Recenzja IPVanish: najlepsza alternatywa VPN!

>

Potrzeba prywatności i anonimowości w Internecie rośnie z każdym rokiem: hakerzy są zawsze obecnym zagrożeniem, ponieważ mogą przechwycić twoje połączenie i ukraść twoje hasła. Nawet numery kart kredytowych mogą zostać zduplikowane i wykorzystane bez Twojej zgody.

Możesz rozwiązać wiele z tych zagrożeń bezpieczeństwa, wynajmując niezawodną usługę VPN. Wirtualne sieci prywatne lub VPN mogą maskować adres IP użytkowników i ukrywać wszystkie udostępnione dane i ruch w celu uniknięcia bycia widocznym online.

Internet jest pełen klientów VPN wszelkiego rodzaju: darmowy, płatny, wysokiej jakości i mierny, istnieje wielu dostawców. Ale tylko kilka z nich może twierdzić, że oferuje kompletną, niezawodną usługę, a jedną z najbardziej uznanych jest IPVanish. W tym artykule znajdziesz szczegółowe informacje na temat IPVanish. Bądźcie czujni.

Recenzja ipvanish

Recenzja IPVanish

Ponieważ większość branży VPN zgadza się na jej wysokie prędkości i ogólną dobrą wydajność, IPVanish jest jednym z pięciu największych klientów VPN dostępnych dla użytkowników na całym świecie. W oparciu o Stany Zjednoczone, IPVanish oferuje ekscytujące funkcje oraz możliwość prywatnego i anonimowego surfowania po Internecie.

IPVanish, będąc prawdopodobnie najszybszym dostawcą usług VPN w terenie, idealnie nadaje się dla miłośników transmisji strumieniowej, nawet tych, którzy lubią oglądać treści multimedialne HD. Użytkownicy będą mieli prawie bezproblemowe doświadczenie, ale ponieważ ma tak wiele opcji konfiguracji, może nie być idealny dla początkujących w świecie VPN.

Inne funkcje obejmują ograniczenie aktywności P2P, co oznacza, że ​​dozwolone jest doskonałe środowisko do torrentowania, z bezpiecznym pobieraniem. IPVanish pozwala użytkownikom konfigurować swoje potrzeby i preferencje dotyczące prywatności, a także ma ponad 850 serwerów w 60 krajach na całym świecie.

IPVanish zapewnia, że ​​możesz zaimplementować silne szyfrowanie, co oznacza, że ​​dane, które udostępniasz podczas połączenia, nie będą dostępne dla ciekawskich w Internecie. Klient systemu Windows może być nieco mylący, ale ogólnie ta opcja zapewnia wyjątkową obsługę.

Ma klienta stacjonarnego i mobilnego, niesamowite prędkości w Wielkiej Brytanii i Europie oraz wysoce konfigurowalne oprogramowanie jako główne zalety. Powolność obsługi klienta i obsługi to kolejna wada.

Serwery IPVanish

Chociaż IPVanish nie może zaoferować 90, 80, a nawet 70 krajów do połączenia, jak garstka innych VPN może, jest więcej niż objęty tym obszarem, z ponad 850 serwerami w 60 krajach strategicznie rozmieszczonych na całym świecie.

Wyobraź sobie, że masz dostęp do stron, seriali, filmów, kanałów streamingowych, stron z torrentami i innych usług z 60 krajów na całym świecie: jest to wymarzony scenariusz dla osób, które uwielbiają korzystać z opcji rozrywki w Internecie.

Przegląd ipvanish dla serwerów

Chociaż nie ma serwera w Rosji, IPVanish jest powszechny w krajach europejskich, a także w rodzinnym mieście, Stanach Zjednoczonych Ameryki: tam ma ponad 400 serwerów w 17 różnych miastach.

IPVanish dla Netflix

Niestety, IPVanish jest jedną z ofiar wysiłków Netflix zmierzających do ograniczenia prób VPN sfałszowania lokalizacji użytkowników i uzyskania dostępu do różnych regionów geograficznych. Firma zablokowała serwery IPVanish, dzięki czemu użytkownicy nie mogą cieszyć się międzynarodową zawartością tej internetowej platformy multimedialnej.

Ponieważ jednak obecnie sprawdzany wybór VPN ma swoje miasto rodzinne w Stanach Zjednoczonych, amerykański region Netflix (który ma najbardziej ekscytującą i kompletną bibliotekę filmów, seriali i produkcji) jest dostępny w IPVanish. Jeśli jesteś wielkim fanem Netflix, możesz przeczytać nasz przewodnik na temat najlepszych Netflix VPN.

IPVanish dla Kodi

Kodi, jako platforma multimedialna typu open source, to idealny wybór dla streamujących uzależnionych, ponieważ nie muszą oni płacić abonamentu Netflix za oglądanie najlepszych filmów, seriali, filmów dokumentalnych, krótkich funkcji, musicali i innych produkcji.

Kodi działa z oficjalnymi i nieoficjalnymi dodatkami. Ponieważ wiele z nich jest dostępnych na całym świecie, nie można ich odblokować z żadnej lokalizacji, chyba że masz VPN. IPVanish jest jedną z najlepszych sieci VPN dla użytkowników Kodi ze względu na 60 krajów (co oznacza, że ​​można uzyskać dodatki od 60 krajów!) I niewiarygodne prędkości.

Aby uruchomić Kodi z kontem IPVanish VPN, wystarczy uruchomić aplikację lub klienta, w zależności od urządzenia i to wszystko! Będziesz miał nieograniczony dostęp do wszystkich dodatków z dowolnego miejsca.

IPVanish for Torrents

Jeśli nie szyfrujesz ruchu i nie zakrywasz swojej tożsamości, wścibskie oczy Internetu będą mogły zobaczyć, co robisz. To, w połączeniu z przepisami niektórych krajów dotyczącymi torrentów i aktywności P2P, może ograniczyć korzystanie z Internetu i rozrywkę.

Na szczęście usługi VPN mogą ci w tym pomóc. W szczególności IPVanish zapewnia doskonałą atmosferę do torrentowania i aktywności P2P, umożliwiając interakcję bez martwienia się o instytucje rządowe, które tego zabraniają.

Nie ma to jak torrentowanie ze 100% prywatnością, a do tego IPVanish jest idealnym narzędziem, zapewniającym bezpieczne środowisko i zaawansowane funkcje, takie jak technologia SOCKSS5, która pozwala być całkowicie anonimowym.

IPVanish for FireStick

Zadziwiający Amazon Fire TV Stick jest obecnie jednym z najpopularniejszych urządzeń do przesyłania strumieniowego na świecie, ponieważ jest bardzo przenośny, a użytkownicy mogą go nosić ze sobą i używać go w dowolnym miejscu i czasie. Jednak w połączeniu z IPVanish działa najlepiej, ponieważ chroni użytkownika przed hakerami i innymi zagrożeniami za pomocą niezawodnego szyfrowania i wszystkich głównych protokołów oraz umożliwia dostęp do witryn i treści z 60 krajów na całym świecie. Ponadto IPVanish zapewnia jedne z najszybszych prędkości w branży, idealną sytuację dla miłośników streamingu. Możesz przeczytać więcej o najlepszym VPN dla FireStick.

Ceny IPVanish

Jeśli spojrzysz tylko na cenę miesięczną, zauważysz, że IPVanish nie jest dokładnie jednym z najtańszych klientów VPN na rynku, meldując się za 10 USD. Jeśli jednak weźmiesz pod uwagę wszystkie oferowane przez nią funkcje, bezpieczne szyfrowanie, prywatność i anonimowość, a także dużą liczbę serwerów i krajów dostępnych do połączenia, zauważysz, że opłata jest więcej niż sprawiedliwa.

Oprócz abonamentu miesięcznego IPVanish, jak to często robią liczni klienci VPN, oferuje oferty i rabaty, jeśli dana osoba nabywa usługę dłużej niż miesiąc. Na przykład tryb kwartalny sprawdza za 8,99 USD, a roczny kosztuje 6,49 USD za każde 30 dni.

Kupon IPVanish: Jedną z najlepszych rzeczy w IPVanish jest to, że od czasu do czasu oferuje kupony rabatowe, co daje dodatkową zniżkę od ceny. Obecnie kupon IPVanish SAVE20NOW jest na żywo, z którego możesz skorzystać przy kasie i zaoszczędzić dodatkowe 20%.

Kliknij TUTAJ, aby uzyskać IPVanish

Przegląd ipvanish dotyczący cen

Jedną z preferowanych funkcji VPN są bezpłatne wersje próbne i dogodne zasady zwrotu pieniędzy. Pod tym względem IPVanish pozostaje w tyle za najlepszymi opcjami, ponieważ nie ma pierwszej, a druga odprawia się dopiero za tydzień. Oczywiście, warto przetestować te funkcje przez siedem dni, a następnie zdecydować, czy warto zapłacić pełny plan, ale większość najlepszych alternatyw ma 15 lub nawet 30-dniowe gwarancje zwrotu pieniędzy.

Doskonałą cechą dla klientów jest szeroki wachlarz metod płatności, które IPVanish akceptuje za swoje usługi. Należą do nich karta kredytowa (wszystkie główne), PayPal, Bitcoin, Giropay, CashU, DineroMail i więcej.

Uzyskaj IPVanish

IPVanish Szybkość i wydajność

IPVanish przechodzi prawie wszystkie testy prędkości przeprowadzone przez specjalistów i ekspertów w tej dziedzinie. Ta amerykańska opcja może uzyskać 30-35 Mb / s na serwerach w Wielkiej Brytanii i podobną szybkość w pozostałej części Europy, gdzie wiadomo, że jest szczególnie silna.

Prędkości są nie tylko wysokie / szybkie, ale także spójne. Większość serwerów w Stanach Zjednoczonych może osiągnąć do 25-30 Mb / s. IPVanish ma istotną przewagę nad innymi dostawcami: wybierając opcję „Najlepszy serwer”, system automatycznie połączy się z Tobą, chociaż możesz znaleźć taki ręcznie, który jest szybszy niż ten przypisany przez IPVanish przy wyborze tej funkcji.

IPVanish ma między innymi ochronę przed wyciekiem DNS i wyłącznik bezpieczeństwa, zapewniając tym samym prywatność użytkowników, jednocześnie ciesząc się jednymi z najlepszych prędkości na rynku VPN. Jeśli jesteś w Wielkiej Brytanii, reszcie Europy lub Stanach Zjednoczonych, możesz nie znaleźć szybszego klienta.

Prędkości IPVanish mogą konkurować z nawet najbardziej niezawodnymi alternatywami VPN w terenie, a miłośnicy streamingu nie biorą za pewnik.

Doświadczenie użytkowania

Funkcja „Najlepszy serwer” znacznie poprawia komfort użytkowania, głównie jeśli klient jest początkującym w świecie VPN. Jeśli IPVanish tego nie miałby, dla osoby korzystającej z wirtualnej sieci prywatnej po raz pierwszy poruszanie się po dziesiątkach opcji i konfiguracji tej alternatywy.

Aplikacje na Androida i iOS pokazują twój aktualny adres IP, serwer, z którym jesteś połączony oraz przez ile czasu go używasz. Pokazuje także klientowi, ile danych udostępnił systemowi.

Niewielką wadą doskonałej usługi IPVanish jest brak funkcji blokowania reklam. Jest kilka rzeczy tak irytujących, jak opóźnianie korzystania z Internetu z powodu nieodpowiednich komunikatów reklamowych, których nie chcesz widzieć.

Istnieją samouczki dotyczące instalacji i konfiguracji IPVanish dla Amazon Fire TV Stick, Windows, Mac, Linux, Android i iOS, więc użytkownicy mają wskazówki, kiedy są amatorami. Pobranie tych aplikacji zwykle nie zajmuje dużo czasu i można je używać po instalacji. Chociaż interfejs oferuje wiele opcji konfiguracji, które mogą spersonalizować korzystanie z VPN, jego wygląd jest ciemny i nieatrakcyjny.

Protokoły i szyfrowanie

ipvanish funkcje bezpieczeństwa i prywatności

IPVanish jest bogaty w środki bezpieczeństwa i funkcje, szczególnie na urządzeniach mobilnych, takich jak iOS i Android. Użytkownik może „blokować sieć”, co oznacza, że ​​niektóre aplikacje telefonu nie będą mogły połączyć się z Internetem, dopóki VPN nie zostanie włączony. A ponieważ IPVanish ma nieograniczoną przepustowość danych, możesz po prostu pozostawić je włączone na stałe.

Dzięki przydatnemu, innowacyjnemu systemowi IPVanish chroni Cię przed niebezpiecznymi publicznymi połączeniami internetowymi, które nie wymagają hasła, gdy telefon lub laptop ma włączoną funkcję Wi-Fi. Wielu hakerów korzysta z braku uwagi i naiwności ludzi, ale IPVanish upewnia się, że nie jesteś najnowszą ofiarą.

IPVanish wykorzystuje szeroko rozpowszechnione szyfrowanie OpenVPN z szyfrowaniem AES-256, uwierzytelnianie danych HMAC SHA1, uzgadnianie RSA-2048 i uwierzytelnianie kontrolne HMAC SHA-256.

256-bitowe szyfrowanie AES jest zlecane przez rząd USA, ponieważ uznał tę metodę za najlepszą ze wszystkich, wykorzystując ją do ochrony komunikacji online na wszystkich poziomach. Pomimo obaw, że rząd może użyć IPVanish jako ułatwienia w czytaniu wiadomości „ukrytych” za pomocą metody AES-256, tak nie jest, ponieważ wszyscy znaczący dostawcy usług VPN wdrażają mechanizm szyfrowania.

Sieci VPN, które implementują szyfrowanie AES-256 bitów za pomocą protokołu OpenVPN, podobnie jak IPVanish, zwykle znajdują się w pobliżu lub na szczycie listy, jeśli chodzi o ranking ekspertów i preferencje ludzi.

Klienci i zgodność

IPVanish zapewnia więcej niż wystarczającą kompatybilność, aby zadowolić większość kręgów w Internecie. Ta marka ma aplikacje dla systemów Windows, Mac OS X, macOS, iOS, Android, a nawet Amazon Fire TV / Stick. Jest to szczególnie wygodne, ponieważ IPVanish pozwala użytkownikom podłączyć do pięciu różnych urządzeń jednocześnie.

Recenzja ipvanish VPN

Instalator klienta IPVanish Windows umieści skrót do tej marki VPN na pulpicie. Wystarczy go kliknąć, aby uruchomić aplikację. Po wprowadzeniu konieczne będzie podanie nazwy użytkownika i hasła utworzonych podczas rejestracji.

Kiedy będziesz w środku, powinieneś zobaczyć trzy lokalizacje serwerów na głównym ekranie, znajdujące się w dolnej części układu, tuż nad przyciskiem używanym do „Połącz”. Musisz wybrać kraj, z którym chcesz nawiązać połączenie , a następnie miasto i serwer.

Masz listę serwerów, aby wybrać jeden z 850, który IPVanish ma do zaoferowania swoim lojalnym klientom, aw części Ustawienia znajdziesz niezbędne konfiguracje i opcje, aby spersonalizować swoje wrażenia.

Zasady dotyczące dzienników IPVanish

Do tej pory wszyscy znają IPVanish i jego położenie na mapie świata dla prywatności i rejestrowania danych i działań. Będąc w Stanach Zjednoczonych, ta opcja musi poradzić sobie z możliwą presją ze strony NSA i innych organów ścigania. Oprócz tego istnieją obrońcy praw autorskich, którzy aktywnie potępiają alternatywy, takie jak VPN, za ich role w pomaganiu podejrzanym w robieniu ukrytych rzeczy.

Jeśli zostaniesz przyłapany na korzystaniu z VPN do udostępniania i dystrybucji pirackich treści, szanse na pójście do więzienia są wysokie. Jednak IPVanish zezwala na działania P2P i ufa, że ​​jego klienci nie będą angażować się w takie działania, a na pewno nie popierają żadnych działań przestępczych.

W swojej polityce prywatności IPVanish oświadcza, że ​​nie przechowuje żadnych dzienników aktywności swoich użytkowników podczas łączenia się w ramach szyfrowania VPN, aw przypadku orzeczenia sądowego NSA nie mieliby nic, by im pomóc. Z powodu tego scenariusza ludzie są pewni niezawodności IPVanish.

Dodatkowe funkcje IPVanish

Chociaż może to wydawać się zbyt skomplikowane dla początkujących i miłośników prostoty, IPVanish ma ekscytujące funkcje, które większość stałych klientów VPN weźmie i wdroży. Na przykład firma zapewnia siedmiodniową gwarancję zwrotu pieniędzy i chociaż nie jest to liczba, która może konkurować z innymi alternatywami w ciągu 15 lub 30 dni, w rzeczywistości jest przydatna.

Ochrona przed wyciekiem DNS zapewnia, że ​​nie ma wycieków WebRTC ani IP, które mogłyby narazić Twoją tożsamość online lub zasoby cyfrowe na prawdziwe niebezpieczeństwo. Ponadto killswitch zapewnia użytkownikom możliwość ochrony swoich zasobów, nawet jeśli połączenie VPN przestanie działać.

Pięć jednoczesnych połączeń pozwala użytkownikom łączyć wiele urządzeń w ramach tego samego połączenia VPN, nawet jeśli nie skonfigurują szyfrowania w swoich routerach. Aplikacja instaluje się automatycznie, pomagając początkującym użytkownikom.

Interfejs, choć niezbyt atrakcyjny, jest uważany za łatwy w użyciu, chociaż niektóre kręgi narzekają na liczne menu, konfiguracje i opcje konfiguracji. Przepustowość danych jest jednak nieograniczona.

Funkcje ipvanish

Oprócz serwerów +850 i 60 krajów, w których IPVanish zapewnia możliwość łączenia się z użytkownikami, istnieje możliwość rozdania ponad 40 000 adresów IP. Oznacza to, że klienci mogą przełączać się między serwerami w poszukiwaniu lepszych prędkości i wydajności.

IPVanish zezwala na aktywność P2P, idealną konfigurację do torrentowania i ma internetowy serwer proxy SOCKS5. Implementuje najlepsze protokoły szyfrowania dostępne w branży VPN, w postaci OpenVPN, L2TP (Layer to Tunneling Protocol) i starego PPTP (Peer to Peer Protocol, ojciec VPN).

Rozszerzenia przeglądarki IPVanish

Pomimo wszystkich przydatnych i ekscytujących funkcji i ofert, IPVanish nie ma dedykowanych rozszerzeń dla określonych przeglądarek internetowych, ale ma aplikację zaprojektowaną dla Chromebooka dla użytkowników tego systemu operacyjnego. Poza tym ma aplikacje dla prawie wszystkich systemów operacyjnych i urządzeń.

Obsługa klienta

Jednym z problemów zawieranych przez IPVanish jest obsługa klienta. Panuje powszechne wrażenie, że czas reakcji jest nieco za długi dla większości ekspertów i gustu ludzi, ponieważ zespół pomocy i wsparcia może potrzebować więcej niż jeden dzień, aby odpowiedzieć na wymagania i zapytania użytkowników.

To trochę zaskakujące, że IPVanish nie ma funkcji czatu na żywo ani personelu obsługi klienta e-mail, który mógłby odpowiedzieć nieco szybciej, biorąc pod uwagę ogromną infrastrukturę i inwestycje, które firma starannie zainwestowała z zamiarem zaoferowania kompletnego, wysokiej jakości produktu.

Często zadawane pytania (FAQ) to podstawowy sposób pomocy klientom IPVanish w procesie instalacji, konfiguracji i udzielania dokładnych porad. Użytkownicy mogą szybko wyszukiwać określone elementy i funkcje, o których chcą wiedzieć więcej.

Poza tym IPVanish zapewnia kompletne przewodniki instalacji, aby poprawnie zainstalować i korzystać z tej usługi VPN na wszystkich urządzeniach i w dowolnym systemie operacyjnym. Jeśli jednak chcesz wiedzieć, na co nie mogą odpowiedzieć odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania, samouczki i przewodniki, musisz skontaktować się z zespołem pomocy technicznej za pośrednictwem formularza.

Po wypełnieniu wymaganych plików i wysłaniu wiadomości z określonym obszarem potrzeb, pracownicy IPVanish skontaktują się z Tobą za pośrednictwem poczty elektronicznej. Jednak zwykle zajmuje to wiele godzin, a nawet kilka dni, jeśli masz pecha. Jest to najsłabszy aspekt dostawcy usług VPN najwyższej klasy.

Przegląd IPVanish: Ostatnie przemyślenia

Podsumowując, IPVanish to fantastyczny klient VPN, który wygodnie plasuje się w pierwszej piątce w branży. Ma wyjątkową liczbę serwerów i może pomóc swoim klientom połączyć się z 60 krajami na całym świecie. Co oznacza ta liczba? Cóż, klienci mogą mieć dostęp do treści przesyłanych strumieniowo, stron torrentowych, ulubionych stron internetowych i dodatków Kodi z 60 krajów, co jest elitarną liczbą, która przewyższa prawie wszystkich głównych dostawców, z kilkoma istotnymi wyjątkami.

IPVanish ma pewne słabości. Na przykład nie ma opcji bezpłatnego okresu próbnego, zasady zwrotu pieniędzy są raczej krótkie w porównaniu z innymi najlepszymi konkurentami, nie ma blokady reklam, a klient Windows może być trochę niezręczny, sądząc po kilku opiniach ekspertów. Jednak jego główną wadą jest prawie brak reakcji na obsługę klienta, bez funkcji czatu na żywo i ciągłe odpowiadanie za pośrednictwem poczty elektronicznej na proste zapytania lub wymagania, które mogą być pilne.

Niemniej jednak IPVanish jest jedną z preferowanych opcji dla streamerów i miłośników torrentów na całym świecie. Z siedzibą w Stanach Zjednoczonych ma tam ponad 400 serwerów rozmieszczonych w 17 lokalizacjach. Biorąc pod uwagę, że w kraju jest mnóstwo witryn i platform do przesyłania strumieniowego, dodatków, programów, kanałów online i innych rodzajów treści, IPVanish może być bardzo pomocny w dążeniu do odblokowania rzeczy w Ameryce.

Stosując 256-bitowe szyfrowanie AES przypominające wojsko, IPVanish upewnił się, że twoja zawartość i wspólny ruch są niedostępne dla szpiegów i ciekawskich w Internecie. Zapewnia również swoim klientom możliwość wyboru między kilkoma protokołami, w tym OpenVPN, L2TP i PPTP.

IPVanish, mimo że wywodzi się ze Stanów Zjednoczonych i podlega kilku organom ścigania, nie prowadzi rejestrów aktywności użytkowników, upewniając się, że mogą oni poruszać się po Internecie prywatnie i anonimowo.

Najważniejsze jest to, że IPVanish to najlepsza sieć VPN, z doskonałą ofertą i dobrą wartością, jeśli weźmiesz pod uwagę, ile funkcji i unikalnych elementów ma. Dla doświadczonych użytkowników VPN IPVanish jest marzycielskim klientem ze względu na wszystkie jego możliwości konfiguracji i konfiguracji. Nawet jeśli zdecydujesz się na zakup najdroższego abonamentu, jakim jest abonament miesięczny, na pewno nie będziesz rozczarowany, ponieważ perspektywa dostępu do treści z 60 krajów o dużej prędkości i stałej wydajności jest niezwykle kusząca.

Uzyskaj IPVanish

Związane z:

  • Dlaczego potrzebujesz VPN?
  • Czy VPN są legalne i bezpieczne w użyciu??
  • Przegląd ExpressVPN
  • Najlepsza sieć VPN dla FireStick

Max Eddy
Max Eddy Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me