Fire TV Cube apskats – vai tas tiešām ir tas, ko jūs gaidījāt?

>

Fire TV Cube ir vienkārši Fire TV 2017 ar nedaudz modernizētu aparatūru un iebūvētu Echo Dot, kas ir Amazon pats, ar Alexa darbināmu skaļruņu un virtuālo palīgu.

Kas ir labs:

  • Palielināta krātuve (no 8 GB Fire TV 2017 līdz 16 GB)
  • Nav komplekta Ethernet adapteris
  • Echo Dot integrācija

Kas nav labi:

  • Tādas pašas aparatūras specifikācijas kā Fire TV 2017, izņemot vairāk krātuves
  • Neietver HDMI kabeli. Jāiegādājas atsevišķi
  • Dārgāk nekā Fire TV 2017 & Echo Dot kombo

Ir acīmredzams, ka Amazon mēģina padarīt Alexa par mājsaimniecības vārdu. Alexa integrācija ar daudzām labākajām audio un video ierīcēm nav noslēpums. Uguns TV & FireStick ierīču līnijai jau ir Alexa iespējas. Tagad lietām vajadzētu kļūt aizraujošākām, jo ​​Amazon apprec Fire TV, Alexa un Echo Dot vienā paketē ar nosaukumu Fire TV Cube un piegādā to jums par cenu, kuru jūs nesauktu par lētu. Pieejams par 119 ASV dolāriem, kamēr es rakstu šo pārskatu, šķiet, ka Cube lēnām krītas saskaņā ar Apple TV. Bet, lai gan ir tikai 60 ASV dolāru vērta pieeja, ko darīt pēc cenas (jo Apple TV cena ir 179 ASV dolāri), iespējām un aparatūras specifikācijām ir jāsedz daudz kas

Būtu negodīgi salīdzināt Cube ar Apple TV, jo tās ir divas dažādas ierīču klases. Šajā Fire TV Cube pārskatā es to izklāstu ar vairāk ģimenes locekļiem, Fire TV (2017) un Echo Dot.

uguns tv kuba apskats

Vispirms aparatūra! 

Aparatūra vispirms tāpēc, ka uz to ir balstīta visa lietotāja pieredze. Es izmantošu Amazon Fire TV 2017 kā salīdzināšanas etalonu, jo tā bija pēdējā atkārtošana Fire TV ierīču rindā pirms Cube.

Fire TV Cube iesaiņo jau iecienīto viedo skaļruni Echo Dot, kas 2017. gada Fire TV nav. Bet pagaidām mēs paliekam Echo Dot malā un aplūkojam Fire TV Cube kā multivides ierīces galvenās aparatūras iespējas..

Fire TV Cube ir tieši jūsu 2017. gada Fire TV versija, taču ar vairāk atmiņas. Šī ierīce piedāvā 16 GB iekšējo atmiņu, salīdzinot ar Fire TV, kurai ir tikai 8 GB. Kaut arī Cube divkāršo atmiņas ietilpību, 16 GB nav īsti daudz tiem, kam patīk lejupielādēt un saglabāt video. Bet, tāpat kā citas Fire TV ierīces, jūs varat paplašināt krātuvi, izmantojot OTG adapteri.

Papildus palielinātai glabāšanai visas pārējās aparatūras specifikācijas paliek nemainīgas. Cube ir tāds pats 1,5 GHz procesors kā Fire TV, 2 GB RAM un MIMO Wi-Fi. Šī ierīce atbalsta arī HDR10 un nav savietojama ar HDR10 + tāpat kā Fire TV, atskaņo 4K videoklipus un piedāvā Dolby Atmos telpiskās skaņas audio kvalitāti.

Kubs tiek savienots ar jūsu televizoru, izmantojot HDMI. Bet ir grūti noticēt, ka HDMI kabelis netiek izvadīts no kastes. Kad jūs maksājat 120 ASV dolārus par šādu ierīci, tas ir vismazākais, ko jūs varētu gaidīt. Es biju patiesi vīlies, atklājot šo faktu, kad es izsaiņoju Cube. Ja jums vēl nav HDMI kabeļa, nevar sākt sākt skatīties videoklipus. Pat FireStick, lētākais multivides ierīču Fire TV rindā, ir aprīkots ar HDMI paplašinājumu. Tātad, iegādājoties Fire TV Cube, pievienojiet HDMI kabeli iepirkumu grozam.

Es gandrīz aizmirsu pieminēt. Kubs kastē piegādā Ethernet adapteri vadu savienojuma nodrošināšanai. Šis ir vēl viens Fire TV jauninājums, kuram vadu interneta savienojumam ir nepieciešams papildu USD 14,99 Ethernet adapteris.

Gan Cube, gan Fire TV 2017 ir tieši tāds pats tālvadības pults. Es cerēju, ka Amazon beidzot pievienos skaļuma kontroles pogu, lai gan tas tā nebija.

Tagad Echo Dot

Fire TV un Echo Dot (divas atsevišķas ierīces) kopā var darīt gandrīz visu, ko var Fire TV Cube. Faktiski jūs varētu iegādāties kombo par 94,99 ASV dolāriem vietnē Amazon. Kubs jums maksā vairāk par 22 USD, un tas dod jums papildu 8 GB un iebūvētu Ethernet portu.

Ja jums jau pieder kāda no Echo Dot ierīcēm, Fire TV Cube nav daudz jēgas. Echo Dot kā atsevišķs sīkrīks var darīt gandrīz visu, ko var Echo Dot in Cube. Izmantojot Alexa integrāciju, jūs varat kontrolēt virkni viedierīču un sadzīves tehnikas, ieskaitot televizoru, spēļu konsoles, apgaismojumu un daudz ko citu..

Ir vēl viens izaicinājums - divu atbalss punktu noturēšana tuvumā. Ja jūs lietojat vienu un to pašu modināšanas vārdu, abi var vienlaikus reaģēt uz vienām un tām pašām komandām, radot daudz neskaidrību, it īpaši, ja abas tiek turētas tuvumā. Vislabāk ir turēt abas šīs Alexa ierīces atsevišķās telpās vai mainīt modināšanas vārdu vienā no tām, ja plānojat tās lietot vienā telpā.

Tomēr Fire TV Cube Echo Dot ir labs, lai klausītos un izpildītu jūsu komandas. Bet patiess šādas ierīces spēks slēpjas spējā dzirdēt ne tik ideālos skaņas apstākļos. Tieši šeit Echo Dot patiesi spīd. Tas var dzirdēt un atpazīt jūsu komandas no visas telpas un pat skaļu mūziku. Es personīgi pārbaudīju Echo Dot ar savu mājas kinozāli, un rezultāti bija apburoši. No vairāk nekā 5 pēdām un diezgan skaļas mūzikas atskaņošanas tas varēja mani dzirdēt un izpildīt manas komandas.

“Alexa, palieliniet skaļumu”

“Alexa, samazini skaļumu”

“Alexa, atskaņo iepriekšējo dziesmu”

“Alexa, spēlē nākamo dziesmu”

Centieties neturēt Cube pārāk tuvu skaļruņa skaļrunim, pretējā gadījumā jums, iespējams, nāksies kliegt ar plaušām, lai Echo Dot jūs dzirdētu.

Man bija interesanti uzzināt, kā Echo Dot darbosies ar Fire TV Cube interfeisu, jo Alexa on Fire TV 2017 piedāvāja ierobežotu funkcionalitāti. Echo Dot ātri atvēra visas lietotnes, kurām es to prasīju, aizveda uz sadaļu Iestatījumi, meklēja man aplikācijas, palīdzēja lejupielādēt lietotnes un virkni citu lietu. Es biju mazliet vīlusies par to, kā tā apstrādāja manus lūgumus pārvietoties pa sākuma ekrāna lietotņu sarakstu, kā arī uz jūsu lietotnēm. & Kanālu segments. Man bija daudz labāk, izmantojot tālvadības pulti, nekā pamudināt dot komandas, kuras Alexa nespēja izpildīt.

Bet mani tas nevilcināja. Es zināju, ka Echo Dots iespējas pārsniedz Kuba saskarni, un tas man var dot daudz vairāk.

Es saskāros ar citu izaicinājumu kopā ar Alexa. Kad es viņai palūdzu atvērt Netflix, Hulu, Downloader vai ES File Explorer, tā nekavējoties palaida šīs lietotnes. Kad es pavēlēju viņai vadīt Kodi, Mobdro un Tea Tv, viņa bija neizpratnē un nevarēja atvērt šīs lietotnes. Kāda atšķirība? Lietotnes, kuras Alexa varētu ātri atvērt, visas ir lejupielādētas no Amazon App Store. Lietotnes, kuras nevarēja lejupielādēt no FireStick. Jāatzīst, ka Alexa ir pietiekami gudra, lai atvērtu App Store lietotnes, bet nav pietiekami gudra, lai palaistu trešo pušu, sānos ielādētās lietotnes.

Fire TV Cube ir tāds pats 0,6 ”Echo Dot skaļrunis kā 50 USD Echo Dot. Tas ir pamata skaļrunis bez skaļruņiem un bez Dolby atbalsta. Skaņas kvalitāte ir pieņemama, ja vēlaties baudīt mūziku nelielā skaļumā un nevēlaties ieslēgt lielākos skaļruņus, jo tie patērēs vairāk enerģijas.

Iesaiņošana - Fire TV Cube apskats

Ja jums ir Fire TV 2017, Fire TV Cube iegādei nav lielas jēgas. Es labprātāk nopirktu 50 USD Echo Dot un 15 USD Ethernet adapteri un joprojām ietaupītu vairāk nekā 50 USD. Ja vēlaties vairāk krātuves, vienmēr varat iegādāties OTG adapteri atsevišķi. Labas kvalitātes OTG adapteris jums maksātu no 5 līdz 10 USD. Un neaizmirstiet, ka Cube komplektācijā neietilpst HDMI kabelis. Jums tas jāiegādājas atsevišķi. 6 pēdu kabelis maksā apmēram 8 USD.

Es uzskatu, ka Amazon varēja būt iesaiņojis beefier ierīci, nekā tā, ko tā piegādā par 120 USD. Patiesībā es negribētu maksāt papildu 10 USD par jaudīgāku procesoru. Visas Fire TV ierīces darbojas nedaudz lēni.

Ja jums jau nepieder Fire TV, es domāju, ka Fire TV Cube varētu būt labs sākums. Tā kā tas apvieno divas ierīces vienā, jūsu iestatīšana būtu mazāk pārblīvēta. Echo Dot ir tikpat labs ar Cube, kā tas ir atsevišķi. Jūs varat kontrolēt savas viedās ierīces, televizoru, mājas kinozāles sistēmas un plašu viedierīču klāstu.

Saistīts:

Kā Jailbreak FireStick
Labākās Fire Stick lietotnes
Labākais VPN Fire Stick
Kā instalēt Google Play Fire TV Stick
Kā uzinstalēt Terrarium TV uz Fire Stick

Max Eddy
Max Eddy Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me