38 najlepszych aplikacji Amazon Fire Stick do porzucenia telewizji kablowej

>To aplikacje FireStick zapewniają niesamowitą rozrywkę, z której to urządzenie jest tak dobrze znane. Od ulubionych filmów po najnowsze programy telewizyjne, od strumieniowego przesyłania muzyki po telewizję na żywo - te aplikacje zapewniają dostęp do wszystkich elementów za naciśnięciem jednego przycisku. Ale istnieje ogromna biblioteka z setkami aplikacji do wyboru, często pozostawiając nas w dylemacie - które z nich naprawdę wybrać? Właśnie o tym jest ten artykuł. Gromadzimy najlepsze 38, starannie dobrane aplikacje Amazon Fire Stick, do wyboru. Te aplikacje są kompatybilne ze wszystkimi urządzeniami Fire TV, w tym FireStick 4K i Fire TV Cube. Czytaj dalej!

Amazon Inc zrewolucjonizował świat kina domowego dzięki swojemu przełomowemu produktowi Amazon Fire Stick. Trzymając Fire TV Stick w dłoni, masz nie tylko dostęp do niektórych zwykłych kanałów telewizyjnych, ale także daje ci swobodę doznawania rozrywki, znacznie wykraczającą poza parametry telewizji kablowej lub satelitarnej.

Oprócz pokazów Amazon Prime i filmów Netflix na pokładzie, możesz także korzystać z różnych innych aplikacji Amazon Fire Stick, aby wyświetlać wybrane przez siebie treści i żądania. Istnieje ogromna większość szeroko zakrojonych aplikacji FireStick, które wykonują różne funkcje w zależności od potrzeb.

Ale chodzi o to, że tak naprawdę nie potrzebujesz tak wielu aplikacji do karty Fire Stick. Powodem jest to, że podczas gdy wiele aplikacji ma wiele funkcji, wiele innych służy albo do upiększenia, albo których cele są zwykle wypełniane przez inne nazwiska. Z tego właśnie powodu opracowaliśmy listę prawdopodobnie najważniejszych lub możesz powiedzieć najlepsze aplikacje Amazon Fire Stick, które możesz zainstalować lub załadować na Fire TV / Stick.

Contents

Najlepsze aplikacje Amazon Fire Stick 2020

Teraz, gdy skończyliśmy już podstawy, dlaczego potrzebujemy aplikacji FireStick, zacznijmy od naszej listy. Wszystkie te aplikacje zostały również podzielone na kategorie, aby dać Ci lepsze wyobrażenie o tym, w jakim celu będą służyć.

najlepsze aplikacje Amazon Fire Stick

Zrzeczenie się: Bezpłatne źródła transmisji strumieniowej powinny być używane tylko w przypadku filmów / programów telewizyjnych dostępnych w domenie publicznej lub do których masz prawa. Przesyłanie strumieniowe treści chronionych prawem autorskim jest niezgodne z prawem i może powodować problemy prawne. W związku z tym nie wspieramy ani nie doceniamy w żaden sposób przesyłania strumieniowego treści chronionych prawem autorskim. Sprawdź lokalne przepisy dotyczące przesyłania strumieniowego online, zanim zdecydujesz się to zrobić.

Najlepsza aplikacja Fire Stick dla bezpieczeństwa

1. ExpressVPN 

VPN (Virtual Private Network) to narzędzie dla tych, którzy mają obawy dotyczące prywatności. Krótko mówiąc, jeśli chcesz oglądać treści, które są ograniczone w twoim kraju, możesz zmienić lokalizację serwera i cieszyć się ograniczoną zawartością bez żadnego ryzyka. Co więcej, rządy i dostawcy usług internetowych na całym świecie śledzą aktywność online swoich użytkowników, a streamery treści online są ich głównymi celami. Jeśli nie chcesz zapraszać do kłopotów prawnych, najlepszym rozwiązaniem jest dobry FireStick VPN. Express VPN jest konsekwentnie uznawany za najlepszy VPN dla Fire Stick. Oferuje łatwą w użyciu aplikację Fire TV / Stick, którą można zainstalować w ciągu kilku minut.

aplikacje Amazon Fire Stick

Nie musisz również martwić się o szybkość sieci, ponieważ ExpressVPN ma wbudowany optymalizator prędkości w celu zwiększenia prędkości sieci. Po każdym uruchomieniu tej aplikacji zobaczysz funkcję o nazwie Inteligentna lokalizacja, która pokaże najlepsze lokalizacje serwerów, aby uzyskać maksymalną prędkość z.

Sprawdź, jak zainstalować i używać ExpressVPN w FireStick. Możesz także przeczytać nasz przewodnik na temat najlepszych sieci VPN dla FireStick, aby dowiedzieć się więcej o funkcjach ExpressVPN i krokach instalacji.

Najlepsze aplikacje FireStick do filmów i programów telewizyjnych

aplikacje Firestick

2. Cinema APK (bezpłatny)

Cinema APK to niezwykle popularna aplikacja na Androida do filmów i programów. Ta aplikacja powstała na krótko przed zamknięciem Terrarium TV i stała się popularna.

najlepsze aplikacje Firestick 2019Dzięki setkom godzin treści do strumieniowania i niekończącemu się zestawowi treści, Cinema APK jest jedną z niezbędnych aplikacji rozrywkowych dla FireStick. Aplikacja ma wsparcie aktywnego zespołu programistów. Biblioteka treści jest regularnie aktualizowana o nowe wydania. Sama aplikacja otrzymuje regularne aktualizacje oprogramowania, dzięki czemu z czasem staje się lepsza.

Cinema APK, podobnie jak Terrarium TV, nie zawiera własnych treści. Jest to agregator, który pobiera łącza strumieniowe z wielu serwerów w różnych lokalizacjach. Pobieranie strumieni jakości jest jednym z najważniejszych aspektów takiej usługi, a Cinema APK dobrze sobie z tym radzi.

Ta lekka aplikacja jest w pełni kompatybilna ze zdalnym FireStick, dzięki czemu nawigacja, interakcja i obsługa są niezwykle łatwe.

Jak zainstalować aplikację Cinema APK w FireStick

3. CatMouse (bezpłatny)

CatMouse to kolejna świetna nowa aplikacja do treści na żądanie, w tym filmów i programów telewizyjnych. Ta aplikacja wygląda i działa tak bardzo jak Terrarium TV, dlatego uważamy, że można bezpiecznie założyć, że jest to klon.

CatMouse działa obecnie imponująco. Zawiera mnóstwo treści do przeglądania i oglądania. Zgarnia również wysokiej jakości strumienie z niektórych najlepszych źródeł w Internecie. W przypadku większości filmów znajdziesz dziesiątki strumieni Full-HD.

Jesteśmy przekonani, że CatMouse już wkrótce stanie się głównym nurtem. Dlatego nie mieliśmy wątpliwości, że będzie to część najlepszych darmowych aplikacji do filmów.

Jak zainstalować CatMouse w FireStick

4. CyberFlix TV (bezpłatny)

aplikacje FirestickWyłączenie terrarium w telewizji spowodowało pojawienie się wielu klonów; CyberFlix TV jest jednym z nich. A ponieważ CyberFlix TV jest klonem, wygląda dokładnie tak jak Terrarium TV. Dobrą wiadomością jest to, że działa również podobnie jak oryginał.

CyberFlix TV zawiera solidną kolekcję filmów i programów. Ta aplikacja oparta na zgarniaczu pobiera również strumienie z kilku źródeł, które były wyraźnie widoczne w Terrarium TV. Możesz także zalogować się na swoje konto Real-Debrid, aby uzyskać dostęp do strumieni premium w jakości Full HD.

Możesz sortować zawartość według gatunku i roku oraz oznaczać filmy jako ulubione w celu szybkiego dostępu.

Jak zainstalować CyberFlix TV na FireStick

5. UnlockMyTV (bezpłatny)

UnlockMyTV to świetna opcja do oglądania ulubionych filmów i programów. Biblioteka multimediów jest silna i regularnie aktualizowana o nowe treści. Znajdziesz prawie wszystkie nowe filmy i programy.

To, co naprawdę podoba mi się w tej aplikacji, to jej zdolność do zgarniania najwyższej jakości linków przesyłanych strumieniowo z różnych źródeł. Byłem pod wrażeniem, gdy zobaczyłem kilka strumieni 1080p. I prawie nie ma martwych linków. Prawie wszystko tu działa.

UnlockMyTV zyskuje popularność jako klon Cinema HD. Oba są uderzająco podobne pod względem formy i funkcji. Oba też działają znakomicie.

Jak zainstalować UnlockMyTV na Firestick

6. Titanium TV (bezpłatny)

telewizja terrariumWielu użytkowników nazywa Titanium TV dokładną repliką Terrarium TV. Po dłuższym korzystaniu z aplikacji jestem skłonny do takiego osądu. Aplikacja ma taki sam wygląd i działanie jak Terrarium TV. Wygląda na to, że te same kody zostały użyte do napisania obu aplikacji.

Dobrą rzeczą jest to, że Titanium TV działa również tak samo jak TTV. Zawiera duży katalog filmów i programów telewizyjnych i pozwala przesyłać je strumieniowo w wysokiej jakości. Aplikacja pobiera dobre linki, w tym kilka strumieni Full HD. Możesz także zalogować się na swoje konto Real-Debrid i zwiększyć liczbę linków Full HD.

Titanium TV to lekka i łatwa w instalacji aplikacja. Działa na FireStick, Fire TV Stick 4K, Fire TV i Fire TV Cube.

Jak zainstalować Titanium TV na FireStick

7. BeeTV (bezpłatny)

najlepsze aplikacje dla Fire TVJeśli szukasz aplikacji z niekończącą się kolekcją filmów i programów, możesz wypróbować BeeTV. Ta aplikacja ma tak ogromną bibliotekę treści, że możesz oglądać ją przez setki godzin, a wciąż możesz mieć mnóstwo niepublikowanych.

BeeTV, podobnie jak wiele innych usług na żądanie, nie hostuje żadnych własnych treści. Działa jako agregator i ściąga łącza strumieniowe z różnych źródeł w Internecie. Aplikacja obsługuje także logowanie Real-Debrid, co pomaga w pobieraniu linków o wyższej jakości. Regularne aktualizacje biblioteki multimediów sprawiają, że zawsze masz coś nowego do obejrzenia.

Jak zainstalować BeeTV na FireStick

8. BBC iPlayer (bezpłatny)

BBC iPlayer to jedna z najpopularniejszych usług przesyłania strumieniowego w Wielkiej Brytanii. Ta usługa pozwala przesyłać strumieniowo prawie wszystkie treści BBC, w tym filmy, programy, filmy dokumentalne, wiadomości i wiele innych. Sam BBC jest niezwykle popularną siecią telewizyjną z ekscytującym zestawem wysokiej jakości treści. Ta sieć telewizyjna dostarcza swoje treści poza Wielką Brytanię za pośrednictwem kilku partnerów transmisji i transmisji. Jednak BBC iPlayer to kompleksowe centrum dla wszystkich rzeczy BBC.

Niestety, iPlayer jest ograniczony do Wielkiej Brytanii. Ale nie martw się, omówiłem sztuczkę, aby odblokować i oglądać BBC w dowolnym kraju, w tym w USA.

Jak zainstalować BBC iPlayer na Firestick & Oglądaj w dowolnym miejscu na świecie

9. Kodi (bezpłatny)

Kodi to aplikacja typu open source dla różnych platform, którą można pobrać na Amazon Fire Stick bez żadnych dodatkowych kosztów. Oprócz wszystkiego, co przyczynia się do jego rosnącej reputacji, przykuwa uwagę prosty, ale elegancki interfejs użytkownika.

najlepsze aplikacje na firestickDzięki mnóstwu opcji rozrywki osobistej możesz wybrać to, co lubisz - od muzyki ze wstępnie zorganizowanej listy odtwarzania po oglądanie różnych programów telewizyjnych. I dlaczego ogranicza się tylko do programów telewizyjnych. Możesz także oglądać pełnoprawne filmy HD na Amazon Fire Stick. Za pomocą Kodi będziesz mieć dostęp do ponad tysięcy filmów niemal wszystkich gatunków, jednym kliknięciem.

Kodi ma unikalną funkcję, która pozwala udostępniać zdjęcia na dowolnym ekranie lub w albumie cyfrowym bezpośrednio z własnego pokazu slajdów. Jeśli chcesz nagrywać swoje ulubione programy telewizyjne, musisz pobrać dodatek PVR do aplikacji. Użytkownikom Kodi zaleca się korzystanie z VPN ze względu na intensywny nadzór online na całym świecie.

Jak zainstalować Kodi na FireStick

10. Stremio (bezpłatny + płatny)

lista aplikacji FirestickJeśli szukasz nieskomplikowanego sposobu przesyłania strumieniowego ulubionych filmów i programów (i nie tylko), mówię, że wypróbujesz Stremio. W rzeczywistości, odkąd zacząłem używać Stremio, stało się ono jednym z moich regularnych narzędzi do przesyłania strumieniowego. Stremio to internetowa usługa medialna, taka jak Kodi, która jest również obsługiwana na wielu urządzeniach. Ale są pewne wyraźne różnice.

Na początek Stremio ma znacznie prostszy i przyjazny interfejs. Możesz zacząć prawie natychmiast. Ponadto Stremio instaluje swoje dodatki online. Oznacza to, że dane instalacyjne dodatku nie są przechowywane lokalnie. Oznacza to, że po zainstalowaniu dodatku na jednym urządzeniu można uzyskać do niego dostęp ze wszystkich urządzeń Stremio (pod warunkiem, że zalogowano się przy użyciu tego samego konta). Oznacza to również, że przestrzeń dyskowa na urządzeniach o małej pojemności nie jest zapychana bez względu na liczbę zainstalowanych dodatków.

Stremio obsługuje zarówno oficjalne, jak i społecznościowe (nieoficjalne, zewnętrzne) dodatki. Możesz zainstalować dowolny dodatek za pomocą jednego kliknięcia. Wszystkie obsługiwane dodatki są również ustawione w kolejce, gdy odwiedzasz sekcję dodatków. Nie musisz ich szukać ręcznie.

Jak zainstalować Stremio na FireStick

11. Plex (bezpłatny + płatny)

najlepsze aplikacje dla firestickPlex jest zdecydowanie jednym z najlepszych systemów zarządzania mediami, jakie spotkałem. Ta usługa przekształca komputer w centrum multimedialne, przekształcając się w serwer Plex i umożliwia dostęp do mediów lokalnych i internetowych z aplikacji klienckich dla szerokiej gamy urządzeń, w tym Amazon FireStick. Uważam, że jest to bardzo przydatne narzędzie multimedialne dla FireStick, które ma pewne poważne ograniczenia dotyczące przechowywania. Mogę pobierać dowolne filmy i programy z komputera i odtwarzać je bezprzewodowo na FireStick. Nie muszę nawet być w tej samej sieci Wi-Fi, aby to zrobić. Oprócz lokalnych multimediów na moim komputerze, mogę pobierać wtyczki serwera (zwane kanałami Plex) i uzyskiwać dostęp do nieograniczonej liczby mediów online w FireStick i innych aplikacjach klienckich. Plex jest w większości darmowy, dlatego polecam go jako jedną z najlepszych aplikacji dla FireStick.

Jak zainstalować Plex na FireStick

12. Netflix (płatny)

aplikacje Amazon Fire StickNetflix okazał się dziś synonimem rozrywki. Jest to bez wątpienia jedna z najczęściej używanych platform dla programów telewizyjnych i filmów. I chociaż Netflix jest usługą płatną, wciąż jest jedną z najlepszych aplikacji dla Fire Stick.

Prawdopodobnie najlepszą rzeczą w Netflix jest to, że zawsze dostajesz świeżą treść i nigdy się nie nudzisz. Dla miłośników „klasyki” kanał medialny zawiera także wiele starych programów telewizyjnych, dla ich wiernych i zagorzałych fanów.

Po subskrybowaniu serwisu Netflix na Amazon Fire Stick możesz korzystać z tego samego konta na więcej niż jednym urządzeniu. Jeśli nie masz pewności, czy powinieneś go zdobyć, wypróbuj Netflix przez miesiąc za darmo i anuluj go w dowolnym momencie (co jest bardzo mało prawdopodobne). Dzięki Netflix VPN możesz także przesyłać strumieniowo wersję Netflix z innego kraju bez żadnych problemów prawnych.

Instalacja - Netflix jest dostępny w sklepie Amazon App Store. Możesz użyć głosu Alexa, aby go znaleźć, lub po prostu przejść do opcji wyszukiwania (ikona lupy), wyszukać ją, a następnie postępować zgodnie z instrukcjami wyświetlanymi na ekranie, aby ją zainstalować.

13. Morph TV (bezpłatny)

najlepsze aplikacje na firestickMimo że bardzo popularny telewizor Morpheus jest prawie nieczynny, jego klon Morph TV szybko zyskuje dobrą reputację wśród streamerów. Nadal możesz zainstalować Morpheus TV i korzystać z istniejącej biblioteki treści, nie będzie już żadnych nowych aktualizacji. Z drugiej strony Morph TV ma wsparcie aktywnego zespołu programistów. Aktualizacje oprogramowania są regularne, a kolekcja multimediów jest stale odnawiana dzięki nowym filmom i programom telewizyjnym.

Morph TV ma nieskomplikowany interfejs, dzięki któremu możesz zacząć bez konieczności przechodzenia przez krzywą uczenia się. Aplikacja zmiata strumienie jakości. Brakuje mi jednak wsparcia Real-Debrid. Mam nadzieję, że wkrótce zostanie dodany w jednej z przyszłych aktualizacji oprogramowania.

Jak zainstalować Morph TV na FireStick

14. TVZion (bezpłatny)

najlepsze aplikacje Amazon Fire StickKolejna aplikacja do przesyłania strumieniowego na żądanie, którą chcesz wypróbować! TVZion to aplikacja do odtwarzania jednym kliknięciem z dziesiątkami filmów i programów telewizyjnych. Aplikacja oferuje mnóstwo filmów i programów, obsługiwanych w prostym i łatwym w obsłudze interfejsie.

Funkcja odtwarzania jednym kliknięciem wybiera najlepszy link do przesyłania strumieniowego i automatycznie rozpoczyna odtwarzanie. Jest to wygodne dla użytkowników poszukujących natychmiastowego przesyłania strumieniowego. Aplikacja jest również w 100 procentach kompatybilna ze zdalnym FireStick. Ułatwia to interakcję i nawigację.

TVZion może nie być „najlepszą” aplikacją na żądanie, ale na pewno warto spróbować.

Jak zainstalować TVZion na FireStick

15. TeaTV (bezpłatny)

: TeaTV zostało przerwane i może wkrótce przestać działać

aplikacje Amazon Fire StickTeaTV pojawiło się mniej więcej w tym samym czasie co Terrarium TV. I pomimo tego, że ta ostatnia nadal dominowała w centrum uwagi, TeaTV utrzymała pozycję. Aplikacja zyskała jednak dużą przyczepność od czasu zamknięcia Terrarium TV.

Dzięki solidnej ofercie filmów i programów oraz prostemu interfejsowi TeaTV jest jednym z preferowanych wyborów wielu użytkowników. Ta lekka aplikacja jest łatwa w instalacji i obsłudze.

Aplikacja służyła do tworzenia błędów i niestabilności. Jednak programiści przywrócili go do normy dzięki regularnym aktualizacjom i poprawkom. TeaTV jest obecnie jedną z najlepszych aplikacji FireStick dla streamerów.

Jak zainstalować TeaTV na FireStick

16. Crackle (bezpłatny)

aplikacje przeciwpożaroweCrackle to kolejna darmowa aplikacja do przesyłania strumieniowego wideo od Sony Entertainment. Możesz bez problemu znaleźć najlepsze nagradzane filmy i programy telewizyjne.

Jeśli jesteś prawdziwym wielbicielem wielkich dzieł w dziedzinie rozrywki, zdecydowanie powinieneś zarejestrować się w Crackle, aby oglądać niesamowite programy telewizyjne, filmy i seriale internetowe na urządzeniu Amazon Fire Stick. Musisz jednak utworzyć konto w Crackle, aby cieszyć się swobodą dostępu do jego zawartości.

Jeśli masz dzieci korzystające z takich urządzeń, zawsze istnieje ryzyko narażenia ich na treści dla dorosłych, których należy unikać za wszelką cenę. Na szczęście Crackle również się tym zajął, dodając funkcję kontroli rodzicielskiej w aplikacji, aby filtrować zawartość według wieku. To tylko zwiększa popularność aplikacji na Fire Stick.

Instalacja - Aplikacja jest dostępna za darmo w Amazon App Store. Możesz pobrać go za pomocą funkcji wyszukiwania głosowego Alexa na Fire TV Stick. Możesz też kliknąć „szkło powiększające” (ikona wyszukiwania) i wpisać „Crackle”. Aplikacja pojawi się w wynikach wyszukiwania, kliknij nazwę aplikacji i naciśnij przycisk „Get”, aby zainstalować ją na FireStick.

17. Pluto TV (bezpłatny)

najlepsze aplikacje na firestickCo może być lepszego niż telewizja na żywo? Możesz znudzić się powtarzaniem tej samej treści w wielu innych aplikacjach, ale Pluto TV na żywo zawsze będzie miało dla ciebie coś nowego. Pobranie tej bezpłatnej aplikacji sprawi, że będziesz cieszyć się telewizją na żywo na Fire Stick.

Do wyboru masz ponad sto kanałów na żywo. Kanały są dostępne w różnych gatunkach, z których głównymi są wiadomości, sport i rozrywka. Oprócz tego na platformie dostępnych jest ponad tysiące programów telewizyjnych i filmów.

Pluto TV ma unikalną funkcję dodawania co tydzień nowego hitu dla swoich widzów. Aplikacja jest regularnie aktualizowana i dobrze utrzymywana przez programistów.

Instalacja - Pluto TV jest dostępny w sklepie Amazon App Store. Po prostu przejdź do ikony wyszukiwania, wyszukaj ją, a następnie postępuj zgodnie z instrukcjami wyświetlanymi na ekranie, aby ją zainstalować.

18. Crunchyroll (płatny)

najlepsze aplikacje TV ogniaJeśli jesteś fanem japońskiego anime i azjatyckiej rozrywki, Crunchyroll jest dla Ciebie. Jest to jedna z ulubionych aplikacji używanych przez miłośników anime na całym świecie.

Na platformie dostępnych jest ponad 25000 odcinków różnych serii Anime, gwarantując nieprzerwaną 15000 godzin rozrywki. Chociaż większość programów telewizyjnych z anime jest w języku japońskim, Crunchyroll ma dla Ciebie rozwiązanie. Przed emisją wszystkie programy są tłumaczone na różne języki, co zapewnia nieprzerwaną rozrywkę.

Cała zawartość dostępna w Crunchyroll jest w pełni licencjonowana i uwierzytelniona przez głównych azjatyckich producentów mediów. Ta aplikacja nie jest bezpłatna i musisz zapłacić za abonament premium, aby móc korzystać ze wszystkich funkcji. Możesz jednak skorzystać z 14-dniowego bezpłatnego okresu próbnego przed zakupem usługi premium, a jeśli Ci się nie spodoba, subskrypcję można anulować w dowolnym momencie.

Instalacja - Crunchyroll jest dostępny w sklepie Amazon App Store. Po prostu przejdź do ikony wyszukiwania, wyszukaj ją, a następnie postępuj zgodnie z instrukcjami wyświetlanymi na ekranie, aby ją zainstalować.

19. OneBox HD (bezpłatny)

najlepsze aplikacje na Amazon Fire TV StickOneBox HD to jedna z najpopularniejszych aplikacji innych firm na urządzenia z Androidem. Jest to nadal jeden z pierwszych wyborów użytkowników mobilnych poszukujących bezpłatnej rozrywki. Wcześniejsze wersje OneBox HD nie oferowały zdalnego sterowania FireStick. Jednak najnowsze aktualizacje oprogramowania sprawiają, że jest ona całkowicie zdalna.

Chociaż OneBox HD nadal zapewnia wysokiej jakości łącza do przesyłania strumieniowego (i dlatego znajduje się na liście najlepszych aplikacji dla FireStick), ma pewne niedociągnięcia, których nie mogliśmy przeoczyć. Został zaktualizowany o nową zawartość, ale na ekranie głównym nie ma żadnej z nich. Musisz wyszukać je ręcznie. Aplikacja również nie była aktualizowana od dłuższego czasu. Nadal możesz wypróbować OneBox HD, ale istnieją inne lepsze opcje, które znajdziesz bezpośrednio na tej liście.

Jak zainstalować OneBox HD na FireStick

20. Morphix TV

Morphix TV to klon popularnej aplikacji Morph TV. Mimo że aplikacja jest wciąż w fazie rozwoju, postanowiłem umieścić ją na liście najlepszych aplikacji dla FireStick. Jest tak, ponieważ oferuje szeroki zakres tytułów filmów i umożliwia odtwarzanie jednym kliknięciem. Ma sekcję dotyczącą programów telewizyjnych. Jednak nadal jest offline, kiedy to piszę.

Morphix TV to niewielka aplikacja, która działa płynnie na FireStick oraz urządzeniach z Android TV. Ma zdalną aplikację, która umożliwia łatwą nawigację na dużym ekranie. Spróbuj.

Jak zainstalować aplikację Morphix TV APK na FireStick

Najlepsze aplikacje FireStick dla telewizji sportowej / na żywo

najlepsze aplikacje na firestick

21. Sling TV (płatny)

aplikacje przeciwpożaroweSling TV to pierwsza telewizja na żywo uruchomiona w Internecie i powinna być jednym z twoich pierwszych wyborów, jeśli lubisz kanały telewizyjne na żywo. Jednak ta usługa jest dostępna tylko w USA, więc musisz użyć VPN, aby uzyskać do niej dostęp w innym miejscu.

Większość usług przesyłania strumieniowego wideo na żywo kosztuje ponad 40 USD za te same funkcje, które można uzyskać tylko za 20 USD miesięcznie dzięki Sling TV. Jedynym problemem jest to, że potrzebujesz odpowiedniego połączenia z Internetem, aby cieszyć się nieprzerwanymi usługami przesyłania strumieniowego na żywo.

Jedynym ograniczeniem jest to, że jeśli wybierzesz najtańszy pakiet, nie będziesz mógł przesyłać strumieniowo na więcej niż jednym ekranie na raz. Jeśli jesteś zalogowany na więcej niż jednym urządzeniu, po uruchomieniu automatycznie poprosi o jedno urządzenie, na którym chcesz oglądać kanały..

Jak zainstalować Sling TV na FireStick

22. Mobdro (bezpłatny)

aplikacje na firestickJeśli lubisz oglądać sport, a jednocześnie nie chcesz na to wydać ani grosza, Mobdro jest odpowiednią aplikacją Fire Stick dla Ciebie. Nie szukaj tej aplikacji w sklepie Amazon App Store, ponieważ można ją pobrać tylko z oficjalnej strony internetowej Mobdro. Jeśli jesteś użytkownikiem Kodi, możesz zainstalować go na samym Kodi.

Po pobraniu tej aplikacji i uruchomieniu jej w Fire TV zauważysz, że Mobdro wciąż szuka darmowego przesyłania strumieniowego wideo na całym świecie i wysyła go bezpośrednio do urządzenia, dzięki czemu jest bardzo przydatnym narzędziem w tym zakresie.

Możesz korzystać z bezpłatnej usługi przesyłania strumieniowego tak długo, jak chcesz, ale jeśli chcesz usunąć niepotrzebne nieporęczne reklamy, musisz kupić konto premium. Dzięki abonamentowi premium możesz nie tylko cieszyć się rozrywką bez reklam, ale także przechwytywać i pobierać transmisje strumieniowe na żywo oraz przechowywać je do późniejszego oglądania.

Jak zainstalować Mobdro na FireStick

23. Live NetTV (bezpłatny)

najlepsze aplikacje Firestick TV na żywo 2019Live NetTV pozwala bezpłatnie oglądać wiele ulubionych kanałów satelitarnych. Dzięki dużej liczbie kanałów amerykańskich, brytyjskich i międzynarodowych oraz przyjaznemu interfejsowi FireStick, ta aplikacja jest zdecydowanie jedną z najlepszych opcji oglądania telewizji na żywo.

Istnieją różne kategorie przesyłania strumieniowego kanałów telewizyjnych, w tym sport, rozrywka, programy telewizyjne, filmy, styl życia, dzieci i inne. Aplikacja dodała również sekcję wideo na żądanie dla filmów i programów telewizyjnych. Sekcja na żądanie oferuje ograniczone treści, ale oczekuje się, że w przyszłości.

Jak zainstalować Live NetTV na FireStick

24. Redbox TV (bezpłatny)

najlepsza aplikacja telewizyjna na żywo dla firestickRedbox TV APK to kolejna fantastyczna aplikacja Live TV dla FireStick i innych urządzeń z Androidem. Ta aplikacja ma dużą kolekcję kanałów telewizji satelitarnej. Umożliwia strumieniowe przesyłanie telewizji z różnych krajów i regionów. Łatwy w użyciu interfejs umożliwia natychmiastowe rozpoczęcie pracy. Po prostu kliknij kartę kraju / regionu u góry i przejrzyj listę dostępnych kanałów. To takie proste. Znajdziesz bezpłatne strumieniowanie kanałów z USA, Kanady, Wielkiej Brytanii i innych części świata. Aplikacja umożliwia również ulubieniec często oglądanych kanałów. Jeśli lubisz oglądać telewizję na żywo w FireStick, aplikacja Redbox TV APK to aplikacja, którą musisz wypróbować. 

Jak zainstalować Redbox TV na FireStick

25. Sportz TV IPTV (płatne)

Aplikacja Sportz TV IPTV zapewnia dostęp do wielu treści - od telewizji na żywo po filmy i programy na żądanie - wszystko w jednym miejscu. Mimo że Sportz TV jest aplikacją płatną, jest o wiele lepsza niż wiele bezpłatnych, niewiarygodnych aplikacji do przesyłania strumieniowego. A za to, co oferuje, jest warte każdego wydanego. Możesz zacząć już za 14,95 USD miesięcznie. Tak, to cena, jaką płacisz za ponad 8000 kanałów telewizyjnych na żywo oraz mnóstwo filmów i programów. Jest to prawie taka sama cena, jaką wielu płaci za subskrypcję jednego tradycyjnego kanału telewizyjnego.

Aplikacja jest dobrze utrzymana, oferuje wysokiej jakości przesyłanie strumieniowe (do 1080p) i ma przyjazny interfejs użytkownika. Śmiało i spróbuj teraz!

Jak zainstalować Sportz TV IPTV

26. TVTap (bezpłatny)

TV Tap to aplikacja telewizyjna na żywo z szeroką gamą kanałów satelitarnych z całego świata, w tym z USA, Wielkiej Brytanii, Europy, Azji, Bliskiego Wschodu i innych. TV Tap ma dedykowany pakiet APK dla FireStick, dostosowany do zdalnego sterowania i większego ekranu telewizora. Interfejs użytkownika jest prosty i raczej łatwy w użyciu. Mogłoby to jednak być lepsze, zmniejszając nieco ikony kanałów na ekranie głównym.

Możesz oglądać różnego rodzaju kanały w różnych kategoriach, w tym rozrywkę, filmy, wiadomości, muzykę, sport, jedzenie, dzieci i filmy dokumentalne. Aplikacja pozwala również filtrować kanały według kraju / regionu. Chciałbym, aby więcej kanałów było przesyłanych strumieniowo w jakości HD. Jednak TV Tap to przyzwoita aplikacja Live TV dla FireStick. Spróbuj!

Jak zainstalować TVTap APK na FireStick

27. Gracze Klub IPTV (płatne)

Players Club IPTV to kolejna jakość usług IPTV. Daje dostęp do ponad 2000 kanałów telewizyjnych. Chociaż większość kanałów pochodzi z USA, można także oglądać wiele kanałów telewizyjnych z takich krajów jak Australia, Wielka Brytania, Kanada i wiele innych.

Ta usługa IPTV jest dostępna w przystępnej cenie 8 USD miesięcznie. Biorąc pod uwagę fakt, że ma ogromną kolekcję kanałów i wszystkich strumieni w wysokiej jakości, powiedziałbym, że jest to niesamowita okazja.

Podczas gdy Players Klub IPTV jest przede wszystkim aplikacją telewizyjną na żywo, ma również przyzwoitą sekcję na żądanie z dziesiątkami filmów i programów telewizyjnych, aby cieszyć się streamingiem. W przeciwieństwie do wielu bezpłatnych aplikacji, Players Klub IPTV oferuje bardziej niezawodne odtwarzanie wideo o wyższej jakości.

Players Club IPTV ma aplikację na Androida, którą możesz zainstalować na FireStick. Aplikacja jest całkowicie zdalnie kompatybilna, umożliwiając łatwą obsługę i nawigację. Usługa oferuje również dodatek Kodi, którego można ponownie użyć w FireStick za pośrednictwem Kodi. Jednak aplikacja na Androida najwyraźniej działa lepiej na FireStick niż dodatek. Oczywiście dodatek sprawia, że ​​Players Klub IPTV jest usługą wieloplatformową.

Jak zainstalować odtwarzacz Klub IPTV

28. HD Streamz (bezpłatny)

HD Streamz to kolejna darmowa aplikacja Live TV, która trafia do naszej kolekcji najlepszych aplikacji dla FireStick. Ta aplikacja oferuje setki bezpłatnych kanałów satelitarnych z USA, Wielkiej Brytanii i kilku innych krajów. Chociaż interfejs aplikacji pozostawia trochę do życzenia, nadal jest dobrą opcją, biorąc pod uwagę sekcję telewizji na żywo. Zauważysz również, że aplikacja ma zakładki Radio i Na żądanie. Ale nie mają wystarczającej ilości treści. Użyj tej aplikacji do przesyłania strumieniowego telewizji na żywo.

Jak zainstalować HD Streamz na Fire Stick

29. ESPN dla Fire TV (płatny)

oglądać espn na patyku ogniaNiezależnie od tego, czy kochasz jakiś sport, czy też lubisz oglądać sport za zabicie czasu, powinieneś mieć ESPN na Amazon Firestick. ESPN nie tylko zapewnia transmisję sportową na żywo, ale możesz również wybrać usługę na żądanie.

Setki wydarzeń sportowych są obsługiwane przez ESPN, a wszystkie z nich mogą być dostępne w Fire TV. W tym celu musisz po prostu wybrać sport lub wydarzenie, które chcesz wyświetlić, i kupić dla niego karnety. Jeśli wydarzenie trwa dłużej niż jeden dzień, możesz również kupować karnety co miesiąc lub co rok (np. Premier League).

Usługa ESPN dla Fire TV jest dostępna w Stanach Zjednoczonych i wielu innych częściach świata. Od wydarzeń sportowych na studiach NCAA po wyścigi z serii Indy Car, istnieje mnóstwo opcji do oglądania i rozrywki. Możesz również skorzystać z 7-dniowego pełnego okresu próbnego, ale po siódmym dniu naliczona zostanie opłata zgodnie z wybranym przez Ciebie abonamentem, chyba że anulujesz usługi.

Instalacja - ESPN dla Fire TV jest dostępny w Amazon App Store. Po prostu przejdź do ikony wyszukiwania, wyszukaj ją, a następnie postępuj zgodnie z instrukcjami wyświetlanymi na ekranie, aby ją zainstalować.

Aplikacje Amazon Fire Stick do wiadomości

najlepsze aplikacje dla Fire TV

30. Sky News (płatne)

Regularne oglądanie wiadomości informuje Cię o tym szybko zmieniającym się świecie. A co jest lepszego niż posiadanie tego luksusu w Amazon Fire TV? Cóż, jeden z najpopularniejszych 24-godzinnych kanałów informacyjnych, Sky News udostępnił także swoją aplikację na Fire TV Stick.

aplikacje FirestickSky News zapewnia dostęp do informacji o wszystkich ważnych wydarzeniach i wydarzeniach na świecie. Możesz cieszyć się transmisją wiadomości 24 godziny na dobę w aplikacji. Najlepsze jest to, że najświeższe informacje będą zawsze na pierwszym planie, abyś nie przegapił żadnej aktualizacji. (Są jednak szanse, że możesz mieć dość ciągłego raportowania pogody).

Jedno jest pewne, że w przeciwieństwie do CBS i NBC, Sky News nie wyświetla wciąż tych samych starych wiadomości. Zawsze znajdą się jakieś nowe lub świeże treści dla Ciebie. Ale Sky News nie jest darmowy i musisz kupić wersję premium, aby korzystać ze wszystkich tych funkcji.

Instalacja - Sky News jest dostępny w sklepie Amazon App Store. Po prostu przejdź do ikony wyszukiwania, wyszukaj ją, a następnie postępuj zgodnie z instrukcjami wyświetlanymi na ekranie, aby ją zainstalować.

31. Wiadomości BBC (płatne)

najlepsza aplikacja wiadomości dla firestickBBC News to jedna z najlepszych aplikacji FireStick. W świecie News and Information BBC, skrót od British Broadcasting Corporation, jest marką. Dostarcza prawdziwych wiadomości bez żadnych przeróbek. Zapewne główny powód, dla którego większość z nas ślepo ufa BBC, wynika z ogromnej sieci wiarygodnych dziennikarzy i ich zasięgu w każdym zakątku świata. A teraz jest to również dostępne na Amazon Fire TV.

Dzięki BBC News możesz nie tylko oglądać transmisje na żywo, ale nawet przeglądać artykuły i czytać je na swoim urządzeniu. BBC News obejmuje prawie wszystkie sekcje Wiadomości, w tym rozrywkę, biznes, zdrowie i styl życia. Oszczędzanie czasu może być czasem, jeśli chcesz zawsze czytać świeżą treść i nie musisz jej szukać za każdym razem.

Ponadto nie ma reklam ani reklam, które mogłyby zakłócać oglądanie. Filmy są układane w stos w trybie autoodtwarzania, więc musisz ręcznie przełączać się na inne filmy z wiadomościami.

Instalacja - Wiadomości BBC są dostępne w sklepie Amazon App Store. Po prostu przejdź do ikony wyszukiwania, wyszukaj ją, a następnie postępuj zgodnie z instrukcjami wyświetlanymi na ekranie, aby ją zainstalować.

Najlepsze aplikacje Fire TV Stick do muzyki

najlepsze aplikacje muzyczne dla amazon fire tv stick

32. YouTube (bezpłatny)

YouTube jest jedną z głównych platform rozrywkowych w Internecie i większość z nas jest od niej uzależniona. Ponieważ jesteśmy przyzwyczajeni do korzystania z YouTube na naszych smartfonach i komputerach, wyobraź sobie, jak wyglądałby na większym ekranie HD?

aplikacje Amazon Fire StickYouTube jest jedną z niezbędnych aplikacji do Amazon Firestick i można go pobrać bezpośrednio z samego Amazon App Store. Odtwarzanie ulubionej muzyki na kanale lub odkrywanie nowych wydań, wszystko to jest również możliwe w Amazon Fire TV. Ponadto możesz także utworzyć listę odtwarzania zawierającą ulubione utwory i odtwarzać je w dowolnym momencie.

Podobnie jak wersja internetowa, aplikacja YouTube dla Fire Stick jest również bezpłatna. Jeśli chcesz pozbyć się przerywanych reklam, możesz kupić subskrypcję YouTube Premium.

Jak zainstalować YouTube na FireStick

33. Twitch (bezpłatny)

najlepsze aplikacje FirestickPodobnie jak YouTube, Twitch jest również bezpłatną platformą do słuchania muzyki lub przeglądania treści. Ale twitch ma do tego pewien zwrot. Oprócz przeglądania treści możesz także wnieść swój wkład. Wyjątkowy, prawda??

Dzięki aplikacji Twitch możesz nie tylko wyświetlać dowolne treści, ale także przesyłać strumieniowo własne treści. Ponadto, w przeciwieństwie do innych aplikacji do przesyłania strumieniowego wideo dostępnych dla Fire Stick, tutaj możesz również znaleźć transmisję strumieniową gier wideo na żywo (teraz jest to coś zupełnie fajnego). Jeśli podoba Ci się jakiś film lub transmisja strumieniowa, możesz wspierać swoich ulubionych streamerów i pomagać im w zdobywaniu nagród i uznania, zwiększając liczbę wyświetleń, subskrybując i kibicując Bits.

Możesz nawet zarabiać pieniądze jako streamer na Twitchu, rejestrując się w programie partnerskim. Jeśli jesteś graczem i uwielbiasz szybko zarabiać, po prostu zarejestruj się, aby zostać zweryfikowanym partnerem Twitcha i zarabiać na transmisji, grając.

Aby zainstalować Twitcha w FireStick, po prostu przejdź do ikony „Szukaj” i wpisz „Twitch”. Gdy nazwa aplikacji pojawi się w wynikach wyszukiwania, otwórz ją i zainstaluj.

34. Spotify (Darmowy)

najlepsze aplikacje Amazon Fire StickJeśli jesteś wielbicielem muzyki od zawsze, Spotify powinna być dla Ciebie marką. Po pobraniu Spotify na Amazon Firestick masz natychmiastowy dostęp do milionów utworów, jak tylko zalogujesz się na swoje konto.

Możesz także użyć jednego konta Spotify do odtwarzania muzyki na różnych urządzeniach przy użyciu tej samej sieci Wi-Fi. Aby wybrać muzykę z listy odtwarzania, możesz po prostu użyć telefonu komórkowego, a następnie zsynchronizować go z Amazon Fire TV, aby ustawić nastrój lub wpaść w rytm.

W przeciwieństwie do różnych aplikacji do strumieniowego przesyłania muzyki online, Spotify nie drażni Cię niechcianymi reklamami między listą odtwarzania muzyki. Możesz także pobrać ulubioną muzykę i posłuchać jej później.

Aby zainstalować Spotify, po prostu przejdź do ikony „Szukaj” i wpisz „Spotify”. Gdy nazwa aplikacji pojawi się w wynikach wyszukiwania, otwórz ją i zainstaluj.

Aplikacje narzędziowe dla FireStick

najlepsze aplikacje kijów telewizyjnych

35. Downloader (bezpłatny)

Na każdej platformie musisz mieć wstępnie zainstalowane aplikacje narzędziowe do wykonania dowolnego zadania. Aplikacje narzędziowe tworzą duszę urządzenia, a Downloader to jedna z takich aplikacji narzędziowych, którą musisz mieć na Amazon Firestick.

aplikacja do pobierania FirestickNiezależnie od tego, czy chcesz załadować aplikację lub zapisać ulubiony teledysk, zawsze będziesz potrzebować aplikacji do pobierania, aby wykonać zadanie. Inną implikacją jest to, że bez downloadera nie uzyskałbyś wystarczającej prędkości pobierania i możesz stracić dużo czasu. Z powodu słabego połączenia z Internetem pobieranie może również zostać zablokowane i spowodować uszkodzenie plików.

Aby temu zapobiec, aplikacja do pobierania dla Fire Stick pozwala natychmiast zatrzymać proces i wznowić go, gdy jesteś w dobrej sieci. To nie tylko pomaga uporządkować pliki, które chcesz pobrać, ale także zapobiega ich uszkodzeniu.

Jak zainstalować aplikację do pobierania w FireStick

36. FileLinked (bezpłatny)

najlepsze aplikacje FirestickPopularna aplikacja do udostępniania plików DroidAdmin została przemianowana, przepakowana i jest teraz dostępna jako FileLinked. Niezależnie od tego, czy chcesz udostępniać zdjęcia, filmy, muzykę czy pliki APK, FileLinked zrobi to za Ciebie. Dzięki temu FileLinked jest niezwykle przydatnym narzędziem do ładowania z boku.

Podczas gdy Downloader i ES File Explorer nadal są najpopularniejszymi aplikacjami pobocznymi w FireStick, FileLinked również robi szybki postęp. Aplikacja sprawia, że ​​sideloading jest bezproblemowym procesem. Wszystko, co musisz zrobić, to uzyskać kod pliku od osoby przesyłającej i wprowadzić go w FileLinked. Aplikacja zajmie się resztą. Długie adresy URL nie są już absolutnie konieczne.

FileLinked jest wygodniejszy dla użytkowników FireStick, ponieważ to urządzenie nie pozwala na pobieranie plików APK bezpośrednio z przeglądarek. Zauważyłem, że coraz więcej programistów oferuje obecnie kody FileLinked do swoich aplikacji. Dlatego sensowne jest posiadanie tej aplikacji tylko w FireStick.

Jak zainstalować FileLinked na FireStick

37. Przełącznik myszy (bezpłatny)

Urządzenia FireStick i Fire TV działają na zmodyfikowanym systemie operacyjnym Android. Używają również APK jako plików wykonywalnych, podobnie jak telefony komórkowe z Androidem. To sprawia, że ​​wiele osób zakłada, że ​​wszystkie aplikacje działające na telefonach z Androidem będą działać również w FireStick. Ale nie zawsze tak jest.

najlepsze aplikacje dla kija telewizyjnego ogniaTelefony komórkowe wykorzystują interfejs dotykowy, a FireStick ma interfejs zdalnie sterowany. Chociaż istnieje wiele aplikacji na Androida, które są zarówno dotykowe, jak i zdalne, wiele z nich nie. Nawet jeśli zainstalujesz aplikacje w FireStick, które nie są zdalne, nie będziesz mógł z nimi współpracować. W rezultacie brakuje Ci świetnych aplikacji na Androida.

Na szczęście istnieje obejście o nazwie Mouse Toggle, które pozwala korzystać z dowolnej aplikacji na Androida w FireStick. Aplikacja Mouse Toggle wyświetla wskaźnik myszy na ekranie FireStick. Możesz manewrować wskaźnikiem myszy za pomocą klawiszy nawigacyjnych na pilocie. Jednak wskaźnik myszy może dotrzeć do tych sekcji niektórych aplikacji, których pilot FireStick nie może. To sprawia, że ​​Mouse Toggle jest jedną z niezbędnych aplikacji na urządzenie FireStick.

Jak zainstalować przełącznik myszy w FireStick

38. Przeglądarka (darmowa)

Aplikacja przeglądarki Mozilla FirestickPrzeglądarka jest niewątpliwie jedną z najbardziej przydatnych aplikacji dla Amazon Fire TV Stick. Istnieją różne aplikacje, które są bardzo przydatne, ale nie można ich pobrać ze sklepu Play. W takim przypadku musisz odwiedzić ich oficjalną stronę, jeśli chcesz pobrać ją na swoje urządzenie. Aby uzyskać dostęp do tych witryn, potrzebujesz przeglądarki.

Przeglądarka służy jako wielofunkcyjna aplikacja. Niektóre z najbardziej popularnych aplikacji, takich jak YouTube i Spotify, mają platformy internetowe, do których można uzyskać dostęp za pośrednictwem przeglądarki i szybkiego połączenia internetowego, bez pobierania lub instalowania ich.

Przeglądarka oszczędza Twój czas i miejsce, eliminując konieczność instalowania aplikacji innych firm, które musisz sideload na Amazon Fire TV. Oprócz aplikacji możesz także wyświetlać inne ulubione witryny w jakości HD na większym i lepszym ekranie.

Aby zainstalować ulubioną przeglądarkę na Fire Stick, przejdź do ikony „Wyszukaj” i wpisz nazwę przeglądarki, np. „Firefox” lub „Silk”. Gdy nazwa aplikacji pojawi się w wynikach wyszukiwania, otwórz ją i zainstaluj.

FAQ

Jaka jest najlepsza aplikacja do filmów dla FireStick?

Wiele aplikacji z naszej listy najlepszych aplikacji do FireStick oferuje strumieniowe przesyłanie filmów. Gdybym jednak miał z nich wybierać, powiedziałbym, że albo pójdzie na Cinema APK lub Typhoon TV. Obie te aplikacje mają dużą bibliotekę filmów i pobierają wiele wysokiej jakości linków. Oba obsługują również Real Debrid, co zapewnia, że ​​masz najlepsze łącza do przesyłania strumieniowego.

Jaka jest najlepsza aplikacja TV na żywo dla FireStick?

Na froncie Live TV Mobdro APK, Ola TV i HD Streamz wykonują świetną robotę. Te aplikacje oferują mnóstwo kanałów telewizyjnych na żywo dla filmów, programów, sportu, dzieci i innych. To są darmowe aplikacje. Jeśli szukasz płatnej usługi (ale bez kieszeni), możesz wypróbować Sportz TV. Ta aplikacja zapewnia dostęp do ponad 8000 kanałów za mniej niż 15 USD miesięcznie.

Jaka jest najlepsza aplikacja do Jailbroken FireStick?

To zależy od rodzaju treści, które chcesz oglądać. Jeśli chcesz przesyłać strumieniowo filmy i programy, chcesz Cinema HD i Typhoon TV. Jeśli lubisz telewizję na żywo, zalecamy Mobdro, Ola TV i HD Streamz. Jednak jedyną aplikacją, która powinna być częścią FireStick z jailbreakiem, jest ExpressVPN. Ta aplikacja zabezpieczy transmisję online, ukrywając twoją tożsamość online i upewniając się, że twoich działań nie można przypisać do ciebie.

Czy legalne jest odsyłanie aplikacji na FireStick?

Tak, w 100% legalne jest sideload aplikacji w FireStick. W rzeczywistości Amazon umożliwia włączenie ustawienia Aplikacje z nieznanych źródeł, aby włączyć ładowanie boczne. Jednak przesyłanie strumieniowe treści chronionych prawem autorskim nie jest legalne i może sprawić kłopoty.

Jak pobierać filmy na FireStick?

Aplikacje takie jak Cinema HD umożliwiają pobieranie filmów i programów na FireStick. Nie polecam go jednak, ponieważ FireStick ma małą pojemność. Filmy zajmują dużo miejsca w pamięci i powodują różnego rodzaju problemy, w tym buforowanie, przegrzanie i inne.

Podsumowując…

Nie będzie błędem stwierdzenie, że Amazon Firestick ma w przyszłości niezwykle duży potencjał. Nie minie dużo czasu, zanim zobaczymy, jak ludzie porzucają telewizję kablową lub antenę i decydują się na streaming internetowy. Jeśli chodzi o elastyczność w oglądaniu tego, co chcesz oglądać, ma to sens.

Jeśli planujesz kupić Amazon Firestick lub już go masz, aplikacje wymienione powyżej mogą być naprawdę pomocne pod wieloma względami. W końcu posmakujesz różnych rodzajów rozrywki, a także w znacznie ulepszony sposób.

Niektóre aplikacje są bezpłatne, a inne obniżą Cię o kilka dolarów, jeśli chcesz korzystać z funkcji premium. Powyższy artykuł stanowi połączenie obu tych elementów i sprawi, że Twoje urządzenie stanie się kompletnym źródłem rozrywki. Mimo to powinieneś zawsze uważnie przeczytać recenzje użytkowników i użyć własnego dowcipu przed zainwestowaniem pieniędzy w aplikacje Amazon Fire Stick.

Kliknij tutaj, aby uzyskać tajne triki do cięcia przewodów bezpośrednio do skrzynki odbiorczej.

Max Eddy
Max Eddy Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me