15 Best Live TV Kodi Addons (2018)

>

W tym artykule dowiesz się o najlepszych dodatkach do telewizji Kodi na żywo. Wymienione tutaj dodatki działają na wszystkich urządzeniach Kodi, w tym FireStick, PC, Android TV, telefonach z Androidem i tabletach itp..

Uwielbiam słuchać ulubionego kanału telewizji kablowej, gdy tylko mam na to szansę. Ale tradycyjny sposób oglądania telewizji przez połączenie kablowe staje się coraz droższy. I to sprawia, że ​​rozważam inne opcje.

W ciągu ostatnich kilku lat transmisja telewizyjna na żywo przez Internet stała się bardziej popularna niż kiedykolwiek wcześniej. Zaczęliśmy teraz odcinać przewód i przyjmować internetowy sposób oglądania telewizji. Dzięki dodatkom do telewizji Kodi na żywo oglądanie telewizji w urządzeniach podłączonych do Internetu stało się jeszcze łatwiejsze i wygodniejsze.

Kodi to wszechstronny odtwarzacz multimediów, który odtwarza treści z lokalnej pamięci, treści na żądanie w Internecie, a także telewizję na żywo. Jeśli dopiero zaczynasz korzystać z Kodi, zapoznaj się z moim najlepszym przewodnikiem dla początkujących dla Kodi.

Aby oglądać telewizję na żywo w Kodi, wszystko, co musisz zrobić, to znaleźć odpowiedni dodatek, który pozwala przesyłać strumieniowo ulubione kanały. Pytanie brzmi: jak znaleźć najlepsze dodatki telewizyjne na żywo dla Kodi? Popularność odtwarzacza Kodi wzrosła w ostatnich latach. Istnieją setki dodatków Kodi do wyboru. Niestety nie wszystkie dodatki działają poprawnie. Dlatego trudno nam znaleźć te, które to robią.

Najlepsze dodatki Kodi do telewizji na żywo

Wybraliśmy jedne z najlepszych dodatków telewizyjnych na żywo dla Kodi, które faktycznie działają. W tym artykule pokażę, jak oglądać telewizję na żywo w Kodi. Czytaj dalej!

najlepsze dodatki telewizyjne na żywo Kodi

Uwaga Użytkownicy KODI: Przeczytaj zanim przejdziesz dalej

Dodatki / kompilacje Kodi oferują nieograniczoną transmisję strumieniową, ale mogą również wpędzić Cię w kłopoty prawne, jeśli złapiesz streamowanie bezpłatnych filmów / programów telewizyjnych / sportu. Użytkownikom Kodi zaleca się, aby zawsze łączyli się z VPN podczas przesyłania strumieniowego online. Dobry Kodi VPN ukrywa twoją tożsamość, omija nadzór rządowy, blokowane geograficznie treści i ograniczanie dostępu do Internetu przez dostawców usług internetowych (co pomaga również w strumieniowaniu bez bufora).

Używam ExpressVPN, który jest najszybszym i najbezpieczniejszym VPN. Jest bardzo łatwy do zainstalowania na dowolnym urządzeniu, w tym Amazon FireStick. Dostajesz 3 miesiące za darmo i oszczędzasz 49% na rocznych planach. Ponadto jest objęty 30-dniową gwarancją zwrotu pieniędzy. Jeśli nie jesteś zadowolony, zawsze możesz poprosić o zwrot pieniędzy.

Kliknij TUTAJ, aby otrzymać 3 miesiące za darmo i zaoszczędzić 49% na ExpressVPN

Przeczytaj: Jak zainstalować i korzystać z Kodi VPN

1. Bezinteresowny

Selfless jest preferowanym wyborem tych, którzy szukają dodatków do telewizji Kodi na żywo. Ten dodatek przynosi ci zdrową bibliotekę kanałów telewizyjnych na żywo z wielu części świata, w tym z USA. Możesz oglądać sport, programy, filmy, programy 24/7 i wiele więcej dzięki temu dodatkowi. Dodatek zawiera również kilka najlepszych kanałów satelitarnych i można je oglądać za darmo. Selfless można zainstalować z repozytorium zakładek, które jest częścią źródła Bliss TV. Od jakiegoś czasu osobiście korzystam z Selfless i uważam, że jest lepszy niż wiele innych dodatków do telewizji na żywo.

Źródło repozytorium: http://bliss-tv.com/blisstv/

Jak zainstalować Selfless Kodi Addon

2. Chronos

Chronos to kolejny dodatek, który ostatnio polubiłem. Nie ma tak wielu kanałów premium jak Selfless, ale ogólna lista kanałów jest tak duża, jak każda inna. Niezależnie od tego, czy chcesz oglądać Sport, Wiadomości, Pływanie dla dorosłych, Kreskówki czy Filmy, Programy, Chronos ma to wszystko dla Ciebie. Możesz pobrać ten dodatek ze źródła SkyDarks. Zainstalowanie Chronos i rozpoczęcie oglądania ulubionych kanałów zajmuje nie więcej niż kilka minut. Chronos ma również specjalną kategorię do sportów o nazwie „Sporty na żywo”. Nie trzeba dodawać, że tutaj można oglądać wiele sportów na żywo za pośrednictwem kilku strumieni. Ten dodatek nie dotyczy jednak tylko telewizji na żywo w Kodi; zawiera również treści na żądanie.

Źródło repozytorium: http://www.skydarks.com/skydarks/

Jak zainstalować Chronos Kodi Addon

3. TV TUGA MILHANO

Teraz TV Tuga Milhano niekoniecznie jest jednym z najpopularniejszych dodatków do telewizji Kodi na żywo. Ale niedawno odkryłem ten dodatek i uważam, że warto być częścią tej listy. TV Tuga koncentruje się głównie na kanałach telewizyjnych w języku portugalskim. Znajdziesz jednak również wiele kanałów w języku angielskim. Dodatek ma również specjalną sekcję „Telewizja światowa”, w której można znaleźć kanały telewizyjne z całego świata. Możesz zainstalować ten dodatek do telewizji na żywo Kodi bezpośrednio z pliku zip bez przechodzenia przez repozytorium.

Źródło: http://j2mf4.com/download/

4. cCloud TV

Dodatek cCloud TV oferuje dziesiątki programów na żywo i szeroką gamę kanałów telewizyjnych z USA i Wielkiej Brytanii. Jest to z pewnością jeden z najlepszych dodatków Kodi do telewizji na żywo, jaki znajdziesz. Tutaj możesz oglądać treści telewizyjne na żywo związane ze sportem, wiadomościami, stylem życia, muzyką, filmami, programami telewizyjnymi i wiele więcej. Ma także sekcję „Nieangielska / międzynarodowa”, która umożliwia strumieniowe przesyłanie kanałów z całego świata. Jeśli szukasz wysokiej jakości treści telewizyjnych na żywo, wypróbuj cCloud TV. Możesz zainstalować cCloud z repozytorium Kodil.

Źródło: http://kdil.co/repo/

Jak zainstalować cCloud TV na Kodi

5. Wściekłe strumienie 

Furious Streams ma ogromną kolekcję kanałów telewizyjnych na żywo z Wielkiej Brytanii i USA. Ten dodatek zawiera 5 list bezpłatnych kanałów telewizyjnych na żywo z tych dwóch lokalizacji na ekranie głównym. Posiada również specjalną kategorię dla kanałów sportowych. Nie będę miażdżyć słów, mówiąc, że byłem pod wrażeniem Wściekłych Strumieni. Dlatego bez wahania uczyniłem ten dodatek częścią najlepszych dodatków telewizyjnych Kodi na żywo. Podobnie jak w przypadku innych kanałów telewizyjnych na żywo, nie zawsze możesz znaleźć wszystkie strumienie w Furious Streams. Ale ma więcej odtwarzalnych strumieni niż kilka innych dodatków telewizyjnych na żywo, z których korzystałem. Furious Streams jest przechowywany w repozytorium Brettus Builds i jego instalacja zajmuje tylko kilka minut.

Źródło: http://brettus.hol.es/

Jak zainstalować Furious Streams na Kodi

6. Odporność

Kiedy po raz pierwszy zainstalowałem i zacząłem badać Resistance, czułem, że ten dodatek do telewizji na żywo Kodi jest przeznaczony tylko dla hiszpańskich kanałów. Ale kiedy kopałem głębiej, odkryłem, że ma też solidną kolekcję angielskich kanałów. Nie powiedziałbym, że Resistance to najlepszy dodatek do telewizji na żywo. Ale biblioteka kanałów jest wystarczająca, aby zdobyć miejsce na tej liście. Programiści najwyraźniej mają swoje własne repozytorium o nazwie addon - Resistance - skąd można zainstalować dodatek Resistance. Ten dodatek umożliwia oglądanie sportu na żywo, muzyki, filmów, programów, wiadomości i nie tylko.

Źródło: http://resistance.es/info/

Jak zainstalować Resistance Kodi Addon

7. IPTV Bonanza

Tak! IPTV Bonanza jest dostępna z dwóch źródeł: Maniac Repository i Kodil Repository. Możesz zainstaluj ten dodatek z obu, ponieważ oba działają. IPTV Bonanza, jak sama nazwa wskazuje, z pewnością wygląda jak bonanza treści telewizyjnych na żywo. Ma dosłownie setki kanałów telewizyjnych na żywo z całego świata. To prawie oznacza, że ​​ma prawie każdy kanał, który chcesz oglądać. Dlaczego więc ten dodatek do telewizji na żywo Kodi sprawia, że ​​jest tak daleko na liście, a nie na szczycie? To dlatego, że kanały są wymienione raczej przypadkowo i nie zawsze łatwo jest znaleźć ten, którego szukasz. Brak kategorii gatunków. Kanały są losowo kategoryzowane, głównie według nazwy kraju. Niestety lista nie jest nawet alfabetyczna. Jeśli jednak uda ci się owinąć listę, jestem pewien, że naprawdę spodoba ci się dodatek do telewizji na żywo IPTV Bonanza dla Kodi.

Źródło: http://catoal.org/Repositorios/ & http://kdil.co/repo/

Jak zainstalować IPTV Bonanza na Kodi

8. Ultra IPTV 

Podobnie jak IPTV Bonanza, Ultra IPTV ma również bogatą kolekcję kanałów telewizyjnych na żywo z całego świata. I podobnie jak IPTV Bonanza, ten dodatek do telewizji na żywo Kodi nie porządkuje swoich kanałów. W związku z tym wyszukiwanie wybranych kanałów staje się trochę trudne. Byłoby o wiele lepiej, gdyby skategoryzowali te kanały przynajmniej według języka, jeśli nie gatunku. Niemniej jednak jest tu wiele do obejrzenia, a jeśli przyjrzysz się uważnie, znajdziesz swoje ulubione kanały. Jest sport, filmy, programy telewizyjne, wiadomości i prawie wszystko, o co możesz prosić za pośrednictwem setek kanałów. I oczywiście wszystko jest bezpłatne.

Źródło: http://cazlo.com/repo

Jak zainstalować Ultra IPTV na Kodi

9. Listy odtwarzania Turks w Wielkiej Brytanii

Listy odtwarzania Turks w Wielkiej Brytanii obejmują szeroki zakres treści w różnych kategoriach, w tym telewizję na żywo w Kodi. Chociaż ten dodatek jest przeznaczony głównie do treści na żądanie, ma osobną, specjalną sekcję dla telewizji na żywo. Ta sekcja zawiera wiele kanałów telewizyjnych z Wielkiej Brytanii, USA i innych krajów.

Ten dodatek do telewizji na żywo Kodi można zainstalować z repozytorium dodatków UKTurk, które jako pierwsze otrzymują aktualną wersję dodatku. Jest również dostępny w repozytorium Kodil. Zauważyłem jednak, że Kodil nie zawsze ma najnowszą wersję. Po zainstalowaniu list odtwarzania w UK Turks potrzebny będzie kod PIN, aby uzyskać do niego dostęp. Kod PIN można wygenerować na UTPIN.com.

Źródło: https://addoncloud.org/ukturk/install

Jak zainstalować brytyjskie listy odtwarzania Turks

10. Amerikano Tuga

Istnieje duża szansa, że ​​nawet nie słyszałeś o tym dodatku telewizyjnym Kodi na żywo. Natknąłem się na to zaledwie kilka tygodni temu i postanowiłem go zatrzymać. Dlaczego? Z prostego powodu pozwala mi na oglądanie kanałów telewizyjnych na żywo z całego świata bez żadnych problemów. Ekran główny tego dodatku zawiera różne kategorie z linkami do kilkudziesięciu kanałów. Te kategorie są w większości krajów, ale można również znaleźć sekcje, takie jak VIP Kids TV, filmy itp. American Tuga jest częścią tajnego repozytorium VIP i właśnie tam można go zainstalować.

Źródło: http://team-vipsecret.com/

11. Mad Streams

Mad Streams to kolejny dodatek, który chciałbyś wypróbować, jeśli chcesz oglądać telewizję na żywo na Kodi. Ten dodatek ma wiele transmisji telewizyjnych na żywo dla niektórych popularnych kanałów telewizyjnych. Obecnie Mad Streams jest offline w celu konserwacji i aktualizacji wersji. Damy Ci znać, gdy będzie ponownie online.

Źródło: http://bliss-tv.com/blisstv/

12. SportsDevil

SportsDevil regularnie pojawia się wśród najlepszych dodatków do oglądania telewizji na żywo w Kodi. Ma ogromną kolekcję kanałów z niemal wszystkich miejsc na świecie. Nazwa dodatku sugeruje, że chodzi o sport. To prawda, że ​​duża część SportsDevil jest poświęcona sportowi. Na głównym ekranie znajdują się dwie osobne sekcje sportowe - Live Sports & Telewizja sportowa. Jednak SportsDevil to coś więcej niż tylko sport.

Istnieje sekcja „Telewizja na żywo”, która dodatkowo ma kategorię „ShadowsNet.ro (World TV)”. Dodatek World TV do tego dodatku umożliwia odkrywanie kanałów telewizyjnych na żywo z USA, Wielkiej Brytanii, Niemiec, Włoch, Francji i innych.

Możesz zainstalować SportsDevil z Kodil Repository. Możesz także odkryć, że SportsDevil jest częścią prawie wszystkich innych głównych repozytoriów, w tym Supremacy, Maverick, UKTurk Addon Repository itp. Ale Kodil wydaje się mieć najnowszą wersję tego dodatku i dlatego jest najlepszym źródłem do zainstalowania SportsDevil od.

Źródło: http://kdil.co/repo/

Jak zainstalować SportsDevil Kodi Addon

13. Mobdro

Mobdro jest jednym z bardzo popularnych dodatków Kodi i można go pobrać z repozytorium Kodil. Mimo że Mobdro jest zasadniczo dodatkiem na żądanie, posiada kategorię o nazwie „Kanały”, która ma przyzwoitą kolekcję niektórych szeroko oglądanych kanałów satelitarnych. Mobdro ma szeroką gamę treści i pozwala oglądać kanały na żywo w różnych kategoriach, w tym filmy, programy telewizyjne, rozrywka, sport, muzyka i inne. Ten dodatek jest również regularnie aktualizowany o nową zawartość.

Źródło repozytorium: http://kdil.co/repo/

Jak zainstalować Mobdro na FireStick

14. Ultimate IPTV

Podobnie jak IPTV Bonanza i Ultra IPTV, również Ultimate IPTV ma dużą kolekcję kanałów telewizji satelitarnej z całego świata. Podobnie jak pozostałe dwa, kanały Ultimate IPTV również są w jakiś sposób źle rozmieszczone i rozmieszczane losowo. Będziesz musiał klikać ekrany, aby znaleźć to, czego szukasz. Dobrą rzeczą jest to, że jeśli jesteś gotów do pracy, istnieje większe prawdopodobieństwo, że znajdziesz tutaj swój ulubiony kanał niż gdziekolwiek indziej.

Źródło: http://kdil.co/repo/

15. USTVnow

USTVnow jest usługą opartą na subskrypcji, oferującą transmisję telewizyjną na żywo z amerykańskich kanałów satelitarnych do Amerykanów spoza kraju, takich jak rozmieszczony personel wojskowy. Ta usługa jest wymieniona jako USTVNow Plus w oficjalnym repozytorium Kodi. Najpierw musisz zarejestrować konto USTVnow, a następnie zainstalować jego dodatek do telewizora Kodi na żywo, aby móc korzystać z usługi. USTVnow ma wielopoziomową strukturę cenową, a plan podstawowy jest bezpłatny. Ale bezpłatny plan oferuje tylko do 6 kanałów i ograniczone funkcje. Płatne subskrypcje zaczynają się od 14,99 USD i oferują więcej kanałów (do 24) oraz lepsze możliwości DVR. Możesz odwiedzić http://watch.ustvnow.com/guide i dowiedzieć się więcej o planach i kanałach.

Zanim zaczniesz streamować za pomocą Kodi Addons / Builds, chciałbym cię ostrzec, że wszystko, co przesyłasz strumieniowo na Kodi, jest widoczne dla twojego dostawcy usług internetowych i rządu. Oznacza to, że przesyłanie strumieniowe treści chronionych prawem autorskim (darmowe filmy, programy telewizyjne, sport) może spowodować problemy prawne.

Użytkownikom Kodi zaleca się połączenie VPN podczas przesyłania strumieniowego. VPN dla Kodi obejdzie ograniczanie przepustowości ISP, nadzór rządowy i ograniczenia geograficzne popularnych dodatków. Zawsze się łączę ExpressVPN na wszystkich moich urządzeniach do przesyłania strumieniowego i sugeruję zrobić to samo.

ExpressVPN to najszybsza i najbezpieczniejsza sieć VPN. Obejmuje 30-dniową gwarancję zwrotu pieniędzy. Oznacza to, że możesz z niego swobodnie korzystać przez pierwsze 30 dni, a jeśli nie jesteś zadowolony z wydajności (co jest bardzo mało prawdopodobne), możesz poprosić o pełny zwrot pieniędzy.

UWAGA: Nie zachęcamy do naruszania praw autorskich. Ale co się stanie, jeśli skończysz na przesyłaniu strumieniowo treści z nielegalnego źródła? Nie zawsze łatwo jest odróżnić legalne i nielegalne źródło.

Zanim zaczniesz streamować na Kodi, oto jak uzyskać ochronę VPN w 3 prostych krokach.

Krok 1: Uzyskaj subskrypcję ExpressVPN TUTAJ.

Krok 2: Kliknij TUTAJ aby pobrać i zainstalować aplikację ExpressVPN na swoim urządzeniu.

Krok 3: Kliknij ikonę zasilania, aby połączyć się z serwerem VPN. To wszystko. Twoje połączenie jest teraz bezpieczne dzięki najszybszej i najlepszej sieci VPN dla Kodi.

połącz expressvpn dla kodi

Podsumowanie

Oto nasza lista najlepszych dodatków telewizyjnych na żywo Kodi na 2018 rok. To prawda, że ​​jest ich znacznie więcej. Ale chodzi o znalezienie dodatków, które naprawdę działają. Nie ma sensu przechodzić przez kłopoty związane z instalacją dodatku tylko po to, aby stwierdzić, że nie działa. Osobiście zainstalowałem każdy z tych dodatków i przetestowałem je pod kątem możliwości przesyłania. Pamiętaj, że jeszcze nie znalazłem dodatku telewizyjnego na żywo dla Kodi, który mógłby odtwarzać 100% strumieni przez cały czas. Ale dodatki, które wymieniłem powyżej, mają więcej przesyłalnych linków i działają lepiej niż inne. Jeśli natknę się na jakiś nowy, skuteczny dodatek Kodi do telewizji na żywo, na pewno zaktualizuję tę listę. Jeśli natrafisz na jakiś dodatek, udostępnij go nam w sekcji komentarzy poniżej. Dziękuję za przeczytanie!

Związane z:

Najlepsze wersje Kodi
Jak Jailbreak Fire Stick
Jak zaktualizować Kodi na Fire TV Stick
Jak naprawić buforowanie w Kodi
Jak oglądać Hotstar w USA

Max Eddy
Max Eddy Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me