Atsisakymas

>

Paskutinį kartą atnaujinta: 2018 m. Vasario 15 d

Informacija, esanti https://www.firesticktricks.com/ svetainėje („Paslauga“), yra skirta tik bendriesiems tikslams..

„Fire Stick Tricks“ neprisiima atsakomybės už klaidas, praleidimus ar visišką Paslaugos turinio tikslumą.

Jokiu būdu „Fire Stick Tricks“ neatsako už jokią ypatingą, tiesioginę, netiesioginę, pasekminę ar atsitiktinę žalą ar bet kokią kitokią žalą, atsiradusią dėl sutarties ar kitokio delikto, įskaitant aplaidumą, atsirandančio dėl naudojimo ar jo naudojimo. Paslaugos ar jos turinio. „Fire Stick Tricks“ pasilieka teisę papildyti, ištrinti ar modifikuoti Paslaugos turinį bet kuriuo vėlesniu metu nuo jo paskelbimo svetainėje be jokio išankstinio pranešimo..

„Fire Stick Tricks“ negarantuoja, kad svetainėje nėra virusų, kenkėjiškų programų ar kitų kenksmingų komponentų. Svetainėje naudojami slapukai, kad sklandžiai veiktų, ir „Fire Stick“ gudrybės jokiu būdu nebus atsakingos, jei dėl interneto naudojimo įvyks kokia nors kenkėjiška / išpirkos programa ar kita ataka.

„Fire Stick Tricks“ pasilieka teisę neskelbti jokios informacijos, kuri, jos manymu, yra tinkama, ir jokiu būdu neatsako už jokią žalą dėl šios informacijos neatskleidimo. Be to, „Fire Stick Tricks“ neatsako už padarytą žalą ar suteiktą informaciją, net jei „Fire Stick Tricks“ buvo informuota apie galimą žalą.

Jokie „Fire Stick“ gudrybių renginiai neturėtų būti aiškinami kaip bandymas pasiūlyti ar pateikti teisinę nuomonę ar paslaugą. Svetainė negarantuoja galiojimo ir neprisiima jokios atsakomybės už bet kokio joje paskelbto turinio autentiškumą ar teisingumą..

Kartais svetainėje gali būti turinio, kuris netinka visoms auditorijoms, įskaitant vaikus. Tokiais atvejais rekomenduojama žiūrovų nuožiūra.

Piratinio / autorių teisių turinio naudojimas

Mes (ugnies smūgio triukai) jokiu būdu neremiame, nereklamuojame ir neskatiname jokios neteisėtos ar nusikalstamos veiklos. Autorių teisių turinio transliacija / atsisiuntimas yra neteisėtas ir to negalima praktikuoti. Bet koks neteisėtas / piratinis turinys tinklalapyje minimas, jei toks yra, tada jis turėtų būti aiškinamas griežtai švietimo ir informaciniais tikslais. Mes labai atgrasome nuo piratavimo ir griežtai patariame savo skaitytojams vengti jo bet kokia kaina.

„Fire Stick“ gudrybių pavyzdžiai yra skirti tik švietimo tikslams ir yra skirti viešai prieinamam turiniui. Šie vadovai / vadovėliai NETURI būti naudojamas neteisėtai ar neteisėtai veiklai.

„Fire Stick“ gudrybės neatsako už jokias teisines pasekmes, su kuriomis vartotojai gali susidurti dėl nelegalios transliacijos / atsisiuntimo ar kitos veiklos. Vartotojams patariama patikrinti savo vietinius įstatymus, susijusius su piratinio turinio srautiniu perdavimu, ir mes patariame savo skaitytojams griežtai laikytis jų atitinkamų savivaldybių įstatymų.

„Fire Stick“ gudrybės NEMOKAMOS ir nesieja autorių teisių turinio.  

expressvpn

Produktai / Logotipai Autorių teisės

„Amazon“ yra teisėtas „Fire TV Stick“ autorių teisių savininkas. „Kodi“ yra atvirojo kodo programinė įranga, kurią išvardija ir prižiūri jos oficialūs kūrėjai „Kodi.tv“ svetainėje. Mes jokiu būdu nesame susiję su „Amazon“ ar „Kodi“ (buvusi XBMC). Kiti šioje svetainėje paminėti / naudojami įrankiai / programos ar grafika yra jų kūrėjų / savininkų autorių teisės. „Fire Stick Tricks“ nereiškia, kad neturi jokių „Amazon Fire TV Stick“, „Kodi“ ar kitų svetainėje paminėtų įrankių / programų autorių teisių ir nuosavybės teisių..

Išorinių nuorodų atsisakymas

https://www.firesticktricks.com/ svetainėje gali būti nuorodų į išorines svetaines, kurios nėra teikiamos ar prižiūrimos ar yra kaip nors susijusios su „Fire Stick Tricks“..

Šios nuorodos pateikiamos tik patogumui ir tik informaciniais tikslais; jie nereiškia „Fire Stick Tricks“ patvirtinimo ar patvirtinimo dėl bet kurių korporacijos, organizacijos ar asmens gaminių, paslaugų ar nuomonių. „Fire Stick Tricks“ neatsako už išorinės svetainės ar vėlesnių nuorodų tikslumą, teisėtumą ar turinį. Norėdami atsakyti į klausimus apie jos turinį, susisiekite su išorine svetaine.

Atkreipkite dėmesį, kad „Fire Stick“ gudrybės negarantuoja jokios informacijos, esančios šiose išorinėse svetainėse, tikslumo, aktualumo, savalaikiškumo ar išsamumo..

Max Eddy
Max Eddy Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me