Top 6 nejlepších alternativ Kodi k použití v roce 2020

>

V tomto článku uvádím nejlepší alternativy Kodi pro streamování filmů, pořadů a dalších. Tyto alternativy nabízejí možnosti streamování pro celou řadu mediálních zařízení, včetně FireStick, PC, Mobiles a dalších.

Kodi je neuvěřitelný mediální nástroj, který nabízí spoustu funkcí a podporuje stovky doplňků a desítky sestav. Neviděl jsem mnoho přehrávačů médií tak všestranných a zapojených jako Kodi. Kodi však není uživatelsky nejpříjemnější aplikací a na to si potřebuje trochu křivky učení. Pro některé uživatele by to mohlo být dokonce ohromující.

Naštěstí není Kodi jedinou mediální službou. Existuje mnoho dalších a některé jsou dokonce mnohem jednodušší. Můžete je použít jako alternativy Kodi. Ve skutečnosti by bylo dobré použít je spolu s Kodi. Budete mít spoustu datových proudů, až se dostanete na kloub aplikace Kodi.

Nejlepší Kodi alternativy

Pojďme se podívat na některé z nejlepších alternativ Kodi.

Pozornost uživatelů: Přečtěte si, než budete pokračovat

Vlády a poskytovatelé internetových služeb po celém světě sledují online aktivity svých uživatelů. Pokud zjistíte, že online streamujete obsah chráněný autorskými právy, můžete se dostat do vážných potíží. V současné době je vaše IP viditelná pro všechny. Důrazně doporučujeme získat dobrou VPN a skrýt svou identitu, aby se váš zážitek ze sledování filmu nezměnil.

používám ExpressVPN což je nejrychlejší a nejbezpečnější VPN v oboru. Instalace na jakékoli zařízení, včetně Amazon Fire TV Stick, je velmi snadná. Také přichází s 30denní zárukou vrácení peněz. Pokud se vám jejich služby nelíbí, můžete vždy požádat o vrácení peněz. ExpressVPN má také speciální nabídku, kde můžete získejte 3 měsíce zdarma a ušetřete 49% ročního plánu.

Zde jsou důvody, proč musíte používat VPN po celou dobu.

1. Stremio

nejlepší kodi alternativy

Stremio sdílí některé podobnosti s Kodi. To ji kvalifikuje jako jednu z nejlepších alternativ Kodi. Pro začátek je Stremio také mediální služba napříč platformami, která vám umožňuje streamovat filmy, pořady, živá TV a další. Je to prostřednictvím oficiálních kanálů na mnoha zařízeních a na ostatních lze snadno postoupit.

Stejně jako Kodi podporuje Stremio také oficiální a neoficiální streamování videa a doplňkové nástroje. Jediným velkým rozdílem je však to, že na rozdíl od společnosti Kodi nejsou doplňky Stremio nainstalovány místně. Doplňky jsou nainstalovány online a jsou svázány s vaším účtem Stremio. Když na jedno zařízení nainstalujete doplněk Stremio, bude k dispozici na všech zařízeních, na kterých jste se přihlásili pomocí stejného účtu. Nemusíte jej instalovat jednotlivě na každé zařízení.

Na rozdíl od společnosti Kodi také nemusíte ručně hledat doplňky Stremio. Sekce doplňků v aplikaci uvádí všechny podporované doplňky. Můžete je nainstalovat jediným kliknutím.

Stremio je také uživatelsky přívětivější než Kodi. S Kodi potřebujete trochu křivky učení, ale se Stremio můžete začít hned.

Hlavní obsah se zobrazuje na domovské obrazovce aplikace. Chcete-li prozkoumat více, přejděte do části Objevit. Kategorie Moje knihovna umožňuje snadnou správu a údržbu vaší knihovny. Knihovna je synchronizována na všech zařízeních Stremio. Můžete se také přihlásit ke svému účtu Trakt a načíst svá streamovaná data z jiných aplikací a služeb.

Stremio samozřejmě není tak univerzální jako Kodi. Existuje pouze několik doplňků třetích stran, zatímco Kodi jich má stovky. Rozhraní Stremio také není ve skutečnosti přizpůsobitelné. Nejsou k dispozici žádné vzhledy ani motivy. Pokud však vše, co hledáte snadno použitelnou platformu pro streamování vašeho oblíbeného obsahu, dělá Stremio práci velmi dobře.

Jak nainstalovat Stremio na FireStick & Android box

2. Plex

nejlepší kodi alternativa

Plex je další skvělá alternativa k Kodi. Skutečná síla Plexu spočívá v designu klient-server, který vám umožňuje přístup ke všem médiím na všech vašich zařízeních z centrálního umístění serveru. Místo spoléhání se na ostatní vám Plex umožňuje vytvořit si vlastní mediální server.

Způsob, jakým Plex funguje, je jednoduchý. Jediné, co musíte udělat, je nastavit počítač (nebo zařízení Nas) jako server a přistupovat k místním médiím na serveru vzdáleně na libovolném klientském zařízení podle vašeho výběru. Klient Plex je podporován na široké škále zařízení včetně Android, Amazon Fire TV, Computers, iOS, Android TV Boxs a dalších. Klient a server nemusí být připojeni ke stejné bezdrátové síti. Klientské zařízení má přístup k serveru odkudkoli na světě, pokud jsou oba zapnuty a připojeny k internetu.

Plex také podporuje různé oficiální a neoficiální pluginy, více populárně označované jako Plex Channels. Plex Channels jsou podobné addonům Kodi, ale jsou nainstalovány na serveru a dostupné všem připojeným klientům. Neoficiální kanály umožňují sledovat neomezené množství filmů, pořadů, živé televize atd.

Základní služby jsou zdarma, ale nákup Plex Pass (prémiový Plex plán) nabízí další výhody včetně mobilní synchronizace, stahování médií na klientském zařízení, živé televize & DVR, nahrávání kamery, automatické fotografování a další. Plex je rozhodně jednou z nejlepších alternativ Kodi, zejména pokud máte zájem o streamování místních médií napříč zařízeními.

3. Emby

nejlepší kodi alternativy

Stejně jako Plex i Emby nabízí design klient-server a umožňuje přístup k vašim osobním médiím z libovolného klientského zařízení podle vašeho výběru. Emby a Plex ve skutečnosti sdílejí několik podobností. Obě vám například umožňují snadný přístup k serverovému médiu prostřednictvím libovolného klienta. Oba jsou podporovány na široké škále zařízení. Umožní vám streamovat živou televizi a nabízí snadné funkce správy DVR.

Emby má uživatelsky přívětivé rozhraní, které vám umožní začít streamovat v žádném okamžiku. Můžete také snadno spravovat a organizovat svá osobní média. Službu podporuje silná komunita připravená pomoci a odpovědět na vaše otázky kdykoli budete chtít.

Emby stejně jako Plex a Kodi neposkytuje žádný obsah. Jedná se o agregátor, který načítá obsah z různých zdrojů. Podporuje také různé oficiální a neoficiální pluginy, které vám umožňují přístup k široké škále online médií.

Společnost Emby také nabízí prémiové předplatné, které vám umožní využívat speciální funkce, jako jsou mobilní synchronizace, offline média, DVR, cloudová synchronizace, obálka a další.

Z důvodů uvedených zde a více jsme vybrali Emby jako jednu z nejlepších alternativ Kodi.

4. Mediální portál

aplikace jako kodi

Mediální portál je open-source mediální nástroj určený k převodu vašeho PC na mediální hub. Snadno se připojuje k externím zařízením, jako je váš televizor, DVD přehrávače, projektory, přehrávače Blue-ray a umožňuje organizovat média uživatelsky příjemnějším způsobem. Portál Media Portal, který je v současné době k dispozici pouze ve Windows, může běžet i na středně vybavených zařízeních. To znamená, že se nejedná o utilitu náročnou na zdroje.

Tato mediální služba je k dispozici ve dvou verzích, Media Player 1 a Media Player 2. Media Player 1 je starší stabilní verze, zatímco Media Player 2 se stále vyvíjí. Vývojáři však tvrdí, že MP2 je stabilní a pracuje se na dalších vylepšeních.

Mediální portál podporuje širokou škálu doplňků, které umožňují sledovat filmy, pořady, živé televizní vysílání, poslouchat rádio a mnoho dalšího. Pokud je vaše primární zábavní zařízení PC, Media Portal je pro vás rozhodně jednou z nejvýhodnějších alternativ Kodi.

5. Popcorn Time

nejlepší kodi alternativa

Popcorn Time je další alternativou Kodi, na kterou byste se chtěli podívat. Jedná se o službu streamování třetích stran, která umožňuje sledovat neomezený počet bezplatných filmů a televizních pořadů. Původně byl k dispozici pouze na mobilech Android a televizních zařízeních se systémem Android. Nyní je podporován také na počítačích Windows PC, Mac a iOS. Aplikaci Windows si můžete stáhnout z oficiálního webu.

Protože Popcorn Time je službou třetí strany, je nejlepší použít ji s VPN. Tím zajistíte, že nebude sledována ani zaznamenána žádná z vašich streamovacích aktivit. Možná budete také potřebovat VPN ke stažení aplikace, protože její odkaz na stažení je v některých zemích zablokován.

Popcorn Time nevlastní žádný obsah. Funguje jako agregátor obsahu. Má neuvěřitelně jednoduché a uživatelsky přívětivé rozhraní. Obsah je dobře uspořádán pro snadný přístup.

Jak nainstalovat Popcorn Time na FireStick

6. Universal Media Server

nejlepší kodi alternativy

Pokud hledáte jednoduché mediální řešení, které snadno streamuje média do různých zařízení DLNA, měli byste vyzkoušet server Universal Media Server. Ať už používáte herní konzoli, televizi nebo jednoduchý smartphone, bude tato mediální služba fungovat se všemi. I když nemáte zařízení podporující DLNA, můžete použít webové rozhraní a stream bez potíží.

Uživatelské rozhraní UMS je výjimečně jednoduché. Ať už jste nějakou takovou aplikaci použili nebo ne, nemělo by vám trvat příliš dlouho, než se tento nástroj dostane na vrchol.

Universal Media Server podporuje širokou škálu video formátů a nabízí automatické přizpůsobení bitrate tak, aby odpovídalo vaší rychlosti připojení. Tento nástroj je podporován aktivním týmem vývojářů, kteří neustále poskytují nové aktualizace a vylepšení softwaru. Jsem přesvědčen, že je to jedna z nejlepších alternativ Kodi.

Závěrečná slova

I když jsem poskytl tyto nejlepší alternativy Kodi, musím říci, že Kodi zůstává můj osobní favorit. Kodi je vysoce přizpůsobitelný a podporuje stovky úžasných pluginů (doplňků a sestavení). Co Kodi postrádá, je snadné použití (pouze dokud se neobejdete). Tam přicházejí tyto alternativy Kodi do obrazu. Podívejte se a dejte nám vědět, který z nich je váš nejoblíbenější prostřednictvím níže uvedené sekce komentářů.

Příbuzný:

Nejlepší alternativy Terarijní televize
Nejlepší alternativy Showboxu
Jak nainstalovat Kodi na FireStick

Max Eddy
Max Eddy Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me