IPTV Hizmetiniz İçin En İyi IPTV Oynatıcıları

>

Bu yazıda, Fire Stick, Fire TV, Android TV Kutuları, Akıllı TV'ler, Android Cep Telefonları, iOS, Windows PC ve daha fazlası için En İyi IPTV Oynatıcılarının listesini bulacaksınız. Bu listedeki bazı oyuncuların Windows ve macOS için özel bir uygulaması olmasa da, bunları bir Android taklitçisinin yardımıyla kullanabilirsiniz. 

en iyi iptv oyuncuları

Burada öne çıkan IPTV oynatıcılar birçok IPTV hizmetiyle kullanılabilir. Burada dikkat edilmesi gereken önemli nokta, burada listelenen uygulamaların yalnızca oynatıcılar olması ve IPTV kanalı sağlamamasıdır..

Bu IPTV oynatıcıları kullanabilmek için mevcut bir IPTV aboneliğinizin olması gerekir. Ayrıca, mevcut IPTV aboneliğiniz M3U çalma listelerini veya EPG'yi desteklemelidir.

IPTV oynatıcılar M3U çalma listesi ve / veya EPG destekli resmi ve üçüncü taraf IPTV hizmetleriyle kullanılabilir.

NOT: Bu sayfa hizmetleri değil, sadece IPTV Oynatıcıları kapsar. IPTV servis sağlayıcılarının listesine buradan göz atabilirsiniz. 

IPTV Oynatıcı nedir?

Mevcut IPTV aboneliğinizden IPTV kanallarını çalabilen herhangi bir uygulama veya hizmettir. Böylece, sağlayıcınızdan bir IPTV aboneliği satın alırsınız ve bir IPTV oynatıcı kullanarak kanalları oynatırsınız.

Çoğu IPTV sağlayıcısının kendi uygulamaları veya istemcileri vardır. Uygulamayı desteklenen cihazlara ayrı ayrı yükleyebilirsiniz.

Ancak, birden fazla IPTV aboneliği kullanıyorsanız, IPTV oynatıcı ile yönetim daha kolay hale gelir. Farklı aboneliklerden birden fazla uygulama yüklemenize gerek yoktur. Tek bir IPTV oynatıcı ile hepsinde oturum açabilirsiniz.

Çoğu IPTV oynatıcısı, M3U oynatma listesi URL'si veya EPG URL'si ile oturum açmanızı gerektirir. Bazıları API girişlerini de destekler.

Bu, mevcut IPTV sağlayıcınızın M3U veya EPG URL veya API girişini desteklemesi gerektiği anlamına gelir (IPTV oynatıcı destekliyorsa).

Genellikle, IPTV hizmetine kaydolduğunuzda, M3U veya EPG URL ve API giriş bilgileri kayıtlı e-posta adresinize gönderilir. Eğer almadıysanız, IPTV servis sağlayıcınıza başvurmanız gerekebilir.

Burada listelenen IPTV oyuncularının ilgili kılavuzlarına bir bağlantısı vardır. Kurulum ve kurulum prosedürünü bu kılavuzlarda bulabilirsiniz.

IPTV Oynatıcı Kullanmanın Avantajları

IPTV sağlayıcınızın yerel uygulaması üzerinde bir IPTV oynatıcı kullanmak istemenizin nedenlerinden bazıları şunlardır:

  • Genellikle, IPTV oynatıcılar yerel uygulamalardan daha kullanıcı dostudur
  • IPTV oynatıcılar genellikle IPTV servis sağlayıcılarınızın APK'larından daha fazla cihazda desteklenir
  • Tek bir uygulamayla birden fazla IPTV aboneliğini yapılandırabilir ve yönetebilirsiniz. Birden çok sağlayıcıdan birden fazla uygulama yüklemeye gerek yoktur
  • IPTV oynatıcılar çoğu cihaz platformunda resmen mevcuttur. Yerel uygulamaların aksine, yan yüklü olmaları gerekmez (Amazon Fire TV hariç) & FIRESTICK)

IPTV Oynatıcıları Yasal mı?

Evet onlar.

IPTV Oynatıcılar, mevcut IPTV aboneliğinizden IPTV kanallarını oynatmanıza izin verir. Kendi içeriklerini sağlamazlar. Herhangi bir kanalı barındırmıyorlar. Sadece oynatmayı kolaylaştırırlar.

Aslında, bu makalede yer alan tüm IPTV Oynatıcılar, Google Play Store, Apple App Store vb.Gibi resmi kaynaklardan edinilebilir..

Dikkat: Devam etmeden önce okuyun

Dünyanın dört bir yanındaki hükümetler ve İSS'ler kullanıcılarının çevrimiçi etkinliklerini izliyor. Cihazınızda telif hakkıyla korunan içerik akışı yayınlanırsa ciddi sorun yaşayabilirsiniz. Şu anda IP'niz herkes tarafından görülebilir. Film izleme deneyiminizin kötü bir şekilde değişmemesi için iyi bir VPN almanızı ve kimliğinizi gizlemenizi şiddetle tavsiye ederim.

kullanırım ExpressVPN Bu, endüstrideki en hızlı ve en güvenli VPN'dir. Amazon Fire TV Stick dahil herhangi bir cihaza kurmak çok kolaydır. Ayrıca, 30 günlük para iade garantisi ile geliyor. Hizmetlerinden hoşlanmıyorsanız, her zaman geri ödeme isteyebilirsiniz. ExpressVPN'in ayrıca, 3 ay ücretsiz kazanın ve yıllık planınızda% 49 tasarruf edin.

  • FireStick / Fire TV'ye VPN nasıl kurulur
  • Diğer akış cihazlarına VPN nasıl kurulur

En İyi IPTV Oynatıcıları

İşte en iyi IPTV oyuncuları listemiz. Bir göz at.

Mükemmel Oynatıcı IPTV

en iyi iptv oynatıcı

Perfect Player muhtemelen şu anda en popüler IPTV oyuncularıdır. Düzgün ve kullanıcı dostu bir arayüzle, bu oynatıcı en sevdiğiniz IPTV servisini kolayca yayınlamanızı sağlar. Uygulama birden çok URL biçimini (M3U, XC, XSPF) ve EPG biçimlerini (XMLTV, JTV) destekler.

Görünüşe göre, Perfect Player IPTV bir IPTV oynatıcısıdır ve kendi içeriğine sahip değildir. İçeriği oynatma listelerini veya EPG'yi destekleyen IPTV servis sağlayıcılarından almanız gerekir.

Perfect Player'ın en büyük avantajlarından biri, aynı ekrandan birden fazla IPTV aboneliğini yönetmenize izin vermesidir. Birden fazla IPTV sağlayıcısı kullanıyorsanız, hepsine tek bir yerden erişebilirsiniz.

Perfect Player, iOS ve Android cihazlarda App Store ve Play Store aracılığıyla resmi olarak kullanılabilir. Amazon FireStick ve Fire TV cihazlarınıza yan yüklenir. Windows ve Linux için resmi web sitesinden de indirebilirsiniz (niklabs.com).

Perfect Player nasıl indirilir ve yüklenir

GSE Akıllı IPTV

iptv oyuncularGSE Smart IPTV, birden fazla IPTV aboneliği ile oturum açma seçeneğine sahip başka bir IPTV oynatıcısıdır. Bu, tüm abonelikleriniz aracılığıyla kanalları tek bir yerde izlemek için mükemmel bir seçenek haline getirir. Tek ihtiyacınız olan, oynatma listelerini ve EPG formatlarını desteklemek için IPTV servis sağlayıcınız.

Oynatma listesini ve / veya EPG'yi cihazınıza indirip yerel olarak içe aktarabilir veya desteklenen bir URL / köprü kullanabilirsiniz. Bir FTP sunucusundan çalma listelerini de içe aktarabilirsiniz. Şu anda GSE Smart IPTV, çalma listeleri için hem M3U hem de JSON formatlarını destekliyor.

IPTV'ye ek olarak, bu uygulama aynı zamanda yerel depolama ortamından medya oynatmanıza izin verir. MX Player gibi harici oynatıcıları bile kullanmanızı sağlar.

GSE Smart IPTV, hemen başlamanızı sağlayan sezgisel, kullanıcı dostu bir arayüze sahiptir. M3U ve EPG'yi içe aktarmak da kolaydır.

GSE Smart IPTV'yi iOS ve Android cihazlar için sırasıyla Apple Store ve Play Store'dan resmi olarak alabilirsiniz. Ancak, Amazon Fire TV ve FireStick cihazlarına yandan yüklenmesi gerekir. Windows ve macOS'ta da mevcut değildir, ancak bir Android emülatörü (BlueStacks gibi) kullanarak kullanılabilir.

GSE Smart IPTV nasıl kurulabilir

IPTV Akıllı Telefonlar

iptv akıllılarIPTV Smarters, IPTV aboneliklerinizi yönetmenin akıllıca bir yoludur. Bu uygulama ile, video oynatıcı seçeneğinin yanı sıra arayüz için IPTV sağlayıcınıza bağlı olmanız gerekmez. IPTV Smarters, mevcut IPTV aboneliğinizi entegre etmenizi sağlar ve kanalları kullanıcı dostu bir arayüze yerleştirir. Ayrıca, genellikle IPTV sağlayıcılarının uygulamalarında bulunan varsayılan oynatıcılardan daha iyi olan kendi video oynatıcısına sahiptir..

IPTV Smarters IPTV oynatıcı ile Oynatma Listesi dosyası / M3U URL'si veya Xtream Kodları API'sı aracılığıyla mevcut aboneliğinizle oturum açabilirsiniz.

Xtream Kodları kaldırılsa bile, IPTV sağlayıcınız bir URL'yi destekliyorsa, eşdeğer bir API kullanabilirsiniz.

Bu listedeki diğer IPTV Oynatıcılar gibi, birden fazla IPTV aboneliği ile (aynı sağlayıcıdan veya farklı sağlayıcılardan) oturum açabilirsiniz.

IPTV Smarters'ın FireStick ve Fire TV cihazlarına yandan yüklenmesi gerekirken, Google Play Store ve App Store üzerinden Android Mobiles ve iOS için resmi olarak kullanılabilir.

IPTV Smarters nasıl kurulabilir

Akıllı IPTV

firestick için en iyi iptv oynatıcıSmart IPTV, cihaz başına 5,49 EUR veya 6,10 USD civarında bir kerelik ücret gerektiren ücretli bir IPTV oynatıcıdır. Görünüşe göre, bu listedeki diğer tüm hizmetler ücretsizdir.

Bu IPTV oynatıcı, Akıllı TV'ler, Android TV Kutuları, Amazon Fire TV ve FireStick, Mag cihazları ve daha fazlası dahil olmak üzere çeşitli cihazlarda desteklenir. Çoğu cihazda doğrudan resmi uygulama mağazalarından indirebilirsiniz. Ancak, Amazon FireStick'e yandan yüklenmesi gerekiyor.

Akıllı IPTV şu anda iOS cihazlarda desteklenmemektedir.

Smart IPTV, bu listedeki diğer oyuncular gibi M3U çalma listesi formatını desteklese de, çalma listesini doğrudan uygulama üzerinden içe aktarabilirsiniz. Uygulamayı cihazınız için satın aldığınızda, size bir MAC adresi atanır. Mobil veya bilgisayar tarayıcısı aracılığıyla my.siptv.app adresine gitmeli ve oynatma listesini yüklemek için MAC adresini kullanmalısınız.

M3U formatının yanı sıra Smart IPTV, XMLTV EPG URL'sini de destekler.

Smart IPTV, bu en iyi IPTV oynatıcıları listesindeki diğer seçenekler kadar basit değildir. Ancak, çoklu cihaz desteği ve istikrarlı kullanıcı istemcisi nedeniyle hala popüler.

Smart IPTV nasıl kurulabilir

Kodi

kodi iptv oynatıcıKodi en popüler medya oynatıcılarından biridir. Çeşitli eklentiler aracılığıyla çevrimiçi içerik akışı yapmanıza olanak tanır. Film, şov, Canlı TV ve daha fazlasını oynatabilirsiniz.

Pek çoğunun bilmediği, Kodi'nin bir IPTV oynatıcı olarak da kullanılabileceğidir. Bunu, resmi Kodi Eklenti Deposu aracılığıyla sağlanan PVR IPTV Basit İstemci adlı Kodi eklentisini kullanarak yapabilirsiniz.

Bu eklenti ile M3U oynatma listesi URL'sini veya XMLTV EPG URL'sini desteklediği sürece herhangi bir IPTV Aboneliğini kullanabilirsiniz..

Kodi, bu en iyi IPTV oynatıcıları listesindeki diğer uygulamalardan çok çeşitli cihaz platformlarıyla uyumludur. Amazon Fire TV, Android TV, Android Cep Telefonları, iOS Cep Telefonları, Kodi'nin yanı sıra Windows, Mac, Linux bilgisayarlar, Raspberry Pi ve daha fazlasında da çalışır.

Bu nedenle, cihazınız yukarıdaki IPTV oynatıcılardan hiçbirini desteklemiyorsa, PVR IPTV Basit İstemci eklentisiyle Kodi'yi deneyin.

Kodi'ye PVR IPTV Basit İstemci Eklentisi Nasıl Yüklenir

Paketleme

İşte en iyi IPTV Oynatıcıları listemiz. Fark ettiğiniz gibi, bu IPTV oynatıcılar Android cep telefonları ve iOS gibi çeşitli cihazlarda resmi kanallardan indirilebilir. Ancak, Amazon Store'da mevcut değildir. Bu nedenle, bunları FireStick veya Fire TV'nize yandan yüklemelisiniz. Bu listenin bir parçası olması gereken iyi bir IPTV oynatıcısını kaçırdığımızı düşünüyorsanız, lütfen aşağıdaki yorumlar bölümünden bize bildirin..

İlişkili:

Safir Güvenli IPTV
Sportz TV IPTV
TV IPTV'nizi hızlandırın

Max Eddy
Max Eddy Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me