משאבי חיתוך כבל של אמזון FireStick

>

אם אתה משתמש FireStick קיים או שאתה מתכנן לקנות אחד, זה המשאב היחיד שתצטרך אי פעם. במדריך זה, אעביר אותך בכל טריק בודד שעשוי להזדקק לו כדי להזרים סרטים, טלוויזיה חי, תכניות, ספורט או דברים אחרים..

אש

אמזון פיירסטיק הוא מכשיר מדיה קטן ושימושי להפליא, שממיר באופן מיידי כל טלוויזיה רגילה לטלוויזיה חכמה. זה מתחבר ליציאת HDMI בטלוויזיה ומאפשר לך להזרים את התוכן המועדף עליך באמצעות Wi-Fi. FireStick הוא מכשיר נייד שתוכל להחליק לכיס ולשאת אותו לכל מקום. כל עוד יש לך גישה לטלוויזיה עם כניסת HDMI ו- Wi-Fi, אתה יכול להשתמש ב- FireStick בכל מקום שתרצה.

FireStick היא דרך חסכונית לפתוח בפניכם את כל עולם האפשרויות הזרמתיות. FireStick 4K האחרונה עולה 49.99 דולר. המכשיר החדש משלב יכולות סטרימינג של 4K, שדרוג משמעותי מקודמו המציע רק סטרימינג Full HD (1080).

FireStick פועל על גרסה שונה של מערכת ההפעלה אנדרואיד ומשתמש בחנות אמזון כחנות האפליקציות הרשמית. יש עשרות אפליקציות ומשחקים להורדה ולהשתמש בהן.

מלבד שירותי הבידור הפופולאריים המבוססים על מנויים כמו נטפליקס, הולו, סרטוני פריים, FireStick מעניק לך גישה גם לסטרימינג בחינם ללא הגבלה דרך אפליקציות צד שלישי ונגן המדיה של קודי. FireStick מאפשר לך להטעין בקלות אפליקציות של צד שלישי שלא נמצאו בחנות אמזון.

הוסף סימון לדף זה כדי להישאר מעודכן תמיד עם ההתפתחויות האחרונות ב- FireStick, Kodi ואפליקציות סטרימינג אחרות.

FireStick: תחילת העבודה

חבר את ה- FireStick למקור הכוח וחבר אותו לטלוויזיה שלך דרך יציאת HDMI. אפשר לו להיכנס. אם זו הפעם הראשונה, המכשיר ינהל אותך בתהליך הגדרה פשוט. לצורך ההתקנה תזדקק לחשבון אמזון ו- Wi-Fi. אתה יכול ללמוד את כל תהליך ההגדרה באמצעות הקישור למטה.

כיצד להגדיר את FireStick לראשונה

צפו בסרטים בחינם, תכניות טלוויזיה, ספורט

כעת, כאשר ה- FireStick שלך מוכן, הדבר הבא שתרצה הוא להתחיל לצפות בסרטים בחינם, תכניות טלוויזיה, ספורט ותכנים אחרים לבחירתך. אז בחלק הבא של המאמר, אני אשתף עם מדריכים מעניינים להטעין את ה- FireStick שלך. המשך לקרוא!

Jailbreak Fire Stick

מרבית המשתמשים פורצים כליל את ה- FireStick שלהם לצורך הזרמת תוכן בחינם במכשיר שלהם. המונח "jailbreak" כאן אינו דומה לשחק בחומרה שלך אלא להתקין אפליקציה בשם "Kodi" שאינה זמינה ב- Amazon App Store. לכן, היה סמוך ובטוח שפורץ jail שלך ב- FireStick הוא בטוח לחלוטין ולא יבטל את האחריות. אתה יכול להשתמש בקישור שלהלן לקבלת הוראות צעד-אחר-צעד קלות להבנה.

כיצד לפתוח

הישאר מהצרות

לפני שתתחיל להשתמש ב- Jailbroken FireStick שלך, אני רוצה להזהיר אותך שעליך להשתמש ב- VPN טוב של Fire Stick כך שפעילות הסטרימינג שלך תישאר פרטית. ייתכן שממשלתך, ספק שירותי האינטרנט שלך ואפילו גורמים מסוימים של צד שלישי עוקבים אחר כל הפעילויות המקוונות שלך (כולל אלה הקשורות לשימוש ב- FireStick).

כשאתה מפוצץ ג'יילייל את FireStick או משתמש באפליקציות בידור של צד שלישי לצורך הזרמת חינם, אתה עלול לנחות בצרות משפטיות. אף על פי שמעולם לא התירתי לזרום של תוכן המוגן בזכויות יוצרים, אני מאמין בחום שאסור לפגוע בפרטיותך. לכן אני ממליץ להשתמש ב- VPN.

אני משתמש ב- ExpressVPN במכשירי הסטרימינג שלי ואני מציע לך לעשות זאת. אתה יכול להתקין אותו במהירות באמצעות הקישור למטה.

אופן ההתקנה והשימוש ב- VPN ב- FireStick

קודי: חנות One Stop-Stop לכל צרכי הזרם שלך

אני מאמין שפרצת את ה- FireStick שלך עם Kodi בעקבות הקישור לעיל. אך עליכם לדעת שקודי הוא נגן מדיה, ללא תוכן משלו. עם זאת, עם תוספות וקודי בונים, אתה פותח לעצמך אפשרויות הזרמה אינסופיות ב- FireStick.

כדי להתחיל עם Kodi ב- FireStick שלך, אתה צריך כמה תוספות. להלן כמה משאבים שימושיים:

למתחילים - כיצד להשתמש בקודי

האוסף המלא שלי של Addons - מיטב קודי אדיונים

מדריך חובה לדעת - כיצד להתקין כל תוסף על Kodi

תוספות פופולריות

Venom Kodi Addon

אקסודוס Redux Kodi Addon

7 מתוך 9 Addon

אודין קודי אדיון

DeathStar Kodi Addon

SportsDevil Kodi Addon

אתה צריך רק תוספות כדי להתחיל להזרים את התוכן המועדף עליך. קודי בונה אינם חיוניים, אך מומלצים. מבנה משפר את החוויה שלך עם שדרוג חזותי לממשק ועל ידי הוספת אלמנטים אינטראקטיביים נוספים לממשק. בניינים בדרך כלל מגיעים גם עם תוספות שהותקנו מראש. הבניינים בעלי הדירוג הגבוה ביותר נשארים מעודכנים עם התוספות האחרונות והפופולריות.

אוסף הבניינים השלם שלי - קודי בונים הכי טובים

מבנים פופולריים

בניית טיטניום קודי

ללא גבולות הקסם בונה

Xanax Build

לייעל את הבנייה

לפעמים אתה עלול להתמודד עם בעיות עם קודי. במקרה זה, להלן מספר משאבים שעשויים להועיל.

כיצד לאפס את קודי ב- FireStick

איך להפסיק לחצות על קודי

כיצד לתקן שגיאת 'נכשל בהתקנת תלות' ב- Kodi

כדי לקחת את חווית הקודי שלך לרמה חדשה לחלוטין, אני ממליץ להירשם ל- Real Debrid. שירות זה מוסיף עשרות קישורי סטרימינג איכותיים ופרימיים כשאתה מבקש להפעלת הווידיאו. קישורים אלה מציעים סטרימינג ב- Full HD ובעל אחוזי ההצלחה הגבוהים ביותר בהפעלה. Real Debrid הוא המארח הטוב ביותר עבור קודי ודואג שתיתקלו בכמות החציצה הנמוכה ביותר בזמן הצפייה בסרטון החביב עליכם.

כיצד להשתמש ב- Real Debrid עם Kodi

אפליקציות הזרמה הטובות ביותר עבור FireStick

יש המון אפליקציות לסטרימינג באיכות גבוהה בחנות אמזון. FireStick מאפשר גם לך להירשם לערוצים שונים או לבחור להזרמת תשלום לפי צפייה. זה מצוין. אבל, זה עולה לך כסף, לפעמים הרבה.

הפוטנציאל האמיתי של Firestick טמון ביכולת לתמוך באפליקציות של צד שלישי המאפשרות לך לחקור סרטים, תכניות, טלוויזיה חי, ספורט ללא הגבלה והרבה יותר בחינם. השימוש באפליקציות של צד שלישי לזרם בחינם התפרסם בדרך כלל בשם 'Jailbreaking'.

יש הרבה אפליקציות שם. עם זאת, לא כולם מתאימים ל- FireStick. יש רק חבורה של אפליקציות אנדרואיד שמתאימות את עצמן למסך הטלוויזיה. לחוויה טובה, האפליקציה חייבת להיות ידידותית למרחקים.

להלן המשאבים וההמלצות שלנו:

Cinema APK (סרטי HD) - אפליקציה זו עברה במהירות בסולם והיא ככל הנראה אפליקציית הסטרימינג החינמית הטובה ביותר בעיר.

טלוויזיה טיטניום - המכונה שיבוט טלוויזיה Terrarium, אפליקציה זו מאפשרת לך לצפות בכל הסרטים והתוכניות המועדפים עליך בחינם.

Mobdro - זו האפליקציה המושלמת עבור חותכי הכבלים שרוצים לצפות בטלוויזיה בשידור חי ב- FireStick

CyberFlix TV - שיבוט נוסף של טלוויזיה חממה, האפליקציה הזו לסרטים ותוכניות עשתה רושם נהדר בפרק זמן קצר מאוד

UnlockMyTV - אפליקציה זו על פי דרישה מביאה אליכם ספרייה גדולה של סרטים ותוכניות לשעות אינסוף של צפיות

להלן רשימת כל אפליקציות ה- FireStick הפופולריות והטובות ביותר שתוכל לנסות.

מקורות פופולריים אחרים עבור FireStick

כיצד להתקין את ההורדה ב - FireStick

כיצד להתקין את עכבר Toggle ב- FireStick

כיצד להתקין את נגן MX

כיצד להתקין את FileLinked ב- FireStick

כיצד לתקן בעיות מרחוק FireStick

וריאנטים לטלוויזיה / סטיק

נכון לעכשיו, ארבע גרסאות של Fire TV זמינות לרכישה כדלקמן:

Fire TV Stick 4K: זה שפורסם לאחרונה במערך ה- Fire TV Stick, מכשיר זה דור שלישי תומך בהפעלת 4K (UHD) וב- Alexa Voice Remote.

Fire TV Stick (או פשוט FireStick): מכשיר הסטרימינג מהדור השני הזה ממשיך להיות הפופולרי ביותר בסדרת הטלוויזיה Fire.

דור טלוויזיה אש 3: עם כוח מעט יותר מעבד, יותר RAM כפליים ותמיכה 4K, מכשיר ה- Fire TV הזה מהווה שיפור ניכר לעומת Fire TV Stick

קוביית טלוויזיה אש: מצויד במערכת הד והכרה קולית בשדה הרחוק, קוביית הטלוויזיה של פייר היא המתקדמת מכולן. לא זו בלבד שהיא מייצרת חווית בידור מדהימה, היא גם מוכיחה את ערכה התועלתני בכך שהיא מאפשרת לך לשלוט על כל המכשירים החכמים שלך בבית עם הקול שלך..

Fire TV StickFire TV Stick 4Kטלוויזיה בטלוויזיה (דור שלישי)קוביית טלוויזיה אש
מחיר 39.99 $ 49.99 $ 69.99 $ 119.99 דולר
4K Ultra HD לא כן כן כן
HDR-10 לא לא כן כן
רמקול מובנה לא לא לא כן
בקרת קולות רחוקה לא לא לא כן
מרחוק קול אלקסה כן כן כן כן
מעבד (מרובע ליבות) 1.3 ג'יגה הרץ 1.7 ג'יגה הרץ 1.5 ג'יגה הרץ 1.5 ג'יגה הרץ
אחסון 8 GB 8 GB 8 GB 16 ג'יגה
RAM 1GB 1.5 ג'יגה-בייט 2 GB 2 GB
שמע נתמך דולבי אודיו דולבי אטמוס דולבי אטמוס דולבי אטמוס
מתאם אתרנט קנו בנפרד קנו בנפרד קנו בנפרד כלול

סיכום

אז הנה כל מה שאתה צריך כדי להתחיל עם FireStick שלך. אשמח לשמוע ממך. תן לי לדעת כיצד הייתה הניסיון שלך עם FireStick דרך פרק התגובות למטה.

Max Eddy
Max Eddy Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me