Jak zainstalować SportsDevil na Kodi

>

W tym przewodniku pokażę, jak zainstalować dodatek SportsDevil na Kodi 18 Leia i Kodi Krypton 17.6. Podane tu instrukcje mogą być wykorzystane do zainstalowania SportsDevil na wszystkich urządzeniach obsługiwanych przez Kodi, w tym między innymi Amazon FireStick, iOS & Telefony z systemem Android, Windows & Prochowiec. 

SportsDevil był kiedyś uważany za Świętego Graala miłośników i entuzjastów sportu. Niezależnie od tego, czy jest to NFL, NBA, NHL, angielska Premier League, krykiet, piłka nożna, hokej, UFC czy jakikolwiek inny ważny sport, SportsDevil transmitował to wszystko. Każdy znalazł coś dla siebie. Addon żyje teraz jedynie reliktami swojej dawnej świetności. Jednak nadal możesz znaleźć wystarczającą liczbę strumieni sportowych, aby utrzymać się na sklejeniu. Za pomocą tego dodatku Kodi możesz transmitować na żywo niemal każde większe wydarzenie sportowe. Możesz oglądać filmy o różnych jakościach obrazu, takich jak 480p, 720p, 1080p.

Wiele stron internetowych SportsDevil może być zablokowanych przez Twojego dostawcę usług internetowych, więc aby obejść Kodi, potrzebujesz dobrej sieci VPN (pamiętaj, że nigdy nie zachęcamy naszych czytelników do uzyskiwania dostępu do nielegalnych treści, więc uzyskuj do nich dostęp na własne ryzyko. dowiedz się więcej na temat kwestii prawnych związanych z Kodi.)

SporstDevil można zainstalować na Kodi albo bezpośrednio, instalując repozytorium ze ścieżki źródłowej, albo pobierając plik zip. Obie te metody zostały przedstawione w tym przewodniku.

: Wiele filmów nie jest przesyłanych strumieniowo w różnych kategoriach. Jednak wiele z nich nadal gra. 

Zrzeczenie się: Ten samouczek jest przeznaczony wyłącznie do celów edukacyjnych i nie zachęcamy do korzystania z dodatków do nielegalnego użytkowania lub dostępu do jakichkolwiek nieautoryzowanych treści w jakikolwiek sposób. Zaleca się więc dyskrecję czytelników.

Jak zainstalować SportsDevil Kodi Addon na FireStick i komputerze

SportsDevil jest nadal bardzo popularnym dodatkiem Kodi i można go pobrać z wielu repozytoriów. W tym samouczku będziemy instalować SportsDevil za pomocą repozytorium EzzerMacs, ale możesz swobodnie korzystać z dowolnego.

Uwaga Użytkownicy KODI: Przeczytaj zanim przejdziesz dalej

Dodatki / kompilacje Kodi oferują nieograniczoną transmisję strumieniową, ale mogą również wpędzić Cię w kłopoty prawne, jeśli złapiesz streamowanie bezpłatnych filmów / programów telewizyjnych / sportu. Użytkownikom Kodi zaleca się, aby zawsze łączyli się z VPN podczas przesyłania strumieniowego online. Dobry Kodi VPN ukrywa Twoją tożsamość, omija nadzór rządowy, treści blokowane geograficznie i ograniczanie dostępu do Internetu przez dostawców usług internetowych (co pomaga również w strumieniowaniu bez bufora).

Używam ExpressVPN, który jest najszybszym i najbezpieczniejszym VPN. Jest bardzo łatwy do zainstalowania na dowolnym urządzeniu, w tym Amazon FireStick. Dostajesz 3 miesiące za darmo i oszczędzasz 49% na rocznych planach. Ponadto jest objęty 30-dniową gwarancją zwrotu pieniędzy. Jeśli nie jesteś zadowolony, zawsze możesz poprosić o zwrot pieniędzy.

Kliknij TUTAJ, aby otrzymać 3 miesiące za darmo i zaoszczędzić 49% na ExpressVPN

Przeczytaj: Jak zainstalować i korzystać z Kodi VPN

Wymagania wstępne instalacji

Musisz włączyć Nieznane źródła w Ustawieniach Kodi, aby umożliwić instalację SportsDevil, który jest dodatkiem innej firmy. Wykonaj następujące kroki:

  • Kliknij Kodi Ustawienia z ekranu głównego (lewy górny róg)
  • Kliknij System jeśli korzystasz z Kodi Leia lub Ustawienia systemowe na Kodi Krypton
  • Wybierz Dodatki po lewej i po prawej włącz Nieznane źródła
  • Kliknij tak aby opcja była włączona

Po zakończeniu wykonaj poniższe czynności, aby zainstalować SportsDevil Kodi Addon.

KROK 1: Uruchom Kodi na komputerze lub Amazon Fire TV i otwórz Ustawienia menu, jak pokazano na zdjęciu poniżej.

SportsDevil Kodi

KROK 2: Teraz przejdź do Menedżer plików.

kodi sportsdevil

KROK 3: Teraz kliknij otwórz Dodaj źródło.

repozytorium SportsDevil

KROK 4: Jak tylko klikniesz Otwórz Dodaj źródło, pojawi się wyskakujące okno. Kliknij  w tym oknie. W poniższym oknie wprowadź następujący adres URL, jak widać na obrazku poniżej: - http://www.lvtvv.com/repo/

Użyj linku http://ezzer-mac.com/repo

Źródło Kodil nie jest już dostępne

SportsDevil Kodi Addon

KROK 5: W następnym menu podręcznym pojawi się pytanie o nazwę źródła mediów. Po prostu wpisz Kodil jak pokazano niżej. Sprawdź, czy wszystko zostało poprawnie ustawione, ponieważ jest to bardzo ważne, a następnie kliknij dobrze.

jak zainstalować dodatek SportsDevil na Kodi

KROK 6: Teraz repozytorium zostanie pobrane. Teraz wróć do głównego menu Kodi, naciskając kilkakrotnie klawisz Backspace i otwierając Dodatki menu.

kodi sportsdevil

KROK 7: Teraz kliknij otwórz Instalator pakietów (ikona otwartego pola w lewym górnym rogu, jak pokazano poniżej).

SportsDevil Kodi

KROK 8: Teraz kliknij otwórz Zainstaluj z pliku zip.

SportsDevil Kodi

KROK 9: Teraz wybierz Kodil lub dowolną inną wybraną wcześniej nazwę źródła, po której następuje repository.kodil-1.3.zip repository.EzzerMacsWizard.zip

Kodi Addon SportsDevil

KROK 10: Rozpocznie się instalacja repozytorium EzzerMacs. Instalacja zajmie tylko kilka sekund. Teraz wróć do poprzedniego menu i tym razem wybierz Zainstaluj z repozytorium zamiast  Zainstaluj z pliku zip.

jak zainstalować SportsDevil na Kodi

KROK 11: Teraz kliknij otwórz Repozytorium Kodil EzzerMacs Wizard Repository a następnie wybierz Dodatki wideo. Tutaj zobaczysz wiele dodatków, więc przewiń w dół, aż znajdziesz SportsDevil.

SportsDevil Kodi

KROK 12: Kliknij otwórz SportsDevil. W następnym menu wybierz zainstalować. Może pojawić się kilka ostrzeżeń, ale je zignoruj. Jeśli nie włączyłeś instalacji z nieznanych źródeł, przejdziesz do menu ustawień, po prostu WŁĄCZ ją i wróć tutaj. Po kliknięciu przycisku instaluj rozpocznie się instalacja.

kodi sportsdevil

(Tylko Kodi Leia) Po kliknięciu Instaluj, musisz kliknąć dobrze w wyskakującym okienku, które pojawi się obok

KROK 13: Rozpocznie się instalacja. Po zainstalowaniu możesz po prostu przejść do menu Dodatki i znaleźć SportsDevil w sekcji dodatków wideo. Teraz wystarczy go otworzyć i cieszyć się światem sportu dzięki SportsDevil na komputerze lub Amazon Fire TV.

kodi sportsdevil

Była to jedna z metod instalacji SportsDevil na Kodi. To najpopularniejsza metoda. Istnieje jednak jeszcze jedna metoda instalowania dodatków na Kodi. Jest bardziej bezpośredni i krótszy, ale nie działa w FireStick.

Zanim zaczniesz streamować za pomocą Kodi Addons / Builds, chciałbym cię ostrzec, że wszystko, co przesyłasz strumieniowo na Kodi, jest widoczne dla twojego dostawcy usług internetowych i rządu. Oznacza to, że przesyłanie strumieniowe treści chronionych prawem autorskim (darmowe filmy, programy telewizyjne, sport) może spowodować problemy prawne.

Użytkownikom Kodi zaleca się połączenie VPN podczas przesyłania strumieniowego. VPN dla Kodi obejdzie ograniczanie przepustowości ISP, nadzór rządowy i ograniczenia geograficzne popularnych dodatków. Zawsze się łączę ExpressVPN na wszystkich moich urządzeniach do przesyłania strumieniowego i sugeruję zrobić to samo.

ExpressVPN to najszybsza i najbezpieczniejsza sieć VPN. Obejmuje 30-dniową gwarancję zwrotu pieniędzy. Oznacza to, że możesz z niego swobodnie korzystać przez pierwsze 30 dni, a jeśli nie jesteś zadowolony z wydajności (co jest bardzo mało prawdopodobne), możesz poprosić o pełny zwrot pieniędzy.

UWAGA: Nie zachęcamy do naruszania praw autorskich. Ale co się stanie, jeśli skończysz na przesyłaniu strumieniowo treści z nielegalnego źródła? Nie zawsze łatwo jest odróżnić legalne i nielegalne źródło.

Zanim zaczniesz streamować na Kodi, oto jak uzyskać ochronę VPN w 3 prostych krokach.

Krok 1: Uzyskaj subskrypcję ExpressVPN TUTAJ.

Krok 2: Kliknij TUTAJ aby pobrać i zainstalować aplikację ExpressVPN na swoim urządzeniu.

Krok 3: Kliknij ikonę zasilania, aby połączyć się z serwerem VPN. To wszystko. Twoje połączenie jest teraz bezpieczne dzięki najszybszej i najlepszej sieci VPN dla Kodi.

połącz expressvpn dla kodi

Jak zainstalować SportsDevil na Kodi (PC)

Użyj powyższej metody, aby pobrać SportsDevil na PC, a następująca metoda już nie działa.

KROK 1: Ta metoda polega na pobraniu repozytorium bezpośrednio z pliku Zip. Pobierz ten plik Zip z tego linku http://www.lvtvv.com/repo/repository.kodil-1.3.zip i pamiętaj katalog, w którym zapisałeś plik zip.

KROK 2: Teraz uruchom Kodi na komputerze lub Fire TV i otwórz Dodatki Menu, jak pokazano na poniższym obrazku.

jak zainstalować SportsDevil na Kodi

KROK 3: Teraz idź do Instalator pakietów (ikona otwartego pola w lewym górnym rogu, jak pokazano poniżej) i otwórz ją.

SportsDevil Kodi

KROK 4: Teraz kliknij otwórz Zainstaluj z pliku zip i przejdź do katalogu, w którym zapisałeś plik zip i wybierz go. Spowoduje to automatyczne zainstalowanie repozytorium Kodil na twoim Kodi. Po zakończeniu instalacji w prawym górnym rogu zobaczysz komunikat z informacją, że dodatek został zaktualizowany.

SportsDevil Kodi

KROK 5: Teraz wróć do kroku 3 i otwórz Instalator pakietów. Tym razem kliknij przycisk Otwórz Zainstaluj z repozytorium.

jak zainstalować SportsDevil na Kodi

KROK 6: Teraz kliknij otwórz Kodil Magazyn a następnie wybierz Dodatki wideo. 

Kodi SportsDevil

KROK 7: Teraz przewiń poniżej, aż znajdziesz SportsDevil i zainstaluj go tak, jak w powyższej metodzie, postępując zgodnie z instrukcjami.

kodi SportsDevil

KROK 8: Voila, Sports Devil został pomyślnie zainstalowany na twoim Kodi. Teraz usiądź i ciesz się z NFL, NBA, krykieta, hokeja, UFC lub innych sportów na Amazon Fire TV lub PC.

jak zainstalować SportsDevil na Kodi

Możesz użyć dowolnej z wyżej wymienionych dwóch metod, aby zainstalować Sportsdevil na Kodi 18 Leia lub Kodi 17.6 Krypton. Gdy to zrobisz, ocean imprez sportowych będzie do Twojej dyspozycji. Możesz po prostu usiąść na kanapie i cieszyć się ulubionymi sportami. Ale mimo wszystko powinieneś rozważyć uzyskanie Kodi VPN o najwyższym priorytecie.

Podobnie jak każde oprogramowanie, Kodi nie jest również wolne od błędów. Najczęstsze problemy zgłaszane przez użytkowników to buforowanie i powolne przesyłanie strumieniowe. Jeśli napotkasz jakiekolwiek problemy, oto jak naprawić buforowanie Kodi.

Wideo: Jak zainstalować Sportsdevil Kodi Addon

Jeśli masz problemy z instalacją dodatku Sportsdevil na Kodi, sprawdź wideo poniżej.

Instalacja SportsDevil nie powiodła się

Istnieje kilka powodów, dla których instalacja dodatku może się nie powieść i musimy przyjrzeć się każdemu z nich, zaczynając od wersji podstawowej.

Najbardziej podstawowym aspektem rozwiązywania problemów jest ustalenie i wyeliminowanie wszelkich problemów lokalnych. Upewnij się, że urządzenie ma dostęp do Internetu. Spróbuj uruchomić dowolną inną aplikację korzystającą z Internetu lub otwórz stronę internetową w przeglądarce. Jeśli nie ma połączenia, rozwiąż problemy z internetem przed kontynuowaniem instalacji SportsDevil. W przypadku, gdy Internet działa poprawnie, a dodatek nadal się nie instaluje, będziemy musieli spojrzeć na inne rozwiązania.

Często problem dotyczy serwera, na którym znajduje się repozytorium. Nauczyliśmy się instalować Sports Devil z repozytorium EzzerMacs, które jest jak dotąd jednym z najczęściej używanych repozytoriów. Ale wiadomo też, że ma również przestoje. Jeśli więc nie możesz dodać repozytorium EzzerMacs jako źródła podczas procesu instalacji, istnieje prawdopodobieństwo, że wystąpił problem z serwerem. A gdy występują problemy z serwerem, najlepiej jest czekać na jego ponowne uruchomienie.

Poleciłbym również ponowne uruchomienie urządzenia, które zrestartuje Kodi i odświeży pliki systemowe. Wiele razy proste ponowne uruchomienie rozwiązuje problem.

Jeśli wydaje się, że nic nie działa i masz pewność, że serwer działa dobrze, być może trzeba będzie zresetować Kodi i ponownie zainstalować dodatek Sports Devil. Resetowanie Kodi usuwa wszystkie dane i dodatki. Ale możesz uratować część z nich, wykonując kopię zapasową danych Kodi.

SportsDevil nie działa

SportsDevil jest hostowany w repozytorium EzzperMacs i to źródło zwykle ma zaufane dodatki. Ale każdy dodatek Kodi może napotykać problemy, jakkolwiek rzadko.

Jeśli SportsDevil nie działa po instalacji, ponownie, pierwszą rzeczą, którą chcesz sprawdzić, jest to, że twoje urządzenie nadal ma dostęp do Internetu.

Jeśli internet rzeczywiście działa, a SportsDevil nie, może to oznaczać problem z serwerem. I, jak powiedziałem wcześniej, jeśli to serwer jest winowajcą, czekanie jest jedynym rozwiązaniem.

Jeśli czekasz wystarczająco długo, aby wystąpił problem z serwerem, spróbuj wypróbować lokalne rozwiązanie problemu.

Wyjdź z Kodi i uruchom ponownie urządzenie. Ponowne uruchomienie rozwiązuje wiele problemów i prawdopodobnie również naprawi SportsDevil.

Jeśli to nie zadziała, odinstaluj SportsDevil, przechodząc do ekranu głównego Kodi > Dodatki > Dodatki wideo, a następnie zainstaluj je ponownie. Istnieje prawdopodobieństwo, że niektóre pliki mogą być uszkodzone lub zepsute. Wykonaj ten sam proces instalacji, który opisałem powyżej, aby ponownie zainstalować ten dodatek.

A gdy nic z tego nie działa, resetowanie Kodi może być ostatecznością.

W przypadku otrzymania konkretnego komunikatu o błędzie zalecamy zrobienie zrzutu ekranu i udostępnienie go w sekcji komentarzy. Postaram się jak najlepiej rozwiązać problem. Możesz także sprawdzić i udostępnić plik dziennika Kodi. Pomoże to ustalić dokładną przyczynę problemu.

Związane z:

  • Najlepsze wersje Kodi
  • Jak jailbreak Amazon FireStick
  • Jak zainstalować Exodus Redux na Kodi

Kliknij tutaj, aby uzyskać tajne triki do cięcia przewodów bezpośrednio do skrzynki odbiorczej.

Max Eddy
Max Eddy Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me