Jak nainstalovat addon Covenant na Kodi

>

V této příručce vám ukážu, jak nainstalovat Covenant na Kodi 18.5 Leia a starší verze. Addon je nyní k dispozici pro instalaci z repozitáře Covenant.

Doplněk Covenant Kodi byl od ledna 2020 aktualizován na nejnovější verzi 1.1.33. Toto je první aktualizace za několik měsíců. Vypadá to, že noví vývojáři oživili tento addon. Právě teď to funguje dobře. 

Covenant je nyní k dispozici také ve dvou úložištích - Covenant a cy4Root. Poskytl jsem oba odkazy v průvodci.

Exodus Kodi Addon vládl světu doplňků Kodi na skvělou chvíli. Zánik Exodusu vyústil ve vznik nákladů Exodus Forks. Ze všech těchto vidliček to, co vyčnívalo, byl Smlouva. Byl to skutečný dědic a nástupce Exodu v mnoha ohledech, díky čemuž byla nejlepší alternativou Exodu. Za prvé, jak Exodus, tak Covenant byly vyvinuty stejným vývojářem Lambdou, což z něj dělá oficiální vidličku. Smlouva dokonce má stejné UI jako její předchůdce.

Covenant nejenže zaplnil boty Exodusu, ale v mnoha ohledech byl také lepší než Exodus. Bylo mnohem stabilnější a nabídlo mnohem více funkcí. Lambda dokonce přestal aktualizovat Exodus, což z Covenantu udělalo nejlepší alternativu k Exodusu.

Exodus byl později vzkříšen a oba tyto addony spolu fungovaly docela dlouho. Už nejsou tak populární, jak bývali, zejména proto, že se vytvořilo mnoho nových a výkonnějších doplňků na vyžádání. Přesto mnoho uživatelů Kodi stále hledá Covenant a Exodus. Dobrou zprávou je, že oba tyto doplňky byly nedávno aktualizovány a prozatím fungují skvěle.

Pokud jste nainstalovali Kodi do svého FireStick nebo PC, řekl bych, že Covenant je stále nutností vyzkoušet addon.

V tomto tutoriálu vám ukážeme jak nainstalovat Covenant na Kodi 18 Leia v některých velmi snadných krocích. Vezměte prosím na vědomí, že podobně můžete nainstalovat i jakýkoli jiný doplněk videa nebo jakýkoli jiný doplněk Kodi.

Jak nainstalovat Covenant na Kodi

K instalaci doplňku Covenant do Kodi použijeme úložiště Covenant. Zde jsou kroky:

Pozornost uživatelů KODI: Přečtěte si, než budete pokračovat

Doplňky / sestavení Kodi nabízejí neomezený obsah streamovaného obsahu, ale mohou vás také dostat do legálních potíží, pokud budou zachyceny streamované filmy / televizní pořady / sport zdarma. Uživatelům společnosti Kodi důrazně doporučujeme, aby se při streamování online vždy připojili k síti VPN. Dobrá síť Kodi VPN skrývá vaši identitu, obchází vládní dohled, geoblokovaný obsah a škrtení ISP (což také pomáhá při streamování bez vyrovnávací paměti).

Používám ExpressVPN, což je nejrychlejší a nejbezpečnější VPN. Instalace na jakékoli zařízení, včetně Amazon FireStick, je velmi snadná. Získáte 3 měsíce zdarma a ušetříte 49% na svých ročních plánech. Také přichází s 30denní zárukou vrácení peněz. Pokud nejste spokojeni, můžete vždy požádat o vrácení peněz.

Kliknutím ZDE získáte 3 měsíce zdarma a ušetříte 49% na ExpressVPN

Přečtěte si: Jak nainstalovat a používat síť Kodi VPN

KROK 1: Spusťte aplikaci Kodi a klepněte na tlačítko Otevřít nabídku Nastavení.

stáhnout Covenant Kodi

KROK 2: Klikněte Nastavení systému (Uživatelé Kodi Leia kliknou Systém)

kodi covenant addon

KROK 3: Vlevo klikněte Doplňky

KROK 4: Na stejné obrazovce klikněte na ikonu Neznámé zdroje přepnout

nainstalovat doplněk kodi kodi

KROK 5: Klikněte Ano na výzvu

smlouva addon na kodi

KROK 6: Nyní klikněte na Otevřít Správce souborů podle obrázku níže (v Kodi Leia je tato možnost v horním řádku)

Covenant Kodi

KROK 7: Nyní klikněte na Přidat zdroj.

Jak nainstalovat Covenant Kodi

KROK 8: Po klepnutí na Otevřít Přidat zdroj se zobrazí pole. Stačí kliknout . Nyní se objeví nové menu, ve kterém budete vyzváni k zadání názvu cesty / adresy URL. Stačí napsat https://covenant01.github.io/zip v poli, jak je znázorněno na obrázku níže, a klikněte na OK

Alternativní odkaz (pokud výše uvedený odkaz nefunguje): https://cy4root2.github.io/zip

smlouva kodi addon

KROK 9: V dalším kroku dejte Smlouva v názvu zdroje médií, jak je uvedeno níže (nebo v jakémkoli jiném názvu zdroje, které se vám líbí). Než budete pokračovat, zkontrolujte prosím pečlivě křížovou kontrolu. Poté klikněte na OK.

kodi covenant addon

KROK 10: Nyní několikrát klikněte na Backspace a vrátíte se zpět do hlavní nabídky. Nyní otevřete nabídku doplňků.

stáhnout Covenant Kodi

KROK 11: Nyní otevřete instalační program balíčku (ikona otevřeného pole vlevo nahoře, jak je uvedeno níže).

Covenant Kodi

KROK 12: Nyní vyberte otevřenou instalaci ze souboru ZIP.

nainstalujte Covenant Kodi

KROK 13: Nyní vyhledejte a vyberte Smlouva (nebo jakýkoli jiný název zdroje, který jste přidali dříve) a otevřete repository.covenant-x.x.zip. Instalace začne. Počkejte na instalaci úložiště

Poznámka: Pokud jste použili alternativní odkaz https://cy4root2.github.io/zip, klikněte na soubor zip repository.cy4root-master.zip

smlouva addon na kodi

KROK 14: Nyní se znovu vraťte do hlavní nabídky a klikněte na Otevřít doplňky a poté klikněte na Otevřít instalátor balíčku, jak bylo provedeno dříve. Tentokrát klikněte na Otevřít Instalovat z úložiště, jak je znázorněno na obrázku níže.

jak nainstalovat Covenant na Kodi

KROK 15: Nyní vyberte Úložiště smluv a poté vyberte Doplňky videa.

Poznámka: Vybrat repozitář cy4root pokud jste použili alternativní odkaz

Covenant Kodi

KROK 16: Nyní jen přejděte dolů a najděte Dohodu. Jakmile ji najdete, kliknutím ji otevřete.

Covenant Kodi

KROK 17: Nyní klikněte Nainstalujte na další obrazovce

Pro uživatele Kodi Leia se po kliknutí na Instalovat zobrazí vyskakovací okno. Pokračujte kliknutím na OK

stáhnout Covenant Kodi

KROK 18: Gratulujeme. Vše je hotovo a pomocí této metody jste nyní do svého Kodi úspěšně nainstalovali Covenant. Nyní si užijte obrovský oceán úžasných médií nabízených společností Covenant a užijte si to na vašem PC nebo Amazon Fire TV.

Kodi Covenant

Doufáme, že tento návod na pomoc pomohl. Pokud máte potíže s jakýmkoli krokem nebo jiným způsobem, neváhejte do jakéhokoli dotazu v níže uvedeném okénku s komentářem. Mezitím se také můžete podívat na náš seznam nejlepších doplňků Kodi.

Poznámka - Pokud se vyskytnou problémy s ukládáním do vyrovnávací paměti, zde je návod, jak opravit ukládání do vyrovnávací paměti úmluvy v Kodi.

Pakt Kodi Addon nefunguje

Covenant Addon se již neaktualizuje a pokud se ho pokoušíte získat z repasu Colossus, nebude fungovat, protože toto repo bylo vypnuto. Uživatelé však stále mohou instalovat a používat Covenant from Covenant repo, jak je ukázáno v příručce výše. Stále testuji a aktualizuji tento článek každých pár dní. Pokud máte při instalaci potíže s instalací pomocí této příručky, neváhejte se vyjádřit níže.

Doplněk Kodi Covenant: Nejsou k dispozici žádné toky

Nejběžnějším problémem, kterému uživatelé Kodi čelí, je - „Žádný proud není k dispozici“ pro mnoho populárních doplňků. Tyto záležitosti trápí také smlouvu, ale naštěstí existuje oprava. Na Kodi můžete získat Real Debrid, který poskytuje spoustu dalších zdrojů streamování v plném HD a váš problém No Streams Available bude navždy pryč. Důrazně bych však doporučil získat Kodi VPN, protože Real Debrid udržuje protokol všech dat, ke kterým přistupujeme.

Příbuzný:

  • Nejlepší VPN pro Kodi
  • Jak nainstalovat Exodus Redux na Kodi
  • Nejlepší stavby společnosti Kodi
  • Jak aktualizovat Kodi na FireStick

Max Eddy
Max Eddy Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me