Top 5 nejlepších VPN zdarma (2020)

>

Všichni rádi procházíme internet a soukromí, ale ne všichni jsme připraveni zaplatit za zajištění naší internetové komunikace. Co tedy můžete udělat, pokud jste skromný uživatel internetu, který také rád udržuje online relativně nízký profil? Používání bezplatné VPN by bylo dobrým začátkem. Testovali jsme nejoblíbenější bezplatné VPN, abychom vám přinesli 5 nejlepších VPN zdarma do roku 2020. Pokračujte ve čtení a zjistěte, jak se chránit online, aniž byste museli utrácet žádné peníze..

Jak vybrat nejlepší VPN zdarma

Než se dostaneme do seznamu nejlepších bezplatných sítí VPN, je důležité, abychom definovali jasné aspekty, pro které tyto bezplatné služby VPN vybíráme a porovnáváme. Zde jsou tři největší kategorie, které jsme při výběru nejlepších bezplatných sítí VPN zohlednili:

1. Jak je to bezpečné? - Bezplatné sítě VPN byly v průběhu let předmětem narušení bezpečnosti a skandálů, přičemž některá jména jako Hola VPN byla v centru celosvětových skandálů, které ovlivnily stovky milionů uživatelů. Při vytváření tohoto seznamu nejlepších bezplatných sítí VPN jsme vybrali pouze bezplatné sítě VPN, které splňovaly určité bezpečnostní standardy. Všechny VPN, které najdete níže, jsou bezpečné pro použití a přicházejí s konkrétními sadami bezpečnostních funkcí, zejména pokud používáte prémiovou verzi.

2. Jaká je jejich logovací politika? - Toto je velká část každého obchodního modelu VPN a aspekt, který většina uživatelů VPN považuje za samozřejmost. Bohužel mnoho bezplatných poskytovatelů VPN využívá důvěry zákazníka a využívá své soukromé údaje k vydělávání peněz. Všechny bezplatné VPN, o kterých budeme hovořit, jasně definovaly T&Cs, což z nich činí bezpečnou volbu pro ty, kteří hledají politiku nulového záznamu od svého poskytovatele.

3. Jaké funkce mají? - Není divu, že obětujete některé funkce, pokud půjdete s bezplatným VPN ve srovnání s prémiovým. Může to být z hlediska rychlosti připojení, množství dat, které můžete použít, nebo ve specifických bezpečnostních prvcích. Všechny bezplatné sítě VPN obsažené na této stránce mají podobné funkce a podle toho jsou hodnoceny.

Pozor: Než budete pokračovat, přečtěte si ji

Bezdrátové sítě VPN se doporučuje pouze v případě, že jste příležitostný uživatel VPN a chcete odblokovat určitý obsah s omezeným zeměpisným působením nebo změnit svou IP adresu. Pokud jsou vaše požadavky VPN některé z následujících, musíte vyhledat prémiovou službu VPN.

  • Soukromí na vojenské úrovni
  • Superrychlá rychlost
  • Odblokování Netflixu
  • Torrenting / Private Streaming

V této příručce jsem také uvedl nejoblíbenější prémiové služby VPN, které můžete zdarma používat prvních 30 dní. Moje osobní doporučení je ExpressVPN. Používám je na všech mých streamovacích zařízeních včetně FireStick, Android boxu a PC. Zde je stručný přehled funkcí ExpressVPN:

Doporučený příběh: 10 důvodů, proč byste měli vždy používat VPN

Nejlepší bezplatné VPN 2020

Bezplatné sítě VPN jsou velmi pohodlným a nákladově efektivním způsobem zpracování vašeho soukromí a zabezpečení online. Měli bychom však být přímí, když mluvíme o tomto tématu, protože ne všechny bezplatné VPN jsou dobré. Některé bezplatné sítě VPN využívají svých uživatelů shromažďováním jejich informací a soukromých údajů. To je důvod, proč největším kritériem pro tento seznam nejlepších bezplatných sítí VPN je to, že všechny tyto bezplatné sítě VPN pocházejí od poskytovatelů, kteří nabízejí jak omezené bezplatné služby, tak neomezené placené služby..

Následující VPN, o kterých budeme hovořit, jsou nejlepší, když jsou používány příležitostně, například když cestujete, používáte veřejný hotspot, ale nepotřebujete stabilní a rychlé připojení. Mějte na paměti, že pokud plánujete pravidelné používání VPN, domácí připojení nebo do práce, je nejlepší vybrat si prémiovou službu a zaplatit za VPN. Některé z těchto bezplatných sítí VPN nabízejí bezplatnou službu na neomezenou dobu, zatímco jiné ji zahrnují jako omezenou časovou nabídku, kterou si uživatelé mohou vyzkoušet, než VPN před registrací na prémiovou verzi otestují. Zde je uvedeno 5 nejlepších VPN zdarma, které můžete používat zcela zdarma.

1. štít hotspotu

nejlepší bezplatná služba vpnHotspot Shield je v současné době nejlepší bezplatnou VPN dostupnou online. S několika stovkami milionů uživatelů měsíčně je tato služba VPN také jednou z nejpopulárnějších sítí VPN na trhu. Nabízí nejrychlejší rychlost internetu ze všech bezplatných sítí VPN a hladké a snadno ovladatelné uživatelské rozhraní. Co však dělá Hotspot Shield tak populárním, je skutečnost, že na rozdíl od většiny bezplatných sítí VPN skutečně umožňují torrentování a sdílení souborů P2P bez jakýchkoli omezení..

Nejen to, že jejich aplikace umožňuje maximální kompatibilitu na PC, Android a iOS zařízeních. Samozřejmě, jako každá bezplatná VPN, Hotspot Shield přichází s několika nedostatky. Poskytovatel má relativně vágní a zavádějící zásady ochrany osobních údajů a nenabízí podporu živého chatu, což z pohledu zákazníka z něj dělá tak nepříjemnou službu..

Služba také přichází s placeným plánem, který vylepšuje některé funkce a nabízí stabilnější a spolehlivější službu. Uživatelé, kteří se rozhodnou upgradovat a střídat prémiovou verzi, si mohou užít více než 2 500 serverů po celém světě, nepřetržitou podporu chatu a vojenské šifrování SSL.

Navštivte Hotspot Shield

2. Windscribe

nejlepší zdarma vpnWindscribe funguje skvěle a může se pochlubit poměrně malou aplikací, která nezabírá mnoho místa a je snadno ovladatelná, i když jste nikdy předtím nepoužili službu VPN. Stejně jako dříve zmíněný štít Hotspot, přichází také jako bezplatná nebo placená verze. Placená verze nabízí neomezený přístup k více než 600 serverům umístěným v 50 zemích světa. Placená verze také nabízí speciální servery Windflix, které jsou k dispozici pouze uživatelům, kteří platí za prémiové členství.

Co ale získáte s bezplatnou službou Windscribe? Tato bezplatná verze funguje prakticky na jakékoli platformě a nabízí další rozšíření pro Chrome, Firefox a Opera. Bezplatná verze také přichází s měsíčním datovým limitem 10 GB, což je hodně ve srovnání s většinou bezplatných sítí VPN venku. Umožňuje přístup do více než 10 zemí, ale při nižší rychlosti ve srovnání s prémiovou verzí. Rychlosti internetu při používání Windscribe se příliš nestřídají, i když se zřídka pohybují nad průměrem, což je pro bezplatnou službu VPN stále dobré.

Navštivte Windscribe

3. Hide.me

nejlepší zdarma vpnsHide.me nabízí bezplatný balíček, který je ztělesněním průměru. Ve své bezplatné službě VPN nemají žádné velkolepé aspekty, ale bez jakýchkoli závad nebo nevýhod je verze VPN VPN Hide.me stejně průchodná, jak se dostanou. Má některé klady a zápory, ale ani to není tak do očí bijící, že by vás přivedlo v obou směrech při rozhodování o nebo proti této VPN. Vzhledem k tomu, že služba mid.ge nabízí službu střední třídy, je bezplatná služba Hide.me dobrou volbou pro příležitostné uživatele VPN.

Hlavní výhodou bezplatné verze Hide.me je její flexibilita a kompatibilita. Tato VPN je kompatibilní s celou řadou platforem a podporuje také dlouhý seznam protokolů VPN, což je velmi užitečné pro ty, kteří rádi přepínají své služby a přizpůsobují je na cestách.

Na druhé straně, Hide.me má také několik nevýhod, které byste si měli být vědomi, pokud uvažujete o registraci u tohoto poskytovatele VPN. Největší nevýhodou bezplatné VPN služby Hide.me je relativně nízký datový limit, který činí 2 GB měsíčně. Kromě toho mají rychlosti připojení tendenci se měnit a z času na čas dochází k určitým poklesům připojení.

Navštivte Hide.me

4. PrivateVPN

nejlepší zdarma vpnsPrivateVPN nabízí jiný obchodní model než ostatní VPN, o nichž jsme hovořili výše. Na rozdíl od mnoha poskytovatelů na trhu, PrivateVPN nabízí svým potenciálním zákazníkům možnost vyzkoušet si své služby po dobu 7 dní, zcela zdarma. To znamená, že ačkoli je jejich služba VPN časově omezená, umožňuje svým zákazníkům používat službu během tohoto období bez omezení.

Vzhledem k tomu, že PrivateVPN nenabízí omezenou bezplatnou službu VPN, ale prémiovou službu VPN po omezenou dobu, mohou uživatelé zažít špičkovou VPN bez utrácení desetníku. Co jde do této prémiové časově omezené služby? V první řadě zahrnuje více než 80 serverů po celém světě a nabízí neomezenou šířku pásma pro maximální rychlosti. Snadno použitelný software a až 6 souběžných zařízení najednou. To vše je udržováno pod 2048bitovým šifrováním a přísnou zásadou nulových protokolů. Jakmile vyzkoušíte bezplatnou testovací verzi PrivateVPN, budete ji určitě chtít v dlouhodobém horizontu používat.

Kromě tohoto bezplatného 7denního plánu nabízí PrivateVPN také velmi velkorysou 30denní záruku vrácení peněz. To znamená, že pokud to budete chtít, můžete si to rozmyslet, ale přesto máte možnost využívat službu a všechny její funkce, bez rizika.

Navštivte PrivateVPN

5. ProtonVPN

nejlepší zcela zdarma vpnsPro uživatele VPN, kteří si cení flexibility, je ProtonVPN tou nejlepší volbou ze všech bezplatných sítí VPN, o kterých jsme dosud mluvili. Hlavní výhodou ProtonVPN oproti všem ostatním bezplatným VPN je to, že přichází s neomezeným počtem dat. Je to fantastická příležitost, pokud potřebujete pro procházení Internetu o něco více, ale nejste ochotni udělat další krok a koupit si prémiovou službu VPN. To znamená, že tuto službu můžete potenciálně využívat zdarma tak dlouho, jak budete chtít.

To vše samozřejmě přichází za určitou cenu. Internetové rychlosti ProtonVPN nejsou přinejmenším působivé a díky štíhlému výběru online serverů je tato VPN špatnou volbou pro ty, kteří chtějí přeskakovat mezi servery, aby měli přístup k obsahu po celém světě. K dispozici jsou pouze tři dostupné země, ke kterým se uživatelé mohou připojit, takže pro placenou verzi budete muset na jaře na jaře. Celkově, když se vezme v úvahu vše, ProtonVPN je velmi pohodlná, flexibilní a intuitivní VPN, i když je pomalá rychlost táhne dolů a brání tomu, aby se dostala na vyšší než 5. místo v našem seznamu.

Proč byste měli být opatrní před bezplatnými službami VPN

Nelze upřímně doporučit bezplatnou službu VPN, protože mají obecně známou pověst dělat určité věci, které nemají dělat. Vzhledem k tomu, že bezplatné sítě VPN nemají jen malou ani žádnou motivaci k tomu, aby vaše data zůstala v bezpečí a v soukromí, mnoho z nich vaše informace používá k získání finančního zisku. To může zahrnovat cokoli od vstřikování vašich aplikací do reklam až po vyprodání vašich informací nejvyššímu uchazeči.

Pokud dojde ke strčení a musíte si vybrat mezi několika bezplatnými službami VPN, zaregistrujte se alespoň pomocí služby „freemium“ VPN, která nabízí placené i bezplatné služby VPN, takže můžete snadno přejít na placenou, pokud jako volný vzorek. Nezapomeňte, že nic není skutečně zdarma, a to zejména u tzv. Bezplatných služeb VPN. Výše uvedené bezplatné VPN jsou pro vás důvěryhodné a bezpečné, ale pokud chcete své soukromí zcela zabezpečit, je vždy lepší jít s placenou službou VPN.

Nejlepší prémiové VPN služby

Samozřejmě, pokud si chcete užít lepší zabezpečení a podrobnější zážitek, je vždy lepší jít s prémiovou sítí VPN, protože placené služby přicházejí s určitými funkcemi, které u sítí VPN nenajdete. Zde jsou tři nejlepší prémiové služby, které určitě stojí za zvážení:

# 1. ExpressVPN

nejlepší vpnKdyž mluvíme o placené a prémiové službě VPN, ExpressVPN je stejně dobrý, jak přijde. Často je popisována jako nejlepší všestranná VPN. Toto je pravděpodobně nejpřesnější popis, protože ve skutečnosti není nic, co by tato VPN nemohla udělat. Vše související s ExpressVPN dýchá kvalitou. Můžete streamovat a stahovat cokoli, obejít georegulace a užívat si necenzurovaného obsahu z libovolného ze svých serverů, kdekoli na Zemi.

S více než 3000 servery v jejich systému je ExpressVPN optimalizován pro rychlé připojení bez omezení a snížení rychlosti. Společnost sídlí na Britských Panenských ostrovech a nepodléhá žádným zákonům o zachování. To znamená, že neuchovávají žádné protokoly aktivit ani protokoly připojení. ExpressVPN také používá velmi vážný bezpečnostní systém, který zahrnuje 256bitové šifrování AES, ochranu proti úniku DNS / IPv6, přepínač kill a split tunneling. Jejich tým profesionální podpory je k dispozici 24 hodin denně, 7 dní v týdnu a vždy vám rád pomůže s případnými dotazy.

Jako nejuznávanější VPN na trhu si lidé na ExpressVPN užívají svobodu stanovování vlastních cen, odděleně od konkurence. To vedlo k tomu, že mají nadprůměrné ceny, což může pro některé uživatele znamenat jistotu. Ale i v tomto případě ExpressVPN stojí za každý cent, protože jde o nejlepší dostupnou VPN službu, která je v současné době k dispozici.

Aby bylo uživatelům usnadněno, ExpressVPN v současné době nabízí 49% slevu na své roční plány. Navíc, všechny jeho plány přicházejí s 30denní záruka vrácení peněz, díky čemuž je prvních 30 dní stejně dobrá jako bezplatná síť VPN. Pokud v tom nechcete pokračovat, stačí poslat e-mail a požádat o vrácení peněz. Zpracování náhrad obvykle trvá přibližně 7 dní.

Podívejte se na oficiální web ExpressVPN

# 2. NordVPN

nordvpnNordVPN je jedním z největších oblíbených uživatelů, hlavně proto, že nabízí velmi pohodlnou službu a je vybaven všemi potřebnými funkcemi, které průměrný uživatel VPN hledá. Je to jedna z mála VPN, která dokáže obejít bloky VPN Netflixu a také vychází jako velmi přátelská služba pro sdílení souborů P2P a torrentování.

Společnost NordVPN má jednu z největších serverových sítí a nabízí 5150 serverů po celém světě. Jejich servery jsou umístěny na všech kontinentech, takže bez ohledu na to, kde se nacházíte nebo chcete streamovat, hrát hry nebo stahovat obsah, můžete vždy počítat s velmi rychlým a spolehlivým připojením k internetu. Jako jedna z nejrychlejších sítí VPN na trhu s technologií NordVPN můžete při připojení k nedalekému serveru očekávat pokles rychlosti o 25% až 30%..

Nord také přichází za docela přijatelnou cenu, která začíná u pouhých pár dolarů za měsíc pro tříletý plán. Bez ohledu na to, jaký cenový plán se rozhodnete jít, získáte všechny funkce, včetně přepínače kill-switch a více možností protokolu VPN. To vše je zaokrouhleno 30denní záruka vrácení peněz zásady, takže pokud nebudete spokojeni s NordVPN na konci měsíce, nehrozí žádné riziko ztráty peněz..

Podívejte se na oficiální web společnosti NordVPN

# 3. CyberGhost

cyberghost vpnCyberGhost inzeruje jako kompletní řešení VPN a své služby nepřecenějí tvrzením. CyberGhost je pravděpodobně jednou z nejbezpečnějších VPN, které můžete v současné době získat. Jejich služby přicházejí s řadou bezpečnostních funkcí, včetně automatického přepínače zabíjení, ochrany proti úniku DNS a IP, 256bitového šifrování AES a jasné zásady bez protokolování. Kromě toho přichází CyberGhost s vlastním blokátorem reklamy, blokátorem malwaru a blokátorem sledování online.

Instalace a používání softwaru CyberGhost je stejně snadné, jak se dá. VPN podporuje Windows, Linux, Mac, Android, iOS a směrovače. Každý placený plán přichází se 7 současnými připojeními a přístupem k více než 3500 serverům. CyberGhost také poskytuje velmi působivé připojení a nabízí jednu z nejrychlejších rychlostí připojení ze všech VPN. Kromě toho nabízejí nejvýhodnější zásady vrácení peněz, se kterými se setkáváme, protože uživatelé mají 45 dní na rozhodnutí, zda jsou spokojeni se službou VPN CyberGhost VPN..

Podívejte se na oficiální web CyberGhost

Stojí za to VPN?

S tolika VPN na trhu je důležitá otázka, jaký typ VPN služby hledáte. Pokud hledáte kvalitní VPN, která nabízí řadu bezpečnostních funkcí, mnoho umístění serveru, dobrou podporu a rozhraní, pak rozhodně stojí za to platit za prémiovou službu VPN. Kterákoli ze tří prémiových sítí VPN, které jsme uvedli výše, nabízí službu, která má mnohem větší cenu než její cenovka. Pokud chcete přidat další krok zabezpečení a zaregistrovat se pomocí prémiové sítě VPN, můžete to udělat během několika minut. A nezapomeňte, že většina seriózních služeb VPN nabízí programy zpětného odběru peněz v rozmezí od 7 do 30 dnů, takže pokud změníte názor, můžete získat plnou náhradu. Zaregistrujte se pomocí prémiové sítě VPN a ujistěte se, že jste vždy v bezpečí a soukromí.

Pokud máte omezený rozpočet a zatím si nemůžete dovolit prémiovou síť VPN, můžete využít některou z nejlepších bezplatných sítí VPN, které jsem uvedl výše. Nezapomeňte však, že bezplatné VPN nejsou tak bezpečné / rychlé, jak byste očekávali.

Příbuzný:

Jak skrýt vaši IP adresu
Nejlepší VPN pro Amazon FireStick / Fire TV
Nejlepší VPN pro Kodi
Nejlepší VPN pro odblokování Netflixu

Max Eddy
Max Eddy Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me