Recenze IPVanish: Nejlepší alternativa VPN!

>

Potřeba online soukromí a anonymity se každým rokem zvyšuje: hackeři jsou stále přítomnou hrozbou, protože mohou zachytit vaše připojení a ukrást vaše hesla. I vaše čísla kreditních karet mohou být duplikovány a použity bez vašeho svolení.

Mnoho těchto bezpečnostních hrozeb můžete vyřešit přijetím spolehlivé služby VPN. Virtuální soukromé sítě nebo VPN mohou maskovat IP adresu uživatelů a skrýt všechna jejich sdílená data a přenosy, aby se zabránilo viditelnosti online..

Internet je plný klientů VPN všech typů: zdarma, placených, kvalitních a průměrných, tam jsou desítky poskytovatelů. Ale jen několik z nich může tvrdit, že nabízí kompletní a spolehlivou službu, a jednou z nejuznávanějších je IPVanish. Tento článek vám poskytne podrobné informace o IPVanish. Zůstaňte naladěni.

ipvanish recenze

Recenze IPVanish

Vzhledem k tomu, že většina odvětví VPN souhlasí s vysokými rychlostmi a celkově dobrým výkonem, je IPVanish jedním z pěti nejlepších klientů VPN, které jsou k dispozici uživatelům po celém světě. Na základě Spojených států nabízí společnost IPVanish vzrušující funkce, které spolu s možností surfovat na internetu soukromě a anonymně.

IPVanish, který je pravděpodobně nejrychlejším poskytovatelem služeb VPN v této oblasti, je ideální pro milovníky streamování, dokonce i pro ty, kteří rádi sledují multimediální obsah HD. Uživatelé budou mít téměř bezproblémový provoz, ale protože má tolik možností konfigurace, nemusí být ideální pro začátečníky ve světě VPN.

Mezi další funkce patří povolení činnosti P2P, což znamená, že je povoleno vynikající prostředí pro torrentování s bezpečným stahováním. IPVanish umožňuje uživatelům konfigurovat jejich potřeby a preference ochrany osobních údajů a má přes 850 serverů v 60 zemích po celém světě.

IPVanish zajišťuje, že můžete implementovat silné šifrování, což znamená, že data, která sdílíte při připojení, nebudou k dispozici zvědavým očím po celém webu. Klient Windows může být trochu matoucí, ale celkově tato možnost poskytuje vynikající služby.

Má stolního a mobilního klienta, rychlostní útoky ve Velké Británii a Evropě a vysoce konfigurovatelný software jako své primární pozitivní body. Dalším nedostatkem je pomalost služby zákazníkům a podpory.

Servery IPVanish

I když IPVanish nemůže nabídnout připojení 90, 80 nebo dokonce 70 zemí jako několik dalších sítí VPN, je v této oblasti více než pokrytá, s více než 850 servery v 60 zemích strategicky rozmístěnými po celém světě.

Představte si, že máte přístup k webům, seriálům, filmům, streamovaným kanálům, torrentovým stránkám a dalším službám ze 60 zemí po celém světě: je to sen pro lidi, kteří milují získat možnosti zábavy na webu.

ipvanish recenze pro servery

I když server nemá v Rusku, IPVanish je v evropských zemích a také v jeho rodném městě ve Spojených státech amerických převládající: má zde více než 400 serverů v 17 různých městech.

IPVanish pro Netflix

IPVanish je bohužel jednou z obětí úsilí Netflixu o snížení pokusů VPN o pokusy o lokalizaci uživatelů a přístup k odlišným geografickým regionům. Společnost zablokovala servery IPVanish, takže uživatelé si nemohou užívat mezinárodního obsahu této online multimediální platformy.

Avšak od nynějška revidovaného výběru VPN mají jako domovské město Spojené státy americké, americký region Netflix (který má zdaleka nejzajímavější a nejúplnější knihovnu filmů, televizních seriálů a produkcí) je k dispozici v IPVanish. Pokud jste na Netflixu velcí, můžete si přečíst příručku o nejlepší Netflix VPN.

IPVanish pro Kodi

Kodi je jako open source multimediální platforma perfektní volbou pro streamování závislých, protože nemusí platit poplatek za předplatné Netflixu, aby si mohli užívat ty nejlepší filmy, seriály, dokumenty, krátké filmy, muzikály a další produkce..

Funkce Kodi s oficiálními a neoficiálními doplňky. Protože mnoho z nich je k dispozici na mezinárodní úrovni, nelze je odblokovat z jakéhokoli místa, pokud nemáte VPN. IPVanish je jednou z nejlepších VPN pro uživatele Kodi díky svým 60 zemím (to znamená, že můžete získat doplňky od 60 zemí!) A neuvěřitelné rychlosti.

Chcete-li spustit Kodi pomocí svého účtu IPVanish VPN, stačí spustit aplikaci nebo klienta, v závislosti na vašem zařízení, a to je vše! Budete mít neomezený přístup ke všem doplňkům odkudkoli.

  Como instalar e usar o ExpressVPN no Firestick

IPVanish for Torrents

Pokud nešifrujete provoz a nezakryjete svou identitu, zvědavé oči internetu uvidí, co děláte. To v kombinaci se zákony některých zemí týkajícími se torrentování a činnosti P2P může omezit vaše online zážitky a zábavu.

Naštěstí vám s tím mohou služby VPN pomoci. Zejména IPVanish poskytuje skvělou atmosféru pro torrentování a P2P aktivity, takže můžete komunikovat, aniž byste se museli obávat vládních institucí, které vám to zakazují.

Neexistuje nic jako torrentování se 100% soukromí, a to IPVanish je perfektní nástroj poskytující bezpečné prostředí a pokročilé funkce, jako je technologie SOCKSS5, která vám umožní být zcela anonymní.

IPVanish pro FireStick

Úžasná Amazon Fire TV Stick je v současnosti jedním z nejoblíbenějších streamovacích zařízení na planetě, protože je vysoce přenosná a uživatelé ji mohou přenášet a používat kdekoli a kdykoli to uzná za vhodné. V kombinaci s IPVanish však funguje naprosto nejlépe, protože chrání uživatele před hackery a jinými hrozbami pomocí robustního šifrování a všech hlavních protokolů a umožňuje jim přístup k webům a obsahu ze 60 zemí po celém světě. IPVanish navíc poskytuje některé z nejrychlejších rychlostí v oboru, což je ideální situace pro milovníky streamování. Můžete si přečíst více o nejlepší VPN pro FireStick.

IPVanish Pricing

Pokud se podíváte pouze na měsíční cenu, všimnete si, že IPVanish není přesně jedním z nejlevnějších klientů VPN na trhu a kontroluje se za 10 USD. Pokud však vezmete v úvahu všechny funkce, které nabízí, bezpečné šifrování, soukromí a anonymitu a vysoký počet serverů a zemí dostupných pro připojení, zjistíte, že poplatek je více než spravedlivý.

Kromě měsíčního tarifu nabízí IPVanish, jak mnozí VPN klienti často, nabídky a slevy, pokud osoba získá službu déle než měsíc. Například čtvrtletní režim se kontroluje na 8,99 $ a roční náklady stojí 6,49 $ za každých 30 dní.

IPVanish Coupon: Jedna z nejlepších věcí na IPVanish je – stále nabízí příležitostné kupóny se slevou, což vám dává další slevu na jeho cenu. V současné době IPVanish kupón SAVE20NOW je live, které můžete použít při pokladně a ušetřit dalších 20%.

Klepnutím sem získáte IPvanish

ipvanish recenze pro stanovení ceny

Jednou z upřednostňovaných funkcí VPN jsou bezplatné zkušební verze a vhodné zásady vrácení peněz. V tomto ohledu IPVanish trochu zaostává za nejlepšími možnostmi, protože nemá první a druhé kontroly za pouhý týden. Jistě, je užitečné testovat funkce po dobu sedmi dnů a poté se rozhodnout, zda stojí za to zaplatit plný plán, ale většina z nejlepších alternativ má 15 nebo dokonce 30denní záruky vrácení peněz.

Vynikající vlastností pro zákazníky je obrovské množství platebních metod, které IPVanish přijímá za své služby. Mezi ně patří kreditní karty (všechny ty hlavní), PayPal, Bitcoin, Giropay, CashU, DineroMail a další.

Získejte IPVanish

IPVanish Rychlost a výkon

IPVanish absolvuje téměř všechny testy rychlosti prováděné odborníky a odborníky v této oblasti. Tato možnost založená na USA může získat 30–35 Mb / s na britských serverech a podobnou rychlost ve zbytku Evropy, kde je známo, že je zvláště silná.

Rychlosti jsou nejen vysoké / rychlé, ale také konzistentní. Většina serverů ve Spojených státech může dosáhnout až 25-30 Mb / s. IPVanish má přesvědčivou výhodu oproti jiným poskytovatelům: výběrem možnosti „Nejlepší server“ se vás systém automaticky připojí, i když můžete najít jednu ručně, která je rychlejší, než ta, kterou IPVanish při výběru této funkce přiřadí..

IPVanish má mimo jiné ochranu proti úniku DNS a killswitch, čímž zajišťuje soukromí uživatelů a zároveň si užívá některé z nejlepších rychlostí na trhu VPN. Pokud jste ve Velké Británii, zbytku Evropy nebo Spojených států, možná nenajdete rychlejšího klienta.

Rychlosti IPVanish mohou konkurovat i těm nejspolehlivějším alternativám VPN v terénu, a to je něco, co milovníci streamování nepovažují za samozřejmost.

Zkušenosti s používáním

Funkce „Nejlepší server“ výrazně zvyšuje uživatelský komfort, zejména pokud je zákazník začátečníkem ve světě VPN. Pokud by to IPVanish neměl, bylo by pro člověka, který poprvé používá virtuální privátní síť, obtížné procházet desítkami možností a konfigurací, které má tato alternativa.

Aplikace pro Android a iOS ukazují vaši aktuální IP adresu, server, ke kterému jste připojeni a kolik času jste ji používali. Ukazuje také zákazníkovi, kolik dat sdílí se systémem.

Menší nevýhodou jinak vynikající služby IPVanish je absence funkce blokování reklam. Existuje jen málo věcí, které jsou nepříjemné, jako je třeba zpozdit online provoz kvůli nevhodným reklamním zprávám, které nechcete vidět.

  Cum se instalează și se utilizează ExpressVPN pe Firestick

Existují návody k instalaci a nastavení IPVanish pro Amazon Fire TV Stick, Windows, Mac, Linux, Android a iOS, takže uživatelé mají návod, když jsou amatérští. Stahování těchto aplikací obvykle netrvá příliš dlouho a po instalaci jsou použitelné. I když rozhraní nabízí řadu možností konfigurace, které mohou personalizovat zážitek VPN, jeho vzhled je tmavý a neatraktivní.

Protokoly a šifrování

ipvanish funkce zabezpečení a soukromí

IPVanish je bohatá na bezpečnostní opatření a funkce, zejména na mobilních zařízeních, jako jsou iOS a Android. Uživatel může „blokovat síť“, což znamená, že některé aplikace vašeho telefonu se nebudou moci připojit k internetu, dokud nebude povolena VPN. A protože IPVanish má neomezenou propustnost dat, můžete ji nechat trvale.

Díky užitečnému inovativnímu systému vás IPVanish chrání před nebezpečnými veřejnými internetovými připojeními, která nevyžadují heslo, když je váš telefon nebo notebook aktivován Wi-Fi. Četní hackeři využívají nedostatek pozornosti a naivity lidí, ale IPVanish zajišťuje, že nejste nejnovější obětí.

IPVanish používá široce rozšířené šifrování OpenVPN, s bitovou šifrou AES-256, ověřováním dat HMAC SHA1, handshake RSA-2048 a ověřováním řízení HMAC SHA-256.

256bitové šifrování AES je zadáno vládou USA, protože uvedl, že uvedená metoda je nejlepší ze všech a používá ji k ochraně své online komunikace na všech úrovních. Navzdory obavám, že vláda může použít IPVanish jako zprostředkovatele ke čtení zpráv „skrytých“ metodou AES-256, není tomu tak proto, protože všichni významní poskytovatelé služeb VPN implementují opatření pro šifrování.

VPN, které implementují šifrování AES-256 bitů pomocí protokolu OpenVPN, stejně jako IPVanish, jsou obvykle umístěny blízko nebo na začátku seznamu, pokud jde o hodnocení odborníků a preference lidí.

Klienti a kompatibilita

IPVanish poskytuje více než dostatečnou kompatibilitu pro uspokojení většiny kruhů po internetu. Tato značka obsahuje aplikace pro Windows, Mac OS X, MacOS, iOS, Android a dokonce Amazon Fire TV / Stick. To je obzvláště výhodné, protože IPVanish umožňuje uživatelům připojit až pět různých zařízení současně.

ipvanish vpn review

Instalační program klienta IPVanish pro Windows vytvoří zástupce této značky VPN na ploše. Chcete-li aplikaci spustit a spustit, stačí na ni kliknout. Po zadání budete muset zadat uživatelské jméno a heslo, které jste vytvořili v procesu registrace.

Když se nacházíte, měli byste vidět tři umístění serveru na hlavní obrazovce, která se nacházejí v dolní části rozložení, těsně nad tlačítkem používaným pro připojení. Musíte vybrat zemi, se kterou chcete navázat spojení. , pak město a nakonec server.

Máte seznam serverů, ze kterého si můžete vybrat jednoho z 850, které IPVanish musí nabídnout svým věrným zákazníkům, a v části Nastavení najdete potřebné konfigurace a možnosti, jak si přizpůsobit svůj zážitek.

Zásady protokolu IPVanish

V současné době jsou všichni obeznámeni s IPVanish a co její umístění na mapě světa znamená pro soukromí a protokolování dat a aktivity. Vzhledem k tomu, že je tato možnost ve Spojených státech, musí se vypořádat s možnými tlaky ze strany NSA a dalších donucovacích orgánů. Kromě toho existují obhájci autorských práv, kteří aktivně odsuzují alternativy, jako je VPN, za jejich úlohy, které pomáhají stinným lidem zatemňovat.

Pokud vás chytí pomocí VPN ke sdílení a distribuci pirátského obsahu, je vysoká pravděpodobnost, že jdete do vězení. IPVanish však umožňuje činnost P2P a věří, že její zákazníci se takových aktivit nebudou účastnit, a rozhodně neschvaluje žádné trestné činy.

Ve svých zásadách ochrany osobních údajů společnost IPVanish uvádí, že při připojení pod šifrováním VPN neukládá žádné záznamy o činnosti svých uživatelů a v případě soudního příkazu NSA by jim neměla cokoli pomoci. Díky tomuto scénáři jsou lidé přesvědčeni o spolehlivosti IPVanish.

IPVanish Extra Features

I když se to může zdát příliš komplikované pro začátečníky a milovníky jednoduchosti, IPVanish má vzrušující funkce, které většina standardů VPN vezme a implementuje. Například společnost poskytuje sedmidenní záruku vrácení peněz, a ačkoli to není číslo, které může konkurovat jiným alternativám ’15 nebo 30 dnů, skutečně se hodí.

Ochrana proti úniku DNS zajišťuje, že nedochází k únikům WebRTC nebo IP, které by mohly ohrozit vaši online identitu nebo digitální aktiva. Killswitch také poskytuje uživatelům příležitost chránit své zdroje, i když připojení VPN klesá.

Pět současných připojení umožňuje uživatelům kombinovat řadu zařízení do stejného připojení VPN, i když nenakonfigurují šifrování ve svých směrovačích. Aplikace se instaluje samostatně a pomáhá začátečníkům.

  สุดยอด VPN สำหรับ Torrenting (2023) | ดาวน์โหลด Torrents อย่างปลอดภัย

Rozhraní, i když není příliš atraktivní, se považuje za snadno použitelné, i když některé kruhy si stěžovaly na četná menu, nastavení a možnosti konfigurace. Existuje však neomezená propustnost dat.

ipvanish rysy

Spolu se servery +850 a 60 zeměmi, které IPVanish poskytuje možnost připojení svých uživatelů, je k dispozici skupina více než 40 000 IP adres. To znamená, že zákazníci mohou přepínat mezi servery ve snaze dosáhnout vyšší rychlosti a výkonu.

IPVanish umožňuje aktivitu P2P, perfektní nastavení pro torrentování a má webový proxy server SOCKS5. Implementuje nejlepší šifrovací protokoly dostupné v odvětví VPN ve formě OpenVPN, L2TP (Layer to Tunneling Protocol) a starého PPTP (Peer to Peer Protocol, otec VPN).

Rozšíření prohlížeče IPVanish

Navzdory všem svým užitečným a vzrušujícím funkcím a nabídkám IPVanish nemá vyhrazená rozšíření pro konkrétní webové prohlížeče, ale má pro uživatele tohoto operačního systému navrženou aplikaci Chromebook. Kromě toho má aplikace pro téměř všechny OS a zařízení.

Zákaznická podpora

Jedním z poklesů IPVanish je zákaznický servis. Existuje rozšířený dojem, že doba odezvy je příliš vysoká pro většinu odborníků a vkusu lidí, protože tým podpory a podpory může trvat déle než jeden den, než odpoví na požadavky a dotazy uživatelů..

Je trochu překvapivé, že IPVanish nemá funkci živého chatu ani pracovníky podpory e-mailů, kteří mohou reagovat trochu rychleji, vzhledem k obrovské infrastruktuře a investicím, které společnost pečlivě vložila s úmyslem nabídnout kompletní a kvalitní produkt..

FAQ (často kladené otázky) je primární způsob, jak pomoci klientům IPVanish v procesu instalace, nastavení a pomoci s přesnou radou. Uživatelé mohou rychle vyhledávat konkrétní položky a funkce, o kterých se chtějí dozvědět více.

Kromě toho poskytuje IPVanish kompletní průvodce nastavením pro správnou instalaci a používání této služby VPN na všech zařízeních a pod jakýmkoli operačním systémem. Potřebujete-li však vědět něco, na co často kladené dotazy, návody a průvodci neodpovídají, budete se muset prostřednictvím formuláře kontaktovat s týmem podpory.

Poté, co vyplníte požadované soubory a odešlete vaši zprávu s vaší konkrétní oblastí potřeby, se k vám pracovníci IPVanish vrátí e-mailem. Reakce však obvykle trvá hodiny, dokonce i několik dní, pokud máte smůlu. Jedná se o nejslabší aspekt poskytovatele služeb VPN, který není jinak dokonalý.

Recenze IPVanish: Závěrečné myšlenky

Závěrem lze říci, že IPVanish je fantastický VPN klient, který se pohodlně řadí mezi pět nejlepších v oboru. Má vynikající počet serverů a může svým zákazníkům pomoci s připojením k 60 zemím po celém světě. Co to číslo znamená? Klienti mohou mít přístup k streamování obsahu, torrentovým webům, oblíbeným webovým stránkám a doplňkům Kodi ze 60 zemí, což je elitní číslo, které topuje téměř všechny primární poskytovatele, až na několik výjimek..

IPVanish má nějaké slabiny. Například nemá bezplatnou zkušební verzi, zásady vrácení peněz jsou poměrně krátké ve srovnání s jinými nejlepšími konkurenty, nemají blokování reklam a klient Windows může být trochu nepříjemný, soudě podle několika odborných posudků. Jeho hlavní nevýhodou je však téměř nereagující zákaznický servis, bez funkce živého chatu a navždy trvající reakce prostřednictvím e-mailu na jednoduché dotazy nebo požadavky, které mohou být naléhavé.

Přesto je IPVanish jednou z preferovaných možností pro milovníky streamerů a torrentů po celém světě. Má sídlo ve Spojených státech a má zde více než 400 serverů rozmístěných na 17 místech. Vzhledem k tomu, že v zemi je spousta streamovacích webů a platforem, doplňků, pořadů, online kanálů a dalších druhů obsahu, může být IPVanish při hledání odblokování věcí v Americe velmi užitečný..

Použitím vojenského šifrování AES 256bitové šifrování se společnost IPVanish ujistila, že váš obsah a sdílený provoz jsou mimo špióny a zvědavé oči na webu. Svým zákazníkům také poskytuje možnost volby mezi několika protokoly, včetně OpenVPN, L2TP a PPTP.

IPVanish, přestože má kořeny ve Spojených státech a je předmětem několika donucovacích orgánů, neuchovává záznamy o činnosti uživatelů a zajišťuje, aby mohli procházet web soukromě a anonymně.

Pointa je, že IPVanish je špičková VPN, s vynikajícími nabídkami a dobrou hodnotou, pokud vezmete v úvahu, kolik funkcí a jedinečných prvků má. Pro zkušené uživatele VPN je IPVanish snovým klientem, protože má všechny možnosti nastavení a konfigurace. I když se rozhodnete koupit nejdražší tarif, který je měsíční, určitě nebudete zklamáni, protože vyhlídka na přístup k obsahu z 60 zemí s vysokou rychlostí a konstantním výkonem je velmi lákavá.

Získejte IPVanish

Příbuzný:

  • Proč potřebujete VPN
  • Jsou VPN legální a bezpečné použití?
  • Recenze ExpressVPN
  • Nejlepší VPN pro FireStick

Max Eddy
Max Eddy Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me