Jak vybrat nejlepší VPN pro vaše potřeby

>

Počet uživatelů VPN se každým dnem zvyšuje. Protože stále více lidí používá internet pro své každodenní potřeby a je v oběhu tolik osobních a citlivých informací, lidé se rozhodli pro ochranu VPN. I když je evidentně důležité používat VPN v dnešním světě, je důležité učinit správné rozhodnutí, pokud jde o výběr VPN. Nárůst počtu uživatelů VPN má za následek odpovídající nárůst počtu služeb VPN. Nyní jste v podstatě rozmazleně na výběr. Je velmi důležité, abyste pro svou potřebu vybrali správnou VPN, ale výběr je stále obtížnější. Pomůžeme vám s tímto rozhodnutím.

Proč jsou VPN tak populární

jak si vybrat nejlepší vpn

# 1. Poskytují soukromí online

VPN jsou již asi dvě desetiletí, ale celosvětovou popularitu získaly pouze každodenní uživatelé v posledních letech. To není z malé části kvůli úsilí vládních agentur, jako jsou NSA a GHCQ, aby aktivně špehovaly své občany. Když Edward Snowden propagoval program Prism NSA, každý dostal tvrdou kontrolu reality. Lidé se pak uchýlili k poskytovatelům VPN, aby skryli svou online aktivitu a znovu získali soukromí online; to je, pokud to vůbec měli.

# 2. Nápověda s online streamováním

Streamovací služby jsou vždy geograficky omezeny, ale dobrá VPN datová síť vám pomůže tyto služby odblokovat odkudkoli. S nárůstem uživatelů internetu jsou streamovací služby jako Netflix a zařízení jako Kodi populárnější než kdy jindy. S VPN můžete odblokovat Netflix a všechny ostatní streamingové služby a také skrýt vaši aktivitu. To je obzvláště důležité pro uživatele Kodi, kteří poměrně často používají bezplatné streamingové odkazy.

# 3. Pomozte obejít cenzuru

Internet je z nějakého důvodu omezen po celém světě. Příkladem jsou školy a pracoviště blokující přístup k zábavním webům a službám. Větším příkladem jsou země, jako je Írán, Saúdská Arábie, Spojené arabské emiráty, Čína atd. Blokující velké části internetu, jako jsou Wikipedia, zpravodajské weby, sociální média atd. S VPNs můžete tyto filtry překonat a volně procházet web. Dokonce i mnoho z těchto zemí zakázalo používání VPN.

  Kuinka asentaa / käyttää FireStick-parhainta VPN-verkkoa

Analyzujte své potřeby VPN

měl bych použít vpn

Než zahájíte proces zúžení na konkrétní VPN, je rozumné analyzovat vaše potřeby VPN. Zjistěte, proč potřebujete VPN, a které vám pomohou učinit lepší rozhodnutí. Existuje mnoho důvodů, ale který je váš? A je to dokonce dostatečný důvod k přihlášení k odběru VPN? Zjistěte níže.

# 1. Cestuješ hodně?

Sítě VPN jsou důležité pro expatrenty a časté cestovatele. Umožňují připojení k veřejným sítím a bezpečný přístup k podnikovým datům. Vy i vaše data jste vždy na cestách v bezpečí pomocí VPN. Také vám pomohou překonat geografické omezení a cenzuru. Záleží také na tom, kam cestujete, protože mnoho zemí, jako je Spojené arabské emiráty, zakázalo používání VPN také. Ale v těchto zemích vám mohou pomoci i prodejci, proto mějte na paměti.

# 2. Odblokování geo-omezených služeb je vaším jediným požadavkem?

Pokud je tomu tak, můžete to udělat bez VPN. Pokud jde pouze o problém školy / pracoviště, pak není nutné investovat do sítě VPN. Jen počkejte, až se vrátíte domů! Pokud obsah ve vaší oblasti není k dispozici, můžete místo toho použít služby SmartDNS, protože pomáhají s odblokováním a jsou rychlejší. Ale pokud chcete soukromí a anonymitu, která je vyžadována pro uživatele Kodi, měli byste jít na VPN.

# 3. Žijete někde se závažnými omezeními?

V takovém případě pravděpodobně právě používáte VPN. Otázkou však je, která z nich je pro vás nejlepší. Potřebujete VPN se silným šifrováním, s funkcemi, jako je kill-switch, a které se mohou vyhnout technikám, jako je hloubková kontrola paketů, která někdy může dát pryč skutečnost, že používáte VPN. Země jako Čína používají tuto taktiku.

# 4. Zahrnuje vaše práce výzkum citlivých problémů na citlivých místech?

Pokud to platí pro vás, bezpodmínečně potřebujete silnou VPN. Zatímco vládní filtrování je zjevně problém, práce na citlivých tématech může přitahovat nežádoucí a nebezpečný zájem vládních i nevládních skupin. Pokud chodíte o své firmě bez jakékoli ochrany, ohrožuje to nejen vaše soukromí.

# 5. Má vaše země přísné zákony o uchovávání údajů?

Existuje mnoho zemí s přísnými zákony o uchovávání údajů. Váš poskytovatel internetových služeb je povinen udržovat podrobné protokoly o používání a činnosti podle zákona, které je pak mohou požádat, aby jej také předaly. Nikdo nechce celou svou online historii v rukou ostatních a počet zemí, které to dělají, roste. Tyto informace dokonce sdílejí navzájem, pokud jsou součástí spolupráce jako Five Eyes a TPP. Zjistěte si tedy zákony o uchovávání údajů ve vaší zemi.

  Как установить / использовать Best VPN для FireStick

Nejedná se o jediný důvod, proč potřebujete VPN. S ohledem na online hrozby VPN již není na výběr, je to nutnost. Zde je 10 důvodů, proč musíte používat VPN po celou dobu.

Jak vybrat nejlepší službu VPN

Jakmile provedete analýzu svých potřeb VPN, můžete lépe určit, zda VPN potřebujete, i když se doporučuje použít jednu. Nemůžete však začít používat pouze první VPN, jejíž název vidíte. Před přihlášením k síti VPN musíte zkontrolovat několik věcí.

jak si vybrat nejlepší vpn

# 1. Šifrování a protokoly

Sítě VPN šifrují vaše připojení, ale síla šifrování určuje, zda jsou vaše data a aktivita skutečně zabezpečená či nikoli. Nejbezpečnějším protokolem je nyní OpenVPN a většina nejlepších VPN jej podporuje. Pokud vaše VPN poskytuje pouze podporu PPTP, přejděte k jinému dodavateli. PPTP je rychlý, ale nejméně bezpečný.

# 2. Zásady protokolování

Sítě VPN skryjí vaši online aktivitu a data před všemi. Samotná VPN však vidí vše, co děláte. Pokud vaše VPN zaznamená všechny tyto informace a poté je sdílí s třetími stranami, utratili jste tyto předplatné za nic. Bezplatné sítě VPN často vytvářejí prostředky a sítě VPN založené mimo umístění s přísnými zákony o uchovávání dat jsou často nuceny tak učinit. Před přihlášením si proto vždy zkontrolujte zásady ochrany soukromí VPN. Ujistěte se, že to následuje zásady no-logs a je přednostně založeno na umístění respektujícím soukromí.

# 3. Rychlost

Protože šifrují veškerý provoz, sítě VPN do jisté míry snižují rychlost vašeho prohlížení internetu. Ale jak velké je snížení rychlosti, záleží na výrobci. Nejlepší VPN zajistí, že toto snížení je minimální, a někdy VPN mohou také zlepšit rychlost stahování a odesílání.

# 4. Globální pokrytí

Čím více serverů pod názvem VPN, tím více možností připojení máte. Tím se zabrání přetížení serveru, což znamená, že je méně pravděpodobné, že budete čelit poklesům připojení. Pomůže to také zlepšit rychlost vašeho připojení, zejména pokud jste připojeni k serveru v blízkosti vaší geografické polohy.

# 5. Podpora napříč platformami

Pryč jsou dny, kdy lidé používali internet pouze prostřednictvím svých počítačů nebo notebooků. Dnes lidé používají k připojení k internetu chytré telefony, tablety, chytré televizory, Fire Stick, Kodi, herní konzole atd. Pokud vaše zařízení interaguje s internetem, potřebuje ochranu VPN. Je proto důležité, aby vaše VPN podporovala co nejvíce zařízení a operačních systémů a umožňovala simultánní připojení.

# 6. Náklady

Kdykoli budete platit za službu, chcete se ujistit, že dostanete své peníze zpět. Sítě VPN zdarma vám neúčtují peníze, ale vaše identita, data a aktivita s nimi nikdy nejsou v bezpečí a jsou s nimi omezena šířka pásma a server. Proto byste se měli vyhnout bezplatným VPN.

  Recenzja IPVanish: najlepsza alternatywa VPN!

To však neznamená, že všechny placené VPN jsou dobré. Hledejte VPN, která vám nabízí vše, co chcete, ale neznamená, že v peněžence není velká díra. Mnoho sítí VPN nabízí záruku vrácení peněz v rozmezí od 7 do 30 dnů. Nejlepší je vybrat tyto VPN a během této doby službu plně otestovat. Pokud nejste spokojeni, můžete požádat o plnou náhradu.

# 7. Zákaznická podpora

Někdy můžete zasáhnout problém při nastavování VPN nebo při používání. Pravděpodobnost, že k tomu dojde, je poměrně vysoká, pokud jste prvním uživatelem a nejste v oboru dobře obeznámeni. V těchto případech je velkou podporou přátelský a schopný tým zákaznické podpory, který nabízí nepřetržitou asistenci. Nejlepší je mít VPN, která nabízí nejen podporu e-mailů a vstupenek, ale také podporu živého chatu. Pokud VPN nabízí nastavení služby na dálku, pak nic podobného neexistuje.

Kterou VPN byste měli použít?

což je nejlepší vpn

Teď, když znáte roli VPN a jak byste si měli vybrat jednu pro sebe, je zde tabulka 5 VPN, které najdu nejlepší v oboru díky jejich rychlým rychlostem, vojenskému šifrování, počtu umístění serverů a hodnota za peníze. Pokud potřebujete více informací o těchto VPN, podívejte se do našich průvodců o nejlepší Kodi VPN a FireStick VPN.

Tip kupujícího – Pokud nemáte rozpočet, vždy si zakupte roční plán, který je v porovnání s měsíčními plány téměř poloviční. Protože většina poskytovatelů VPN chrání své uživatele zárukou vrácení peněz, můžete vždy požádat o vrácení peněz, pokud služba neodpovídá vašim očekáváním.

Soubor pod: VPN

Prohledat tento web

Nejlepší VPN

Jak vybrat nejlepší VPN pro vaše potřebyexpressvpn postranní panelJak vybrat nejlepší VPN pro vaše potřebyJak vybrat nejlepší VPN pro vaše potřebyJak vybrat nejlepší VPN pro vaše potřebyJak vybrat nejlepší VPN pro vaše potřebyJak vybrat nejlepší VPN pro vaše potřeby30denní záruka vrácení penězVisit ExpressVPNPřečtěte si recenzi
ipvanish sidebarJak vybrat nejlepší VPN pro vaše potřebyJak vybrat nejlepší VPN pro vaše potřebyJak vybrat nejlepší VPN pro vaše potřebyJak vybrat nejlepší VPN pro vaše potřebyJak vybrat nejlepší VPN pro vaše potřebyZáruka vrácení peněz za 7 dníVisit IPVanishČtěte si recenzi
nordvpn postranní panelJak vybrat nejlepší VPN pro vaše potřebyJak vybrat nejlepší VPN pro vaše potřebyJak vybrat nejlepší VPN pro vaše potřebyJak vybrat nejlepší VPN pro vaše potřebyJak vybrat nejlepší VPN pro vaše potřebyZáruka vrácení peněz na 7 dníVisit NordVPN

Obsah příspěvku

 • 1 Proč jsou VPN tak populární
  • 1.1 # 1. Poskytují soukromí online
  • 1.2 # 2. Nápověda s online streamováním
  • 1.3 # 3. Pomozte obejít cenzuru
 • 2 Analyzujte své potřeby VPN
  • 2.1 # 1. Cestuješ hodně?
  • 2.2 # 2. Odblokování geo-omezených služeb je vaším jediným požadavkem?
  • 2.3 # 3. Žijete někde se závažnými omezeními?
  • 2.4 # 4. Zahrnuje vaše práce výzkum citlivých problémů na citlivých místech?
  • 2,5 # 5. Má vaše země přísné zákony o uchovávání údajů?
 • 3 Jak vybrat nejlepší službu VPN
  • 3.1 # 1. Šifrování a protokoly
  • 3.2 # 2. Zásady protokolování
  • 3,3 # 3. Rychlost
  • 3.4 # 4. Globální pokrytí
  • 3,5 # 5. Podpora napříč platformami
  • 3,6 # 6. Náklady
  • 3,7 # 7. Zákaznická podpora
 • 4 Kterou VPN byste měli používat?
 • 5 Závěr

Trendy průvodce

 1. Nejlepší VPN pro FireStick
 2. Jak útěk z vězení FireStick
 3. Jak nainstalovat Kodi na FireStick
 4. Nejlepší doplňky Kodi
 5. Nejlepší stavby společnosti Kodi
 6. Nejlepší aplikace FireStick
 7. IPTV
 8. Kino APK
 9. Exodus Redux Addon
 10. Nejlepší torrent stránky

Poslední příspěvky

 • 8 nejlepších alternativ Showboxu (2023)
 • Jak útěk z vězení FireStick (únor 2023)
 • Nejlepší stavby společnosti Kodi (aktualizováno pro únor 2023)
 • Nejlepší doplňky Kodi pro vítězství na celém světě [2023]
 • Jak nainstalovat Real Debrid exkluzivně Filmy Kodi Addon

Zřeknutí se odpovědnosti – Streamování nebo stahování obsahu chráněného autorskými právy je nezákonné.

FireStickTricks.com žádným způsobem neospravedlňuje, nepodporuje ani nepodporuje nezákonné používání Kodi, Fire Stick nebo našich průvodců. Uživatelé jsou zodpovědní za své činy. Přečtěte si naše úplné prohlášení o vyloučení odpovědnosti.

Max Eddy
Max Eddy Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me