38 najlepších aplikácií Amazon Fire Stick na odkrytie káblovej televízie

>Sú to aplikácie FireStick, ktoré robia z neuveriteľného zážitku zo zábavy toto zariadenie tak dobre známe. Od vašich obľúbených filmov po najnovšie televízne programy, od streamovania hudby po živé televízne vysielanie vám tieto aplikácie prinesú všetko stlačením jediného tlačidla. Existuje však obrovská knižnica so stovkami aplikácií, z ktorých si môžeme často vyberať, a často nás necháva v dileme - pre ktoré z nich sa naozaj jedná? O tomto článku sa presne jedná. Zhromaždíme najlepších 38, ručne vyberaných aplikácií Amazon Fire Stick, z ktorých si môžete vybrať. Tieto aplikácie sú kompatibilné so všetkými zariadeniami Fire TV vrátane FireStick 4K a Fire TV Cube. Pokračujte v čítaní!

Spoločnosť Amazon Inc priniesla revolúciu vo svete domácej televízie prostredníctvom svojho prelomového produktu Amazon Fire Stick. Vďaka Fire TV Stick v ruke máte nielen prístup k niektorým bežným televíznym kanálom, ale tiež vám poskytuje slobodu zažiť zábavu, ktorá presahuje parametre káblovej alebo satelitnej televízie..

Okrem zabudovaných videí Amazon Prime a Netflix môžete na zobrazenie obsahu podľa vášho výberu a dopytu použiť aj rôzne ďalšie aplikácie Amazon Fire Stick. Existuje veľká väčšina rozsiahlych aplikácií FireStick a vykonávajú rôzne funkcie podľa vašej potreby.

Ide však o to, že tieto veľa aplikácií pre Fire Fire skutočne nepotrebujete. Dôvod je ten, že zatiaľ čo mnoho aplikácií má viac funkcií, mnoho ďalších je buď jednoducho určených na skrášlenie, alebo ktorých účely sú bežne plnené inými názvami domácností. Z tohto dôvodu sme pre vás pripravili zoznam pravdepodobne najdôležitejších alebo môžete povedať najlepšie aplikácie Amazon Fire Stick, ktoré môžete nainštalovať alebo naložiť do svojho Fire TV / Stick.

Najlepšie aplikácie Amazon Fire Stick 2020

Teraz, keď už skončíme základy, prečo potrebujeme aplikácie FireStick, začnime s našim zoznamom. Všetky tieto aplikácie boli tiež kategorizované, aby vám poskytli lepšiu predstavu o presnom účele, ktorému budú slúžiť.

Najlepšie aplikácie Amazon oheň palicu

disclaimer: Zdroje bezplatného streamovania by sa mali používať iba pre filmy / televízne programy, ktoré sú k dispozícii vo verejnom vlastníctve alebo na ktoré máte práva. Streamovanie obsahu chráneného autorskými právami je nezákonné a mohlo by vás dostať do právnych problémov. A preto nijakým spôsobom nepodporujeme ani si ceníme streamovanie obsahu chráneného autorskými právami. Skôr, ako sa rozhodnete, skontrolujte miestne zákony týkajúce sa online streamingu.

Najlepšie Fire Stick aplikácie pre bezpečnosť

1. ExpressVPN 

VPN (Virtual Private Network) je nástroj pre tých, ktorí majú obavy o ochranu súkromia. Jednoducho povedané, ak chcete zobraziť obsah obmedzený vo vašej krajine, môžete zmeniť umiestnenie servera a využívať obmedzený obsah bez akýchkoľvek rizík. Vlády a poskytovatelia internetových služieb na celom svete navyše sledujú online aktivity svojich používateľov a ich hlavným cieľom sú streamy obsahu online. Ak nechcete pozývať žiadne právne ťažkosti, najlepšou stávkou je dobrá FireStick VPN. Express VPN bola neustále hodnotená ako najlepšia VPN pre Fire Stick. Ponúka ľahko použiteľnú aplikáciu pre Fire TV / Stick, ktorú je možné nainštalovať v priebehu niekoľkých minút.

Amazon oheň stick aplikácie

Nemusíte sa obávať ani o rýchlosť siete, pretože ExpressVPN má zabudovaný optimalizátor rýchlosti pre zvýšenie rýchlosti siete. Vždy, keď spustíte túto aplikáciu, uvidíte funkciu s názvom Inteligentné umiestnenie, ktorá vám ukáže najlepšie umiestnenie servera, aby ste dosiahli maximálnu rýchlosť.

Prečítajte si, ako nainštalovať a používať ExpressVPN na FireStick. Môžete si tiež prečítať našu príručku o najlepších VPN pre FireStick, kde sa dozviete viac o funkciách ExpressVPN a krokoch inštalácie.

Najlepšie aplikácie FireStick pre filmy a televízne programy

firestick apps

2. Kino APK (zadarmo)

Cinema APK je veľmi populárna aplikácia pre Android pre filmy a relácie. Táto aplikácia vznikla krátko pred vypnutím televízora Terrarium a neskôr sa stala bežnou súčasťou.

najlepšie aplikácie pre firestick 2019So stovkami hodín streamovateľného obsahu a nekonečným usporiadaním obsahu je Cinema APK jednou z nevyhnutných zábavných aplikácií pre FireStick. Aplikácia má podporu aktívneho tímu vývojárov. Knižnica obsahu sa pravidelne aktualizuje o nové vydania. Samotná aplikácia dostáva pravidelné aktualizácie softvéru, čím sa časom zlepšuje.

Cinema APK, rovnako ako Terrarium TV, nehostuje žiadny vlastný obsah. Je to agregátor, ktorý načíta odkazy na streamovanie z viacerých serverov na rôznych miestach. Získanie kvalitných tokov je jedným z najdôležitejších aspektov takejto služby a program Cinema APK túto prácu robí dobre.

Táto ľahká aplikácia je plne kompatibilná s aplikáciou FireStick, takže navigácia, interakcia a manipulácia sú neuveriteľne ľahké.

Ako nainštalovať Cinema APK na FireStick

3. CatMouse (zadarmo)

CatMouse je ďalšia skvelá nová aplikácia pre obsah na požiadanie vrátane filmov a televíznych relácií. Aplikácia vyzerá a funguje rovnako ako Terrarium TV, takže si myslíme, že je bezpečné predpokladať, že ide o klon.

CatMouse v súčasnosti pôsobivo pôsobí. To má veľa obsahu pre vás prezerať a binge-watch. Je to tiež škrabanie vysoko kvalitné toky z niektorých najlepších zdrojov na webe. Nájdete tu desiatky streamov Full-HD pre väčšinu videí.

Sme presvedčení, že CatMouse sa čoskoro stane hlavným prúdom. Preto sme nepochybovali o tom, že bude súčasťou najlepších bezplatných aplikácií pre filmy.

Ako nainštalovať CatMouse na FireStick

4. CyberFlix TV (zadarmo)

firestick appsVypnutie televízneho terária malo za následok vznik mnohých klonov; CyberFlix TV je jedným z nich. A keďže televízor CyberFlix je klon, vyzerá presne ako televízor Terrarium. Dobrou správou je, že funguje rovnako ako originál.

Televízia CyberFlix obsahuje rozsiahlu zbierku filmov a relácií. Táto aplikácia založená na stieračoch tiež načíta streamy z niekoľkých zdrojov, ktoré boli viditeľné v televízii Terrarium. Môžete sa tiež prihlásiť pomocou svojho účtu Real-Debrid a získať prístup k prémiovým streamom Full HD.

Môžete triediť obsah podľa žánru a roku a videá označiť ako obľúbené, aby ste k nim mali rýchly prístup.

Ako nainštalovať CyberFlix TV na FireStick

5. UnlockMyTV (zadarmo)

UnlockMyTV je skvelá možnosť sledovať vaše obľúbené filmy a relácie v súčasnosti. Knižnica médií je silná a pravidelne sa aktualizuje o nový obsah. Nájdete tu takmer všetky nové filmy a relácie.

Čo sa mi na tejto aplikácii naozaj páči, je jej schopnosť zoškrabávať odkazy na streamovanie vyššej kvality z rôznych zdrojov. Bol som ohromený, keď som videl niekoľko streamov 1080p. A takmer neexistujú žiadne mŕtve odkazy. Takmer všetko funguje.

UnlockMyTV získava na popularite ako klon HD Cinema. Obe formy sú nápadne podobné svojou formou a funkciou. Obaja majú vynikajúcu výkonnosť.

Ako nainštalovať UnlockMyTV na Firestick

6. Titánová televízia (zadarmo)

terárium tvMnohí používatelia nazývajú Titanium TV presnou replikou televízie Terrarium. Po chvíli používania aplikácie som tiež naklonený tomuto rozsudku. Aplikácia má rovnaký vzhľad a dojem ako Terrarium TV. Zdá sa, že na napísanie oboch aplikácií sa použili rovnaké kódy.

Dobrá vec je, že titánová televízia funguje rovnako ako TTV. Je vybavený veľkým katalógom filmov a televíznych relácií a umožňuje vám ich streamovať vo vysokej kvalite. Aplikácia načíta niektoré dobré odkazy, vrátane niekoľkých streamov Full HD. Môžete sa tiež prihlásiť do svojho účtu Real-Debrid a zvýšiť počet odkazov v rozlíšení Full HD.

Titanium TV je ľahká a ľahko sa inštaluje aplikácia. Funguje na FireStick, Fire TV Stick 4K, Fire TV a Fire TV Cube.

Ako nainštalovať Titanium TV na

7. BeeTV (zadarmo)

najlepšie aplikácie pre televíziu s ohňomAk hľadáte aplikáciu s nekonečnou zbierkou filmov a relácií, možno budete chcieť vyskúšať BeeTV. Táto aplikácia má takú obrovskú knižnicu obsahu, že sa môžete pozerať na stovky hodín a stále môžete mať veľa nezostaných..

BeeTV, rovnako ako mnoho iných služieb na požiadanie, neskladuje žiadny vlastný obsah. Pôsobí ako agregátor a sťahuje odkazy na streamovanie z rôznych zdrojov na internete. Aplikácia má tiež funkciu Real-Debrid, ktorá pomáha aplikácii získať odkazy vyššej kvality. Pravidelné aktualizácie knižnice médií zaisťujú, že budete mať vždy čo pozerať.

Ako nainštalovať BeeTV na FireStick

8. BBC iPlayer (zadarmo)

BBC iPlayer je jednou z najpopulárnejších streamingových služieb vo Veľkej Británii. Táto služba vám umožňuje streamovať takmer všetok obsah BBC vrátane filmov, relácií, dokumentárnych filmov, správ a ešte oveľa viac. BBC sama o sebe je neuveriteľne populárna televízna sieť s vzrušujúcou zostavou vysoko kvalitného obsahu. Táto televízna sieť dodáva svoj obsah mimo Veľkej Británie prostredníctvom niekoľkých streamingových a vysielacích partnerov. Avšak, BBC iPlayer je one-stop-shop pre všetky veci BBC.

Bohužiaľ, iPlayer je obmedzený na Veľkú Britániu. Ale nebojte sa, zakryl som trik na odblokovanie a pozeranie BBC v ktorejkoľvek krajine vrátane USA.

  8 najlepších alternatív Showboxu (2020)

Ako nainštalovať BBC iPlayer na Firestick & Sledujte kdekoľvek na svete

9. Kodi (zadarmo)

Kodi je open-source aplikácia pre rôzne platformy a môžete si ju stiahnuť na Amazon Fire Stick bez akýchkoľvek dodatočných nákladov. Okrem všetkého, čo prispieva k jeho rastúcej povesti, to, čo upúta pozornosť, je jednoduché, ale elegantné užívateľské rozhranie.

Najlepšie aplikácie pre firestickS množstvom možností pre osobnú zábavu si môžete vybrať, čo sa vám páči - priamo od hudby z predorganizovaného zoznamu skladieb na párty až po sledovanie rôznych televíznych relácií. A prečo obmedziť iba televízne programy. Na Amazon Fire Stick si môžete tiež prezerať plnohodnotné filmy vo vysokom rozlíšení. Prostredníctvom spoločnosti Kodi budete mať na jedno kliknutie prístup k viac ako tisícom filmov takmer všetkých žánrov.

Kodi má jedinečnú funkciu, ktorá vám umožňuje zdieľať vaše fotografie na akejkoľvek inej obrazovke alebo digitálnom albume z vašej osobnej prezentácie. Ak chcete nahrávať svoje obľúbené televízne programy, musíte si do aplikácie stiahnuť doplnok PVR. Používateľom spoločnosti Kodi sa odporúča používať sieť VPN z dôvodu intenzívneho online sledovania na celom svete.

Ako nainštalovať Kodi na FireStick

10. Stremio (zadarmo + platené)

zoznam aplikácií firestickAk hľadáte nekomplikovaný spôsob, ako streamovať svoje obľúbené filmy a relácie (a ďalšie), poviem vám, že ste vyskúšali Stremio. V skutočnosti sa odvtedy, čo som začal používať Stremio, stal sa jedným z mojich bežných nástrojov na streamovanie. Stremio je online mediálna služba, ako je Kodi, a je tiež podporovaná na širokej škále zariadení. Existujú však jasné rozdiely.

Pre začiatočníkov má Stremio oveľa jednoduchšie a užívateľsky prívetivejšie rozhranie. Mohli by ste začať takmer okamžite. Stremio navyše inštaluje svoje doplnky online. To znamená, že inštalačné údaje doplnku sa lokálne neukladajú. To znamená, že keď nainštalujete doplnok do jedného zariadenia, bude k nemu možné pristupovať zo všetkých vašich zariadení Stremio (za predpokladu, že ste prihlásení pomocou rovnakého účtu). Znamená to tiež, že úložný priestor na nízkokapacitných zariadeniach nie je preplnený bez ohľadu na to, koľko doplnkov inštalujete.

Stremio podporuje oficiálne aj komunitné (neoficiálne) doplnky. Každý doplnok môžete nainštalovať jediným kliknutím. Keď navštívite sekciu doplnkov, sú pre vás tiež zoradené všetky podporované doplnky. Nemusíte ich vyhľadávať ručne.

Ako nainštalovať Stremio na FireStick

11. Plex (zadarmo + platené)

Najlepšie aplikácie pre firestickPlex je určite jedným z najlepších systémov správy médií, s ktorými som sa stretol. Táto služba prevádza váš počítač na mediálny rozbočovač transformáciou na server Plex a umožňuje vám prístup k miestnym a online médiám z klientskych aplikácií pre širokú škálu zariadení vrátane Amazon FireStick. Považujem to za veľmi užitočný nástroj pre médiá pre FireStick, ktorý má určité vážne obmedzenia v ukladaní. V počítači som si mohol stiahnuť všetky filmy a relácie a bezdrôtovo ich prehrávať na mojom FireStick. Na to nemusím byť ani v rovnakej sieti Wi-Fi. Okrem miestnych médií v mojom počítači si môžem stiahnuť serverové doplnky (nazývané Plex Channels) a získať prístup k neobmedzenému množstvu online médií na serveri FireStick a ďalších klientskych aplikáciách. Plex je väčšinou zadarmo, a preto ho odporúčam ako jednu z najlepších aplikácií pre FireStick.

Ako nainštalovať Plex na FireStick

12. Netflix (platené)

Amazon oheň stick aplikácieNetflix sa dnes ukázal byť synonymom zábavy. Je to nepochybne jedna z najpoužívanejších platforiem pre televízne programy a filmy. Aj keď je Netflix platenou službou, stále je jednou z najlepších aplikácií pre Fire Stick.

Pravdepodobne najlepšia vec na Netflixe je, že vždy získate nový obsah a nikdy sa ho nebudete nudiť. Pre milovníkov „klasiky“ je v mediálnom kanáli tiež veľa starých televíznych relácií pre ich verných a smrteľných fanúšikov..

Po prihlásení na odber služby Netflix na karte Amazon Fire Stick môžete rovnaký účet používať na viacerých zariadeniach. Ak si nie ste istí, či by ste to mali získať, vyskúšajte Netflix na mesiac zadarmo a kedykoľvek ho zrušte (čo je veľmi nepravdepodobná pravdepodobnosť). Vďaka sieti Netflix VPN môžete tiež streamovať verziu siete Netflix z inej krajiny bez akýchkoľvek právnych problémov.

inštalácia - Netflix je k dispozícii v obchode Amazon App Store. Na vyhľadanie to môžete použiť hlas Alexa alebo jednoducho prejdite na možnosť vyhľadávania (ikona lupy), vyhľadajte ju a potom ju podľa pokynov na obrazovke nainštalujte..

13. Morph TV (zadarmo)

Najlepšie aplikácie pre firestickAj keď veľmi populárna televízia Morpheus je úplne zaniknutá, jej klonová televízia Morph si rýchlo získala dobrú povesť medzi streamermi. Stále môžete nainštalovať Morpheus TV a používať existujúcu knižnicu obsahu, už viac nedostáva žiadne nové aktualizácie. Na druhej strane, Morph TV má podporu aktívneho tímu vývojárov. Aktualizácie softvéru sú pravidelné a zbierka médií sa neustále obnovuje novými filmami a televíznymi programami.

Morph TV má neprekonané rozhranie, ktoré vám umožní začať bez toho, aby ste museli absolvovať akúkoľvek učebnú krivku. Aplikácia vyradí toky kvality. Chýba mi však podpora Real-Debrid. Dúfam, že sa čoskoro pridá do jednej z budúcich aktualizácií softvéru.

Ako nainštalovať Morph TV na FireStick

14. TVZion (zadarmo)

Najlepšie aplikácie Amazon oheň palicuEšte jednu aplikáciu na streamovanie na požiadanie, ktorú by ste chceli vyskúšať! TVZion je aplikácia na prehrávanie jedným kliknutím s desiatkami filmov a televíznych relácií. Aplikácia ponúka veľa filmov a relácií, ktoré sa zobrazujú na jednoduchom a ľahko použiteľnom rozhraní.

Funkcia prehrávania jedným kliknutím vyberie najlepší odkaz na streamovanie a automaticky spustí prehrávanie. To je výhodné pre používateľov, ktorí hľadajú okamžité streamovanie. Táto aplikácia je tiež stopercentne kompatibilná s aplikáciou FireStick. To uľahčuje interakciu a navigáciu.

TVZion nemusí byť „najlepšou“ aplikáciou na požiadanie, ale určite stojí za vyskúšanie.

Ako nainštalovať TVZion na FireStick

15. TeaTV (zadarmo)

: TeaTV bola prerušená a čoskoro môže prestať fungovať

Amazon oheň stick aplikácieTeaTV vznikol v rovnakom čase ako Terrarium TV. A aj keď posledný z nich naďalej ošípal väčšinu pozornosti, TeaTV si udržala svoju pôdu. Aplikácia však získala veľkú pozornosť už od odstavenia televízie Terrarium.

Vďaka dôkladnej zostave filmov a relácií a priamemu rozhraniu je TeaTV jednou z preferovaných možností mnohých používateľov. Táto ľahká aplikácia sa ľahko inštaluje a používa.

Aplikácia zvykla byť buggy a nestabilná. Vývojári ju však opäť dostali na nohy pomocou pravidelných aktualizácií a opráv. TeaTV je v súčasnosti jednou z najlepších aplikácií pre streamy FireStick.

Ako nainštalovať TeaTV na FireStick

16. Praskanie (zadarmo)

požiarne televízne aplikácieCrackle je ďalšia bezplatná aplikácia na streamovanie videa od spoločnosti Sony Entertainment. V tomto dokážete ľahko nájsť najlepšie ocenené filmy a televízne programy bez akýchkoľvek problémov.

Ak ste skutočným obdivovateľom skvelých diel v oblasti zábavy, určite by ste sa mali zaregistrovať na serveri Crackle, aby ste na svojom zariadení Amazon Fire Stick mohli sledovať úžasné televízne programy, filmy a webové série. Musíte si však vytvoriť účet v službe Crackle, aby ste mohli využívať slobodu prístupu k svojmu obsahu.

Ak máte prístup k týmto zariadeniam pre deti, vždy existuje riziko, že sa im vystaví nejaký obsah pre dospelých, ktorému sa za každú cenu treba vyhnúť. Našťastie sa o to Crackle postaral aj pridaním funkcie Rodičovská kontrola do aplikácie, aby sa obsah filtroval podľa veku. Toto len zvyšuje popularitu aplikácie na Fire Stick.

inštalácia - Aplikácia je k dispozícii zadarmo v obchode Amazon App Store. Môžete si ho stiahnuť pomocou funkcie hlasového vyhľadávania Alexa na karte Fire TV Stick. Alebo môžete kliknúť na „lupu“ (ikona vyhľadávania) a napísať „Prasknúť“. Aplikácia sa objaví vo výsledkoch vyhľadávania, kliknite na názov aplikácie a stlačte tlačidlo „Získať“, aby ste ju nainštalovali do svojho FireStick..

17. Pluto TV (zadarmo)

Najlepšie aplikácie pre firestickČo môže byť lepšie ako živé televízne vysielanie? Nudíte sa s opakovaním toho istého obsahu opakovane v mnohých ďalších aplikáciách, ale Pluto live TV bude mať vždy pre vás niečo nové. Stiahnutím tejto bezplatnej aplikácie si budete môcť užívať živé televízne vysielanie na svojej Fire Stick.

Existuje viac ako sto živých kanálov, z ktorých si môžete vybrať. Kanály sú k dispozícii v rôznych žánroch, z ktorých hlavnými sú správy, šport a zábava. Okrem toho je na platforme k dispozícii viac ako tisíce televíznych relácií a filmov.

Pluto TV má jedinečnú funkciu pridávania nového filmu pre svojich divákov každý týždeň. Aplikácia je pravidelne aktualizovaná a dobre udržiavaná vývojármi.

inštalácia - Pluto TV je k dispozícii v obchode Amazon App Store. Jednoducho prejdite na ikonu vyhľadávania, vyhľadajte ju a potom ju podľa pokynov na obrazovke nainštalujte.

18. Crunchyroll (Platené)

Najlepšie požiarne televízne aplikácieAk ste fanúšikom japonskej anime a ázijskej zábavy, potom Crunchyroll je pre vás. Je to jedna z najobľúbenejších aplikácií, ktoré používajú milenci Anime na celom svete.

Na platforme je k dispozícii viac ako 25 000+ epizód rôznych sérií Anime, ktoré zaručujú nepretržitú zábavu 15 000+ hodín. Hoci väčšina anime televíznych relácií je v japončine, Crunchyroll má pre vás riešenie. Pred vysielaním sa všetky relácie preložia do rôznych jazykov, čo zabezpečí nepretržitú zábavu.

Všetok obsah dostupný na serveri Crunchyroll je plne licencovaný a autentizovaný od hlavných ázijských výrobcov médií. Táto aplikácia nie je bezplatná. Ak chcete využívať všetky funkcie, musíte platiť prémiové predplatné. Pred zakúpením prémiovej služby však môžete mať 14-dňovú bezplatnú skúšobnú verziu a v prípade, že sa vám nepáči, môžete odber kedykoľvek zrušiť..

inštalácia - Crunchyroll je k dispozícii v obchode Amazon App Store. Jednoducho prejdite na ikonu vyhľadávania, vyhľadajte ju a potom ju podľa pokynov na obrazovke nainštalujte.

19. OneBox HD (zadarmo)

Najlepšie aplikácie pre oheň amazon tvOneBox HD je jednou z najpopulárnejších aplikácií tretích strán pre zariadenia s Androidom. Je to stále jedna z prvých možností mobilných používateľov, ktorí hľadajú bezplatnú zábavu. Predchádzajúce verzie OneBox HD neponúkali vzdialenú kompatibilitu FireStick. Vďaka najnovším aktualizáciám softvéru v aplikácii je však aplikácia úplne vzdialená.

Aj keď OneBox HD naďalej poskytuje kvalitné odkazy na streamovanie (a preto je na tomto zozname najlepších aplikácií pre FireStick), má niektoré nedostatky, ktoré sme nemohli prehliadnuť. Je aktualizovaný o nový obsah, ale hlavná obrazovka ho neobsahuje. Musíte ich vyhľadať ručne. Aplikácia tiež nie je dlhšiu dobu aktualizovaná. OneBox HD môžete vyskúšať aj naďalej, ale v tomto zozname nájdete ďalšie lepšie možnosti.

  Ako získať slučku TV na

Ako nainštalovať OneBox HD na FireStick

20. Morphix TV

Morphix TV je klon populárnej aplikácie Morph TV. Aj keď je aplikácia stále vo vývojovej fáze, rozhodol som sa ju zaradiť do tohto zoznamu najlepších aplikácií pre FireStick. Je to preto, že ponúka širokú škálu filmových titulov a umožňuje prehrávanie jedným kliknutím. Má sekciu pre televízne programy. Keď to však píšem, je stále offline.

Morphix TV je aplikácia malej veľkosti, ktorá bez problémov funguje na zariadeniach FireStick a Android TV. Má aplikáciu priateľskú na diaľku, ktorá umožňuje jednoduchú navigáciu na veľkej obrazovke. Pokúsiť sa.

Ako nainštalovať Morphix TV APK na FireStick

Najlepšie aplikácie FireStick pre šport / živú televíziu

Najlepšie aplikácie pre firestick

21. Sling TV (Platené)

požiarne televízne aplikácieSling TV bola prvá živá televízia uvedená na internet a mala by byť jednou z vašich prvých možností, ak máte radi živé televízne kanály. Táto služba je však k dispozícii iba v USA, takže na prístup k nej inde musíte použiť sieť VPN.

Väčšina služieb prenosu živého videa účtuje viac ako 40 dolárov za rovnaké funkcie, ktoré môžete získať len za 20 dolárov mesačne v službe Sling TV. Jediným problémom je, že potrebujete správne pripojenie k internetu, aby ste mohli využívať nepretržité služby živého prenosu.

Jediným obmedzením je, že ak sa rozhodnete pre najlacnejšie balenie, nebudete môcť naraz streamovať na viac ako jednej obrazovke. V prípade, že ste prihlásení na viac ako jednom zariadení, po spustení automaticky požiada o jedno zariadenie, s ktorým chcete sledovať kanály..

Ako nainštalovať Sling TV na FireStick

22. Mobdro (zadarmo)

aplikácie pre firestickAk máte radi sledovanie športu a zároveň za to nechcete minúť cent, potom je pre vás Mobdro tou správnou aplikáciou Fire Stick. Nehľadajte túto aplikáciu v obchode Amazon App Store, pretože si ju môžete stiahnuť iba z oficiálnych webových stránok spoločnosti Mobdro. Ak ste používateľom Kodi, môžete si ho nainštalovať na samotný Kodi.

Po stiahnutí tejto aplikácie a jej spustení v požiarnej televízii si všimnete, že spoločnosť Mobdro neustále vyhľadáva bezplatné streamovanie videa po celom svete a odosiela ju priamo do vášho zariadenia, čo z tohto hľadiska predstavuje veľmi užitočný nástroj v tomto ohľade..

Môžete využívať bezplatnú službu streamovania tak dlho, ako budete chcieť, ale ak chcete odstrániť nepotrebné objemné reklamy, musíte si kúpiť prémiový účet. Vďaka prémiovému predplatnému si môžete nielen vychutnať zábavu bez reklám, ale tiež zachytiť a stiahnuť živé prenosy videa a uložiť ich na neskoršie prezeranie..

Ako nainštalovať Mobdro na FireStick

23. Live NetTV (zadarmo)

najlepšie živé televízne aplikácie s firestick 2019Live NetTV vám umožňuje zadarmo sledovať mnoho vašich obľúbených satelitných kanálov. Vďaka veľkému počtu kanálov v USA, Veľkej Británii a na medzinárodných trhoch a priateľského rozhrania FireStick je táto aplikácia určite jednou z najlepších možností sledovania živej televízie.

Existujú rôzne kategórie na streamovanie televíznych kanálov vrátane športu, zábavy, televíznych relácií, filmov, životného štýlu, detí a ďalších. Aplikácia tiež pridala sekciu video na požiadanie pre filmy a televízne relácie. Sekcia na požiadanie ponúka obmedzený obsah, ale očakáva sa, že sa v budúcnosti rozšíri.

Ako nainštalovať Live NetTV na FireStick

24. Televízia Redbox (zadarmo)

Najlepšie živé televízne aplikácie pre firestickRedbox TV APK je ďalšia skvelá aplikácia Live TV pre FireStick a ďalšie zariadenia s Androidom. Táto aplikácia má veľkú zbierku satelitných televíznych kanálov. Umožňuje vám vysielať televízne vysielanie z rôznych krajín a regiónov. Ľahko použiteľné rozhranie vám umožňuje okamžite začať. Stačí kliknúť na kartu krajina / región v hornej časti a preskúmať zoznam dostupných kanálov. Je to také ľahké. Nájdete tu bezplatné streamovanie kanálov z USA, Kanady, Veľkej Británie a ďalších častí sveta. Aplikácia vám tiež umožňuje obľúbené kanály, ktoré často sledujete. Ak chcete sledovať živé televízne vysielanie v službe FireStick, aplikácia Redbox TV APK je aplikácia, ktorá musí vyskúšať. 

Ako nainštalovať Redbox TV na FireStick

25. Sportz TV IPTV (platené)

Aplikácia Sportz TV IPTV vám prináša celý rad obsahu od živej televízie až po filmy a relácie na požiadanie, všetko na jednom mieste. Aj keď je Sportz TV platenou aplikáciou, je každý deň lepší ako mnoho bezplatných nespoľahlivých aplikácií na streamovanie. A za to, čo ponúka, stojí za každý vynaložený bit. Môžete začať už od 14,95 dolárov mesačne. Áno, to je cena, ktorú platíte za viac ako 8 000 živých televíznych kanálov a veľa filmov a relácií. To je takmer rovnaká cena, ktorú mnohí zaplatia za prihlásenie na odber jedného tradičného televízneho kanála.

Aplikácia je dobre udržiavaná, ponúka vysokokvalitné vysielanie (až do 1080p) a má používateľsky prívetivé rozhranie. Choďte do toho a skúste to hneď!

Ako nainštalovať Sportz TV IPTV

26. TVTap (zadarmo)

TV Tap je živá televízna aplikácia so solídnym radom satelitných kanálov z celého sveta vrátane USA, Veľkej Británie, Európy, Ázie, Stredného východu a ďalších krajín. TV Tap má vyhradený súbor APK pre FireStick, prispôsobený na diaľkové ovládanie a väčšiu obrazovku televízora. Používateľské rozhranie je jednoduché a pomerne ľahko použiteľné. Mohlo by to však byť lepšie tým, že ikony kanálov na hlavnej obrazovke budú trochu menšie.

Môžete sledovať najrôznejšie kanály v rôznych kategóriách vrátane zábavy, filmov, správ, hudby, športu, jedla, detí a dokumentárnych filmov. Aplikácia vám tiež umožňuje filtrovať kanály podľa krajiny / regiónu. Prial by som si viac kanálov vysielaných vo vysokom rozlíšení. TV Tap je však slušnou aplikáciou Live TV pre FireStick. Pokúsiť sa!

Ako nainštalovať TVTap APK na FireStick

27. Hráči Klub IPTV (Platené)

IPTV prehrávača Klub je ďalšou kvalitnou službou IPTV. Poskytuje vám prístup k viac ako 2 000 televíznym kanálom. Zatiaľ čo väčšina kanálov pochádza z USA, môžete tiež sledovať veľa televíznych kanálov z krajín ako Austrália, Veľká Británia, Kanada a ďalšie.

Táto služba IPTV je dostupná za prijateľnú cenu 8 dolárov mesačne. Vzhľadom na to, že má obrovskú zbierku kanálov a všetok stream vo vysokej kvalite, povedal by som, že je to celkom úžasná dohoda.

Zatiaľ čo Players Klub IPTV je primárne živá televízna aplikácia, má tiež slušnú sekciu na požiadanie s desiatkami filmov a televíznych relácií, ktoré potešia vaše streamovanie. Hráči Klub IPTV na rozdiel od mnohých bezplatných aplikácií ponúkajú spoľahlivejšie a kvalitnejšie prehrávanie videa.

Players Klub IPTV má aplikáciu pre Android, ktorú si môžete nainštalovať na FireStick. Aplikácia je úplne vzdialená kompatibilita, ktorá umožňuje ľahkú manipuláciu a navigáciu. Táto služba tiež ponúka doplnok Kodi, ktorý môžete znova použiť na FireStick prostredníctvom Kodi. Aplikácia pre Android však na FireStick vyzerá lepšie ako doplnok. Addon samozrejme robí Klub Klub IPTV multiplatformnou službou.

Ako nainštalovať prehrávače Klub IPTV

28. HD Streamz (zadarmo)

HD Streamz je ďalšia bezplatná aplikácia Live TV, ktorá nájde cestu do našej zbierky najlepších aplikácií pre FireStick. Táto aplikácia obsahuje stovky bezplatných satelitných kanálov z USA, Veľkej Británie a niekoľkých ďalších krajín. Aj keď rozhranie aplikácie zostáva trochu žiaduce, stále je to dobrá voľba vzhľadom na jeho živú televíznu časť. Tiež si všimnete, že aplikácia má karty Rádio a On-Demand. Nemajú však dostatok obsahu. Použite túto aplikáciu na vysielanie živého televízneho vysielania.

Ako nainštalovať HD Streamz na Fire Stick

29. ESPN pre požiarnu televíziu (platené)

sledovať espn na oheň palicuČi už máte radi nejaký konkrétny šport alebo radi sledujete športy iba na zabitie, mali by ste mať na svojom Amazon Firestick ESPN. ESPN poskytuje nielen živé vysielanie športu, ale môžete si tiež zvoliť službu na požiadanie.

ESPN pokrýva stovky športových udalostí a všetky sú k dispozícii na vašej požiarnej televízii. Za týmto účelom si stačí vybrať šport alebo udalosť, ktorú chcete zobraziť a kúpiť si vstupenky. Ak udalosť trvá dlhšie ako jeden deň, môžete si tiež zakúpiť mesačné alebo ročné permanentky (napríklad Premier League)..

Služba ESPN for Fire TV je k dispozícii v USA a mnohých ďalších častiach sveta. Od univerzitných športových podujatí NCAA po preteky zo série Indy Car je k dispozícii množstvo možností na prezeranie a zábavu. Môžete tiež využiť sedemdňovú úplnú skúšobnú verziu, ale po siedmom dni vám budú poplatky účtované podľa pôvodne zvoleného plánu, pokiaľ nezrušíte služby..

inštalácia - ESPN pre Fire TV je k dispozícii v obchode Amazon App Store. Jednoducho prejdite na ikonu vyhľadávania, vyhľadajte ju a potom ju podľa pokynov na obrazovke nainštalujte.

Aplikácie Amazon Fire Stick pre správy

najlepšie aplikácie pre televíziu s ohňom

30. Sky News (Platené)

Pravidelné sledovanie noviniek vás vedie v tomto rýchlo sa rozvíjajúcom svete. A čo je lepšie, ako mať ten luxus aj na svojej Amazon Fire TV? Sky News, jeden z najpopulárnejších 24-hodinových spravodajských kanálov, tiež sprístupnil svoju aplikáciu pre Fire TV Stick.

firestick appsSky News vám poskytujú prístup k informáciám o všetkých dôležitých druhoch vecí a udalostí, ktoré sa dejú vo svete. Môžete sa tešiť na 24 × 7 streamovanie správ o aplikácii. Najlepšie na tom je, že najnovšie správy budú vždy v popredí vášho pozerania, aby vám neunikla žiadna aktualizácia. (Existujú však šance, že vám bude neustále stačiť hlásenie o počasí.)

Jedna vec je istá, že na rozdiel od služieb CBS a NBC služba Sky News nespúšťa rovnaké staré správy znova a znova. Vždy bude pre vás nejaký alebo iný druh čerstvého obsahu. Aplikácia Sky News však nie je zadarmo. Ak chcete využívať všetky tieto funkcie, musíte si kúpiť prémiovú verziu.

inštalácia - Sky News je k dispozícii v obchode Amazon App Store. Jednoducho prejdite na ikonu vyhľadávania, vyhľadajte ju a potom ju podľa pokynov na obrazovke nainštalujte.

  Ako nainštalovať Google Play na Fire TV Stick (Aptoide)

31. BBC News (Platené)

Najlepšie novinky aplikácie pre firestickBBC News je jednou z najlepších aplikácií pre FireStick. Vo svete správ a informácií je BBC skratkou pre British Broadcasting Corporation. Poskytuje originálne správy bez akejkoľvek výroby. Pravdepodobne hlavným dôvodom, prečo väčšina z nás slepo dôveruje BBC, je vďaka jej obrovskej sieti dôveryhodných novinárov a ich dosahu do každého kúta sveta. A teraz je k dispozícii aj na vašej Amazon Fire TV.

Prostredníctvom služby BBC News môžete nielen sledovať živé prenosy videí, ale dokonca si môžete prezerať články v novinách a čítať ich na svojom zariadení. BBC News pokrýva takmer všetky sekcie News vrátane zábavy, podnikania, zdravia a životného štýlu. Môže to byť šetrič v reálnom čase, ak si chcete prečítať vždy čerstvý obsah a nemusíte ho hľadať zakaždým..

Neexistujú tiež žiadne reklamy ani reklamy, ktoré by prerušili vaše zážitky zo sledovania. Videá sú usporiadané v režime automatického prehrávania, takže musíte manuálne prepínať na ďalšie spravodajské videá.

inštalácia - BBC News je k dispozícii v obchode Amazon App Store. Jednoducho prejdite na ikonu vyhľadávania, vyhľadajte ju a potom ju podľa pokynov na obrazovke nainštalujte.

Najlepšie aplikácie Fire TV Stick pre hudbu

Najlepšie hudobné aplikácie pre oheň amazon tv

32. YouTube (zadarmo)

YouTube je jednou z primárnych zábavných platforiem na internete a väčšina z nás na ňu veľmi závisí. Keďže sme zvyknutí používať službu YouTube na našich smartfónoch a počítačoch, predstavte si, ako by to vyzeralo na väčšej obrazovke HD?

Amazon oheň stick aplikácieYouTube je síce jednou z nevyhnutných aplikácií pre váš Amazon Firestick a je možné ho stiahnuť priamo zo samotného obchodu Amazon App Store. Prehrávanie obľúbenej hudby na kanáli alebo skúmanie nových vydaní, to všetko je možné aj na Amazon Fire TV. Okrem toho môžete tiež vytvoriť zoznam skladieb obsahujúci svoje obľúbené skladby a prehrávať ich kedykoľvek budete chcieť.

Aplikácia YouTube pre Fire Stick je rovnako ako webová verzia zadarmo. Ak sa chcete zbaviť prerušovaných reklám, môžete si kúpiť predplatné YouTube Premium.

Ako nainštalovať YouTube na FireStick

33. Twitch (zadarmo)

Najlepšie aplikácie s prvkami firestickRovnako ako YouTube, aj Twitch je bezplatná platforma na počúvanie hudby alebo prezeranie obsahu. Ale zášklb má na to určitý smer. Okrem prezerania obsahu môžete prispieť aj obsahom. Jedinečné, nie je to tak?

S aplikáciou Twitch môžete nielen zobraziť akýkoľvek obsah, ale tiež môžete streamovať svoj vlastný obsah. Na rozdiel od iných aplikácií na streamovanie videa, ktoré sú k dispozícii pre Fire Stick, tu nájdete aj živé vysielanie videohier (teraz je to niečo úplne v pohode). Ak sa vám páči určité video alebo streamovanie, môžete podporiť a pomôcť svojim obľúbeným streamerom získať odmeny a uznanie zvýšením počtu prehratí, prihlásením sa a fandením s programom Bits..

Zarobením peňazí do programu Twitch môžete dokonca zarobiť peniaze prihlásením sa do programu Affiliate. Ak ste hráčom a radi robíte nejaké rýchle peniaze, stačí sa zaregistrovať, aby ste sa stali overeným partnerom spoločnosti Twitch a zarábať vysielaním seba hraním.

Ak chcete nainštalovať Twitch na FireStick, jednoducho prejdite na ikonu „Hľadať“ a napíšte „Twitch“. Keď sa vo výsledkoch vyhľadávania objaví názov aplikácie, otvorte a nainštalujte ju..

34. Spotify (Zadarmo)

Najlepšie aplikácie Amazon oheň palicuAk ste milovníkom hudby všetkých čias, Spotify by mal byť pre vás názov domácnosti. Po stiahnutí aplikácie Spotify do Amazon Firestick získate okamžitý prístup k miliónom skladieb ihneď po prihlásení do účtu.

Jeden účet Spotify môžete použiť aj na prehrávanie hudby na rôznych zariadeniach pomocou rovnakej siete Wi-Fi. Ak chcete vybrať hudbu zo zoznamu skladieb, môžete jednoducho použiť mobilný telefón a potom ho synchronizovať s Amazon Fire TV, aby ste si nastavili náladu alebo sa dostali do drážky..

Na rozdiel od rôznych aplikácií na online streamovanie hudby by vás aplikácia Spotify nedráždila nechcenými reklamami medzi zoznamom skladieb. Môžete si tiež stiahnuť svoju obľúbenú hudbu a potom ju počúvať.

Ak chcete nainštalovať aplikáciu Spotify, jednoducho prejdite na ikonu „Hľadať“ a napíšte „Spotify“. Keď sa vo výsledkoch vyhľadávania objaví názov aplikácie, otvorte a nainštalujte ju..

Utility aplikácie pre FireStick

Najlepšie aplikácie požiarnej tv stick

35. Downloader (zadarmo)

Na akejkoľvek platforme musíte mať vopred nainštalované pomocné aplikácie, aby ste mohli vykonávať akúkoľvek úlohu. Utility Utility tvoria dušu zariadenia a Downloader je jednou z takýchto utilít, ktorú musíte mať vo svojom Amazon Firestick.

aplikácia sťahovača pre firestickČi už chcete aplikáciu naložiť do boku alebo uložiť svoje obľúbené hudobné video, na splnenie úlohy budete vždy potrebovať aplikáciu na stiahnutie. Ďalším dôsledkom je, že bez sťahovača by ste nedostali dostatočnú rýchlosť sťahovania a mohli by ste premrhať veľa času. Kvôli zlému pripojeniu na internet občas sa vaše sťahovanie môže zastaviť a viesť k poškodeniu súborov.

Aby ste tomu zabránili, aplikácia preberača Fire Stick vám umožňuje okamžite pozastaviť proces a pokračovať v ňom, keď ste v dobrej sieti. Toto vám nielenže pomôže systematizovať súbory, ktoré chcete stiahnuť, ale tiež zabráni ich poškodeniu.

Ako nainštalovať aplikáciu na stiahnutie na FireStick

36. FileLinked (zadarmo)

Najlepšie aplikácie s prvkami firestickPopulárna aplikácia na zdieľanie súborov DroidAdmin bola rebrandingovaná, prebalená a teraz je k dispozícii ako FileLinked. Či už chcete zdieľať fotografie, videá, hudbu alebo súbory APK, FileLinked urobí všetko za vás. Vďaka tomu je FileLinked neuveriteľne užitočným nástrojom na načítanie strán.

Aj keď sú programy Downloader a ES File Explorer naďalej najobľúbenejšími aplikáciami na zavádzanie do strán na serveri FireStick, FileLinked tiež rýchlo napreduje. Aplikácia umožňuje sideloading bezproblémový proces. Všetko, čo musíte urobiť, je získať kód súboru od používateľa, ktorý video odovzdal, a zadať ho do FileLinked. Aplikácia urobí zvyšok. Už vôbec nemusíte zadávať dlhé adresy URL.

FileLinked je pre používateľov FireSticku omnoho užitočnejší, pretože vám toto zariadenie neumožňuje sťahovať súbory APK priamo z prehliadačov. Všimol som si, že v dnešnej dobe stále viac vývojárov ponúka pre svoje aplikácie kódy FileLinked. Preto má zmysel mať túto aplikáciu iba na serveri FireStick.

Ako nainštalovať FileLinked na FireStick

37. Prepínač myši (zadarmo)

Zariadenia FireStick a Fire TV fungujú v upravenom operačnom systéme Android. Používajú tiež súbor APK ako spustiteľné súbory, rovnako ako mobilné telefóny s Androidom. Vďaka tomu veľa ľudí predpokladá, že všetky aplikácie, ktoré fungujú na mobilných telefónoch s Androidom, by fungovali aj na serveri FireStick. Ale to nie je vždy tak.

Najlepšie aplikácie pre oheň tv stickMobily využívajú dotykové rozhranie, zatiaľ čo FireStick má diaľkovo ovládané rozhranie. Aj keď existuje veľa aplikácií pre Android, ktoré sú dotykové aj priateľské na diaľku, mnohé nie. Aj keď na FireStick nainštalujete aplikácie, ktoré nie sú priateľské na diaľku, pravdepodobne nebudete môcť s nimi komunikovať. Výsledkom je, že vám chýbajú niektoré skvelé aplikácie pre Android.

Našťastie existuje riešenie s názvom Mouse Toggle, ktoré vám umožňuje používať takmer všetky aplikácie pre Android na serveri FireStick. Aplikácia Mouse Toggle vytvára na obrazovke FireStick ukazovateľ myši. Ukazovateľ myši môžete ovládať pomocou navigačných tlačidiel na diaľkovom ovládaní. Ukazovateľ myši však môže dosiahnuť tie časti určitých aplikácií, ktoré váš diaľkový ovládač FireStick nemôže. Vďaka tomu je Mouse Toggle jednou z nevyhnutných aplikácií pre vaše zariadenie FireStick.

Ako nainštalovať prepínač myši na

38. Prehliadač (zadarmo)

aplikácia prehliadača mozilla firestickPrehliadač je nepochybne jednou z najužitočnejších aplikácií pre Amazon Fire TV Stick. Existujú rôzne aplikácie, ktoré sú veľmi užitočné, ale nedajú sa stiahnuť z obchodu Play. V takom prípade budete musieť navštíviť ich oficiálne webové stránky, ak si ich chcete stiahnuť do svojho zariadenia. Na prístup k týmto webovým stránkam potrebujete prehliadač.

Prehliadač slúži ako multifunkčná aplikácia. Niektoré z najobľúbenejších aplikácií, ako sú YouTube a Spotify, majú online platformy, ku ktorým je možné pristupovať prostredníctvom prehliadača a rýchleho internetového pripojenia, bez ich sťahovania alebo inštalácie..

Prehliadač šetrí váš čas a priestor tým, že eliminuje požiadavku inštalácie aplikácií tretích strán, ktoré potrebujete, aby ste si mohli načítať do Amazon Fire TV. Spolu s aplikáciami si môžete tiež prezerať svoje obľúbené webové stránky v kvalite HD na väčšej a lepšej obrazovke.

Ak chcete nainštalovať svoj obľúbený prehliadač na Fire Stick, prejdite na ikonu „Hľadať“ a zadajte názov prehliadača, napríklad „Firefox“ alebo „Hodváb“. Keď sa vo výsledkoch vyhľadávania zobrazí názov aplikácie, otvorte a nainštalujte ho..

Často kladené otázky

Aká je najlepšia filmová aplikácia pre FireStick?

Mnoho aplikácií v našom zozname najlepších aplikácií pre FireStick ponúka streamovanie filmov. Keby som si ich však mal vybrať, povedal by som, že pôjdem do kina APK alebo Typhoon TV. Obe tieto aplikácie majú veľkú knižnicu filmov a prinášajú veľa kvalitných odkazov. Obaja podporujú aj program Real Debrid, ktorý zaisťuje, že máte prémiové odkazy na streamovanie.

Aká je najlepšia aplikácia Live TV pre FireStick?

Pokiaľ ide o živé televízne vysielanie, Mobdro APK, Ola TV a HD Streamz odvádzajú skvelú prácu. Tieto aplikácie obsahujú veľa živých televíznych kanálov pre filmy, šou, športy, deti a ďalšie. Toto sú bezplatné aplikácie. Ak hľadáte platenú (napriek tomu vreckovú) službu, môžete vyskúšať Sportz TV. Táto aplikácia vám umožňuje prístup k viac ako 8 000 kanálom za menej ako 15 dolárov mesačne.

Aká je najlepšia aplikácia pre Jailbroken FireStick?

Závisí to od typu obsahu, ktorý chcete sledovať. Ak chcete streamovať filmy a relácie, mali by ste záujem o Cinema HD a Typhoon TV. Ak sa vám páči živý televízor, odporúčame Mobdro, Ola TV a HD Streamz. Jedinou aplikáciou, ktorá by mala byť súčasťou vášho jailbroken FireStick, je ExpressVPN. Táto aplikácia zabezpečí vaše online vysielanie tak, že skryje vašu online identitu a zabezpečí, aby sa vaše aktivity nedali vysledovať späť k vám.

Je legálne ukladať aplikácie na FireStick?

Áno, je 100% legálne ukladať aplikácie na server FireStick. V skutočnosti vám spoločnosť Amazon dáva možnosť povoliť nastavenie aplikácií z neznámych zdrojov a povoliť vedľajšie zaťaženie. Streamovanie obsahu chráneného autorskými právami však nie je legálne a môže vás dostať do problémov.

Ako môžem sťahovať filmy na serveri FireStick?

Aplikácie ako Cinema HD vám umožňujú sťahovať filmy a relácie na váš FireStick. Neodporúčam to, pretože FireStick má nízku úložnú kapacitu. Filmy zaberajú veľa miesta vo vašom úložnom priestore a spôsobujú najrôznejšie problémy vrátane vyrovnávacej pamäte, prehrievania a ďalších.

Uzavrieť…

Nie je mylné povedať, že Amazon Firestick má v budúcnosti nesmierne vysoký potenciál. Nebude to dlho, kým uvidíme ľudí, ktorí opúšťajú kábel alebo misu a rozhodli sa pre streaming cez internet. Pokiaľ ide o flexibilitu v tom, čo chcete sledovať, dáva to zmysel.

Ak plánujete kúpiť Amazon Firestick alebo ho už máte, vyššie uvedené aplikácie môžu byť v mnohých ohľadoch skutočne užitočné. Nakoniec dostanete chuť rôznych druhov zábavy, a to aj oveľa lepšie.

Zatiaľ čo niektoré aplikácie sú bezplatné, iné vás nastavia späť o pár dolárov, ak si chcete užiť prémiové funkcie. Vyššie uvedený zoznam je kombináciou oboch a z vášho zariadenia urobí úplný zdroj zábavy. Pred investovaním peňazí do aplikácií Amazon Fire Stick by ste si však mali pozorne prečítať používateľské recenzie a používať vlastný vtip.

Kliknite sem, aby ste dostali tajné triky na rezanie káblov priamo do vašej doručenej pošty.

Max Eddy
Max Eddy Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me