aplikací, které váš vzdálený FireStick nemůže. Díky tomu je Mouse Toggle jednou z nezbytných aplikací pro vaše zařízení FireStick.

Jak nainstalovat Mouse Toggle na FireStick

38. Prohlížeč (zdarma)

aplikace prohlížeče mozilla firestickProhlížeč je nepochybně jednou z nejužitečnějších aplikací pro Amazon Fire TV Stick. Existují různé aplikace, které jsou velmi užitečné, ale nelze je stáhnout z obchodu Play. V takovém případě budete muset navštívit oficiální web, pokud si jej chcete stáhnout do svého zařízení. Pro přístup k těmto webům potřebujete prohlížeč.

Prohlížeč slouží jako multifunkční aplikace. Některé z nejpopulárnějších aplikací, jako jsou YouTube a Spotify, mají online platformy, ke kterým lze přistupovat prostřednictvím prohlížeče a rychlého internetového připojení, aniž by je stáhly nebo nainstalovaly..

Prohlížeč šetří váš čas a prostor tím, že eliminuje požadavek na instalaci aplikací třetích stran, které je třeba na Amazon Fire TV připojit. Spolu s aplikacemi si můžete také prohlížet své další oblíbené weby v kvalitě HD na větší a lepší obrazovce.

Chcete-li nainstalovat svůj oblíbený prohlížeč na Fire Stick, přejděte na ikonu „Hledat“ a zadejte název vašeho prohlížeče, například „Firefox“ nebo „Hedvábí“. Když se název aplikace objeví ve výsledcích vyhledávání, otevřete a nainstalujte ji..

FAQs

Jaká je nejlepší filmová aplikace pro FireStick?

Mnoho aplikací na našem seznamu nejlepších aplikací pro FireStick nabízí streamování filmů. Kdybych si je však měl vybrat, řekl bych buď jít do Cinema APK nebo Typhoon TV. Obě tyto aplikace mají velkou knihovnu filmů a vyvolávají mnoho kvalitních odkazů. Oba podporují také Real Debrid, což zajišťuje, že máte prémiové streamingové odkazy.

Jaká je nejlepší aplikace Live TV pro FireStick?

Na frontě Live TV se Mobdro APK, Ola TV a HD Streamz odvádějí skvělou práci. Tyto aplikace mají spoustu živých televizních kanálů pro filmy, pořady, sport, děti a další. Toto jsou bezplatné aplikace. Pokud hledáte placenou (přesto kapesní) službu, můžete vyzkoušet Sportz TV. Tato aplikace umožňuje přístup k více než 8 000 kanálům za méně než 15 $ měsíčně.

Jaká je nejlepší aplikace pro Jailbroken FireStick?

Závisí to na typu obsahu, který chcete sledovat. Pokud chcete streamovat filmy a pořady, chtěli byste Cinema HD a Typhoon TV. Pokud se vám líbí živý televizor, doporučujeme Mobdro, Ola TV a HD Streamz. Jedinou aplikací, která by měla být součástí vašeho jailbroken FireStick, je ExpressVPN. Tato aplikace zajistí vaše online streamování tím, že skryje vaši online identitu a zajistí, že vaše aktivity nebudou vysledovány zpět k vám.

Je legální stahovat aplikace na FireStick?

Ano, je 100% legální ukládat aplikace do FireSticku. Ve skutečnosti vám společnost Amazon dává možnost povolit nastavení aplikací z neznámých zdrojů a povolit vedlejší zatížení. Streamování obsahu chráněného autorskými právy však není legální a může vás dostat do potíží.

Jak stahuji filmy na FireStick?

Aplikace jako Cinema HD vám umožní stahovat filmy a pořady na váš FireStick. Nedoporučuji to, protože FireStick má nízkou kapacitu úložiště. Filmy zabírají na vašem úložišti spoustu místa a způsobují nejrůznější problémy, včetně ukládání do vyrovnávací paměti, přehřátí a další.

Uzavřít…

Není špatné říci, že Amazon Firestick má v budoucnu nesmírně vysoký potenciál. Nebude to dlouho, než uvidíme lidi opouštějící Cable nebo Dish a rozhodující se pro streamování přes internet. Pokud jde o flexibilitu v tom, co chcete sledovat, dává to smysl.

Pokud plánujete koupit Amazon Firestick nebo ji již máte, výše uvedené aplikace mohou být v mnoha ohledech opravdu užitečné. Nakonec dostanete chuť různých druhů zábavy, a to i mnohem vylepšeným způsobem.

Zatímco některé aplikace jsou zdarma, jiné vás nastaví zpět o pár dolarů, pokud si chcete užít prémiové funkce. Výše uvedený seznam je kombinací obou a učiní z vašeho zařízení kompletní zdroj zábavy. Před investováním peněz do aplikací Amazon Fire Stick byste si však měli pozorně přečíst uživatelské recenze a používat vlastní vtip.

Klepnutím sem získáte tajné triky pro řezání kabelů přímo do vaší doručené pošty.

Max Eddy
Max Eddy Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me