Ako používať Kodi Príručka pre začiatočníkov pre Kodi (2020)

>

Kodi je jednoduchý, aj keď nie celkom jednoduchý prehrávač médií. Keďže ho však používajú milióny na celom svete, musíme veriť, že musí ísť o ľahko použiteľný nástroj. S istotou môžem povedať, že Kodi nie je tajomný. Aby som vám povedal pravdu, keď som prvýkrát začal používať Kodi, zdalo sa mi to nepochopiteľné a pre mňa trochu ohromujúce. Je to pravdepodobne preto, že má jedinečné rozloženie pre prehrávač médií a niektoré odlišné funkcie. Trvalo mi však len chvíľu, kým som si uvedomil, že Kodi je omnoho jednoduchšie, ako vyzerá na prvý pohľad.

Na pochopenie a začatie pozerania filmov alebo relácií na serveri Kodi nie sú potrebné žiadne špeciálne technické znalosti ani učebné krivky. Bol navrhnutý pre laikov, ako som ja. Súhlasím však s tým, že keby som mal malú pomoc späť, keď som bol predstavený v Kodi, bol by som to obišiel trochu rýchlejšie. Mnoho mojich čitateľov sa pýtalo, či by som mohol prísť s nejakým sprievodcom, ktorý by pomohol začiatočníkom Kodi urýchliť časť „zoznámenie sa“. Takže tu som so sprievodcom Kodi pre začiatočníkov. V tejto príručke vás prevediem najzákladnejšími zásadami spoločnosti Kodi. Tu sa venujem všetkému, čo potrebujete vedieť o spoločnosti Kodi, aby ste mohli začať streamovať svoj obľúbený obsah takmer okamžite.

ako používať kodi

Pozor Používatelia KODI: Prečítajte si skôr, ako budete pokračovať

Doplnky a zostavy spoločnosti Kodi ponúkajú neobmedzený obsah streamingu, ale mohli by vás tiež dostať k právnym problémom, ak ich zachytia streamingy zadarmo Filmy, televízne programy / Šport. Používateľom spoločnosti Kodi dôrazne odporúčame, aby ste pri online streamovaní vždy pripojili sieť VPN. Dobrá sieť Kodi VPN skryje vašu identitu, obchádza vládny dohľad, geoblokovaný obsah a škrtenie ISP (čo tiež pomáha pri streamovaní bez vyrovnávacej pamäte).

Používam ExpressVPN, čo je najrýchlejšia a najbezpečnejšia VPN. Inštalácia je veľmi jednoduchá na akomkoľvek zariadení vrátane Amazon FireStick. Získate zadarmo 3 mesiace a ušetríte 49% z jeho ročných plánov. Tiež prichádza s 30-dňovou zárukou vrátenia peňazí. Ak nie ste spokojní, vždy môžete požiadať o vrátenie platby.

Kliknutím TU získate zadarmo 3 mesiace a ušetríte 49% na ExpressVPN

Prečítajte si: Ako nainštalovať a používať sieť Kodi VPN

Čo je Kodi?

Dovoľte mi zdieľať najjednoduchšiu definíciu Kodi:

Kodi je prehrávač médií

Prehrávač médií je softvér, ktorý dokáže prehrávať médiá vo vašom zariadení. Médiá sú čokoľvek, čo je video, zvuk alebo obrázky. Väčšina prehrávačov médií, vrátane spoločnosti Kodi, sa však častejšie používa na prehrávanie videí a zvukových nahrávok. VLC je klasický príklad prehrávača médií, ktorý sa vo veľkej miere používa na prehrávanie videa a zvuku.

Kodi vám umožňuje sledovať videoobsah, napríklad filmy a televízne programy, a prehrávať zvuk, napríklad piesne.

Kodi je ako VLC mnohými spôsobmi, ale s určitými kľúčovými rozdielmi. Zatiaľ čo technológia VLC je obľúbenejšia na lokálne prehrávanie médií uložených v úložisku zariadenia, spoločnosť Kodi je primárne určená na streamovanie médií cez internet. Kodi možno použiť aj na prehrávanie miestnych médií, ale to nie je to, pre čo je tak populárne.

Kodi je bezplatný prehrávač médií s otvoreným zdrojom. Prvýkrát bol vydaný v roku 2002 ako XBMC (Xbox Media Center) a ako aplikácia iba pre Xbox. V konečnom dôsledku bol tento nástroj znovu zaregistrovaný ako Kodi a stal sa dostupným na širokej škále zariadení a platformách OS. Kodi v súčasnosti funguje na platformách Android, iOS, Windows PC, Mac, Windows, Linux, Amazon FireStick, Raspberry Pi, Android boxy a ďalšie.

Keď bol Kodi XBMC, jeho nastavenie na Xbox si vyžadovalo trochu úsilia a vyžadovalo si učenie. Teraz je omnoho jednoduchšie nainštalovať Kodi na takmer všetky platformy a má užívateľsky prívetivé a ľahko použiteľné aplikácie pre väčšinu zariadení.

Kodi je obľúbenejší ako online prehrávač médií. Umožňuje vám bezplatne streamovať obľúbený obsah. Poskytuje vám prístup k filmom, televíznym programom, živým televíznym vysielaním, športom, správam, dokumentárnym filmom a oveľa viac. Kodi to všetko nedokázala sama. Na tento účel si vyžaduje integráciu určitých doplnkov. Tieto doplnky sa bežne nazývajú „doplnky Kodi“.

O doplnkoch Kodi sa dozvieme trochu neskôr. Najprv vám ukážem, ako nainštalovať Kodi na rôzne zariadenia. Nakoniec musíte mať zariadenie Kodi nastavené a nastavené do prevádzky skôr, ako prejdete na ďalší krok. Preto sa zatiaľ držte myšlienky, že „addony sú najdôležitejším aspektom Kodi.“

Ako nainštalovať Kodi na rôzne zariadenia

Kodi je podporovaný na mnohých platformách zariadení. Rozsah tejto príručky mi neumožňuje pokryť podrobné pokyny na inštaláciu Kodi na všetky zariadenia. Preto vám poskytnem stručný prehľad o inštalačnom postupe spoločnosti Kodi na populárnejšie používaných platformách. Poukážem na zdroje, z ktorých môžete získať Kodi, a krátko sa dotknem spôsobov inštalácie. Nasledujú platformy zariadení, ktoré budeme pokrývať:

 1. Amazon FireStick & Požiarna televízia
 2. Mobilné telefóny s Androidom & tablety
 3. Windows PC
 4. Mac OS
 5. iOS
 6. Smart TV s Androidom & Boxy pre Android TV

Posledná oficiálna verzia Kodi je Kodi 18.5 Leia. Staršia verzia, Kodi 17.6 Krypton, sa stále používa, najmä pre tých, ktorí neprešli na Kodi Leia. Leia už však nie je k dispozícii prostredníctvom žiadnych oficiálnych kanálov.

1. Amazon FireStick & Požiarna televízia

Amazon FireStick je mimoriadne populárne mediálne zariadenie, ktoré sa pripája k televízoru prostredníctvom portu HDMI. Toto zariadenie so systémom Android okamžite prevádza akýkoľvek televízor na inteligentný televízor. Okrem niekoľkých drobných fyzikálnych rozdielov, FireStick & Požiarna televízia je v podstate rovnaká. Preto je rovnaká metóda inštalácie použiteľná pre obidve.

Amazon Store ešte nie je hostiteľom spoločnosti Kodi. Preto musíme manuálne stiahnuť súbor Kodi APK (z dôveryhodného zdroja) a nainštalovať ho na FireStick. Prečítajte si nášho podrobného sprievodcu o tom, ako nainštalovať Kodi na FireStick. Táto príručka vás prevedie jednoduchým postupom inštalácie krok za krokom. Len v prípade, že chcete nainštalovať Kodi 17.6 namiesto toho, náš sprievodca vás bude informovať.

Môžete sa tiež obrátiť na nášho iného sprievodcu, ako útek z väzenia Amazon FireStick.

2. Android Mobily & tablety

Tento je jednoduchý. Kodi je nielen populárny, ale je tiež dôveryhodný spoločnosťou Google. Na rozdiel od Amazon FireStick alebo Fire TV nemusíte na mobilné telefóny s Androidom zaťažovať Kodi (alebo manuálne inštalovať). & tablety. Aplikáciu Kodi nájdete v Obchode Google Play.

Do dôveryhodného obchodu sa dostanú iba dôveryhodné a bezpečné aplikácie. Keďže spoločnosť Kodi existuje, poskytuje nám istotu, že je overená a bezpečná.

Takto si môžete nainštalovať Kodi na Android:

 • Otvorte obchod Play
 • Vyhľadajte Kodi
 • Postupujte podľa pokynov na obrazovke a nainštalujte Kodi

Je to ľahké!

3. Windows PC 

Proces inštalácie pre Windows 10 a Windows 8.1 & staršie sú rôzne. Pokrývame obidve nasledujúce. 

3.1 Windows 10

Ak máte Windows 10, môžete si stiahnuť oficiálnu verziu Kodi z Microsoft Store. Postupujte takto:

 • Kliknite na tlačidlo vyhľadávania „Cortana“ a napíšte „Kodi“ (bez úvodzoviek)
 • Ikona Kodi sa zobrazí vo výsledkoch vyhľadávania v položke „Štart“ ako „Dôveryhodná aplikácia pre spoločnosť Microsoft“. Kliknite na ikonu Kodi
 • Dostanete sa do obchodu Microsoft Store. Kliknite na tlačidlo „Získať“ alebo „Stiahnuť“
 • Nechajte Microsoft Store urobiť všetko pre vás
 • Asi za minútu alebo dve budete mať nainštalovaný Kodi na vašom Windows 10 PC

3.2 Windows 8.1 & staršie

Ak máte systém Windows 8.1 alebo staršiu verziu systému Windows, Kodi si môžete stále stiahnuť priamo z oficiálnej webovej stránky https://kodi.tv

Otvorte webovú stránku a keď ste na domovskej stránke, kliknite na tlačidlo „STIAHNUŤ“ v pravom hornom rohu (alebo priamo prejdite na stránku https://kodi.tv/download)

ako používať kodi

Posúvajte sa nadol, kým neuvidíte logá podporovaných zariadení / platforiem.

Kliknite na logo systému Windows

Ako používať kodi začiatočníkov sprievodca

Uistite sa, že ste v nasledujúcom okne vybrali kartu Odporúčané

Ak máte 64-bitový počítač, kliknite na INSTALLER (64 BIT). Ak používate 32-bitový počítač, kliknite na INSTALLER (32 BIT).

sprievodca začiatočníkov kodi

4. Mac OS

Kodi nie je uvedený na App Store spoločnosti Apple, ale na oficiálnych webových stránkach Kodi je verzia MacOS. Aby Kodi fungoval, musíte mať na procesore Intel spustený Mac OS 10.8 X alebo vyšší. Nainštalujte aplikáciu Kodi Leia na počítač Mac podľa týchto pokynov:

Otvorte https://kodi.tv/download vo webovom prehliadači Safari (Safari automaticky pripojí súbor DMG). Posuňte zobrazenie nadol a kliknite na logo „MacOS“

príručka pre začiatočníkov spoločnosti Kodi

Uistite sa, že v rozbaľovacom okne je vybraná karta „Odporúčané“. Kliknite na INŠTALÁTOR (64-BIT)

ako používať kodi

Nainštalujte aplikáciu do počítača Mac podľa obvyklého postupu

5. iOS (iPhone, iPad & Ipod Touch)

Oficiálna webová stránka hovorí, že na nainštalovanie aplikácie Kodi je potrebné, aby ste pre iOS zariadenie prerušili. Existujú však aj obchody s aplikáciami tretích strán, napríklad TweakBox, ktoré sú hostiteľmi verzie aplikácie pre iOS.

Otvorené https://www.tweakboxapp.com na vašom iOS v ľubovoľnom prehliadači (preferované Safari) a stiahnite obchod s aplikáciami TweakBox kliknutím na tlačidlo Stiahnuť.

Nainštalujte TweakBox podľa pokynov na obrazovke. Počas inštalácie budete musieť aplikácii udeliť určité povolenia.

Teraz spustite TweakBox a v hornej časti kliknite na kartu Aplikácie. Vyhľadajte položku Kodi v zozname aplikácií a kliknite na ikonu Kodi. Znova postupujte podľa pokynov na obrazovke a nainštalujte Kodi na iOS.

6. Android Smart TV & Televízne boxy

Smart TV a televízne boxy Android podporujú obchod Google Play. Keďže Kodi Krypton je oficiálnym záznamom v Obchode Play, inštalácia aplikácie je celkom jednoduchá.

 • Zapnite TV (ak používate Android TV Box, uistite sa, že je pripojený k TV)
 • Po načítaní domácej obrazovky kliknite na ikonu Obchod Play (alebo Google Play)
 • Vyhľadajte aplikáciu Kodi
 • Postupujte podľa pokynov na obrazovke a Kodi budete mať za pár minút

Čo sú doplnky Kodi?

Povedal som vám, že „doplnky sú najdôležitejším aspektom Kodi“ a ja som to nepreháňal. Ak niečo, tak by som mohol podceňovať.

Obrovský úspech spoločnosti Kodi za posledné roky závisí od jej schopnosti podporovať množstvo doplnkov. Kodi je samozrejme výkonný prehrávač médií s množstvom funkcií. Avšak, addony sú jeho základným kameňom.

Kodi je prehrávač médií, ale aký dobrý je prehrávač médií, keď nie je možné prehrávať žiadne médiá? Doplnky pôsobia ako most medzi spoločnosťou Kodi, prehrávačom médií a zdrojmi médií na internete. Jednoducho povedané, doplnky poskytujú rozhranie medzi spoločnosťou Kodi a obrovským množstvom médií na webe. Keď si kúpite DVD prehrávač, potrebujete DVD na sledovanie filmov alebo relácií. Doplnkom pre Kodi je to, čo je DVD do DVD prehrávača.

Kodi dokáže prehrávať videá a hudbu z úložiska miestneho zariadenia. Môže to však urobiť ktorýkoľvek prehrávač médií. Skutočný potenciál spoločnosti Kodi spočíva v integrácii s doplnkami.

Takže, až budete mať Kodi, ďalšou vecou, ​​ktorú potrebujete, sú doplnky, ktoré začnú sledovať vaše obľúbené relácie, filmy alebo čokoľvek, čo chcete sledovať.

Existujú doslova stovky doplnkov Kodi. Niektoré sú dobré, väčšinou nie také. Kodi je platforma s otvoreným zdrojovým kódom a každý a každý má právo na vývoj doplnkov. Niet divu, prečo ich je toľko. Cieľom je nájsť najlepšie doplnky pre Kodi pre taký obsah, ktorý chcete sledovať. Nájdete doplnky pre nasledujúce (a ďalšie):

 • Obsah na požiadanie (filmy) & TV relácie)
 • Živá televízia
 • Športový obsah
 • hudba

Ak chcete použiť doplnok, musíte ho najprv nainštalovať do Kodi. V ďalšej časti vám ukážem, ako nainštalovať doplnky na server Kodi.

Ako nainštalovať doplnky na Kodi

Bol by som rád, keby ste sa rýchlo pozreli na zoznam najlepších doplnkov Kodi. Získate tak základnú predstavu o tom, čo tieto doplnky robia. Pomôže vám tiež vybrať požadované doplnky pomocou vášho nastavenia Kodi.

Výber a inštalácia doplnku je zvyčajne šesťstupňový proces:

 1. Rozhodnite sa, aký typ obsahu chcete sledovať
 2. Vyberte doplnok, ktorý poskytuje obsah
 3. Nájdite zdroj, z ktorého chcete nainštalovať vybraný doplnok
 4. Pridajte požadovaný zdroj do Kodi
 5. Nainštalujte úložisko zo zdroja
 6. Nainštalujte doplnok z úložiska

Nerobte si starosti, ak to vyzerá trochu drvivo, pretože to tak nie je. V skutočnosti je to super ľahké. Keď som prvýkrát začal používať Kodi, zdalo sa mi to tiež zarážajúce. Ale obísť to trvalo veľmi málo času.

Máme podrobné príručky krok za krokom, ktoré vám pomôžu nainštalovať a začať používať rôzne doplnky v priebehu niekoľkých minút. Nižšie je uvedený zoznam sprievodcov.

Doplnky pre filmy, televízne programy a ďalší obsah na požiadanie:

 • Exodus Redux
 • Kúzelný drak
 • Yoda
 • exodus
 • jed

Živé televízne doplnky Kodi:

 • Nezištný život
 • Hráčsky klub IPTV
 • cCloud TV
 • USTVnow Plus

Športové doplnky:

 • Športový diabol
 • Sportowa

Ako používať doplnky Kodi na sledovanie filmov, relácií, živej televízie atď

Po nainštalovaní doplnku ho nájdete v sekcii Video-addons. Najprv vám ukážem, ako nájsť nainštalované doplnky. Neskôr vám ukážem, ako ich používať.

Upozorňujeme, že v časti Doplnky pre videá sú prístupné iba doplnky, ktoré prenášajú videoobsah, napríklad filmy a relácie. Nie všetky doplnky sú však pre videá. Kodi tiež podporuje niekoľko doplnkov nástrojov. Tieto doplnky nájdete v časti Doplnky programu. Nemusíte sa však obávať doplnkov programu. Keďže práve začínate so spoločnosťou Kodi, mali by ste vedieť iba informácie o doplnkoch videa, ktoré umožňujú sledovať váš obľúbený obsah. Používam Kodi už roky a zistil som, že nie je možné používať akékoľvek iné doplnky ako tie, ktoré súvisia s streamovaním videa.  

Získajte prístup k videonahrávkam

Opakovaným stláčaním tlačidla Späť sa vráťte na domovskú obrazovku Kodi, ak ešte nie ste.

Teraz kliknite na položku Doplnky na ľavej strane

ako používať kodi addony

Potom znova vľavo kliknite na položku Doplnky videa. Aj keď nekliknete na doplnky na video a jednoducho na ne umiestnite kurzor myši, všetky vaše doplnky na streamovanie videa sa zobrazia vpravo

návod na obsluhu kodi

Takto bude vyzerať zoznam nainštalovaných doplnkov

krok za krokom návod, ako používať kodi

Používanie doplnkov

Keď ste na doplnkoch Video, môžete vidieť ikony doplnkov. Ak chcete otvoriť ľubovoľný doplnok, jednoducho naň kliknite.

Budem kliknúť na doplnok Exodus Redux, ktorý slúži ako príklad pre túto príručku

ako používať kodi addony

Exodus Redux je doplnok na požiadanie. Ďalej vidíte kategórie, v ktorých boli usporiadané rôzne tituly.

Ako používať kodi začiatočníkov sprievodca

Keď kliknete na kategóriu, môžete priamo zobraziť zoznam titulov alebo podkategórií. V závislosti od doplnkov sa líši.

Po kliknutí na kategóriu Filmy v doplnku Exodus Redux sa zobrazia podkategórie, ako napríklad Žánre, Rok, Ľudia, Jazyky, Certifikáty atď..

V rámci podkategórie môže byť viac podkategórií. Napríklad v rámci podkategórie Žánre môžete očakávať, že nájdete ďalšie podkategórie, ako napríklad Akcie, Dobrodružstvo, Dráma, Komédia, Fantasy, atď..

Cieľom je kliknúť na kategórie a podkategórie a keď konečne uvidíte zoznam titulov, stačí kliknúť na titul, ktorý chcete prehrať. Doplnok začne zoškrabávať rôzne servery a načíta odkazy na streamovanie.

Kliknite na odkaz a ste pripravení začať sledovať filmy alebo relácie na Kodi.

ako používať kodi app

Toto je skoro všetko, čo musíte urobiť.

Čo sú súbory Kodi?

Keď nainštalujete Kodi a spustíte ho prvýkrát, zobrazí sa predvolené rozhranie s predvoleným rozhraním Kodi s názvom „Ústí“.

ako používať kodi na firestick

Po nainštalovaní programu Kodi budete tiež potrebovať doplnky, aby ste mohli začať sledovať svoje obľúbené relácie a filmy. To je dôvod, prečo inštalujete rôzne doplnky jednotlivo.

Čo keby existoval spôsob, ako zmeniť vzhľad Kodi a získať niekoľko predinštalovaných doplnkov naraz? To je miesto, kde sa stavajú modely Kodi.

Zjednodušene povedané, zostavenie Kodi prepožičiava predvolené rozhranie Kodi a mení ho na niečo zaujímavejšie s novým vzhľadom. V zostave sa súčasne nainštaluje niekoľko doplnkov Kodi pre širokú škálu typov obsahu, takže ich nemusíte inštalovať manuálne..

Aby som to zhrnul, zostavenie Kodi:

 • Zmení vzhľad Kodi
 • Prináša vám niekoľko predinštalovaných doplnkov

Takto vyzerá Kodi po inštalácii veľmi populárnej zostavy s názvom „Titanium Build“.

Ako nainštalovať kodi stavia

Ako nainštalovať súbory Kodi

Existujú desiatky stavieb Kodi. Nie všetky sú dobré. Prezrite si najlepšie verzie spoločnosti Kodi a vyberte, čo sa vám najviac páči. Môžete vyskúšať rôzne verzie v rôznych časoch.

Inštalácia systému Kodi vyžaduje trochu práce, ale nie je to ťažké. Máme podrobné, jednoduché a podrobné inštalačné príručky pre najpopulárnejšie súbory. Prejdite si našich sprievodcov inštaláciou a získajte nasledujúce súbory a za pár minút môžete získať tú, ktorá sa vám páči:

 • Titánová zostava
 • Misfit Mods Lite
 • TV - pivničné dvere
 • Zjednodušte zostavenie
 • No Limits Magic
 • Zostavuje sa portál jedného národa

Ako používať zostavenie Kodi

Okrem preskupenia rôznych prvkov a vytvorenia rozhrania sa Kodi so zostavou príliš nelíši od Kodi bez nej. To je dobrá správa, pretože to znamená, že si na stavbu Kodi príliš nezvykneme, aj keď ste začiatočník..

Pre túto príručku používam ako príklad zostavenie Titanium Build. Všetky zostavenia sú viac menej rovnaké v usporiadaní, s výnimkou niekoľkých malých rozdielov. Aj keď máte nejaké iné zostavenie, pomocou tohto príkladu získate všeobecnú predstavu o tom, ako ďalej používať akékoľvek iné zostavenie.

Takto vyzerá domovská obrazovka Kodi s Titanium Build. Ako je zrejmé, táto pokožka je omnoho živejšia a deje sa ako predvolená nevýrazná pokožka Kodi.

ako používať kodi

Ako vidíte, okolo stredu titulnej obrazovky Titanium sa nachádza panel Menu a pod ním je kontextová lišta podponuky..

Ak vyberiete položku na hlavnej lište ponuky, pod ňou sa zobrazia súvisiace položky podponuky. Napríklad, keď vyberiem možnosť Filmy, zobrazia sa súvisiace položky Vyhľadávanie, Trendy, Nové vydania atď.

Pokračujte a vyberte ďalšie možnosti, ako sú televízne programy, IPTV, šport a všimnite si, ako sa menia podponuky.

ako používať kodi buildy

Pamätajte, povedal som, že súbory sa dodávajú s predinštalovanými doplnkami?

Na paneli s ponukou som vybral možnosť Filmy. V dolnej časti je zobrazený zoznam filmových doplnkov (Gaia atď.). Toto sú niektoré z predinštalovaných doplnkov s programom Titanium Build.

sprievodca začiatočníkov kodi

Keď vyberiem možnosť Televízne relácie, v dolnej časti sa zobrazia doplnky, ktoré hosťujú televízne relácie.

Podobne nájdete doplnky pre IPTV (live TV), Sports, Kids Zone, atď.

ako používať kodi na firestick

Zoznam doplnkov, ktoré vidíte na titulnej obrazovke Titanium, nemusí byť nevyhnutne úplný. Zostavenie môže obsahovať viac doplnkov, ako môže obsahovať na hlavnej obrazovke. Ak chcete preskúmať ďalšie doplnky, postupujte takto:

Na paneli s ponukami vyberte hlavnú ponuku (stačí vybrať, nekliknúť na ňu. Kliknutím otvoríte úplne inú skupinu možností)

ako používať kodi buildy

Teraz kliknite na podponuku „Doplnky videa“

ako nájsť kodi stavia

Tu nájdete kompletný zoznam doplnkov Video, ktoré boli predinštalované s programom Titanium Build.

ako používať kodi

Ako pridať doplnky do zostavy

Zostavenie prichádza vopred nakonfigurované s niekoľkými doplnkami. To však nevyhnutne nezaručuje, že bude mať vždy požadovaný doplnok.

Ak vaša zostava nezabalí váš obľúbený doplnok, môžete ho nainštalovať ručne.

Už som vám povedal, ako si môžete nainštalovať doplnky do Kodi skôr v tejto príručke. Ale to bolo o nastavení doplnkov bez zostavenia.

Všetky verzie vám umožňujú inštalovať na ne doplnky. Dobrou správou je, že spôsob inštalácie so zostavou sa v porovnaní s bez nej príliš nelíši. Rovnako ako predtým, do Kodi pridajte zdrojovú adresu URL, nainštalujte repo zo zdroja a nakoniec nainštalujte doplnok z repo.

Prečítajte si nášho podrobného sprievodcu, v ktorom sa dozviete, ako nainštalovať doplnky cez súbory buildov.

#Odporúčané - Získajte sieť Kodi VPN

Predtým, ako začnete používať Kodi na vysielanie vašich obľúbených filmov, televíznych relácií alebo športu, dôrazne odporúčam, aby ste pre Kodi dostali dobrú VPN.

Pre tých, ktorí si to neuvedomujú, je Kodi VPN nástroj, ktorý chráni vaše streamovacie aktivity Kodi pred zvedavými očami „Veľkého brata“. Inými slovami, maskuje internetový prenos z a do vášho zariadenia a zaisťuje vládu, ISP , hackeri alebo iné subjekty sa nemôžu prihlásiť ani sledovať vaše online aktivity.

Ak chcete sledovať filmy a relácie na serveri Kodi, musíte najskôr nainštalovať doplnky. Väčšina týchto doplnkov je k dispozícii prostredníctvom poskytovateľov tretích strán a umožňuje vám streamovať obľúbený obsah zadarmo.

Neodporúčam svojim čitateľom sledovať obsah chránený autorskými právami pomocou nelegálnych zdrojov. Zároveň sa tiež domnievam, že každý má právo na svoje súkromie a že toto právo sa musí presadzovať teoreticky aj praxou..

Kodi VPN šifruje vaše internetové pripojenie a presmeruje online prenos prostredníctvom virtuálneho súkromného servera. Výsledkom je, že to neurobí každý, kto by sa mohol snažiť sledovať vaše internetové aktivity. ExpressVPN je moja odporúčaná sieť Kodi VPN, pretože je rýchla a vysoko bezpečná. Využíva nenapraviteľné šifrovacie technológie na ochranu vášho súkromia a online identity. ExpressVPN ponúka 100% anonymitu používateľom Kodi.

najlepšie kodi vpn

Môžeš použiť ExpressVPN na rade platforiem zariadení kompatibilných s Kodi, ako sú Android, FireStick, iOS, Mac, Windows, atď. Túto VPN môžete používať s Kodi a ďalšími aplikáciami na streamovanie, ktoré pravdepodobne používate..

Skôr než začnete streamovať, tu je návod, ako získať ochranu VPN v troch jednoduchých krokoch.

Krok 1: Získajte odber ExpressVPN TU.

Krok 2: cvaknutie TU stiahnuť a nainštalovať aplikáciu ExpressVPN do svojho zariadenia.

Krok 3: Kliknutím na ikonu napájania pripojte server VPN. To je všetko. Vaše pripojenie je teraz zabezpečené pomocou najrýchlejšej a najlepšej VPN pre Kodi.

connect expressvpn pre kodi

Zabalenie

Toto je skoro všetko, čo potrebujete vedieť o spoločnosti Kodi ako začiatočník. Úprimne povedané, z väčšej časti budete musieť používať iba základné funkcie Kodi, ktoré som načrtol v tejto príručke. S Kodim som oboznámený už roky a ani dnes sotva presahujem základy. Naučte sa, ako nainštalovať doplnok do zariadenia, ktoré používate, a naučte sa nastavovať doplnky, o ktoré sa už veľa staráte. Zostavenia Kodi sú skvelé, prepožičiavajú vizuálnemu príťažlu rozhranie a uľahčujú vám život pomocou predinštalovaných doplnkov. Je dobré mať zostavenie. Používam to sám. Hovorím však, že aj keď vyberiete stavbu z rovnice, Kodi môžete stále používať iba s doplnkami. Bez doplnkov však nemôžete urobiť veľa. Pravdepodobne to poviem tretíkrát v tejto príručke - doplnky sú najdôležitejším aspektom Kodi.

Viac zdrojov spoločnosti Kodi

Ako zastaviť ukladanie do vyrovnávacej pamäte na Kodi
Ako nastaviť Trakt na Kodi
Ako vyriešiť bežné problémy s Kodi
Ako nainštalovať viac ako jedno zariadenie Kodi Build

Max Eddy
Max Eddy Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me