5 najlepszych sieci VPN do strumieniowego przesyłania filmów / programów telewizyjnych

>

Obecnie na rynku dostępnych jest kilkadziesiąt VPN. Jednak tylko garstka z nich jest wystarczająca do strumieniowego przesyłania wideo online. W tym poście podsumowujemy najlepsze sieci VPN do przesyłania strumieniowego.

najlepszy VPN do przesyłania strumieniowegoPotrzebujesz VPN podczas przesyłania strumieniowego, aby ominąć ograniczenia geograficzne, uniknąć dławienia usługodawcy internetowego i zachować prywatność.

Musisz mieć VPN, jeśli szukasz nieograniczonego dostępu do treści wideo dostępnych w serwisach takich jak Netflix, Hulu, BBC iPlayer, Disney + itp. Jeśli twój dostawca Internetu zmniejsza prędkość Internetu podczas przesyłania strumieniowego, możesz tego uniknąć dzięki VPN. Co najważniejsze, dzięki dodatkowym warstwom bezpieczeństwa VPN zapewnia, że ​​nie pozostawisz w sieci śladu cyfrowego, a Twoja prywatność pozostanie nienaruszona.

Chodzi o to, aby znaleźć VPN, który może to wszystko zrobić bez utraty wydajności. Ponieważ transmisja strumieniowa w wysokiej rozdzielczości w 4K staje się coraz bardziej popularna, ważne jest, aby Twoja VPN zachowała znaczny procent oryginalnej prędkości ISP.

Przetestowaliśmy mnóstwo usług VPN i wybraliśmy te, które uznaliśmy za najbardziej odpowiednie do przesyłania strumieniowego. Wybrałem w sumie 5 sieci VPN i szczegółowo omówię każdą sieć VPN. Jeśli jednak spieszysz się i chcesz poznać mój najlepszy wybór, to ExpressVPN. Poniżej możesz szybko zapoznać się z ważnymi funkcjami ExpressVPN:

Jak wybraliśmy najlepszą sieć VPN do przesyłania strumieniowego

Ustalenie najlepszych sieci VPN do przesyłania strumieniowego wymaga dokładniejszego spojrzenia na wyniki poszczególnych sieci VPN. Może to dotyczyć szybkości, jurysdykcji prawnej, zastosowanych zabezpieczeń oraz możliwości odblokowania różnych witryn do przesyłania strumieniowego. Rozważamy również jego stosunek jakości do ceny wśród innych aspektów zewnętrznych, które bezpośrednio wpływają na działanie VPN.

Oferowane prędkości

Jest to ważny podstawowy aspekt, którego używamy. Domyślnie VPN spowalnia twoje podstawowe prędkości Internetu o margines ze względu na narzuty szyfrowania. Do każdej recenzji VPN używamy narzędzia do testowania prędkości do mierzenia prędkości pobierania, prędkości przesyłania, opóźnień, a nawet fluktuacji. Najlepsze sieci VPN do przesyłania strumieniowego powinny oferować przekonujące szybkie prędkości, które pozwalają na strumieniowe przesyłanie treści HD i bez błędów odtwarzania.

Jurysdykcja prawna

Podstawa prawna działania ma ogromny wpływ na to, jak dobrze VPN obserwuje prywatność użytkowników. Najlepsze sieci VPN do przesyłania strumieniowego działają z regionów, które nie są związane z masowym nadzorem. Krajowe przepisy dotyczące prywatności danych działają również na korzyść sieci VPN zlokalizowanych w tych krajach. Te sieci VPN muszą również mieć zasady braku dzienników.

Standardy bezpieczeństwa

Poziom szyfrowania określa również siłę VPN pod względem bezpieczeństwa. Im bardziej zaawansowane szyfrowanie, tym lepiej - i to nawet wtedy, gdy VPN oferuje wysoką wydajność. Silne szyfrowanie zmniejsza prędkość połączenia. Jednak najlepsze sieci VPN do przesyłania strumieniowego powinny zapewniać doskonałe funkcje bezpieczeństwa, nie wpływając przy tym na ich wydajność.

Zgodność

Niezawodna usługa VPN zapewnia szeroką gamę dedykowanych aplikacji, które można zainstalować na wszystkich popularnych urządzeniach. Sieć VPN powinna również umożliwiać jednoczesne zabezpieczenie znacznej liczby urządzeń.

Najlepsze sieci VPN do przesyłania strumieniowego

  1. ExpressVPN
  2. IPVanish
  3. NordVPN
  4. CyberGhost VPN
  5. VyprVPN

Teraz dowiedzmy się nieco więcej o każdej sieci VPN, abyś mógł zdecydować, który dostawca dokładnie spełnia Twoje wymagania.

1. ExpressVPN

expressvpn do przesyłania strumieniowegoExpressVPN to numer 1 najbardziej preferowany VPN dla usług przesyłania strumieniowego. VPN jest powszechnie znany z ultraszybkich prędkości i najlepszych w swojej klasie standardów szyfrowania. ExpressVPN jest również zarejestrowany na Brytyjskich Wyspach Dziewiczych, w regionie, w którym nie obowiązują żadne wymogi dotyczące przepisów o zatrzymywaniu danych. Oznacza to, że jest to również poza zasięgiem inwazyjnych organów, takich jak amerykańskie i unijne przepisy dotyczące prywatności. Dlatego wyspa umożliwia ExpressVPN utrzymanie ścisłej zasady zerowej - co działa na korzyść streamerów internetowych.

ExpressVPN pozostawia swoją nazwę jako usługa „Express” i jedna z najbardziej niezawodnych sieci VPN na całym świecie. Dzieje się tak dzięki imponującej globalnej sieci ponad 3000 serwerów w ponad 160 miastach w ponad 94 krajach - a liczba ta stale rośnie. Oznacza to, że zawsze możesz znaleźć w pobliżu serwer ExpressVPN, który oferuje maksymalne prędkości przesyłania strumieniowego HD.

Prywatność & Bezpieczeństwo

ExpressVPN korzysta z niezniszczalnego 256-bitowego szyfrowania AES, który jest połączony zarówno z uzgadnianiem RSA-4096, jak i kluczem uwierzytelniającym HAAC SHA-512 dla bezpieczeństwa danych. Ten poziom szyfrowania jest uważany za wojskowy, a zatem najlepsze dostępne bezpieczeństwo. Ponadto ExpressVPN oferuje również dodatkowe funkcje, takie jak automatyczny przełącznik zabijania, DNS o zerowej wiedzy, dzielone tunelowanie, narzędzie do ukrywania adresów IP i wiele innych.

Zgodność

Serwis Brytyjskie Wyspy Dziewicze oferuje szeroką gamę kompatybilnych platform i urządzeń. Dotyczy to platform takich jak Windows, macOS, Android, iOS, Linux i Blackberry. Oferują również rozszerzenia dla wszystkich głównych przeglądarek, takich jak Chrome, Safari i Firefox. ExpressVPN jest także jedyną siecią VPN, która zapewnia dedykowanego klienta dla routerów. Wreszcie, jeśli jesteś użytkownikiem premium, będziesz cieszyć się maksymalnie 3 jednoczesnymi połączeniami.

cennik

Na szczęście ExpressVPN niedawno zaktualizował stawki cenowe swoich planów subskrypcyjnych - dzięki czemu są one w rozsądnej cenie. Podczas gdy ceny pozostają nieco wysokie, nadal możesz bardzo skorzystać z ich doskonałej obsługi. ExpressVPN to także bogata w funkcje sieć VPN, która wyjaśnia logikę związaną z ustalaniem cen. Obecnie ich najlepszy pakiet może zaoszczędzić do 49%, jeśli wybierzesz 12-miesięczny plan. Co więcej, niezależnie od wybranego planu, ExpressVPN zapewni ci 30-dniową gwarancję zwrotu pieniędzy bez zadawania pytań.

Odwiedź ExpressVPN.com

2. IPVanish

ipvanish VPN do przesyłania strumieniowegoIPVanish jest doskonałym wyborem dla streamerów, dzięki nienagannej równowadze dużych prędkości i wydajności. Można to przypisać faktowi, że VPN jest całkowicie właścicielem i zarządza swoimi serwerami - rzadkie, imponujące zjawisko widoczne tylko w dwóch innych VPNach w branży. VPN dobrze sobie radzi z zasięgiem ponad 1700 serwerów w ponad 70 krajach na całym świecie.

Prywatność & Bezpieczeństwo

Niestety, IPVanish działa w Stanach Zjednoczonych, gdzie jest zarejestrowany, co nie idzie w parze z prywatnością i wolnością w Internecie. Jednak IPVanish twierdzi, że przestrzega ścisłej zasady zerowania dzienników i nie przechowuje informacji użytkowników. Uważamy, że VPN w jakiś sposób znalazł sposób na przezwyciężenie inwazyjnych przepisów dotyczących prywatności w USA. Oznacza to, że Twoja transmisja strumieniowa nie będzie dla Ciebie śledzona.

VPN ma się również bardzo dobrze pod względem bezpieczeństwa. Na przykład oferują najlepsze w swojej klasie szyfrowanie AES-256 w połączeniu z bitowym kluczem szyfrującym RSA-2048. Poza tym IPVanish wydaje różne protokoły połączeń w zależności od używanej aplikacji klienckiej. Zapewniają również wiele funkcji bezpieczeństwa, takich jak automatyczny przełącznik zabicia, dzielone tunelowanie, podwójne VPN, DNS&Ochrona przed wyciekiem IPv6, ochrona WiFi, Perfect Forward Secrecy i więcej.

Zgodność

IPVanish jest dostępny na wielu platformach i urządzeniach. Oznacza to, że można go zainstalować na systemach Windows, macOS, Linux, Android, iOS, Chrome OS, Fire TV, Windows Phone i routerach. Co więcej, VPN jest bardzo hojny, jeśli chodzi o dozwoloną liczbę równoczesnych połączeń, ponieważ można zabezpieczyć do 10 urządzeń w jednym pakiecie.

cennik

IPVanish oferuje trzy płatne plany. VPN wprowadził także ogromne zmiany w swoich wcześniejszych kosztownych planach - teraz oferuje bardzo przystępne stawki. Na przykład ich najlepsza wartość, jaką jest plan roczny, kosztuje 3,25 USD miesięcznie, a opłata co 39 USD co 12 miesięcy - pozwala zaoszczędzić do 73% twoich pieniędzy. Poza tym do każdego zakupionego planu kwalifikujesz się do bezproblemowej 7-dniowej gwarancji zwrotu pieniędzy, co wystarcza, aby wypróbować ich usługę.

Odwiedź IPVanish.com

3. NordVPN

najlepszy VPN do przesyłania strumieniowegoNordVPN to najpopularniejsze i bardzo popularne sieci VPN, które doskonale współpracują z większością usług przesyłania strumieniowego. W szczególności NordVPN ma największy zasięg serwerów, z ponad 5100 serwerami w ponad 64 krajach na całym świecie. Ten globalny zasięg oznacza, że ​​zawsze możesz połączyć się z najlepszym dostępnym serwerem w pobliżu, aby cieszyć się dużą prędkością podczas przesyłania strumieniowego.

Prywatność & Bezpieczeństwo

NordVPN jest obecnie zarejestrowany w Panamie - odległym kraju, który zdecydowanie opowiada się za cyberbezpieczeństwem i wolnością w Internecie. Oznacza to, że VPN może przestrzegać ścisłej zasady braku dzienników. Jeśli chodzi o bezpieczeństwo, NordVPN korzysta z kombinacji szyfrowania DHE-RSA AES-256 SHA na swoim protokole OpenVPN. Oznacza to, że oferują one RSA-2048, a także klucz uwierzytelniający HMAC SHA2-384, w celu zwiększenia bezpieczeństwa. Poza tym NordVPN korzysta również z 3072-bitowego klucza Diffie Hellman Exchange (DHE), który doskonale nadaje się do idealnej tajemnicy przekazywania.

Ponadto, oprócz tych przekonująco światowej klasy standardów bezpieczeństwa, VPN zapewnia również zaawansowane funkcje prywatności, takie jak przełącznik zabicia, CyberSec, podwójne VPN, bezpieczny DNS, ochrona przed wyciekiem IPv6, Anti-DDoS, a także Onion przez VPN. Wreszcie, NordVPN zapewnia także różne protokoły połączeń, takie jak OpenVPN, IKEv2 / IPSec, PPTP i SSTP w swoich aplikacjach klienckich.

Zgodność

Sieć VPN z Panamy jest bardzo imponująca, jeśli chodzi o zgodność urządzeń i platform. Na przykład NordVPN obsługuje wszystkie główne platformy, w tym Windows, macOS, Linux, Chrome OS, Android, iOS, Blackberry i DD-WRT. Oferują również rozszerzenia dla różnych przeglądarek, w tym Chrome, Safari i Firefox. Dodatkowo możesz także zainstalować NordVPN na urządzeniach takich jak pudełka Kodi, telewizory Smart TV i różne konsole do gier. Niemniej jednak, jeśli posiadasz większość tych urządzeń, możesz je zabezpieczyć od razu, biorąc pod uwagę, że NordVPN pozwala na maksymalnie 6 równoczesnych połączeń.

cennik

NordVPN jest jedną z najlepszych sieci VPN, która zapewnia najtańsze abonamenty. Obecnie oferują do czterech pakietów, które oferują te same funkcje, ale mają różne cykle rozliczeniowe. Możesz bardzo skorzystać z ich najpopularniejszego planu, który kosztuje 3,49 USD miesięcznie, a rozliczany jest za 125,64 USD co trzy lata. Trzyletni plan pozwoli Ci zaoszczędzić nawet do 70% twoich pieniędzy. Ponadto należy pamiętać, że wszystkie plany NordVPN są objęte bezproblemową 30-dniową gwarancją zwrotu pieniędzy.

Odwiedź NordVPN.com

4. CyberGhost

najlepszy streaming VPNCyberGhost to kolejna doskonała sieć VPN do przesyłania strumieniowego treści online. Dzieje się tak dzięki niezwykłej równowadze prędkości, wydajności oraz najwyższej klasy prywatności i bezpieczeństwa. W szczególności CyberGhost jest zarejestrowany i posiada jurysdykcję prawną w Rumunii - regionie, który ma wysoki szacunek dla prywatności i cyberbezpieczeństwa. CyberGhost prowadzi również rozległą sieć serwerów obejmującą ponad 5900 serwerów w ponad 89 lokalizacjach na całym świecie. Oznacza to, że możesz wirtualnie połączyć się z dowolnym regionem na świecie i cieszyć się transmisją strumieniową.

Prywatność i ochrona

CyberGhost zapewnia maksymalne bezpieczeństwo dzięki zaawansowanym technikom, w tym szyfrowaniu AES-256 połączonemu z kluczem bitowym RSA-2048. Co więcej, CyberGhost niedawno zaktualizował z poprzedniego uwierzytelniania hash HMAC MD5 do zaawansowanego HMAC SHA-2. Zrobili to, starając się spełnić nowe zalecenia zasugerowane przez audyt OpenVPN OSTIF.

Obecnie CyberGhost zapewnia także do trzech protokołów, w tym OpenVPN, L2TP i PPTP. Warto zauważyć, że VPN nie obsługuje datowanych protokołów, takich jak SSH i SSTP. Dodatkowo CyberGhost oferuje również ekscytujące funkcje, takie jak automatyczny przełącznik zabicia, WiFi chroni, dzielone tunelowanie, podwójne VPN, a także DNS & Ochrona przed wyciekiem IP.

Zgodność

CyberGhost oferuje szeroką gamę dedykowanych aplikacji dla wielu urządzeń i platform. Możesz pobrać CyberGhost na Windows, Android, macOS, iOS, Chrome OS, Linux, Routery, Raspberry PI, Firestick, a także na wszystkie główne konsole do gier. Możesz także zabezpieczyć do 7 urządzeń jednocześnie.

cennik

CyberGhost stale aktualizuje swoje plany subskrypcji, a także stawki cenowe. Na przykład VPN obecnie zarabia trzy pakiety, a ich najlepszym planem jest oferta na Halloween, która kosztuje 33 USD za pierwszy rok, a następnie 66 USD co 12 miesięcy. Pamiętaj, że CyberGhost zapewnia ci hojną, pozbawioną ryzyka 45-dniową gwarancję zwrotu pieniędzy.

Odwiedź CyberGhostVPN.com

5. VyprVPN

najlepsze VPN do przesyłania strumieniowegoVyprVPN jest także doskonałym wyborem do przesyłania strumieniowego treści, która jest szybka, bezpieczna i cieszy się globalnym zaufaniem. VyprVPN, założona w 2009 r. Przez spółkę-matkę - Golden Frog GmbH - to szwajcarska sieć VPN, która poczyniła ogromne kroki, by stać się globalnie zaufaną usługą, która opowiada się za cyberbezpieczeństwem i prywatnością w Internecie. VyprVPN obsługuje również imponującą sieć ponad 700 serwerów z oszałamiającą liczbą 200 000 adresów IP w ponad 70 lokalizacjach na całym świecie. Co więcej, możesz również skorzystać z funkcji dynamicznego przełączania serwerów - czegoś, co może pomóc zachować anonimowość Twojej tożsamości online.

Jest to jednak do pewnego stopnia życzenie, ponieważ ich spółka-matka, Golden Frog, jest częściowo amerykańska, co powoduje, że podlegają takim działaniom, jak udostępnianie danych władzom USA i UE.

Prywatność i ochrona

VyprVPN posiada jurysdykcję prawną w Szwajcarii, ponieważ jej spółka macierzysta - Golden Frog - jest zarejestrowana w tym kraju. To zapewnia im dogodne miejsce, biorąc pod uwagę, że Szwajcaria jest dobrze znana ze swoich przepisów dotyczących prywatności. Kraj ma ogromny szacunek dla prywatności w Internecie i jest jednym z niewielu krajów, które wprowadziły ustawy o ochronie użytkowników i prywatności w Internecie. W przypadku Szwajcarii jej akty dotyczące prywatności podlegają szwajcarskiej federalnej ustawie o ochronie danych (DPA), a także rozporządzeniu o ochronie danych (DPO).

VyprVPN ma niezwykłą reputację w zakresie bezpieczeństwa cybernetycznego. Usługi wykorzystują modny AES-256 CBC, który jest uważany za najbardziej bezpieczną i niezniszczalną technikę szyfrowania. Szyfrowanie jest następnie łączone ze słynnym uwierzytelnianiem skrótu HMAC SHA1 wraz z uzgadnianiem RSA-2048. Istnieje również idealna tajemnica do przodu, którą zapewnia wymiana kluczy Diffie-Hellman-2048. HMAC SHA1 można zaktualizować do HMAC SHA2, aby poprawić jego standardy bezpieczeństwa; w przeciwnym razie połączenie zabezpieczeń pozostaje niepokonane.

VPN oferuje również różne protokoły bezpieczeństwa, w tym PPTP, L2TP / IPSec, OpenVPN, a także protokół Chameleon, który jest dostępny tylko w przypadku zakupu planu Premium. VyprVPN zapewnił również dodatkową warstwę bezpieczeństwa, oferując funkcję zapory NAT, która blokuje niepożądany ruch przychodzący do Twojej sieci.

Zgodność

Nadmiernie VyprVPN dobrze sobie radzi, jeśli chodzi o obsługiwane urządzenia i platformy. Golden Frog udało się stworzyć kilku klientów dla wszystkich głównych platform, w tym Windows, macOS, Android, iOS, Linux, BlackBerry, Routery, QNAP, Anonabox i Smart TV.

cennik

VyprVPN oferuje dwie kategorie pakietów, w tym VyprVPN i VyprVPN Premium. Dwa zestawy planów zapewniają różne funkcje i ceny. Najlepszy plan to roczna premia VyprVPN, która kosztuje 6,67 USD miesięcznie i jest rozliczana w wysokości 80 USD co 12 miesięcy. Pamiętaj, że plan VyprVPN Premium zapewnia doskonałe funkcje, takie jak pięć równoczesnych połączeń, protokół Chameleon i chmura VyprVPN - podczas gdy jego odpowiednik nie.

Odwiedź VyprVPN.com

Ostatnie słowa

Nie ma wątpliwości, że VPN jest kluczowym narzędziem do bezpiecznego przesyłania strumieniowego treści cyfrowych. Jednak wybór VPN, który może zapewnić właściwą równowagę między szybkością, wydajnością, a ścisłym bezpieczeństwem i prywatnością, jest trudny. Wypróbowaliśmy wiele sieci VPN i zdecydowaliśmy się na pięć, które mogą zaoferować najlepsze możliwości przesyłania strumieniowego. Wymieniliśmy również niebezpieczeństwa związane z przesyłaniem strumieniowym multimediów bez sieci VPN i przedstawiamy aspekty, na które należy zwrócić uwagę przy wyborze sieci VPN. W przeciwnym razie masz swobodę wyboru spośród wymienionych sieci VPN i ciesz się strumieniowaniem treści HD bez uwięzienia między naruszeniem praw autorskich, ograniczaniem dostępu do Internetu przez ISP a ograniczeniami geograficznymi.

Związane z:

Najlepsza sieć VPN dla Firestick
Najlepsza sieć VPN dla Kodi
Dlaczego warto korzystać z VPN
Czy VPN jest legalny i bezpieczny w użyciu?
Jak wybrać odpowiednią sieć VPN

Max Eddy Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me