20 najlepszych alternatyw dla Putlockera [legalne i bezpłatne strony z filmami]

>

W tym poście znajdziesz listę najlepszych alternatywnych stron internetowych Putlocker do streamingu internetowego. Lista obejmuje bezpłatne witryny z filmami, a także usługi przesyłania strumieniowego premium.

Putlocker był najpopularniejszą platformą streamingową oferującą bezpłatne filmy i programy telewizyjne. Po zamknięciu tej usługi użytkownicy zaczęli szukać alternatyw. Chociaż istnieją dziesiątki stron internetowych, które oferują bezpłatne przesyłanie strumieniowe, nie wszystkie z nich są wystarczająco dobre, aby zastąpić Putlockera.

Przetestowaliśmy wiele takich stron przed skompilowaniem tej listy. Mam nadzieję, że ten post okaże się przydatny.

Uwaga: Przeczytaj zanim przejdziesz dalej

Rządy i dostawcy usług internetowych na całym świecie monitorują aktywność online swoich użytkowników. Jeśli znajdziesz strumieniowe treści chronione prawem autorskim na twoim urządzeniu, możesz mieć poważne kłopoty. Obecnie twoje IP jest widoczne dla wszystkich. Zdecydowanie zalecamy, aby uzyskać dobry VPN i ukryć swoją tożsamość, aby oglądanie filmów nie zmieniło się źle.

używam ExpressVPN która jest najszybszą i najbezpieczniejszą siecią VPN w branży. Jest bardzo łatwy do zainstalowania na dowolnym urządzeniu, w tym na Amazon Fire TV Stick. Ponadto jest objęty 30-dniową gwarancją zwrotu pieniędzy. Jeśli nie podoba Ci się ich usługa, zawsze możesz poprosić o zwrot pieniędzy. ExpressVPN ma również specjalną ofertę, w której możesz uzyskaj 3 miesiące za darmo i zaoszczędź 49% na abonamencie rocznym.

 • Jak zainstalować VPN na FireStick / Fire TV
 • Jak zainstalować VPN na innych urządzeniach do przesyłania strumieniowego

Co to jest Putlocker?

Putlocker to zbiorcza nazwa wielu stron internetowych z transmisją strumieniową filmów i programów telewizyjnych. Wszystkie witryny Putlocker noszą nazwę „Putlocker” z różnymi rozszerzeniami domen.

putlocker

Strona powstała w Wielkiej Brytanii w latach 2010-2011. W krótkim czasie witryna zaczęła przyjmować miliony użytkowników z całego świata, zwłaszcza po zamknięciu Megaupload.

Putlocker był jedną z czołowych witryn internetowych na świecie. Według Alexy Putlocker był jedną z 250 najlepszych stron internetowych.

Witryna została zablokowana i zablokowana przez władze Zjednoczonego Królestwa na podstawie orzeczenia sądowego z powodu naruszenia praw autorskich.

Oficjalna historia strony Putlocker

Po zamknięciu oryginalnej witryny Putlocker usługa przesyłania strumieniowego wielokrotnie zmieniała adres strony.

Różne witryny zawierające nazwę „Putlocker” były blokowane, dlatego właściciele wciąż przechodzili na nowe domeny. Niektóre popularne strony internetowe obsługiwane przez Putlocker to putlocker.is, putlocker.ch, putlocker.rs, putlocker.com, putlocker.ac, putlocker.io i putlocker.today.

Ze względu na popularność Putlockerów odrodziło się również kilkadziesiąt stron klonujących lub lustrzanych, a wiele z nich nadal działa.

Nie wiadomo, czy pierwotni właściciele Putlockera nadal działają i utrzymują jeden z klonów. Niemniej jednak Putlocker stał się synonimem streamingu stron internetowych.

Czy witryna Putlocker jest nadal dostępna?

Jak już powiedziałem, działają dziesiątki stron lustrzanych, noszących nazwę Putlocker. Jednak nadal nie jest pewne, czy oryginalna strona internetowa nadal działa, czy nie.

W rzeczywistości jedną z alternatyw Putlockera, którą przedstawiam w tym artykule, może być równie oryginalny Putlocker. Jednak nie ma dowodów i nie wiemy, czy oficjalna strona Putlocker jest nadal dostępna.

Czy Putlocker jest legalny i bezpieczny?

Oryginalna strona Putlocker została usunięta przez władze Zjednoczonego Królestwa na podstawie postanowienia Sądu Najwyższego. Witryna została uznana za jedno z głównych zagrożeń pirackich. Dlatego strona wyraźnie nie jest legalna, przynajmniej według brytyjskiego sądu najwyższego.

Strony internetowe takie jak Putlocker zapewniają bezpłatne treści. Zarabiają na reklamach. Ponieważ legalność takich witryn jest wątpliwa, mogą one również nie być bezpieczne. Większość z tych witryn korzysta z wielu wyskakujących reklam, które mogą przekierowywać do stron ze spamem lub klikanie reklam może pobrać złośliwe oprogramowanie na urządzenie.

Fałszywe strony internetowe Putlocker

Zgłoszono przypadki kilku fałszywych stron Putlockera. Witryny te przekierowują użytkowników do innych podejrzanych witryn, które albo wdrażają złośliwe oprogramowanie na urządzeniu, albo kradną dane osobowe.

Jeśli odwiedzasz witrynę, która wygląda jak jeden z Putlockerów, powinieneś być ostrożny. Odwiedź stronę internetową tylko wtedy, gdy masz absolutną pewność.

Najlepsze alternatywy dla Putlockera

najlepsze alternatywy strony putlocker

W tej sekcji omówimy oba legalne strony internetowe i darmowe strony streamingowe, takie jak Putlocker. Gorąco zalecam przesyłanie strumieniowe za pomocą legalnych stron internetowych lub usług przesyłania strumieniowego, które posiadają prawa autorskie lub prawa do rozpowszechniania treści. Nie będziesz musiał martwić się o bezpieczeństwo podczas oglądania z tych stron.

Zacznijmy od legalnych witryn premium. Później znajdziesz listę bezpłatnych legalnych witryn, a także bezpłatnych stron internetowych takich jak Putlocker.

Witryny z filmami premium zastępujące program Putlocker

Zanim zacznę, pozwól, że podzielę się zaletami i wadami oglądania treści z autoryzowanych / legalnych stron internetowych lub serwisów streamingowych.

Plusy

 • Jesteś bezpieczny podczas oglądania z tych stron
 • Nie musisz się martwić o inwigilację rządu lub blokowanie dostawców usług internetowych
 • Wiele usług prawnych pozwala na przesyłanie strumieniowe w jakości do 4K
 • Nie musisz się martwić, że ostatecznie pobierzesz złośliwe oprogramowanie, wirusy itp.
  20 bästa Putlocker-alternativ [juridiska och gratis filmwebbplatser]

Cons

 • Zwykle wymaga płatnej subskrypcji
 • Konieczne może być zasubskrybowanie wielu usług, aby oglądać wszystkie potrzebne treści

Oto lista 5 najlepszych legalnych stron, które zastąpią Putlockera

1. Prime Video

strony z alternatywami dla putlockeraPrime Video firmy Amazon jest obecnie jedną z najpopularniejszych platform streamingowych. Podobnie jak Putlocker, możesz zalogować się do portalu internetowego tej usługi za pomocą swojego konta Prime i przesyłać strumieniowo w przeglądarce internetowej. Oczywiście Amazon Prime ma również aplikacje na telefony komórkowe i urządzenia telewizyjne.

Prime ma wiele oryginałów, w tym Fleabag, Jack Ryan, The Marvellous Mrs. Maisel i wiele innych. Oprócz Originals ma także bogatą kolekcję filmów, programów, filmów dokumentalnych, programów sportowych, treści dla dzieci i nie tylko.

Naprawdę nie można zaprzeczyć, że Amazon Prime jest jedną z najlepszych usług transmisji strumieniowej.

Link do strony internetowej - https://www.primevideo.com/

2. Netflix

najlepsze strony z filmami, takie jak putlockerNetflix to nazwa, której nie trzeba przedstawiać. Ten strumieniowy gigant istnieje już od ponad dwóch dekad. Dzięki ponad 150 milionom subskrybentów na całym świecie, Netflix jest największą platformą medialną na świecie.

Netflix ma więcej oryginałów niż jakakolwiek inna usługa przesyłania strumieniowego. Ponadto zawiera ogromną bibliotekę filmów, programów, filmów dokumentalnych i wiele innych. Chociaż Netflix nie zezwala na całą zawartość we wszystkich regionach z powodu ograniczeń praw autorskich, można łatwo odblokować Netflix za pomocą dobrej sieci VPN.

Jeśli szukasz legalnej alternatywy dla Putlockera, Netflix może być Twoim najlepszym wyborem.

Link do strony - https://www.netflix.com/

3. Disney+

witryny typu putlockerDisney + (lub Disney Plus) to bardzo nowa usługa przesyłania strumieniowego. Został wprowadzony na rynek w listopadzie 2019 r. I jest obecnie dostępny tylko w kilku krajach.

Ta platforma zaczęła się od różnych oryginałów. Posiada również wyłączne prawa do przesyłania strumieniowego treści z serii Marvel Cinematic Universe i Star Wars.

Chociaż Disney + jest nowy, stał się już modą w świecie rozrywki.

Strona internetowa - https://www.disneyplus.com/

4. Hulu

zastępcza strona dla osób zajmujących się pakowaniemHulu to kolejna niezwykle popularna usługa przesyłania strumieniowego w Stanach Zjednoczonych. Niewielu wie, że Hulu jest również własnością The Walt Disney Company, podobnie jak Disney+.

Hulu oferuje mnóstwo treści na żądanie, w tym filmów, programów, filmów dokumentalnych i innych. Znany jest również z różnych oryginałów, w tym popularnej Opowieści służącej.

Hulu ma również usługę telewizji na żywo, którą można uzyskać, płacąc dodatkową opłatę abonamentową.

Link do strony - https://www.hulu.com/welcome

5. Vudu

najlepsze alternatywy dla putlockerówVudu to firma dostarczająca treści należąca do Walmart, która wypożycza cyfrową kopię filmów i programów telewizyjnych online. Podczas gdy inne usługi przesyłania strumieniowego z tej listy są oparte na subskrypcji, w Vudu musisz zapłacić czynsz lub kupić sezon filmowy lub telewizyjny.

Vudu pozwala nawet wypożyczać poszczególne odcinki bez konieczności kupowania całego programu lub nawet sezonu. Ma prawie wszystkie filmy lub programy, które możesz obejrzeć.

Link do strony internetowej - https://www.vudu.com/

Darmowe (legalne) strony, takie jak Putlocker

Istnieje również kilka darmowych i legalnych stron streamingowych, które mogą służyć jako realne zamienniki Putlockera. Większość tych witryn jest obsługiwana przez reklamy i od tego czerpią dochody. Oto lista.

1. Popcornflix

putlockerPodczas gdy inne legalne usługi przesyłania strumieniowego na tej liście wymagają płatnej subskrypcji, PopcornFlix jest całkowicie darmową witryną filmową. Jest to platforma do strumieniowego przesyłania reklam obsługiwana przez reklamy.

Ta strona zawiera przede wszystkim filmy i programy niezależnych producentów. Najpopularniejsze treści mogą nie być tutaj. Istnieje jednak kilka ciekawych opcji przesyłania strumieniowego do zbadania.

Popcornflix nie wymaga rejestracji ani logowania. Możesz zacząć od razu.

Adres URL witryny - https://www.popcornflix.com

2. Pluto TV

darmowe strony, takie jak putlockerPluto TV to kolejna darmowa strona streamingowa, która jest obecnie dostępna w USA, Kanadzie i kilku krajach europejskich. Platforma ta dostarcza telewizję na żywo oraz treści na żądanie, w tym filmy i programy.

Pluto TV współpracuje z ponad 70 dostawcami, od których licencjonuje dostarczaną zawartość. Pluto TV, z ponad 20 milionami użytkowników miesięcznie, jest jedną z największych bezpłatnych platform strumieniowych z reklamami.

Link do strony internetowej - https://pluto.tv/

3. Snagfilms

snagfilmsSnagflims to świetne miejsce dla tych, którzy lubią oglądać niezależne filmy i filmy dokumentalne. Ta usługa przesyłania strumieniowego oferuje szeroką gamę takich treści; wiele z nich zostało docenionych przez krytyków i zdobyło kilka nagród.

Możesz oglądać większość treści bez konieczności rejestracji. Snagflims jest całkowicie darmowy i zarabia na reklamach. Obecnie przesyła strumieniowo ponad 5000 tytułów filmowych.

Uważam, że Snagfilms jest dobrą alternatywą dla Putlockera, jeśli szukasz darmowego i legalnego streamingu.

Strona internetowa - https://www.snagfilms.com/

4. Trzask

bezpłatna legalna strona filmowaCrackle to popularna nazwa w świecie streamingu. Właścicielem firmy Crackle jest bezpłatne oglądanie programów telewizyjnych i filmów. Firma zarabia na reklamach, które pojawiają się między filmami od czasu do czasu.

Firma dostarcza różne oryginały, a także treści licencjonowane przez innych dostawców.

Crackle to świetne miejsce do oglądania klasycznych programów i filmów. Zawiera jednak również nowe treści.

Strona internetowa - https://www.crackle.com/

5. Tubi TV

darmowe strony z filmamiTubi TV to darmowa strona internetowa do strumieniowego przesyłania filmów i programów telewizyjnych. Obecnie oferuje ponad 15 000 filmów i programów.

Ta usługa przesyłania strumieniowego ma ponad 20 milionów użytkowników miesięcznie. Ma licencjonowane treści od dostawców, w tym Paramount Pictures, Warner Bros, Metro-Goldwyn-Mayer, Lionsgate i Universal Pictures.

Tubi TV to usługa reklamowa, w której reklamy pojawiają się wielokrotnie podczas odtwarzania wideo.

  20 Cele mai bune alternative Putlocker [Site-uri de filme legale și gratuite]

Możesz oglądać filmy bez logowania. Jeśli jednak masz konto, możesz synchronizować dane przesyłane strumieniowo między urządzeniami.

Adres strony - https://tubitv.com/

UWAGA: Następna sekcja tego artykułu obejmuje bezpłatne strony z filmami podobne do Putlockera, znane jako strony pirackie. Udostępniam listę jako zasób informacyjny. My (Fire Stick Tricks) nie akceptujemy naruszeń praw autorskich. Bądź dobry w ocenie swoich działań i przestrzegaj lokalnych przepisów.

Kliknij tutaj, aby przeczytać nasze Zastrzeżenie przed kontynuowaniem.

Darmowe alternatywy Putlocker

W tej sekcji omówimy bezpłatne witryny z filmami, takie jak Putlocker. Są to znane witryny pirackie i prawdopodobnie nielegalnie przesyłają treści nielicencjonowane. Przesyłanie strumieniowe z tych stron internetowych może prowadzić do niepotrzebnych problemów. Ponieważ Putlocker został usunięty przez rząd, te strony internetowe mogą być kolejnym celem.

Rzućmy okiem na zalety i wady korzystania z darmowych stron internetowych z transmisją strumieniową

Plusy

 • Prawie wszystkie treści dostępne za pośrednictwem jednej strony internetowej
 • Nie musisz odwiedzać różnych usług
 • Te strony internetowe są bezpłatne i nie wymagają subskrypcji
 • Większość stron oferuje streaming w wysokiej jakości (do 1080p)

Cons

 • Streaming z tych stron internetowych może mieć konsekwencje prawne
 • Witryny te mogą zainfekować urządzenie poprzez dyskretne pobieranie złośliwego oprogramowania lub złośliwych programów
 • Mogą ukraść Twoje dane osobowe

Jak bezpiecznie uzyskać dostęp do stron internetowych Putlocker

Nie zachęcamy do łamania praw autorskich. Zachęcamy do przesyłania strumieniowego treści za pośrednictwem legalnych witryn streamingowych. Jeśli jednak nadal decydujesz się na przesyłanie strumieniowe ze stron takich jak Putlocker, pozwól, że pokażę ci, jak zachować bezpieczeństwo.

Zdecydowanie zaleca się korzystanie z VPN podczas przesyłania strumieniowego z bezpłatnych witryn. VPN zabezpieczy twoje połączenie, zamaskuje twój adres IP i zapewni bezpieczeństwo przed rządem, śledzeniem ISP, a nawet stronami trzecimi, takimi jak hakerzy.

Ponadto niektóre z tych witryn są blokowane geograficznie w niektórych krajach. Musisz więc użyć VPN, aby je odblokować.

Osobiście używam i polecam ExpressVPN. To nie tylko najbezpieczniejsze, ale także najszybsze pieniądze VPN do kupienia. ExpressVPN jest objęty 30-dniową gwarancją zwrotu pieniędzy, która zapewnia wystarczająco dużo czasu na przetestowanie jego usług. Możesz również uzyskać 49% zniżki (3 miesiące za darmo) na swoje roczne plany.

Pokażę ci, jak rozpocząć korzystanie z ExpressVPN w 3 szybkich krokach.

Krok 1: Uzyskaj subskrypcję ExpressVPN TUTAJ.

Krok 2: Kliknij TUTAJ aby pobrać i zainstalować aplikację ExpressVPN na swoim urządzeniu.

Krok 3: Otwórz aplikację ExpressVPN i kliknij ikonę Zasilanie, aby połączyć się z serwerem VPN.

podłącz expressvpn do przesyłania strumieniowego

To wszystko. Twoje połączenie jest teraz bezpieczne dzięki najszybszej i najlepszej sieci VPN do przesyłania strumieniowego.

Spójrzmy teraz na listę 10 najlepszych alternatywnych programów typu putlocker:

 • Soap2Day
 • FMovies
 • Putlocker.vip
 • 123 filmy
 • Radość z filmów
 • Tak, filmy
 • AZMovies
 • Oglądaj serię online
 • Czas Popcornu
 • Filmy słoneczne

1. Soap2Day

darmowa alternatywa filmowa dla strony putlockera

Soap2Day to jedna z najczęściej odwiedzanych stron internetowych z darmowymi filmami i programami. Mimo że interfejs nie jest podobny do Putlockera, strona internetowa zapewnia prawie takie same wrażenia strumieniowe.

Ta strona zawiera pełną gamę filmów i programów, w tym najnowsze, a także stare tytuły i odcinki.

Możesz oglądać zawartość za darmo, jeśli nie masz nic przeciwko częstym reklamom i wyskakującym oknom. Jeśli jednak chcesz korzystać z reklam bez reklam, możesz zasubskrybować Soap2Day VIP.

Soap2Day ma zgrabny, pozbawiony bałaganu interfejs z łatwymi do wyboru kategoriami i gatunkami. Strona zawiera również ograniczone treści sportowe.

 • Dostęp bez reklam z płatnością
 • Strumienie HD
 • Napisy na filmie obcojęzycznym
 • Dostęp bez rejestracji
 • W przypadku wersji bezpłatnej nie są wymagane szczegóły płatności

Strona internetowa - https://soap2day.com/

2. FMovies

darmowa strona z filmami podobna do putlockerów

FMovies to jedna wielka nazwa w świecie bezpłatnych stron internetowych z transmisją strumieniową. Ma ogromną bibliotekę filmów i programów. Witryna aktualizuje zawartość, gdy tylko pojawią się nowe filmy.

Strona główna FMovies ma duże pole wyszukiwania. Możesz go użyć, aby wyszukać konkretny film lub program. Na górze znajduje się pasek menu zawierający różne kategorie, które możesz eksplorować, w tym trendy, programy telewizyjne, filmy, odcinki i najlepsze IMDB.

FMovies oferuje streaming Full HD. Na szczęście jest bardzo mało reklam. Witryna oferuje ogólnie przyzwoite wrażenia strumieniowe.

cechy

 • Napisy / Napisy kodowane
 • Rejestracja nie jest wymagana
 • Karta kredytowa nie jest wymagana
 • Strumienie HD bez logowania
 • Strumienie 4K z bezpłatną rejestracją konta
 • Następna gra automatyczna

Gatunek muzyczny - Akcja, przygoda, animacja, biografia, kostium, komedia, kryminał, dokument, dramat, rodzina, fantasy, teleturniej, historia, horror, kungfu, muzyka, tajemnica, telewizja reality, romans, science fiction, sport, thriller , Program telewizyjny, wojna, western

Link do strony internetowej - https://fmovies.to/

3. Putlocker.vip

witryna putlockeraTa strona ma tę samą nazwę i logo co oryginalna strona Putlocker. Istnieje więc spora szansa, że ​​może to być oficjalna strona Putlockera. Nie możemy tego jednak powiedzieć na pewno.

Możesz zacząć od wybrania opcji przesyłania strumieniowego na pasku menu u góry. Dostępne opcje to Gatunek, Kraj, Filmy, Seriale TV, Najlepsze IMBD i Wiadomości.

Ta strona internetowa Putlocker ma odnowiony wygląd. Jeśli jednak jesteś fanem starego projektu, istnieje możliwość przełączenia za pomocą jednego kliknięcia.

Witryna Putlocker zawiera wszystkie popularne tytuły i programy, o których możesz pomyśleć. Przygotuj się jednak na częste reklamy i wyskakujące okienka.

cechy

 • Dostęp bez rejestracji
 • Nie wymagamy karty kredytowej
 • Napisy / Napisy kodowane
 • Autoodtwarzanie Dalej
 • Wiele serwerów

Gatunek muzyczny - Akcja, przygoda, animacja, biografia, komedia, kostium, kryminał, dokument, dramat, rodzina, fantasy, historia, horror, kungfu, musical, tajemnica, mitologia, psychologia, romans, science fiction, sitcom, sport, thriller, telewizja Pokaż, wojna

  20 лучших альтернатив Putlocker [легальные и бесплатные сайты фильмов]

Link do strony internetowej - https://putlocker.vip/

4. 123 Filmy

strona poświęcona filmom typu putlocker

123Movies to bardzo popularna usługa przesyłania strumieniowego w Internecie. Jest już od dłuższego czasu. Podobnie jak Putlocker, ta usługa wielokrotnie zmieniała domeny.

Niezależnie od tego, czy szukasz filmów, czy programów telewizyjnych, znajdziesz to wszystko tutaj. Witryna zawiera wszystkie najnowsze wydania filmowe oraz odcinki.

Strona główna 123Movies jest dobrze ułożona. Treść jest podzielona na różne przydatne kategorie. Posiada również menu główne u góry z opcjami takimi jak Strona główna, Przeglądaj, Gatunki, Kraje, Lata itp.

Po wybraniu filmu lub odcinka strona wybierze najlepszy link do odtworzenia. Ułoży również szereg linków do przesyłania strumieniowego na wypadek, gdybyś sam chciał wybrać.

Mimo że 123Movies obsługuje reklamy, reklamy lub wyskakujące okienka nie pojawiają się zbyt często. Dlatego uważam, że jest to przyzwoita alternatywa dla Putlockera.

cechy

 • Rejestracja nie jest wymagana
 • Karta kredytowa nie jest wymagana
 • Jakość HD

Gatunek muzyczny - Akcja, przygoda, sport, science fiction, horror, thriller, komedia, przestępczość, western, anime, animacja, muzyka, romans, wojna, kung fu, dramat, rodzina, fantasy, historia, biografia, tajemnica, musical, historia, Szkoła, programy telewizyjne, seriale anime, dramaty azjatyckie

Strona internetowa - http://wvw1.123movies.net/

5. Filmy Radość

putlockersTo kolejna ładnie zaprojektowana strona z darmowym streamingiem do filmów i programów telewizyjnych. Strona główna witryny wyświetla domyślnie popularne i popularne filmy. Możesz szybko przejść do programów telewizyjnych jednym kliknięciem.

Pasek menu witryny umożliwia filtrowanie / sortowanie treści według gatunku, kraju i filmów & Programy telewizyjne. Możesz także wyszukać konkretną treść za pomocą opcji wyszukiwania.

Movies Joy jest bezpłatny i obsługiwany przez reklamy. Niektóre wyskakujące okienka wyglądały podejrzanie. Dlatego unikaj klikania reklam.

cechy

 • Głównie jakość HD
 • Graj bez rejestracji
 • Informacje o płatnościach nie są potrzebne
 • Napisy na filmie obcojęzycznym

Gatunek muzyczny - Akcja & Przygoda, animacja, komedia, kryminał, dramat, dokument, fantasy, rodzina, horror, historia, muzyka, tajemnica, dzieci, aktualności, romans, rzeczywistość, science fiction, wojna

Link do strony - https://www1.moviesjoy.net/

6. Tak filmy

witryna yesmovies do wymiany putlockera

Jeśli nadal szukasz alternatywy PutLocker, YesMovies.ag to kolejna strona internetowa, którą możesz wypróbować. Ta strona internetowa jest ładnie zaprojektowana i zawiera wszystkie filmy i programy, które możesz wymyślić.

Układ strony jest dość prosty. Możesz wybrać popularne treści bezpośrednio ze strony głównej. Jeśli szukasz więcej, możesz odkrywać według kategorii i gatunków. Możesz także użyć funkcji wyszukiwania, aby wyszukać coś konkretnego.

Witryna umożliwia także pobieranie filmów na urządzenie.

YesMovies umożliwia przesyłanie strumieniowe zarówno w jakości HD, jak i 4K. Jednak w przypadku przesyłania strumieniowego 4K należy zarejestrować bezpłatne konto.

Cechy:

 • Dostępne bez rejestracji
 • Nie wymaga cc
 • Funkcja pobierania dostępna
 • Jakość 4K z bezpłatną rejestracją konta
 • Następna gra automatyczna

Gatunek muzyczny - Akcja, przygoda, animacja, biografia, komedia, kostium, kryminał, dokument, dramat, rodzina, fantasy, historia, horror, kungfu, musical, tajemnica, mitologia, psychologia, romans, science fiction, sitcom, sport, thriller, telewizja Pokaż, wojna

Strona internetowa - https://yesmovies.ag/

7. AZMovies

najlepsza strona internetowa

AZMovies to przede wszystkim witryna do strumieniowego przesyłania filmów. Na stronie głównej tej witryny znajdziesz kilka sekcji filmów. Możesz przeglądać różne sekcje, takie jak Polecane, Rok, Wszystkie filmy, Gatunek itp.

Jeśli ktoś bardziej interesuje się filmami, AZMovies może służyć jako świetna alternatywa dla putlockerów.

cechy

 • Jakość HD
 • Rejestracja nie jest wymagana
 • Karta kredytowa nie jest wymagana

Gatunek muzyczny - Akcja, przygoda, animacja, biografia, komedia, przestępstwo, dramat, rodzina, fantasy, historia, horror, tajemnica, romans, science fiction, thriller, wojna

Strona internetowa - https://azm.to/

8. Obejrzyj serię online

alternatywa strony putlockersTo kolejna wymiana Putlockera, którą chcielibyście rozważyć. Jak sama nazwa wskazuje, ta strona jest przeznaczona tylko dla programów telewizyjnych. Od najnowszych odcinków po stare programy, Watch Online Series oferuje wszystko. Nowa treść jest aktualizowana dość regularnie.

Watch Online Series ma prosty interfejs użytkownika. Możesz natychmiast rozpocząć transmisję strumieniową. Strona główna wyświetla polecaną treść. Możesz przeglądać więcej, korzystając z różnych kategorii, w tym miniseriali telewizyjnych, nowych programów telewizyjnych i innych.

Możesz także wybierać spośród wielu gatunków, w tym akcji, przygody, animacji, biografii itp.

Watch Online Series jest obsługiwany przez reklamy. Dlatego tu i tam napotkasz wyskakujące okienka reklam.

cechy

 • Dostępne bez rejestracji
 • Nie wymagamy karty kredytowej
 • Strumienie HD

Gatunek muzyczny - Akcja, przygoda, biografia, animacja

Strona internetowa - https://watchtvseries.io/

9. Czas Popcornu

alternatywa dla putlockerówPopcorn Time to również bardzo popularna usługa przesyłania strumieniowego i jedna z najlepszych alternatyw dla Putlockera. Witryna nie oferuje jednak przesyłania strumieniowego z przeglądarki, zamiast tego możesz korzystać z jej aplikacji na różnych urządzeniach. Według strony internetowej aplikacja Popcorn Time jest dostępna na smartfony z systemem Windows, macOS, Android TV i Android.

Popcorn Time używa Torrentów do strumieniowego przesyłania bezpłatnych filmów i programów. Zgodnie z informacjami dostępnymi na stronie głównej witryny, aplikacja Popcorn Time korzysta z sekwencyjnego pobierania, aby przesyłać strumieniowo wideo wymienione na kilku stronach z torrentami, a narzędzia do śledzenia innych firm można również dodawać ręcznie.

Strona internetowa - https://popcorntime.sh/

10. Filmy słoneczne

nowe strony internetowe putlockeraChociaż nazwa strony zawiera tylko „filmy”, znajdziesz tu również wszystkie popularne programy telewizyjne.

Witryna ma schludny i łatwy w użyciu wygląd. W głównej części witryny znajduje się zalecana treść u góry. Podczas przewijania w dół znajdziesz również polecane filmy i programy telewizyjne.

Możesz wybrać gatunki, takie jak Akcja, Kryminał, Romans, Kraj itp. Bezpośrednio na stronie głównej. Za pomocą narzędzia wyszukiwania możesz wyszukać coś konkretnego w swoim umyśle.

Witryna obsługuje reklamy. Na szczęście nie ma zbyt wielu irytujących okienek wyskakujących.

cechy

 • Funkcja pobierania
 • Jakość przesyłania strumieniowego HD
 • Graj bez rejestracji konta
 • Nie wymaga podania szczegółów DW

Gatunek - Akcja, Zagadka, Romans, Psychologiczny, Sitcom, Sport, Wojna, Kungfu, Historia, Przygoda, Przestępstwo, Animacja, Dokument, Fantazja, Dramat, Musical, Biografia

Witryna - https://www.solarmovie.one

Wniosek

Oto nasza lista najlepszych alternatyw dla Putlockera. Jak powiedziałem na początku, sprawdziliśmy dziesiątki bezpłatnych stron z filmami przed skompilowaniem tej listy. Jeśli jednak uważasz, że przegapiliśmy dobrą stronę, daj nam znać za pośrednictwem sekcji komentarzy poniżej.

Związane z:

Darmowe aplikacje filmowe dla Firestick
Najlepsze alternatywy TV do terrarium
Najlepsze alternatywy dla Showbox
Najlepsze usługi IPTV

Max Eddy
Max Eddy Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me