מדוע הקודי שלי לא עובד? בעיות ותיקונים נפוצים

>

במאמר זה נדון בבעיות הקודי השונות ובפתרונות האפשריים שלהן. אם הקודי שלך לא עובד, זה יכול לנבוע מסיבות רבות. בניסיון רב השנים שלי עם קודי, נתקלתי במספר סוגיות ולעיתים קרובות תהיתי - די מתסכל - מדוע קודי לא עובד? אבל, גם אני הבנתי שאפשר לטפל ברוב סוגיות הקודי באמצעות כמה תיקונים פשוטים למדי.

קודי לא עובד

קודי לא עובד - תיקונים נפוצים

אני אשים את סוגיות Kodi לשתי קטגוריות רחבות - מקומיות וקשורות לשרת. הבעיות המקומיות הן דבר שבדרך כלל אנו יכולים למצוא את הפיתרון. עם זאת, אם יש בעיית שרת, אין הרבה מה לעשות בנדון. על המפתחים לדאוג לבעיות כאלה וכל מה שאנחנו יכולים לעשות זה להמתין.

להלן הבעיות והתיקונים הנפוצים עבור נגן המדיה של Kodi.

מספר 1. השתמש תמיד ב- VPN עם Kodi

קודי לא עובד? ובכן, יש סיכוי שספק האינטרנט שלך חוסם את בקשות הזרימה שמקורן בקודי. כן, ספקי שירותי אינטרנט ידועים בשיטות כאלה. אבל, אתה כבר לא צריך לדאוג. אתה יכול להימנע מכך באמצעות VPN עבור Kodi.

VPN פשוט יסוך את כל בקשות הזרימה מהמכשיר שלך ו- ISP שלך אפילו לא יספיק לריח את זה. מכיוון שספק האינטרנט שלך כבר לא יכול לדעת אם עסקת נתונים שייכת לקודי, הם לא יוכלו לחסום אותה.

ExpressVPN זה הכי טוב האישי שלי כבר הרבה זמן. זהו שירות ה- VPN המהיר והמהימן ביותר בו השתמשתי בחיי. ExpressVPN מגן על חיבור האינטרנט שלך כנגד מי שחיפש פעילויות מקוונות שלך כולל ספק שירותי האינטרנט שלך. VPN אקספרס גם מונע ממני מצערת אינטרנט, שלעתים קרובות נוטים להאט את חוויית הקודי שלי.

מס '2. קודי מתרסק לעתים קרובות - קבל את העדכון האחרון

אם קודי מתרסק באופן קבוע מדי, הדבר הראשון שאתה רוצה לוודא שיש לך את הגרסה האחרונה. בזמן כתיבת מאמר זה, קודי 18.5 היא הגרסה האחרונה ויציבה ויצאה רשמית.

כדי לבדוק את גרסת ה- Kodi במכשיר שלך, בצע את הצעדים שלהלן.

מספר 1. עבור למסך הבית של Kodi ולחץ על סמל ההגדרות בצד שמאל למעלה. הגדרות הוא אייקון השיניים שמוצב תחת הלוגו של קודי.

קודי לא עובד

מס '2. כעת, לחץ על מידע מערכת בחלון הבא

קודי לא עובד

מס '3. בפינה השמאלית התחתונה של החלון הבא, תראה את גרסת הקודי. כפי שתוכלו לראות בתמונה למטה, גרסת הקודי בה אני משתמש מעודכנת (Kodi 18.5). אם אין לך את הגירסה האחרונה, תרצה לעדכן את קודי.

מידע מערכת קודי לא עובד

משום מה, קודי לא מאפשרת לך לעדכן את עצמה מתוך האפליקציה. אין הרבה דרכים לעדכן את קודי לגירסה החדשה ביותר. שיטות העדכון בדרך כלל אינן יציבות ובלתי צפויות.

לכן, בכל פעם שיש גרסה חדשה של Kodi שם בחוץ, עדיף להסיר התקנת Kodi במערכת שלך ולבצע התקנה חדשה..

כן, אני מבין שאולי הוספת כמה תוספים וביצעת שינויים בהגדרות. נכון שכולם יאבדו כאשר תתקין מחדש את קודי. אבל מה ששמתי לב הוא שהרבה תוספות בכל מקרה לא עובדות עם הגירסה החדשה וההגדרות הישנות לא רלוונטיות לעתים קרובות.

אתה יכול להתקין Kodi ב- Android מחנות Google Play, ב- Windows מחנות Microsoft.

ב- FireStick, תצטרך לטעון את קודי בצד זה מכיוון שהוא עדיין לא מופיע בחנות אמזון. משתמשי FireStick יכולים גם לעדכן לגרסה החדשה יותר של Kodi מבלי שיצטרכו לאבד את הנתונים.

מס '3. מאגרי קודי לא עובדים

מאגרי קודי הם הספריות המארחות את התוספות והבונות. לקודי יש מאגר רשמי בשם מאגר התוספות של קודי. למאגר זה יש מספר תוספות וידיאו, כלי עזר ועוד. אבל, מאגרי הצד השלישי כמו Kodi Bae ו- Fusion הם פופולריים יותר ונמצאים בשימוש נרחב יותר.

מאגרי הצד השלישי נוצרים על ידי מפתחים עצמאיים. יש שם עשרות מאגרים ולא כולם פופולריים באותה מידה.

כדי להשיג מאגר Kodi, אתה מוסיף מקור לקודי ואז מתקין את המאגר מאותו מקור. אם אחד ממאגרי הקודי אינו פועל, לא תוכל להתקין את התוספים או הבונים מהם.

אז איך מתקנים בעיה זו? לרוע המזל, לרוב, אין דבר שאתה יכול לעשות בקשר לזה. אפילו כשאתה מתקין מאגר מקומי, תוכנו עדיין מאוחסן בשרת מרוחק. אם אינך יכול להתקין תוסף או מבנה דרך Kodi, זה בדרך כלל אומר שיש בעיה בשרת. בעוד שמאגרים פופולריים מתוחזקים היטב, הם לא כל כך פופולריים. תצטרך לחכות לשרת שוב להיות מקוון עד שהמאגר יפעל. אם המאגר לא עובד מספר ימים, יש סיכוי שהוא הופסק.

אם אתה חושב שיש בעיה מקומית במאגר ואינו קשור לשרת, ייתכן שתנסה כמה טכניקות נפוצות לפתרון בעיות.

קדימה להתקין את המאגר מחדש. לפעמים זה עלול לתקן את הבעיה. יתכן שתרצה לאתחל את המכשיר ולבדוק אם הוא גורם למאגר לעבוד. אם נראה כי שום דבר לא עובד, הסר את התקנת Kodi והתקן אותו מחדש. זה עשוי לעזור!

אך זכור כי בעיות מקומיות עם מאגרים נדירות ביותר. ככל הנראה, יש בעיה בשרת.

מס '4. קודי הפסיק לעבוד פתאום

לא התמודדתי עם נושא זה זמן רב ולכן אני מאמין שבטוח לומר שהבעיה נדירה. אבל אני זוכר שקודי הפסיק לעבוד פתאום בשבילי כשעבד רק לפני שעתיים. בכל פעם שניסיתי להריץ את קודי היה לוקח זמן רב להשקה או היה זורק שגיאה כלשהי.

לאחר ששרטתי את עורפי במשך זמן מה, הנחתי שלפחות קובץ חשוב אחד בתיקיית ההתקנה של קודי כנראה שהושחת וגרם לאפליקציה להיטען כראוי. התקנתי מחדש את קודי וזה התחיל לעבוד שוב בסדר.

אם זה סוג הבעיות שאתה נתקל בהן, אני חושב שההתקנה מחדש היא הפיתרון היחיד. עם זאת, דעו כי הדבר יגרום לכם לאבד את נתוני Kodi והתוספות המותקנות שלכם ייעלמו. למרבה הצער, אין הרבה מה שאנחנו יכולים לעשות בקשר לזה.

תוכל גם לשתף את קובץ היומן של Kodi בפורום התמיכה של Kodi ולבדוק אם הם יכולים לעזור לך בעניין שלך.

מספר 5. קודי בונה תוספות OR / AND לא פועלות

הדבר הראשון שאני רוצה שתקבע אם כל התוספים לא עובדים או שזה רק חלק (או כנראה רק אחד).

אם ה- Kodi build לא נטען, אף אחת מההרחבות שלך לא תעבוד. זה נראה יותר כמו הבעיה עם build ולא התוספות. כדאי מאוד לחפש בגוגל (או לכל מנוע חיפוש אחר שתבחר) ולברר אם יש בעיה ידועה עם אותה מבנה מסוים..

בדרך כלל ממשק המבנה נטען כשהוא נשמר באופן מקומי במחשב שלך, אך ה- build אינו מסוגל להביא את הנתונים מהשרת..

אם זו הבעיה עם ה- Kodi build, שוב הפיתרון היחיד הוא להסיר את ההתקנה של Kodi ולהתקין אותו מחדש. הסרת ההתקנה של ה- build מקודי לא נראית די קלה מכיוון שהיא כוללת תהליך כה מסובך. זו הסיבה שאני תמיד הולכת עם התקנה חדשה של האפליקציה.

במקרה שאתה לא משתמש במבנה כלשהו אבל התוספות של קודי לא עובדות, הדבר הראשון שהיית רוצה לעשות הוא לבדוק את חיבור האינטרנט. ודא שהמכשיר שלך מחובר לאינטרנט.

אם האינטרנט עובד בסדר, קדימה והפעל מחדש את המכשיר. זה ירענן את מערכת ההפעלה כמו גם את האפליקציה ועשוי לתקן את הבעיה.

במקרה שאתה נתקל בבעיות עם רק כמה תוספות, זה יכול להיות בעיה בשרת. תוספות קודי שאינן עובדות בדרך כלל פירושן שהן לא מביאות קישורי סטרימינג או שהקישורים שהם מגרדים אינם זורמים תוכן. בעיה זו שכיחה יותר ממה שהיית רוצה ופוגעת לעתים קרובות בתוספות הפחות מוכרות. העצה שלי היא ללכת על אחד התוספות הפופולריות יותר של קודי.

מס '6. נושאי חציצה של קודי

כאשר הקודי שלי לא עובד, אני בדרך כלל מסיר את האפליקציה ומתקין אותה מחדש. זה פותר הרבה בעיות. אבל, כשאני נתקל בבעיות חוצץ של קודי, אני צריך לעשות יותר מזה.

יש כמה דרכים לטפל בבעיות המאגרים, כולל:

  • ניקוי המטמון
  • הגדלת גודל מטמון הווידיאו בקודי
  • באמצעות VPN
  • באמצעות קוד

תוכלו לקרוא עליו יותר בפירוט במדריך החיץ שלנו לקודדי.

מס '7. אפס את Kodi לברירת המחדל

במדריך זה דיברתי שוב ושוב על הסרה והתקנה מחדש של Kodi. זה רעיון טוב שכן הוא מוודא שכל קבצי ההתקנה החסרים מופצים מחדש במערכת שלך. אבל, אני מודה שלא כל בעיות הקודי דורשות התקנה מחדש. אתה יכול אפילו לנקות את נתוני Kodi ולאפס אותם לברירת מחדל. בדרך זו תוכלו לחסוך מעצמכם מאמץ נוסף.

ניתן לאפס את Kodi לברירת המחדל של המערכת באמצעות אשף Ares. כך תוכלו לעשות זאת:

מספר 1. התקן את אשף Ares ב- Kodi

מס '2. ממסך הבית של קודי, עבור אל תוספות > תכנות תוספות והפעל את אשף Ares

מס '3. לחץ על הכרטיסייה 'עוד' בצד ימין למעלה בממשק אשף Ares

קודי הפסיק לעבוד

מס '4. לחץ על הלחצן 'מחק את כל הנתונים / התחל טרי'

למה קודי לא עובד

מספר 5. לחץ על 'כן' כשתופיע ההנחיה הבאה

הקודי שלי לא עובד

מס '6. כעת תראה את החלון הבא. אם ברצונך לשמור על הגדרות המועדפים, המקורות וההרחבה שלך, בחר בהתאם. הנקודה האפורה הקטנה הבאה תירקב עם בחירת הפריט (ראה תמונה למטה). לחץ על הלחצן 'המשך' בתחתית חלון זה כדי להמשיך

בעיות ותיקוני קודי

אתה יכול גם לאפס את נתוני Kodi ב- FireStick וללמוד לגבות את נתוני Kodi לפני שאתה מאפס אותם.

סיכום

זה פחות או יותר מה שאתה יכול לעשות כשקודי לא עובד בכלל או כמו שהוא אמור. כפי שברור למדי במדריך זה, ניתן לפתור את מרבית בעיות הקודי שלך על ידי הסרת האפליקציה והתקנתה מחדש או על ידי ניקוי נתוני Kodi. לפעמים משהו פשוט כמו אתחול ההתקן מטפל בבעיה. אתה יכול לתקן את מרבית בעיות הקודי המקומיות. עם זאת, בעיות שרת אינן תחום שבשליטתנו. אני מקווה שמדריך זה עזר לך בבעיות הקודי שלך. אנא אל תהסס למלא אותנו אם יש לך הצעות או שאלות בסעיף התגובות למטה.

Max Eddy
Max Eddy Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me