15 najlepších vzhľadov spoločnosti Kodi na zmenu vzhľadu modelu Kodi

>

V tomto príspevku som zaokrúhľoval najlepšie Kodi kože pre Kodi 18 a 17.6. Tu nájdete skiny Kodi pre Fire TV, FireStick 4K, FireStick, Mobiles & Počítače a všetky zariadenia Kodi.

Kodi je vynikajúce mediálne centrum. To vám umožní ľahko sledovať váš obľúbený obsah. Živá televízia, šport, filmy, relácie vám poskytuje prístup k všetkému prostredníctvom širokej škály videonahrávok. Používam spoločnosť Kodi od tej doby, čo si ani nepamätám. Čo sa mi na Kodi páči najviac, je to, že sa dá prispôsobiť niekoľkými spôsobmi a že pokožka Kodi je jedným z najúčinnejších spôsobov, ako to dosiahnuť..

Predvolená hodnota Kodi Skin s názvom Estuary je v poriadku. Je to však príliš obchodné. Nie je to presne také zaujímavé. Našťastie môžete urobiť viac interaktívnejší a deje sa s týmito najlepšími kožami Kodi. Koža Kodi nielen zvyšuje kozmetické pôsobenie rozhrania, ale tiež ho robí užívateľsky príjemnejším.

Ak ste použili program Kodi Builds, mali by ste vedieť, že súbory buildov tiež dodávajú spoločnosti Kodi vizuálny makeup s vlastnou kožou. V skutočnosti niekoľko stavieb Kodi dokonca používa niektoré z týchto vzhľadov. Problém s zostavením je však v tom, že inštalujú veľa doplnkov a úložísk a robia Kodi objemným. Ak už máte svoje obľúbené doplnky, potom všetko, čo potrebujete, je koža, ktorá rýchlo transformuje používateľské rozhranie a zvyšuje vaše skúsenosti..

Ako nainštalovať Kodi Skiny

Skôr ako začneme, dovoľte mi, aby som vám dal rýchle kroky na inštaláciu kože Kodi. Nezaberie viac ako 6 krokov. Takto to robíte:

1. Otvorte aplikáciu Kodi nastavenie 

najlepšie kodi kože

2. Kliknite na Rozhranie

ako nainštalovať kodi skiny

3. Kliknite na Koža vľavo a potom kliknite na tlačidlo Koža napravo

ako zmeniť kodi kože

4. Vyberte si pokožku. Ak požadovaný vzhľad nie je na zozname, kliknite na Získať viac… 

top kodi kože

5. Kliknite na vzhľad, ktorý chcete použiť, a počkajte, kým sa stiahne a nainštaluje

najlepšie kodi kože

6. Kliknite na Áno keď sa zobrazí výzva

nainštalujte kodi skiny

Pozor Používatelia KODI: Prečítajte si skôr, ako budete pokračovať

Doplnky a zostavy spoločnosti Kodi ponúkajú neobmedzený obsah streamingu, ale mohli by vás tiež dostať k právnym problémom, ak ich zachytia streamingy zadarmo Filmy, televízne programy / Šport. Používateľom spoločnosti Kodi dôrazne odporúčame, aby ste pri online streamovaní vždy pripojili sieť VPN. Dobrá sieť Kodi VPN skryje vašu identitu, obchádza vládny dohľad, geoblokovaný obsah a škrtenie poskytovateľov internetových služieb (čo tiež pomáha pri streamovaní bez vyrovnávacej pamäte).

Používam ExpressVPN, čo je najrýchlejšia a najbezpečnejšia VPN. Inštalácia je veľmi jednoduchá na akomkoľvek zariadení vrátane Amazon FireStick. Získate zadarmo 3 mesiace a ušetríte 49% z jeho ročných plánov. Tiež prichádza s 30-dňovou zárukou vrátenia peňazí. Ak nie ste spokojní, vždy môžete požiadať o vrátenie platby.

Kliknutím TU získate zadarmo 3 mesiace a ušetríte 49% na ExpressVPN

Prečítajte si: Ako nainštalovať a používať sieť Kodi VPN

Najlepšie skiny Kodi

Nasleduje zoznam najlepších Kodi Skins, ktoré fungujú na oboch, Kodi Leia a Krypton. Medzi týmito dvoma platformami existuje niekoľko bežných vzhľadov, vybral som tie, na ktorých záleží. Ostatní jednoducho neboli dosť dobrí.

Aeon Nox

najlepšie kodi kože 2019

Aeon Nox je pravdepodobne najlepšou pleťou Kodi v súčasnosti. Vďaka minimálnej myšlienke dizajnu vám táto pokožka robí Kodi neuveriteľne jednoduchou. Je to vynikajúci odklon od bežného východiskového ústí Kodi Skin. Táto pokožka zaujme minimalistický prístup a robí rozhranie Kodi vizuálne príťažlivým, bez toho, aby ste boli honosní. Jednoduchosť rozloženia vám umožňuje rýchlo sa s ním zoznámiť. Niet divu, prečo veľa stavieb Kodi používa túto pokožku.

Táto pokožka je k dispozícii ako Aeon Nox Silvo na zariadení Kodi 18 Leia s iba malými rozdielmi od Aeon Nox pre produkt Kodi 17.6. Napríklad lišta domovskej ponuky je vo verzii 17.6 umiestnená o niečo vyššia - viac smerom do stredu obrazovky. Verzia Silvo tiež nemá žiadne predvolené pozadie, zatiaľ čo verzia 17.6. Môžete si však ľahko vybrať zo súboru pozadia, ktoré sú vopred naplnené programom Aeon Nox.

Aeon Nox umožňuje rôzne úpravy a konfigurácie pre vyladenie pleti podľa vašich preferencií. Je to ľahká koža, a preto nespôsobuje žiadne výrazné zmeny vo výkone, a to ani na zariadeniach s nízkou úrovňou špecifikácie, ako je FireStick. Je to skutočne úžasná pokožka.

bello

najlepšie kodi kože 2019

Bello je ďalší minimálny vzhľad Kodi, ktorý vám ponúka nový príjemný spôsob, ako zažiť svoje obľúbené mediálne centrum. Pretože Bello je minimálna pokožka, nenájdete veľa zvončekov a píšťaliek. Ak však hľadáte rozhranie, ktoré je užívateľsky príjemné a ľahké na vašich systémových zdrojoch, Bello je kožou Kodi, ktorá si môže vybrať.

Táto koža je dostupná ako Bello 7 na Kodi 17.6 a Bello 6 na Leia. Medzi týmito dvoma verziami opäť nie je veľa na výber, s výnimkou určitých nevýznamných kozmetických variantov. Napríklad verzia 17.6 má predvolené fialové gradientné pozadie, zatiaľ čo K18 prichádza s šedo-čiernym pozadím. Bello vám umožňuje nastaviť nové farby pozadia na oboch. Leia vám však nemusí dovoliť zmeniť pozadie. Okrem toho obe verzie programu Bello nemajú možnosť pridať vlastné obrázky na pozadí.

  Ako nainštalovať doplnok GAIA Kodi Addon

Bello nepodporuje myš a vyzve vás, aby ste ju v nastaveniach zakázali. Aj keď môžete stále pracovať s myšou, použitie veľkého ukazovateľa myši, ktorý nie je povolený, nie je veľmi pohodlné. Preto je táto pokožka vhodnejšia pre dotykové a diaľkovo ovládané zariadenia, ako je FireStick.

Napriek tomu je Bello dobrá pokožka, ktorú si zaslúži, a zaslúži si časť nášho zoznamu Najlepšie Kodi skiny.

truhlík

top kodi kože

Túto ďalšiu pekne vyzerajúcu pokožku pre Kodi 18 a Kodi 17.6 som už nejaký čas používal. Krabica je vybavená panelom s usporiadaným usporiadaním. Pleť má profesionálny vzhľad a futuristický vzhľad. Dizajn panela z neho robí užívateľsky príjemnú a intuitívnu pokožku.

Domovská obrazovka pokožky na displeji organizuje naraz jednu kategóriu. Predvolené kategórie sú filmy, televízne programy, hudba a živé televízne vysielanie. Kategórie nastavení kože však môžete pridať alebo odstrániť. Okrem kategórií streamovania môžete z hlavnej obrazovky pristupovať aj k nástrojom, ako sú doplnky, nastavenia, obrázky, obľúbené položky, prispôsobenie atď..

Aj keď táto povrchová úprava Kodi neumožňuje pridať pozadie obrázka na hlavnú obrazovku, farbu pozadia môžete zmeniť. K dispozícii je veľká paleta farieb. Okrem farieb si môžete túto pokožku prispôsobiť mnohými inými spôsobmi. Napríklad môžete zobraziť Now Playing na hlavnej obrazovke, prehrávať video na pozadí, meniť menovky menu a ďalšie.

Celkovo vzaté, Box je jednou z najlepších skinov spoločnosti Kodi, ktorá zaisťuje úžasný zážitok zo spoločnosti Kodi. Pokúsiť sa.

sútok

najlepšie kodi kože

V priebehu rokov som testoval a používal veľa kože Kodi. Mnohí z nich vyzerali sľubne, ale nie všetci z nich dokázali obstáť v skúške času. Confluence, na druhej strane, existuje už dlho a je to jednoducho jedna z najlepších skinov Kodi, ktorú nájdete. Niet divu, že Confluence sa používa v niekoľkých zostaveniach Kodi, ako napríklad Durex (teraz zaniknutý) a Xanax (náhrada Durex)..

Sútok nie je presne minimálny, ale nie je ani príliš honosný. Takže, ak hľadáte kožu, ktorá je v strede medzi príliš jednoduchou a príliš okázalou, musíte vyskúšať Confluence..

Domovská ponuka je umiestnená bližšie k stredu ako spodná časť a prechádza zľava doprava po obrazovke. Na paneli s ponukami nájdete dôležité kategórie, napríklad Videá, Hudba, Doplnky, Systém, aby ste mohli okamžite začať.

17.6 verzia tejto pokožky je dodávaná s vopred nastaveným pozadím. Verzia Kodi 18 nemá pozadie. Z miestneho úložiska si však môžete vybrať nový obrázok na pozadí.

Pleť si môžete prispôsobiť mnohými inými spôsobmi. Umožňuje vám pridať alebo odstrániť predvolené kategórie domácej ponuky. Na pozadie môžete pridať vizualizáciu Prehráva sa. A čo je veľmi dôležité, umožňuje vám pridať skratky doplnkov do požadovaných kategórií domovskej ponuky. To vám umožní vybrať si obľúbené doplnky videa priamo z domovskej obrazovky.

Confluence je slušná pokožka pre všetky druhy zariadení, ako sú myši, dotyk, diaľkové ovládanie.

eminencia

najlepšie kodi kože

Netrvalo dlho, keď som narazil na túto pokožku Kodi. Bol som si úplne istý, že to bude súčasťou tohto zoznamu Best Kodi Skins. Najprv si povedzme o úvodnej obrazovke.

Domáce menu je vybavené elegantným blokovým dizajnom prichyteným k spodnej časti obrazovky. To sa podobá rozhraniu TV OS. Dlaždičkový dizajn nielenže vyzerá futuristicky a vizuálne príťažlivo, ale tiež dodáva pokožke viac funkcií. Celkový vzhľad pokožky je tak elegantný, svieži a jednoduchý, môžete začať okamžite.

Domáce menu obsahuje videá, filmy, televízne programy, hudbu a ďalšie kategórie. Z nastavení vzhľadu môžete pridať alebo odstrániť kategórie. V skutočnosti môžete dokonca zmeniť štítky položiek ponuky. Vzhľad tiež umožňuje pridať do každej kategórie samostatný obrázok na pozadí. Okrem pozadia a domovskej obrazovky si môžete prispôsobiť aj knižnicu, hlavičku, farby, OSD a ďalšie..

priezračný

top kodi kože

Pellucid je jednou z najne minimálnejších koží Kodi v okolí. Domovská obrazovka tejto pokožky zobrazuje iba najnutnejšie náležitosti, ale dosť na to, aby ste mohli začať rýchlo. Videá, hudba, hry, obrázky sú jediné predvolené kategórie. V dolnej časti nájdete ikonu Nastavenia, ktorá vám umožní hlbšie vykopať kožu.

Koža nemá veľa prispôsobení. Existujú však niektoré konfigurácie, ktoré by vás zaujímali. Do domovskej ponuky môžete napríklad pridať nové položky ponuky. Existujúce môžete dokonca odstrániť alebo premenovať. Ak používate Pellucid na nízkošpecifikovanom zariadení, môžete si dokonca zvoliť režim nízkej spotreby CPU.

Pozadie domácej obrazovky je dynamické a vyberá obrázky z predvoleného priečinka. Môžete zmeniť predvolený adresár, aby sa zobrazovali vaše osobné obrázky.

Pellucid nie je presne môj najobľúbenejší, ale občas ho rád používam. Je to dobrá zmena oproti normálu.

obiehať

top kodi kože

Revolve je najunikátnejšia pokožka Kodi, akú som kedy videl. Ako napovedá názov pokožky, obsahuje disk, okolo ktorého osi sa otáčajú rôzne prvky rozhrania. Na domovskej obrazovke nájdete nasledujúce položky ponuky otáčania: Videá, Hudba, Obrázky, Hry, Počasie, Obľúbené, atď. Môžete zahrnúť nové položky alebo odstrániť existujúce z nastavení kože..

Aj keď koža podporuje myš, najlepšie sa používa s dotykom, klávesnicou alebo diaľkovým ovládaním. Ponúka vynikajúci navigačný systém pre FireStick a ďalšie diaľkovo ovládané zariadenia.

Tento vzhľad ponúka rôzne možnosti prispôsobenia. Môžete zmeniť, či sa budú zobrazovať obrázky na pozadí. Môžete tiež vyblednúť obrázky na pozadí, aby ste zdôraznili položky ponuky. Vzhľad vám tiež umožňuje prehrávať video na pozadí.

Revolve vám umožňuje vybrať vlastný obrázok na pozadí pre každú položku z miestneho úložiska. V predvolenom nastavení vyberá svoje vlastné obrázky. Môžete zmeniť aj farebný motív.

  Πώς να εγκαταστήσετε Neptune Rising στο Kodi

Ak hľadáte úplne nový a vzrušujúci spôsob používania Kodi, verím, že nič nemôže byť lepšie ako Revolve. Z tohto dôvodu je súčasťou našej ponuky špičkových koží Kodi.

rapír

najlepšie kodi kože 2019

Rapier je jednou z najviac prispôsobiteľných skinov spoločnosti Kodi, ktoré nájdete. Vzhľad a dojem z tejto pokožky môžete zmeniť rôznymi spôsobmi. Farebný motív môžete úplne zmeniť z predvoleného na plochý, oranžový alebo červený. Vzhľad tiež umožňuje zmeniť farbu položiek ponuky. V skutočnosti môžete zmeniť aj vzhľad písma.

Na hlavnej obrazovke sa ako primárne kategórie zobrazujú filmy, videá, televízne programy, hudba, doplnky atď. Môžete pridať nové vlastné kategórie alebo skryť existujúce kategórie z nastavení vzhľadu. Môžete dokonca upraviť alebo skryť položky podponuky.

V predvolenom nastavení nie sú žiadne pozadia. Môžete si však stiahnuť a nastaviť širokú škálu obrázkov na pozadí a fanartov.

Domovská ponuka je zarovnaná s dolným okrajom obrazovky a môžete vybrať položky pomocou navigácie doľava a doprava. Ak sa v hlavnej ponuke nachádzajú nejaké položky podponuky, zobrazí sa tesne nad domácou ponukou.

Rapier je pekná, minimálna pokožka, ktorá je vhodná pre začiatočníkov aj odborníkov.

FTV

najlepšie kodi kože 2019

Táto pokožka Kodi inšpirovaná FireStick je vynikajúcou voľbou pre diaľkovo ovládané zariadenia, ako sú FireStick, TV prijímače Android. Podporuje aj dotykové funkcie, ale to nie je všetko skvelé. S myšou sa to ešte zhoršuje. Použite ho s televíznym zariadením, aby ste z toho mali čo najlepšie. Nezabudnite vypnúť myš aj v Nastaveniach > systém > vstup

FTV je extrémne minimalistická pokožka. Toľko, že na svojej domovskej obrazovke nezobrazuje ani dátum a čas. Má zvislú lištu ponuky vľavo, ktorá zvýrazňuje vybrané položky a zvyšky vybledne. Rovnako by ste sa mohli pozerať na prázdnu obrazovku, ak vybraná položka ponuky nemá widgety na zobrazenie.

Čitateľnosť môže byť trochu problémom. Zatiaľ čo zvýraznené položky vyniknú, tie, ktoré nie sú vybrané, sa v porovnaní s pozadím veľmi dobre nekontrastujú.

Neexistuje veľa možností prispôsobenia. Môžete pridať alebo odstrániť položky hlavnej ponuky a súvisiace miniaplikácie. Vzhľad tiež umožňuje prispôsobiť ponuku vypínania a deaktivovať / povoliť Fanart. Vlastné pozadie nie je k dispozícii. Nemôžete ani zmeniť motív a farby pleti.

Od FTV neočakávajte veľa. Ak však hľadáte navigáciu priateľskú na diaľku a ľahké rozhranie, FTV je jednou z najlepších skinov spoločnosti Kodi, ktoré majú.

Xperience1080

najlepšie kodi kože

Je to dizajn panela tejto pokožky Kodi, vďaka ktorému vyniká z davu. Vyskúšal som niekoľko skinov Kodi, ale pokiaľ ide o návrh rozhrania, nie je nič celkom podobné Xperience1080.

Domovská ponuka je na vrchu a zobrazuje rôzne položky vrátane televízora, filmov, televíznych relácií, hudby, obrázkov, nastavení atď. Pod hlavnou ponukou sa zobrazujú widgety pre každú položku. Tieto widgety sú usporiadané do rôznych dlaždíc, ktoré spolu tvoria panel.

Xperience1080 je vysoko prispôsobiteľný. Položky domácej ponuky môžete povoliť alebo zakázať podľa vášho želania. Môžete si dokonca prispôsobiť každú dlaždicu pre akúkoľvek položku v domácej ponuke. Vzhľad vám umožňuje zvoliť si vlastný názov a ikonu pre každú dlaždicu. Ďalej môžete zmeniť typ dlaždíc z predvoleného nastavenia na Doplnky videa, Doplnky hudby, Doplnky programu atď. Ku každej dlaždici môžete dokonca priradiť doplnok..

Xperience1080 funguje hladko na všetkých zariadeniach Kodi. Nepodporuje však funkcie myši. Ak ho používate na počítači, navigujte a komunikujte s klávesnicou. Koža funguje ešte lepšie na diaľkovo ovládaných zariadeniach.

Kodi 18.5 Skiny Leia Only

Existuje niekoľko vynikajúcich vzhľadov spoločnosti Kodi, ktoré boli navrhnuté špeciálne pre najnovšiu verziu Kodia 18.5 Leia (aj staršie verzie Leia). Tu je zoznam najlepších skinov Kodi pre Kodi 18 alebo novšiu verziu.

aura

najlepšie kodi kože

Je to rovnaká pokožka, akú používa mnoho verzií Kodi. Aura má dizajn založený na dlaždiciach, vďaka ktorému je nielen vizuálne príťažlivý, ale aj vysoko funkčný. Položky domovskej ponuky sú horizontálne umiestnené hore a súvisiace kategórie, widgety a ďalšie možnosti podponuky sa zobrazujú na zvyšku obrazovky v kachľovom formáte.

Vďaka úhľadnému a prehľadnému rozhraniu je Aura užívateľsky príjemnou pokožkou. Ďalej môžete vzhľad podľa svojich predstáv prispôsobiť preskúmaním mnohých možností konfigurácie dostupných v nastaveniach vzhľadov. Môžete pridať nové vlastné položky domácej ponuky. Z miestneho úložiska si môžete vybrať vlastné pozadie. Existuje aj veľa efektov a farieb.

Aura ponúka plynulý výkon na všetkých druhoch zariadení. Použil som to na FireStick a Android TV bez akýchkoľvek významných problémov. To muselo byť súčasťou tohto zoznamu najlepších kodi skinov.

Aeon Tajo

top kodi kože

Aeon Tajo je pleť iba s Kodi 18 so zmyslom pre sviežosť. Keď ste na domácej obrazovke, pokožka pre vás hrá ľahkú, upokojujúcu hudbu (ktorú môžete samozrejme vypnúť v nastaveniach pokožky). Vzhľad vám tiež umožňuje používať osobný zoznam skladieb M3U na prehrávanie na pozadí.

Je to elegantná, minimálna pleť s veľkými položkami ponuky okolo spodnej časti. Vďaka tomu je pokožka neuveriteľne ľahká. Obrázky, Hudba, Filmy, Televízne relácie, Živá televízia, Videá, Systém sú hlavnými položkami domácej ponuky s príslušnými ponukami. Vždy môžete odstrániť ktorúkoľvek hlavnú ponuku alebo položku podponuky, ktorú chcete, alebo dokonca pridať vlastnú položku. Ďalej si môžete pre každú položku zvoliť vlastný obrázok na pozadí a vlastný štítok.

S toľkými možnosťami prispôsobenia vzhľadu a pocitu a funkčnosti, minimálnym a ľahko použiteľným rozhraním je Aura určite jednou z najlepších skinov spoločnosti Kodi v okolí.

  Hoe Lobo Build op Kodi te installeren

kremeň

najlepšie kodi kože

Keď som sa na to prvýkrát pozrel, myslel som si, že Quartz je nedokončená pokožka - nedokončená práca. Čoskoro som si uvedomil, že je to skôr surová pokožka, ktorá vám veľa prispôsobuje. Poskytuje základnú štruktúru, ale z väčšej časti ju musíte vybudovať úplne od nuly. Ak ste v Kodi nováčikom, môžete vyskúšať ďalšie vzhľady Kodi v našom zozname. Ak ste však skúseným používateľom a viete, ako sú úpravy kože Kodi prispôsobené, môže sa vám to páčiť.

Domovská ponuka je umiestnená zľava doprava do okraja v strede a ponúka obmedzené možnosti. Filmy, televízne programy, hudba, obrázky, doplnky a KODI sú jediné položky. S výnimkou posledných dvoch doplnkov a doplnku KODI ostatné položky ponuky takmer neobsahujú žiadne podponuky. Z ponuky KODI môžete prejsť na Nastavenia a začať vytvárať položky podponuky.

Môžete povoliť / zakázať a premenovať ktorúkoľvek existujúcu kategóriu hlavnej ponuky. Nemôžete však pridať žiadnu novú kategóriu. Vzhľadom na to, že je to taká základná pokožka, som presvedčený, že vývojári by to mali aspoň dovoliť.

Do ľubovoľnej kategórie môžete prepojiť až 5 doplnkov. Po prepojení sa tieto doplnky zobrazia tesne nad panelom s ponukami. Vlastné obrázky na pozadí môžete pridať aj z miestneho úložiska.

Kremeň nie je najväčší vzhľad Kodi, ale nie je to také zlé. Môžete to skúsiť.

Skiny Kodi 17,6 Krypton Only

Malé, ale významné percento používateľov stále používa Kodi 17.6. Z tohto dôvodu som si myslel, že by bolo dobré zostaviť aj niekoľko 17,6-kožiek Kodi. Tieto kože ešte neboli pre Kodi 18 Leia prekódované. Ak stále streamujete na zariadení Kodi Krypton, môžete vyskúšať tieto najlepšie verzie Kodi.

Chroma

najlepšie kodi kože 2019

Chroma je jednou z najpopulárnejších skinov spoločnosti Kodi pre platformu Kodi 17.6. Táto pokožka je zmesou obrázkov s vysokým rozlíšením, množstvom farieb a užívateľsky príjemného dizajnu. Zdá sa, že táto pokožka na televíznom displeji funguje lepšie ako na zariadeniach s malými obrazovkami. V skutočnosti nie je jednoduchá navigácia dotykom alebo dokonca myšou. S diaľkovými ovládačmi sa však veľmi dobre spája.

Panel domácej ponuky je vodorovný a výrazne veľký s veľkými miniatúrami. Z nastavení kože môžete prepnúť do vertikálnej ponuky. Bude však okradnutá o svoju grafiku a znížená na obyčajné textové zobrazenie. Existuje mnoho spôsobov, ako prispôsobiť túto pokožku. V ponuke môžete pridať nové položky alebo odstrániť existujúce položky. Môžete si vybrať rôzne umelecké diela, pridať fanartágy a efekty. Môžete dokonca zvoliť novú farebnú schému.

Chroma nie je užívateľsky príjemnou pokožkou. Avšak, keď to pochopíš, môže sa ti to páčiť. Preto som sa rozhodol zahrnúť ho do nášho zoznamu najlepších vzhľadov spoločnosti Kodi.

titán

najlepšie kodi kože

Keď som používal Kodi 17.6, bol Titan kedysi jedným z mojich najobľúbenejších vzhľadov spoločnosti Kodi. Keďže som sa presťahoval do produktu Kodi 18 Leia a je to len koža 17,6, už ho nemôžem používať. Ak stále používate šifrovanie Krypton, odporúčam vám vyskúšať tento obal Kodi raz. To, čo sa mi na Titanovi naozaj páčilo, bol jeho modulárny dizajn, ktorý vám mohol na domovskej obrazovke poskytnúť veľa možností bez chaotického alebo preplneného..

Jednotlivé dlaždice, aj keď vzájomne prepojené, sú pekne usporiadané na domácej obrazovke. Môžete si vybrať z predvolených kategórií vrátane hudby, obrázkov, videí, YouTube, doplnkového prehliadača a nastavení. Po kliknutí na dlaždicu kategórie sa v dolnej časti zobrazia súvisiace položky podponuky. Rozloženie domovskej obrazovky môžete ľahko zmeniť v nastaveniach vzhľadu.

Titan tiež ponúka veľa možností prispôsobenia. Môžete to urobiť všetko od vylepšenia rozloženia po pridanie nových položiek ponuky, od zmeny farebnej schémy pleti po nové obrázky na pozadí..

Táto pokožka Kodi funguje skvele na všetkých zariadeniach Kodi vrátane FireStick a TV prijímačov Android.

Predtým, ako začnete streamovať s doplnkami alebo zostavami Kodi, chcel by som vás upozorniť, že všetko, čo na Kodi vysielate, je viditeľné pre vášho poskytovateľa internetových služieb a vládu. To znamená, že streamovanie obsahu chráneného autorskými právami (bezplatné filmy, televízne programy, športy) by vás mohlo dostať do legálnych problémov.

Používateľom spoločnosti Kodi sa dôrazne odporúča, aby sa počas streamovania pripojili k sieti VPN. VPN pre Kodi obíde škrtenie ISP, vládny dohľad a geo-obmedzenie populárnych doplnkov. Vždy sa pripojím ExpressVPN na všetkých mojich streamovacích zariadeniach a navrhujem, aby ste urobili to isté.

ExpressVPN je najrýchlejšia a najbezpečnejšia sieť VPN. Dodáva sa s 30-dňovou zárukou vrátenia peňazí. To znamená, že ho môžete voľne používať počas prvých 30 dní a ak nie ste spokojní s výkonom (čo je veľmi nepravdepodobné), môžete požiadať o plnú náhradu..

POZNÁMKA: Neodporujeme porušovanie autorských zákonov. Čo však ak skončíte neúmyselne streamovaním obsahu z nezákonného zdroja? Nie je vždy ľahké rozlíšiť rozdiel medzi legitímnym a nezákonným zdrojom.

Skôr ako začnete streamovať na serveri Kodi, tu je postup, ako získať ochranu VPN v troch jednoduchých krokoch.

Krok 1: Získajte odber ExpressVPN TU.

Krok 2: cvaknutie TU stiahnuť a nainštalovať aplikáciu ExpressVPN do svojho zariadenia.

Krok 3: Kliknutím na ikonu napájania pripojte server VPN. To je všetko. Vaše pripojenie je teraz zabezpečené pomocou najrýchlejšej a najlepšej VPN pre Kodi.

connect expressvpn pre kodi

Zabalenie

Tu je náš zoznam najlepších skinov Kodi pre Kodi 18 a Kodi 17.6. Tieto súbory som osobne testoval a tento článok som napísal z mojej osobnej skúsenosti. Dúfam, že vám to pripadá užitočné. Ak máte akékoľvek otázky, návrhy alebo spätnú väzbu, dajte nám vedieť prostredníctvom nižšie uvedenej sekcie komentárov.

Max Eddy
Max Eddy Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me