Najlepšie doplnky pre spoločnosť Kodi, ktoré zvíťazia na celom svete [2020]

>

V tomto článku uvádzame najlepšie doplnky pre Kodi pre FireStick, Fire Stick 4K, Fire TV Cube, Android Mobily & Tablety, Windows & Počítače Mac a všetky hardvérové ​​platformy kompatibilné s Kodi. Väčšina týchto doplnkov ponúka priamu kompatibilitu s najnovšími modelmi Kodi 18.5 Leia. Takže, ak ste prešli z Kodi 18.4 (alebo akejkoľvek inej staršej verzie) na Kodi Leia 18.5, mali by ste byť schopní sledovať svoje obľúbené filmy, relácie, živé televízne vysielanie, športy atď. Bez akýchkoľvek problémov. Tieto doplnky neustále testujeme a budeme vás informovať o všetkých významných alebo významných objavoch. Do tej doby by bolo skvelé, keby ste nás mohli informovať aj o svojich zisteniach. Stačí nám napísať poznámku v časti Poznámky na konci tohto článku. Nepomôže to len nám, ale aj vašim kolegom používateľom Kodi.

Kodi ste teda úspešne nainštalovali na svoj počítač PC / Amazon Fire TV Stick / Android alebo akékoľvek iné zariadenie. (Ak ste to ešte neurobili, prečítajte si, ako nainštalovať Kodi na FireStick). Avšak iba inštalácia Kodi do vášho zariadenia nebude trik. Ak chcete využívať Kodi naplno a využívať všetky jeho výhody, budete potrebovať doplnky Kodi. Preto som zostavil tento zoznam najlepších doplnkov Kodi 2020. Tieto doplnky dopĺňajú Kodi tým, že pomáhajú používateľom získať prístup k množstvu streamingových služieb, televíznych kanálov, hudby & Rádiové stanice atď.

najlepšie kodi addony

Tisíce doplnkov pre spoločnosť Kodi sú v súčasnosti k dispozícii na internete. Úrady však stiahli veľa doplnkov Kodi od tretích strán a dokonca veľa úložísk Kodi už nefunguje. Preto sa stalo veľmi zdĺhavou úlohou vybrať najlepšie doplnky Kodi pre vaše PC / Fire TV Stick alebo iné krabice Kodi..

Pozor Používatelia KODI: Prečítajte si skôr, ako budete pokračovať

Doplnky a zostavy spoločnosti Kodi ponúkajú neobmedzený obsah streamingu, ale mohli by vás tiež dostať k právnym problémom, ak ich zachytia streamingy zadarmo Filmy / Televízne relácie / Šport. Používateľom spoločnosti Kodi dôrazne odporúčame, aby ste pri online streamovaní vždy pripojili sieť VPN. Dobrá sieť Kodi VPN skryje vašu identitu, obchádza vládny dohľad, geoblokovaný obsah a škrtenie poskytovateľov internetových služieb (čo tiež pomáha pri streamovaní bez vyrovnávacej pamäte).

Používam ExpressVPN, čo je najrýchlejšia a najbezpečnejšia VPN. Inštalácia je veľmi jednoduchá na akomkoľvek zariadení vrátane Amazon FireStick. Získate zadarmo 3 mesiace a ušetríte 49% z jeho ročných plánov. Tiež prichádza s 30-dňovou zárukou vrátenia peňazí. Ak nie ste spokojní, vždy môžete požiadať o vrátenie platby.

Kliknutím TU získate zadarmo 3 mesiace a ušetríte 49% na ExpressVPN

Prečítajte si: Ako nainštalovať a používať sieť Kodi VPN

Skôr ako budete pokračovať, kliknite sem a prečítajte si naše vyhlásenie o vylúčení zodpovednosti.

Najlepšie doplnky Kodi 2020

Po niekoľkých rokoch používania Kodi som si uvedomil, že nepotrebujete stovky doplnkov bez ohľadu na typ obsahu, ktorý chcete sledovať. Potrebujete iba 3 až 5 rôznych doplnkov pre ľubovoľnú kategóriu obsahu. Naozaj záleží na tom, že vybrané doplnky fungujú a musia poskytovať vysoko kvalitné toky údajov. Preto dávam 100%, aby som sa ubezpečil, že náš zoznam „Najlepšie doplnky Kodi“ obsahuje IBA funkčné doplnky Kodi, ktoré generujú hrateľné streamy.

Toto sú najlepšie doplnky Kodi, ktoré v súčasnosti fungujú a ktoré musíte mať, ak chcete mať plnú dávku filmov, televíznych relácií, hudby, sociálnych médií, športu a inej zábavy:

Najlepšie doplnky Kodi pre filmy & TV relácie

najlepšie kodi doplnky pre filmy

 1. Exodus Redux
 2. Kúzelný drak
 3. GAIA
 4. Seren
 5. jed
 6. FEN
 7. EXODUS V8
 8. Ja som Ego
 9. búrka
 10. Nemesis AIO
 11. urán
 12. ReleaseBB
 13. Ortuťový addón
 14. DejaVu Addon
 15. Greased Lightning od spoločnosti MTB
 16. USS Defiant
 17. Smrť zhora
 18. Doplnok IT od nikoho
 19. Alvin
 20. Yify Movies HD
 21. Skutočne deblokovať výlučne filmy
 22. Pirátsky život pre mňa
 23. T2K 1 Kliknite na položku Addon filmu
 24. Hviezda smrti
 25. voodoo
 26. Scrubs
 27. ZOZNAM PREHRÁVATEĽOV UK TURK
 28. Video strážnych psov
 29. ZMLUVA

Exodus Redux

Exodus Redux, predstavený v októbri 2018, je pravdepodobne najnovším doplnkom Kodi na požiadanie. Napriek tomu, že je nový, Exodus Redux prichytí priamo na začiatok nášho zoznamu najlepších doplnkov Kodi. Naše dôvody sú jednoduché.

Exodus Redux môže byť rovnako klonom mimoriadne populárneho (a stále aktívneho) doplnku Kodi addon Exodus. Zdá sa však, že Exodus sa v priebehu rokov opotreboval, zatiaľ čo Exodus Redux je nová jasná hviezda na obzore.

Obidva tieto doplnky majú takmer rovnaké rozloženie. Redux je však vybavený neuveriteľne účinnou sadou otvorených škrabiek a práve tu jednoznačne zatieni Exodus. Exodus Redux je rýchly, ponúka špičkové toky a z väčšej časti zabezpečuje takmer nulovú vyrovnávaciu pamäť. Integrujte ho s Real-Debrid a získate ešte kvalitnejšie toky údajov s ďalšími možnosťami prehrávania vo vysokom rozlíšení Full HD.

Ako bezpečne používať doplnky Kodi

Predtým, ako začnete streamovať s doplnkami alebo zostavami Kodi, chcel by som vás upozorniť, že všetko, čo na Kodi vysielate, je viditeľné pre vášho poskytovateľa internetových služieb a vládu. To znamená, že streamovanie obsahu chráneného autorskými právami (bezplatné filmy, televízne programy, športy) by vás mohlo dostať do legálnych problémov.

Používateľom spoločnosti Kodi sa dôrazne odporúča, aby sa počas streamovania pripojili k sieti VPN. VPN pre Kodi obíde škrtenie ISP, vládny dohľad a geo-obmedzenie populárnych doplnkov. Vždy sa pripojím ExpressVPN na všetkých mojich streamovacích zariadeniach a navrhujem, aby ste urobili to isté.

ExpressVPN je najrýchlejšia a najbezpečnejšia sieť VPN. Dodáva sa s 30-dňovou zárukou vrátenia peňazí. To znamená, že ho môžete voľne používať počas prvých 30 dní a ak nie ste spokojní s výkonom (čo je veľmi nepravdepodobné), môžete požiadať o plnú náhradu..

POZNÁMKA: Neodporujeme porušovanie autorských zákonov. Čo však ak skončíte neúmyselne streamovaním obsahu z nezákonného zdroja? Nie je vždy ľahké rozlíšiť rozdiel medzi legitímnym a nezákonným zdrojom.

Skôr ako začnete streamovať na serveri Kodi, tu je postup, ako získať ochranu VPN v troch jednoduchých krokoch.

Krok 1: Získajte odber ExpressVPN TU.

Krok 2: cvaknutie TU stiahnuť a nainštalovať aplikáciu ExpressVPN do svojho zariadenia.

Krok 3: Kliknutím na ikonu napájania pripojte server VPN. To je všetko. Vaše pripojenie je teraz zabezpečené pomocou najrýchlejšej a najlepšej VPN pre Kodi.

connect expressvpn pre kodi

Akonáhle budete chránení VPN, môžete s dôverou začať inštalovať doplnok Kodi. Na začiatok uvádzame postup inštalácie doplnku Exodus Redux Kodi Addon.

Poznámka:

 1. Kodi predvolene nezobrazuje titulky. Ak sledujete filmy s titulkami, mali by ste si prečítať, ako pridať titulky do Kodi.
 2. Ak z nejakého dôvodu čelíte vyrovnávacej pamäti pri ktoromkoľvek z doplnkov na tejto stránke, tu je príručka, ktorá by vám mala pomôcť pri vyrovnávacej pamäti..

Kúzelný drak

Tu prichádza ďalší neuveriteľný doplnok s neuveriteľnou knižnicou televíznych epizód a rýchlych pohybov pre váš nekonečný zábavný zážitok. Doplnok Magic Dragon sa po jeho vydaní rýchlo stal obľúbeným miestom mnohých odborníkov a používateľov spoločnosti Kodi. Tento rýchly a ľahko použiteľný doplnok vám prináša všetok požadovaný obsah vrátane najnovších filmov a relácií.

Poháňaný súborom najúčinnejších škrabákov, The Magic Dragon vyberie tie najlepšie prúdy, ktoré sú tu. Vyzerá to ako klon doplnku The Dogs Bollocks, ale s lepším balením a určite s lepšími funkciami. Či už máte radi pozeranie filmov, relácií, dokumentárnych filmov, detských vecí, videí súvisiacich so športom alebo jednoducho počúvate hudbu, magický drak vás prekryl. Ikonu Magic Dragon si môžete nainštalovať z nástroja Diamond Build Repo za pár minút.

Úložisko: Reprezentácia diamantu

Zdroj: http://repo.rubyjewelwizard.com

Ako nainštalovať doplnok Magic Dragon Kodi

GAIA

Gaia je doplnok na požiadanie pre vaše obľúbené filmy a televízne programy. Z dôvodu jednoduchosti rozloženia organizuje doplnok obsah na hlavnej obrazovke v jednoduchých kategóriách vrátane filmov, relácií, dokumentárnych filmov, detí atď. Keď požiadate o prehrávanie videa, Gaia zoškrába desiatky streamov z niekoľkých serverov. Po chvíli odstavenia je Gaia opäť v prevádzke. Najnovšia verzia doplnku (Gaia 4) vám prináša niekoľko vylepšení a vylepšení oproti svojim predchodcom. Funguje to najlepšie, keď ho používate so skutočným debetom.

Úložisko: Gaia

Zdroj: https://repo.gaiakodi.com/

Ako nainštalovať doplnok Gaia na server Kodi

Seren

Seren je vynikajúci doplnok do sveta doplnkov Kodi. Existujú stovky doplnkov a napriek tomu, že je nový, Seren si toho všimol. Vyzerá to, že tím za Seren stále pokračuje v doplnku. Ale zdá sa mi to už sľubné.

Tento doplnok neponúka žiadne bezplatné odkazy na streamovanie, keď píšem tento kus. Musíte ho nakonfigurovať s jedným z dvoch prémiových hostiteľov: Real Debrid alebo Premiumize. Real Debrid je samozrejme môj osobný favorit, a to nielen preto, že je obľúbenejší, ale aj preto, že je lepší.

Pretože Seren používa prémiové odkazy, ponúka lepšie prehrávanie. Prúdy sa sťahujú rýchlo, rýchlo sa prehrávajú a existuje viac možností streamovania v HD. Doplnok sa stále vyvíja a upravuje. Je možné, že v budúcnosti začne ponúkať bezplatné streamy. Ale to ešte nie je vidieť. V každom prípade používam tento doplnok a páči sa mi to dobre. Nemusím prechádzať zlými odkazmi, aby som našiel ten, ktorý funguje. Pokúsiť sa.

Ako nainštalovať Seren Addon na Kodi

jed

Keď píšem toto, Venom je relatívne nový doplnok. Rýchlo sa však ukázalo ako jedna z populárnych volieb, pravdepodobne preto, že mnoho vysoko hodnotených a populárnych doplnkov Kodi má uzavreté obchody. Venom ponúka širokú škálu možností streamovania v kategóriách Filmy a Televízne relácie. Neočakávajte žiadne extra bonusy ani fantázie kategórie od Venom. Ak však väčšinou streamujete populárne filmy a relácie, Venom je vynikajúca možnosť vyskúšať. Využíva škrabky Lambda a je podporovaný tímom aktívnych vývojárov. Knižnica obsahu Venom je veľká. Pritiahne prvotriedne odkazy na streamovanie z rôznych zdrojov. Skús to!

Ako nainštalovať doplnok Venom Kodi Addon

FEN

FEN je relatívne nový doplnok Kodi v porovnaní s väčšinou doplnkov v tomto zozname. Ukázalo sa však, že je dosť hodný na to, aby bol súčasťou našej zbierky najlepších doplnkov. Tento ľahký a hladký doplnok vám umožní prenášať vaše obľúbené filmy a relácie neuveriteľnou ľahkosťou. Funguje to rýchlo na všetkých zariadeniach Kodi vrátane FireStick. Fen má obrovskú knižnicu obsahu a pravidelne sa pridávajú nové. Pokúsiť sa!

Ako nainštalovať doplnok FEN Kodi

EXODUS V8

Exodus bol kedysi najobľúbenejší a najpoužívanejší doplnok Kodi. Áno, tento doplnok stále funguje. Žijú však iba pozostatky svojej predchádzajúcej slávy. Po dobrom dlhodobom horizonte bol Exodus odstavený a neskôr oživil. Ale už to nie je to, čo bývalo. Aj keď má stále obrovskú knižnicu obsahu, ktorá sa pravidelne aktualizuje, je niekedy nespoľahlivá. Tento doplnok si ponechám na zozname, pokiaľ je v poriadku. Navyše, Exodus je stále prvou preferenciou pre mnohých používateľov Kodi. Ak ste jedným z nich a chcete to skúsiť, môžete nainštalovať Exodus podľa nasledujúceho odkazu.

Ako nainštalovať doplnok Exodus Kodi Addon

Ja som Ego

Som doplnok Ego určený na sledovanie filmov a televíznych relácií. Obsahuje však aj kategóriu Dokumentárne filmy. Primárne zameranie je však stále na filmoch a seriáloch. Nájdete tu takmer akýkoľvek populárny film alebo reláciu, ktorú chcete sledovať. Pravidelne sa aktualizujú aj nedávno vydané filmy a epizódy. Doplnok využíva najmodernejšiu technológiu stierania a prináša toky vyššej kvality. Kvalita rozlíšenia sa zvýši na 1080p. Nájdete tu tiež veľa odkazov na 720 a SD.

Ako nainštalovať Som doplnok Ego

búrka

Tempest je ďalší doplnok, ktorý skvele funguje na serveri Kodi 18 a slúži vám solídna knižnica filmov a televíznych relácií. Tento doplnok obsahuje najnovšie filmy a vysielané epizódy. Nájdete tu tiež veľa starého obsahu. Tempest vyzerá ako vidlička zmluvy. Hoci Dohovor už nemusí byť podporovaný, Tempest je dobre udržiavaný.

Aspekt streamu doplnku Tempest Kodi je pôsobivý. Je rýchle nájsť toky, veľa z nich načíta a takmer všetky sa hrajú. S programom Real Debrid to funguje ešte lepšie. Tempest tiež podporuje integráciu Trakt. Páči sa mi tento doplnok a nevidím žiadny dôvod, prečo by si ho nemal.

Ako nainštalovať doplnok Tempest Kodi Addon

Nemesis AIO

Nemesis AIO je doplnok viacerých kategórií, ktorý vám slúži na požiadanie. Nájdete tu bežné kategórie Filmy a televízne relácie, ako aj špeciálne kategórie, ako Dokumentárne filmy, Webkamera, Herné videá, Anime, Kreslené filmy a ďalšie. Nemesis pracuje skvele, keď píšem. Dúfam, že jeho súčasná úroveň výkonnosti zostane zachovaná aj v nasledujúcom období. Ak máte účet Real Debrid, nezabudnite ho spárovať s Nemesis AIO, aby ste získali úžasnejší zážitok zo streamingu..

Ako nainštalovať doplnok Nemesis AIO na server Kodi

urán

Doplnok Uran Kodi, obnovený populárnym repozitárom cy4Root, je späť v hre. S celou novou sadou škrabiek tento doplnok funguje lepšie ako kedykoľvek predtým. To ťahá veľa kvalitných odkazov. Ponúka tiež plynulé streamovanie. Vylepšená verzia Uranu obsahuje množstvo obsahu vrátane filmov, relácií a ďalších. Ak ste už predtým použili Uran a vynechali ho, môžete si ho znova užiť. Ak ste novým používateľom Kodi, môžete tento doplnok vyskúšať teraz.

Ako nainštalovať doplnok Uranus Kodi Addon

ReleaseBB

ReleaseBB vám prináša množstvo filmov a televíznych relácií pre vaše potešenie z zábavy. Tento doplnok zaručuje vysoko kvalitné vysielanie prostredníctvom prémiových poskytovateľov. Ako píšem, ReleaseBB nezískava žiadne voľné toky. Aby ste si mohli video vychutnať, musíte sa prihlásiť pomocou prémiového hostiteľa. Môžete použiť služby Prémiové vysielanie Real Debrid, All-Debrid alebo Premiumize. Aj keď existuje veľa bezplatných doplnkov, streamovanie s prémiovými odkazmi je úplne iný zážitok. Vyskúšajte tento doplnok raz!

Ako nainštalovať ReleaseBB Kodi Addon

Ortuťový addón

Merkúr je neuveriteľnou ponukou z úložiska televízneho prijímača Kodi UK. Tento doplnok obsahuje špičkové škrabky a získate tie najkvalitnejšie odkazy na streamovanie. Pomocou doplnku Mercury Kodi môžete sledovať filmy, televízne seriály, dokumenty a oveľa viac. Doplnok funguje na väčšine populárnych streamovacích platforiem, ako sú FireStick, Android TV boxy, počítače a ďalšie. Doplnok sa v súčasnosti pravidelne aktualizuje o najnovšie vydania filmov a televízne epizódy. Pokúsiť sa!

Ako nainštalovať doplnok Mercury Addon

DejaVu Addon

Doplnok DejaVu ponúka úžasnú zostavu streamovaného obsahu vrátane obľúbených filmov a seriálov. Môžete tiež vysielať dokumenty, športový obsah, obsah pre deti a oveľa viac. Ľahko použiteľné kategórie v hlavnom okne vám zaručia, že nebudete mať vôbec žiadne problémy s prehliadaním a prehliadaním videí. Doplnok DejaVu Kodi využíva technológiu torrentovania aj stierania a získava prvotriedne prúdy. Funguje to skvele, keď ho spárujete s programom Real Debrid. V tejto chvíli je DejaVu jedným z najlepších doplnkov spoločnosti Kodi.

Ako nainštalovať doplnok DejaVu

Greased Lightning od spoločnosti MTB

: Doplnok je teraz k dispozícii ako kino mastných bleskov

Vývojári populárnych doplnkov pre filmové divadlo s predvoleným obsahom masla Max uviedli na trh ďalší solídny doplnok s názvom Greased Lightning - Fast AutoPlay od MTB. Automatické prehrávanie je skutočne rýchle. Nájdenie a spustenie pracovného toku trvá iba niekoľko sekúnd. To však nie je všetko. Greased Lightning má tiež obrovskú zbierku videoobsahu na požiadanie. Kým sú tu všetky vaše obľúbené filmy a relácie, doplnok vám ponúka veľa ďalších možností streamovania. Môžete sledovať dokumenty, počúvať podcasty a hudbu, streamovať klasiku a oveľa viac. Navigácia je tiež veľmi rýchla. Doplnok tiež umožňuje prihlásiť sa do služby Real Debrid a Trakt, aby sa dosiahol lepší zážitok zo streamovania.

Ako nainštalovať doplnok Greased Lightning Addon od spoločnosti MTB

USS Defiant

USS Defiant je nový doplnok (ako píšem túto príručku) pre streamovanie filmov na požiadanie & Relácie. Nájdete tu aj rôzne špeciálne kategórie streamovania, ako sú Králi hrôzy, Kung Fu, Urban atď.

Škrabky používané v tomto doplnku odvádzajú slušnú prácu a ťahajú kvalitné prúdy. Najlepšie to však funguje s programom Real Debrid, ktorý vám umožňuje prístup k prémiovým odkazom.

Doplnok sa ľahko inštaluje, nastavuje a ľahko používa. Ponúka plynulý výkon na všetkých typoch zariadení kompatibilných s Kodi.

Ako nainštalovať doplnok USS Defiant

Smrť zhora

Death From Above je zbierka všetkých doplnkov tímu vývojárov zvaných Falcon. Tento doplnok ponúka obrovskú zbierku filmov, relácií, dokumentárnych filmov, obsahu pre deti a ďalších.

Smrť zhora nie je súčasťou žiadneho úložiska. Môžete ho nainštalovať priamo zo súboru zip. Tento doplnok má v súčasnosti knižnicu ôsmich doplnkov Falcon. Všetky doplnky však nemusia fungovať. Keď som to pri písaní tohto kusu skontroloval naposledy, funkčné boli štyri doplnky. Aj keď niektoré doplnky nefungujú, iné ponúkajú veľa hodín zábavy.

Death from Above tiež ponúka integráciu Real-Debrid, vďaka čomu získate prístup k vyššej kvalite a streamom Full HD. Rozloženie je jednoduché a umožňuje vám rýchly prístup k obľúbenému doplnku zo zbierky. Pretože Death From Above je zbierka veľa doplnkov, inštalácia trvá niekoľko minút. Stále to však stojí za vyskúšanie.

Zdroj repo: http://ajbuilds.uk/secret

Ako nainštalovať Death from Above Kodi Addon

Doplnok IT od nikoho

Ak hľadáte náhradu za doplnok 13Clowns Kodi, addon IT Kodi od Nobody môže byť pre vás tým správnym výberom. Tento doplnok na požiadanie sa môže pochváliť rozsiahlou zbierkou filmov a relácií. Je tu tiež domov pre celý rad ďalších typov videoobsahu, vrátane dokumentárnych filmov, videí z youtube, obsahu pre deti a ďalších. Tento doplnok získava veľa dobrých odkazov, keď píšem túto príručku. Vyzerá to sľubne a dúfam, že aj v budúcnosti bude poskytovať kvalitné služby. IT je súčasťou T2K Repo.

Ako nainštalovať doplnok IT

Alvin

Alvin Kodi addon je súčasťou pomerne neznámeho úložiska Octopus (ako to píšem). Som však vďačný, že som do toho narazil. Tento doplnok vyzerá ako vidlička Exodus V8. Obidve majú podobné - ak nie úplne rovnaké - usporiadanie. Alvin sťahuje veľa kvalitných odkazov a mnoho z nich v rozlíšení 1080p. Má tiež veľkú obsahovú knižnicu. Aj keď nenájdete veľa zaujímavých kategórií, ak hľadáte jednoduchý doplnok, ktorý vám uľahčí streamovanie filmov a relácií vo vysokej kvalite, určite by ste mali zvážiť doplnok Alvin..

Ako nainštalovať Alvin Addon na Kodi

Yify Movies HD

Tento doplnok je neuveriteľnou ponukou od jedného nesmierne populárneho mena vo svete torrentu - Yify. Častí používatelia torrentov musia byť s týmto menom už oboznámení. Ak ste na tom nový, Yify je veľký zdroj filmov zadarmo. Tieto filmy môžete sťahovať z niekoľkých serverov torrent pomocou klienta P2P.

Vzhľadom na nedávny zásah proti torrentom sa stáva čoraz ťažšie nájsť dobré možnosti sťahovania filmov. S novým doplnkom Yify s názvom Yify Movies HD však môžete začať streamovať filmy z tohto zdroja cez Kodi.

Rovnako ako doplnok Seren, aj program Yify Movies HD v súčasnosti streamuje iba prostredníctvom prémiových služieb hostiteľa, ako sú Real Debrid a Premiumize. Doplnok je nový a stále sa vyvíja. Bezplatné odkazy môžu alebo nemusia byť pridané v budúcnosti. Jedna vec je istá. Vďaka prémiovým odkazom je zážitok zo streamingu výrazne lepší ako bez neho. Vyskúšajte doplnok s Real Debrid a uvidíte rozdiel.

Ako nainštalovať Yify Movies HD na Kodi

Skutočne deblokovať výlučne filmy

Ako je zrejmé z názvu, Real Debrid Exkluzívne Movies je určený na streamovanie filmov. Funguje to aj vtedy, keď ho spárujete so skutočným debetom.

Vieme, že Real Debrid je prémiový generátor odkazov. Preto s týmto doplnkom očakávajte nájdenie vysokokvalitných tokov.

Ako píšem, tento doplnok sa stále vyvíja. Preto nemusí ponúknuť najlepší zážitok z navigácie alebo prehliadania. Dúfam, že čoskoro bude vylepšená o používateľsky príjemnejšie rozhranie.

Ako nainštalovať Real Debrid exkluzívne filmy

Pirátsky život pre mňa

Aktualizácia: Tento doplnok už nemusí byť najspoľahlivejšou voľbou. Skúste jeden z ďalších doplnkov v tomto zozname. Ak to chvíľu nefunguje, odstránim ho zo zoznamu.

Doplnok Pirate's Life for Me Kodi vám prináša obsah na požiadanie vrátane filmov & Televízia Ukazuje nové, ale rýchlo dobiehajúce technológie nazývané torrent-caching. Tento doplnok vyhľadá odkazy torrent na celom webe a nastaví ich na prehrávanie. Aj keď nájdete niekoľko možností bezplatného streamovania, A Pirate's Life for Me je v podstate prémiovým doplnkom. Aby ste z toho dostali to najlepšie, musíte použiť Real Debrid alebo Premiumize.

K dispozícii je veľká knižnica filmov a predstavení, ktoré čakajú na preskúmanie. S prémiovým ukladaním torrentov do vyrovnávacej pamäte môžete očakávať oveľa kvalitnejšie prehrávanie a lepší výkon. Doplnok obsahuje aj sekciu IPTV, ale nie je to skvelé. Neprémiové možnosti tiež nefungujú naozaj dobre. Ako som už povedal, používajte ho s prémiovou službou a budete si ho viac užívať.

Ako nainštalovať Pirates Life for Me na Kodi

T2K 1 Kliknite na položku Addon filmu

T2K 1 Kliknite na Addon Movie Kodi addon, ako už názov napovedá, je služba prehrávania filmov (takmer) na jedno kliknutie. Vyberte film, ktorý chcete sledovať, a zo zoznamu vyberte jeden z predpripravených odkazov na streamovanie. Váš obľúbený film sa už vysiela. T2K 1 Kliknutie Film je neuveriteľne rýchly doplnok. Umožňuje vám rýchlo prejsť na zoznam filmov, okamžite zobraziť odkazy a okamžite prehrať videá.

Nie som však spokojný s jeho filmovou knižnicou. V doplnku chýbajú niektoré z najvyhľadávanejších filmových titulov, ktoré sú takmer všadeprítomné vo všetkých ostatných doplnkoch na požiadanie. Rozloženie doplnku nie je príliš veľké. Existuje iba jedna bezplatná kategória. Pre používateľov Real-Debrid existuje ďalšia prémiová kategória. To je do značnej miery.

Napriek tomu odporúčam T2K 1 Kliknite na Movie (Film), pretože obsahuje dobré filmy. A je úplne potešením vidieť ich hrať tak rýchlo. Choďte do toho a skúste to.

Zdroj: http://www.t2k-cloud.co.uk/Repo

Repo: T2K Repo

Ako nainštalovať T2K 1 Kliknite na Movie Kodi Addon

Hviezda smrti

DeathStar nepáči vaše bežné zábavné doplnky, s ktorými sa často stretávate. Je to addón s príjemným zvratom. DeathStar je zmes viac ako 35 rôznych doplnkov Kodi. Nainštalujete jeden doplnok a máte prístup k celej knižnici doplnkov pre všetky vaše potreby streamovania. Či už chcete sledovať obsah na požiadanie alebo živú televíziu, športový obsah alebo detské filmy a relácie, DeathStar má všetko.

DeathStar je výsledkom spolupráce desiatich vývojárov spoločnosti Kodi. Pretože ho spravujú viacerí vývojári, vždy poskytuje vysoko kvalitný výkon. Nainštalujte program DeathStar za menej ako 5 minút od úložiska Ezzer Macs a pripravte sa na úžasný zážitok zo streamingu..

Úložisko: Ezzer Mac

Zdroj: http://ezzer-mac.com/repo

Ako nainštalovať doplnok DeathStar Kodi

voodoo

Voodoo je doplnok na sledovanie filmov a televíznych relácií. Slúži vám však aj veľa doplnkov vo forme živej televízie, videí pre deti a dospelých Anime. Aj keď sekcia Live TV v tomto doplnku funguje dobre, nespoliehal by som sa naň príliš. Streamovanie je trochu pomalé a niekedy neprehrá požadovaný kanál.

Vo filmoch a predstaveniach sa addon Voodoo darí dobre, a preto je súčasťou nášho zoznamu najlepších doplnkov. Doplnok vám umožňuje prihlásiť sa pomocou účtu Real-Debrid. Avšak aj bez Real-Debrid získate veľa kvalitných odkazov. Navigácia je trochu pomalá, ale celkovo sa mi tento doplnok páči.

Ako nainštalovať doplnok Voodoo

Scrubs

Scrubs je ďalší doplnok na požiadanie, vďaka ktorému je zaradený do nášho zoznamu najlepších doplnkov Kodi. Je to vidlička Exodus, ale myslím, že netreba spomínať, že je lepšia ako jej predchodca. Aj keď Exodus stále visí, aj keď na tenkej nite, Scrubs vám prináša niekoľko vylepšení a vylepšení. Doplnok Scrubs udržuje rozloženie rovnaké so známymi kategóriami ako Filmy, Televízne programy, Moje filmy, Moje televízne programy, Nové filmy. To vám uľahčí navigáciu.

Scrubs načíta veľa odkazov a pomerne rýchlo. Neočakávajte však, že nájdete veľa 1080 streamov vo vysokom rozlíšení HD. A všimol som si, že sa neprehráva veľa odkazov na 720p a SD. To znamená, že budete musieť skontrolovať niekoľko odkazov, aby ste mohli objaviť funkčný. Ak sa prihlásite pomocou svojho účtu Real-Debrid, situácia sa zlepší.

Repo: Žid Repo

Zdroj: https://jewbmx.github.io/

Ako nainštalovať Scrubs Addon na Kodi

ZOZNAM PREHRÁVATEĽOV UK TURK

UK Turk Playlists je veľmi populárny a veľmi stiahnutý doplnok Kodi Addon pre Amazon Fire TV. Ponúka nielen úžasnú knižnicu filmov a televíznych relácií, ale tiež hostí turecké filmy & Prehliadky, karikatúry, CCTV, živá televízia, stand-up komédia, dokumentárne filmy, pornografia a ešte oveľa viac. Používateľské rozhranie je veľmi elegantné a jednoduché a doplnok funguje bezchybne, čím zdôvodňuje jeho vzhľad na tomto zozname najlepších doplnkov Kodi. Môžete si ho stiahnuť z Turk Repo -

Repo - UK Turk

Zdroj - https://addoncloud.org/ukturk/install

Ako nainštalovať zoznamy skladieb UK Turk na server Kodi

Video strážnych psov

Doplnky Watchdogs Kodi boli ukončené v marci 2019, keď bolo úložisko Hellhoundov odpojené. Avšak, addon bol teraz oživený a je späť so všetkými ozdobami a vzrušeniami. Teraz je k dispozícii pod názvom Watchdogs Video a tento doplnok si môžete stiahnuť z úložiska Goldengun.

Na rozdiel od predchádzajúceho avataru Watchdogs Video neobsahuje sekciu Live TV. Má však veľa úžasných videí na požiadanie, ktoré sa dajú sledovať niekoľko hodín. Zdá sa, že doplnok je pravidelne aktualizovaný a udržiavaný. Hovorím to preto, lebo som našiel všetky najnovšie filmové vydania a epizódy. Zdá sa, že škrabky odvádzajú slušnú prácu, pretože strážni psi stekajú dobre. Rozhodol som sa vrátiť strážnych psov späť na náš zoznam doplnkov Best Kodi.

Zdroj: https://goldengunrepo.github.io/install/me/

Ako nainštalovať doplnok Watchdogs na server Kodi

ZMLUVA

Addon k Dohovoru zaznamenal mnoho stúpaní a klesaní. Po najdlhšiu dobu zostali pôvodní vývojári opustení a nedostali žiadne aktualizácie. Tento neuveriteľne populárny doplnok Kodi bol však oživil a je k dispozícii prostredníctvom dvoch úložísk - Cy4Root a Covenant. Addon teraz získava veľa pracovných odkazov. Funguje to tiež skvele s Real Debrid. Covenant môžete nainštalovať na Kodi za pár minút.

Repo: Dohovor alebo Cy4Root

Zdroj: https://covenant01.github.io/zip alebo https://cy4root2.github.io/zip

NAJLEPŠIE PRE KODI: Získajte 3 mesiace zadarmo & Ušetrite 49% na ročných plánoch ExpressVPN

Najlepšie viacúčelové doplnky

Filmy, relácie, živá televízia, šport, dokumentárne filmy, deti, hudba, sú niektoré z najpopulárnejších typov obsahu, ktorý v Kodi hľadáme. Zvyčajne existujú špeciálne doplnky pre každú kategóriu. Napríklad v predchádzajúcej časti sme hovorili o niektorých najlepších doplnkoch na požiadanie pre filmy a relácie. V ďalšej časti budeme diskutovať o najlepších živých doplnkoch TV Kodi. Potom sú na jednom mieste niektoré doplnky, ktoré slúžia všetkým týmto kategóriám. Preto sú viacúčelovými doplnkami. Tu je náš malý, ale solídny zoznam.

 1. Bez limitu
 2. 7 z 9
 3. Fladnag
 4. Posádka
 5. klesanie
 6. LaPlaza

Bez limitu

Neobmedzený doplnok Kodi vám prináša solídny rozsah streamovania obsahu v rôznych zaujímavých kategóriách. Ak ste fanúšikom obsahu na požiadanie, existuje mnoho možností, ako si môžete vychutnať niekoľko hodín streamu na viacerých miestach. Ak chcete sledovať kanály káblovej televízie počas ich vysielania, má pre vás tiež spoľahlivú sekciu živej televízie. Okrem toho môžete sledovať Športový obsah, Komédia, Detský obsah a oveľa viac.

Doplnok je podporený účinným súborom škrabiek, ktoré naberajú kvalitné bezplatné odkazy. Funguje to aj s programom Real Debrid a získava aj prémiové odkazy. Po použití tohto doplnku na chvíľu som presvedčený, že je to jeden z najlepších doplnkov Kodi, ktorý má.

Ako nainštalovať Limitless Kodi Addon

7 z 9

Toto je ďalší doplnok Kodi, ktorý musel byť súčasťou nášho zoznamu najlepších doplnkov pre Kodi v okamihu, keď som ho videl. Na výber je viac ako 30 kategórií streamingu. Vývojári sa tiež ubezpečujú, že väčšina kategórií je online na streamovanie takmer vždy. Nielen, že nájdete bežné možnosti, ako sú filmy, relácie a živé televízne vysielanie, nájdete aj rôzne špeciálne špeciality, ako napríklad Lovers 'Take, Tubitv - True 1- Click, Reddit Movies, Podcasts, Martial Arts a ďalšie..

Doplnok 7 z 9 Kodi v skutočnosti zostavuje niektoré populárne subgenre priamo na domovskej obrazovke, aby ich bolo možné rýchlo vybrať. Má tiež niektoré sekcie, napríklad klasické (BNW) filmy, ktoré dnes nie je ľahké nájsť. 7 z 9 je solídny doplnok a odporúčam vám skúsiť to.  

Ako nainštalovať 7 z 9 Kodi Addon

Fladnag

Fladnag nie je iba jedným doplnkom, ale zbierkou 6 doplnkov, ktoré poskytujú celý rad obsahu. Každý doplnok musí byť nainštalovaný osobitne. Zbierka zahŕňa Fladnagské detské krabičky, Fladnagské karikatúry, Faldnagské zbierky, Faldnagské filmy, Fladnagské športy a Fladnagské televízne programy. Ako vidíte, každý doplnok dodáva jedinečnú množinu obsahu. Tieto doplnky môžete nainštalovať z repozitára T2K.

Repo: T2K

Zdroj: http://www.t2k-cloud.co.uk/Repo

Ako nainštalovať doplnky na Kodi

Posádka

Posádka je sortiment rozmanitých možností streamovania. Tento doplnok Kodi s viacerými škrabkami streamuje filmy a relácie spolu so živou televíziou, športom, obsahom pre deti a ďalšími. Doplnok Crew Kodi je dodávaný so stovkami hodín bohatého obsahu.

Je to ľahký doplnok, ktorý funguje takmer bezchybne na všetkých zariadeniach s podporou Kodi. Je súčasťou interného úložiska s názvom The Crew. Doplnok sa ľahko inštaluje, ľahšie sa používa. Podporuje tiež služby tretích strán, ako sú Trakt a Real Debrid, aby poskytovali vynikajúci zážitok zo streamovania. Doplnok sa tiež pravidelne aktualizuje prostredníctvom opráv a vylepšení chýb. Skús to!

Ako nainštalovať doplnok The Crew na server Kodi

klesanie

Doplnok Descent Kodi je jedným z novších záznamov v tomto zozname najlepších doplnkov pre produkt Kodi. Pochádza z úložiska Cy4Root, ktoré si v dnešnej dobe získava veľkú obľubu.

So zostupom môžete streamovať veľa filmov a relácií. Zamestnáva OpenScrapers a zaisťuje, že získate kvalitné odkazy. Zároveň umožňuje ľahkú integráciu s Real Debrid a umožňuje prístup k prémiovým odkazom.

Trakt sa dá tiež ľahko nastaviť pomocou doplnku Descent.

Okrem bežného obsahu môžete preskúmať aj kategóriu Zostup, ktorá obsahuje mnoho špeciálov a doplnkov. Táto kategória má tiež sekciu IPTV pre vysielanie živého televízneho vysielania. Celkovo vzaté, Descent je skvelý doplnok.

Ako nainštalovať doplnok Descent

LaPlaza

Doplnok LaPlaza Kodi vám prináša celý rad možností streamovania vrátane filmov, relácií, dokumentárnych filmov, detského kútika, fitnes zóny, hudby, rádia a ďalších. Zahŕňa dokonca aj kategóriu IPTV pre živé televízne vysielanie (aj keď nie úplne spoľahlivé).

Tento doplnok hostuje úložisko cy4Root, jedno z najspoľahlivejších úložísk v súčasnosti.

Laplaza ťahá veľa kvalitných streamovacích odkazov. Umožňuje tiež integráciu Real Debrid a Trakt. Celkovo vzaté, je to solídny streamovací doplnok.

Ako nainštalovať doplnok LaPlaza Kodi

Najlepšie živé televízne doplnky

Môžete sa rýchlo pozrieť na najlepšie živé doplnky pre produkt Kodi. Ak ich potrebujete viac, mám samostatného sprievodcu, ktorý sa osobitne venuje doplnkom Live TV Kodi Addons.

 1. USTVNow
 2. Hráči Klub
 3. Kodi Solutions IPTV
 4. cCloud TV
 5. Robin Hood TV
 6. PVR IPTV Simple Client

USTVNow

Repo: Úložisko doplnkov Kodi

USTVNow je nákladovo efektívny spôsob, ako sledovať vaše obľúbené americké kanály káblovej televízie prostredníctvom Kodi. Aj keď je doplnok určený predovšetkým pre vojenský personál a Američanov, ktorí cestujú do zahraničia, ktokoľvek sa môže prihlásiť do služby a sledovať kanály. Táto služba má aj webovú platformu, ale sotva by zodpovedala zážitkom spoločnosti Kodi. Jeho plány začínajú na 14,99 dolárov mesačne a umožňujú vám prístup až do 24 kanálov. Platené programy zahŕňajú aj podporu DVR. Program USTVNow môžete nainštalovať z oficiálneho úložiska doplnkov Kodi. Je k dispozícii ako USTVNow Plus.

Hráči Klub

Hráči Klub je ďalším vynikajúcim doplnkom Live TV, ktorý vám umožňuje prístup k stovkám televíznych kanálov z Ameriky a z celého sveta. Čo je úžasnejšie, je to, že ich mesačný plán stojí iba 8 dolárov mesačne. Hráči Klub je k dispozícii aj v systéme Android. S jedným prihlásením môžete službu používať na zariadeniach Kodi aj Android.

Ako nainštalovať Hráči Klub IPTV na Kodi / FireStick

Kodi Solutions IPTV

Ak hľadáte lacný spôsob sledovania vysokokvalitného živého televízneho vysielania na serveri Kodi, doplnok IPTV spoločnosti Kodi Solutions je tým pravým riešením pre vás. Za 5 dolárov mesačne vám táto služba umožní prístup k takmer 4 000 živým televíznym kanálom. Či už chcete sledovať filmy alebo relácie, hudobné kanály alebo živé športy, kanály životného štýlu alebo obsah pre deti, doplnok Kodi Solutions pre spoločnosť Kodi vám ponúka všetko.

Kodi Solutions IPTV má tiež aplikáciu pre Android, ktorá vám umožňuje používať službu na telefónoch FireStick a Android. Tento doplnok Kodi však z neho robí multiplatformovú službu. Je to preto, že Kodi je podporované v systémoch Windows, Mac, iOS, Linux, Android Mobily, FireStick a Raspberry Pi..

Tento doplnok obsahuje desiatky kanálov z USA. Nájdete tu aj medzinárodné živé televízne kanály zo Spojeného kráľovstva, Kanady, Indie, Portugalska, Mexika, Južnej Ameriky, Stredného východu a ďalších krajín. Kodi Solutions IPTV je jedným z najlepších doplnkov na sledovanie živej televízie. Pokúsiť sa.

Ako nainštalovať Kodi Solutions IPTV na Kodi

cCloud TV

cCloud TV je ďalší živý televízny doplnok, ktorý by ste chceli zvážiť, či by ste chceli sledovať satelitné kanály na serveri Kodi. Tento doplnok bez veľkého rozruchu prináša špičkové televízne siete bez toho, aby ste museli platiť za odvážny poplatok. cCloud TV je sto percent zadarmo. Má veľa kategórií, z ktorých si môžete vybrať - vrátane všetkých kanálov, filmu, športu, spravodajstva, dokumentárneho filmu a ďalších. Aj keď je televízor cCloud živým televíznym programom, doplnkom IPTV, má aj špeciálne kategórie na požiadanie pre filmy a relácie.

cCloud TV ponúka prehrávanie jedným kliknutím pre väčšinu videí. Všetky požadované videá sa však nemusia prehrať stále. Niektoré prúdy sú niekedy offline. Je to dobrý doplnok k živému televíznemu vysielaniu, najmä ak ho porovnáte s ostatnými v rovnakej kategórii. Tento doplnok si zaslúži miesto medzi najlepšími doplnkami Kodi. CCloud TV si môžete stiahnuť z úložiska Kodi Bae.

Repo: Kodi Bae

Zdroj: http :: //lazykodi.com

Ako nainštalovať doplnok cCloud TV Kodi

Robin Hood TV

Doplnok televízie Robin Hood vám prináša živé televízne vysielania z balkánskeho regiónu, niekoľkých európskych krajín (vrátane Spojeného kráľovstva) a USA. Aj keď doplnok v tomto zozname najlepších doplnkov Kodi neponúka toľko rôznorodosti ako mnoho ďalších, možno vás bude zaujímať, či chcete sledovať bezplatné živé televízne vysielania z oblastí, ktoré obsahuje. Doplnok pokrýva aj širokú škálu kanálov z USA. Niektoré z najvyhľadávanejších sa však nemusia nájsť. Napriek tomu môžete skúsiť aspoň raz.

Zdroj: http://kodibalkan.com/repo/

Ako nainštalovať Robinhood TV na Kodi

PVR IPTV Simple Client

PVR IPTV Simple Client je doplnok IPTV na pripojenie vášho existujúceho predplatného IPTV ku spoločnosti Kodi a na prenos živých televíznych kanálov. Aj keď tento doplnok neponúka žiadny vlastný obsah, pracuje so širokou škálou služieb IPTV.

Pomocou tohto doplnku Kodi môžete nakonfigurovať svoje predplatné IPTV pomocou adresy URL zoznamu skladieb M3U alebo URL EPG XMLTV. To nefunguje inak. O adresách URL sa môžete obrátiť na poskytovateľa služieb IPTV. Môžete tiež skontrolovať svoju doručenú poštu, pretože zvyčajne sa tieto adresy URL odosielajú e-mailom spolu s prihlasovacími údajmi.

Ako nainštalovať PVR IPTV Simple Client

Najlepšie doplnky pre spoločnosť Kodi pre šport

najlepšie kodi doplnky pre živé športy

 1. SPORTSDEVIL
 2. Sportowa
 3. Fox Sports Go
 4. Rastúce prílivy a odlivy

SPORTSDEVIL

Sportsdevil je najobľúbenejší športový doplnok. Tento doplnok existuje už nejaký čas a naďalej poskytuje vysoko kvalitný obsah. Je nevyhnutným doplnkom pre všetkých športových nadšencov. Ponúka živé vysielanie viacerých športových kanálov, takže môžete sledovať živé kriketové, futbalové, tenisové, futbalové, hokejové atď. Zápasy. Môžete dokonca sledovať dohady svojich obľúbených zápasov v prípade, že ste vynechali živú akciu. Program bol predtým k dispozícii na repozícii Fusion, ale teraz si ho môžete stiahnuť z rôznych repozitárov.

Tento doplnok existuje už nejaký čas a stále funguje. Môžete si však všimnúť, že veľa videí sa streamuje takmer v každej kategórii. Ak SportsDevil neponúka uspokojivý výkon, môžete vyskúšať ďalšie športové doplnky.

Repo: EzzerMacs

Zdroj: http://ezzer-mac.com/repo

Ako nainštalovať Sportsdevil Kodi Addon

Sportowa

Vyzerá to, že Sportowa TV je addon inšpirovaný SportsDevil, hoci nemá toľko možností streamovania. Možno to budete chcieť vyskúšať, pretože má niekoľko športových kategórií, z ktorých môžete streamovať. Zahŕňa tiež rôzne športy vrátane futbalu, tenisu, kriketu, stolného tenisu, baseballu, basketbalu a ďalších. Doplnok má tiež dobrú ponuku živých športových kanálov. Existuje veľa mŕtvych tokov, ale veľa z nich žije a pracuje príliš

Zdroj: https://mbebe.github.io/blomqvist

Ako nainštalovať Sportowa TV Kodi Addon

Fox Sports Go

Fox Sports je pre milovníkov športu nevyhnutnosťou. Tento doplnok Kodi uspokojuje potreby všetkých milovníkov športu. Pomocou tohto vynikajúceho doplnku Kodi Sports môžete dokonca vysielať veľké športové udalosti. Toto je oficiálna ponuka spoločnosti Fox dostupná v oficiálnom repozitári Kodi Add-on Repository. Upozorňujeme, že tento doplnok vyžaduje predplatné kanála Fox Sports.

Repo: Úložisko doplnkov Kodi

Rastúce prílivy a odlivy

Rising Tides je ďalším športovým doplnkom pre spoločnosť Kodi. Tento doplnok vám umožňuje streamovať futbal, udalosti PPV a dokonca aj rôzne športové kanály káblovej televízie. Doplnok nemá veľa možností streamovania, existuje však niekoľko zaujímavých kategórií. Možno budete chcieť skúsiť.

Zdroj: http://mullafabz.xyz/Repository/

Najlepšie doplnky pre deti Kodi pre deti, karikatúry & anime

najlepšie kodi addony pre karikatúry

CTOON Kodi (Kreslené filmy & anime)

CTOON je nepochybne jedným z najlepších doplnkov spoločnosti Kodi pre animovaný a anime obsah. Tento doplnok obsahuje rozsiahlu zbierku. Ponúka prehrávanie jedným kliknutím a je neuveriteľne rýchle. Testoval som desiatky odkazov a všetky fungovali (áno, všetky a nie „takmer“). Existujú stovky videí, ktoré môžete sledovať celé hodiny zábavy. Hlavná obrazovka doplnku vám umožňuje začať s viacerými kategóriami animovaných filmov, karikatúr a anime. Každá kategória je usporiadaná podľa abecedy. Môžete tiež použiť funkciu Hľadať (objaví sa v ponuke stiahnuteľného Kodi, keď sa pohybujete doľava) a nájsť všetko, čo hľadáte. Ak ste vyskúšali CTOON KOdi, choďte do toho a urobte to hneď teraz!

Repo: Doko

Zdroj: https://doko-desuka.github.io/

FunimationNow

FunimationNow vám umožňuje prístup k obrovskej knižnici videí Anime za 5,99 dolárov mesačne. Ak hľadáte nejaké úspory, môžete si kúpiť ročný plán za 59,99 dolárov. FunimationNow tiež ponúka bezplatné služby, ale obmedzuje svoju videoknižnicu. Zadarmo videá sú tiež premieňané reklamami. Platené predplatné ponúka až dva simultánne toky, zatiaľ čo bezplatné ho obmedzuje na jeden. S plateným predplatným získate aj skorý prístup k dabom domáceho videa. Funkciu FunimationNow môžete nainštalovať z oficiálneho úložiska doplnkov Kodi.

Repo: Oficiálne úložisko doplnkov Kodi

Najlepšie doplnky pre Kodi pre streamovanie hudby

najlepšie kodi doplnky pre streamovanie hudby zadarmo

MP3 STREAMY

Toto je skvelý doplnok Kodi pre hudobných nadšencov. Je to populárny doplnok, ktorý tu už nejaký čas existuje. Knižnica médií je dobre rozdelená do rôznych kategórií ako Billboard Top 100, najlepší umelci albumov, rap, hip-hop, jazz atď. Môžete si tu dokonca vytvoriť svoj vlastný obľúbený zoznam skladieb..

Repo: TV s pivnicami

Zdroj: http://cellardoortv.com/repo/

Ty trúbka

YouTube je najväčší web na zdieľanie videa na svete. Ak ste zvedaví, či môžete streamovať videá pomocou služby YouTube na vašom FireStick alebo inom zariadení pomocou Kodi, potom je odpoveď kladná. Doplnok YouTube Kodi odvádza celkom slušnú prácu a nebudete cítiť žiadny rozdiel medzi používaním doplnku alebo pôvodnej webovej stránky. Doplnok Kodi pre YouTube ponúka aj niekoľko skvelých funkcií, ktoré sú navyše bonusom. Vyskúšajte tento úžasný doplnok.

Repo: TV s pivnicami

Zdroj: http://cellardoortv.com/repo/

Najlepšie KOREAN dramatické doplnky

ICDrama

Toto je špeciálna ponuka pre tých, ktorí chcú sledovať kórejské filmy a predstavenia. ICDrama má veľkú knižnicu kórejského obsahu. Existuje však aj veľa videí z iných krajín. Nájdete tiež obsah z Hongkongu, Číny, Japonska a Taiwanu. Doplnok sa samozrejme zameriava predovšetkým na filmy a epizódy z Kórey.

Aj keď nerozumiem kórejčine alebo inému jazyku, v ktorom tento doplnok slúži obsahu, zistil som, že ICDrama je spoľahlivý a rýchly doplnok. Ponúka hru jedným kliknutím a takmer všetky toky, ktoré som vyskúšal, fungovali. Ak teda chcete sledovať obsah z jednej z týchto ázijských krajín, získajte tento doplnok teraz.

Repo: Aznhusband

Zdroj: https://aznhusband.github.io/repo/

Toto bol náš zoznam najlepších doplnkov Kodi, ktoré momentálne pracujú. Ak si myslíte, že niektoré ďalšie doplnky si zaslúžia miesto v tomto zozname, dajte nám vedieť do nižšie uvedeného políčka s komentármi.

Najčastejšie otázky

Čo je najobľúbenejšie & najlepšie addon?

Exodus Redux je v súčasnosti najobľúbenejší doplnok Kodi. Tento doplnok ponúka možnosti streamovania na požiadanie vrátane filmov a televíznych relácií. Je to vidlica doplnku Exodus, ktorá bola tiež veľmi populárna.

Okrem toho sú doplnkom Venom a The Crew tiež dva veľmi obľúbené doplnky Kodi.

Aké sú riziká používania doplnku Kodi?

Ak na šírenie obsahu chráneného autorskými právami alebo licencovaného obsahu používate doplnok tretej strany, môžu sa vyskytnúť právne ťažkosti. Preto odporúčame našim používateľom, aby vždy prenášali obsah dostupný vo verejnej doméne.

Odporúčame tiež používať sieť VPN počas streamovania s doplnkami Kodi, aby ste skryli svoju IP adresu a zabezpečili bezpečné streamovanie.

Čo môžete sledovať s doplnkami Kodi?

S doplnkami Kodi môžete sledovať takmer všetko, čo chcete. Je to všetko o nájdení správneho doplnku pre obsah, ktorý chcete streamovať. V tomto zozname nájdete doplnky Kodi pre filmy, relácie, živé televízne vysielanie, šport, fitnes, anime a ďalšie..

Je Kodi legálne a bezpečné použitie?

Áno, spoločnosť Kodi je legálna a bezpečná na používanie za predpokladu, že streamujete obsah dostupný vo verejnej doméne. Ak používate streamingovú sieť VPN so serverom Kodi, budete mať oveľa bezpečnejší zážitok.

Kodi je oficiálne dostupné v obchodoch Microsoft Store a Google Play. To jednoznačne zaručuje jeho autentickosť, bezpečnosť a zákonnosť.

Ako môžem nainštalovať doplnky Kodi?

Ak chcete nainštalovať doplnok Kodi, budete najskôr potrebovať zdrojovú adresu URL. Z zdrojovej adresy URL nainštalujete úložisko Kodi, ktoré je hostiteľom doplnku. Nakoniec nainštalujete doplnok z úložiska.

Poskytli sme odkaz na inštalačné príručky pre všetky doplnky v tomto zozname. Na inštaláciu doplnku podľa vášho výberu stačí postupovať podľa podrobných pokynov.

Upozorňujeme, že tento článok Najlepšie doplnky Kodi slúži iba na informačné účely a nikdy by sme našim čitateľom nenavrhovali prístup k zakázanému alebo nezákonnému obsahu pomocou vyššie uvedených doplnkov Kodi.. 

súvisiace:

 • Ako útek z väzenia FireStick
 • Ako nainštalovať Cinema APK
 • Ako resetovať Kodi na FireStick
 • Ako aktualizovať Kodi na FireStick
 • Ako nainštalovať Kodi na FireStick

Kliknite sem, aby ste dostali tajné triky na rezanie káblov priamo do vašej doručenej pošty.

Max Eddy
Max Eddy Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me