Kodi’nin Görünümünü Değiştirmek İçin En İyi 15 Kodi Derisi

>

Bu yazıda Kodi 18 ve 17.6 için en iyi Kodi kaplamalarını tamamlıyorum. Burada, Fire TV, FireStick 4K, FireStick, Mobiles için Kodi kaplamalarını bulacaksınız & Bilgisayarlar ve tüm Kodi destekli cihazlar.

Kodi mükemmel bir medya merkezidir. En sevdiğiniz içeriği kolayca izlemenizi sağlar. Canlı TV, Spor, Filmler, Şovlar, çok çeşitli video eklentileri aracılığıyla her şeye erişmenizi sağlar. Hatırlamıyorum bile beri Kodi kullanıcısıyım. Kodi hakkında en çok sevdiğim şey, çeşitli şekillerde özelleştirilebilmesidir ve Kodi kaplaması bunu yapmanın en etkili yollarından biridir..

Haliç adlı varsayılan Kodi Derisi iyidir. Ancak, iş için çok fazla. Yani, tam olarak çok ilginç değil. Neyse ki, bu en iyi Kodi kaplamalarıyla daha etkileşimli ve gerçekleşmesini sağlayabilirsiniz. Kodi kaplamaları sadece arayüzün kozmetik çekiciliğini arttırmakla kalmaz, aynı zamanda daha kullanıcı dostu hale getirir.

Kodi Yapılarını kullandıysanız, yapıların Kodi'ye kendi kaplamalarıyla görsel bir görünüm kazandığını da bilirsiniz. Aslında, birkaç Kodi yapısı bu kaplamalardan bazılarını bile kullanıyor. Ancak, derlemelerle ilgili sorun, çok sayıda eklenti ve depo kurmaları ve Kodi'yi hantal yapmalarıdır. Favori eklentileriniz zaten varsa, ihtiyacınız olan tek şey kullanıcı arayüzünü hızlı bir şekilde dönüştüren ve deneyiminizi geliştiren bir kaplamadır..

Kodi Kaplamalarını Yükleme

Başlamadan önce, size herhangi bir Kodi kaplamasını yüklemek için hızlı adımlar atayım. 6 adımdan fazla sürmez. Bunu nasıl yapacağınız aşağıda açıklanmıştır:

1. Kodi'yi açın Ayarlar 

en iyi kodi derileri

2. Tıklayın Arayüz

kodi kaplamaları nasıl kurulur

3. Tıklayın cilt tıklayın ve ardından cilt sağda

kodi kaplaması nasıl değiştirilir

4. Cildinizi seçin. İstenen kaplama listede yoksa, Daha fazla al… 

üst kodi derileri

5. Uygulamak istediğiniz Cildi tıklayın ve indirip kurmasını bekleyin

en iyi kodi derileri

6. Tıklayın Evet istendiğinde

kodi kaplamalarını yükle

KODI Kullanıcılarının Dikkatine: Devam etmeden önce okuyun

Kodi Eklentileri / sürümleri sınırsız akış içeriği sunar, ancak ücretsiz Filmler / TV şovları / Spor akışı yakalanırsa sizi yasal sorunlara da sokabilir. Kodi kullanıcılarının çevrimiçi akış sırasında her zaman bir VPN bağlamaları önemle tavsiye edilir. İyi bir Kodi VPN kimliğinizi gizler, devlet gözetimini, coğrafi olarak engellenmiş içeriği ve İSS kısıtlamasını atlar (bu da arabelleksiz akışa yardımcı olur).

En hızlı ve en güvenli VPN olan ExpressVPN kullanıyorum. Amazon FireStick dahil olmak üzere herhangi bir cihaza yüklemek çok kolaydır. 3 aylık ücretsizdir ve yıllık planlarında% 49 tasarruf edersiniz. Ayrıca, 30 günlük para iade garantisi ile birlikte gelir. Memnun kalmazsanız, her zaman geri ödeme isteyebilirsiniz.

3 aylık ücretsiz almak ve ExpressVPN'de% 49 tasarruf etmek için BURAYA tıklayın

Okuyun: Kodi VPN nasıl kurulur ve kullanılır

En İyi Kodi Kaplamaları

Aşağıda, hem Kodi Leia hem de Krypton üzerinde çalışan en iyi Kodi Kaplamalarının listesi bulunmaktadır. İki platform arasında birkaç ortak görünüm var, önemli olanları seçtim. Diğerleri yeterince iyi değildi.

Aeon Nox

en iyi kodi derileri 2019

Aeon Nox muhtemelen şu anda en iyi Kodi cildi. Minimal bir tasarım fikrini takiben, bu cilt Kodi'yi sizin için inanılmaz derecede basit hale getirir. Sıradan, varsayılan Kodi Skin Estuary'den keyifli bir çıkış. Bu cilt minimalist yaklaşımı benimser ve Kodi arayüzünü gösterişsiz görsel olarak çekici kılar. Düzenin sadeliği, onu hızlı bir şekilde tanımanızı sağlar. Pek çok Kodi yapısının bu cildi neden kullandığına şaşmamalı.

Bu cilt Kodi 18 Leia'da Aeon Nox Silvo olarak mevcuttur ve Kodi 17.6 için Aeon Nox'tan sadece küçük farklılıklar vardır. Örneğin, 17.6 sürümünde ana menü çubuğu biraz daha yüksek - ekranın ortasına doğru - konumlandırılmıştır. Silvo sürümünde herhangi bir varsayılan arka plan bulunmazken, 17.6 sürümü de vardır. Ancak, Aeon Nox ile önceden yüklenmiş bir dizi arka plan arasından kolayca seçim yapabilirsiniz.

Aeon Nox, cildi tercihlerinize göre ayarlamak için çeşitli özelleştirmelere ve yapılandırmalara izin verir. Hafif bir cilttir ve bu nedenle FireStick gibi düşük özellikli cihazlarda bile belirgin performans değişikliklerine neden olmaz. Gerçekten harika bir cilt.

Bello

en iyi kodi derileri 2019

Bello, en sevdiğiniz medya merkezini deneyimlemenin yeni ve güzel bir yolunu sunan bir başka minimum Kodi cildi. Bello çok az cilt olduğu için çok fazla çan ve ıslık bulamazsınız. Bununla birlikte, sistem kaynaklarınızda kullanıcı dostu ve kolay bir arayüz arıyorsanız Bello, seçilecek Kodi kaplamasıdır.

Bu cilt Kodi 17.6'da Bello 7 ve Leia'da Bello 6 olarak mevcuttur. Yine, bazı önemsiz kozmetik varyasyonlar hariç, iki versiyon arasında seçim yapmak için çok fazla şey yoktur. Örneğin, 17.6 sürümü varsayılan mor degrade arka plana sahipken, K18 grimsi-siyah bir arka planla birlikte gelir. Bello her ikisinde de yeni arka plan renkleri belirlemenize izin verir. Yine de, Leia arka planı değiştirmenize izin vermeyebilir. Ayrıca, Bello'nun her iki sürümünde de özel arka plan resimleri ekleme seçeneği yoktur.

Bello fareyi desteklemiyor ve ayarlarda fareyi devre dışı bırakmanızı istiyor. Yine de fare ile etkileşimde bulunmanıza rağmen, fareye izin verilmeyen büyük işaretçinin kullanımı çok uygun değildir. Bu yüzden bu cilt, FireStick gibi dokunmatik ve uzaktan kumandalı cihazlar için daha uygundur.

Bununla birlikte, Bello sahip olmak iyi bir cilt ve En İyi Kodi Kaplamaları listemizin bir kısmını hak ediyor.

Kutu

üst kodi derileri

Kodi 18 ve Kodi 17.6 için bu güzel görünümlü bir cilt Oldukça uzun süredir kullanıyorum. Box, organize bir düzen ile panel tabanlı bir tasarıma sahiptir. Cildin profesyonel bir görünümü ve fütüristik bir çekiciliği vardır. Panel tasarımı onu kullanıcı dostu ve sezgisel bir cilt yapar.

Derinin ana ekranı, ekranda her seferinde bir kategori düzenler. Filmler, TV Şovları, Müzik ve Canlı TV varsayılan kategorilerdir. Bununla birlikte, kaplama ayarlarına kategori ekleyebilir veya listeden kategori kaldırabilirsiniz. Akış kategorilerinin yanı sıra Eklentiler, Ayarlar, Resimler, Sık Kullanılanlar, Özelleştir vb. Yardımcı program seçeneklerine ana ekrandan da erişebilirsiniz..

Bu Kodi kaplaması ana ekrana görüntü arka planları eklemenize izin vermese de, arka plan rengini değiştirebilirsiniz. Renkleri seçmek için büyük bir palet var. Renklerin yanı sıra, bu cildi diğer birçok şekilde özelleştirebilirsiniz. Örneğin, Ana ekranda Şimdi Yürütülüyor'u görüntüleyebilir, arka planda video oynatabilir, menü etiketlerini değiştirebilir ve daha fazlasını yapabilirsiniz.

Sonuç olarak, Box harika bir Kodi deneyimi için en iyi Kodi derilerinden biridir. Bir şans ver.

izdiham

en iyi kodi derileri

Yıllar boyunca Kodi kaplamalarını test ettim ve kullandım. Birçoğu ümit verici görünüyordu, ancak hepsi zamanın testine dayanamazdı. Öte yandan Confluence uzun zamandır var ve bulabileceğiniz en iyi Kodi derilerinden biri. Confluence'ın Durex (şimdi geçersiz) ve Xanax (Durex değiştirme) gibi çeşitli Kodi yapılarında kullanılması şaşırtıcı değildir..

Confluence tam olarak minimal değil, aynı zamanda çok gösterişli de değil. Bu nedenle, çok basit ve çok gösterişli arasında bir zemin arıyorsanız, Confluence'ı denemelisiniz.

Ana menü, merkeze alttan daha yakın yerleştirilir ve ekranın solundan sağına doğru ilerler. Hemen başlamanızı sağlamak için menü çubuğunda Videolar, Müzik, Eklentiler, Sistem gibi önemli kategoriler bulacaksınız..

Bu kaplamanın 17.6 sürümü önceden ayarlanmış bir arka planla birlikte gelir. Kodi 18 sürümünde arka plan yok. Ancak, yerel depolama alanından yeni bir arka plan resmi seçebilirsiniz.

Cildi başka birçok şekilde özelleştirebilirsiniz. Varsayılan ana menü kategorilerini eklemenizi veya kaldırmanızı sağlar. Şimdi Yürütülüyor görselleştirmesini arka plana ekleyebilirsiniz. Ve en önemlisi, istenen ana menü kategorilerine eklenti kısayolları eklemenizi sağlar. Bu, en sevdiğiniz video eklentilerini doğrudan ana ekrandan seçmenizi sağlar.

Confluence fare, dokunma, uzaktan kumanda gibi her türlü cihaz için iyi bir cilt.

itibar

en iyi kodi derileri

Bu Kodi cildini tökezlediğimde uzun sürmedi. Bu En İyi Kodi Kaplamaları listesinin bir parçası olacağından kesinlikle emindim. Önce ana ekrandan bahsedelim.

Ana menü, ekranın altına oturtulmuş zarif bir blok tasarımına sahiptir. Bir TV işletim sisteminin arayüzüne benziyor. Döşenmiş tasarım sadece fütüristik ve görsel olarak çekici görünmekle kalmaz, aynı zamanda cilde daha fazla işlevsellik katar. Cildin genel tasarımı çok temiz, net ve basittir, anında başlayabilirsiniz.

Ana menüde Diğer kategoriler arasında Videolar, Filmler, TV Şovları, Müzik bulunur. Kaplama ayarlarına kategori ekleyebilir veya listeden kategori kaldırabilirsiniz. Aslında, menü öğelerinin etiketlerini bile değiştirebilirsiniz. Dış görünüm ayrıca her kategoriye ayrı bir arka plan görüntüsü eklemenizi sağlar. Arka plan ve ana ekranın yanı sıra Kütüphane, Başlık, Renkler, Ekran Görüntüsü (OSD) ve daha fazlasını özelleştirebilirsiniz..

saydam

üst kodi derileri

Pellucid, etrafındaki en minimal Kodi derilerinden biridir. Bu kaplamanın ana ekranı sadece çıplak temelleri görüntüler, ancak hızlı bir şekilde başlamanız için yeterlidir. Videolar, Müzik, Oyunlar, Resimler varsayılan kategorilerdir. Altta, cildi daha derine kazmanıza izin veren Ayarlar simgesini bulacaksınız.

Cildin çok fazla özelleştirmesi yok. Yine de, ilgilendiğiniz bazı yapılandırmalar vardır. Örneğin, ana menüye yeni menü öğeleri ekleyebilirsiniz. Mevcut olanları kaldırabilir veya yeniden adlandırabilirsiniz. Pellucid'i düşük özellikli bir cihazda çalıştırıyorsanız, Düşük CPU Güç Modu'nu bile seçebilirsiniz..

Ana ekran arka planı dinamiktir ve varsayılan klasörden görüntüler alır. Kişisel resimlerinizi görüntülemek için varsayılan dizini değiştirebilirsiniz.

Pellucid tam olarak en sevdiğim değil, ama arada sırada kullanmayı seviyorum. Normalden iyi bir değişiklik.

Dönmek

üst kodi derileri

Revolve, şimdiye kadar gördüğüm en eşsiz Kodi cildi. Cildin adından da anlaşılacağı gibi, çevresinde çeşitli arayüz elemanlarının döndüğü bir disk bulunur. Ana ekranda aşağıdaki döner menü öğelerini bulacaksınız: Videolar, Müzik, Resimler, Oyunlar, Hava Durumu, Sık Kullanılanlar, vb. Yeni öğeler ekleyebilir veya mevcut olanları cilt ayarlarından kaldırabilirsiniz.

Cilt fareyi desteklese de, en iyi dokunma, klavye veya uzaktan kumanda ile kullanılır. FireStick ve diğer uzaktan kumandalı cihazlar için harika bir navigasyon sistemi sunar.

Bu cilt çeşitli özelleştirme seçenekleri sunar. Arka plan görüntülerinin gösterilip gösterilmeyeceğini değiştirebilirsiniz. Menü öğelerini vurgulamak için arka plan resimlerini de soldurabilirsiniz. Cilt ayrıca arka plan videosunu oynatmanıza izin verir.

Revolve, yerel depolama alanından her öğe için özel arka plan resmi seçmenize olanak tanır. Varsayılan olarak, kendi resimlerini seçer. Renk temasını da değiştirebilirsiniz.

Kodi'yi kullanmak için tamamen yeni ve heyecan verici bir yol arıyorsanız, hiçbir şeyin Revolve'dan daha iyi olamayacağına inanıyorum. Bu nedenle, en iyi Kodi kaplamaları serimize dahil edildi.

meç

en iyi kodi derileri 2019

Rapier, bulabileceğiniz en özelleştirilebilir Kodi derilerinden biridir. Bu cildin görünümünü ve hissini çeşitli şekillerde değiştirebilirsiniz. Renk temasını varsayılandan düz, turuncu veya kırmızıya tamamen değiştirebilirsiniz. Dış görünüm ayrıca menü öğelerinin rengini değiştirmenizi sağlar. Aslında, cilt yazı tipini de değiştirebilirsiniz.

Ana ekranda Filmler, Videolar, TV Şovları, Müzik, Eklentiler vb. Birincil kategoriler görüntülenir. Yeni özel kategoriler ekleyebilir veya mevcut kategorileri dış görünüm ayarlarından gizleyebilirsiniz. Alt menü öğelerini bile değiştirebilir veya gizleyebilirsiniz.

Varsayılan olarak arka plan yoktur. Ancak, çok çeşitli arka plan resimleri ve fanartları indirip ayarlayabilirsiniz.

Ana menü ekranın alt kenarına hizalanır ve sol ve sağ gezinme özelliğine sahip öğeleri seçebilirsiniz. Ana menü öğesine ait herhangi bir alt menü öğesi varsa, ana menünün hemen üstünde görüntülenir.

Rapier, hem yeni başlayanlar hem de uzmanlar için uygun güzel, minimal bir cilt.

FTV

en iyi kodi derileri 2019

Bu FireStick'ten ilham alan Kodi kaplaması, FireStick, Android TV Kutuları gibi uzaktan kumandalı cihazlar için mükemmel bir seçimdir. Dokunmatik işlevselliği de destekliyor, ancak hepsi bu kadar iyi değil. Bir fare ile daha da kötüleşir. Bu nedenle, en iyi şekilde yararlanmak için bir TV cihazıyla kullanın. Ve fareyi Ayarlar'da devre dışı bırakmayı unutmayın > sistem > Giriş

FTV son derece minimalist bir cilt. Öyle ki, ana ekranında tarih ve saati bile göstermiyor. Solda, seçilen öğeleri vurgulayan ve geri kalanını kaybeden dikey bir menü çubuğu vardır. Seçili menü öğesinde görüntülenecek widget'lar yoksa boş bir ekrana da bakabilirsiniz.

Okunabilirlik biraz sorun olabilir. Vurgulanan öğeler göze çarparken, seçilmeyenler arka planla iyi kontrast oluşturmaz.

Çok fazla özelleştirme seçeneği yok. Ana menü öğelerini ve ilişkili widget'ları ekleyebilir veya kaldırabilirsiniz. Dış görünüm ayrıca kapatma menüsünü özelleştirmenizi ve Fanart'ı devre dışı bırakmanızı / etkinleştirmenizi sağlar. Özel arka plan kullanılamıyor. Dış görünüm temasını ve renklerini bile değiştiremezsiniz.

FTV'den fazla bir şey beklemeyin. Ancak, uzaktan kumandalı navigasyon ve hafif bir arayüz arıyorsanız, FTV sahip olabileceğiniz en iyi Kodi arayüzlerinden biridir..

Xperience1080

en iyi kodi derileri

Bu Kodi cildinin panel tasarımı, kalabalığın arasından sıyrılıyor. Birkaç Kodi derisini denedim ama arayüz tasarımı söz konusu olduğunda Xperience1080 gibi bir şey yok.

Ana menü üstte ve TV, Filmler, TV Şovları, Müzik, Resimler, Ayarlar vb. Gibi çeşitli öğeleri sıralar. Her öğenin widget'ları ana menünün altında görüntülenir. Bu widget'lar birlikte bir panel oluşturan çeşitli fayanslara yerleştirilir.

Xperience1080 son derece özelleştirilebilir. Ana menü öğelerini istediğiniz gibi etkinleştirebilir / devre dışı bırakabilirsiniz. Her kutucuğu herhangi bir ana menü öğesi için bile özelleştirebilirsiniz. Dış görünüm, her döşemeye özel bir ad ve simge seçmenize olanak tanır. Ayrıca, döşeme Tipi'ni varsayılan olarak Video eklentisi, Müzik eklentisi, Program eklentisi vb. Olarak değiştirebilirsiniz. Her döşemeye bir eklenti atayabilirsiniz..

Xperience1080 tüm Kodi cihazlarında sorunsuz çalışır. Ancak, fare işlevlerini desteklemez. Bilgisayarda kullanıyorsanız, klavyede gezinin ve etkileşim kurun. Uzaktan kumandalı cihazlarda cilt daha da iyi çalışır.

Kodi 18.5 Leia Yalnızca Kaplamalar

En son Kodi 18.5 Leia sürümü (ayrıca eski Leia sürümleri) için özel olarak tasarlanmış bazı mükemmel Kodi kaplamaları vardır. Kodi 18 veya daha yeni sürümler için en iyi Kodi kaplamalarının listesi.

atmosfer

en iyi kodi derileri

Birçok Kodi yapısı tarafından kullanılanla aynı cilttir. Aura, sadece görsel olarak çekici değil, aynı zamanda son derece işlevsel hale getiren karo tabanlı bir tasarıma sahiptir. Ana menü öğeleri üste yatay olarak yerleştirilir ve ilgili kategoriler, widget'lar ve diğer alt menü seçenekleri ekranın geri kalanında döşenmiş bir biçimde görüntülenir..

Kaygan, düzenli arayüz Aura'yı kullanıcı dostu bir cilt yapar. Dış görünüm ayarlarında bulunan çok sayıda yapılandırma seçeneğini keşfederek dış görünümü istediğiniz gibi özelleştirebilirsiniz. Yeni, özel ana menü öğeleri ekleyebilirsiniz. Yerel depolamadan özel bir arka plan seçebilirsiniz. Kullanılacak birçok efekt ve renk var.

Aura, her türlü cihazda sorunsuz performans sunar. FireStick ve Android TV'de önemli bir sorun olmadan kullandım. En iyi Kodi kaplamalarının bu listesinin bir parçası olmalıydı.

Aeon Tajo

üst kodi derileri

Aeon Tajo, tazelik hissi veren sadece Kodi 18 derisidir. Ana ekranda olduğunuzda, cilt sizin için hafif, yatıştırıcı bir müzik çalar (elbette cilt ayarlarında kapatabilirsiniz). Dış görünüm ayrıca arka planda oynatma için kişisel M3U çalma listenizi kullanmanızı sağlar.

Alt kısımdaki büyük menü öğeleri ile temiz, minimal bir cilt. Bu, cildin kullanımını inanılmaz derecede kolaylaştırır. Resimler, Müzik, Filmler, TV Şovları, Canlı TV, Videolar, Sistem, kendi alt menülerine sahip ana ana menü öğeleridir. İstediğiniz ana menüyü veya alt menü öğesini istediğiniz zaman kaldırabilir veya hatta özel bir öğe ekleyebilirsiniz. Ayrıca, her bir öğe için özel bir arka plan resmi ve özel etiket seçebilirsiniz.

Görünümü ve hissi ve işlevselliği özelleştirmek için çok sayıda seçenek, minimal ve kullanımı kolay arayüzü ile Aura kesinlikle en iyi Kodi derilerinden biridir.

Kuvars

en iyi kodi derileri

İlk baktığımda, Quartz'ın bitmemiş bir cilt olduğunu düşündüm - devam eden bir çalışma. Yakında, kişiselleştirmeniz için size çok şey bırakan ham bir cilt olduğunu fark ettim. Temel bir yapı sağlar, ancak çoğunlukla sıfırdan inşa etmelisiniz. Kodi'de yeniyseniz, listemizdeki diğer Kodi kaplamalarını denemek isteyebilirsiniz. Ancak, deneyimli bir kullanıcıysanız ve Kodi kaplamalarının nasıl özelleştirildiğini biliyorsanız, beğenebilirsiniz.

Ana menü ortadan soldan sağa doğru yerleştirilir ve sınırlı seçenekler içerir. Filmler, TV Şovları, Müzik, Resimler, Eklentiler ve KODI yalnızca öğelerdir. Son ikisi, Eklentiler ve KODI dışında, diğer menü öğelerinin neredeyse hiç alt menüsü yoktur. KODI menüsünden Ayarlar'a gidebilir ve alt menü öğelerini oluşturmaya başlayabilirsiniz.

Mevcut herhangi bir ana menü kategorisini etkinleştirebilir / devre dışı bırakabilir ve yeniden adlandırabilirsiniz. Ancak, yeni bir kategori ekleyemezsiniz. Bu kadar basit bir cilt olduğu için, geliştiricilerin en azından bu kadar izin vermesi gerektiğine inanıyorum.

Herhangi bir kategoriye en fazla 5 eklenti bağlayabilirsiniz. Bağlandığında, bu eklentiler menü çubuğunun hemen üstünde görünür. Yerel depolama alanından da özel arka plan resimleri ekleyebilirsiniz.

Kuvars en büyük Kodi derisi değil, o kadar da kötü değil. Bir şans verebilirsin.

Kodi 17.6 Yalnızca Kripton Kaplamaları

Kullanıcıların küçük ancak önemli bir yüzdesi hala Kodi 17.6'yı kullanıyor. Bu nedenle, sadece 17,6'lık sadece Kodi kaplamalarını sıralamanın iyi bir fikir olacağını düşündüm. Bu kaplamalar henüz Kodi 18 Leia için kaydedilmedi. Hala Kodi Krypton'da yayın yapıyorsanız, bu en iyi Kodi kaplamalarını denemek isteyebilirsiniz.

renk parlaklığı

en iyi kodi derileri 2019

Chroma, Kodi 17.6 platformu için en popüler Kodi kaplamalarından biridir. Bu cilt, yüksek çözünürlüklü görüntülerin, çok sayıda rengin ve kullanıcı dostu tasarımın bir kokteylidir. Bu cilt bir TV ekranında küçük ekranlı cihazlardan daha iyi çalışıyor gibi görünüyor. Aslında, dokunma ve hatta fare ile gezinmek kolay değildir. Yine de, uzaktan kumandalarla çok iyi bir şekilde çalışıyor.

Ana menü çubuğu yatay ve büyük küçük resimlerle dikkat çekiyor. Dış görünüm ayarlarından dikey bir menüye geçebilirsiniz. Ancak, grafikleri soyulur ve sadece metinsel ekrana indirilir. Bu cildi özelleştirmek için sayısız yol var. Menüde yeni öğeler ekleyebilir veya mevcut öğeleri silebilirsiniz. Çeşitli sanat eserleri seçebilir, fanartlar ve efektler ekleyebilirsiniz. Yeni bir renk düzeni bile seçebilirsiniz.

Chroma en kullanıcı dostu cilt değildir. Ancak, asmak olsun, hatta sevebilirsin. Bu nedenle, en iyi Kodi kaplamaları listemize ekleyeceğime karar verdim.

titan

en iyi kodi derileri

Kodi 17.6'yı kullandığımda Titan bir zamanlar en sevdiğim Kodi derilerinden biriydi. Kodi 18 Leia'ya taşındığım ve sadece 17,6 bir cilt olduğu için artık kullanamıyorum. Hala Krypton kullanıyorsanız, bu Kodi cildini bir kez denemenizi tavsiye ederim. Titan hakkında gerçekten sevdiğim şey, kaotik veya dağınık olmadan ana ekranda size birçok seçenek sunabilecek modüler tasarımıydı..

Farklı karolar birbiriyle ilişkili olsa da, ana ekranda güzel bir şekilde düzenlenmiştir. Müzik, Resimler, Videolar, YouTube, Eklenti tarayıcısı ve Ayarlar gibi varsayılan kategoriler arasından seçim yapabilirsiniz. Bir kategori döşemesini tıklattığınızda, ilgili alt menü öğeleri altta görünür. Ana ekran yerleşimini dış görünüm ayarlarından kolayca değiştirebilirsiniz.

Titan ayrıca tonlarca kişiselleştirme seçeneği sunar. Düzeni değiştirmekten yeni menü öğeleri eklemeye, ten rengi düzenini değiştirmeden yeni arka plan resimleri eklemeye kadar her şeyi yapabilirsiniz.

Bu Kodi kaplaması, FireStick ve Android TV Kutuları dahil tüm Kodi cihazlarında harika çalışıyor.

Kodi Eklentileri / Sürümleri ile akış yapmaya başlamadan önce, Kodi'de akışla yayınladığınız her şeyin İSS'nize ve Hükümetinize görünebileceği konusunda sizi uyarmak istiyorum. Bu, telif hakkıyla korunan içeriğin (ücretsiz filmler, TV şovları, Spor) akışının sizi yasal sıkıntıya sokabileceği anlamına gelir.

Kodi kullanıcılarının akış sırasında bir VPN bağlamaları önemle tavsiye edilir. Kodi için bir VPN, popüler Eklentilerde ISS azaltma, Devlet Gözetimi ve coğrafi kısıtlamayı atlayacaktır. Her zaman bağlanırım ExpressVPN tüm akış cihazlarımda ve aynı şeyi yapmanızı öneririm.

ExpressVPN en hızlı ve en güvenli VPN'dir. 30 günlük para iade garantisi ile geliyor. Yani, ilk 30 gün boyunca özgürce kullanabilirsiniz ve performanstan memnun değilseniz (ki bu pek olası değildir), tam geri ödeme isteyebilirsiniz.

NOT: Telif hakkı yasalarının ihlalini teşvik etmiyoruz. Ancak, yanlışlıkla gayri meşru bir kaynaktan içerik akışı yaparsanız ne olur? Yasal ve yasadışı bir kaynak arasındaki farkı söylemek her zaman kolay değildir.

Kodi'de akış yapmaya başlamadan önce, 3 basit adımda VPN korumasını nasıl alacağınız aşağıda açıklanmıştır.

Aşama 1: ExpressVPN aboneliğini edinin BURAYA.

Adım 2: Tıklayın BURAYA uygulamasını ExpressVPN uygulamasını indirip yüklemek için.

Aşama 3: Bir VPN sunucusuna bağlanmak için Güç simgesine tıklayın. Bu kadar. Kodi için en hızlı ve en iyi VPN ile bağlantınız artık güvende.

kodi için expressvpn bağlamak

Paketleme

İşte Kodi 18 ve Kodi 17.6 için en iyi Kodi kaplamaları listemiz. Bu yapıları şahsen test ettim ve bu makaleyi kişisel deneyimimden yazdım. Umarım faydalı bulursunuz. Herhangi bir sorunuz, öneriniz veya geri bildiriminiz varsa, lütfen aşağıdaki yorumlar bölümünden bize bildirin..

Max Eddy
Max Eddy Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me